Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як знайти роботу в інтернеті на дому без вкладів

Останнє оновлення: Четвер, 17 листопада 2016 Автор: Вольдемар Воронцовський

Вітаю, дорогі читачі блогу. Якщо ви мрієте назавжди відмовитися від роботи за наймом, то ознайомтеся з моєю статтею. Можливо, саме вона допоможе здійснити вашу мрію й підкаже підходящі для вас способи заробітку в інтернеті.

Робота в інтернеті, як і будь-який інший вид зайнятості має масу переваг, так і достатня кількість недоліків. При цьому, гарною новиною є те, що заробити в мережі, дійсно можна і для цього існує ціла прірва можливостей. Не дуже погана, але, при цьому, і не найприємніша новина для любителів халяви і легких грошей — це те, що для більш-менш прийнятного рівня заробітку працювати доведеться не менше (а може навіть і більше), ніж на роботі оффлайн звичним всім способом.

Як знайти роботу в інтернеті на дому без вкладів: очікування і реальність

Але незважаючи на складності, переслідують початківців і досвідчених фрілансерів, роботу в мережі вибирають все більшу кількість людей. А це означає, що гра варта свічок. Знайти роботу в інтернеті на дому, та ще й без вкладень дуже просто. Інтернет надає для цього масу можливостей і успіх заходу багато в чому буде залежати від вашої наполегливості, а також впевненості в собі і своїх силах.

Про те, як знайти роботу в інтернеті на дому без вложений рано чи пізно замислюються, як правило ті, хто:

 • шукає підходящі варіанти підробітку за сумісництвом з основним місцем роботи;
 • підшукує можливості стабільного заробітку, перебуваючи у так званому «вільному польоті», вже відмовившись від постійного працевлаштування найманим працівником або тільки розмірковуючи про це;
 • жінки, які перебувають у декретній відпустці або відпустці по догляду за дітьми.

Інтернет творить чудеса і підходящі для себе варіанти може знайти кожен: і початківець фрілансер, і висококласні, дорогі фахівці, які є експертами в деяких галузях життєдіяльності людства.

Робота в інтернеті для вузькопрофільних фахівців

Технічний прогрес, процеси глобалізації і інтеграції економіки, розвиток нових засобів і способів зв'язку надають величезну кількість можливостей для роботи в інтернеті і через інтернет все більшій кількості профільних і вузькопрофільних фахівців.

 • Поступово пропадає гостра необхідність влаштовуватися штатним співробітником компаній таким майстрам, як дизайнери, архітектори, бухгалтери, програмісти, розробники і тестувальники програмного забезпечення, творці і розробники сайтів, перекладачі, журналісти, фотографи та ін. Будь-професіонал з цих або аналогічних сфер може отримати роботу в якості запрошеного експерта на проект і працювати віддалено, не покидаючи стін власного будинку в будь-якому зручному для себе режимі. Отримати віддалену роботу можна на спеціалізованих онлайн біржах, де роботодавці та замовники шукають потрібних фахівців, як на разові короткострокові проекти, так і на довгострокову співпрацю.
 • Надання освітніх послуг через інтернет — золота жила для вчителів і викладачів. Все більший розвиток отримує онлайн освіту, все більша кількість педагогів пропонують свої репетиторські послуги, надані з допомогою сучасних засобів зв'язку — скайпу і інших комунікаторів, а також соціальних мереж. Останнім часом дуже популярно вивчення іноземних мов саме за допомогою інтернету і віддаленого зв'язку між учнем і педагогом. У цьому випадку, навіть шукати нікого не доведеться. Досить розмістити інформацію на спеціалізованих сайтах і ресурсах про те, що ви готові надавати послуги репетитора по скайпу, і бажаючі скористатися вашими послугами неодмінно знайдуться в самий найближчий час.
 • Надання онлайн консультацій на платній основі — прекрасний спосіб заробітку, вимагає мінімальних зусиль. Такий спосіб підробітку або заробітку може підійти юристам, психологам, фінансових консультантів, медиків, консультантів з грудного вигодовування, фітнес-тренерів, дієтологів, страховим та туристичним агентам, астрологів і навіть екстрасенсів. Надавати платні консультації можна у власному блозі, акаунті або в групі в соціальних мережах, на власному сайті або по скайпу.

Треба сказати, що послуги віддалених експертів оплачуються не менш гідно, а іноді і в рази більше, ніж робота штатних співробітників. Але перш ніж досягти такого визнання у професійних колах, людині доводиться дуже багато і продуктивно працювати, напрацьовуючи досвід, знання і професійні навички.

Робота в інтернеті для тих, хто не впевнений у своєму професіоналізмі

Звичайно, бути затребуваним і зарекомендував себе фахівцем, якого з «руками відірвуть» на будь високооплачуваний проект — це дуже круто і далеко не кожен з нас зміг досягти таких успіхів у своїй професійній діяльності.

Але як знайти роботу в інтернеті на дому без вкладів тим, хто не досяг якихось професійних висот, знаходиться у пошуку підходящої діяльності або зовсім не знає, чим йому займатися в найближчі кілька років?

Але і в цьому випадку інтернет — справжня скарбниця для тих, хто не боїться експериментів і готовий до ударної праці. Для цього необхідно лише запастися терпінням, персональним комп'ютером з необмеженим доступом в інтернет і бажанням розвиватися в будь-якому цікавому напрямку, приносить фінансову вигоду.

Так куди ж податися починаючому фрілансеру, що знаходиться в пошуку цікавих і, головне, оплачуваних, завдань.

 • Для тих, хто володіє широким кругозором, володіє змістовним словниковим запасом, вміє грамотно, чітко і дохідливо викладати свої думки, знайомий з правилами російської мови і вміє писати без помилок, тим пряма дорога в копірайтинг. Десятки бірж копірайтингу з розпростертими обіймами приймають у свої ряди новачків епістолярного жанру, тисячі замовників готові довірити виконання своїх замовлень подаючим надії авторам і виконавцям, сотні тисяч замовлень на написання різноманітних текстів щодня з'являються на біржах. Кожен день знаходяться люди, яким потрібні свіжі і оригінальні тексти для сайтів, блогів, соціальних мереж і т. д. І вони готові платити гроші тим, хто напише необхідний текст згідно з вимогами та умовами, що висуваються при публікації замовлень.

Тем для написання текстів таке ж безліч, як і кількість сайтів в інтернеті. А це означає, що будь-хто зможе знайти відповідну для себе нішу і розвивати своє копирайтерское майстерність саме в цьому ключі.

Звичайно, рідко, коли копірайтинг або написання текстів, приносить виконавцям шалені гроші на початку їх письменницької кар'єри. Так само, як і в будь-якій іншій сфері, тут доведеться завоювати повагу та авторитет серед безлічі конкурентів. Але при певних зусиллях і вдалому збігу обставин, багатьом копірайтерам вдається вийти на пристойний рівень доходу.

 • Для любителів активно спілкуватися, заводити нові знайомства, керувати процесом і стежити за розвитком, може підійти робота адміністратора групи в соціальних мережах (пабліка, форуму, сайту тощо). Наймані віддалені адміністратори отримують оплату за свою працю від власників груп або пабликов. Відповідно, чим більша кількість груп вам вдасться адмініструвати, тим вище буде ваш дохід. Інша справа, що для грамотного розвитку пабліка необхідно володіти певними спеціальними знаннями, але їх легко знайти в мережі.
  Творці і власники ж своїх мега-популярних груп, блогів або акаунтів отримують непогані гроші за рекламу сторонніх товарів і послуг на сторінках своїх пабликов. В даному виді діяльності основна складність полягає лише в розкручуванні пабліка до стану мега-популярності, так, щоб рекламодавці самі пішли до вас косяком. Але і на цей рахунок у мережі достатньо інформації про те, як слід правильно і грамотно розвивати свою групу йди акаунт у соціальних мережах.
 • Створення свого відеокурсу або інфопродукта — ще один дуже популярний і не менш прибутковий спосіб заробітку грошей в мережі. Якщо ви володієте якоюсь цінною, на ваш погляд, інформацією і готові поділитися нею зі світом, то створений вами відеокурс почне приносити вам дохід після того, як буде розміщено в мережі або стане доступний цільової аудиторії, зрозуміло, не безкоштовно. Єдине, що новачкам доведеться вивчити інформацію про те, як правильно створювати інфокурси, щоб вони почали приносити постійний дохід. На щастя, необхідної для цього інформації зараз море.

Всі перераховані методи і способи заробітку не вимагають вкладення грошей, але вимагають максимально серйозного і відповідального до себе ставлення — тільки в цьому випадку можна розраховувати на успіх і більш-менш пристойні заробітки.

На що не варто покладатися в онлайн роботі

Треба сказати, що існують й інші способи "заробітку в мережі", не вимагають фінансових вкладень. Наприклад, такі як, заробіток на буксах, участь у платних опитуваннях, написання відгуків про свій досвід використання продукції або послуг на сайтах-отзовиках. Але всі ці способи, не варті уваги, оскільки виконана на них робота оплачується настільки низько, що з працею покриє витрати на стільниковий зв'язок та домашній інтернет.

Якщо матеріал був корисний не забуваємо ставити лайки. Всього найкращого -))).

Читати також - Реальні автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити