Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Створення сайту на PHP

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 листопада 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

PHP

Мова PHP, на відміну від HTML є мовою програмування. Використовується для створення веб-додатків та/або скриптів самого різного призначення. Саме завдяки його використанню реалізуються динамічні веб-сторінки, в той час, коли за допомогою «чистого» HTML можна створювати тільки статичний незмінний контент. Зрештою, в веб-розробці ці дві мови, як правило, йдуть в тісній зв'язці, так як без HTML мова PHP втрачає сенс.

Основна роль PHP — це реалізація інтерактивності, коли веб-сторінка генерується в залежності від запиту користувача або інших отриманих даних. З його допомогою реалізуються пошук по сайту, реєстрація на сайті, обробка форм введення, робота з базами даних, гостьові книги, форуми і багато іншого.

Важливо також знати, що, навіть отримавши знання і навички програмування на PHP, не обов'язково писати всі скрипти самостійно. Безліч стандартних функцій, такі як авторизація, реєстрація, введення і перевірка капчі, та інші, вже давно написані іншими розробниками і знаходяться у вільному доступі.

Зараз PHP є найпопулярнішим скриптовою мовою, тому для майбутнього розробника її вивчення є обов'язковим.

Якщо сайт зроблений тільки на PHP, то це означає, що сайт складається з безлічі окремих PHP-файлів. Відмінність PHP-сайту від HTML-сайту полягає в тому, що у випадку з сайтом на PHP можна поміняти загальний елемент сайту (наприклад, меню, банер, шапку тощо) одним разом і не потрібно міняти кожен файл окремо, як це відбувається у випадку з сайтом на HTML. Але сайт, зроблений на PHP, не так зручний, як сайт, зроблений на CMS. CMS , він же движок — це система управління сайтом, яка дозволяє додавати та змінювати інформацію на сайті через систему адміністрування сайту. Тобто Вам не треба створювати окрему HTML або PHP-сторінку і кожен раз заливати її на хостинг (місце зберігання файлів сайту по FTP (протокол передачі файлів), щоб викласти нову статтю, а також Вам не треба копатися в HTML-коді, щоб зробити зміни на сайті. З движком робота з сайтом стає простіше і швидше. За допомогою PHP і MySQL (MySQL — система управління базами даних, що використовується спільно з PHP), звичайно, можна створити свій движок сайту, але щоб це зробити професійно, потрібно досить довго вчитися, тому краще використовувати готові рішення, а знання PHP і MySQL стануть в нагоді в подальшій роботі з движком сайту.

Щоб краще зрозуміти PHP, слід вивчити цю мову програмування в ознайомлювальних цілях, а потім вже вирішити, чи потрібно Вам вивчати PHP більш докладно чи ні. На сайті http://itstatti.in.ua плануються уроки по PHP, але поки їх немає, можу порекомендувати відеокурс «Всі Технічні Моменти Онлайн Бізнесу у Відеоформаті 2 або PHP+MySQL для початківців» від Євгена Попова.

Успіхів у навчанні!!!

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити