Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як створити сайт на конструкторі: 10 кращих конструкторів

Останнє оновлення: Неділя, 03 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як створити сайт на конструкторі

 Привіт, друзі. Я підготував для вас чергову корисну і цінну статтю на тему «Створити сайт на конструкторі». Суть матеріалу – розповісти, які конструктори і платформи дозволяють швидко і легко, з мінімальними тимчасовими і фінансовими вкладеннями своїми руками створювати робочі, функціональні і зручні для всіх проекти.

Зупинюся, перш за все, на конструкторах. Це готові модулі, які кожен бажаючий компонує так, щоб сконструювати сайт, що відповідає його побажань і потреб. Існує велика кількість різноманітних сервісів. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Практично кожному по силам замінити собою роботу фахівців невеликої студії. Мало того, працівники студії візьмуть з вас оплату не тільки за створення сайту, але і за наступні вносяться зміни. У конструкторі ви зможете робити все самі, своїми руками і абсолютно безкоштовно. Отже, якщо ви хочете створити сайт з нуля конструктор допоможе вам у цьому. Залишилося тільки вибрати конкретний майданчик. Про найпопулярніших сервісах і платформах поговоримо в цій статті.

Створити сайт на конструкторі: яким повинен бути якісний проект

Для початку, перш ніж я почну розповідати, як створити сайт самому з нуля конструктор якого типу вибрати, давайте зупинимося на тому, яким саме вимогам повинен відповідати розробляючийся ресурс.

1. Доменне ім'я

Воно повинно бути обов'язково унікальним і купленим у надійної хостингової компанії. Використовувати піддомени конструкторів «Мійкрутийсайт707.вебконструктор.ком» — погане рішення. Такі проекти неможливо просунути. До них насторожено ставляться користувачі.

Тому використовувати безкоштовні тарифні плани конструкторів не треба. Інакше ваш проект спочатку приречений на провал.

2. Дизайн

По-перше, унікальний. Не потрібно просто копіювати чиєсь оформлення. Адже воно може просто не відповідати тематиці проекту, не гармоніювати з наповненням ресурсу.

По-друге, сучасний і стильний. Легкий, свіжий, простий. Без великої кількості кольорів і графічних елементів.

По-третє, обов'язково адаптивним. Щоб сайт красиво відображався на всіх пристроях, незалежно від розміру екрану, операційної системи і браузера. Адже сьогодні більше 50% трафіку йде саме з мобільних пристроїв. Якщо використовувати неадаптивне оформлення і верстку, ви втратите більше половини потенційних клієнтів.

3. Зрозуміла навігація і структура

Створити сайт конструктор допоможе. Однак продумувати його структуру і навігацію потрібно самостійно. Виключіть нетрадиційні рішення, багатоповерховість вкладень та інші складні шляхи пошуку інформації. Користувачі швидко заплутаються в такій структурі і втратять інтерес до вашого проекту.

4. Бренд

Логотип - важливий елемент кожного сайту, незалежно від його тематики, напряму. Саме по логотипу відвідувачі визначатимуть, що саме пропонує сайт. Він же стане елементом впізнаваності проекту.

5. Наповнення

Контент – тільки унікальний високоякісний і цікавий, що дає користувачам корисну і цінну інформацію.

До контенту відносяться:

 • стаття;
 • фотографія;
 • таблиця;
 • інфографіки;
 • відеоролик.

Статті пишіть або самі, або наймайте висококваліфікованих копірайтерів, які допоможуть вам у цьому. Для створення інфографіки потрібно залучати копірайтера і дизайнера. Фотографії та картинки не можна просто брати в пошукових системах! Якщо немає можливості купити їх на звичайних стоках, завантажуйте на безкоштовних фотостоках.

 Цінуйте і поважайте свою аудиторію, надавайте їй високоякісний контент. Це забезпечить високу відвідуваність.

6. Швидка робота

Користувачі не люблять чекати, поки сайт довго вантажиться. В ідеалі, він не повинен відкриватися більше трьох секунд. При виборі конструктора враховуйте, наскільки він ефективний і працездатний.

Порада! Щоб виключити додаткового навантаження - не використовуйте занадто важкі картинки.

7. SSL-сертифікат

Цікаво, що сьогодні багато конструкторів пропонують можливість встановлення таких сертифікатів. Вони забезпечують шифрування HTTPS. Що дозволяє захистити сам сайт, а також інформацію, яку передають користувачі.

8. Оптимізація

SEO все також важливе, як і кілька років тому. Оптимізація постійно розвивається, поліпшується. Вона пред'являє все більше вимог до сайтів. При повній відповідності вимогам пошукових систем істотно зростає ймовірність виходу на передові позиції у видачі.

Порада! Обов'язково потрібно підключити сервіси по збору статистики від Гугл і Яндекса. Вони дозволять відстежувати відвідуваність проекту. Те, як поводяться на ньому користувачі. Це допоможе ще краще оптимізувати ресурс.

Серед основних вимог оптимізації виділю:

 • обов'язкова наявність в текстах ключових слів;
 • заповнені мета-теги;
 • посилання всередині сайту на свої ж матеріали;
 • поширення посилань на статті сайту в соціальних мережах;
 • налаштовані редиректи;
 • створений правильний файл robots.txt;
 • карта сайту.

Тому, вирішуючи створити сайт з нуля конструктор вибирайте такий, щоб він допоміг у створенні проекту, який буде відповідати всім вимогам, наведеним вище.

Створити сайт самому з нуля на конструкторі: 5 переваг конструкторів

Тепер поговоримо про те, чому конструктори користуються популярністю. Досить виділити тільки 7 переваг, щоб зрозуміти - вони дійсно допомагають у створенні крутих проектів.

 1. Простота використання. Все робиться покроково, без проблем і складнощів. Вони зрозумілі на інтуїтивному рівні.
 2. Оформлення і наповнення зберігаються окремо. Змінити дизайн вдасться за кілька кліків. Контент при цьому не постраждає.
 3. Велика кількість шаблонів.
 4. Простота наповнення контентом.
 5. Надійність. Файли вашого сайту будуть зберігатися на сервері конструктора. У повній надійності і безпеці.

Створити сайт на конструкторі: рейтинг 10-ти кращих сервісів

Щоб створити сайт з нуля конструктор буде ідеальним варіантом. Особливо для тих, хто не вміє програмувати, але і не має фінансів для замовлення проекту в студії або у фрілансера.

1. Wix

Один з найбільш популярних конструкторів. Характеризується багатим набором корисних і цінних інструментів. Дозволяє створювати красиві, функціональні ресурси. Підходить для розробки проектів різного типу:

 • блогів;
 • візиток;
 • магазинів.

Максимально зручний, простий і зрозумілий інтерфейс. До того ж, доступний зрозумілою мовою. Передбачено безліч яскравих шаблонів – їх більше тисячі!

Зверніть увагу! Дозволяє створювати відразу адаптивні версії сайтів.

Вартість преміум-аккаунта не така вже й висока. Його купити зможе кожен, незалежно від своїх фінансових можливостей.

Серед недоліків варто виділити:

 • безкоштовна версія надає складний і не запам'ятовуючуся адресу сайту;
 • безкоштовна версія = повільна робота.

В цілому ж, Wix - крутий конструктор, дозволяє вирішувати безліч завдань, незалежно від їх складності.

2. Nethouse

Ще один крутий конструктор, за допомогою якого можна створювати сайти будь-якого типу – як комерційні проекти, так і особисті. Розібратися з конструктором не складно. У ньому зможе працювати практично кожен, незалежно від рівня знань і досвіду роботи на комп'ютері та в інтернеті.

3. uKit

Даний конструктор можна сміливо заносити в когорту найбільш перспективних. У нього дійсно велике майбутнє. Його творцем є людина, яка раніше працювала над конструктором uCoz. Тепер він робить новий інструмент, враховуючи свій досвід і недоліки попередньої розробки.

До того ж, вартість використання конструктора не така вже й велика. Передбачений безкоштовний двотижневий період, що дозволить остаточно зрозуміти – чи підходить сервіс вам чи ні.

Серед інших переваг варто виділити:

 • чудовий функціонал;
 • простий, зрозумілий інтерфейс;
 • передбачені можливості для повноцінного просування і оптимізації.

4. Jimdo

Якщо хочете створити сайт самому з нуля конструктор Jimdo допоможе вам у цьому. Він досить простий. Серед його переваг:

 • безліч шаблонів;
 • простий і зрозумілий інтерфейс;
 • легкість деталізованої настройки;
 • передбачено налаштування сторінок для оптимізації.

Однак є й певні труднощі. Це складність впровадження власного дизайнерського шаблону. До того ж, є певні складнощі по роботі з графікою.

5. Umi

Якщо хочете створити сайт конструктор Umi підходить для цього, якщо не ідеально, то дуже непогано. Він рекомендований для магазинів і не тільки. Розробити ресурс вдасться буквально за пару десятків хвилин.

Зверніть увагу! Розробники дозволяють переносити проект на будь-який хостинг. Але на це буде потрібна додаткова плата.

Серед позитивних особливостей:

 • широкі функціональні можливості;
 • налаштування сторінок для подальшого просування;
 • крутий інструментарій для формування крутих магазинів.

Але, на жаль, в безкоштовному доступі надається тільки сто мегабайт місця під контент сайту.

6. Setup

Серед всіх існуючих позиціонує себе, як найбільш зручний, з найпростішим і зрозумілим інтерфейсом. У ньому є більше п'яти тисяч дизайнів, що настроюються під індивідуальні потреби.

Зверніть увагу! Бонусом подається безкоштовний домен в популярній зоні. А також передбачено все для ефективного просування по низькочастотних запитах, що приверне до вас велику кількість відвідувачів.

Серед інших позитивних характеристик даного сервісу варто виділити наступні:

 • не просто численні, але і дійсно привабливі шаблони;
 • передбачені ідеальні можливості для подальшої оптимізації;
 • якісна, чуйна, ефективна технічна підтримка.

Всі недоліки стосуються безкоштовної версії:

 • неможливість перенести на інший хостинг;
 • лише 100 мегабайт простору;
 • і деякі інші обмеження.

7. uCoz

Серед всіх існуючих конструкторів – це один з найбільш старих і відомих в СНГ сегменті інтернету сервісів, що дозволяє конструювати проекти будь-якого типу.

Головні переваги:

 • неймовірно багатий функціонал;
 • величезна кількість шаблонів для оформлення;
 • безліч передбачених модулів – блоги, форуми, опитування і т. д.;
 • найтонші налаштування;
 • дружнє ставлення пошукових роботів, що спрощує просування;
 • і багато іншого.

Незважаючи на велику кількість переваг, є, на жаль, і недоліки. Серед таких варто виділити величезний рекламний банер, заборона перенесення свого проекту на сторонні хостинги і багато іншого.

Зверніть увагу! Занадто сувора адміністрація проекту. Вони можуть просто забанити ваш сайт без пояснення причин і можливості відновлення ресурсу.

Потрібно визнати і той факт, що розібратися в конструкторі новачкові буде вкрай складно. На відміну від більшості перерахованих вище.

8. Redham

Крутий інструмент, що відрізняється високою якістю. Проте – він занадто коммерционализирован. Безкоштовно користуватися платформою можна тільки 30 днів. Потім – обов'язкова оплата.

Хоча в цілому – конструктор функціональний, зручний, простий у використанні.

9. A5

Дуже схожий на описаний в першому пункті Wix. Зокрема, конструювання ресурсу може проводитися в двох форматах, на вибір користувача:

 • флеш-редактор;
 • HTML5.

Серед позитивних характеристик варто виділити:

 • зручна панель для редагування сайту;
 • можна самостійно робити індивідуальні, унікальні шаблони, а не тільки користуватися передбаченими розробниками;
 • відповідальна і високопрофесійна техпідтримка;
 • простий і зрозумілий інтерфейс.

Серед негативних характеристик виділяються наступні:

 • в безкоштовному доступі користувачам пропонуються незрозумілі домени третього рівня, що складаються тільки з цифр;
 • наявність рекламних банерів;
 • деякі обмеження в функціоналі.

10. Tilda

Хороший варіант для блогу або візитки. Простий. Якщо порівнювати з іншими сервісами. Багато шаблонів, модулів, які можна редагувати під свої потреби. Але в цілому поступається всім перерахованим вище.

Відео - Як створити сайт на конструкторі Weblium

Створити сайт з нуля на конструкторі: особиста порада

Якщо ви хочете створити сайт конструктор не завжди допоможе в цьому. Тому що такі сервіси досить обмежені. Безкоштовні версії перевантажені рекламою, не дають можливість підключати власні домени. Платні – позбавлені цих проблем.

Але якщо платити, навіщо користуватися конструктором, якщо можна зробити повноцінний масштабний сайт на CMS WordPress або Джумла?

Це найкращі системи управління контентом у світі. У ниї – неймовірно багатий функціонал. Передбачено безліч плагінів, модулів, розширень, які встановлюють буквально одним кліком.

Підписуйтесь на нашу розсилку, щоб завжди бути в курсі нових цікавих статей про заробіток і малий бізнес!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити