Безкоштовне навчання трейдингу

Останнє оновлення: П'ятниця, 14 червня 2024

Якщо ви вирішили освоїти один з найпопулярніших видів заробітку в мережі – інтернет-трейдинг на валютному ринку Форекс або криптовалюті, тоді ви потрапили точно за адресою. Валютний ринок Форекс для початківців дуже не простий в освоєнні і розумінні. Велика кількість економічних і біржових термінів, незрозумілий професійний сленг та інше роблять фінансовий ринок для початківців трейдерів досить складним для вивчення. Тому, щоб полегшити завдання починаючому Форекс трейдеру, ми створили безкоштовні навчальні матеріали, в яких дуже простою і зрозумілою мовою пояснюються теоретичні та практичні концепції торгівлі на ринку. Велика кількість статей послідовно від простого до складного пояснюють: що та як торгувати, як аналізувати ринок, який вид аналізу вибрати і багато іншого. Також підписуйтесь на наш ТГ канал з цією темою @it_statti.

*статті обов'язкові до прочитання - 🔥Трейдинг

Трейдинг


Технічний аналіз


Прайс Екшен


Смарт Мані


Три види аналізу

Форекс

Японські свічки

Ковзні середні

Основні технічні індикатори

Осцилятори і трендові індикатори

Важливі графічні моделі

Безкоштовні курси з трейдингу

Де та на яких біржах мені торгувати?

Все залежить від ваших побажань та потреб, наша редакція підготувала наступну підбірку бірж:

🏦 Криптовалютні біржі:


👉 Біржа Binance. Це біржа №1 у світі на данний час (це все що про неї потрібно знати). Для торгівлі потрібна верифікація особистості. 

Зареєструвавшись за нашим посиланням отримаєте пожиттєвий кешбек в розмірі 20% від ваших комісій.

Реєстрація на біржі www.binance.com


👉 Біржа BingX. Біржа БЕЗ KYC та не потребує верифікації! Входить у топ-10 бірж з торгів деривативами. Дуже зручний функціонал для фʼючесної торгівлі, Також на данній біржі можна торгувати не лише криптоактиви, а також є різні топові інструменти з фодового ринку по типу Золото, тому для новачків саме то. Також це найкраща біржа по функціоналу копітрейдингу та багато різних торгових пар.

Реєстрація на біржі BingX


👉 Біржа Gate. Одна з топових бірж на якій присутня дуже велика кількість торгових пар. Якщо вам потрібно купувати рідкісні пари криптовалют на споті - тоді вам підійде саме ця біржа. При реєстрації за нашим посиланням ви отримаєте кешбек на комісії 20%.

Реєстрація на біржі gate.io


👉 Біржа ByBit. Це друга за величиною торгів біржа після Бінанс. Функціонал та кількість торгівельних пар майже однакова з лідером. До недавнього часу не потребувала обовʼязкової верифікації, але відтепер (10.05.23) верифікація обовʼязкова. Підійде для тих хто полюбляє брати участь у IDO, ByVotes та інших способах заробітку на крипті. Також при реєстрації за нашим посиланням бонуси.

Реєстрація на біржі bybit.com


👉 Біржа OKX. Біржа за обʼємом торгів №3. На данний момент верифікація обовʼязкова не потрібна, але без неї ліміти на вивід на добу до 5 000 USD. Бонуси при реєстрації:

Реєстрація на біржі okx.com


🏦 Фінансові біржі:


Одразу хочемо попередити, що торгувати на фінансових ринках, будь то валютний ринок - Форекс, або фондові ринки звичайній людині без ліценції та перних умов не вийде. Як на криптовалюних біржах просто зареєструватися, наприклад на Чикагській Товарній Біржі (CME Group), завести 5000 доларів та почати торгувати так не вийде. Тому торгувати потрібно через брокерів.

👉 Брокер AMarkets. Різноманітні інструменти - валютні пари, акції, індекси та сировинні товари (більше 500 пар). Легко можна поповнити та вивести гроші через криптовалюту (0% комісія  на поповнення). Торгівлю можна вести через термінали MetaTrader 4 та MetaTrader 5. При реєстрації за нашим посиланням кешбек до $14 з кожного лота назад на рахунок.

Реєстрація у брокера AMarkets

Детально 👉 Як вибрати Форекс брокера

Детальний 👉 Огляд Форекс брокера AMarkets за 2024 рік


👉 Interactive Brokers. Interactive Brokers LLC - американська транснаціональна брокерська фірма, яка управляє найбільшою електронною торговою платформою в США за кількістю операцій із середнім щоденним доходом. Штаб-квартира компанії знаходиться в Ґрінуїчі, штат Коннектикут і має офіси в чотирьох містах.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити