Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на Ютуб Шортс

Останнє оновлення: Вівторок, 02 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на Ютуб Шортс

Питання про те, як заробити на Ютуб Шортс стало звичайним явищем серед ютуберів. Коли Instagram або TikTok Reel стають популярними, YouTube Shorts також стає популярною платформою. Через їхні переваги творцям контенту необхідно подати заявку на цю особливість. Ця стаття покаже вам знання про короткометражки YouTube і про те, як отримати від них прибуток.

Щоб монетизувати YouTube Shorts, вам необхідно:

 • Дотримуйтесь політики монетизації YouTube.
 • Проживати в країні, де доступна Партнерська програма YouTube.
 • Відповідати загальним вимогам, включаючи 4,000 годин перегляду та 1,000 підписників за останні 12 місяців.
 • Увімкніть двофакторну аутентифікацію у своєму обліковому записі Google.
 • Дотримуйтесь Принципів спільноти та Умов використання YouTube.

Читайте також - Як заробити на Ютубі з нуля.

Як заробити на короткометражках на YouTube?

Через переваги, YouTube шорти, які приносять гроші, стали однією з хвилюючих тем, які хочуть знати ютубери. Вони допоможуть вашому каналу залучити більше підписників і залучити цільових клієнтів. ITstatti.in.ua покаже вам безліч способів заробити гроші за допомогою короткометражок на YouTube.

1.1 Фонд YouTube Shorts

YouTube Shorts Fund - це програма вартістю 100 мільйонів доларів. Основна мета цього фонду - підтримка та заохочення користувачів YouTube, які створюють контент всього за 60 секунд або менше. Деяким авторам YouTube будуть виплачуватися щомісячні виплати залежно від кількості переглядів, які вони отримають. У нього є деякі вимоги для отримання грошей з Фонду YouTube Shorts. Пріоритетом є дотримання політики авторських прав.Фонд YouTube Shorts

1.2 Реклама

Чи знаєте ви, скільки грошей приносять короткі відео на YouTube, якщо до них залучити велику кількість глядачів? Творець контенту може просувати у своїх відеороликах продукт багатьох брендів або компаній для отримання прибутку. Або дозвольте рекламі відеороликів без можливості пропуску, які користувачі повинні переглянути, перш ніж переглядати ваші відео. Канал YouTube може заробляти від 3 до 5 доларів за 1,000 переглядів відео.Реклама

1.3 Членство в каналі

Якщо ваш контент цікавий, ви можете швидко завоювати прихильність глядачів, що призведе до того, що короткометражки на YouTube будуть приносити гроші. Ставши постійним клієнтом вашого каналу, глядачі, підписавшись на членство в каналі, зможуть брати участь у вашому каналі за допомогою щомісячних платежів, щоб отримати доступ до більш персоналізованих дій, як-от чат у реальному часі, значки та ексклюзивні смайли.Членство в каналі

Як зробити короткометражки на YouTube вірусними?

YouTube Short - це велика платформа, на якій творці контенту можуть заробляти гроші. Однак, якщо ваші відео не привертають уваги, ви не зможете отримати від них прибуток. Чим більше переглядів у вашого YouTube, тим більше грошей ви можете отримати. Mid Man проведе вас через 3 простих кроки, щоб зробити ваші короткометражки на YouTube вірусними просто зараз.

Крок 1. Увійдіть у додаток YouTube.

Спочатку вам необхідно завантажити офіційний додаток YouTube і увійти в систему через електронну пошту або окремий акаунт за допомогою мобільного телефону. Вам необхідно швидко зареєструватися або увійти в систему, вказавши свою особисту інформацію, щоб створювати короткометражки на YouTube. В іншому разі у вас виникнуть деякі проблеми під час створення відеороликів.

Крок 2: Створіть коротке відео на YouTube.

Під час створення короткого відео вам потрібно знати дві прості речі про цей крок. По-перше, якщо ви хочете записати хвилинне відео, натисніть цифру 2 над кнопкою запису. По-друге, натисніть кнопку 15x, щоб змінити швидкість відео. Потім шорти будуть сповільнюватися або прискорюватися відповідно до ваших потреб. Ось 1 маленький крок у створенні короткого відео.

 • У застосунку натисніть кнопку "+" внизу екрана.
 • Виберіть опцію "Створити короткометражку".
 • З'явиться камера YouTube Shorts. При цьому ви можете записати відео тривалістю до 60 секунд. Іншим способом можна завантажити відео з фотогалереї.Створіть коротке відео

Крок 3. Завантажте короткометражку, щоб опублікувати своє відео.

Перш ніж завантажувати короткометражку, було б чудово відредагувати або додати ефекти і музику, щоб підвищити інтерес до ваших відео. Перш ніж використовувати музику, вам слід уважно прочитати авторські права на музику. Опублікувати свої короткометражки на YouTube легко для будь-кого, якщо ви виконаєте такі дії.

 • Після завершення запису торкніться галочки, щоб зберегти відео.
 • Натисніть "Далі" в правому верхньому куті.
 • Виберіть Публічний або приватний статус.
 • Натисніть "Завантажити коротке".Завантажте короткометражку

Що таке Шорти YouTube?

Якщо ви хочете знати, як заробляти гроші на короткометражках на YouTube, перш за все, ви повинні знати, що вони собою являють. Як ролики в Instagram, YouTube Shorts короткі й дають змогу записувати, редагувати і додавати музику до відео тривалістю до 60 секунд і відразу ж завантажувати їх на YouTube через мобільний телефон. Відмінною особливістю цього додатка є те, що відео не пропадають на YouTube, як у будь-якому іншому додатку.YouTube Shorts

Поширені запитання про те, "Чи приносять короткі відео на YouTube гроші?"

Чому короткі відео на YouTube отримують більше переглядів?

Завдяки більш ніж 2 мільярдам активних користувачів, 70% з яких використовують мобільні телефони, YouTube Shorts стали більш вірусними, ніж будь-коли. По-перше, завдяки формату короткометражок YouTube, тривалість якого становить лише 60 секунд і менше, глядачі можуть дивитися їх багато разів. Ба більше, через короткий час контент має бути таким, що чіпляє, щоб привабити глядачів. Унікальність полягає в тому, що ви можете конвертувати перегляди короткометражок YouTube у підписників свого каналу.YouTube

Яка тривалість коротких відео на YouTube?

Короткометражки на YouTube приносять гроші - це вертикальні відеоролики з портретами або квадратною орієнтацією. Під час завантаження контенту ваше відео може тривати до 60 секунд. Маючи тривалість за замовчуванням 15 секунд, ви можете створити своє відео. Зверніть увагу, що ваш контент YouTube, який триває цілу хвилину або менше, буде віднесено до категорії короткометражних відеороликів YouTube.

Як мені отримати бонус від Фонду YouTube Shorts?

Як згадувалося вище, фонд YouTube Shorts Fund прагне щомісяця винагороджувати тисячі авторів, які створюють креативні відеоролики для спільноти YouTube. Іноді короткометражки на YouTube приносять гроші, і це отримати бонус не так просто. Ви можете отримати бонус від своїх коротких відеороликів, якщо у вас є ці вимоги, наведені нижче.

 • Приблизно протягом 180 днів Канали мають завантажити хоча б одне коротке відео.
 • Канали повинні дотримуватися принципів спільноти YouTube і політики авторських прав.
 • Канали, які завантажують відео з водяними знаками або логотипами з інших платформ або повторно завантажують відео з інших каналів, не допускаються до участі.
 • Творцям коротких відео має бути щонайменше 13 років у США або повноліття у своїй країні.

Скільки грошей можуть заробити автори на короткій монетизації?

Ви точно знаєте скільки грошей заробляють короткометражки на YouTube? Це таке кумедне запитання. Канал YouTube може заробляти від 100 до 10,000 XNUMX доларів на місяць. Залежно від місця розташування кожен творець може отримати свій бонус. Платіж буде переведено на ваш акаунт AdSense, пов'язаний з каналом. Необхідно платити утриманий податок і дотримуватися правил AdSense.

Висновок + відео

Ви ознайомилися з оглядом як заробити на шортах на ютубі та 3 кроки для завантаження відео. Пам'ятайте, що ви повинні дотримуватися деяких правил YouTube, щоб отримувати від них прибуток. 

Читайте також - Як зареєструватися в Ютубі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити