Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Реальні автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень

Останнє оновлення: Четвер, 02 лютого 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

програми для заробітку грошей

Здрастуйте, шановні читачі мого блогу. Сьогодні я вирішив робити огляд на різні програми, які можна використовувати для своїх цілей і поповнення бюджету як другорядний дохід. В інтернеті можна заробити хороші гроші, треба лише розібратися, і трохи попрацювати. Це зручно, адже для роботи вам потрібен комп'ютер, доступ у всесвітню мережу і вільний час. Роботу в мережі можна поєднувати з основною діяльністю робота в інтернеті вдома. Щоб отримати кошти, зареєструйтесь в системі Яндекс.Гроші або WebMoney.

Новачкам, які тільки пробують себе в цій сфері, рекомендуємо освоїти автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень. Їх головна перевага полягає в тому, що користувачеві не потрібно витрачати час і сили – встановлений плагін зробить все сам, від вас вимагається не вимикати комп'ютер і чекати прибуток. Цікаво? А що головне, реально!

Популярні автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень

Сервіси отримання грошей з поштовиків:

 • Автокликер DonkeyMails.com виглядає як браузер, не запитує особистих даних (логінів/паролів) з ваших облікових записів, що виключає можливість автоматичного визначення софту.
 • DonkeyClicker 3.0 працює із західними поштовиками, містить 9 добре оплачуваних проектів.

Як це виглядає на практиці: щоб просунути свій сайт, власники рекламують товари і послуги, але для цього піднімають відвідуваність – чим більше людей побачить їх продукт, тим краще. В обов'язки людини, який вирішив отримати дохід з поштової розсилки входить перегляд/обробка листів. Вибравши цей вид заробітку, ви отримаєте невелику, але гарантовану прибуток, адже замовник сплачує поштовикам і вам. Винагороджується кожен клік, правда, щоб робити все це вручну, витрачається багато часу.

На допомогу приходять сервіси, які автоматично обробляють інформацію на почтовиках, тим самим позбавляючи користувача вручну виконувати найбруднішу роботу на буксах. Wmmall – хороший сервіс, що пропонує заробити на почтовиках. Щодня тут трудитися близько 30 000 активних користувачів.

Автопостери:

 • Cyberboard – працює практично з усіма дошками оголошень.
 • XRumer – потужний сервіс для розсилки по блогах, соц. мереж і форумів.

Як на цьому заробити: після того, як ви налаштували автопостер, він за кілька секунд розішле ваше повідомлення на сотні ресурсів. XRumer просто необхідний користувачам, які домагаються численних скачування файлу з файлообмінника. З допомогою нього ви можете запросити в проект рефералів, просунути власний проект, простіше кажучи зробити все, що пов'язано з розсилкою.

Щоб заходити на сайти і щоразу розміщувати інформацію вручну піде багато часу, а оскільки цей процес проходить непомітно для вас. Крім того, сервіс суттєво полегшить життя фралансерам, яким потрібно постійно відписувати замовникам, подавати заявки, розсилати приклади робіт. XRumer навряд чи згодитися новачкам, але стане корисним для тих, хто активно працює на просторах всесвітньої мережі – копірайтерів, веб-майстрам, рекламодавцям.

Плагіни для майнінгу:

 • Wmzona.com – виплати в доларах на гаманець WMZ.

Суть методу: сьогодні багато навчилися заробляти майнингом або кранчингом. Кажучи простими словами – це здача в оренду потужностей власного комп'ютера і отримання від цього прибутку. Потужності ПК використовують для складних обчислень. За це ви «майните» винагороди в криптовалюте і в спеціальних обмінниках міняєте на долари. Найпопулярніша одиниця кріптовалюти – Bitcoin, дорівнює 58500 y.е. Вартість хороша, але шанс випадання коинтов «один на мільйон», тому бажаючі на цьому заробити об'єдналися в групи, іменовані «майнінг-пулами». Коли один з групи виграє свій коинт, прибуток ділиться між усіма учасниками порівнянно з розміром внеску.

Для майнінг підійдуть комп'ютери з високою продуктивністю, інакше витрати на електроенергію ризикують не окупитися. Під такі сервіси розроблено багато вірусів, хоча ще кілька років тому на цьому можна було щомісяця отримувати сотні «зелених».

Бонуси в кілька центів:

 • Додаток SuperBonus має зрозумілий інтерфейс і об'ємну базу проектів, надає бонуси. Підтримує можливість збирати різні валюти з Яндекс Грошей і Вебмані.
 • QuickWM – збирає всілякі бонуси з вітчизняних і зарубіжних ресурсів. За оновлення баз гроші не стягуються.
 • Webbonus 2.0 – збирає бонуси тільки з закордонних сайтів, пропонує вигідну реферальну програму, за умовами якої ви можете отримувати відсоток від залучених у систему учасників.

Як це працює: наткнувшись на сайт, що пропонує всім охочим отримати кілька центів на свій електронний гаманець, людину мучать сумніви. Але сайти дійсно переведуть кілька центів на ваш гаманець, потрібно лише внести необхідні дані. Таким чином, вони підвищують відвідуваність, щоб у результаті заробити багато. Збирати бонуси без автоматизованих сервісів складно – час іде на заповнення полів і введення капчі. Інша справа завантажити один з вищеописаних плагінів і час від часу його оновлювати. Бонус з одного проекту – копійчаний, але відвідавши тисячі ресурсів в день, прибуток є і це радує.

Авто-серфінг:

 • Популярний сервіс teaser.bz. Передбачає обов'язкову реєстрацію, після чого вам запропонують встановити спеціальний плагін, у нижньому куті якого будуть з'являтися рекламні оголошення – чим більше ви їх переглядаєте, тим більше з'являється.

Суть: рекламодавці платять невеликі гроші за перегляди оголошень. Існує багато майданчиків, які об'єднують рекламодавців і користувачів. По ідеї, користувач повинен вручну переглядати оголошення, але деякі автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень спрощують цей процес. Правда, прибуток справді невисока – в перший місяць становить сто грн.

Автоматичне виконання завдань:

 • Міні-браузер AltMix – дозволяє в напівавтоматичному режимі виконувати оплачувані завдання рекламодавців.
 • Сервіс Userator – ставите програмку на комп'ютер і виконуєте завдання які фіксує система і отримуєте солідні гроші;
 • Liked.ru – теж непоганий сервіс, в якому можна виконувати роботу в пару секунд і отримувати гроші.

Кому це потрібно: за допомогою цієї програми ви допомагаєте власнику сайту здійснювати розкрутку і залучати користувачів. Зароблені кошти виводяться на електронний гаманець WebMoney, виводити кошти можна раз на добу. З доходу кожного залученого клієнта ви отримуєте 30 відсотків. В різних системах свої ставки і отримується прибуток. Такий метод дуже популярний і користується попитом у зв'язку з важливістю поведінкових факторів на сайтах які враховують пошукові системи і їх алгоритми.

Заробити в Skype:

Заробіток в мережі інтернет для початківців без обману можливий з програмою Скайп, стала для багатьох головним засобом комунікації.

 • Skinver – якщо запустити свій Скайп через цей плагін, ваші контакти будуть бачити рекламне оголошення від одного. Чим більше контактів, зацікавленої в вашій рекламі, тим істотніше дохід. Гроші надходять на рахунок Skinver, потім їх виводять на WMZ-гаманець або Payeer.

Переваги: партнерська програма, можливість рекламувати свій сайт або будь-який інший проект.

Створення наповнюваного сайту

Цей метод не підходить для новачків, але з його допомогою можуть непогано заробити користувачі, які хоч трохи знайомі з автоматичними сервісами. Це просто знахідка для людей, бажаючих створити сайт, але не мають бажання його наповнювати. Ресурси самі себе наповнюють, для заробітку потрібно лише встановити на них рекламу. Такий проект може стати першим досвідом в отриманні прибутку з сайтів.

Який дохід передбачає заробіток в мережі інтернет для початківців без обману?

Працюючи в інтернеті, ви повинні засвоїти правило, що діє у всіх напрямках: чим менше людей можуть виконати цей чи інший вид роботи, тим більше ви отримуєте. У перший місяць практично нікому не вдається отримати багато грошей, але завзятість і освоєння нових знань приводять до результату. Деякі види діяльності, наприклад, заробіток в мережі інтернет для початківців без обману на кліках приносить невеликий дохід, але саме з нього починали сьогоднішні гуру інтернету. Якщо ви теж прийняли рішення працювати на кліках, зверніть увагу на сервіс Wmmail. Дохід у доларах, щоб їх заробити, сайт всіляко допомагає – надає читання листів, рішення деяких завдань рекламодавця. Дохід – від 1 цента до 10у.е. в день.

Щоб заробити на переглядах, потрібно відвідувати сторінки ресурсу, потім відповідати на контрольні запитання. За 1000 таких дій вам заплатять 2,5 у. е. і тільки після того, як переконаються, що ви були на сайті. За 1000 переглянутих відеороликів – 5, 5 у. е. Робити це в автоматичному сервісі легко – вона сама завантажить нову сторінку і контролює ваші дії. Крім вас ніхто не дізнається, що сайти відвідує спеціальний сервіс.

Заробіток на завданнях приблизно такий же, як на переглядах відео – 5, 5 у. е. за 1000 штук. Рекламодавець може ставити перед вами різні завдання: взяти участь у голосуванні, зробити опитування і т. д. З часом можна виконувати більш складні завдання і за місяць заробляти близько тисячі доларів. Але для початку потрібно освоїти роботу у вищеописаних додатках.

Прибуток від читання листів становить від 2,8 у. е. за 1000 дій, у більш складному варіанті – 4, 4 у. е. «Зарплата» в соціальних мережах – від 12 у.е. , працювати можна вручну, але в спеціалізованому сервісі зручніше. У ваші обов'язки входить: розміщувати в групах і у себе на сторінці рекламу послуг і товарів. Таким чином люди дізнаються про просуває вами компанії і замовляють послуги.

Ми розглянули декілька поширених способів отримання прибутку без ризиків і вкладень з допомогою автоматичних програм. Ви можете вибрати один з них або поєднувати, головне, щоб ваш дохід від цього тільки зростав.

Плюси і мінуси програм для автозаробітку

Як і будь-яка інша робота, у цієї є свої переваги і недоліки. Навіть якщо з боку може здатися, що у такої непильної работенки не може бути мінусів, варто тверезо поглянути на ситуацію.

Плюси:

 1. Вам нічого не потрібно робити, щоб отримувати гроші в Інтернеті на автоматі.
 2. Великий вибір програм за різними напрямками.
 3. Можна знайти варіанти на будь-який смак: у вигляді програми на комп'ютер або телефон або розширення для браузера.

Але список мінусів все ж більше:

 1. Ризик зловити вірус на комп'ютер.
 2. Ризик нарватися на шахраїв.
 3. Сервіс може не виплатити кошти, тому що ніяких гарантій в цій сфері немає.
 4. Швидше зношуються запчастини комп'ютера, ризик перегріву.
 5. Мізерний дохід - в годину максимум 2 грн.
 6. Постійний подразник у вигляді цілодобово працюючого комп'ютера (заважає спати).
 7. Проблеми з виведенням грошей - висока мінімальна сума, комісії, блокування аккаунта при досягненні мінімалки і т. п.

Для звичайних користувачів заробіток не можна назвати стабільним або високим. Навіть в якості додаткового доходу одержувані крихти навряд чи коштують вкладених зусиль.

Відео

Підписуємося на новини і чекаю вас у нових статтях. Всім успіхів і до зустрічі.

Читати також - Копірайтинг – з чого почати? Основи копірайтингу!

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Olesya 06.12.2019, 06:39
Можна заробити на оплату мобільного інтернету запросто, а якщо постаратися, то і на сам мобільний 8)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата