Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток для студентів в інтернеті з телефона: 100-500 грн в день на SeoPickup

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Все ще працюєш в офісі на дядю? На запитання дівчат «хто ти?» відповідаєш «офісний планктон»? Працюєш з понеділка по п'ятницю з 9-6 як проклятий? Не замислювався, що пробки і робота – це і є те, що називається твоїм життям. Тебе нема, ти — планктон, прикутий наручниками до чужого комп'ютера. Але працювати як проклятий і спати всі вихідні – це не єдина схема життя. Є куди більш привабливий шлях. Я знаю як осідлати хвилю удачі, взяти долю у свої руки і не рахувати копійки від плати до зарплати.

А може ти студент? І не знаешь як заробити нічого не вміючи? Тоді це для тебе - заробіток для студентів в інтернеті з телефона: 100-500 грн в день! Для цого потрібен телефон з камерою та бажання заробляти. 

Тоді слухаємо... Для просування сайтів зараз виникло багато методів - писати статті (СЕО копірайтинг) (на ньому також можно непогано заробляти, якщо вмієш писати), закупати ссилки для збільшення трасту свого сайту, та останнім часом велику роль відіграють поведінкові фактори, за накрутку яких вебмастера та оптимізатори готові платити біржам чималу сумму. Ось тут одна з бірж рунета (Юзератор) і придумала данну маніпуляцію на якій нам, пересічним громадянам, можна заробити чималу сумму маючи всього камеру на телефоні на вміння розмовляти з людьми. 

Більше рекомендувати сервіс не можемо, так як він російський. Але підготували відео з простими методами заробітку для школярів та студентів до 300 доларів на місяць.

Читайте також: Як заробити гроші студенту?

Заробіток для студентів з телефона UPD. NEW

Якщо в декількох словах, що потрібно виконувати в завданні:

  1. Підійти до незнайомої людини і попросіть відкрити сайт через його мобільний телефон/планшет/ноутбук : Яндекс(yandex.ru).
  2. У рядку пошуку ввести "запит який буде в завданні". Зафіксуйте це на відео. Натиснути кнопку "Знайти"
  3. Знайти домен сайту з завдання у видачі пошукової системи. Зафіксувати позицію сайту і сторінку пошукової видачі на відео.
  4. Перейти на просуваємий сайт. Даний крок, також повинен бути відображений на відео.
  5. Попросити співрозмовника відвідати не менше 3 сторінок сайту за тематикою ресурсу на проміжку не менш ніж 2 хвилини. Попросити оцінити якість сайту.
  6. Прикріпити всі відео докази виконання у форму нижче. Натиснути кнопку "Завершити".

Ось і все!!! За 5 хв можна заробити 30 руб за одне завдання, або приблизно 15 грн. 

За один час можна виконувати близько 5-10 завдань, а це 300 руб, обож 150 грн.

За 4 години роботи можна отримувати 500 грн! 

В місяць заробляти можна чималу сумму для України. 

І все це без обману, але варто пам'ятати - щоб отримати гроші треба виконувати все строго по завданню і одне завдання можно виконати у незнайомця лише раз! 

Зареєструватися можно на сайті СЕОпікап ось по цій ссилці - seopickup

Відео

Більш детально можно подивитися на відео:

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!

 

Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Олександр 04.12.2019, 09:22
Дуже корисна інформація для студентів. Я сам студент и дуже зацікавила мене ця інформація, обов‘язково спробую цей сайт за вашою рекомендацію, дякую автору за інформацію
Гарний сайт, дуже багато цікавого
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 05.12.2019, 08:35
Були раді допомогти!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Юра 04.12.2019, 13:01
Дуже корисна інформація, дякую автору, що розповсюждує подібні теми для заробітку в інтернеті за допомогую телефона.Буду тепер заробляти.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата