Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як привернути удачу в своє життя? ТОП-7 способів, поради

Останнє оновлення: Субота, 10 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як привернути удачу

Про привернення удачі, напевно, замислювався кожен з нас. Прихильність фортуни здатна творити чудеса, і потрапити до лав щасливчиків може будь-яка людина, головне, знати секретні прийоми по залученню удачі. Таке поняття, як «удача» викликає чимало суперечок в середовищі вчених і психологів. У той час як одні сприймають удачу, як щось ефемерне, інші посилаються до психологічного терміну і душевного стану людини. Чому спосіб мислення впливає на удачу, і як притягнути довгоочікуваний фарт, поговоримо сьогодні.

Чи можна вплинути на Фортуну?

Удача є предметом жадання, піднесеним і дивним явищем, яке здатне вмить змінити життя людини. Прийнято вважати, що щасливчиками не стають, а народжуються. Досить часто можна почути, що когось із знайомих нарікають «фартовим» людиною, якого буквально на кожному кроці переслідують фартові ситуації. Звичайно, з точки зору психології, легше думати, що фарт – це доля окремої категорії людей. Але чому б не змінити власну долю, і не примкнути до лав щасливчиків?

Наприклад, психолог Філіп Габійе стверджує, що таке поняття, як випадкове везіння дійсно існує, але також не можна заперечувати наявність удачі, яку цілком реально «притягнути» в життя людини. З колегою солідарний психолог Річард Вайзман, який став автором поняття «фактор удачі». Відповідно до теорії Вайзмана, удача буває двох видів: пасивна і активна.

Пасивна удача приходить абсолютно несподівано, і не залежить від дій і думок людини. До неї можна віднести виграш в лотерею, несподіване вигідну пропозицію по роботі, виграш в казино. Залучення активної або психологічної удачі пов'язано з прийняттям вольових рішень і наявністю твердої життєвої позиції. Для того щоб залучити удачу, необхідно підготувати грунт, створити всі умови для доленосної події.

Читайте також: Як досягти успіху у житті.

Способи

З природою такого явища, як удача, ми розібралися. Тепер прийшов час розглянути, які існують способи по залученню удачі в життя. Правильні установки допоможуть розкласти все по поличках, і крок за кроком наблизитися до здійснення мрії. Які способи виділяють психологи, давайте розглянемо.

Правильно ставимо завдання і цілі

На думку психологів, відсутність віри у власні сили і довгострокового планування відлякує удачу, і віддаляє нас від мрії. Щоб генератор удачі був запущений, доведеться правильно вибудувати пріоритети, і визначитися з глобальною метою. Розглянемо поради з грамотної побудови цілей:

 • скорочуємо кількість цілей, вибираємо головну-пріоритетну мету;
 • формулюйте цілі правильно, без умовних нахилів і сумнівів;
 • візуалізуйте цілі - можна повісити плакат або дошку із зображенням образів, що символізують вашу мрію;
 • читайте мотиваційну літературу, постійно розвивайтеся;
 • не варто "розпорошаться" по дрібницях, важливо акумулювати всі сили для досягнення єдиної мети.

Присвятіть час своєму внутрішньому "Я", щоб чесно зрозуміти, чого саме ви хочете від життя. Удача любить тільки цілеспрямованих людей, які відмінно розуміють, чого вони хочуть від життя, і вірять у власні сили.

Оточуємо себе щасливими людьми

Експерти рекомендують уважно придивитися до оточення, і по можливості викорінити всіх, хто тягне вас на дно, або отруює життя відвертим песимізмом. Це не означає, що потрібно в одну мить обірвати всі контакти, і приєднатися виключно до успішних людей. Важливо знайти однодумців, які бажають розвиватися і досягати намічених цілей.

Відмінним рішенням стане запис на курси з особистісного зростання, відвідування тренінгів і лекцій, які проводять успішні підприємці та бізнесмени. Освітній процес надихає і стимулює. Крім того, успішні особистості можуть поділитися з аудиторією цінними порадами щодо залучення фарту, побудови бізнесу та ін.

Ставимося до грошей шанобливо

Любов до грошей – природний стан, здатне як погубити людину, так і навчити його залучати удачу. Гроші вимагають до себе шанобливого ставлення, необхідно цінувати кожну здобуту копійку, а також намагатися шукати додаткові джерела заробітку. Фортуна любить людей з напором, і тих, хто постійно намагається підвищити свій статус в суспільстві, поправити матеріальне становище.

Чесно дайте відповідь, якими талантами ви володієте, щоб перетворити власні навички і таланти в ефективні інструменти для заробітку. Обов'язково відкладіть деяку суму, що стане вашою "подушкою безпеки", яка допоможе відчувати себе захищеним і незалежним. Крім того, важливо розвивати в собі вміння збирати кошти.

Читайте також: Чого ніколи не навчать у школі, а це варто знати.

Відкриваємося світу

Даний метод допоможе налаштуватися на сприйняття нового, відкритися новим знайомствам, зустрічам і цілям. Коли людина відкрита для навколишнього світу, він оперативно сприймає нову інформацію, діє рішуче, і отримує бажане. Якщо ви налаштовані залучити удачу, то не варто закриватися від зовнішнього світу, і очікувати, що фарт чекає вас вдома.

Щоб залучити удачу, варто прислухатися до кількох цінних порад експертів:

 • відвідуйте виставки, музеї та театри-це допомагає не тільки для загального розвитку, але і дозволяє обзавестися новими знайомствами;
 • починайте день з фізичних вправ, підтримуйте фізичну форму;
 • періодично давайте собі можливість "відключитися" від соціуму, подорожуйте і відкривайте для себе нові простори.

Рутина - головний ворог удачі, тому важливо урізноманітнити свої будні, вийти за рамки, і насолоджуватися власним розвитком.

Використовуємо невдачі для зміцнення результату

Психологи стверджують, що найщасливіші люди здатні навіть невдалий досвід використовувати в своїх інтересах. Навіть потрапляючи в неприємні ситуації, важливо зберігати спокій і холодний розум. Правильний підхід має на увазі опрацювання і виявлення причин, які призвели до невдач. В кінцевому підсумку відбувається так звана "вторинна опрацювання" провальних операцій.

Ті люди, які постійно проводять роботу над помилками, аналізують і вдосконалюються, набагато частіше потрапляють у виграшні ситуації, і мають шанси змінити життя на краще. Крім того, не варто себе лаяти, і піддаватися депресивному настрою. Невдачі - привід повернутися в минуле, проаналізувати ситуацію, і виправити все на свою користь.

Звертаємося до техніки фен-шуй

Шанувальники цього популярного вчення відзначають, що при правильному розподілі енергії можна залучити в будинок багатство і удачу, а закріпити результати допомагають спеціальні ритуали. Народи Сходу приділяють величезну увагу питанням, пов'язаним з розстановкою меблів в приміщенні. Давньосхідна мудрість ввібрала в себе досвід і силу, відповідно, у послідовників фен-шуй є всі шанси залучити удачу.

Розглянемо основні правила, які підкажуть, як залучити удачу в будинок:

 • чистота - запорука багатства і гармонії, тому будинок завжди повинен бути в ідеальному порядку, вікна повинні сяяти чистотою;
 • протипоказано тримати гроші в старому пошарпаному гаманці, так як це прояв неповаги до грошей;
 • згідно зі східним вченням, вода є джерелом життя, і вона символізує фінансове благополуччя, тому не варто допускати перевитрату і витік води;
 • символом багатства в будинку є акваріум з золотими рибками, а також будь-яка ємність, наповнена водою;
 • жаба-талісман, що прийшла до нас з давньосхідної філософії, стане головним синонімом багатства і благополуччя в будинку;
 • думайте про гроші, перебуваючи в гарному настрої, від позитивного мислення залежить, наскільки швидко удача прийде в ваш будинок.

Також важливо приділити увагу розташування дзеркал. Вони не повинні висіти навпроти ліжка, а дзеркала, розташовані один проти одного, здатні накопичувати негативну енергію.

До приготування їжі варто приступати виключно в хорошому настрої, щоб зарядити приготовані страви «доброю» енергією.

Поради + відео

 • притягнути везіння можна однією лише силою думки, оскільки всі думки людини мають властивість матеріалізуватися;
 • зверніть увагу на обідній стіл: він завжди повинен бути покритим скатертиною, і наповненим частуваннями-так ви маєте шанс притягнути Фортуну, і "задобрити" її;
 • грошове дерево допоможе стати ще одним талісманом для залучення удачі;
 • оберіг у вигляді підкови, розташований над вхідними дверима, допоможе залучити фарт в сімейну обитель;
 • удача не обійде стороною будинок, в якому панує гармонія, тому варто помиритися з усіма, з ким ви перебуваєте в сварці;
 • частіше робіть добрі справи - енергетика позитиву, неодмінно, принесе довгоочікувану удачу;
 • викидайте застарілі речі, а також ті предмети, які викликають негативні спогади і неприємні емоції;
 • завжди вірте в здійснення своїх планів.

Для того, щоб залучити удачу, недостатньо вивчити поради вчених і психологів, заглибитися в східні практики і народні поради. Головне, вірити у власні сили, випромінювати позитив, і прагнути до безперервного розвитку. Кожен з описаних способів залучення удачі збільшить ваші шанси змінити життя на краще. Пам'ятайте, що єдиного «рецепта» по залученню фарту не існує, однак, бажання розвиватися і прагнути до успіху у всіх починаннях, допоможе стати воістину щасливою людиною.

Читайте також: Як стати розумнішим - 62 способи.

«Як ви вважаєте, чому Фортуна прихильна до рішучих, сміливих і добродушних людей? Розкажіть про власні методи залучення удачі - нам цікаво почути ваші історії!».


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити