Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Перевірка картинок онлайн на унікальність

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Перевірка картинок на унікальність

Пропоную, мій читач, продовжити тему картинок. Перевірка картинок онлайн на унікальність - відповідаю на питання, навіщо і як. Перевірка картинок онлайн на унікальність – в самих пошукових системах Яндекс і Google, а також в спеціальних сервісах.

На що впливає унікальність картинок?

Унікальність зображень у контенті сайту здатна впливати на:

 • Ранжування зображень
  Унікальні картинки краще ранжуються у пошуковій видачі картинок.
 • Ранжування контенту
  У меншій мірі, але нехтувати цим не варто.
 • Поведінкові фактори
  Більшою мірою це відноситься до якості самого зображення, але й унікальність не буде зайвою.

Унікальність зображень на сайті можна порівняти з текстовою унікальністю: вона може мати вирішальне значення при їх ранжируванні в пошуковій видачі картинок, але не гарантує перших позицій.

Що б відповісти на питання, навіщо потрібна перевірка картинок онлайн, хочу нагадати тобі блогер наступне:

ПЕРШЕ. Важлива і необхідна частина твоєї діяльності.

Продукт на блозі – це стаття, відео та зображення. Просування, безпосередньо, залежить від унікальності свого контенту. Знати наскільки унікально те, що ти створюєш – це не просто необхідно, це успіх свого бренду в інтернет. Згодні? Твій бренд – твоя унікальність і висловити її можна у тексті, відео і картинки.

З отриманих коментарів у статтях на цю тему, роблю висновок, що, найчастіше, ми не замислимося, наскільки унікальна картинка, яку завантажуємо в статтю. З цим потрібно працювати, якщо тобі потрібен додатковий трафік на блог. Адже перевірити картинку онлайн на унікальність не складно.

ДРУГЕ. Твій відвідувач сприймає по-різному.

Став помічати за собою, що прописуючи план статей, потім продумуючи, що і як написати, і особливо в сам момент написання статті виникають образи, картинки. Включається фантазія і створюється картинка. Так адже є такий читач, який заходить на блог і поки завантажується сторінка, візуально представляє картинку описуваної теми.
Як думаєш, блогер, є такий відвідувач?
Цікаво як створюєш картинку ти?

ТРЕТЄ. Ти працюєш для свого читача і для пошукача.

Створення картинки забирає час, набагато простіше написати пост без зображення. Очікуваний трафік тут менше в кілька разів, але ж він додатковий. І важливо пам'ятати, що зараз пошукові машини перевіряють і текст і графіку. Отже, важлива унікальність не тільки написаної статті, але і картинки.

Відповідаю на питання: як можна перевірити картинку на унікальність онлайн? Хочу показати три способи. Два з них, безпосередньо в пошукових системах Яндекс і Google, а третій на сервісі https://tineye.com.

Перший спосіб. Пошуковик Яндекс.

Тут все просто. Відкриваєш в будь-якому браузері відкрийте сторінку ПОШУК Яндекс. У верхній панелі вибираєш КАРТИНКИ, відкривається сторінка картинок, де можна підібрати картинку за розміром, орієнтації в просторі, відтінку зображення, типу, розширенню та терміну її опублікування. Все що ти тут знайдеш вже не унікально. Пам'ятай про це.

Зміна розміру, напряму основного кадра, зміна тону, рамочка і водяний знак роблять таку картинку унікальною, але НЕ ЗАВЖДИ. При перевірці на спеціальному сервісі можуть бути дозволені!

Другий спосіб. Сервіс TinEye.

Як використовувати?

Якщо я беру картинку з пошукової системи, то розумію, що вона вже не унікальна. Тому по максимуму працюю з нею як зазначено у способі 1. Потім роблю ще один штрих – облегчаю її, зменшують її вагу. Докладно в наступній статті. І тільки потім перевіряю на унікальність на сервісі TinEye.

Є думка, що він працює не зовсім чисто. Пам'ятайте, якщо картинка закрита від перегляду, то її зображення немає в бібліотеці пошуку цього сервісу і вона, не буде враховуватися при перевірці.

Навіть, якщо я отримую, при такій перевірці 1-2 збігу вважаю, що це хороший результат. Але якщо відповідь НУЛЬ співпадінь, моєї подяки за отриману відповідь немає межі.

Як працює перевірка картинок онлайн?

На сторінці сервісу є дві можливості перевірити: закачати зображення з комп'ютера через "ОГЛЯД" - перший, і другий – закачати картинку з інтернету, праворуч кнопка: "ENTER IMAGE ADDERSS".

Користуюся тільки першим варіантом, так як роблю перевірку готової картинки. Другим варіантом можна скористатися, на мою думку, що б вибрати картинку з інтернету з завідомо малою кількістю повтором.

10 корисних сервісів для копірайтера: пишемо ідеальний текст

Третій спосіб. Пошуковик Google.

Що б мати уявлення про копії підготовленого зображення Google, проходимо по посиланню сервіс картинок Google https://www.google.com/imghp?hl=ua&gws_rd=ssl. У верхньому меню вибираємо КАРТИНКИ, натискаємо. У рядку пошуку натискаємо на значок ФОТОАПАРАТ. Тут так само два варіанти:

- ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ – це перехід на файли комп'ютера, вибираєш потрібну картинку і отримуєш результат збігів.

- ПОШУК ПО КАРТИНЦІ – можна вказати адресу вибраного зображення і перевірити скільки разів його використовували в інтернеті.

 РЕКОМЕНДУЮ.

Перший і третій способи використовувати для того, щоб бачити які картинки на запит по ключовому слову твоєму, вже є в інтернеті. Тоді є шанс відзначитися і створити картинку унікальну.

Де взяти унікальні малюнки?

Існує ряд способів отримання унікальних зображень для сайту:

 • Замовити у дизайнера
  Ви отримаєте якісне унікальне зображення, питання лише у вартості.
 • Купити готове зображення
  Фотобанки пропонують сотні тисяч унікальних картинок. Але завжди слід перевіряти унікальність вибраного зображення за мініатюрою: воно може застосовуватися в мережі.
 • Намалювати у графічному редакторі
  Для цього знадобляться певні навички роботи із відповідними редакторами.
 • Сфотографувати та відредагувати
  Практично кожна зроблена фотографія є унікальною. Те саме стосується скріншотів.
 • Намалювати на папері та відсканувати
  Далеко не найкращий варіант, але якщо ви вмієте малювати на папері краще, ніж у графічних редакторах, він може підійти.
 • Відредагувати готове зображення
  Найпопулярніший варіант отримання унікального зображення. За допомогою застосування різних технік редагування можна змінити зображення до невпізнання пошуковими алгоритмами. Докладніше про це нижче.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити