Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

10 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 листопада 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

10 корисних сервісів для копірайтера

Представлені ресурси допоможуть відредагувати наявний текст для сайту або створити новий. Цей список підійде як для професійних копірайтерів і web-майстрів, так і для власників інтернет-ресурсів, які самостійно наповнюють контентом свої сайти.

Перевіряємо унікальність тексту – text.ru
Простий сервіс, який покаже, не скопійована статтю з вашого сайту. Нагадаємо, щоб Яндекс вважав першоджерелом саме ваш ресурс – закріплюйте права на текст в Яндекс.Вебмастере.

Уточнюємо нудоту тексту – advego.ru/text/seo
Важливо: допустимий межа входження ключових запитів в статті – не більше 11%. В іншому випадку можна заробити фільтр за спамность.

Прибираємо з тексту «тавтології» – quittance.ru/tautology.php
Повторення спільнокореневих слів виділяються в тексті помаранчевим кольором.

Позбавляємося від стоп-слів – stopslov.net
Шукає слова, які не несуть смислового навантаження. Цими словами можна пожертвувати при редагуванні, щоб не «засмічувати» текст.

Розставляємо коректні знаки пунктуації – artlebedev.ru/tools/typograf
Сервіс допоможе підготувати текст до публікації в Інтернеті: розставить правильні лапки («» – правильно, "" – неправильно), видалити зайві пробіли, замінить дефіси на тире і т. д.

Перевіряємо ключові слова – mutagen.ru (рекомендуємо!)
Цей сайт визначить рівень конкуренції з вибраних ключів на основі статистики Яндекса (топ-30), а також оцінить кількість показів по точній фразі за останні 30 днів.

Генеруємо цікаві заголовки – erfa.ru
За допомогою цього популярно сервісу ви отримаєте нестандартні рекламні слогани, які можна використовувати в якості заголовків. Сайт бере за основу зазначений вами слово. Навіть якщо ідеї для слогана ви так і не знайдете, то розважитесь точно.

Виправляємо помилки – orfogrammka.ru
Перевірка правопису: орфографія, граматика, пунктуація і стилістика тексту.

Видаляємо «сміття» і «воду» – glvrd.ru
Сервіс знаходить і підсвічує журналістські штампи та рекламні кліше, канцелярит, необ'єктивні оцінки та інші ознаки поганого тексту. Після перевірки і виправлення статті ви отримаєте зрозумілу інформацію, викладену лаконічною мовою.

Перевіряємо текст на читабельність – readability.io
Допоможе визначити рівень зручності статті для читання. 

Читайте також - Десять працюючих методів SEO.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

+1 # Никита Михалков 02.12.2019, 12:11
Я дуже вдячний автору цієї статті, знайшов багато корисних зв'язків з виправленням тексту, деякі я знали, але знайшли більше функціональних сайтів для виправлення тексту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата