Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Потрібен сайт? Які бувають сайти?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

які бувають сайти

Сьогодні значення Інтернету для бізнесу важко недооцінити. У пошуках товару користувач в першу чергу переглядає всесвітню мережу. А значить, якщо ваша компанія не представлена в Інтернеті, вас для клієнта не існує.
Отже, вам потрібен сайт. З чого почати? Визначтеся – який саме сайт вам необхідний?
Мережа рясніє варіантами і варіаціями.

Серед них:

  • Блоги. Спочатку блоги малися на увазі як персональні сторінки. Особисті щоденники в мережі. Тепер же багато компаній обзавелися своїми блогами, в яких діляться корисними порадами зі своєю цільовою аудиторією. Не забуваючи, звісно, посилатися між рядків на свої товари і послуги. Отже, для компанії, як правило, доцільно створювати блог тільки в тому випадку, якщо у неї вже є свій сайт.
  • Некомерційні сайти (інформаційні). Назва говорить сама за себе. Основною метою сайту є витяг прибутку. В основному, це представництва некомерційних організацій. Інформаційні або новинні ресурси, наприклад, Вікіпедія або GreenPeace.
  • Розважальні сайти. Ігрові портали форуми надають різноманітні можливості для відпочинку, спілкування і розваги користувачів. Нерідко компанії створюють форуми, прилеглі до їх основних сайтів для того, щоб споживачі могли проконсультуватися, а також обговорити між собою товари і послуги компанії.
  • Інтернет-магазин. Продажу на високому рівні. Якісний, зручний і грамотно розроблений інтернет-магазин може запропонувати клієнту максимально можливий сервіс: «Вам навіть не потрібно виходити з дому – ми всі самі привеземо». Такі сайти можуть «привчити» користувачів до комфортних покупок. І якщо цим ресурсом дійсно зручно користуватися, покупець залишиться вірний цьому інтернет-магазину.
  • Сайт-візитка. Простий, лаконічний і недорогий спосіб для компанії сказати клієнтам «я існую». Як правило, складається з 3-5 сторінок і коротко повідомляє клієнтам про можливості компанії та способи зв'язку з нею. Чудово, якщо це дійсно мінімалістичний і акуратний сайт з приємним дизайном. На жаль, власники часто намагаються додати в візитку як можна більше інформації (в тому числі, календарі, зведення погоди і онлайн-ігри) не розуміючи, що вона відволікає, а іноді і лякає відвідувача.
  • Продає сторінка (або landingpage). Даний продукт з'явився відносно недавно. Це чітко і послідовно структурована сторінка, яка заволодіває увагою клієнта на першому ж екрані і крок за кроком приводить його до заповнення форми зворотного зв'язку або дзвінку в компанію. Продає сторінка призначена для просування тільки одного продукту або послуги. В ідеалі, розробляє таку сторінку ціла команда фахівців, що включає в себе не тільки дизайнера і копірайтера, але і маректолога, юзабіліті-спеціаліста, проект-менеджера і верстальника.

    Такі сторінки в комплексі з контекстною рекламою приводять в рази більше покупців, ніж звичайний сайт

Як бачите, у виборі типу сайту досить серйозну роль відіграє мета його створення і характер бізнесу компанії.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити