Угода користувача

Шановні користувачі, команда ІТстатті рада вітати Вас на нашому сайті!

Місією проекту є популяризація підприємництва. Для цього на ресурсі публікується велика кількість інформації в галузі фінансів, інвестицій і різних способів, методів і форм бізнесу, що в кінцевому підсумку дозволить цілеспрямованим і вмотивованим читачам успішно розпочати власну справу, а вже діючим підприємцям підвищити свої доходи.

З великої кількості статей кожен зацікавлений відвідувач може знайти потрібну йому інформацію по необхідній тематиці, а також при бажанні і низкою інших текстів на суміжні теми.

Редакторська колегія ITstatti.in.ua цілком орієнтована на дотримання всіх норм і законів України контент на ресурсі відповідає чинному законодавству. Також команда порталу стежить за його дотриманням в коментарях користувачів. Думка авторів певних статей може не збігатися з позицією редакції.

Відвідувачі сайту, користуючись запропонованою інформацією, за замовчуванням беруть на себе всі норми угоди користувача (далі – «Угода»).

Адміністрація ІТстатті має право вносити зміни в Угоду без попереднього інформування користувачів. Зміни і доповнення в діючі правила стають актуальними з моменту їх появи на цій сторінці.

Ряд опублікованих статей онлайн-журналу мають вікові обмеження 18+.

При незгоді користувача сайту дотримуватися всіх правил і норм Угоди адміністрація просить відмовитися від відвідування ресурсу.

1. Основні терміни та визначення

1.1. Сайт (ресурс) – перелік сторінок, розміщених в мережі Інтернет і мають близьку тематичну спрямованість і оформлення, а також єдина доменна адреса ITstatti.in.ua. Головна сторінка Порталу знаходиться в мережі Інтернет за адресою //itstatti.in.ua.

1.2. Користувач-фізична або юридична особа, яка отримала доступ до сайту за допомогою мережі Інтернет (18+).

1.3. Керівник сайту — (написати листа).

1.4. Керівник сайту і користувач далі разом «Сторони» або нарізно – «сторона».

1.5. Команда сайту (Адміністрація) – співробітники, що виконують свої посадові обов'язки по функціонуванню проекту (роботі з клієнтами і партнерами, оформлення та публікації контенту і т. д.).

1.6. Контент – сукупність текстових, фото - і відеоматеріалів, а також малюнків та інших зображень, які публікуються на сайті адміністрацією ресурсу і в коментарях до статей, що залишаються відвідувачами порталу.

2. Обмеження відповідальності адміністрації сайту

2.1. Портал являє собою джерело для отримання інформації. Команда сайту докладає всіх зусиль для надання свої читачам надійних і актуальних відомостей. Проте вся повнота відповідальності за застосування отриманої інформації цілком лягає на користувача.

2.2. Команда і автори ресурсу власноруч оцінюють і редагують всі матеріали на достовірність і актуальність, перед тим як розміщувати їх на Сайті, але і це не дає гарантії позитивного ефекту після їх застосування, а також може викликати негативний відгук у деяких користувачів.

2.3. Застосовуючи знання, отримані після вивчення матеріалів Сайту, користувач бере на себе всі ризики, обумовлені достовірністю та актуальністю інформації. Весь контент на Сайті, носить ознайомчий характер і є особистою думкою авторів контенту і командою сайту на предмет розгляду.

Наслідки застосування вивчених матеріалів на сайті може призвести до негативних фінансових результатів (фінансових збитків або завдати іншої шкоди) в бізнесі, інвестиції (іншої комерційної діяльності).

2.4. Адміністрація ресурсу не несе відповідальності за будь-який збиток, як прямий, так і непрямий, пов'язаний з використанням товарів і послуг, які рекламуються на порталі.

До цієї категорії відносяться комерційні оголошення від рекламних компаній Яндекса і контекстної реклами від Google. До можливого збитку можна віднести грошові збитки і втрата ділової репутації користувачів.

2.5. Команда знімає з себе відповідальність за комерційні або інші відносини користувачів Сайту з рекламодавцями та їх оголошеннями, публікуються на сайті.

2.6. Портал не має реєстрації як ЗМІ (Засіб Масової Інформації) і представлений для користувачів у вигляді авторського блогу, що дає адміністрації право за допомогою опублікованого контенту висловлювати власну думку на цю тему, яке може не поділяти користувач порталу.

3. Адміністрація має право

3.1. В необмежених обсягах і в будь-який період часу коригувати і додавати інформацію на ресурсі, а саме вносити зміну в графічне, текстове і загальне оформлення сайту. Розміщувати і знімати з публікації на порталі рекламні блоки, посилання, елементи.

3.2. Отримувати і зберігати особисті дані користувачів Сайтом (ім'я, e-mail). У той же час адміністрація не надає особисті дані відвідувачів порталу третім особам і користується ними суто для власної комунікації з користувачем або в деяких випадках для ідентифікації.

3.3. Корегувати, або видаляти коментарі користувачів у випадках недотримання авторами норм і законів України, а також при порушенні честі і гідності інших користувачів сайту.

3.4. Приймати дисциплінарні заходи у вигляді обмеження доступу до порталу для учасників, які порушують положення цієї угоди або вживають заходи по злому сайту.

4. Користувач має право

4.1. Лишати на Сайті інформацію в коментарях, не порушуючи правил Угоди.

4.2. Звертати за допомогою до Адміністрації порталу (задавати свої питання), спілкуватися з іншими користувачами, описувати свій досвід і власний погляд на теми, описані в текстах на сайті.

4.3. Безоплатно або на платній основі застосовувати інформацію, розміщену на сайті, для власних потреб (особистих цілях), але без мети отримання фінансової вигоди, не порушуючи правил передруку матеріалів (контенту).

5. Користувач зобов'язується

5.1. Залишати на сайті коректні повідомлення, без застосування нецензурних виразів. Не принижувати в своїх коментарях честі і гідності інших відвідувачів сайту і Адміністрації Порталу.

5.2. Нести персональну відповідальність за написану в своїх повідомленнях інформацію, а також за посилання на сторонні ресурси, що порушують законодавство України.

5.3. Дотримуватися правила цієї угоди і не застосовувати розміщену на сайті інформацію в комерційних цілях, без узгодження з Адміністрацією порталу.

5.4. Користувач погоджується на встановлення файлів cookie або застосування інших допоміжних методів та використання рекламних мереж ПС даних, отриманих з їх допомогою.

6. Висновок

Угода набирає чинності з моменту розміщення на порталі. Термін дії – один рік від дати публікації.


Увага! Інвестування і заробіток в Інтернеті пов'язане з певними ризиками. Матеріали (огляди, статті та ін.) сайту носять виключно інформаційний (ознайомчий) характер і не розцінюються як заклики до дії.

Зверніть увагу!!!

Всі матеріали, розміщені на сайті itstatti.in.ua, носять інформативний характер і не є публічною офертою до купівлі та (або) продажу цінних паперів, об'єктів нерухомості або інших активів, і не дають інструкцій по заробітку та інвестування, а також здійснення будь-яких фінансових операцій.

Адміністрація сайту, його власники, а також автори статей не несуть відповідальності за збитки отримані в ході торгових операцій на фондовому, валютному та інших фінансових ринках.

Адміністрація сайту та власники проекту itstatti.in.ua не несуть відповідальності за зміст рекламних матеріалів, розміщених на сайті, а також за дії користувачів та авторів.

Деякі брокерські компанії (форекс, бінарні опціони тощо) працюють поза юрисдикцією України.

Наведені на сайті торгові марки, знаки, матеріали (фото, відео) та інші медіа-файли належать їх власникам і демонструються з ознайомчою метою.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити