Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Перевірка картинок онлайн на унікальність

Останнє оновлення: П'ятниця, 08 листопада 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Перевірка картинок на унікальність

Пропоную, мій читач, продовжити тему картинок. Перевірка картинок онлайн на унікальність - відповідаю на питання, навіщо і як. Перевірка картинок онлайн на унікальність – в самих пошукових системах Яндекс і Google, а також в спеціальних сервісах.

Що б відповісти на питання, навіщо потрібна перевірка картинок онлайн, хочу нагадати тобі блогер наступне:

ПЕРШЕ. Важлива і необхідна частина твоєї діяльності.

Продукт на блозі – це стаття, відео та зображення. Просування, безпосередньо, залежить від унікальності свого контенту. Знати наскільки унікально те, що ти створюєш – це не просто необхідно, це успіх свого бренду в інтернет. Згодні? Твій бренд – твоя унікальність і висловити її можна у тексті, відео і картинки.

З отриманих коментарів у статтях на цю тему, роблю висновок, що, найчастіше, ми не замислимося, наскільки унікальна картинка, яку завантажуємо в статтю. З цим потрібно працювати, якщо тобі потрібен додатковий трафік на блог. Адже перевірити картинку онлайн на унікальність не складно.

ДРУГЕ. Твій відвідувач сприймає по-різному.

Став помічати за собою, що прописуючи план статей, потім продумуючи, що і як написати, і особливо в сам момент написання статті виникають образи, картинки. Включається фантазія і створюється картинка. Так адже є такий читач, який заходить на блог і поки завантажується сторінка, візуально представляє картинку описуваної теми.
Як думаєш, блогер, є такий відвідувач?
Цікаво як створюєш картинку ти?

ТРЕТЄ. Ти працюєш для свого читача і для пошукача.

Створення картинки забирає час, набагато простіше написати пост без зображення. Очікуваний трафік тут менше в кілька разів, але ж він додатковий. І важливо пам'ятати, що зараз пошукові машини перевіряють і текст і графіку. Отже, важлива унікальність не тільки написаної статті, але і картинки.

Відповідаю на питання: як можна перевірити картинку на унікальність онлайн? Хочу показати три способи. Два з них, безпосередньо в пошукових системах Яндекс і Google, а третій на сервісі https://tineye.com.

Перший спосіб. Пошуковик Яндекс.

Тут все просто. Відкриваєш в будь-якому браузері відкрийте сторінку ПОШУК Яндекс. У верхній панелі вибираєш КАРТИНКИ, відкривається сторінка картинок, де можна підібрати картинку за розміром, орієнтації в просторі, відтінку зображення, типу, розширенню та терміну її опублікування. Все що ти тут знайдеш вже не унікально. Пам'ятай про це.

Зміна розміру, напряму основного кадра, зміна тону, рамочка і водяний знак роблять таку картинку унікальною, але НЕ ЗАВЖДИ. При перевірці на спеціальному сервісі можуть бути дозволені!

Другий спосіб. Сервіс TinEye.

Як використовувати?

Якщо я беру картинку з пошукової системи, то розумію, що вона вже не унікальна. Тому по максимуму працюю з нею як зазначено у способі 1. Потім роблю ще один штрих – облегчаю її, зменшують її вагу. Докладно в наступній статті. І тільки потім перевіряю на унікальність на сервісі TinEye.

Є думка, що він працює не зовсім чисто. Пам'ятайте, якщо картинка закрита від перегляду, то її зображення немає в бібліотеці пошуку цього сервісу і вона, не буде враховуватися при перевірці.

Навіть, якщо я отримую, при такій перевірці 1-2 збігу вважаю, що це хороший результат. Але якщо відповідь НУЛЬ співпадінь, моєї подяки за отриману відповідь немає межі.

Як працює перевірка картинок онлайн?

На сторінці сервісу є дві можливості перевірити: закачати зображення з комп'ютера через "ОГЛЯД" - перший, і другий – закачати картинку з інтернету, праворуч кнопка: "ENTER IMAGE ADDERSS".

Користуюся тільки першим варіантом, так як роблю перевірку готової картинки. Другим варіантом можна скористатися, на мою думку, що б вибрати картинку з інтернету з завідомо малою кількістю повтором.

10 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Третій спосіб. Пошуковик Google.

Що б мати уявлення про копії підготовленого зображення Google, проходимо по посиланню сервіс картинок Google https://www.google.com/imghp?hl=ru&gws_rd=ssl. У верхньому меню вибираємо КАРТИНКИ, натискаємо. У рядку пошуку натискаємо на значок ФОТОАПАРАТ. Тут так само два варіанти:

- ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ – це перехід на файли комп'ютера, вибираєш потрібну картинку і отримуєш результат збігів.

- ПОШУК ПО КАРТИНЦІ – можна вказати адресу вибраного зображення і перевірити скільки разів його використовували в інтернеті.

 РЕКОМЕНДУЮ.

Перший і третій способи використовувати для того, щоб бачити які картинки на запит по ключовому слову твоєму, вже є в інтернеті. Тоді є шанс відзначитися і створити картинку унікальну.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити