Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

17 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Останнє оновлення: Середа, 14 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

10 корисних сервісів для копірайтера

Представлені ресурси допоможуть відредагувати наявний текст для сайту або створити новий. Цей список підійде як для професійних копірайтерів і web-майстрів, так і для власників інтернет-ресурсів, які самостійно наповнюють контентом свої сайти.

Перевіряємо унікальність тексту – text.ru
Простий сервіс, який покаже, не скопійована статтю з вашого сайту. Нагадаємо, щоб Яндекс вважав першоджерелом саме ваш ресурс – закріплюйте права на текст в Яндекс.Вебмастере.

Уточнюємо нудоту тексту – advego.ru/text/seo
Важливо: допустимий межа входження ключових запитів в статті – не більше 11%. В іншому випадку можна заробити фільтр за спамность.

Прибираємо з тексту «тавтології» – quittance.ru/tautology.php
Повторення спільнокореневих слів виділяються в тексті помаранчевим кольором.

Позбавляємося від стоп-слів – stopslov.net
Шукає слова, які не несуть смислового навантаження. Цими словами можна пожертвувати при редагуванні, щоб не «засмічувати» текст.

Розставляємо коректні знаки пунктуації – artlebedev.ru/tools/typograf
Сервіс допоможе підготувати текст до публікації в Інтернеті: розставить правильні лапки («» – правильно, "" – неправильно), видалити зайві пробіли, замінить дефіси на тире і т. д.

Перевіряємо ключові слова – mutagen.ru (рекомендуємо!)
Цей сайт визначить рівень конкуренції з вибраних ключів на основі статистики Яндекса (топ-30), а також оцінить кількість показів по точній фразі за останні 30 днів.

Генеруємо цікаві заголовки – erfa.ru
За допомогою цього популярно сервісу ви отримаєте нестандартні рекламні слогани, які можна використовувати в якості заголовків. Сайт бере за основу зазначений вами слово. Навіть якщо ідеї для слогана ви так і не знайдете, то розважитесь точно.

Виправляємо помилки – orfogrammka.ru
Перевірка правопису: орфографія, граматика, пунктуація і стилістика тексту.

Видаляємо «сміття» і «воду» – glvrd.ru
Сервіс знаходить і підсвічує журналістські штампи та рекламні кліше, канцелярит, необ'єктивні оцінки та інші ознаки поганого тексту. Після перевірки і виправлення статті ви отримаєте зрозумілу інформацію, викладену лаконічною мовою.

Перевіряємо текст на читабельність – readability.io
Допоможе визначити рівень зручності статті для читання. 

languagetool.org/ru

Щоб бути грамотним і в своїх робочих текстах, і в чатику з друзями, встановіть розширення для браузера від цієї програми. Це дуже корисна функція, яка допоможе вам звертати увагу на правильне написання слів. Вам не доведеться кожен раз завантажувати текст в окреме віконце для перевірки, а можна буде поєднати два в одному і перевірити грамотність, наприклад, вже в «Главреді».

«Бот-грамотей» @grammarnazibot

Якщо ви хочете підвищити рівень грамотності в чаті або познущатися над колегами — просто додайте в чат цього бота. Він виправить помилки за всіма. А якщо вам потрібна оперативна перевірка тексту з подальшим виправленням, то відправте йому своє творіння, а у відповідь отримаєте текст з комами в потрібному місці.

petr-panda.ru

Якщо ви грішите ось такими пропозиціями: "Погляньте, який чарівний погляд у дівчини на портреті! Погляд чіпляється за незвичайний погляд художника на жінку", - то вам необхідно розібратися з тавтологією у своєму житті. Якщо крики начальства над потилицею не допомагають-завантажуйте текст на цей ресурс. Там вам все підкреслять, пояснять, і ви самі згорите від сорому, що не помітили цього раніше.

@Text4InstaBot - телеграм-бот

Обов'язково скористайтеся цим ботом, коли ваш текст, грамотно розбитий на абзаци, розпливеться в різні боки після публікації в Instagram. З цією проблемою стикаються багато користувачів, есемемщики і копірайтери. Не варто морочитися вставкою "невидимого знака" для відступу в тексті і точками між абзацами. Просто надішліть текст боту, і у відповідь він надішле готовий для публікації варіант.

Синонімайзер - пошук синонімів www.synonymizer.ru

Коли третій місяць пишеш тексти для одного клієнта, буває, настає словесне виснаження. Погодьтеся, писати по 25 постів за місяць про італійські дивани — це може стати особливою тортурами. Або 80 описів до карток товарів на сайт дитячого одягу. Щоб не зійти з розуму і в фіналі не виявити слова "красивий і унікальний" через кожне речення, зверніться до синонімів. Не діставайте словник з-під бабусиної шафи, просто відкрийте synonymizer.ru.

Порівняти оригінальність текстів utext.rikuz.com

О, це загадкове слово "рерайт", коли Вам потрібно з однієї статті зробити п'ять або "оновити статті на сайті". Щоб перевірити, наскільки вам це вдалося, можете завантажити обидва варіанти в цю програму і подивитися, наскільки далеко ви пішли від оригіналу.

Wordassociations.net - пошук асоціацій

Для справи або для забави на вечір, але ця програма підбере для вас список асоціацій до будь-якого слова. Це можна спритно використовувати при створенні сильного продає тексту, де ви продаєте не автомобіль, а рівень комфорту і престижу, що йде до нього «в комплекті». Плюс ви побачите окремо список дієслів-асоціацій, іменників, прикметників, а ще картинки-асоціації і маленьку довідку з Вікіпедії. Просто радість якась!

Якщо ви вирішили взятися за Тексти грунтовно і списку помічників для вас недостатньо, то замовте в найближчому Книжковому ще пару книг. Нехай це стане вашим великим стартом. Не варто хапати все і відразу. Віддайте перевагу книгам, які перевірені часом.

Читайте також - Десять працюючих методів SEO.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Никита Михалков 02.12.2019, 12:11
Я дуже вдячний автору цієї статті, знайшов багато корисних зв'язків з виправленням тексту, деякі я знали, але знайшли більше функціональних сайтів для виправлення тексту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата