Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити мільйон. Свій перший мільйон доларів - 5 перевірених способів стати мільйонером з нуля

Останнє оновлення: Середа, 25 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити мільйон

Доброго дня, шановний читачу! На зв'язку ITstatti.in.ua.
Схеми заробітку мільйони, про які піде мова нижче, перевірені звичайними людьми зі середніми здібностями, всі вони 100% працюють. Стаття складена у вигляді огляду способів заробітку, з допомогою яких можна отримати таку значну суму.

Кожен з нас хоче заробити мільйон, бажано без вкладень і як можна швидше.
Із статті ви дізнаєтесь, як сьогодні можна заробити перший мільйон грн з нуля за 3-5 місяців кількома робочими способами.
Тут ви також знайдете рекомендації провідних фахівців з бізнесу і фінансів, які поділяться своїм досвідом заробітку першого мільйона доларів.

1. Чи Реально заробити мільйон доларів за день/тиждень/місяць/рік?

Це цілком реально, якщо у вас вже є необхідні ресурси, наприклад, працюючий бізнес, нерухомість, висока посада або хороші зв'язки.
Також ресурсом для швидкого заробітку мільйона може виступати ваше ім'я (репутація) або видатний талант.
Наприклад, якщо ви відомий футболіст, актор чи співак.
Але що робити, якщо у вас немає нічого з вищеперелічених переваг?
В такому випадку заробіток першого мільйона зажадає від вас більше часу і зусиль, але вони окупляться багаторазово.
Якщо вас не лякають ці труднощі, тоді вперед!

Великі гроші можна заробити і набагато швидше, але я думаю, що ви не збираєтеся грабувати банк або займатися шахрайством. Тому, в цій статті мова піде тільки про законні і надійних способи стати мільйонером нехай і не за один місяць.

2. 5 перевірених способів заробити свій перший мільйон гривень

Моделі заробітку мільйона, описані нижче, використовують провідні українські та зарубіжні експерти з управління особистими фінансами, бізнесмени та інвестори. Серед них:

 1. Роберт Кійосакі — легендарний американський інвестор, бізнесмен, експерт в області управління особистими фінансами, автор всесвітньо відомої фінансової гри «Грошовий потік».
 2. Бодо Шефер — зарубіжний оратор, успішний бізнесмен, автор книг з фінансової грамотності та досягнення успіху в житті.
 3. Борис Ложкін — український мільйонер, інвестор, експерт в сфері особистих фінансів.

Також в огляді способів заробітку великих грошей я буду використовувати методики успішних підприємців Інтернету.
Отже, переходимо до самих способів.

Спосіб 1. Заробити 1 000 000 грн з допомогою можливостей Інтернету

Як ви знаєте, зараз тільки ледачий або зовсім дрімучий людина не чув про інтернет-мільйонниках і про великі можливості для заробітку в Інтернеті.
Сьогодні в Мережі можна реально за кілька місяців заробити перший мільйон і для цього є кілька способів інструментів:

 • соціальні мережі (ВКонтакте, Однокласники, Twitter, Instagram);
 • продаж інформації і своїх знань;
 • заробіток на онлайн-іграх;
 • побудова бізнесу в Інтернеті;
 • заробіток на просуванні партнерських програм;
 • створення сайту і заробіток на ньому.

Беріть і впроваджуйте ці способи для створення власного багатства.

10 НАЙБІЛЬШ ПЕРЕВІРЕНИХ СПОСОБІВ ЯК ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ

Спосіб 2. Створити пасивний дохід і взяти під нього кредит

Якщо ви цікавитеся темою грошей і фінансів, хочете стати мільйонером, то напевно вам знайоме таке поняття як «пасивний дохід».
Саме цей інструмент ми можемо використовувати для того, щоб отримати свій заповітний мільйон.

Для середньостатистичної людини заробити мільйон грн можна таким способом приблизно за 1 рік.

Ось у чому суть:

Ви створюєте невеликий пасивний дохід (в 10 000 — 15 000 грн), легалізуєте його, наприклад зареєструвавшись як індивідуальний підприємець і берете під нього кредит в банку.

Під такий пасивний дохід вам як раз і дадуть 1 000 000 грн з розстрочкою на кілька років.

Як це виглядає на практиці і якими способами можна створити пасивний дохід?

Пасивний дохід можна створити кількома способами, але ми розглянемо 3 найреальніших:

 1. Здати в оренду наявну нерухомість. Найпростіший і вірний спосіб, якщо у вас є ця сама нерухомість.
 2. Створити інформаційний сайт в Інтернеті. Це спосіб підходить людям, які добре володіють комп'ютером і бажають розвиватися в області Інтернет-технологій. Створивши сайт, вам буде необхідно вивести його на хорошу відвідуваність і розмістити на ньому рекламу, яка зможе щомісяця приносити від 5 до 20 тисяч грн пасивного доходу.
 3. Стати дистриб'ютором хорошій компанії мережевого маркетингу. Цей спосіб підійде енергійним та комунікабельним людям. Хтось недооцінює розміру доходів, які тут можна отримувати. В деяких випадках вони обчислюються сотнями тисяч доларів в місяць.

При такому доході ви автоматично стаєте гривневим мільйонером, так і до доларового — рукою подати. Володіючи завзятістю, на 1000 доларів пасивного доходу в індустрії мережевого маркетингу можна вийти приблизно за 1 рік.
Якщо у вас ще є офіційна заробітна плата, то в сукупності з таким пасивним доходом вам легко дадуть кредит в 1 000 000 грн в банку, а ваш пасивний дохід поступово виплатить цю суму.
Ось і виходить, що ви за цей рік заробили мільйон грн.

Спосіб 3. Заробити на продажу своїх знань

Якщо ви вмієте щось робити добре, то чому б на цьому не заробити хороші гроші. Продавати свої знання ви можете різними способами. Цей спосіб відноситися в цілому до продажу інформації в Мережі. Адже ваші знання та навички ви будете передавати як цінну інформацію зацікавленим людям.
Можна займатися викладанням по скайпу, проводити живі тренінги або упакувати свої знання і продавати їх у вигляді власного навчального курсу.
Як заробити на продажу знань я вже писав в одному з розділів статті про способи заробітку в Інтернеті. Обов'язково ознайомтеся з цією статтею, адже саме вона може змінити все ваше життя і допомогти заробити заповітний мільйон.
У кожному з описаних способів цій статті я наводжу реальні приклади, короткі описи способів і реальних людей, які вже поліпшили своє фінансове становище за допомогою інтернет-бізнесу.

Спосіб 4. Створити актив і продати його за мільйон

Це спосіб є логічним продовженням способу №2. Якщо у вас вже є актив у вигляді вашого аккаунта в компанії мережевого маркетингу (ваш особистий номер, який вам надає компанія при реєстрації) або власного сайту, що генерує прибуток, то ви можете продати аккаунт або сайт як готовий бізнес.
При цьому, орієнтовна сума продажу такого активу розраховується за формулою:

Ваш щомісячний пасивний дохід * 24 (дворічний термін окупності).

Наприклад, якщо ви отримуєте пасивний дохід від свого сайту (бізнесу) або будучи дистриб'ютором компанії мережевого маркетингу в розмірі 25 000 грн (близько 1000 доларів), то помноживши цю суму на 24 ми отримаємо 600 000 грн.
Ось ми і стали з вами майже мільйонерами в черговий раз.

Спосіб 5. Зробити велику посередницьку операцію

Заробити великі гроші можна кількома частинами, так і одноразово.
Іноді для цього потрібно збіг сприятливих обставин, але як говориться везе тому, хто везе.
П'ятий спосіб підійде людям з явно вираженими підприємницькими здібностями, які розуміють принципи функціонування бізнесу і вміють вести переговори.
Найпростіше заробити 1 000 000 грн, зробивши посередницьку операцію на кілька мільйонів, а ваша заповітна сума буде відсотком, який ви отримаєте за виконану роботу.
Найкраще заробляти таким способом в 2-х напрямках:

 1. Шукати великого інвестора для будь-яких розвивається проекту;
 2. Шукати покупця на дорогий бізнес або нерухомість.

У першому випадку ви знаходите проект, що вимагає великих інвестицій, і домовляєтеся з його керівником, що він віддасть вам відсоток у вигляді мільйон грн, якщо, наприклад, ви залучите інвестицій на десять мільйонів.
У другому випадку, ви знаходите власника досить великого бізнесу або нерухомості і точно також домовляєтеся з ним про відсоток у разі знаходження покупця на їх інвестиційний об'єкт.
До речі, практично всі люди за життя заробляють не один мільйон грн, у деяких загальна сума всіх їх зарплат складає більше мільйона доларів, але як не дивно, переважна більшість весь час потребує грошей і часто сидить в іпотечну і кредитну кабалу.
Вищеописані ідеї можуть послужити для вас хорошою базою для збільшення своїх доходів і заощаджень. Тут вже все залежить від конкретної людини.
Для кого-то всі ці способи можуть показатися занадто складними, але справа в тому, що більшість людей працює практично все життя за гроші і на момент виходу на пенсію не має навіть пари тисяч доларів заощаджень.
Так що вирішувати вам, вкласти рік-два свого часу, щоб стати мільйонером або продовжувати жити сірим життям обивателя.

3. Як бути, якщо немає багатих батьків і хорошого спадщини — 7 рекомендацій фінансових експертів по заробітку мільйона доларів

Не всі виросли в сім'ї Ротшильдів або Рокфеллерів. Може це і на краще. Зате, коли ви станете мільйонером з нуля, то гордо будете говорити всім, що зробили себе самостійно.
Особливо цей принцип цінуватися в Америці, де діти, досягаючи повноліття покидають батьківський дім. Там зовсім не прийнято «сидіти на шиї» у батьків і вважається, що чоловік повинен сам всього досягти.
Якщо ви також хочете дізнатися, як стати мільйонером з нуля, тоді читайте рекомендації мільйонерів і фінансових експертів по заробітку мільйона доларів.
Відразу варто розуміти, що цей шлях зазвичай йдуть роки, навіть при правильних і системних діях.

Отже, 7 рекомендацій фінансових експертів по заробітку мільйона доларів:

 1. Завжди відкладайте частину грошей при будь-якому надходить до вас доході. Так ви сформуєте правильну фінансову звичку і відпустіть кошти для інвестування. Відкладайте мінімум 10%, потім поступово збільшуйте цю суму. Це робиться ще й для того, щоб ви мали мінімальної подушкою фінансової безпеки. Зазвичай така подушка передбачає наявність у вас коштів, на які ви можете жити не працюючи 6 місяців. Адже практично всі спроби заробити тягнуть за собою певні ризики, в тому числі фінансові.
 2. Будьте економні і не здійснюйте імпульсивних покупок. Якщо ви подивіться на всі речі, які купили за останній рік, то не дивуйтеся, що ставши непотрібними, вони зробили вас біднішими на кілька тисяч грн або доларів.
 3. Займайтеся підвищенням свого фінансової освіти. Багато людей зараз мають середню і вищу освіту, але не в одному навчальному закладі не викладають фінансову грамотність. І це не дивно, адже самі викладачі часто живуть за рахунок поборів зі студентів або просто виживають на свою маленьку зарплату. Щоб зрозуміти, як функціонують гроші, рекомендуємо вам прочитати серію книг «Багатий Тато, Бідний Тато» Роберта Кіосакі і книгу «Шлях до фінансової свободи» автора Бодо Шеффера.
 4. Прагнете мати кілька джерел доходу. Більшість людей отримує гроші, працюючи на роботі, але що буде, якщо їх звільнять?! Щодня замислюйтесь над тим, як отримувати свій сукупний дохід з різних джерел.
 5. Створюйте активи, що генерують пасивний дохід. Навіть якщо більшу частину часу ви витрачаєте, щоб заробити гроші на поточні витрати, регулярно робіть дії, що створюють для вас систему генерації грошей, приносить пасивний дохід.
 6. Сформуйте успішне оточення. У команді однодумців завжди легше домагатися успіху, ніж самостійно проходити цей нелегкий шлях. Ваші цілеспрямовані друзі можуть стати для вас опорою і мозковим центром для генерації ідей щодо заробітку. Якщо ваше оточення не поділяє ваші прагнення і заявляє, що це все дурниця — при можливості відмовтеся від спілкування з такими песимістично налаштованими людьми.
 7. Не витрачайте час даремно. Час — це наш найцінніший актив. Якщо ви правильно розпорядитися своїм часом, то свій перший мільйон доларів з нуля ви зможете заробити набагато раніше, ніж думаєте.
  На цей рахунок є одне мудре вираз: «Багаті люди відрізняються від бідних тим, що вони роблять у вільний час».

Навіть якщо у вас поки зовсім мало грошей, робіть грошові дії, які допомагають вам стати заможнішими. Працюйте над своєю забезпеченістю, а не розважайтеся і не транжирьте гроші.

Прагніть до того, щоб ваші гроші знову робили гроші, змушуйте гроші працювати на вас — саме так говорить мільйонер Роберт Кійосакі.

4. Способи заробітку мільйона за місяць

Вирішуючи, як заробляти мільйон за місяць, подібного рівня доходу складно досягти за короткий проміжок часу. Можливо, будуть потрібні багато років підготовки і самовдосконалення.

Найбільш перспективні варіанти досягнення успіху:

 • заняття високооплачуваної робочої вакансії - вимагає від претендента затребуваних навичок і спеціальних знань;
 • продаж нерухомості - пов'язано з необхідністю наявності ріелтерського досвіду, знання законодавчих нюансів, основ психології, для успішної роботи з клієнтами, правильного вибору об'єктів і ефективного укладання угод;
 • фермерство - передбачає важку фізичну працю, але дозволяє домогтися пристойних результатів після певного часу;
 • ринок цінних паперів - досвід напрацьовується на незначних Сумах. Великі заробітки пов'язані з високим рівнем ризику і необхідністю поступового накопичення інвестиційного капіталу;
 • заробіток в Інтернеті - мережа пропонує широкі можливості досягнення фінансового успіху без стартового капіталу. Дохід приносить створення власного сайту, розміщення популярних відео роликів, продаж навчальних курсів та інші.

Незалежно від обраного способу, важливо дотримуватися послідовної стратегії дій. Мета досягається тільки при максимальних зусиллях, виключивши дозвільне проведення часу і постійно вдосконалюючись.

5.Надихаючі історії мільярдерів, які починали з нуля

У пошуках відповіді на питання, як заробити один мільйон гривень або навіть доларів, ви можете вивчити історії деяких відомих особистостей, які зуміли досягти приголомшливих фінансових успіхів. Можливо, саме їхні життєві історії та приклади стануть для вас необхідною мотивацією.

 1. Лі-Ка Шінг. Китай. У 14 років юнак був змушений залишити навчання та почати заробляти гроші, щоб допомогти своїй сім'ї. Відпрацювавши 10 років найманим робітникам та продаючи вироби із пластику, він зумів відкрити власний бізнес такого напряму. Створена ним корпорація – найбільша у Гонконгу.
 2. Ян Кум. Україна. Разом зі своєю родиною переїхав до Америки, де їм важко вдавалося зводити кінці з кінцями. Прямо скажемо, становище переселенців було дуже плачевним, поки Кум не створив знаменитий додаток WhatsApp. Його продаж приніс винахіднику 19 мільярдів доларів.
 3. Джек Ма. Китай. Його родина бідувала, а сам він не зміг навчатися у коледжі, проваливши вступні іспити. Тим не менш, він зайнявся викладанням, навчаючи інших англійської мови. Паралельно Джек вивчав можливості заробітку в Інтернеті, де згодом вирішив зробити майданчик, де продавав товари з Китаю. Йдеться про засновника іменитої компанії Aliexpress, раніше – Alibaba.
 4. Інгвар Кампрад. Швеція. З 17 років продавав меблі, у 22 роки створив бренд IKEA. Незважаючи на статус мільярдера, він економно витрачає свої кошти, воліючи літати в літаку класом комфорту нижче, ніж бізнес.
 5. Ральф Ровен. США. Збив свій стан на продажу краваток. До речі, у цьому напрямі він працював, будучи співробітником у наймі. Успіх йому дало створення нових яскравих моделей. Роеун заснував бренд Polo, знайомий усьому світу.

6. Висновок + відео

Шановні читачі, сподіваюся, що всі рекомендації та поради в цій статті стануть для вас потужним каталізатором на шляху заробітку свого першого мільйона.
Якщо ви застосуєте хоча б частину з того, що описано вище, то, безсумнівно станете мільйонером в кілька разів швидше, ніж якщо б ви йшли до заповітної мети методом проб і помилок.
Зараз в Інтернеті існує маса інструкцій і курсів про те, як заробити мільйон різними способами. Хтось стверджує, що головне тут — це ідея.
Але це далеко не так, адже ідей кожен з нас видає кожен день безліч, а коли справа доходить до їх втілення, багато знаходять тисячі відмовок.
Бажаємо вам заробити великі гроші якомога швидше, адже як відомо — найскладніше заробити свій перший мільйон, а далі все піде по накатаній.
І пам'ятайте, що всі мільйонери беруть на себе закон стовідсоткової відповідальності, який говорить:

«Все, що ми маємо і будемо мати, все життя якої ми живемо чи будемо жити залежить від нас самих. Ми не звинувачуємо нікого у своїх невдачах і труднощах і самі відповідальні за досягнення успіху свого життя.»

 

Також читайте - Як заробити гроші — ТОП-200 способів швидкого заробітку 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити