Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробити гроші в інтернеті прямо зараз: ТОП-17 способів

Останнє оновлення: Середа, 03 квітня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробити гроші в інтернеті зараз

Світ стає все більш віртуальним, збільшуючи кількість способів заробітку в Інтернеті. Робота з дому пропонує безліч переваг, серед яких гнучкість, комфортне середовище та відсутність стресових поїздок на роботу. Якщо ви застрягли в офісі і готові до змін - або просто шукаєте зручний спосіб підзаробити на стороні - ознайомтеся з цим списком варіантів, як заробляти гроші в Інтернеті прямо зараз.

Як заробляти зараз гроші в Інтернеті

1. Грайте в онлайн-ігри

Якщо раніше на вас кричали за те, що ви грали в комп'ютерні ігри замість того, щоб робити домашнє завдання, ваш час настав. Тепер ви можете заробляти за це гроші. Творці ігор, які прагнуть збільшити трафік і протестувати концепції, платять, якщо ви граєте. А такі сайти, як Swagbucks, - це спосіб заробити на цьому гроші. І, як випливає з назви, вам заплатять у доларах - переказом через Paypal, чеком або подарунковими картками, якщо ви бажаєте. Платежі можуть бути невеликими, але вони накопичуються.

2. Пройдіть онлайн-опитування

Якщо ви хочете розбагатіти, онлайн-опитування - не найкращий спосіб зробити це. Але на таких сайтах, як InboxDollars, заповнення опитувань дозволить вам заробити додаткові гроші на щоденні витрати, такі як бензин і продукти, або отримати подарункові картки для різних магазинів і ресторанів, таких як Amazon, Starbucks і Target. Згідно з інформацією на сайті, кожне опитування InboxDollars займає від трьох до 25 хвилин і оплачується від $0,50 до $5. Іноді ви можете знайти опитування вартістю $10 або $20, якщо ви належите до певної демографічної групи, а це означає, що ці невеликі винагороди можуть дуже швидко накопичуватися.

Це цікаво: Найкращі онлайн-опитування за гроші.

3. Почніть підробляти на стороні

Мати додатковий заробіток або підробіток на додаток до основної роботи - цілком нормальне явище в наші дні. Багато людей заробляють пристойну суму грошей, використовуючи додатки для підробітку, такі як Glovo або Bolt Food. Якщо ви не хочете ходити від дверей до дверей, доставляючи їжу, або не маєте автомобіля чи автостраховки, необхідної для того, щоб стати водієм Bolt, ви можете пошукати інші можливості. За допомогою таких додатків, як Kabanchik або Rabotniki.UA , ви можете найнятися на випадкові випадкові роботи у вашому районі. Якщо вам потрібен підробіток, який дозволить вам вийти на вулицю і рухатися, скористайтеся додатком Rover, щоб знайти клієнтів для вигулу собак.

4. Продавати веб-сайти (або онлайн-бізнес)

У вас є веб-сайт або онлайн-бізнес з пристойною аудиторією або, можливо, бажане доменне ім'я, зареєстроване на ваше ім'я? На продажі сайтів можна заробляти гроші. Потрібно лише знати, де шукати. Часто найбільшою перешкодою є з'ясування вартості веб-сайту або бізнесу та пошук зацікавлених покупців. Вважається, що вартість веб-сайтів у два-три рази перевищує річний прибуток, який вони генерують, хоча ця цифра не є остаточною і може значно варіюватися. Щоб отримати більш точне уявлення, зверніться за професійною оцінкою. Після того, як ви визначилися з ціною, знайдіть онлайн-майданчик, який спеціалізується на таких угодах. Важливо знайти безпечний майданчик, який зможе залучити якомога більше потенційних учасників торгів. Flippa, який також пропонує безкоштовний інструмент для оцінки веб-сайтів, вважається одним з найкращих.

5. Заведіть блог

Якщо ви любите писати і хочете поділитися чимось корисним або надихаючим, подумайте про створення блогу. Блог - це веб-сайт, на якому ви регулярно ділитеся з читачами своїми ідеями та досвідом. Перш ніж ви почнете ділитися своїми думками, вам потрібно створити веб-сайт. Ви можете найняти когось, хто створить його для вас, або зробити це самостійно. Конструктори сайтів, такі як Wix, дозволяють дуже легко створити сайт самостійно, навіть не маючи попереднього досвіду. Після того, як ваш сайт буде створено, важливо постійно писати якісний контент і просувати свій блог, щоб залучити читачів і підписників. Якщо ви хочете монетизувати свій блог, вам потрібна аудиторія. Тоді ви можете використовувати такі методи, як партнерський маркетинг (отримання доходу за рахунок рекомендацій продуктів) та реклама. Ви також можете створити власний продукт або послугу і продавати їх на своєму веб-сайті.

6. Напишіть інформаційний лист

Онлайн-розсилка - це електронний лист, який ви надсилаєте своїм підписникам, щоб поділитися інформацією або прорекламувати продукт чи послугу. Припустимо, у вас є блог або канал на YouTube, присвячений йозі. У своїй розсилці ви можете рекламувати свій улюблений одяг для йоги, використовуючи партнерські посилання. Якщо ваші читачі переходять за посиланням, це гроші у вашій кишені. Ви також можете використовувати свою розсилку для просування своїх останніх онлайн-семінарів з йоги, індивідуальних тренувань з йоги онлайн і зручних сувенірів.

7. Створіть канал на Youtube

Якщо ви завжди мріяли стати новою зіркою YouTube, це ваш шанс. Щоб заробляти на YouTube, вам потрібні перегляди та підписники - багато переглядів. Щоб стати учасником партнерської програми YouTube, вам потрібно мати щонайменше 1 000 підписників з 4 000 годин публічного перегляду за останні 12 місяців або 1 000 підписників з 10 мільйонами переглядів Shorts відео за останні 90 днів. Якщо ви відповідаєте цим критеріям, ви можете заробляти гроші. Використовуючи свій канал YouTube, ви можете спробувати отримати прибуток від реклами, підписки на канал і продажу товарів у своєму магазині YouTube.

8. Написати електронну книгу

Ви роками виношуєте ідею книги? Якщо так, то чому б не спробувати видати і продати електронну книгу онлайн? Від фінансових порад і самодопомоги до кулінарних книг і художньої літератури - немає кінця-краю темам, про які ви можете писати. Якщо ви маєте досвід у певній сфері і хочете поділитися своїми знаннями, електронна книга - це чудовий спосіб розповісти про себе. Існує багато онлайн-видавців електронних книг, зокрема Amazon Kindle, Smashwords та Rakuten Kobo. Написати книгу нелегко, і це вимагає значних зусиль на початковому етапі. Але після публікації ваша електронна книга може приносити пасивний дохід.

9. Закадрове озвучення

Для тих, хто має гарний, унікальний чи дикторський голос, чи не думали ви про роботу диктора? Успішні диктори часто мають акторський досвід (хоча це не обов'язково) і можуть перевтілюватися в різні образи чи акценти. Актори озвучування можуть знайти роботу з озвучування електронних книг, онлайн-відео або реклами в Інтернеті. Для початку вам знадобиться професійне портфоліо, яким ви зможете поділитися з потенційними клієнтами. Озвучування також вимагає певних початкових інвестицій. Вам потрібно буде придбати мікрофон і навушники, а також програмне забезпечення для запису і редагування голосу.

10. Стати віртуальним помічником

Віртуальний помічник - це віддалений працівник, який пропонує адміністративну підтримку різним клієнтам. Успішні віртуальні асистенти організовані, надійні та технічно підковані. Конкретні робочі завдання, які ви будете виконувати як віртуальний асистент, можуть сильно відрізнятися залежно від вашого набору навичок, а також від того, чого хоче ваш клієнт. Деякі послуги, які ви можете запропонувати, включають: відповіді на електронні листи, планування зустрічей з клієнтами, транскрибування документів, координацію поїздок або ведення бухгалтерії. Якщо ви вже маєте адміністративний досвід, це може полегшити ваш шлях у цій галузі, але це не обов'язково. Ви можете почати шукати клієнтів за допомогою таких платформ, як freelancehunt.com, Upwork та Weblancer.net.

11. Twitch стрімінг

Twitch дозволяє геймерам та іншим творцям транслювати свій контент у прямому ефірі. Подібно до каналу YouTube, ви можете заробляти гроші, ставши партнером або афіліатом Twitch. Існує кілька способів монетизації вашого контенту на Twitch, включаючи підписки та "біти". Підписки дозволяють вашим глядачам платити щомісячну плату за підтримку вашого каналу. "Біти" - це віртуальний товар, який глядачі можуть придбати, щоб показати свою підтримку і підбадьорити ваш контент. Як партнер Twitch, ви також можете розміщувати рекламу на своїх каналах і заробляти гроші на спонсорстві.

12. Тестуйте веб-сайти та додатки

Якщо вам подобається, коли вам платять за участь в опитуваннях, вам також може сподобатися заробляти гроші або винагороду, тестуючи веб-сайти та додатки. Замість того, щоб відповідати на запитання про конкретні продукти, ви будете користуватися веб-сайтами та додатками і залишати свої відгуки. Як і в випадку з опитуваннями, ви не заробите достатньо, щоб замінити повноцінну роботу. Але це цікавий спосіб отримати гроші за свою точку зору. Якщо вам цікаво, ви можете перевірити такі сайти, як UserTesting, UserPeek і Userlytics. Окрім комп'ютера, для участі в тестуванні вам часто знадобиться мікрофон.

13. Продавати вживані речі

Ваш гараж чи шафа переповнені речами? Можливо, настав час розлучитися з деякими старими пальтами, іграшками чи кухонним приладдям. Це не тільки звільнить місце у вашому домі. Це також може принести вам додаткові гроші. За допомогою таких сайтів, як Facebook Marketplace ви можете охопити широку аудиторію людей, які, можливо, зацікавлені у придбанні ваших непотрібних речей. Можливо, вам навіть не потрібно буде надсилати продані речі поштою. Якщо ви зареєструєтесь на місцевому сайті OLX, ви можете домовитись про особисту зустріч з покупцем.

14. Здавати в оренду житло на Airbnb

Якщо у вас є вільна кімната або будинок, ви можете розмістити її на Airbnb. Вирішіть, чи хочете ви здавати житло на повний або неповний робочий день, або тільки на час подорожі. Хоча здача житла в оренду на Airbnb вважається пасивною формою доходу, це вимагає певної роботи. По-перше, вам потрібно переконатися, що ваше житло готове до здачі в оренду. Це може включати в себе заміну постільної білизни, рушників і, можливо, свіжий шар фарби. Також потрібно прибирати приміщення після того, як гості поїдуть. Ви можете робити це самостійно або найняти прибиральницю. Для початку вам потрібно зареєструватися на Airbnb як орендодавець і опублікувати своє оголошення. Хоча реєстрація безкоштовна, Airbnb стягуватиме певний відсоток від вашої нічної ставки. Перш ніж розміщувати оголошення, варто переконатися, що ви маєте право здавати житло в оренду. 

15. Позаштатне письменництво

Щоб стати фрілансером, потрібно бути хорошим письменником, сильним дослідником і володіти хорошими організаційними навичками та навичками тайм-менеджменту. Вам не потрібна ступінь з журналістики чи літератури, хоча це не завадить. Щоб почати заробляти гроші, ви повинні мати портфоліо з кількома зразками робіт, якими ви можете поділитися з потенційними клієнтами. Ви можете безкоштовно створити портфоліо на таких сайтах, як Contently та Muck Rack.  Щоб знайти клієнтів, ви можете використовувати онлайн-дошки оголошень про роботу. Три варіанти: Upwork, Fiverr і ProBlogger. Однак на цих сайтах велика конкуренція, а оплата часто низька. Як тільки ви отримаєте певний досвід, ви можете почати шукати клієнтів самостійно і відповідно підвищувати свої розцінки.

16. Дропшиппінг

Дропшиппінг дозволяє продавати товари онлайн без необхідності зберігати їх на складі. Використовуючи додаток для дропшиппінгу, ваші клієнти можуть купувати товари у вашому інтернет-магазині, які потім відправляються безпосередньо від вашого постачальника до вашого клієнта. Щоб заробити гроші, ви берете трохи вищу плату, ніж ваш постачальник, і залишаєте собі прибуток. Перш ніж зануритися у світ дропшиппінгу, переконайтеся, що ви ретельно вивчили товар, який хочете продавати, і оптовика, у якого плануєте купувати. Щоб залишатися конкурентоспроможним, порівняйте ціни, встановлені іншими покупцями, щоб визначити, яку ціну ви повинні призначити. Існує ряд проблем, пов'язаних з шахрайством у дропшиппінгу, тому дійте з обережністю.

17. Друк на вимогу

Друк на вимогу (POD) дозволяє вам додавати власні дизайни до продукції з білими етикетками, що постачається третьою стороною на замовлення. Серед популярних товарів POD - футболки, чашки для кави, сумки та шкарпетки. Перевага POD (Print-on-demand) полягає в тому, що вона усуває необхідність зберігати товарні запаси, оскільки всім займається поліграфічна компанія. На багатьох веб-сайтах POD можна легко налаштувати свій магазин і вибрати товари, на які ви хочете додати свій дизайн. Ці компанії також надрукують ваші дизайни і відправлять продукцію. Для створення дизайну ви можете використовувати такі сайти, як Canva, або найняти когось іншого для створення дизайну на таких сайтах, як Fiverr або Upwork. Щоб заробити гроші, ви купуєте свій кастомний продукт за однією ціною (скажімо, $10), продаєте його з націнкою ($22) і залишаєте собі прибуток.

Часті запитання (FAQ)

Як я можу заробляти $100 на день в Інтернеті зараз?

Заробляти $100 на день на фрілансі в Інтернеті можливо. Багато досвідчених фрілансерів, веб-розробників, графічних дизайнерів і т.д. заробляють $300 і більше в день.

Який найшвидший спосіб заробити гроші в Інтернеті?

Якщо вам потрібно швидко заробити гроші, продаж вживаних речей онлайн - один із варіантів. Ви можете використовувати онлайн-майданчики, такі як Facebook, Instagram або ОЛХ, щоб знайти місцевих покупців і швидко заробити гроші.

Як заробляти гроші в Інтернеті на власному веб-сайті?

Існує безліч способів монетизації вашого веб-сайту. Ви можете заробляти гроші за допомогою партнерського маркетингу, створюючи та продаючи продукт або послугу, або налаштувавши платну розсилку.

Як заробляти на Amazon?

Amazon пропонує кілька способів заробити гроші. Існують різні варіанти продажу, включаючи оптовий продаж або роздрібний арбітраж. Ви також можете заробляти гроші, самостійно публікуючи книги на Amazon Kindle, через партнерську маркетингову програму або доставляючи пакунки за допомогою Amazon Flex.

Як заробити на TikTok?

Є кілька способів заробити на TikTok. Наприклад, якщо у вас щонайменше 10 000 підписників і понад 100 000 переглядів за останні 30 днів, зверніть увагу на TikTok Creator Fund. Ті, хто відповідає цим вимогам, має не менше 18 років і проживає в США, Великобританії, Франції, Німеччині, Іспанії чи Італії, можуть почати заробляти гроші за цікавий контент. Ви також можете продавати продукти своїм глядачам або пропонувати своїм шанувальникам можливість бачити додатковий контент, використовуючи модель підписки.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Аліна 07.04.2024, 11:59
Дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 09.05.2024, 14:04
Будь ласка
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата