Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Cпособи створення сайтів

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Cпособи створення сайтів

Добрий день, шановні читачі, ITstatti.in.ua! Створити сайт в наш час, час бурхливого росту інтернет-технологій, може будь-хто, головне щоб це бажання було і не вщухло з часом. Все вірно! Створення сайту — це довга копітка робота, що віднімає багато часу і сил.

Дивуєтеся? Скажете, що все насправді дуже просто, як раз плюнути? В якійсь мірі згоден, але не потрібно забувати, що робота над сайтом не повинна припинятися, навіть якщо на перший погляд все готово. Тільки уявіть. Зробили сайт за 1 годину, запустили, почали наповнювати контентом. Але в той же час напевно буде виникати бажання покращити сайт, привнести щось нове, наповнити його функціональністю, змінити зовнішній вигляд — хіба це не робота? Робота.

Нехай це не є основою, але все ж відіграє не менш важливу роль. Тому я вважаю, що робота над цікавим, пізнавальним сайтом не повинна припинятися і в першу чергу це стосується сайтів для людей. А тепер, після невеликого вступу переходжу до основних способів.

Способи створення сайту

Існує кілька способів, я зупинюся на найбільш відомих і доступних. У всіх з них є свої недоліки і достоїнства. Простіше пройти через все і зрозуміти що важливо, а що ні, але я спробую пояснити.

Створення сайту за допомогою мов програмування

Для цього потрібні знання, в першу чергу мова гіпертекстової розмітки HTML, а також CSS — каскадні таблиці стилів. За допомогою HTML будується каркас майбутнього сайту, а через CSS налаштовується його зовнішній вигляд.

Якщо ж планується динамічний сайт, то потрібно проявити свої знання у використанні скриптової мови програмування PHP. Його ще іноді називають серверним мовою, завдяки його здатності тісно взаємодіяти з сервером. Ну і звичайно ж не зашкодить javascript, який внесе свою лепту в розвиток сайту.

Також сюди можна додати flash, але треба пам'ятати, що сайт, повністю написаний на flash, буде мати проблеми з індексацією. Розумним буде використання цієї технології в невеликих обсягах, за потреби. Наприклад, у вигляді спецефекту, анімованого заголовка або хмари тегів.

Підвівши підсумок даного пункту можна сказати, що для створення сайту потрібно лише блокнот.

Використання візуальних редакторів

В даному випадку будуть потрібні мінімальні знання. Шляхом нехитрих дій, наприклад, перетягування блоків, що настроюється зовнішній вигляд. Думати про внутрішній вміст (вихідному коді) не обов'язково. Природно, що даний метод створення сайту підходить лише для новачків. Вихідний код при використанні візуальних редакторів захаращений непотрібними тегами і має дуже багато зайвого.

Візуальний редактор FrontPageВ свій час, дуже давно, коли у мене не було навіть підключення до інтернету, я «балувався» на FrontPage в режимі візуального редактора. Створював сайт (якщо це так можна назвати), який складався з декількох сторінок (природно, статичних). І зберігалося все це справа на моєму жорсткому диску. Зараз навіть смішно згадувати.

Ось так я стояв на зорі відкриття для себе нової сфери.

Сервіси створення сайтів

Непоганий варіант для початку. Існує велика кількість сервісів, що пропонують дану послугу по створенню сайту. За прикладами далеко ходити не треба — WordPress, Blogger, LiveJournal (сервіси по створенню і веденню блогів). Всі перераховувати не буду, їх дуже багато, наведені для прикладу є найбільш відомими.

Конструктор сайтів Wix.com — функціонально, креативно, але абсолютно безкоштовно

Потрібно зареєструватися та за допомогою конструктора або вже готового шаблону створити сайт. Все дуже просто, головне платити за хостинг не обов'язково, а в доважок Вам безкоштовно вручать домен третього рівня.

Але власникам таких сервісів адже теж потрібно якось заробляти, тому вони ставлять свою рекламу, обмежують функціональність, ставлять обмеження на дисковий простір хостингу. Всі ці перепони, в більшості випадків, можна подолати, розширити свої можливості, заплативши за преміум-аккаунт. Якщо судити за ціною легше перейти на наступний етап, який описаний наступним пунктом.

Створення сайту на CMS движку

Існують як платні так і безкоштовні системи управління контентом.

CMS — Система управління вмістом (контентом), здатна об'єднати в собі різні дані.

Я волів Joomla і в першу чергу вибір припав саме на цей движок зважаючи на його безоплатність, а вже по ходу дізнався про всі його переваги і не розчарувався. Зламані платні движки я не рекомендую використовувати — це поставить під загрозу безпеку сайту.

Знання мов програмування не обов'язково, але вітається. До того ж якщо Ви серйозно мають намір зайнятися створенням свого сайту, то доведеться звикнутися з думкою, що основи необхідно знати, щоб не стояти на місці, а рухатися далі, вперед!

Ну ось, основні способи я постарався викласти.

Відео

Читайте також - Як створити свій сайт самостійно безкоштовно з повного нуля

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити