Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Створення сайту на CMS

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

CMS

CMS (Content Management System), він же движок — це система управління контентом. Являє собою комплекс засобів для створення веб-ресурсів самої різної складності від початку до кінця з можливістю подальшого адміністрування (додавання, видалення, редагування контенту). Саме з появою CMS розробка навіть вельми складних і масштабних веб-сайтів стала доступною користувачам, які не мають глибоких пізнань в веб-програмуванні і HTML.

Відео

По своїй суті CMS є своєрідним «конструктором», за допомогою якого сайт практично «збирається» з різних компонентів. Таким компонентом може бути фотогалерея, голосування, блог, рейтинг, архів матеріалів та багато-багато іншого. Компоненти, як правило, встановлюються системою в автоматичному режимі за запитом користувача, достатньо лише завантажити потрібний пакет і запустити установку.

Існують різні CMS, як платні (Бітрікс, NetCat, HostCMS), так і безкоштовні (WordPress, Joomla, Drupal). Причому, що цікаво, безкоштовні системи, як правило, йдуть з відкритим кодом, і взяти участь в розробці чергового компонента може абсолютно кожен. Завдяки цьому, безкоштовні CMS буквально рясніють різними доповненнями, модулями, компонентами, які можуть вирішити практично всі завдання, що стоять перед розробником.

Щоб краще зрозуміти, що таке CMS, слід отримати досвід в створенні сайту хоча б на одному двигуні. На сайті http://itstatti.in.ua пропонується на даний момент пройти урок по безкоштовному движку — Joomla. Це найпопулярніших безкоштовний двигун сайтів. Початківцям веб-майстрам рекомендується вивчити уроки з

самовчителем Joomla, оскільки дана система управління сайтами більш проста і має універсальне рішення для всіх шаблонів сайтів. Більш досвідченим веб-майстрам рекомендується вивчити уроки по HTML та  PHP. Дана система більш складна, але має набагато більше можливостей, ніж конструктор сайтів.

Успіхів у навчанні!!!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити