Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як розбагатіти за 1 день?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як розбагатіти

 

Постійна бідність, неможливість через брак грошей вирішувати життєві проблеми, рано чи пізно призводять людину до думки, що треба щось міняти. Але як бідному стати багатим, коли немає ні бізнесу, ні стартового капіталу і навіть немає найменшого уявлення, що це реально в нашій країні? А, тим часом, чудеса трапляються і далі ми поговоримо про те, як стати багатим за 1 день і як позбавитися проблем безгрошів'я.

Що означає бути багатим?

Перш ніж ми дізнаємося, як люди стають багатими та успішними, спершу спробуємо з'ясувати, а що означає бути багатим? І тут відразу хочу зауважити, що однозначної відповіді не існує. Переконатися в цьому можна, поставивши це питання людям різних соціальних груп, які, я просто впевнена, у своїх відповідях називатимуть дуже різні критерії багатства. Для одних багатство полягає в десятках мільйонів на банківських рахунках, для інших – у наявності матеріальних благ (будинок, машина, яхта, літак), для третіх – становище у суспільстві, а хтось взагалі заявить, що для нього гроші – не головне. І тут уже ні з ким не посперечаєшся, бо кожен по-своєму має рацію. Відповідно, у цьому питанні всіх людей можна умовно поділити на дві великі групи:

 1. Ті, для кого багатство виявляється у матеріальних цінностях;
 2. Ті, кому багатство означає особисту свободу.

Але якщо відставити філософію і повернутися до теми матеріального багатства, то саме визначення «багатство» можна сформулювати однією пропозицією – це все фінансові та матеріальні активи, які людина придбала (у будь-який спосіб, мінус витрати на поточні, життєво важливі потреби, плюс пасивний дохід від вмілого розпорядження цими активами, тобто бути багатим – не відчувати фінансових проблем.

Але чи це означає, що багата людина може жити тільки на своє задоволення, з нехтуванням ставитися до роботи і керуватися лише власними амбіціями?

На жаль, так дуже часто поводяться ті бідні, які стали багатими несподівано, кому багатство впало, як то кажуть, «на голову» і вони просто не знають, що робити з цим «щастям». Як результат, безглуздо витративши всі гроші, вони повертаються до лав незаможних, бо забули головне правило – гроші мають працювати. Справжній багатій, який знає ціну своєму добробуту, отримавши такий «подарунок долі», обов'язково намагатиметься зробити все, щоб воно стало ще міцнішим, а наявні активи принесли ще більше прибутку. Наприклад, поцікавиться якийсь найприбутковіший малий бізнес на сьогоднішній день і вкладе в нього свої заощадження або інвестує в нерухомість або ще щось придумає. Головне, щоб гроші не лежали десь у панчосі і не витрачалися на безглузді покупки.

Звичайно, у житті така людина може дозволити собі багато чого. Але на відміну від людей, які, скажімо так – приречені на бідність, його життя набагато організованішим, а сам він має певні якості характеру, які допомагають йому дотримуватися чітких правил в організації повсякденного побуту та бізнесу, зокрема:

 • Він веде здоровий спосіб життя. Він добрий сім'янин;
 • Має мету. Кожна дія націлює на конкретний результат;
 • Він чітко знає, чого хоче від життя і як цього досягти, завдяки своїм знанням та вмінням;
 • Він цінує час і ніколи не переносить "на завтра" те, що потрібно зробити негайно;
 • Цінує людей, з якими працює, завжди оточує себе справжніми професіоналами, які дуже віддані роботі та зацікавлені в успіху бізнесу;
 • Дуже ретельно обирає партнерів та цінує їх.

Оскільки в більшості випадків бізнес для багатої людини не є самоціллю (це швидше спосіб стати сильнішим, самостійнішим, співчутливішим), то дуже часто багаті люди намагаються частину свого прибутку віддавати на благодійні цілі. Причому дуже важливим моментом є не те, скільки він пожертвував, а як він ставиться до людей, яким допомагає. Адже, насправді, поруч із грошима, головним багатством по-справжньому багатої людини є її спроможність у всіх аспектах життя: у сім'ї, бізнесі, суспільстві.

Як потрібно поводитися, щоб мрія про багатство здійснилася?

Як уже зазначалося вище, не кожна людина, якій вдалося, чи пощастило стати багатою, здатна втримати це багатство. Так само можна відзначити і той факт, що не кожній людині дано стати багатою, навіть якби вона все життя працювала і копила. Чому? Справа в тому, що люди, які весь час жили в бідності, навіть на рівні підсвідомості бояться щось змінювати, щоб не дай Боже, не вийшло ще гірше. Тому навіть коли їм випадає реальний шанс розбагатіти, вони не можуть наважитися на кардинальні зміни. Через свої звички, притаманні людям низького соціального статусу, вони бояться жити сьогоднішнім днем, насолоджуватися життям і примножувати багатства. Ось і виходить, що, з одного боку, людина каже собі – «хочу стати багатою» і навіть іноді мріє про безтурботне життя, а з іншого — нічого не робить, щоб наблизити цей момент. А все тому, що він психологічно не готовий до прийняття іншого життя, і це потрібно терміново змінювати. А зробити це допоможуть кілька нескладних правил:

 1. Подумайте, яким би ви хотіли бачити своє майбутнє. У деталях порахуйте скільки і на що вам потрібно грошей. Адже, якщо ваша мрія не має конкретної суми, її буде дуже важко реалізувати. Крім того, мрія повинна бути якомога реалістичнішою, щоб ви самі вірили у можливість її реалізації;
 2. Змініть свої звички та мислення. Якщо у вас немає ні бізнесу, ні коштів, то вас, швидше за все, зацікавлять способи стати багатим і успішним з нуля. Тому, щоб заробити перший капітал, вам знадобиться багато часу. Знайти його можна, позбавившись, наприклад, звички без користі сидіти в соцмережах або на марних сайтах, дивитися телевізор, грати комп'ютерні ігри. Загалом, виключити з повсякденного життя всі моменти, які гублять час;
 3. Чи не шукайте причини, а шукайте способи. Досить часто від незаможних можна почути, що в нашій країні розбагатіти нереально, що законодавство не дає розгорнутися і т. д. І погодьтеся, ці думки аж ніяк не мотивують до будь-яких дій. Тому саме час забути про можливі перешкоди і брати все під свій контроль;
 4. Почніть спілкування з людьми, які стали багатими з нуля, які в житті чогось досягли, або хоча б почніть читати про таких людей. Вивчіть їхній шлях до успіху, візьміть щось собі на замітку. Загалом, спробуйте повірити у свої сили та починайте щось робити;
 5. Перестаньте думати про легкий спосіб збагачення (розіграші, лотереї, липові фонди, де обіцяють, що, вклавши кілька сотень грн, ви щомісяця отримуватимете дивіденди у валюті). Пам'ятайте - халявний сир буває тільки в мишоловці;
 6. Навчіться ставити конкретні та реалістичні цілі, щоб мати мотивацію до дій. Адже якщо є розуміння, що найближчими роками досягти мети буде неможливо, то й бажання працювати може зникнути. Але якщо, наприклад, намалювати проміжну мету, то й до головної — шлях буде приємнішим.
 7. Не втрачайте впевненості, адже тільки так можна долати всі перешкоди, і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому;
 8. Вчіться, розвивайтеся у тому напрямі, на тому професійному рівні, на якому плануєте будувати бізнес. Підвищуйте фінансову грамотність, щоб знати, як правильно поводитися з грошима.

Працюйте на себе

Працюючи на роботодавця, шансів стати багатим за 1 день майже немає. Навіть у хорошій фірмі з дуже високою зарплатою ви завжди виконуватимете чиїсь вказівки, і від когось залежатимете, отже, ваш час не буде вам належати і здійснення своєї мрії доведеться підлаштовувати під чиїсь плани. Тому, якщо ви вирішили стати багатою людиною - подумайте про відкриття власного бізнесу, адже історій, як люди ставали багатими з нуля, існує дуже багато. У той же час, мені не відомо жодного прикладу, де б мільйонерами ставали, працюючи на когось. Звичайно, рубати з плеча, не варто (спочатку визначтеся з бізнес-ідеєю, зважте можливості, напишіть бізнес-план), а коли ви зрозумієте, що готові, можна звільнятися від «дядька» і починати заробляти перший мільйон.

Визначтеся з напрямком діяльності, окресліть його рамки. Кожен погодиться з тим фактом, що досягти успіху в тій справі, яку людині просто нецікаво, майже нереально. Так що, визначаючись чим зайнятися, бізнес-ідею, щоб можна було вирішити питання, як бідній людині стати багатою, обов'язково потрібно шукати відповідно до ваших умінь, професійних навичок, захоплень. Крім того, обов'язково оцініть:

 • Свої сильні та слабкі сторони;
 • Свої побажання щодо прибутку;
 • Чим ви готові пожертвувати заради майбутньої фінансової незалежності?

Такий аналіз допоможе вам знайти ідеальний варіант майбутнього бізнесу та буде ще одним кроком на шляху до забезпеченого майбутнього.

Навчіться працювати з помічником. Ви розумієте, що відкривши власний бізнес на особисте життя, відпочинок у вас майже не залишиться часу. І це дуже погано. Адже зі втомленої людини працівник ніякий. І хоча спочатку справлятися самому все ж таки доведеться, постарайтеся якнайшвидше взяти на роботу помічника. Не треба переконувати себе, що, мовляв, коли я стану багатим, обов'язково зроблю це, тому що, по-перше, у певний момент ви зрозумієте, що не все встигаєте, і помічник зробить це замість вас, а по-друге, час, що звільнився. Ви зможете приділити якимось новим ідеям, які допоможуть удосконалити бізнес, вивести його на нові позиції.

На шляху до мети не витрачайте часу на довгі роздуми. У кожному бізнесі дуже важливо робити все вчасно. Тому, вирішуючи проблеми, не варто надто довго розмірковувати. Тоді і в питанні, як стати багатою людиною ви процвітатимете, залишаючи позаду всі перешкоди.

Навчіться зберігати потай свої плани на майбутнє. Ваша ціль – це ваш секрет. Ви повинні розуміти, що довкола вас дуже багато людей, які самі не хочуть щось робити, але дуже заздрять, якщо інші працюють і отримують прибуток, і навіть готові їм нагадувати. Тому постарайтеся уникати спілкування з такими людьми, а про свої плани та цілі у житті взагалі нікому не розповідайте. Нехай заздрісники луснуть від злості, коли ваше матеріальне благополуччя поступово покращуватиметься, а рідні – і так порадіють.

Загалом, якщо ви вирішили покінчити з бідністю і намагаєтеся зрозуміти - як стати багатим з нуля покрокове керівництво допоможе вам змінити себе і почати рух у потрібному напрямку.

Визначтеся з бізнес-ідеєю та заробіть стартовий капітал

Вже зараз почавши працювати над собою, змінюючи мислення, навчаючись, набуваючи нових звичок – паралельно постарайтеся якнайбільше дізнатися про те, як стати бізнесменом з нуля в Україні, щоб було легше визначитися з вибором бізнес-ідеї, яку ви могли б реалізувати вже в Найближчим часом. Адже для власного бізнесу вам знадобиться хоча б мінімальний стартовий капітал. Наприклад, ви можете почати підробляти у Всесвітньому павутинні. Це можуть бути:

 • Майстер-класи, де ви за гроші ділитиметеся своїми знаннями, наприклад, в'язання гачком або з вивчення англійської мови або – вирощування якихось рослин (загалом те, в чому ви самі сильні);
 • Написання курсових чи дипломних робіт (якщо, звичайно, є навички);
 • Переклади з іноземних мов.

Звичайно, питання як стати багатою та успішною людиною, маючи таку роботу, вам вирішити не вдасться. Але стартовий капітал (за умови, що у вас є ще й основне місце роботи, де ви отримуєте стабільну зарплату) для початку шляху до своєї великої мети накопичити цілком реально.

Втім, якщо у вас вже є якісь заощадження чи нерухомість, можна заробляти, не докладаючи до цього особливих зусиль. Для цього потрібно лише грамотно підібрати ідею та реалізувати її. Наприклад, щоб отримувати пасивний прибуток можна:

 • Відкрити банківський депозит або вкласти гроші в інвестиційний пайовий фонд;
 • Здати у найм нерухомість;
 • Зайнятися мережевим маркетингом;
 • Створити сайт в інтернеті та продавати його контент для реклами.

Великий плюс такого виду заробітку в тому, що він буде хоч і не дуже великим, але постійним, навіть якщо ви приділятимете роботі зовсім мало уваги. До того ж – це найкращі ідеї, як примножити гроші без ризику, які можуть дати вам шанс накопичити стартовий капітал на відкриття чогось серйознішого.

Коли ви нарешті зрозуміли, що готові почати реалізацію бізнес-ідеї, яка, на вашу думку, дасть вам відповідь на питання, як стати багатою людиною в житті, ще раз переконайтеся, що ви на правильному шляху. Для цього ще раз проаналізуйте:

 • Які конкурентні переваги матиме ваш бізнес перед підприємствами, що вже існують на ринку?
 • Чи стійкі ці переваги?
 • Чи зможете ви зібрати команду професіоналів, яка буде здатна перетворити вашу бізнес-ідею на серйозний, високоприбутковий бізнес із великою перспективою?

І якщо відповіді будуть позитивними – починайте працювати. Ну, а якщо хоча б в одному пункті виникли сумніви – не поспішайте.

Бізнес-ідеї «на мільйон»

У пошуках відповіді на питання, як стають багатими з нуля, люди в першу чергу чомусь звертають увагу на бізнес, пов'язаний з торгівлею або серед ідей, які більше підходять для тих, хто шукає, як заробити пенсіонерам гроші. Але це помилка. Тому що з таким заробітком потрібно працювати не одну п'ятирічку, щоб досягти мети та стати фінансово незалежним. Наша порада – шукайте щось нестандартне, але має попит. Наприклад:

WEB-агентство

Досвідчений спеціаліст у сфері IT-технологій завжди може реалізувати свої знання та вміння надаючи різноманітні послуги. Але якщо людина має мрію стати багатою і незалежною, вона може побудувати на своїй професії цілий бізнес, надавши можливість заробляти іншим, менш організованим фахівцям.

Для організації власної справи знадобиться стартовий капітал, велике бажання працювати та везіння у пошуку справжніх фахівців.

Бізнес матиме великий успіх, оскільки на сучасному етапі без IT-технологій не обходиться майже жодна компанія. До того ж, він дуже перспективний і прибутковий.

Агентство з організації туристичних турів

Не проблема, якщо у вас немає великого стартового капіталу. Перші тури можна організувати для тих, хто любить відпочивати у селі. До речі, такий вид туризму останнім часом стає дуже популярним. Це може бути поїздка кількох людей, з ночівлею в сільському будиночку, з рибалкою, збиранням грибів та лазнею. Відмінно, якщо у вас є родичі, які готові співпрацювати з вами за символічну винагороду. Туристам можна організувати якісь пам'ятні події, пов'язані з місцевими легендами, або участь в етнічних святах. Загалом вітається все, що розважить ваших клієнтів, і вони захочуть прийти до вас ще. До речі, такий вид туризму останнім часом стає дуже популярним і, якщо вас цікавить, як стати багатим в Україні, візьміть цю ідею на озброєння.

Готель для домашніх тварин

Це ще одна досить нова, але досить перспективна та дуже популярна ідея. Адже, поряд з тим, що сучасні українсці дуже люблять подорожувати, вони ще їздять у відрядження, навідують родичів, а тим часом домашні улюбленці, яких ми називаємо братами меншими, залишаються поза увагою просто тому, що їх нема з ким залишити. То чому б вам не зайнятися цим?

Організуйте зооготель і за певну плату позбавте господарів кішок, собачок, дрібних гризунів, різних пташок та інших тварин від переживань за свого улюбленця. А щоб бізнес не стояв на місці — внесіть у перспективний план ще кілька пунктів, які, наприклад, передбачають

 • Стрижка пухнастиків;
 • Чистка зубів;
 • Обрізання кігтів тощо.

Таким чином, бізнес розвиватиметься і залучатиме все більше клієнтів, які будуть платити, примножуючи ваш капітал. Адже як бідні стали багатими бізнесменами? Саме завдяки креативу та нестандартному підходу до роботи.

Хенд мейд

З одного боку, може здатися, що розбагатіти на ручних виробах - неможливо. Але якщо питання, як стати багатою жінкою з нуля ставить майстриня, яка все життя захоплюється творчістю, наприклад, роблячи ляльок чи симпатичні м'які іграшки, і вони у неї вже всюди, то чому б не розкрутити бізнес із продажу виробів хендмейд? Адже сучасні споживачі з-поміж заможних людей готові платити за такі товари дуже пристойні гроші. Спочатку можна продати кілька виробів серед знайомих, а коли з'являться гроші – можна вкласти їх у відкриття сайту чи інтернет-магазину та продавати там вироби, в тому числі й інших рукоділок. Далі – вивчаючи попит, можна робити те, що найбільше купується.

Такий бізнес має дуже хорошу перспективу, а майстриня, ну чи майстер, можуть стати не лише багатими, а й відомими людьми і вже під своїм, запатентованим брендом продавати цілі серії товарів.

Патентовані розробки

І це також можливість стати багатою і забезпеченою людиною. Ви не повірите, але придумавши якусь корисну дрібничку (наприклад, зручну вішалку в дорогу або прилад для відлякування птахів у саду або кротів на дачній ділянці) запатентувавши її, можна стати просто казково багатим, якщо налагодити співпрацю з компанією, яка погодиться взяти це у виробництво. А якщо ви людина творча, то можете просто продавати ці ідеї іншим, забезпечуючи собі та своїм рідним багате життя.

Висновок + відео

Якщо ви хочете стати багатим і успішним, не шукайте простих рецептів, тому що їх не існує. Тут без жодних пояснень зрозуміло, що тільки одиницям вдається стати багатими в одну мить. Всім іншим великий стан можна тільки заробити. Способи цього є різні. І доказом цього є наявність 2-3 мільйонерів майже у кожній сфері людської діяльності. Але, як ви розумієте, просто працювати недостатньо. Щоб стати фінансово незалежною, вільною та самодостатньою людиною — треба навчитися жити, думати, мріяти і діяти як багата людина. Позбудьтеся жебраків думок, уявіть свою світлу мрію і станьте багатим!

Як ви вважаєте, чи є якийсь особливий секрет або потрібно наполегливо і довго працювати? Пишіть коментарі і ставте оцінку статті:)


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити