Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші (більше 200 способів) + реальні приклади швидкого заробітку грошей без вкладень: робочі схеми отримання додаткового доходу сидячи вдома

Останнє оновлення: Неділя, 22 жовтня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити гроші

Здрастуйте, шановні читачі мого блогу. Сьогодні поговоримо про те, як заробити гроші. Багато хто задається питаннями: «чим зайнятися, щоб заробити грошей», «які способи заробітку без вкладень існують» тощо, і відповіді на них ви знайдете в нашій статті.

Традиційна схема заробітку у багатьох українців являє собою отримання обумовленої суми від роботодавця за стандартну 40-годинний робочий тиждень. І якщо не брати невелику кількість топ-менеджерів, які очолюють великі компанії, заробітна плата рідко кого влаштовує. До того ж сталася економічна криза різко скоротила фінансові можливості більшості працюючих.

Хто в таких умовах починає економити на всьому і відкладати бажані покупки, а хтось приходить до думки, що необхідно шукати інші варіанти заробітку грошей.

Отже, в цій статті ви дізнаєтеся:

 • Як швидко заробити гроші;
 • Які є способи додаткового заробітку без капіталовкладень і обману на дому;
 • Де можна знайти відповідну підробіток у вільний час;
 • Як заробити гроші сидячи вдома в Інтернеті;
 • Чим зайнятися, щоб почати заробляти великі гроші (мільйон і більше).

Щоб отримати відповіді на ці питання і не тільки, дочитайте статтю до кінця.

1. Чим зайнятися, щоб заробити грошей — основні критерії для вибору виду діяльності + 5 кращих варіантів заробітку

Всі можливі способи отримання доходів можна поділити на дві групи:

 1. звична для більшості робота на якусь компанію або підприємця з окладом і можливими преміями;
 2. робота на самого себе.

Цей поділ досить умовно, тому що в другу категорію можна занести виконання окремих доручень та підрядних робіт, які, по суті, також є роботою на іншу особу. Але в цьому випадку людина сама вибирає свій графік роботи, а також замовників, з якими він згоден співпрацювати, і вартість своїх послуг для кожного з роботодавців.

Традиційна робота «на чужого дядька» рідко приносить великий дохід. Як правило, одержуваних коштів більшості вистачає тільки на повсякденні потреби.

Якщо почати працювати на себе, то можна вийти з цього непростого становища.

Що необхідно знати, перш ніж піти з роботи - корисні поради + 3 важливі критерії вибору сфери діяльності

Не дивно, що багато співробітників компаній починають замислюватися про те, щоб піти з роботи, яка не приносить бажаних доходів, і стати начальником самому собі. Адже у випадку успішної діяльності можна отримати грошові кошти, незрівнянно більші, ніж одержувані зараз. Однак ключові слова тут – «у разі» і «можна». Адже позитивного результату досягають не всі.

Тому перед початком роботи на себе варто зважити всі за і проти, а також продумати план своїх дій. Особливо це актуально для тих, хто замислюється про відхід з нинішньої роботи заради більшого заробітку.

В першу чергу необхідно визначити вид діяльності, якою ви плануєте займатися. Він повинен відповідати трьом головним критеріям:

Критерій 1. Вам має подобатися займатися цією справою

Вибране заняття обов'язково повинно бути по душі, адже робота на себе означає, що вам, особливо на перших порах, доведеться займатися цією справою значний час. А витрачати свої сили на те, що не подобається, при відсутності «батога» у вигляді начальства виходить у небагатьох. Та й втома від нелюбимої справи дуже скоро почне брати верх у вигляді стресів і нервових зривів.

Критерій 2. Ви повинні розбиратися в цій справі або мати схильність до даного виду діяльності

Отримання доходу від будь-якого заняття вимагає певних знань в ньому, і наявність досвіду саме в цій сфері вкрай бажано.

Можливість заробити у справі, в якій ви нічого не розумієте, дуже невисока. Звичайно, можна пройти певне навчання. Але, по-перше, це займе чимало часу, а по-друге, слід заздалегідь визначитися, чи ви маєте здібності до цього заняття. З іншого боку, зміна діяльності часто дає людям нове життя, і про свій вибір вони не шкодують.

Критерій 3. Вибрана справа має приносити дохід не менше певної суми

Якщо ви вже маєте місце роботи з більш-менш стабільним доходом, вам варто зробити простий розрахунок.

Візьміть вашу середньомісячну зарплату та поділіть її на кількість робочих годин за місяць. Для стандартної 5-денний робочий тиждень по 8 годин кожен день воно складе 160 годин. Отримана сума – це ваша теперішня вартість за годину.

Якщо вибране заняття дозволяє заробляти такі гроші, можете сміливо йти з нинішньої роботи. Як мінімум, ви нічого не втратите. Якщо ж ні – у вас є два варіанти:

 1. на перших порах спробувати поєднувати основну роботу з обраної нової діяльністю;
 2. створити подушку безпеки, яка забезпечить вас на кілька місяців, за які ви зможете напрацювати достатній досвід, щоб прийти до вказаної вартості вашого робочого години.

Мінімальний і бажаний дохід - ще 2 чинники, про які потрібно пам'ятати

Дуже важливо адекватно оцінювати ті суми, які можна отримувати в тій чи іншій справі. Цілком можливо, що вибране вами заняття має стелю з можливого заробітку, і цей максимальний рівень вас абсолютно не влаштовує.

Бувають ситуації, коли вже одержуваного заробітку не вистачає на наявні потреби, доводиться постійно займати і влазити в борги. У цьому випадку варто розрахувати мінімальний рівень доходів, який перекриє найнеобхідніші витрати.

Також варто визначити і бажану мету у вигляді суми, яку вам хочеться заробляти в майбутньому. Потрібно бути впевненим, що розпочату вами самостійне справу здатна якщо не зараз, то хоча б у віддаленому майбутньому приносити такий прибуток.

Варіант 1. Власна справа

Заробіток в інтернеті

Відкриття власного бізнесу є традиційним способом отримувати прибуток самому, замість того, щоб працювати на когось іншого. Саме приватні компанії або підприємці складають значну частину всього бізнесу як за кордоном, так і в Україні.

Головні завдання будь-якого підприємця-початківця:

 • скласти грамотний бізнес-план, що враховує специфіку ринку та його кон'юнктуру;
 • розібратися в бізнесі або знайти людину, яка має потрібні знання та досвід;
 • підібрати досвідчених і надійних співробітників;
 • зареєструвати організацію ТОВ або самого себе як ІП.
 • висока ступінь відповідальності, як за результат, так і за найнятих працівників;
 • виплачувати податки доводиться навіть при відсутності прибутку, що підвищує ризик при веденні своєї справи.

Питання початкових вкладень

Зазвичай відкриття своєї справи потребує початкового капіталу. Потрібно бути готовим, що вихід на окупність може вимагати якогось часу. При цьому воно сильно відрізняється в різних областях діяльності.

Так, при створенні виробничого підприємства не тільки початкові витрати будуть дуже великі, але і термін виходу на прибуток може скласти кілька років. А ось надання консалтингових послуг зажадає тільки витрат на офіс, і то не завжди, і на рекламу.

На відкриття магазину у великому торговому центрі піде чимало коштів, а ось дрібнооптова торгівля через мережу Інтернет великих сум не зажадає і окупиться досить швидко при правильному підході. Про створення Інтернет-магазину читайте в нашій статті «Як відкрити Інтернет магазин з нуля безкоштовно», де ви знайдете покрокову інструкцію щодо його успішного запуску в мережі.

Отримання грошових коштів на відкриття свого бізнесу завжди є серйозною проблемою в старт-апах.

Можна виділити кілька джерел грошових коштів на ведення своєї справи:

 • Власні накопичені кошти. Для початку невеликої справи цього може вистачити, однак на масштабні проекти зазвичай наявної суми недостатньо.
 • Позикові кошти кредитної організації. Як правило, ставки по кредитах на розвиток бізнесу менше, ніж за споживчими позиками, однак все одно досить високі. Однак до окремих програмах, наприклад, лізингу, варто придивитися.
 • Субсидії від держави для підприємств малого бізнесу. Це можуть бути як кошти на погашення відсотків за взяту позику в банку, так і фінанси на придбання обладнання або сировини. Однак вимоги до одержувача бюджетних коштів досить суворі. Крім того, при відсутності засобів в регіональному бюджеті подібні заявки не приймаються.
 • Вкладення в бізнес від інвесторів. Якщо у вашому оточенні є люди, які готові вкласти свої гроші в ваш бізнес, щоб надалі отримувати дохід від своїх вкладень, можна скористатися їхньою допомогою. При цьому, на відміну від податків і кредитів, якщо справа не вигорить, повертати гроші не доведеться. З іншого боку, прибутком в цьому випадку доведеться ділитися.

Варіант 2. Бізнес по франшизі

Заробіток в інтернеті

Одним із способів зменшити початкові ризики ведення власного бізнесу – відкриття справи по франшизі. На нашому сайті є окрема стаття, в якій докладно розповідається простими словами, що таке франшиза в бізнесі і як вона працює.

У цьому разі підприємець купує у франчайзера право на використання певної торговельної марки або вже напрацьованих методів отримання прибутку.

Обравши такий шлях, ви отримаєте наступні переваги:

 • вже відоме ім'я, яке забезпечить певний приплив клієнтів;
 • спочатку хороші умови поставок, адже франчайзер зацікавлений у вашому успіху;
 • зниження ризиків за вже зарекомендували себе бізнес-моделей та допомоги, що надається франчайзером.

Недоліком подібної моделі варто вважати обмеження у свободі дій. Однак якщо ви не впевнені у своїх підприємницьких якостях, варто спробувати саме цей варіант.

Найбільш цікаві напрями для запуску бізнесу

Хоча в будь-якій сфері діяльності можна досягти успіху, якщо діяти з розумом і цілеспрямовано, все ж існує ряд напрямів, які володіють великим потенціалом. До них можна віднести, в першу чергу, все, пов'язане з розвитком Інтернету та IT-технологій. Також можна звернути увагу на виробництво сільгосппродукції і будівництво, яке завжди має потребу у виконавцях.

А от колись популярний туризм сильно здав свої позиції. Воно і зрозуміло – неприємна ситуація зі зниженням доходів населення в першу чергу вдарила по відпочинку за кордоном. Також не варто на перших порах зв'язуватися з ринком нерухомості – вкладення там потрібні вельми чималі, а падіння вартості будь-яких квадратних метрів поки ще триває.

Варіант 3. Робота на дому або домашній бізнесЗаробіток в інтернеті

Втім, не всі готові ризикувати своїми чи позиковими засобами, щоб відкрити відразу велику фірму або розвивати масштабну діяльність. Дуже часто людям хочеться спробувати працювати на себе, але без особливих вкладень і не сильно ризикуючи. У такому випадку можна спробувати почати свою справу вдома або на чужій території, не реєструючись у якості ФОП.

Плюсом такого підходу є те, що вам не доведеться виплачувати податки і мита. При малому обсязі виручки податкова навряд чи вами зацікавиться, а якщо бізнес піде і почне приносити вагомий прибуток, можна зареєструватися, благо зробити це дуже легко. У нашій статті «Як відкрити ІП самостійно» ви знайдете покрокову інструкцію, а також необхідні документи для реєстрації ІП.

Серед можливих видів такої діяльності можна відзначити:

 • виконання різних процедур вдома – наприклад, стрижка, манікюр;
 • продаж різноманітного хенд-мейду, виконаного вами;
 • вирощування на продаж птахів, риб, тварин або рослин;
 • вирощування і подальший продаж сільгосппродукції;
 • перепродаж якихось товарів.

Крім того, можна найматися на виконання окремих робіт, як то:

 • прибирання приміщень;
 • догляд за дітьми;
 • вигул чужих тварин;
 • догляд за будинком або садовим ділянкою;
 • перевезення речей або документації.

Насправді перелік можливих занять може бути дуже довгим, головне, правильно визначитися з тим, що у вас краще всього виходить, та що користується попитом на ринку.

Варіант 4. Заробіток в інтернеті

Заробіток в інтернеті

Ну і, зрозуміло, не можна обійти увагою Інтернет, який надає величезну кількість можливостей для будь-якого сучасної людини. При цьому абсолютно не важливо, де ви проживаєте – шанси на одержання прибутку у будь-якого, який увійшов у всесвітню павутину, однакові.Заробіток в інтернеті

Щоб заробити гроші в Інтернеті, можна зайнятися різними видами діяльності, наприклад:

 • виконувати замовлення з написання статей, створенню тривимірних інтер'єрів, розробки дизайну, верстки і розкручування сайтів;
 • відкрити інтернет-магазин, і продавати через нього свої або придбані товари;
 • заробляти з допомогою свого сайту – через продаж рекламного місця під банери, приховану рекламу, розміщення контекстної реклами і участь в партнерській програмі;
 • перепродувати будь-які цифрові та електронні товари, включаючи сайти;
 • вести свій інфобізнес або брати участь в партнерській програми інших інфобізнесменов;
 • вкладати свої кошти в різні проекти.

Більшість з цих способів хороші тим, що не вимагають будь-яких вкладень, а отже, ризик втратити великі суми при невдачі вам не загрожує.

Більш детально про різні способи заробити гроші мова піде далі.

2. Як швидко заробити багато грошей — ТОП-6 способів швидкого заробітку

Практично всі, хто вирішує почати заробляти гроші в областях за межами свого звичного робочого місця, плекають надії, що у них це вийде легко і швидко. До того ж Інтернет просто усипаний численними оголошеннями, які обіцяють швидку і дуже великий прибуток будь-якого.

Відразу варто сказати, що швидко заробити непогані гроші можливо, однак для цього потрібно:

 • певні знання та вміння, які є затребуваними у інших людей;
 • комерційна жилка, високий рівень комунікабельності та вміння знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Якщо один з цих пунктів підходить вам, то можете розраховувати на непоганий заробіток найближчим часом. Але не потрібно думати, що ці гроші дістануться вам легко – доведеться потрудитися і витратити чимало часу.

При бажанні заробити гроші як можна швидше потрібно дотримуватися простих правил:

 • не винаходити велосипед – використовувати вже напрацьовані і перевірені методи заробітку;
 • не зациклюватися на картки, які не спрацювали способи і йти далі;
 • не витрачати час на обдумування, а робити.

Серед можливих способів швидкого заробітку можна виділити наступні:

 • продаж непотрібних речей;
 • посередницькі послуги по продажу послуг і товарів;
 • проведення навчання і консультацій;
 • надання платних послуг в Інтернеті;
 • участь у партнерських програмах;
 • розміщення реклами в мережі;
 • перепродаж об'єктів Інтернету.

 Спосіб №1. Продаж непотрібних речей

Продаж непотрібних речей

Одним з найпростіших способів отримати гроші тут і зараз, не вкладаючи власні кошти, — це розпродаж речей, які з якихось причин вам не потрібні. Сюди також можна віднести і особистий автомобіль, який з якихось причин Вам уже не потрібен. Як продати авто та які сайти продажів автомобілів з пробігом існують ми вже писали в нашому минулому випуску.

Продавати можна все, що завгодно – одяг, стару техніку, меблі, книги, диски і так далі. Для цього необхідно провести ревізію всіх непотрібних речей, а потім об'єктивно оцінити їх якість і можливий попит.

Можна подивитися в магазинах або у мережі Інтернет, скільки коштує аналогічна річ схожої якості, щоб приблизно визначити вартість. Адже якщо завищити ціну, ніхто не купить пропонований вами товар. А при дуже низькій пропонованої вартості ви втратите потенційний прибуток.

Способів продати те, що не потрібно вам, але, можливо, є вкрай необхідною річчю для когось іншого, існує маса.

Ось найкращі:

 • Комісійні магазини. Якщо у вас набралося відразу багато непотрібних речей, можна здати їх оптом в комісіонку. Сьогодні існують спеціалізовані магазини, що продають ту чи іншу категорію товарів. Це може бути одяг, техніка, книги. У цьому випадку ви позбавляєте себе від витрати часу на пошуки покупців та розміщення реклами, однак втрачаєте в грошах – комісіонки беруть за свої послуги близько 20 відсотків від вартості проданих речей. До того ж оплату ви отримаєте після продажу товару. Зате тут ви отримаєте максимально об'єктивну оцінку вартості ваших речей.
 • Стару техніку можна продати прямо магазинах, в тому числі онлайновим, які займаються скупкою б/у апаратури. У цьому випадку ви відразу одержите гроші, вам не доведеться чекати. Але тут зазвичай беруть техніку не старше двох років, що користується стабільним попитом.
 • Якщо немає бажання користуватися послугами посередників, можна розмістити оголошення. Зараз існує велика кількість газет, наприклад «ПРОМЮА», де можна безкоштовно розмістити оголошення про продаж чого-небудь. Як не дивно, цей дідівський спосіб все ще є дієвим.
 • Також можна розклеїти оголошення про продаж самостійно. Зробити макет і роздрукувати його на принтері або ж написати від руки не складе особливої праці. Хоча подібні оголошення досить швидко зривають, є шанс, що його встигнуть побачити ті, кого ваш товар може зацікавити.
 • Спосіб, аналогічний двох попередніх варіантів — розміщення оголошень на безкоштовних дошках в Інтернеті. У цьому випадку ви отримаєте доступ до величезної кількості потенційних покупців, які цілеспрямовано шукають саме товар тієї категорії, який ви пропонуєте. І якщо викласти гарне фото і написати цікавий, емоційно наповнений текст, можна виділити ваше оголошення серед сотень схожих. Одна з найпопулярніших майданчиків для продажу чого-небудь у мережі – це «OLX». Однак потрібно уважно читати умови розміщення оголошень, як на цій дошці, так і на схожих. Справа в тому, що на безкоштовне розміщення діє безліч обмежень, вітається оплата реклами вашого оголошення. А реклама на популярних майданчиках може обійтися дуже недешево, звівши нанівець весь прибуток від продажу.
 • Розміщення оголошень в соцмережах також допоможе продати ваші речі. Ви можете запостити інформацію про продаж на своїй сторінці, так і в спеціалізованих групах, де є велика кількість передплатників. Як правило, такі оголошення безкоштовні, але кількість їх в день може бути обмеженим, причому мова йде про всіх оголошеннях, які подаються не тільки вами, але й іншими людьми.
 • Ну і, нарешті, найпростіший спосіб – попросити знайомих і родичів дізнатися, чи не потрібні їм або їх знайомим продаються вами речі. Подібне сарафанне радіо дуже добре зарекомендувало себе в продажах і не зажадає від вас практично ніяких зусиль.

Як видно, способів продати непотрібну річ існує безліч, від вас буде потрібно тільки час. А в процесі ви отримаєте певні навички продажу, які, безсумнівно, знадобляться вам в майбутньому.

Спосіб №2. Надання посередницьких послуг

Надання посередницьких послуг

Продаж власних речей має той недолік, що вони швидко закінчуються. Однак якщо ви успішно продали свій товар, то чому б не спробувати зробити те ж саме з послугами або продукцією, яку пропонують інші люди? Одним словом, можна надавати посередницькі послуги.

Головна проблема будь-якого, хто виробляє або надає послугу, — знайти клієнта.

Дуже часто люди, які можуть зробити дійсно хорошу річ або ж якісно виконувати яку-небудь роботу, просто не знають, як запропонувати свої послуги. А в цей же час зовсім поруч може знаходитися людина, якому конче потрібна саме ця річ або виконання саме цієї роботи! Логічно, що якщо ви зведете цих двох людей, ви не тільки зробите добру і корисну справу, але і отримаєте вагомий відсоток від продавця.

Головне, що потрібно від вас для успішного проведення подібних операцій – це високий рівень комунікабельності і певна ступінь хорошою нахабства.

Перепродувати можна що завгодно. Це можуть бути речі, які виготовляють самі продавці. Це можуть бути різні будівельні та ремонтні роботи, в цьому випадку можна заробити непогані гроші, головне, знайти відповідальну бригаду.

Способи продажу чужих товарів і послуг повністю аналогічні тим, які можна використовувати для розпродажу своїх непотрібних речей.

Серед недоліків даного методу варто відзначити імовірність того, що вас обдурять і не виплатять обіцяних відсотків. Нерідкі випадки, коли продавець приховує досконалу операцію і відмовляється від своїх обіцянок. Так що варто бути уважним та намагатися огородити себе від подібної небезпеки письмовою угодою.

Спосіб №3. Підробіток і виконання дрібних доручень

Необов'язково шукати когось, щоб виконати ту чи іншу роботу. Цілком можливо, що ви самі володієте певними навичками, які вже зараз можуть принести вам непогані гроші. Тут можна виділити три напрями:

 1. проведення консультацій;
 2. виконання будь-яких робіт;
 3. виконання завдань в Інтернеті.

1) Дуже часто людина, яка є фахівцем у якій-небудь справі, навіть не замислюється про те, що вони можуть принести йому додатковий прибуток. Наприклад, ви багато років ведете бухгалтерію і плаваєте в цій темі як риба у воді. Так чому б не проводити консультації з тих чи інших питань у цій області?

2) Також можна самим виконувати які-небудь роботи для інших людей. Можливо, ви майстерно вмієте забивати цвяхи і виконувати будь-які роботи з ремонту дрібних домашніх несправностей. А навколо існує велика кількість людей, готових заплатити за виконання подібної роботи.

3) Окремо варто згадати виконання різних завдань в Інтернеті. Хороший програміст, копірайтер або веб-дизайнер з легкістю знайде замовників, які розлучаться з пристойною сумою грошей за якісно виконаний проект.

Зрозуміло, щоб заробити на цих варіантах гроші тут і зараз, ви повинні бути справжнім професіоналом і володіти значним досвідом і вміннями, а також вагомим портфоліо.

До плюсів цього способу заробітку грошей варто віднести і те, що крім згаданих способів просування своїх послуг, існують спеціальні сервіси та онлайн-майданчики, які допомагають знаходити замовників. Дуже часто вони є безкоштовними для виконавців, однак конкуренція на таких сервісах, як правило, висока.

Спосіб №4. Участь у партнерських програмах

Ще один варіант досить швидко отримати перший прибуток – участь у партнерських програмах. У цьому випадку ви розміщуєте рекламу або посилання на чужий сайт у себе на сторінці, організовуєте розсилку і т. п. З будь-якої угоди, яка буде здійснена по вашому посиланню, ви будете отримувати певний дохід.

Зручність партнерських програм полягає в тому, що дохід з них йде автоматично. Вам не доведеться витрачати час на перевірку кожної досконалої операції і вибивання своєї комісії.

Відсоток по кожній партнерці може істотно відрізнятися, в деяких програмах він може досягати 90%. Однак, як правило, чим вище відсоток, тим складніше продати цей продукт.

Буває, що підключення до подібних програм вимагає початкових вкладень. Так, від вас можуть зажадати пройти платне навчання, після якого ви отримаєте доступ до партнерці. У таких випадках варто прочитати відгуки про цій партнерській програмі, причому не ті, що викладені на сайті продавця.

Якщо ви розміщуєте посилання на партнерську програму у себе, необхідно, щоб ваша сторінка користувалася певною популярністю. Навряд чи варто розраховувати на пристойний дохід, якщо цю посилання ніхто не побачить. Про те, як заробити на партнерських програмах ми докладно описали в одній з наших статей.

Те ж саме і з розсилкою, яку можна здійснювати за допомогою спеціальних поштових сервісів. Для успішної роботи в цьому напрямку у вас вже повинна бути сформована база лояльних адресатів. Не варто йти напролом, закидаючи всіх знайомих пропозиціями придбати той чи інший продукт. У цьому випадку ви не тільки не зможете нічого продати, але й, швидше за все, неабияк проредите коло людей, які бажають з вами спілкуватися.

Спосіб №5. Заробіток на популярному акаунті в соц мережах або інтернет-ресурсі

 Заробіток на популярному акаунті в соц мережах

Якщо у вас є своя сторінка, як в соціальних мережах, так і просто на просторах Інтернету, і вона користується популярністю у людей, її можна монетизувати.

Дуже часто люди, що мають сайт з досить великою відвідуваністю, навіть не замислюються про те, що на ньому можна заробляти. А адже за розміщення банера або контекстної посилання на популярних ресурсах багато компаній готові викладати величезні гроші!

Те ж саме і з вашою сторінкою в соцмережах. Якщо у вас багато друзів, можна розмістити платне оголошення. Ще одним варіантом отримати гроші є прихована реклама. Написавши пост, в якому ви будете згадувати той чи інший товар, ресурс або послугу, можна отримати цілком серйозне винагороду.

Зверніть увагу! Головною умовою для успіху такого заробітку є наявність розкрученої сторінки. При малій кількості передплатників і малої відвідуваності сторінки заробити гроші не вдасться.

Також не варто забувати і про те, що будь-яка реклама, прихована чи явна, повинна бути ненав'язливою. Інакше ви не тільки не зможете заробити гроші, але і втратите передплатників або друзів. Будь-яка рекламна інформація повинна йти дозовано і не дратувати читачів. Особливий талант полягає в тому, щоб розмістити рекламну статтю так, щоб вона такою не була.

Спосіб №6. Перепродаж Інтернет-контенту і онлайн-ресурсів

Ще одним варіантом швидкого заробітку, схожого з наданням посередницьких послуг, є перепродаж різноманітного контенту, викладеного в Інтернеті. Це можуть бути посилання, банери, вже готові сайти і акаунти в популярних соц. мережах.

Сьогодні існує велика кількість сайтів, де розміщується реклама у вигляді посилань або банерів. Щоб потрапити на таку площадку, необхідно заплатити певну суму.

Чим популярніший сайт, де розміщуються посилання, тим дорожче вартість. На самих великих і популярних майданчиках вона може досягати десятки або навіть сотні тисяч грн. І є велике число веб-сторінок в Інтернеті, власники яких мають потреби в рекламі, але просто не знають про існування подібних сервісів. Самостійно знайшовши подібні сайти, можна запропонувати їх власникам допомогу в розміщенні банерів. За певний відсоток, зрозуміло.

Складність такої посередницької послуги полягає в тому, що треба не тільки самому відмінно розбиратися в даному ринку, але ще і потенційний замовник повинен відноситись до категорії тих людей, які не будуть вивчати це питання, вважаючи за краще економити час.

Серед набирають популярність, але ще недостатньо розкручених способів заробітку є і бізнес на перепродажі вже існуючих сайтів. Якщо є готовий сайт, відмінно працює, з великою базою передплатників і високим рівнем відвідуваності, він може приносити дуже непоганий дохід. Однак не всі вміють витягати цю прибуток. Буває, що людина, що створила успішний сайт, вже не хоче ним займатися і захоче його продати, отримавши значну суму грошей.

З іншого боку, знайдеться чимало бажаючих отримати вже готовий Інтернет-сайт, що приносить стабільний дохід і не вимагає розкручування й активного просування. У цьому випадку ваша задача полягає в тому, щоб:

 • знайти хороший сайт, який його власник готовий продати;
 • знайти потенційних покупців, зацікавлених у купівлі сайту;
 • пояснити в цифрах покупцю всі вигоди від цієї покупки і умовити обидві сторони здійснити операцію.

Ваш відсоток від такого продажу може бути не надто високою – відсотків 5-10. Однак, якщо сайт здатний приносити прибуток у кілька десятків тисяч гривень щомісячно, його вартість може досягати і мільйони. Тому одна вдала угода може принести вам дуже солідну суму.

Як заробляти на рекламі в Інстаграмі (Instagram): реальні способи

Для успішної діяльності в цій області необхідно не тільки володіти відмінними навичками продажів, але і розбиратися в сайтах і в питанні отримання прибутку з них. Тільки у цьому випадку вам вдасться правильно оцінити потенціал того чи іншого ресурсу, а також з цифрами в руках довести потенційному показником прибутковість подібної угоди.

Обережно, кидають!

На жаль, у людей бажання заробити багато грошей як можна швидше часто призводить до зворотної ситуації – втрати своїх власних фінансів. Зараз в Інтернеті можна знайти величезну кількість не самих чистих на руку людей, які просто ошукують довірливих громадян.

Досить набрати на пошуковій сторінці запит «як швидко заробити гроші», «швидкий заробіток» і подібні, як ви тут же отримаєте велику кількість посилань на різноманітні програми, які обіцяють нечуваний заробіток за короткий час. Потрібно лише заплатити невелику суму, і ви вже практично мільйонер.

На жаль, чудес в житті не буває. Ті, хто обіцяє вам золоті гори за пару-трійку годин роботи в день, або відверто обманюють вас, або сильно прикрашають можливості заробітку.

Особливою популярністю користується легенда, згідно з якою продавець курсу зміг заробляти стільки грошей на свою розробку, що переїхав жити і працювати на Балі. Якщо вірити усім таким байкам, на Балі вже повинно бути тісно від наших співвітчизників.

Що ж повинно насторожити вас при виборі платного матеріалу, що обіцяє великі заробітки в найближчий час?

 • Обіцянку великого заробітку при малих витратах часу. На жаль, це банальний розрахунок на любителів халяви. Щоб заробляти пристойні гроші, потрібно або вже бути дорогим фахівцем у цій області, або працювати дуже багато і старанно.
 • Гарантія успіху у будь-якого, хто займеться цією справою. На жаль, немає жодного бізнесу або справи, у якому існує стовідсоткова гарантія успіху. У кожної людини свої здібності і таланти, тому немає заняття, яке буде виходити абсолютно у всіх. Нерідко в подібних програмах обіцяють повернення грошей у випадку, якщо у вас нічого не вийде. Однак для подібних заяв ви повинні підписувати договір, в якому чітко обумовлюються всі умови повернення грошей. Спробуйте запитати бланк такої угоди – результатом буде відмова або різноманітні відмовки.
 • Вам обіцяють унікальну успішну формулу, яка може приносити небувалі гроші. А її власник готовий поділитися з будь-яким бажаючим цим рецептом надприбутки за дуже невелику суму. У таких випадках варто включити голову. Якщо б існувала така формула, вона швидко поширилася б і перестала приносити надприбутки з-за великої кількості учасників. І якщо ця методика дійсно так успішна, навіщо її власник витрачає свій час на її продаж? Адже набагато легше просто отримувати обіцяні величезні гроші і не витрачати час на те, щоб плодити собі конкурентів.
 • На пропонований матеріал діє величезна знижка. В честь дня народження творця, святкових днів, закінчення місяця або просто за красиві очі потенційного покупця. Але тільки сьогодні. Завтра ціна підніметься в кілька разів, а ви упустите єдину можливість змінити ваше життя на краще. Як правило, в таких випадках продавці впливають на емоційну складову вашого мислення. Вимога зробити вибір прямо зараз не дає можливість людині подумати як слід, порівняти схожі курси і зробити вірний вибір. Кращий спосіб дії в такому випадку – просто почекати. Зазвичай величезна знижка чудесним чином продовжується і на наступний день, і ще через тиждень. А це означає, що виставлена нібито зменшена ціна спочатку є саме тією, яку хоче отримати продавець.

Дуже часто подібні програми продаються на красиво зроблених сторінках, де розміщені захоплені відгуки вже придбали цей продукт. Найчастіше такі відгуки написано у форматі відео, наводяться скани електронних гаманців з величезними сумами. Ось тільки довіри подібні докази не вселяють.

Це потрібно знати: На багатьох сайтах підробітку пропонують записувати позитивні відгуки, вартість кожного коливається в районі 200 грн. Ну а створити фіктивну картинку з привабливими цифрами прибутку можна навіть в простенькій програмі «Paint».

Також варто дуже обережно ставитися до різних привабливим пропозиціям зразок виграшу в казино за спеціально розробленою схемою, а також отримання величезних прибутків з невеликих вкладень. Втім, останній варіант, так звані хайп-проекти, може приносити реальний прибуток, однак мова про них піде пізніше.

3. Як заробити мільйон 1 000 000 з нуля і стати мільйонером - 5 перевірених методівстати мільйонером

Для багатьох людей сума в мільйон грн здається якоюсь недосяжною цифрою (не кажучи вже про мільйон доларів), ніж-те, що може бути тільки в інших. Однак насправді це не так.

Просто, коли мова йде про те, щоб заробити мільйон, все відразу представляють одноразовий заробіток. Але достатньо розбити цю суму на певний проміжок часу, і ви зрозумієте, що насправді заробити мільйон досить просто, і самі ви вже неодноразово досягали подібного результату.

Інша справа, що вся отримана сума зазвичай йде на повсякденні потреби і витрати, а тому стати володарем мільйона виходить далеко не у всіх.

Але якщо поставити собі за мету заробити мільйон за певний термін, досить розділити бажану суму на вибрану кількість місяців і отримати необхідний додатковий заробіток. А вже наступним завданням стане отримання цього самого додаткового заробітку.

Гроші до грошей або як можна заробити мільйон за день/тиждень/місяць/рік

Найпростішим способом заробити велику суму грошей (мільйон гривень/доларів) є використання вже наявних у вас ресурсів, до яких можуть бути віднесені:

 • існуючий бізнес;
 • існуюча нерухомість;
 • хороші зв'язки в ділових і політичних колах;
 • репутація фахівця екстра-класу, якому готові платити величезні гроші просто за ім'я;
 • статус зірки в тій чи іншій області.

Мільйон можна заробити і набагато швидше, використовуючи незаконні і сумнівні схеми заробітку, але в даній статті мова піде тільки про законні і перевірених способи.

Ясна річ, що якщо у вас вже є кілька мільйонів, заробити ще один не складе жодної проблеми.

Існує безліч варіантів отримання грошей, але жоден не принесе гарантованого заробітку. Все буде залежати тільки від вас. Адже навіть в одному бізнесі хтось примудряється побудувати багатомільярдну імперію, а хтось ледь зводить кінці з кінцями.

З розвитком Інтернету стати багатим, почавши з нуля, можна набагато швидше, ніж це бувало коли-небудь раніше. З'являються все більше людей, які самі змогли заробити не просто мільйон грн, а десятки, навіть сотні мільйонів доларів (і навіть мільярдери) з допомогою можливостей Інтернету.

Далі ми розглянемо методи найбільш успішних Інтернет-підприємців. Отже, переходимо до них.

Метод №1. Створення сайту і заробіток на ньому

Створення сайту

Якщо вибирати спосіб заробітку в мережі, то одним з найпопулярніших і по-справжньому дієвим є створення власного сайту. Ми вже писали про те, як створити сайт самому безкоштовно, і покрокова інструкція вам в допомогу.

Принцип отримання доходу з нього досить простий – на ресурсах, які користуються великою популярністю і через які проходить великий трафік відвідувачів, можна розмістити дорогу рекламу, як приховане, так і явне. Рекламодавці в таких випадках готові розщедритися, результатом стане дуже пристойний стабільний дохід.

Етапи створення і подальшої монетизації власного сайту:

Етап 1. До того як приступити безпосередньо до створення своєї сторінки в Інтернеті, необхідно вибрати нішу. Це повинна бути область, яка вам цікава, і в якій ви розбираєтеся.

Тобто це має бути ресурс, на який вам хотілося б зайти. Адже сторінки, які створені виключно з метою отримання грошей, як правило, не бувають цікаві, в них відчувається бажання власника отримати грошей, що швидко відлякує будь-яких відвідувачів.

Етап 2. На наступному кроці потрібно проаналізувати вже наявні сайти з подібною тематикою і придумати особливості, які будуть відрізняти ваш сайт від інших, виділити його. Адже зараз існує така величезна кількість сторінок, що нова, якщо вона недостатньо продумана, просто потоне в загальній масі схожих сторінок.

Це може спеціалізована спрямованість, акцент на якийсь нюанс, який ще погано розроблений у конкурентів. Ви можете придумати незвичайний дизайн або концепцію, яка приверне людей і зробить ваш сайт популярним.

Етап 3. Безпосередньо створення сайту пропонує масу варіантів. Тут все залежить в першу чергу від того, якими засобами ви володієте, а також від ваших навичок і умінь.

При наявності коштів і часу, можна створити сайт на платному хостингу. Зараз існує велика кількість платних і безкоштовних систем управління сайтом (CMS), так що, витративши трохи часу, ви зможете встановити одну з них, а потім зайнятися наповненням сайту.

Програміст або веб-дизайнер може створити унікальну сторінку, в якій будуть здійснені необхідні унікальні функції. Також можна замовити зробити сайт спеціалізованій фірмі або фрілансеру. У цьому випадку ви отримаєте більш ефектну сторінку, здатну залучити більшу аудиторію. Однак і витрати при такому варіанті будуть значними.

Етап 4. Одним з найважливіших етапів створення власного сайту є його наповнення контентом.

Бажано ще на етапі обмірковування ідеї та створення макета чітко вирішити, які матеріали будуть розміщуватись на сайті, скласти так зване семантичне ядро майбутньої сторінки. Дуже важливо, щоб всі вони служили реалізації однієї ідеї підходили під конкретну цільову аудиторію. Виходячи з цього, до речі, можна планувати і можливі способи монетизації сайту.

Етап 5. Наповнювати сайт можна як самостійно, так і з допомогою найманої копірайтера або рерайтера.

У першому випадку вимагається вміння грамотного донесення своїх думок до відвідувачів.

Не завадить і вивчення основ копірайтингу – адже виконання певних правил при написанні текстів дозволить пошуковим системам ставити ваш сайт на більш високі позиції, ніж у конкурентів. А це означає більше залучення відвідувачів. Більш детально про написання — seo-текстів читайте у спеціальній статті.

Також можна використовувати цікаві, незвичайні фотографії і картинки, які дозволять відвідувачам не звертати уваги на деяку кострубатість тексту.

Якщо ж наповнення сайту або блогу для вас є непідйомним завданням, варто найняти людину, яка буде робити цю роботу за вас. Відразу варто відзначити, що не варто звертатися для написання кожної статті до різним людям – адже в цьому випадку не буде єдиної стилістики всіх текстів, а вам доведеться кожен раз пояснювати копірайтеру/рерайтеру основну ідею та вимоги до тексту.

Більш детально про рерайтінг, хто такий рерайтер, як його писати і що для цього потрібно, ми писали в окремій статті.

Головним завданням при наповненні сайту є сталість у цьому питанні. Якщо ви хочете зробити свій сайт популярним, необхідно щодня виділяти на нього час, навіть якщо це буде всього пара годин.

Етап 6. Після того, як сайт створений і поступово заповнюється матеріалами, можна починати його просування.

В принципі, навіть якщо ви не будете нічого робити, а просто будете викладати якісний, цікавий та унікальний контент, ваш сайт поступово буде набувати популярності. Адже викладені статті починають індексуватися пошуковими системами і видаються списку результатів на запит користувачів. Однак ключове слово в цьому процесі – поступово.

Тому особливо нетерплячим варто зайнятися більш активним просуванням свого сайту, використовуючи непошуковий трафік. Тут може бути кілька варіантів:

 • створення банерів свого сайту і розміщення їх на сторонніх ресурсах – досить дорогий спосіб розкрутки;
 • розміщення контекстної реклами в пошукових системах, а також платний висновок пошукачами посилання на ваш сайт при схожих запитах – вимагає ще більшого вкладення коштів;
 • створення власної групи в соцмережах і залучення до неї відвідувачів з допомогою дружнього обміну рекламою з іншими групами або платних оголошень;
 • розміщення посилань на свій сайт на різних форумах і коментарях до чужих постів;
 • рекламні оголошення на безкоштовних і платних дошках.

Як випливає з описаних методів розкрутки сайту, всі вони вимагають серйозних вкладень, або витрат часу. При цьому немає ніякої гарантії окупності цих витрат.

Справа в тому, що зараз в Інтернеті існує величезна кількість різноманітної реклами, і у багатьох користувачів всесвітньої мережі просто розвинулася звичка ігнорувати будь-яку рекламу.

Агресивна політика розміщення посилань на форумах і в коментарях також не вітається. Тут потрібен акуратний підхід, який не відлякує потенційного відвідувача і не дасть привід забанити вас на тому ресурсі, де ви написали пост.

Для розміщення подібних посилань можна використовувати так званий «Граватар», тобто розпізнаваний ідентифікатор, який буде вказуватися у всіх ваших повідомленнях. У цьому випадку ви вибираєте привертає увагу аватарку і пишіть численні коментарі на різних ресурсах. При цьому ви не даєте безпосередню посилання на ваш сайт, проте відвідувачі інших сторінок виділять і запам'ятають вас, а згодом можуть прийти на ваш сайт, якщо ваш коментар виявився цікавим і корисним.

Монетизувати свою сторінку можна тільки після досягнення певної популярності! Нерідко можна знайти сайти в Інтернеті, які обвішані миготливими банерами як новорічні ялинки, проте заробіток вони не приносять по причині малого трафіку відвідувачів.

Етап 7. Отже, ви розкрутили свій сайт до потрібного рівня популярності і тепер готові отримувати з неї прибуток. Тут можливі наступні варіанти:

 • Просування власних товарів і послуг. Наприклад, на сайті, присвяченому вишивання, ви можете продавати виконані вами роботи або проводити платне навчання.
 • Розміщення контекстної реклами. Найпопулярніша пошукова системи «Google», має спеціальну рекламну систему, яка дозволяють виводити на сайті контекстну рекламу, тобто пересічну з тематикою сайту. Це можуть бути як текстові посилання, так і банери або тизери. Можна порадити бути акуратними з банерами, особливо з миготливими – розміщення таких на своїх сторінках може різко зіпсувати її зовнішній вигляд, що позначиться на популярності сайту.
 • Розміщення посилань сторонніх сайтів, а також просування продуктів партнерських програм. У цьому випадку ви, на відміну від попереднього варіанту, самі домовляєтеся з конкретним рекламодавцем, і розміщуєте конкретну посилання. Якщо сайт дуже популярний, можна домовлятися про оплату не за кожен клік, а просто за факт розміщення реклами.
 • Статті на замовлення, в яких буде ненав'язливо рекламуватися той чи інший товар або послуга. Тут треба бути досить обережним і не розміщувати подібні статті занадто часто. До того ж важливо, щоб рекламний текст вписувався в концепцію вашої сторінки.

Етап 8. Як не дивно, монетизація не є фінальною стадією отримання прибутку з сайту. В якості останнього етапу виступає аналіз витрат і доходів, одержуваних з сайту, а також подальше масштабування цього бізнесу.

Як випливає з вищесказаного, власний сайт може стати непоганим джерелом доходу, однак при його створенні з нуля потрібно значний час, а також наполеглива і постійна робота з створеної сторінкою, щоб вона почала приносити дохід.

ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ СИДЯЧИ ВДОМА, ЯКЩО НЕ ВМІЄШ НІЧОГО

Метод №2. Продаж знань як спосіб заробити гроші

В даний час дуже активно розвивається так званий інфобізнес. Як випливає з назви, тут заробити гроші на продажі інформації, тобто власних знань.

Як правило, будь-яка людина володіє достатньою кількістю знань у певній, специфічній сфері. І майже завжди є люди, які готові ці знання придбати за невелику суму.

Який же порядок створення власного інфопродукта?

1) Необхідно чітке уявлення про те, що ви можете запропонувати своїм клієнтам.

Розпливчаста інформація про все на світі нікого не цікавить. Людям хочеться з допомогою конкретних знань вирішувати конкретні проблеми. Тому першим ділом вам потрібно визначитися, якими ви володієте знаннями і кому вони можуть бути корисні.

Найбільш затребуваними зараз темами є:

 • створення власного бізнесу та отримання прибутку;
 • стосунки з протилежною статтю;
 • здоров'я;
 • діти;
 • кулінарія і домоведення;
 • рукоділля;
 • загальні питання досягнення щастя і зняття стресу.

2) Зараз в мережі існує величезна кількість інформації з усіх питань, яка викладена в безкоштовному доступі. Відповідно, щоб отримувати гроші за свої знання, вам треба переконати потенційного покупця, що, витративши свої гроші, він придбає якусь вигоду.

В якості прикладу можна навести наступні варіанти:

 •  Це може бути концентрована, покрокова інструкція по якомусь питанню. В цьому випадку людина віддасть перевагу заплатити вам невелику суму, замість того, щоб витрачати час у пошуках розрізненої інформації на різних ресурсах.
 • Якщо у вас є великий практичний досвід в якій-небудь області, ви можете запропонувати не умоглядну інформацію, а ту, яка вже відпрацьована на практиці.
 • Якщо ви є фахівцем у якійсь галузі і у вас є різноманітні дипломи та сертифікати, що надається вами інформація буде набагато вагомішим, ніж розміщений невідомо ким текст в Інтернеті.
 • Як доповнення до продаваної інформації ви можете запропонувати особисту консультацію клієнту, в рамках якої ви розгляньте конкретну проблему і допоможе з пошуком її вирішення.

3) Отже, ви знайшли свою нішу і визначили способи, якими будете виділяти продається вами інфопродукт серед іншої інформації, розміщеною в мережі. Тепер пора створювати сам товар.

Тут може бути кілька варіантів. Найпопулярніші – відеокурси або електронні книги. Створити такі медіапродукти не складе ніяких труднощів – зараз існує безліч як платних, так і безкоштовних інструкцій на цю тему.

4) Перед тим як пропонувати свій інфопродукт потенційним покупцям, варто протестувати його на знайомих. Навряд чи ваші друзі відмовлять вам у вашій прохання подивитися створений відеокурс або прочитати буклет з інформацією.

Якщо у вашому інфопродукті є якісь недоліки, ви зможете прибрати їх до того, як почнете просувати. Якщо ж він вийшов дійсно гарним і корисним, ваші друзі з задоволенням порадять ваш курс іншим людям. Таким чином, ви зможете відразу зробити кілька продажу і створити позитивне сарафанне радіо.

5) Одним з найважливіших моментів є визначення ціни на продукт. Тут також варто скористатися допомогою друзів. Можна задати їм питання, яку суму вони готові були б віддати за подібний курс.

Також незайвим буде аналіз цін на подібні инфопродукты у інших продавців. Однак потрібно враховувати, що тут відіграє роль не тільки якість самого курсу або консультації, а також ім'я та регалії пропонує його людини.

Всі пропоновані продукти варто розділити на три категорії:

 • супутні недорогі продукти, які можуть стати або додатковим бонусом до іншого продукту, або надаватися потенційним покупцям в якості безкоштовної привабливою інформації;
 • основна категорія, яка буде приносити значну частину доходу, за ціною, доступною для великої кількості клієнтів;
 • інфопродукт з дуже великою вартістю, який буде створювати контраст з основними товарами.

У випадку якщо у вас є окремий дорогий курс, ви можете відразу вбити двох зайців. По-перше, порівнюючи вартість стандартного пакету з ціною віп-продукту, потенційний клієнт буде цим нехитрим прийомом спочатку розташований до вибору першого. По-друге, якщо все-таки знайдеться покупець, який замовить у вас цей дорогий продукт, ви відразу отримаєте великий прибуток.

6) Створений навчальний курс необхідно просувати, щоб почалися його продажі.

Зробити це можна кількома способами:

 • Створення власної поштової розсилки, для чого можна скористатися такими популярними сервісами як «SmartResponder» або «JustClick».
 • Розміщення безкоштовних курсів на різних сторінках. Щоб закачати викладений безкоштовний матеріал, потрібно підписатися на вашу розсилку. Ну а далі вашим завданням буде складати цікаві та корисні листи, в яких, крім іншого, буде рекламуватися і ваш платний продукт.
 • Розміщення реклами в розсилках інших інфобізнесменов. Такий підхід вимагатиме від вас певних грошових коштів, зате ви зможете отримати клієнтів, навіть не маючи власної бази передплатників.
 • Вже згадане сарафанне радіо, створене через знайомих і друзів. Якщо ви впевнені в якості вашого навчального курсу, не варто боятися залучати своє коло спілкування до розкручування вашого проекту.
 • Участь у різних конференціях і проведення навчальних вебінарів. Зараз існує кілька великих майданчиків, які проводять різні безкоштовні семінари та конференції. Беручи участь в одній з них, ви зможете продемонструвати великому числу присутніх ваші навички і знання, а також запропонувати до продажу свій платний навчальний курс або консультації. Як правило, якщо ви зумієте провести корисне і захоплююче виступ і зацікавити наявну аудиторію, ви обов'язково продасте деяку кількість своїх інфопродуктов. Не варто забувати і про ефект натовпу. Якщо кілька людей вирішать купити ваш курс, знайдуться ті, хто наслідуватимуть їхній приклад, навіть якщо спочатку не збиралися цього робити. З одного боку, вам доведеться поділитися прибутком з організаторами майданчики, з іншого, зможете зробити відразу велику кількість продажів.

З часом, якщо ваш інфобізнес буде йти успішним, ви можете підвищувати ціни на свої продукти чи створювати більш дорогі, адже в цьому випадку на вас буде грати зароблена вами репутація та ім'я.

Крім продажу власних інфопродуктів можна займатися і просуванням або перепродажем навчальних курсів інших людей. Такий варіант підійде навіть тим, хто не впевнений, що володіє якимись унікальними і корисними для інших знаннями.

Метод №3. Заробіток в соц мережах

У багатьох соціальні мережі асоціюються з марним гаянням часу. «Фейсбук», «Тік Ток», «Інстаграм» та інші замінили сучасним користувачам телевізор, книги і звичайне спілкування. Нерідко можна спостерігати картину, коли сидять за одним столиком в кафе переписуються один з одним на своїх сторінках!

Таким чином, соціальні мережі – це величезна аудиторія, причому найчастіше досить платоспроможна. Так що і тут можливо заробити гроші, причому досить пристойні.

В принципі, всі способи заробітку в соціальних мережах можна розбити на дві категорії:

 • отримання прибутку з власного акаунту;
 • отримання грошей за роботу з іншими сторінками.

З допомогою власної сторінки можна заробити гроші наступними шляхами:

Шлях 1. Розміщувати рекламу на своїй особистій сторінці – про цьому способі було розказано раніше.

Шлях 2. Пропонувати свої послуги в тій чи іншій області. В цьому випадку зовсім необов'язково мати розкручений аккаунт. В першу чергу необхідно оформити вже наявну сторінку у відповідності з тим, що ви пропонуєте, і видалити весь непотрібний мотлох у вигляді перепостів котиків і цитат відомих людей. Далі потрібно шукати людей, які можуть стати вашими потенційними клієнтами і починати спілкуватися з ними. При цьому варто уникати прямої реклами в спілкуванні, оскільки в таких випадках вас, швидше за все, просто виключать зі списку передплатників. А ось на своїй сторінці можна розміщувати корисну інформацію і ненастирливо пропонувати свої сили для вирішення проблем.

Шлях 3. Продавати товари, як свої, так і чужі. Це може бути хенд-мейд, про який буде розказано пізніше, або товари з Китаю. Останній варіант досить вигідний, але спочатку вимагає витрат часу і сил на те, щоб знайти замовників. Крім того, конкуренція в цій сфері постійно зростає. Як правило, продавати сторонні товари стоїть не на своїй сторінці, а в численних групах, створених для цього.

Велика популярність соціальних мереж призводить до того, що тут постійно з'являються нові групи. Крім того, все більше і більше компаній розуміють необхідність створення своєї сторінки на популярних майданчиках. А це створює величезні можливості для отримання прибутку. Адже дуже часто у компаній немає часу на те, щоб самостійно створювати ці сторінки або групи, а також наповнювати їх контентом і вести активну переписку з передплатниками.

Отже, якщо ви є активним користувачем одній із соціальних мереж, ви можете запропонувати свої послуги в якості творця, адміністратора або спеціаліста з просування групи. Як правило, всі ці функції з легкістю може виконувати одна людина.

Для отримання такої роботи потрібно виконати кілька кроків:

Крок 1. Набрати в пошуку цікаву для вас тематику. Це дуже важливий момент, адже для продуктивної роботи ви повинні розбиратися в обраній темі.
Крок 2. Серед знайдених груп відібрати ті, які виглядають явно покинутими або недостатньо розкрученими. Це видно як по невдалому дизайном, так і за рідкісним постам і малій кількості передплатників.
Крок 3. Звернутися до власника групи з повідомленням, де будуть вказані її недоліки. Дуже важливо зробити це в завуальованому вигляді, адже часто творці груп не помічають недоліків і гордяться своїм дітищем. Бажано почати з того, що вас зацікавила дана група, вам подобається тематика, і тому подібні щирі компліменти. А потім помітити, що можна зробити деякі удосконалення, які збільшать число передплатників. І вказати, що ви можете провести цю роботу, а також надалі наповнювати сторінку цікавим контентом.
Крок 4. Звичайно, багато хто з тих, до кого ви звернетеся, або вам не скажуть, або відмовлять. Однак навіть якщо вашу пропозицію прийме один з десяти власників спільнот, ви зможете набрати пристойну кількість клієнтів.

Варто зазначити, що для розкрутки і адміністрування групи в одній з соцмереж вам доведеться витратити чимало сил і часу. Адже потрібно не тільки постійно додавати цікаву інформацію, яка не буде повторенням вже наявної в Інтернеті, але і вивчати велику кількість матеріалів, пов'язаних з просуванням сторінок в мережі. Це необхідно робити, так як існує своя специфіка в правильному залучення відвідувачів.

Метод №4. Заробіток на Ютубі

Як і у випадку з соціальними мережами, можна вибрати два шляхи:

 • створення власного каналу;
 • адміністрування та заповнення каналу для інших компаній і людей.

Найпростіший спосіб заробітку на своєму каналі на Youtube – це отримання прибутку від самого сервісу. Однак заробити хоча б невелику суму буде дуже непросто. Справа в тому, що сервіс платить за кліки по рекламі, що розміщується перед вашим роликом.

Тобто недостатньо мати велике число фоловерів на ваш канал, необхідно, щоб вони не тільки дивилися ваше відео, але ще й були зацікавлені у пропонованій каналом рекламі.

Ясна річ, що на каналах, що належать світовим знаменитостям, збираються десятки, а то і сотні мільйонів людей. І в такому випадку за рекламу платять дуже великі гроші. Однак ваш канал, швидше за все, збере кілька десятків фоловерів, і то після тривалої розкрутки.

Тому краще використовувати інші способи отримання прибутку від свого каналу. Це, в першу чергу, просування своїх товарів, послуг або навчальних курсів, а також просування партнерських програм.

У будь-якому з перерахованих випадків необхідно викладати цікаве відео, містить корисну інформацію. Тільки так ви зможете залучити аудиторію, якої потім можна ненав'язливо пропонувати послуги або товари.

Також можна займатися розкручуванням або адмініструванням чужих каналів. Звичайно, на Youtube приходить набагато менше компаній, зате і фахівців, які знають, як робити популярним канал або ж готові щодня наповнювати його новими роликами і відповідати на коментарі підписників, немає в такій кількості, як у тому ж «Фейсбуці». Адже тут може знадобитися наявність хорошої відеокамери, а також навичок монтажу отриманого відео.

Алгоритм ваших дій в цьому випадку буде таким же, як і в соціальних мережах. Знаходьте канали, які явно потребують поліпшення, пишіть лист їх власниками і чекаєте відповіді.

Метод №5. Створення пасивного доходу – вірний спосіб стати мільйонером

Крім заробітку, вимагає щоденної роботи, існує спосіб одержувати прибуток за рахунок раніше скоєних дій. Це так званий пасивний дохід. Як правило, він полягає в тому, щоб спочатку вкласти свої кошти, час або сили, а потім отримувати прибуток вже без усяких зусиль.

Відразу варто відзначити, що деякі згадувані раніше способи заробити гроші також можна віднести до пасивних джерел. Так, наприклад, якщо ваша сторінка приносить вам гроші від розміщення реклами, фактично це є пасивним доходом, адже ви не вживаєте ніяких додаткових дій для його отримання.

Серед цікавих варіантів отримання пасивного заробітку можна виділити наступні:

 • купівля вже готового бізнесу без участі в його діяльності;
 • здача в оренду купленої або вже наявної нерухомості;
 • інвестиції в які-небудь цінні папери або інші активи;
 • стати ланкою якої-небудь мережевої компанії і отримувати дохід з продажу залучених вами учасників;
 • створення автоматизованого Інтернет-проекту, який після розробки та розкрутки буде приносити прибуток без вашої участі.

Як видно, всі ці способи вимагають або вкладення великих коштів, яких часових витрат. При цьому варто добре прорахувати всі ризики і вивчити даний ринок. Так, купівля успішної із увазі фірми з відмінними показниками може виявитися помилкою, якщо при продажу деякі показники були приховані, а сама компанія знаходиться на насправді на межі банкрутства.

Що таке мережевий маркетинг, принцип і суть роботи в МЛМ-бізнесі ми вже писали в минулому випуску.

У будь-якому випадку, для створення пасивного доходу варто використовувати вже наявні активи або ж купувати їх на ті гроші, які у вас вже є.

Використовувати позикові засоби слід тільки в крайньому випадку, якщо у вас на прикметі є дійсно вигідний варіант, прибуток від якого з легкістю перекриє гігантські відсотки, які пропонують наші кредитні організації.

Метод №6. Масштабування доходу

Ну і, нарешті, ще одним способом заробити мільйон є використання вже описаних раніше методів заробітку, але в більшому масштабі. Сюди можна віднести:

 • Участь у партнерських програмах з дуже високою вартістю кожного продукту. Одна справа, якщо ви отримуєте дохід у 10-20% з програми, де вартість одного товару становить кілька тисяч, і зовсім інша, якщо продаваний продукт оцінюється в кілька сотень тисяч. Як правило, пошук таких програм і вступ до них, а також очікування хоча б однієї угоди займає набагато більше часу. Але і отримується прибуток буде незрівнянно вище.
 • Продаж наявних активів. Якщо виручка від непотрібних речей може скласти пристойну суму, але дуже далеку від бажаного мільйона, то можна спробувати продати дуже великий актив. Це може бути нерухомість, власний бізнес або свій інтернет-проекти (інформаційний сайт, онлайн-сервіс тощо). До речі, є група бізнесменів, які саме цим і займаються – створюють власні проекти, розвивають їх, а потім продають успішний бізнес за дуже великі суми.
 • Участь у великій посередницької операції. Якщо ви допоможете будівельній бригаді знайти власника квартири, який заплатить їм за ремонтні роботи, ваш прибуток складе кілька тисяч гривень. Але точно так само можна звести і великі будівельні організації. Навіть невеликий відсоток від багатомільйонної угоди повністю покриє всі ваші витрати. А вони знадобляться – адже, щоб отримати доступ до керівництва великої компанії, вам знадобляться не тільки йти на всілякі хитрощі, але і володіти відповідними зовнішніми атрибутами у вигляді дорого костюма і годин.
 • Проведення дорогих консультацій. Як правило, приватні особи готові платити невеликі гроші за допомогу в облаштуванні особистого життя або налаштуванні їх невеликого бізнесу. Але якщо ви зумієте отримати замовлення від великої компанії, наприклад, на підвищення ефективності роботи продажного відділу або проведення тім-білдингу, то оплата може скласти сотні тисяч гривень, а то і декілька мільйонів. Проте витрати в такому разі знадобляться відповідні, в тому числі на організацію солідного офісу і на персонал. Ну і, зрозуміло, потрібно створити відмінну репутацію себе як професіонала найвищого класу.

4. Як заробити гроші новачкові - 5 схем заробітку без вкладеньзаробити гроші новачкові

Є чимала кількість людей, які прагнуть отримати додатковий або основний заробіток, але при цьому не знають, з чого почати. При цьому вони не мають ніяких вкладень, так і корисних навичок у них замало. Або, принаймні, вони самі так вважають.

В першу чергу таким людям варто запастися терпінням і готуватися до наполегливої праці. Вам доведеться багато чому вчитися і доводити своєю роботою, що вам можна довіряти і що ви здатні якісно виконувати ті чи інші завдання.

Відразу варто сказати, що великих грошей спочатку вам ніхто не запропонує. Найчастіше доведеться працювати фактично за досвід. Адже в будь-якій ніші вже існує величезне число виконавців та виробників товарів. І якщо у вас немає переваги у вигляді відмінної репутації та великого портфеля виконаних робіт, вам залишається єдиний варіант – демпінгувати, пропонуючи замовникам ціни нижчі, ніж інші.

Втім, не варто засмучуватися, якщо у вас є здібності до обраного заняття і ви вкладаєтеся в нього на всі 100%, ви досить швидко зможете перейти до більш високої вартості за вашу роботу.

З важливих порад початкуючому підприємцю також варто відзначити наступні:

 • не здаватися перед обличчям невдач, навіть якщо вас не підтримує ніхто з близьких;
 • не хапатися за все підряд і не розпорошувати свої сили, а спеціалізуватися на чомусь одному;
 • постійно аналізувати результат своєї роботи і робити відповідні висновки.

Якщо говорити про способи заробити гроші для новачка, то більшість уже згаданих, де не потрібно вкладень, цілком підходять. Просто доведеться витратити якийсь час, щоб розібратися в темі і стати фахівцем у цій справі. Але також варто відзначити і кілька інших варіантів, які підходять саме для новачків.

10 НАЙБІЛЬШ ПЕРЕВІРЕНИХ СПОСОБІВ ЯК ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ

Схема заробітку №1. Продаж непотрібних речей (своїх і чужих) 

Раніше вже говорилося, що одним із способів заробити гроші тут і зараз є продаж непотрібних речей. Однак цей спосіб не тільки може стати непоганим фінансовою підмогою, але і початком вашого розвитку як фахівці в торгівлі.

Адже одним із самих головних умінь у будь-якому виді бізнесу є вміння продавати. Виставлення на продаж своїх речей і спілкування з потенційними покупцями як наживо, так і по телефону, стане чудовою практикою для тих, що не відрізняється комунікабельністю. Крім того, вам напевно доведеться зіткнутися з запереченнями можливих покупців, коли вони з якихось причин передумають купувати вашу річ вже після її огляду.

Після того, як ви звільніть свої шафи від покладів непотрібного скрабу, можна продовжити тренування, на цей раз продаючи речі своїх друзів. Адже у ваших знайомих теж напевно є одяг, меблі та техніка, якої вони не користуються і від якої з радістю позбудуться. А якщо при цьому вони отримають за них гроші, то з радістю поділяться з вами певної комісією за виконану роботу.

Втім, ви можете і продовжити надавати послуги з перепродажу речей. Достатньо написати оголошення, приміром, біля свого під'їзду, і ви отримаєте достатню кількість клієнтів, яким за певну плату допоможете позбутися від непотрібних речей.

Варто відзначити, що деякі люди готові віддати непотрібні предмети абсолютно безкоштовно, лише б це був самовивіз. Неважко помітити, що в такому випадку вся виручка від продажу дістанеться вам.

Схема заробітку №2. Здача в оренду

 Нерідко проведена ревізія непотрібних речей виявляє наявність предметів, які зараз не використовуються, однак і продавати їх немає можливості за якимись причинами. У такому випадку можна спробувати здати їх в оренду.

Якщо всі родичі їдуть на відпочинок на все літо, можна також запропонувати оренда окремої кімнати. Правда, у такому випадку вибирати мешканців варто з великою обережністю. Ну і, звичайно, необхідно попередньо обумовити такий спосіб зі своїми рідними. Навряд чи вони зрадіють, якщо дізнаються, що хтось жив на їх території без їх відома.

Якщо у вас з якоїсь щасливої випадковості виявилися театральні костюми або цікавий і незвичайний реквізит, його також можна здавати в оренду. Подібні предмети можуть зацікавити тих, хто знімає аматорське кіно, займається театральною самодіяльністю або хоче організувати оригінальну фотозйомку. У такому разі можна за невелику суму здавати в прокат наявні предмети.

Насправді список того, що можна здавати в прокат, досить великий. Достатньо лише підключити свою фантазію і спробувати знайти того, кому ваші речі можуть знадобитися.

4 РЕАЛЬНИХ СПОСОБИ ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ НОВАЧКОВІ, БЕЗ ОБМАНУ І ВКЛАДЕНЬ

Схема заробітку №3. Заняття, що не вимагають особливих навичок 

Навіть якщо ви думаєте, що нічого не вмієте, це не відповідає реальності. Є заняття, які не потребують якихось особливих навичок і дозволяють заробляти навіть новачкові.

До таких видів діяльності належать:

 • прибирання приміщень;
 • кур'єрські послуги;
 • допомога по дому;
 • приготування їжі;
 • вигул тварин;
 • послуги доглядальниці або няні.

Звичайно, якихось великих грошей такими заняттями ви не зможете заробити, проте якусь додаткову суму ви отримаєте. А вже надалі зароблене можна використовувати на своє навчання або вкладення у власну справу.

Як правило, на ринку некваліфікованих послуг дуже високий рівень, тому на спеціалізованих майданчиках вам навряд чи буде перепадати робота. Тим більше, що в деяких професіях, таких як догляд за дітьми або літніми людьми, будуть вимагати рекомендації.

Схема заробітку №4. Підходить для жінок і не тільки - заробіток на своїх навичках та уміннях

Частина новачків вважають, що у них немає ніяких корисних навичок, однак насправді існують деякі заняття, на яких також можна заробляти. Сюди можна віднести і численні процедури догляду за собою, які так люблять жінки.

Можливо, ви вмієте робити гарний манікюр, акуратно вищипувати брови або створюєте чудову укладання. Тоді ви можете спробувати за невелику суму надавати подібні послуги та іншим.

Вашими першими клієнтами, нехай і безкоштовно, можуть стати ваші друзі. А вже вони можуть порекомендувати вас своїм знайомим. Подібна послуга може стати популярною і у сусідів, які вважатимуть за краще не витрачати час на похід в перукарню, а скористаються вашими вміннями.

Як заробить гроші в селі

Схема заробітку №5. Особистий помічник – затребувана професія

Якщо ви не можете похвалитися якимись особливими знаннями, але при цьому швидко міркуєте, вмієте спілкуватися з людьми, організовані і на «ти» з комп'ютером, то можна спробувати стати особистим помічником якогось бізнесмена.

Знайти подібну роботу можна по численних оголошеннях, розміщених у газетах та в Інтернеті. Правда, відразу варто попередити – якщо в оголошенні пропонують зарплату за подібну роботу, яка перевищує середню по вашому регіону, варто бути обережним. Жоден підприємець не буде переплачувати гроші просто так. Швидше за все, під таким оголошенням ховається якесь шахрайство.

5. Як заробити гроші сидячи вдома — 6 способів заробітку на дому в домашніх умовах

Як заробити гроші

Як видно з опису численних способів заробітку грошей, всі вони умовно розділені на дві категорії. Для однієї необхідно вести активну офлайнову життя, а інші вимагають лише наявності Інтернету.

Найчастіше саме робота в домашніх умовах є найбажанішим варіантом. В першу чергу, такий варіант зручний для тих, хто з якихось причин обмежений у можливості пересування – наприклад, молодим мамам з дітьми, інвалідам або тим, хто хворіє. Але і звичайні люди нерідко хочуть працювати вдома, адже в цьому випадку економиться час і гроші, що витрачаються на проїзд, а також на ранкові збори.

Відразу необхідно попередити усіх, хто мріє працювати в домашніх умовах, що це не так легко, як здається. У відсутність начальства набагато важче змусити себе працювати, для цього потрібна висока самодисципліна. Крім того, вас постійно будуть відволікати домочадці. Тому бажано заздалегідь домовитися, щоб вам не заважали.

Існує кілька видів діяльності, для якої достатньо мати комп'ютер та телефон:

 • віддалена робота – нічим не відрізняється від звичайної, крім того, що немає необхідності виїжджати в офіс;
 • віддалений контроль над співробітниками;
 • різна робота з текстами;
 • перекладацькі послуги;
 • інфобізнес і проведення онлайн-консультацій;
 • створення веб-сайтів в Інтернеті для інших людей;
 • створення власного сайту з подальшим заробітком на ньому;
 • просування різних сайтів і спільнот;
 • Інтернет-магазин для продажу товарів і послуг;
 • робота на телефоні, що включає обзвон клієнтів і відповіді на дзвінки.

Деякі з цих способів підробітку вже детально розглядалися раніше, а от інші вимагають більш докладного опису.

Спосіб №1. Звичайна робота, тільки з дому

Віддалена робота і віддалений контроль над співробітниками – це, загалом-то, дві сторони однієї медалі. У першому випадку ви працюєте під керівництвом начальника, а в другому – в ролі цього самого керівництва виступаєте самі.

Як правило, така робота практично нічим не відрізняється від звичайного заробітку в офісі. Тут ви також виконуєте свої обов'язки, за які вам виплачується щомісячна зарплата. Точно так само ви не маєте права залишати надовго своє робоче місце, а контроль зазвичай здійснюється з допомогою скайпу.

Зате вам не доведеться рано вставати і їхати через півміста в переповненому громадському транспорті.

Спосіб №2. Робота з контентом

В сучасній всесвітній павутині існує величезна кількість сайтів різної тематики, і їх кількість постійно зростає. Не дивно, що постійно потрібні люди, які будуть займатися наповненням цих сторінок матеріалом.

В якості контенту може виступати як текст, так і фотографії і відео.

Створення текстів не така проста робота, як здається, адже отриманий контент повинен відповідати кільком критеріям:

 • легко читатися;
 • бути грамотним;
 • не мати фактичних помилок;
 • володіти унікальністю, яка перевіряється спеціальними програмами на наявність плагіату.

Остання вимога є дуже важливим, адже саме за цим показником пошуковики ранжирують тексти.

В залежності від призначення сайта, до написаного можуть також пред'являтися вимога продавати той чи інший товар.

Якщо ви добре володієте словом на папері, можете спробувати зайнятися цією справою. Однак спочатку навряд чи ви зможете отримувати великі гроші. Як правило, новачкам платять копійки, і тільки з придбанням потрібного досвіду можна почати заробляти нормальні суми.

Якісно написані тексти затребувані не тільки в Інтернеті, але також і у студентів і школярів. Не секрет, що багато хто з нинішньої молоді не в змозі самі написати курсову або реферат, часто потрібна і допомога у написанні диплому. Якщо ви добре розбираєтеся в однієї з навчальних тем, сміливо можете писати статті і для таких замовників.

Якщо ж ви не володієте навичками написання текстів, для початку варто взятися за низькооплачувану роботу по заповненню сайту чужим контентом. Зазвичай тут потрібен пошук новин, фотографій та інших файлів, які потім розміщуються на сайті.

Спосіб №3. Заробіток на знанні іноземних мов

Заробіток на знанні іноземних мов

Якщо у вас є хороше мовна освіта, ви з легкістю переводите іноземні тексти на українську мову, ви можете брати в роботу замовлення на переклад. Багато біржі фріланса пропонують подібні послуги, однак набагато вигідніше співпрацювати з бюро перекладів. Вони, як правило, платять набагато більше, а також надають великий обсяг роботи.

Переклад текстів спочатку займе багато часу. Адже найчастіше в якості джерел виступають вузькопрофільні тексти, наприклад, технічного або юридичного профілю. Тому, якщо ви не фахівець у цій галузі, вам доведеться паралельно розбиратися і з різними спеціальними термінами, що використовуються в такій літературі. Інакше на виході вийде некоректний текст з явними помилками.

Перекладачу-початківцю варто порадити працювати тільки з якоюсь однією тематикою. У цьому разі з часом ви наберетеся достатньо знань, щоб клацати подібні тексту як горіхи.

Спосіб №4. Заробіток для вебмайстра

Оскільки Інтернет набуває все більшу популярність, важко уявити компанію, яка не має своєї сторінки в Інтернеті. Попит на створення сайтів дуже великий, і тут можна заробити в якості:

 • веб-дизайнера;
 • верстальника текстів;
 • програміста.

Необов'язково спеціалізуватися на якійсь одній із цих професій. Дуже часто верстальник одночасно розробляє і дизайн. Принаймні, для невеликих проектів, які довірять новачкові, можна виконувати всі роботи відразу.

Дизайнер розробляє зовнішній вигляд майбутньої сторінки, верстальник прописує її HTML-код, а програміст за допомогою розроблених сценаріїв надає отриманої сторінці інтерактивність.

Початківець веб-майстер може знайти свою першу роботу як на біржах фріланса, так і через знайомих. Правда, перші сайти дуже часто доводиться робити за «спасибі» і заради досвіду. Однак після кількох виконаних робіт у вас вже буде досить солідне портфоліо й відгуки, які дадуть можливість шукати вже цілком пристойний заробіток.

Реальні автоматичні програми для заробітку грошей в інтернеті без вкладень

Просування сайтів як високе мистецтво

Створення сайту не є гарантією отримання його творцем прибутку. Новий сайт може просто загубитися на тлі тисяч таких же. І тут вступає в справу специалиподраст по просуванню. Ця робота вимагає не тільки великої кількості знань і досвіду, а й певного таланту. Адже робота seo-фахівця полягає в постійній боротьбі з пошукачами, які всіляко відкидають будь-які спроби просунути той чи товар або послугу.

Крім того, якщо ви вирішили зайнятися просуванням сторінок, вам необхідно буде розібратися і з різними способами розміщення реклами, щоб бюджет, що виділяється не виявився витрачений даремно.

Зрозуміло, що новачкам така робота навряд чи буде під силу. Але якщо ви хочете заробляти гроші саме в цій галузі, варто створити свій сайт і тренуватися на ньому, або ж взятися за адміністрування спільнот в соціальних мережах. В цьому випадку у вас також буде можливість навчатися теорії просування і тут же випробувати її на практиці.

Спосіб №5. Продаж товарів через Інтернет-магазин

Одним з найбільш активно розвиваються сегментів ринку є Інтернет-продаж товарів і послуг. І це не дивно – адже в цьому випадку немає необхідності орендувати приміщення і набирати персонал. Навіть купувати товар відразу необов'язково.

Для створення Інтернет-магазину вам потрібно буде виконати наступні кроки:

Крок 1. Вибрати нішу, в якій ви будете діяти. Не варто займатися придумуванням чогось нового, адже створення попиту вимагає серйозних вкладень. Краще вибрати те, що вже купується.

Крок 2. Звузити свою цільову аудиторію і вибрати конкретний товар. Наприклад, не просто одяг, а костюми для маленьких дітей. На початковому етапі ви все одно не зможете підтримувати великий асортимент товарів, тому краще обмежитися невеликою кількістю товарів. Також в якості важливих факторів при виборі продаваної продукції повинні виступати:

 • ви повинні розбиратися в пропонованому вами товарі;
 • вони повинні слідувати модним зараз тенденціям, які можна визначити, наприклад, за допомогою сайтів, що представляють купони на знижки;
 • досить велика маржа з кожного товару, адже продавати копійчаний товар буде просто невигідно;
 • зручність логістики, тобто товар повинен бути таким, щоб не вимагати багато місця для зберігання і легко перевозитися;
 • відсутність у товару сезонності, так як інакше ви зможете заробляти гроші тільки періодами підвищення попиту;
 • можливість вчинення повторних продажів, адже наявність постійних покупців знижує витрати на рекламу;
 • повинні бути можливості для подальшого розвитку магазину.

Крок 3. Власне створення майданчика для продажу. Починаючому власникові Інтернет-магазину варто використовувати вже готові рішення, існують спеціальні CMS, тобто «движки» для таких сайтів. У цьому випадку ви навіть можете зайнятися створенням сторінки самостійно.

Крок 4. Після того як ви створили майданчик для продажу товарів, вам необхідно зайнятися її просуванням, адже без цього ваш сайт буде просто бовтатися в самому низу списку відповідей на запити, що видається пошуковими системами.

Спосіб №6. Робота на телефоні і в чаті

Робота на телефоні і в чаті

Ну і останній варіант роботи і заробітку на дому, який буде розглянутий тут, — це обслуговування різних компаній, яким потрібні працівники, які обробляють замовлення або обзванивающие клієнтів. В такому випадку найчастіше бажаєте відповідати на дзвінки тих, у кого з'явилися якісь питання по замовленню, а також дзвінки до тих, хто вже залишив заявку.

Подібна робота може виконуватися не тільки за допомогою телефону, але також і онлайн-програм. Наприклад, вам можуть доручити спілкуватися з людьми по скайпу або в спеціальних чатах.

6. Додатковий заробіток (підробіток) у вільний час — 150 способів отримання додаткового доходу до основної роботи 📊

Багато людей, вже має непогану роботу, все ж хочуть знайти додатковий підробіток, яка дозволить їм збільшити свій дохід, а згодом, можливо, і зовсім піти з найманої роботи. І для цього можна використовувати свій вільний час.

Переінакшене відоме прислів'я говорить: «Час, який у вас є, це гроші, яких у вас немає». І ваше завдання, якщо ви хочете отримати додатковий заробіток, конвертувати ваш вільний час в фінанси.

Додатковий заробіток

Основними перешкодами для успішного переведення часу в гроші є наступні:

 • невміння продати свої знання й уміння за адекватну ціну;
 • неправильна організація вільного часу.

Ці причини часто призводять до того, що залишилось після роботи час ви використовуєте неефективно, витрачаючи його не на те, чи виконуєте роботу за вкрай низької вартості, що знову ж таки призводить до марної трати сил і часу.

Чим зайнятися у вільний час, щоб заробити гроші — ТОП-10 реальних способів

Як правило, у людей є можливість відпочивати у вечірні години та у вихідні дні. І знайти другу роботу на цей час не завжди представляється можливим. Адже традиційно роботодавці готові запропонувати лише ті ж самі робочі години, коли ви працюєте. До того ж у свій вільний час хочеться все-таки займатися чимось більш приємним, ніж вже набридлі обов'язки.

Тому першим кроком у пошуку підробітку є аналіз своїх захоплень. Адже ідеальний спосіб підробітку – це монетизированное хобі. Таким способом ви зможете одночасно займатися улюбленим заняттям і в той же час отримувати за нього гроші.

Як заробити на Upwork: 9 порад новачкам

Якщо ж говорити про способи отримання прибутку з вашого захоплення, варто розглянути кілька варіантів:

 1. Навчання тому, що ви добре вмієте робити. Це можуть бути як іноземні мови, підготовка школярів до екзаменів з різних предметів, так і більш екзотичні варіанти. При цьому ви можете проводити заняття у себе вдома, а можете організувати навчання через Інтернет. Найпоширеніший варіант – це використання Скайпа. У такому випадку ви можете знаходити клієнтів на території всієї країни, не обмежуючись довколишніми будинками.
 2. Організація розважальних заходів, наприклад, концертів або виставок.
 3. Участь у таких заходах самому підходить тим, хто має акторський талант. Можна виступати в невеликих клубах, на дитячих святах. Особливо популярним є виклик Діда Мороза в новорічні свята. Головне при виборі цього способу заробітку – адекватно оцінювати свої здібності. Інакше перший виступ виявиться для вас і останнім.
 4. Вирощування квітів та флористика. Якщо у вас добре виходить робота з рослинами, ви маєте природжене почуття смаку і витрачаєте весь свій вільний час на догляд за квітами, варто задуматися про те, щоб заробляти на цьому гроші.
 5. Те ж саме стосується і вирощування тварин і птахів, розведення рибок. Проте тут відразу варто обмовитися, що необхідно чітке дотримання всіх стандартів, щоб отримувати чисту породу. До того ж, такий спосіб не дуже підходить для мешканців багатоквартирних будинків, адже сусідам ваш рід діяльності може категорично не сподобатися. За винятком розведення рибок, зрозуміло, оскільки від них немає шуму і запахів.
 6. Виготовлення виробів і рукоділля, тобто хенд-мейд на продаж.

Всі ті способи заробітку, про які було розказано раніше, також можуть виступати в якості додаткового джерела доходів. Так що варіантів, як бачите, дуже багато. У їх числі значна кількість варіантів заробітку в Інтернеті:

 1. вже згадуваний фріланс, що включає в себе роботу копірайтерів, дизайнерів, візуалізаторів і творців веб-сайтів;
 2. інфобізнес і консультування людей на різні теми;
 3. маркетингові дослідження в мережі Інтернет, дуже цікавий і прибутковий спосіб заробітку, який вимагає великого практичного досвіду і знань;
 4. проект-менеджмент.

Останній варіант є дуже перспективним, адже він передбачає створення з нуля і розвиток до отримання необхідного результату численних проектів, включаючи різноманітні сайти, Інтернет-магазини, спільноти в соціальних мережах, форуми, аукціонні проекти.

Для здобуття цієї професії необхідно володіти навичками відразу кількох Інтернет-фахівців, включаючи розуміння основ створення сайту, його просування та наповнення. Навчитися цієї спеціальності можна, практикуючись на невеликих проектах, де ви отримаєте потрібний досвід.


📌 Огляд 140 способів, як заробити гроші (з прикладами і цифрами)

Так як способів заробітку набралася велика кількість, ми вирішили викласти PDF-документ з їх докладним оглядом.

Завантажити безкоштовно можна ТУТ (540КБ).

Радимо уважно ознайомитися з документом, там ви знайдете багато корисної інформації.


Небезпечні пастки для бажаючих підзаробити — 3 основних способи обману

На жаль, існує багато шахраїв, які використовують ваше бажання отримати додатковий дохід. Багато довірливі люди, вирішивши дізнатися, як заробляти гроші, попадаються на вудку цих нечистих на руку товаришів. Як результат – втрачений час і гроші.

До традиційним способом обману відносяться:

 1. Підробіток на дому шляхом збирання кулькових ручок, виготовлення мив або виробів. Організатори цього «лохотрону» обіцяють великі обсяги робіт і казкові заробітки, проте для початку вам потрібно пройти платне навчання або купити матеріал для виготовлення продукції. Ось тільки після того, як ви оплатите гроші, здати виготовлену продукцію вже не вийде – або організатори виявлять у вас «шлюб» і «дефекти», або просто зникнуть, залишивши сотні ошуканих людей ні з чим.
 2. Різноманітні навчальні продукти, які обіцяють вам стовідсоткову працюючу формулу. Цей варіант вже розглядався раніше.
 3. Всілякі піраміди та псевдоінвестиції, обіцяють неймовірний дохід.

Як правило, всі ці способи заробітку об'єднує одне – вам потрібно спочатку сплатити певну суму, а вже потім ви отримаєте можливість заробити незліченні багатства.

7. На чому можна заробити гроші своїми руками — 6 варіантів заробітку на хенд мейді

заробити гроші своїми руками

Вже неодноразово згадувалося, що одним з можливих варіантів заробітку грошей є виготовлення різноманітних виробів і речей своїми руками, так званий хенд-мейд. Традиційно до нього відносять жіноче рукоділля, однак насправді тут набагато більше варіантів.

Головні вимоги, які слід виконувати при такому способі заробітку:

 • доступність матеріалів, який ви будете використовувати;
 • можливість швидкого виконання роботи;
 • наявність навичок і любов до цього заняття.

Якщо ви хочете продавати зроблені своїми руками речі, то потрібно відразу продумати, де ви будете купувати матеріал. Буває, що для якихось прикрас або видів рукоділля необхідно купувати матеріали з-за кордону, що, природно, різко підвищить собівартість і зведе нанівець можливий прибуток. Також ви повинні бути впевнені в якості вихідного матеріалу, адже від цього буде залежати ваша репутація.

Деякі види рукоділля та іншої роботи вимагають кропіткої роботи з дрібними деталями. Наприклад, вишивання хрестиком або плетіння бісеру. Виготовлення таких виробів або прикрас займе у вас багато часу, а продавати їх вам доведеться за ціною простої біжутерії.

Варіант №1. Виготовлення та продаж домашньої випічки 

Тим, хто вміє робити смачну випічку, можна задуматися про те, щоб виготовляти її на замовлення.

Тут можливо кілька варіантів:

 • торти, прикрашені до якого-небудь торжества;
 • цукерки, виконані вручну і оригінально прикрашені;
 • печива і кекси, на які можна наносити імена людей, привітання і навіть логотипи компаній.

У всіх цих випадках головним буде знайти покупця. Втім, якісна домашня їжа завжди високо цінувалася.

Варіант №2. Створення натуральної косметики своїми руками

 Дуже часто жінки, не довіряючи хімії, що продається в магазинах, роблять косметику своїми руками з натуральних речовин. І якщо у вас є талант в цій області, а ваш квітучий вигляд доводить переваги домашньої косметики, можна налагодити виробництво таких коштів і на продаж.

Варіант №3. Заробіток на рукоділлі

Мабуть, найпоширеніший спосіб створення речей своїми руками, адже жінки історично займалися шиттям, в'язанням і вишивкою. При цьому, на відміну від кулінарних продуктів та косметичних засобів, що такі товари не є швидкопсувними.

Тут існує дуже багато варіантів, серед найперспективніших варто відзначити:

 • виготовлення всіляких прикрас – намиста, браслетів, сережок, кулонів і шпильок;
 • сумки ручної роботи – зазвичай шкіряні або з джинсової тканини;
 • в'язані речі – головне, не використовувати старомодні моделі, а слідувати трендам;
 • мережива і вишивка для домашнього текстилю, а також різноманітні хустки і шалі;
 • індивідуальне пошиття одягу, в тому числі вечірні вбрання для жінок та карнавальні костюми для дітей;
 • пошиття одягу для собак – у зв'язку з великим попитом на дрібних собак і модою одягати їх в костюмчики;
 • пошиття штор як для приватних замовників, так і для ательє, — непогано оплачується, забирає небагато часу.

Копірайтинг – з чого почати? Основи копірайтингу!

Варіант №4. Виготовлення сувенірів та подарунків

Цей варіант також передбачає велику різноманітність товарів, що виготовляються. Заробити гроші на виготовленні сувенірів можна досить швидко, якщо вибрати вироби з малими витратами на матеріал.

Продавати можна:

 • ляльки ручної роботи;
 • сувеніри з національними елементами – особливо такий варіант підійде тим жителям регіонів, куди приїжджають туристи;
 • вироби з пофарбованої кераміки;
 • дерев'яні різьблені вироби;
 • рослини в пляшці.

Це лише частина можливих способів заробітку. Якщо у вас є знайомі-дизайнери, разом ви можете придумати незвичайні малюнки, які зроблять ваші сувеніри унікальними і додадуть їм відмінні риси.

Варіант №5. Виготовлення весільних прикрас, аксесуарів, декорацій

В окрему категорію варто винести різноманітні прикраси для весільного торжества. Адже багато пар хочуть, щоб церемонія запам'яталося на довгі роки, а тому кожну дрібницю хочуть зробити красивою.

Тому в якості спеціалізації можна вибрати виготовлення елементів весільного декору, таких як:

 • букети з цукерок;
 • бутоньєрки;
 • вишиті серветки;
 • прикрашені келихи.

Можна заодно запропонувати свою кандидатуру і в якості декоратора приміщення для весілля, це принесемо вам додатковий дохід, а молодят і їх батьків позбавить від головного болю, як поєднувати всі елементи воєдино.

Варіант №6. Виробництво меблів та предметів інтер'єру

Хенд-мейд зовсім не обов'язково повинен позначати недорогі вироби. Адже в якості виробів, що продаються, можуть виступати і великі предмети меблів або інші елементи інтер'єру.

В якості прикладу можна навести:

 • меблі без каркасу – в тому числі дуже популярні зараз крісла-мішки;
 • вироби з використанням техніки декупажу, неймовірно модним зараз, дозволяє створювати вишукані і розкішно виглядають елементи;
 • скульптури для садових ділянок;
 • будиночки і когтеточки для кішок.

Як видно з перерахованих способів заробітку своїми руками, тут можна знайти підходяще заняття практично для будь-якої людини. Тому, якщо вам подобається робити щось своїми руками, обов'язково використовуйте ваші навички для отримання додаткових грошових коштів.

8. Відповіді на часті запитання від ITstatti.in.ua

Існує ряд питань, які виникають постійно і тому вони винесені в окремий розділ.

Питання №1. Чи є якісь універсальні рецепти, як в Україні заробити мільйон з нуля?

Незалежно від того, який ви вибрали спосіб заробітку, слід пам'ятати кілька простих правил, необхідних для отримання великого прибутку та заробітку свого першого мільйона без яких-небудь вкладень:

 1. Щоб отримати якийсь результат, необхідно вкластися своєю працею, часом та грошима. Заробити великі гроші, нічого не роблячи, не вийде.
 2. Цінуйте свій час, не витрачайте його на порожні і непотрібні заняття. Валяння на дивані і перегляд телевізора ще нікого не зробило багатим.
 3. Підвищуйте свою фінансову грамотність і відкладати певну суму грошей в якості подушки безпеки, а також як джерело майбутніх інвестицій.
 4. Не робіть непотрібних покупок. Краще вкласти ці кошти в який-небудь актив, що приносить хоч і невеликий, але постійний дохід.
 5. Завжди майте кілька джерел доходу, адже жоден спосіб заробітку не є стовідсотково успішним. Завжди є шанс, що один з ваших занять перестане приносити гроші, але при наявності запасних варіантів це не стане для вас катастрофою.
 6. Вкладайте гроші в свою освіту. В наш час всі бізнес-процеси швидко змінюються, тому необхідно постійно навчатися і використовувати отримані знання для отримання ще більшого прибутку. Навчаючись, ви будете підвищувати свою вартість як професіонала.
 7. Створюйте навколо себе правильне оточення. Люди, які можуть бути вам корисні і яким корисні ви, допомагають розширювати бізнес. Крім того, наявність поруч успішних бізнесменів і вас налаштувати на перемогу в будь-якій справі.

Питання №2. Чи реально заробити великі гроші швидко і як зробити це без вкладень?

На жаль, виконання всіх трьох критеріїв одночасно складно для виконання. Справа в тому, що найбільший дохід ви отримаєте, якщо створите свою справу, а воно, як правило, вимагає вкладень.

Найдоступніший спосіб швидко заробити гроші – це використовувати свої знання, продаючи їх іншим людям.

Більшість інших варіантів заробітку вимагають або витрат часу, як, наприклад, створення і розкручування власного сайту, або придбання вже готового бізнес-рішення, тобто вкладення грошових коштів.

Питання №3. Як заробити в декреті молодій мамі або як заробити гроші вдома жінці, які є способи заробітку?

заробити в декреті молодій мамі

Багато молодих мам, народивших дитину, починають відчувати нестачу грошей. Адже доходи зменшилися, а витрати, навпаки, різко зросли. І тому способи заробітку грошей для молодої матері дуже актуальні.

Варто відразу сказати, що вибирати потрібно тільки ті види діяльності, які можуть виконувати з перервами, адже дитина в будь-який момент може вимагати до себе уваги. А ось від діяльності, пов'язаної з телефонними дзвінками, варто відмовитися – по-перше, вони будуть постійно будити малюка, а по-друге, спілкуватися з ким-небудь під акомпанемент репетує немовля буде вельми скрутно.

Способи, які можуть підійти молодій мамі:

 • виконання тих же функцій, які вона виконувала на роботі – наприклад, ведення бухгалтерської чи фінансової звітності, юридичні консультації;
 • робота в соціальних мережах;
 • всілякі види фрілансу, включаючи написання текстів, дизайн і створення сайтів;
 • рукоділля на продаж;
 • свій власний міні-дитячий сад.

Питання №4. Де і як можна заробити гроші дитині або школяру 10, 11, 12, 13, 14, 15 років і старше, які способи заробітку існують для підлітків?

Сучасним підліткам-школярам часто потрібні гроші на дрібні витрати, а батьки не завжди видають достатні суми. Тому багато школярі починають замислюватися про можливі способи заробітку грошей. До того ж, ця діяльність стане підготовкою до дорослого життя і, можливо, дасть правильний напрямок для вибору майбутньої професії.

Існує кілька варіантів заробітку грошей для школярів:

 • Офіційне працевлаштування на вихідних або на всі літні канікули. Знайти подібну вакансію можна в центрах зайнятості молоді. Проте подібних вакансій небагато. Найчастіше школярі беруть на роздачу листівок, розклеювання оголошень або в помічники листоноші.
 • Заробіток в Інтернеті. Як правило, доступна для школяра підробіток являє собою різноманітні копійчані завдання, де треба клікати на посилання, лайкати запису або відео, грати в онлайн-ігри. Написання текстів для підлітків також не сама зручна робота – часто грамотність ще кульгає, так і життєвого досвіду замало. А ось що дійсно може стати паличкою виручалочкою, так це програмування і створення сайтів. Адже нинішні школярі найчастіше з самого дитинства відмінно знайомі з Інтернетом і програмуванням. Так що, якщо школяр має певні знання, він може виконувати прості завдання і отримувати за це гроші.

Питання №5. Як заробити гроші за 5 хв?

Заробити гроші за 5 хвилин реально. Щоб отримувати більше грошей, потрібно лише приділити більше часу на обрану справу.

Далі докладно про типи заробітку, які підійдуть для будь-якого новачка, готового працювати прямо зараз.

1. Сайти-букси – «заробіток на кліках»

Найпростіші дії, що виконуються людиною на просторах Інтернету, можуть приносити гроші. Завдання лише в тому, щоб знати, де і що конкретно зробити.

Біржі, спеціалізація яких – реєстрація на сайтах, введення капчі, переходи по посиланнях та інші елементарні дії, називаються буксами.

За інтернет-серфінг платять на таких майданчиках, як SeoSprint, Socialtools.io, 2captcha.com/uk (спеціалізований на капчі ресурс), hotline.ua (великий популярний сервіс на замовлення коментарів до постів).

Також є розширення для браузера, встановивши які можна заробляти, не докладаючи зусиль зовсім. Такими є SurfEarner, GLOBUS- після установки на комп'ютер періодично будуть з'являтися рекламні банери і нараховуватися за це оплата.

Спосіб заробітку без вкладень на сайтах-буксах – один з найдавніших. Привабливий він тим, що в ніші мережевого серфінгу практично немає шахраїв і для новачка це великий плюс.

2. Соціальні мережі

Участь у розкрутці профілів у соціальних мережах набирає обертів.

Багато бірж спеціалізуються саме на специфічних завданнях для любителів соц. мереж - лайках, репостах, коментарях, підписках.

Таким чином створюється видимість активності в бізнес-акаунтах, накручується кількість підписників і ранжируємість профілів. Оскільки монетизація акаунтів в соц. мережі зараз дуже вигідна справа, їх власники готові платити за швидку допомогу в підвищенні показників. Численним користувачам Інтернету пропонується приєднатися до процесу розкрутки за гроші.

Найпопулярніший майданчик із завданнями в соц. мережах - clickworker.com.

Також заслужила довіру біржа SocialTools. Увагу варто приділити Smmok, seosprint.net.

Найбільше оплачуються відгуки (в завданнях даються певні вимоги до кожного відгуку - розмір, розгорнутість, Згадка деталей будь-якого товару або послуги), розміщення рекламних постів в своєму профілі. У таких завданнях суми п'ятихвилинних заробітків вже в кілька разів вище, ніж бажані 5 грн.

3. Підробіток на установці додатків на телефон

Ще одним джерелом прибутку стануть майданчики, де пропонують встановлювати додатки за гроші.

Маючи мобільний пристрій на платформі Android або iOS, можна брати завдання на установку програм та ігор.

Розробники таким чином піднімають популярність своїх дітищ і прискорюють їх монетизацію.

Відомі сайти, де можна знайти багато таких завдань, - AdvertApp, PayForInstall, Apprating та інші. На популярній біржі Advego також безліч завдань на установку програми і відгук про нього.

Однак існує чимало обмежень за кількістю встановлених додатків, тому заробляти багато і постійно не вийти. Такий спосіб стане лише епізодичної підробітком і приємним новим досвідом. На телефоні абсолютно безкоштовно з'явиться багато нових цікавих програм. Зате є спосіб постійно отримувати грошову винагороду за запрошених друзів.

4. Партнерські програми

На багатьох сайтах, що пропонують підробіток в мережі, працює партнерська програма.

Учасники системи запрошують друзів, і коли ті реєструються на майданчику за реферальним посиланням, той, хто їх запросив, отримує винагороду.

Якщо друзі затримуються на сайті і також активно працюють із завданнями, процентна винагорода буде приємним постійним бонусом.

Обов'язково варто цікавитися партнерськими програмами, якщо з'явилася мета підробляти в Інтернеті. З їх допомогою можна мати пасивний заробіток, хоч і в невеликих масштабах.

5. Проходження опитувань

Один з найдавніших онлайн-способів заробити на чомусь нескладному - платні опитування і тести. Для статистичних досліджень такі кампанії проводяться багато і часто.

В Інтернеті з опитуваннями дуже просто працювати: ніякого досвіду для проходження не потрібно, лише реєстрація і вираження своєї думки в процесі заповнення форми.

З проходженням опитувань пов'язана і найбільша кількість шахрайських сайтів. Підбирати майданчик для такого способу заробітку, як і всіх попередніх, потрібно з обережністю, щоб не втратити час даремно.

Зарекомендували себе як надійні сайти із заробітком на платних маркетингових і статистичних опитуваннях vlasnadumka.ua, surveyharbor.com/uk, new.opinion.com.ua, survimo.com/ua/.

Причини спробувати заробити гроші за 5 хвилин онлайн

Плюси заробітку невеликих сум в Інтернеті на виконанні нескладних завдань в наступному:

 1. Простота. Робота легка-потрібні лише навички користуватися соц. мережами, заповнювати реєстраційні форми, серфити за наданими посиланнями і писати коментарі. У багатьох випадках неідеальне знання правопису мови не перешкода. Потрібно лише діяти прямо зараз.
 2. Різноманітність. З інформаційної сторони така робота з кожним новим завданням підносить щось новеньке. На основі одержуваних знань можна шукати шляхи розвитку.
 3. Ніяких вкладень. Можливостей заробити 5 і більше грн за 5 хвилин в Інтернеті багато. У будь-яку хвилину реально починати діяти без ризиків втратити свої грошові кошти.
 4. Дистанційність. Заробіток через Інтернет не прив'язує до одного місця. Шукати завдання можна і з ноутбука, і зі смартфона. Писати коментарі, проходити опитування, підписуватися на рекламні акаунти і роздавати лайки можна, перебуваючи де завгодно.

Окремою перевагою підробітків в Інтернеті є відсутність обмежень. Якщо в один момент набридають прості дрібні завдання за 5 хв, завжди є доступ до більш складних і краще оплачуваних.

Питання №6. Як заробити гроші вдома в селі?

При виборі нового джерела доходу в селі особливо важливо уважно і відповідально підійти до аналізу його затребуваності. Так як зазвичай у сільських жителів часу на спроби пробувати мало, та й початкового капіталу, як правило, не буває.

Відповімо на питання: "Чим зайнятися в селі, щоб заробити грошей?"

1. Розводити тварин і вирощувати овочі, фрукти, зелень.

Вирощувати велику худобу на м'ясо справа досить вигідна і прибуткова. Вирощувати можна корів, свиней, курей, індиків, кроликів на м'ясо. А так само можна продавати і продукти - молоко, сметану, яйця. САДІВНИЦТВО теж приносить цілком хороший дохід, тільки це більше сезонний дохід. Хоча при наявності постійних покупців можна вирощувати деякі овочі та зелень в теплицях, і навіть гриби в льохах.

Фермерські продукти коштують досить дорого, а сьогодні ще й мода на екологічність і все близьке до природи грає на руку приватним господарствам, роблячи їх продукт популярним в очах громадськості. Поїздки на міські ринки дозволять знайти і постійних покупців і оптових замовників. Додатково можна займатися заморожуванням фруктів і овочів, консервуванням і переробкою, там можна знизити ступінь сезонності бізнесу.

2. Продаж меду.

Мед досить дорогий продукт і завжди затребуваний. В умовах міста досить складно утримувати пасіку, а ось село – це ідеальні умови. Єдине, що для пасіки потрібні початкові вкладення, які окупаються через пару років. Продаж меду-справа, безумовно, прибуткова, але вимагає серйозних знань і готовності до наполегливої праці.

Краще, звичайно, починати його з досвідченим бджоляром або хоча б отримати його консультацію. Пасіка окупається приблизно за один сезон. Реєстрації такого бізнесу не потрібно на початковому етапі, особливо якщо вулика будуть розмішені на вашій садовій ділянці.

3. Створення виробів ручної роботи.

Предмети, створені в одиничному ексклюзивному виконання, завжди цінувалися, а сьогодні мода на HandMade повертається. Тому якщо у вас є такі таланти і здібності щось робити своїми руками, то на цьому можна досить добре заробити. Це можуть бути зшиті або пов'язані речі, прикраси ручної роботи, вироби з глини, кошики з лози, вирізані з дерева предмети меблів і декору.

4. Екотуризм.

Це досить перспективна, на мій погляд, ніша. Розмірене сільське життя приваблює людей з галасливих і метушливих міст. Велика кількість офісних співробітників просто мріють на тиждень виїхати в село і забути всі свої обов'язки. Тим більше тренд усвідомленого і екологічного способу життя в світі тільки починає розвиватися, так що це спосіб заробітку на десятки років вперед. Для подібного бізнесу досить хорошого будинку з окремими кімнатами, які можна здавати в оренду, а так само продумані варіанти дозвілля – піші або кінні прогулянки, риболовля, лазня, збори ягід або грибів, відвідування ферми, кафе з національною кухнею, проведення весіль та інших урочистостей і так далі. Клієнтів можна шукати в Інтернеті, соціальних мережах, дошках оголошень, в друкованих виданнях найближчого міста.

Як заробити гроші в селі: покрокова інструкція

 1. Вибрати ідею для ведення бізнесу або отримання доходу. Для цього буде потрібно добре вивчити ринок, свою увагу рекомендуємо зупиняти на нішах з мінімальною конкуренцією. З'ясуйте, що саме потрібно людям в селі, в найближчому місті або в глобальному просторі, де ви плануєте працювати.
 2. Проаналізуйте обрану нішу. Прорахуйте всі плюси і мінуси, вивчіть форуми в інтернеті, де засуджують типові складності, а так само особливості старту бізнесу. Уточніть, чи є особливі вимоги до ведення бізнесу – наявність ліцензії, сертифікатів тощо.
 3. Підготуйте бізнес-план. Як правило, бізнес в селі це довгострокові інвестиції, причому не тільки грошей, але і власних сил і часу. Прорахуйте кожен крок. Наявність бізнес-стратегії зніме невизначеність.
 4. Закупіть необхідне обладнання, матеріали, сировину. Пам'ятайте, що не обов'язково купувати тільки нове обладнання, можна взяти на OLX і вживане, головне, щоб воно було в робочому стані.
 5. Запускайте бізнес, залучайте клієнтів і отримуйте перший прибуток. Займайтеся рекламою, розширюйте канали збуту, використовуйте маркетингові стратегії для залучення постійних клієнтів. Формуйте свою репутацію, щоб самі клієнти вас рекомендували і приводили нових покупців.

Як бачите, при наявності бажання можна заробити пристойні гроші і в сільській місцевості.

Питання №7. Як заробити гроші в Інстаграмі?

Всього існує кілька методів, як почати заробляти гроші на рекламі в Instagram з нуля і не тільки:

1. Реклама своїх власних послуг

Найпростіший спосіб заробітку на рекламі в Інстаграмі на своїй аудиторії. У цій ніші заробляє більшість блогерів мережі Instagram - в основному це фахівці, що працюють в оффлайн-бізнесі: майстри, викладачі, юристи, фрілансери, фотографи, тренера та інструктори. Якщо ваша спеціалізація дозволяє генерувати багато інетресних фотографій, що розповідають про вашу справу або професії, то вам сказачно пощастило — за рахунок інтересу до них ви можете привертати увагу ваших потенційних клієнтів.

2. Заробіток на продажу товарів

Це один з простих і в той же час прибуткових способів заробити в цій соціальній мережі. Свої товари пропонують в соц. мережах в основному інтернет-магазини і виробники, які самостійно випускають товари. У той же час, деякі користувачі займаються тим, що рекламують такі товари безпосередньо через свої акаунти.

Для того щоб почати, досить знайти товар або послугу, яка буде цікава вашій цільовій аудиторії. Знайти і заробити на них можна декількома способами:

 1. Знайти рекламну пропозицію через одну з бірж реклами в Інстаграмі. Такі майданчики, представляючи різний інструментарій з пошуку і добірку рекламних завдань і майданчиків, дають рекламодавцям і блогерам можливість швидко знайти один одного і розмістити рекламу в соц. мережа.
 2. Отримувати рекламні пропозиції безпосередньо. Непоганий варіант, що має ряд власних недоліків, виражених в складності контролю за великим обсягом замовлень і підтримці комунікації з рекламодавцями.
 3. Взяти партнерське посилання з сайту, на якому він продається або зареєструватися в одній з CPA-мереж, яка агрегує такі товари і послуги, наприклад admitad, і ненав'язливо порекомендувати в своєму пості або профілі цей продукт.

Загалом, цей варіант заробітку в Instagram на підписниках вимагає наявності досить популярного аккаунта, що налічує як мінімум 1000 фоловерів. Але для того, щоб цей напрямок перетворити в успішний бізнес-проект, буде потрібно тривала підготовка, якісний цікавий контент і аудиторія, яка буде налічувати десятки тисяч чоловік. В цьому випадку один рекламний пост може коштувати і десятки тисяч. Все залежить від наявності рекламодавців, для яких ваша аудиторія буде цільовою.

3. Просування акаунтів

Є і такий формат. Найчастіше просуванням інших акаунтів в соціальних мережах займаються профільні компанії. У їх функції входить оформлення профілю, створення плану просування і розміщення контенту, а також його створення, який буде цікавий користувачам і приверне нових передплатників. Вартість їх послуг може становити в межах 2-10 000 грн, тому і заробіток в Instagram на підписниках буде різним.

Перераховані способи отримання додаткового заробітку в Instagram доступні кожному. Потрібно тільки терпіння і креатив, щоб створити дійсно цікавий контент. Тоді аккаунт буде популярним і зможе приносити дохід.

Питання №8. Як заробити гроші в інтернеті в гривнях?

Для початку слід відповісти на одне популярне питання.

Чи обов'язково заробляти в інтернеті саме в гривнях?

Ні, Інтернет недарма називають "всесвітньою павутиною" - за допомогою глобальної мережі можна налагодити контакт з людьми з будь-якої точки земної кулі. Можна працювати з американцями, європейцями, навіть з азіатами або африканцями. Зрозуміло, все залежить від вашого рівня володіння іноземними мовами, професійних навичок і наявності зручних обом сторонам платіжних інструментів. У більшості випадків, розрахунок ведеться в доларах і через ЕПС або за допомогою банківського переказу на рахунок/карту.

Обмін іноземних валют на гривні проводиться або автоматично - в процесі банківського переказу на гривневу карту, або вручну самим користувачем.

Як обміняти свій заробіток в Інтернеті (долари) на гривні

Припустимо, ви вже знайшли собі цікаве і прибуткове заняття, заробили певну суму грошей і тепер бажаєте витратити свою зарплату. Це цілком розумне бажання. Але потрібно розуміти - тут є чимало підводних каменів у вигляді усіляких комісій, невигідних курсів та інших факторів які ускладнюють завдання. Якщо платіж разовий, ви навряд чи помітите втрати, але в довгостроковій перспективі сума недоотриманих коштів може почати вимірюватися десятками тисяч.

Щоб максимально вигідно конвертувати іноземні валюти в гривні, рекомендується використовувати сервіс BestChange. Цей агрегатор збирає дані з безлічі обмінних пунктів - користувачеві потрібно тільки вибрати валюту, яку він хоче віддати, і валюту, яку хоче отримати натомість. Українцям найзручніше виводити гроші на карту Приватбанку (банкінг Приват24), зробивши собі іменну. З недавнього часу, на жаль, неіменні картки не можна верифікувати в деяких платіжних системах.

Питання №9. Як заробити гроші в Інтернеті без обману?

«Реальний заробіток в Інтернеті без вкладень і обману» — саме з такої фрази, як правило, починаються зазивні оголошення, які на ділі виявляються старим добрим шахрайством.

Однак хороший заробіток в мережі дійсно можливий. Але як і в будь-якій іншій справі, тут потрібно знати, де саме і як саме це робити. І головне - не піддаватися на рекламні трюки на кшталт «Василь з Бездрика за місяць заробив на нову машину, а тепер він готовий поділитися і з тобою суперсхемою гарантованого збагачення». Якщо навіть шановний Василь дійсно знає магічний секрет успіху, він явно не став би їм ділитися з незнайомцями з інтернету.

Отже, ось як можна реально заробити в Інтернеті без обману:

 1. Опитування
 2. Фотобанки
 3. Монетизація сайту через партнерську програму
 4. Фріланс / дистанційна робота
 5. Блог / влог

І це не повний перелік списку заробітку без обману. В цій статті розповідається більше ніж 200 способів заробітку і всі вони чесні та без обману.

9. Висновок + відео

Бажання заробляти природно для будь-якої людини. Адже гроші важливі не самі по собі, вони дозволяють здійснювати мрії і знаходити свободу. І щоб почати отримувати дохід більший, ніж він у вас зараз, необхідно виконувати ряд дій:

 • поставити бажану мету;
 • скласти план дій;
 • втілювати цей план у життя.

Для заробітку великих грошей необхідно виробляти в собі певні якості, які допоможуть вам у вашій діяльності. У першу чергу необхідна впевненість в собі і своїх силах, вміння зосереджуватися на виконуваному завданні і не відволікатися на непотрібні заняття, не розтрачувати себе даремно. Ну і, зрозуміло, потрібно вибирати те заняття, яке прийде вам по душі і буде приносити користь іншим людям.

Читати також - Як розвивати сайт?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Олена 30.11.2019, 17:53
Цікава стаття. Спробувала майже все, що у ній перераховано. Тепер хочу спробувати заробити на випічці. У моєму місті дуже популярний вид заробітку. Тим паче скоро свята.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Анна 30.11.2019, 21:34
При бажанні, завжди можна поєднати основну роботу та додатковий дохід. На сьогоднішній день, не треба навіть покидати стіни дому, достатньо мати інтернет та бажання заробити!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Наталия Василюк 05.12.2019, 13:30
Отримати додатковий дохід, може будь-хто, головне щоб було бажання. Можливостей дуже багато, данна стаття це підтверджує. Можливо поєднання основного доходу з хоббі. Все в наших руках)))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Андрій Румянцев 19.12.2019, 17:52
Друзі зі свого досвіду хочу сказати, коли я залишився без роботи шукав заробіток в мережі інтернет. Пробував заробіток на кліках, введення капчі, сказати чесно не розженешся. Один з моїх товаришів порекомендував мені заробіток з написання статей на продаж в магазин, спробував начебто не поганий заробіток, але статті продаються довго. Ось мені якось попалася реклама про біржу контенту. Вирішив спробувати і мені сподобалося, ось вже працюю тут як третій рік і мені дуже подобається. Щоденний заробіток нічим не менше, ніж на виробництві, який можна вивести в будь-який час. Так що хочу сказати друзі-приєднуйтесь!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ельвіра 19.12.2019, 17:59
Добрий день! Розкажіть будь ласка докладніше про біржу контенту.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 19.12.2019, 18:02
Привіт, ви можете прочитати про копірайтинг і заробіток на написанні контенту в цій статті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/324-yak-zarobiti-na-kopirajtingu.html .
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Олексій 19.12.2019, 18:21
Драстуйте! Що за біржа така, поділіться будь ласка, в чому суть роботи?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 19.12.2019, 18:23
Біржа копірайтингу — etxt, адвего та інші. Завдання можуть бути різні. Наприклад, написання тексту для інтернет-магазину, так як для кожного товару необхідно опис.

На цьому і багато іншого можуть заробляти виконавці. Спробуйте, багато хто вже так заробляють гроші на постійній основі. Бажаємо удачі!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ірина 20.12.2019, 16:31
З усього перерахованого вище виконувала наступне: сиділа з дітьми, робила прибирання квартир, займалась репетиторством, перекладала і писала авторські тексти. Можу сказати одне, дохід приносить тільки по-справжньому улюблену справу. Накопичити грошей не вдалося. Згодна щодо підвищення фінансової грамотності. Зараз працюю над своїми промахами: не роблю непотрібних покупок і відкладаю хоча б трохи в якості подушки безпеки.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 20.12.2019, 16:37
Рекомендуємо також прочитати статтю - Як навчитися економити і збирати гроші https://itstatti.in.ua/16-finansy-ta-investytsii/336-yak-ekonomiti-i-zbirati-groshi.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Леся 21.12.2019, 09:43
При величезному бажанні, сидячи з дітьми, можна заробити в мережі інтернет. Я сама сиджу з двома дітьми і заробляю не тільки на написанні статей, але також на просуванні ютуб каналу, і вам порадила б придивитися трохи краще до цього заробітку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ліза Новгородова 21.12.2019, 18:54
Я давно мрію працювати в Інтернеті, так як мені ні з ким залишати маленьку дитину. А грошей на життя зовсім не вистачає. Але чомусь я завжди побоювалася і думала, що таким чином заробити гроші дівчатам і жінкам навряд чи вийде. Сьогодні, прочитавши вашу статтю, в мені як-би прокинулося нове бажання і нові сили. З'явилася впевненість у собі. Виявляється, існує дуже багато способів, щоб заробляти не виходячи з дому.

Я вибрала деякі моменти з вашої статті і написала список, якому буду слідувати кожен день. Зараз, переглянувши безліч вакансій в інтернеті, я задаю собі питання:"Чому я не зробила це раніше?"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ольга 22.12.2019, 18:48
Я теж мама сиджу з двома дітьми, і по початку заробляла на кліках та іншому, але багато не заробите.

Раджу вам придивитися до заробітку на написанні і продажу статей, вобщем на біржах копірайтингу і рерайтинга. Я от досі пишу статті і продаю, також пишу різні відгуки і коментарі, але крім цього я розвиваю ютуб канал потім можете підключити рекламу, і також займаюся інвестиціями — мені вистачає декількох годин вільного часу. І вам того ж бажаю прагнете і все вийде.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 22.12.2019, 18:50
Бажаємо успіхів у будь-яких починаннях!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Іванка 17.01.2020, 10:22
Найпростіша і яка не вимагає вкладень справа - робота в Інтернеті. Всі можуть писати статті або легко навчитися цьому, всі в школі вивчали Іноземні мови і можуть перевести нескладні тексти. У будь-який момент можна змінити рід занять без особливого збитку. Якщо пошукати, то можна знайти і більш цікаву роботу, спробувати себе в чомусь новому, наприклад, створення сценаріїв, вітальних листівок або проявити художні здібності в графічних малюнках. Робота в Інтернеті - море можливостей для творчих людей.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 17.01.2020, 10:24
Абсолютно з Вами згодні! Творча реалізація зараз на максимальному рівні. Особливо це проявляється в Ютубі, де багато творчіх людей мають безліч фоловерів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Катерина 20.01.2020, 08:32
Заробіток в Інтернеті це вже давно не новина. Я починала з кліків по рекламі. Потім завдання почала виконувати. Видів багато заробітку стаття корисна дуже, хочу створити свій сайт. Спасибі за статтю дуже сподобалася.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 20.01.2020, 08:33
Сайти, портали, форуми, інтернет-магазини невід'ємна частина інтернет-бізнесу. Бажаємо удачі і успіхів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# андрій 29.01.2020, 14:39
Особисто як на мене так є ще один спосіб заробити в Інтернеті - заробіток на криптовалюті, можна торгувати нею на спеціальних біржах, а можна майнити і на своєму «залізі» або працювати з хайпами або «кранами».

Звичайно відразу стати мільйонером не вийде (так як є таке поняття як окупність) та й напрямок це мало хто ще знає, але я особисто знаю багатьох блогерів які заробляють зовсім немаленькі гроші. Звичайно цей напрямок потрібно вивчати ( що таке криптовалюта, навіщо вона потрібна,як її добувають) і будувати свій інвестпортфель - але це стоюща справа, особисто від себе додам - я 10% заробітку витрачаю на придбання потужностей в різних пулах і у мене вже окупність моїх коштів пройшла - тобто я вже заробляю на пасиві
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ТАРАС 01.02.2020, 22:42
Дуже велика статя... Думаю ви її написали зі свого досвіду! Можливо ви зустрічались з іноземними сайтами ptc, де потрібно інвестувати в оренду рефератів? Чи знаєте надійні сайти?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 03.02.2020, 10:04
Дякуємо, Тарас. Відповідаємо на ваше питання - як заробити гроші на PTC sites в статті https://itstatti.in.ua/questions/654-zarobitok-v-interneti-na-ptc-sites.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Валентина 10.05.2020, 10:09
Поставила закладочку). Я сама раніше часто потрапляла на всілякі «розводи», які обіцяли легкі гроші, але швидко зрозуміла, що набагато ефективніше заробляти, використовуючи ті вміння, в реалізації яких ти впевнений. Я готувала цікаві торти на замовлення. Робила потішні маски з пап'є-маше, костюмчики для дітей на ранки і виступи. Але тут все-таки потрібно початково вкластися хоча - б на вихідні продукти і матеріали. Щоб люди постійно шукали подібні товари, потрібно жити не в такому невеликому місті. Авторські торти зазвичай замовляють на великі урочистості, тому що їх вартість не всіх влаштує своєю висотою. І я прийшла до природного висновку - краще продовжити займатися звичною основною професією, просто поміняти місце розташування свого робочого крісла.

Я продовжила працювати бухгалтером вдома. Кожна контора окремо за таку роботу платить не ту суму, скільки б я отримувала на основній роботі, але і не вимагає сидіти десь безвилазно 8 годин. Відповідно, я беру 3,5 або більше невеликих організацій і отримую більше, ніж щільно сидячи на одному офіційному місці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата