Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Кращі планувальники завдань 2024: ТОП-11 сервісів, поради щодо вибору

Останнє оновлення: Понеділок, 12 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

планувальники завдань

Планувальники завдань являють собою спеціальні програми, що виконують конкретний спектр завдань, які не потребують втручання людини. Дані програми виконують поставлені завдання в строго встановлений термін, тому про зрив дедлайн не може бути й мови. Планувальники завдань стали відлунням тотальної комп'ютеризації і введення новітніх технологій в повсякденне життя людини. Кількість програм для планування зростає в геометричній прогресії, відповідно, вибрати відповідний продукт стає складніше. Ми підібрали ТОП-11 кращих планувальників завдань, які здатні виручити вас навіть в самі «спекотні» робочі будні.

Читайте також: Як розвинути уважність – 5 ефективних вправ, концентрація і поради.

LeaderTask

LeaderTask - популярний планувальник завдань, який допомагає оперативно витіснити хаос з життя, і «розкласти» всі справи по поличках.

Скачувати.

Якщо ви помічаєте, що почали плутати дати, зривати дедлайни і забувати про важливі заходи, то планувальник завдань з опцією таск-менеджера зробить з вас відповідального і пунктуального людини.

Можливості планувальника

Однією з головних особливостей продукту є поєднання можливостей класичного органайзера з колективним таск-менеджером, який допомагає організовувати роботу комерційних компаній. Розглянемо додаткові можливості програми:

 • забезпечує синхронізацію між ПК і мобільними пристроями;
 • дозволяє створювати колективні проекти;
 • створює завдання з листів електронної пошти;
 • володіє гнучкою системою пробного періоду;
 • налагоджує віддалену роботу;
 • має функцію Дошки для візуалізації цілей і роботи по системі КанБан.

Оскільки додаток, в першу чергу, орієнтоване на корпоративних клієнтів, то вартість використання органайзера залежить від кількості співробітників, які задіяні в роботі.

Лідертаск на сьогоднішній день є головним СНД крос-платформним органайзером. Лаконічний і багатофункціональний планувальник завдань-відмінне рішення, як для індивідуальної, так і колективної роботи. З використанням даного продукту від однойменного розробника, ви маєте всі шанси стати успішним управлінцем і пунктуальним людиною.

Google Keep

Google Keep є зручним додатком, який дозволяє створювати і впорядковувати замітки користувача. Додаток прийшов на зміну традиційної записнику, що морально застаріла в століття інформаційних технологій. Першим кроком на шляху до використання сервісу стане скачування інсталяційного файлу через Play Маркет.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Для авторизації необхідно об'єднати дані програми з обліковим записом. На думку користувачів, ключовою особливістю сервісу є гранична простота використання. Процедура створення і редагування замітки не відніме у користувача багато часу:

 • відкриваємо Google Keep;
 • у переліку опцій вибираємо замітки;
 • для зручності придумуємо замітці назву, і приступаємо до введення тексту;
 • зберігаємо текст;
 • натискаємо кнопку редагування, і вносимо необхідні зміни в текст замітки.

Другий корисною опцією планувальника завдань є створення списків справ. Алгоритм створення списків ідентичний створенню нотаток. Досить відкрити вкладку зі списком, і ввести тези. У фіналі зберігаємо результат. Досить зручною стала опція створення заміток за допомогою голосу. Наприклад, ви перебуваєте в дорозі, і не маєте можливості надрукувати свої думки. Знаходимо кнопку із зображенням мікрофона, і натискаємо по ній, включається автоматичний запис голосу.

Найкорисніша з існуючих опцій в даному планувальнику-нагадування. Більше немає необхідності обклеювати робоче місце стікерами з нагадуванням про виконання будь-якої роботи. Для активації оповіщень виконуємо наступні дії:

 • з переліку створених заміток вибираємо ту, про яку потрібно буде нагадати;
 • натискаємо на кнопку, що імітує вказівний палець;
 • у формі вказуємо параметри часу і місця.

Користувач може впорядковувати нотатки, а також включати оповіщення в ранковий і вечірній час. Відмінний планувальник з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

TickTick

TickTick - сервіс, що дозволяє створювати велику кількість списків. Один з найпопулярніших планувальників завдань дозволить вам не просто формувати список робіт на день, але і створювати в рамках програми справжні проекти. Примітно, що архівні записи розташовані в спеціальній хмарі, поетом в будь-який момент можна повернутися і перевірити старі записи.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Особливості сервісу:

 • доступна сортування завдань;
 • планування подій в календарі;
 • додавання завдань через електронну пошту;
 • налаштування завдань;
 • прикріплення файлів до нотаток.

Особливістю сервісу став таймер з фоновими звуками природи. Функціонал на перший погляд може здатися перевантаженим. Але для всіх, хто "заблукав" в нескінченних опціях, на старті користування передбачена детальна інструкція. Відзначимо, що в додатку орієнтуватися легше, ніж для версії на ПК. З мінусів варто відзначити відсутність додавання підзадач. Щоб скористатися повним переліком опцій, варто заплатити $2,4 - це плата стягується раз на місяць.

Remember The Milk

Наш список кращих планувальник завдань неможливо уявити без Remember The Milk. Сервіс дозволяє вести справи, створювати актуальні списки і синхронізувати всі замітки з хмарним сховищем. Скористатися сервісом можна як через ПК, так і смартфони на базі Андроїд. Розглянемо основні опції, які програма надає користувачам:

 • внесення різних завдань, а також виконання завдань в строго відведений термін;
 • доступно резервне копіювання і синхронізація з хмарою;
 • завдання в списку справ можна виставляти відповідно до пріоритетів;
 • вбудований пошук по записах;
 • наявність повідомлень.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Тим, хто зацікавлений в необмежених можливостях Сервісу, доступна спеціальна Pro-версія. Вона надає користувачам безперервну синхронізацію завдань. Відмінний сервіс, який «на ура» справляється з багатозадачністю.

Microsoft To-Do

Ще один цікавий додаток для управління персональними завданнями. Власники програми можуть не тільки складати списки, а також зосереджуватися на головних завданнях. Радує, що у сервісу мінімальний функціонал, тому створення заміток максимально спрощено.

На сьогоднішній день доступна як веб-версія для стаціонарного комп'ютера, так і додаток.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Сервіс підходить для всіх, хто не хоче морочитися з великою кількістю опцій. Однак, згідно з відгуками клієнтів, додаток часто лагает. Microsoft To-Do-приклад простоти і ефективності в одному «флаконі».

Omnifocus

Omnifocus являє собою платформу для управління завдань, тому користувачі ніколи не забудуть про важливу зустріч, покупку або оплату послуг. Не так давно розробники переглянули інтерфейс, сьогодні Сервіс оптимізований під пристрої Mac, iPad і iPhone. Якісна реорганізація навігація усунула наявні баги.

Встановити на iOS

Особливості сервісу:

 • розподіл завдань відповідно до цілей;
 • синхронізація всіх завдань відповідно до інших серверів;
 • надсилання нових завдань із сторонніх додатків;
 • планування завдань на день з прикріпленням геолокацією та інших важливих моментів;
 • прогнозування завдань на тиждень вперед;
 • вбудована система пошуку по одному списку або всьому переліку нотаток.

Сервіс доступний в пробній версії, також передбачений платний варіант програми, вартість якого становить 20 доларів.

Trello

Trello є різновидом хмарних програм, створених для управління проектами. На сьогоднішній день сервіс став лідером серед аналогічних додатків, орієнтованих на колективне управління проектами. Основне призначення сервісу-координація завдань для командної роботи. Зрозумілий інтерфейс допомагає швидко і ефективно налаштувати робочі процеси.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

В основі програми діють спеціальні картки, які допомагають візуалізувати спектр завдань. Примітно, що автоматизація абсолютно не вимагає від користувачів навичок програмування.

WorkFlowy

Даний планувальник завдань являє собою інструмент, який працює в онлайн режимі. Сервіс має гранично просте управління, дозволяє складати безліч завдань і брати участь у створенні глобальних проектів. Всі замітки зберігаються в одному архіві, а безліч режимів роботи роблять інструмент максимально продуктивним.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Особливості сервісу:

 • Необмежена кількість списків;
 • можливість масштабування;
 • передбачені теги і форматування завдань;
 • доступна Синхронізація програми з іншими пристроями;
 • можна змінювати і налаштовувати списки всього в кілька кліків;
 • вбудований пошук по тексту замітки.

Головна перевага сервісу-повна доступність і відсутність плати за використання. Відмінний варіант, як для щоденного створення завдань, так і побудови завдань і цілей для глобальних проектів.

Todoist

Todoist - це головний помічників для письменників і копірайтерів. Великий набір програмного забезпечення дозволяє грамотно управляти завданнями, а також сортувати інформацію по мітках і фільтрам.

Встановити на Android

Встановити на iOS

ПК-версія

Перемістивши завдання з голови в список справ, ви зможете оптимізувати завдання, і «розкласти по поличках» весь матеріал. Сьогодні планувальник допоміг виконати понад 1,6 млрд. завдань.

MyLifeOrganized

Ще один сервіс, що входить в список кращих планувальників завдань. Він являє собою програмне забезпечення, необхідне для управління проектами та цілями. Сервіс забезпечує підтримку не тільки головних, але і другорядних завдань. Можна вибудовувати ієрархію завдань, планувати завдання відповідно до часу і місця користувача.

Встановити на Android

Встановити на iOS

Розробники проекту стверджують, що переслідували мету створення сервісу, який допоможе виконати велику кількість завдань за короткий проміжок часу.

WeDo

Користувачі відзначають, що сервіс WeDo вкрай схожий за зовнішнім виглядом і функціоналом з проектом Microsoft To-Do.

Він також радує простотою і зручними настройками, в яких зі старту впорається навіть новачок. Особливість сервісу-встановлення певного проміжку часу для вирішення конкретного завдання. Примітно, що додаток підтримує більше опцій ніж, десктопна версія. Крім того, передбачена синхронізація з опціями смартфона.

Планувальник завдань дозволяють грамотно розподілити робочий час, і завжди тримати роботу і особисті зустрічі і покупки під контролем. Сучасні планувальники включають в себе кілька важливих опцій, і дозволять вам відчути себе Юлієм Цезарем, який встигав одночасно виконувати три дії. В огляді представлені кращі планувальники, які надали неоціненну допомогу в створенні мільйонів проектів.

«Чи згодні ви, що стікери і паперові планувальники канули в минуле? Який з сервісів, представлених в огляді, зацікавив вас найбільше? Діліться враженнями в коментарях!».

Бонус - відео


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити