Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Сайт-візитка: що це таке, чим відрізняється від звичайного, навіщо і для чього він потрібен

Останнє оновлення: Вівторок, 27 березня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

Сайт-візитка

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті ми поговоримо про такий тип сайтів, як сайт-візитка.

Сайт-візитка це – одна або кілька сторінок в інтернеті, розташованих на одному доменному імені, надає загальну інформацію про власника, основний перелік послуг, товарів, контактні дані та розділ з відповідями на основні питання. Головне завдання такого сайту – надати користувачеві основний перелік інформації про компанію або приватну особу.

Чим відрізняється сайт-візитка від звичайного, і в чому його переваги

Основні відмінності – зміст і вимоги до хостингу. У порівнянні з звичайними платформами сайт-візитка не вимогливий до хостингу. Для нього достатньо мінімального місця на жорсткому диску хостинг-провайдера. З цього випливає цілий ряд переваг:

  • Невеликі витрати на утримання – для такого ресурсу підійде практично будь-який хостинг, можна придбати пакет за мінімальною вартістю.
  • Не потрібно постійно оновлювати контент – на відміну від інших інтернет-проектів, сайт-візитка створюється тільки для надання інформації. Тому вміст на ньому найчастіше статичний. Якщо ви наповнили сайт один раз, то вам уже не буде потрібно змінювати і доповнювати інформацію. Це буде необхідно тільки в разі, якщо змінилися основні відомості про компанію або контактні дані.
  • Невисока вартість – при замовленні сайту візитки у розробника ви заплатите менше, ніж за звичайний сайт.

Навіщо і для чого потрібен сайт-візитка

Зайшовши на сторінку, користувач повинен отримати повну картину про приватну особу або про організації-власника сайту.

Приблизний список того, що має бути на сайті-візитці:

  • Загальна інформація – про власника або компанії. Може містити біографію, рід занять, сферу діяльності.
  • Контактні дані перерахування доступних способів зв'язку.
  • Додаткова інформація – в залежності від напрямку діяльності це можуть бути прайс-листи, інформація про пропоновані послуги та товари.

За аналогією зі звичайними візитними картками ресурс повинен давати загальне уявлення про власника.

На чому зробити сайт візитку

На відміну від високонавантажених динамічних сайтів та інтернет-порталів, візитка не передбачає інтерактивного використання, що робить створення більш простим і швидким.

Якщо ви не хочете звертатися до розробників, є кілька варіантів, як зробити сайт візитку самому, кожен з яких застосовується залежно від уподобань і побажань власника:

  • Створення самостійно на одному з безкоштовних конструкторів. Зараз в інтернеті є безліч платформ, що дозволяють створити сайт візитку самостійно. Для цього не обов'язково мати якісь навички, так як створення максимально спрощено і проводиться у візуальному режимі. Це найбільш простий спосіб, доступний для всіх бажаючих.
  • Створення на одній з CMS. Системи управління контентом дозволяють створювати сайти різної складності, в тому числі візитки. Для цього будуть потрібні мінімальні знання основ роботи таких систем і вміння працювати з адмінкою обраної CMS. Існують як безкоштовні системи управління контентом, так і з платної ліцензією.
  • Створення статичного сайту візитки – спосіб, що вимагає знання основ HTML - верстки і PHP. Основна перевага такого сайту – найвища швидкість роботи через відсутність платформи, що споживає значно кількість ресурсів хостингу. Такий ресурс буде швидше завантажуватися і реагувати на дії користувача.

Як просувати сайт візитку в пошукових системах: складність і особливості

Основні особливості просування візитки – це досить вузьке коло ключових пошукових запитів, під які його потрібно оптимізувати. Зазвичай бюджет для просування таких майданчиків в пошукових системах значному менше, ніж для інших проектів.

Основний недолік просування в ПС – час. Якщо потрібно отримати потенційних клієнтів відразу після запуску ресурсу, оптимальним виходом буде контекстна реклама. Переваги перед пошуковим просуванням, полягають у тому, що не потрібно чекати результату кілька місяців, він буде моментальним, як тільки запускається рекламна кампанія. Цільові відвідувачі будуть заходити на сайт і здійснювати необхідні дії. При просуванні без реклами стабільний трафік з'явиться мінімум через кілька місяців після запуску сайту, а часом і через рік.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити