Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на Ютубі з нуля — поетапна інструкція + скільки заробляють ютубери і скільки платить Ютуб за перегляди відео-блогерам

Останнє оновлення: Субота, 06 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити на Ютубі

YouTube — це спеціальний сервіс, що містить величезну кількість відео різної тематики, який був створений в 2005 році в США. І вже зараз багатьох цікавить питання - як заробити на Ютубі? Скільки грошей заробляють популярні Ютубери та інші моменти щодо заробітку відомих і початківців блогерів.

Слово «YouTube» — це англійський жаргонізм, який перекладається на українську мову як «телевізор». До речі, така назва для сайту цілком зрозуміло, адже кожен, хто відвідує цей хостинг може абсолютно безкоштовно дивитися, залишати коментарі під відео, оцінювати відео різних користувачів і що важливо, завантажувати і ділитися своїми відеороликами.

Так як тема заробітку на відеохостингу стає актуальна, ми вирішили написати цікаву і корисну інформацію для більшості читачів сайту itstatti.in.ua.

Отже, з цієї статті ви дізнаєтесь:

 • Для чого створюється канал на відеохостингу;
 • Як заробити на своїх відео на Ютубі (YouTube) з нуля;
 • Скільки платить Ютуб за перегляди і скільки платять за 1000 переглядів на Youtube новачкам;
 • 10 найпопулярніших каналів, які заробляють в Ютубі.

Вам вже цікаво? Тоді читайте далі.

1. Мета створення каналу

Кожна людина створюючи свій власний канал, приблизно уявляє, для чого вона це робить.

Практично усіма новими власниками каналів, рухає натхнення, яке вони отримали, дивлячись на успіх популярних видеоблоггеров і бажання самовиразитися, створюючи свої ролики. Це дуже поширена і цікава мета.

Згодом таке хобі, як відеоблоггінг може перерости у щось більше і, наприклад, принести популярність і армію фанатів. Хоча, треба зізнатися, що по-справжньому запам'ятатися і здобути славу в YouTube співтоваристві зараз буде нелегко.

Неймовірно, але кожен місяць на YouTube реєструється приблизно мільярд відеороликів. Зрозуміло, що щоб виділитися серед інших відеомейкерів, потрібно створювати щось креативне і несхоже на інші відео.

Деякі канали створюються виключно для рекламування своїх товарів і пропонованих послуг.

Такий варіант вигідний, так як не вимагає покупки реклами, для розкрутки свого бренду або компанії. По суті, сама компанія себе рекламує, причому абсолютно безкоштовно і без посередників.

Також є люди, які створюють свій канал на YouTube, тільки для того, щоб підписатися на канали, які сподобалися інших людей, стежити за їх новими відео, а також коментувати їх.

Четвертою привабливою метою для створення каналу є можливість заробітку грошей. Багатьох користувачів полонить ідея працювати не виходячи з дому і майданчик Ютуб вони вважають підходящим місцем для збагачення.

Дійсно, на YouTube можна виручати певну суму за викладання свого унікального контенту, однак, для цього потрібно володіти деякими знаннями і мінімальної апаратурою для зйомок.

Крім технічної складової, незайвим буде уміти лаконічно висловлюватися, правильно вести себе перед камерою і вміти монтувати відео.

Про останній пункт і піде мова. Для чого багато зареєстрованних користувачі створюють свій канал на Ютубі і завантажують туди свої відео?

Справа в тому, що будь-яка людина, що має свій канал на YouTube, має можливість монетизувати свої відеоролики, іншими словами, отримувати гроші від сайту за перегляди. А найголовніше, що почати працювати на відеохостингу дуже просто і цікаво.

Рекомендуємо також прочитати статтю про заробіток «Як заробити гроші в інтернеті» — способи + сайти для заробітку допоможуть вам у цій справі.

Фактично, відеоблоггінг це хобі, на якому можна непогано заробити. Таким способом заробітку користується досить велика кількість людей.

Для одних, дохід з ютуба – приємний бонус, для інших же – заробіток, що дозволяє не влаштовуватися на роботу. У будь-якому випадку можна спробувати проявити себе в цій сфері і отримати новий, цінний досвід.

Але не варто обмежуватися одними мріями про заробіток на YouTube. Потрібно набратися натхнення, рішучості і почати діяти. Адже щоб втілити свої ідеї про доход на цьому популярному відеохостингу в реальність і повною мірою розкрити свій творчий потенціал, потрібно мати уявлення про те, як це правильно зробити.

Без технічної складової не вийде записати ролики, а без корисних порад і доступних пояснень – зорієнтуватися і створити свій канал.

Як раз для цього в даній статті зібрана вся необхідна детальна інформація на допомогу людям, що бажають заробити на ютубі, не виходячи з дому.

2. Як заробити на Ютубі з нуля - поетапна інструкція + відео

Як говорилося раніше, у людини, що бажає створити свій канал, існує безліч різних цілей, які він переслідує.

Основні цілі це: самовираження, рекламування своїх послуг, можливість «стежити» за діяльністю інших блогерів і, природно, бажання заробити гроші за перегляди. Як раз про останній пункт і піде мова далі. У більшості випадків, початківець блогер не знає, з чого йому треба почати. Нижче буде детально і розкладена по поличках вся необхідна інформація.

Отже, коли мета створення каналу ясна, тобто майбутній відеомейкер хоче монетизувати свої ролики, потрібно по порядку розібрати основні складові, які гарантовано допоможуть заробити на своїх відеороликах:

 1. пошук креативної ідеї;
 2. безпосередньо зйомка цікавого відео;
 3. купівля реклами у досить досвідчених користувачів з великою аудиторією;
 4. стати учасником партнерської програми YouTube (при дотриманні всіх необхідних умов);
 5. зйомка нових відео, залучення підписників завдяки цікавого контенту.

В першу чергу потрібно знайти ідею і тему для майбутніх відео, а також варто подумати над тим, в якому стилі оформляти ролики.

Тут дуже важливо вловити основні тенденції Ютуба: вибрати те, що буде популярно, але про що мало хто знімав. Це не так просто, як може здатися на перший погляд. Плюс, досвідчені користувачі YouTube з великою кількістю глядачів підтверджують, що візуальна складова відео і превью має велике значення.

Щоб полегшити завдання новачкам, подати ідеї і надихнути, можна сказати, що основними напрямками для зйомки відео можуть бути:

 • авторські передачі;
 • захоплюючі шоу;
 • влоги про своє життя;
 • огляди і unboxing;
 • летсплеї і багато іншого.

Чим цікавіше буде обраний напрям, тим більше ймовірність того, що люди подивляться ролик і підпишуться на канал. Як говорилося раніше, визначитися з виграшними темами для зйомок відео, буває дуже складно.

Варто нагадати, що основним першочерговим завданням є вибір такої ніші відеоблоггінга, яка приваблює глядачів своїм інформаційним наповненням, але в той же час відносно нова і вільна.

Але навіть після визначення актуальних форматів на YouTube, є кілька обов'язкових правил, без яких канал навряд чи буде процвітати.

Тільки за умови регулярної зйомки нових відео цікавої тематики на своєму каналі, можна за досить короткий час домогтися популярності і великої кількості підписанних людей.

1. Реєстрація на Ютубі або як створити канал на Youtube?

Перед тим, як приступити до зйомки відеороликів, необхідно дотримати деякі формальності.

Отже, для початку потрібно приступити до реєстрації свого каналу на YouTube. Створення каналу не займе багато часу.

Для цього необхідно зайти на головну сторінку сайту, далі знайти кнопку «увійти», натиснути на неї та послідовно виконуючи всі інструкції, створити свій аккаунт. Усього кілька кліків.

Після чого можна перейти безпосередньо до створення каналу, натиснувши на напис «мій канал» і заповнивши всі необхідні поля особистою інформацією. Кожен крок зрозумілий, тому через кілька хвилин канал буде створено.

Варто відзначити одну дуже зручну і корисну деталь: у спеціальних опціях є можливість змінити деякі деталі, тим самим налаштувавши канал для своєї зручності. Після будь-яких змін потрібно натискати на кнопку «зберегти».

Також людям, що бажають заробити на YouTube, дуже придасться розділ «менеджер відео». Тут можна дізнатися всю інформацію про залишених коментарях, лайку, а також тут навіть після завантаження відео можна буде редагувати його опис.

На Ютубі існує величезна кількість каналів блогерів, які ведуть влоги, блоги, шоу, знімають летсплеи, передачі і багато іншого.

Кожен видеомейкер, нехай навіть і початківець повинен знати, щоб з усього розмаїття глядач зупинив свою увагу саме на його каналі, необхідно різними способами привернути аудиторію.

Існує безліч способів і задумів, як виділити свій канал серед інших. Одним з таких способів є оригінальне оформлення «шапки». Тут можна пробувати і експериментувати. Вгорі каналу можна дати волю фантазії і креативності, проявити себе як творча особистість і що важливо, окреслити загальну спрямованість і стиль виходять відео.

Яскравий і незвичайний дизайн точно приверне увагу випадкових гостей каналу і, можливо, буде мотивувати їх підписатися.

2. Чим знімати своє відео?

Коли всі формальності дотримані, створений аккаунт і канал на YouTube і знайдена ідея, то можна приступати до її реалізації, тобто до зйомки відео.

Багато новачків у сфері видеоблоггинга задаються питанням: «на що краще знімати свої перші відео?».

Вважається, що перші відео можна знімати на телефон з гарною камерою. Якщо зйомка ведеться в одному місці, то непогано було б купити недорогий штатив і для зручності прикріпити на нього телефон. Так, зображення не буде тремтіти, і дивитися відео буде куди приємніше.

Невелика порада від популярних блогерів: навіть якщо є фінансова можливість придбати професійне обладнання для якісної зйомки своїх проектів, все-таки рекомендується почати з малого.

Завжди є ймовірність, що зйомка відеороликів набридне, буде занадто складна або просто не сподобається. На більш пізньому етапі можна замислитися про придбання недорогий камери GoPro.

3. Де знімати ролики?

Що стосується місця зйомки, то відео може записуватися як на вулиці, так і в приміщенні. Перед зйомкою відео в приміщенні, потрібно заздалегідь подбати про те, щоб на задньому плані був порядок і незайвим буде додати якісь прикраси.

Досить подивитися відео популярних блогерів з великою аудиторією, щоб подивитися, як вони декорують задній план. З цим пунктом головне не перестаратися. Потрібно намагатися не зловживати прикрасами, щоб увагу глядача було спрямовано, насамперед, на те, про що йдеться у відеоролику.

Плюс, щоб відео було приємно дивитися, потрібно вибрати найбільш освітлене місце в приміщенні, адже, як вже говорилося раніше, від якості відео залежить дуже багато. Потенційним передплатникам буде приємніше дивитися відео, де продумана кожна дрібничка та все виглядає естетично.

На більш пізньому етапі можна придбати спеціальні освітлювальні прилади або софіти, які хороші тим, що дають направлений світло туди, де він необхідний.

У разі якщо запис відео ведеться поза приміщення, варто скористатися деякими порадами, які допоможуть покращити якість відео.

Кожен блогер, який поважає своїх підписників, намагається знімати ролики в як можна більш гарному якості, адже найчастіше підписників приваблює професіоналізм зйомки і естетична складова.

Отже, ось деякі поради, які допоможуть при зйомці відео на свій канал. 

По-перше, краще всього, якщо зйомка відео буде вестися при сонячній погоді і на вулиці не буде опадів. Однак у сонячний день не варто знімати так, щоб сонце світило в очі і змушувало жмуритися. Краще знімати відео в тіні, але так, щоб не було надто темно.

По-друге, бажано, щоб в день запису відео не було вітряно. На багатьох каналах блогерів можна зустріти відео, які записувалися у вітряну погоду. При цьому якість звуку залишає бажати кращого, так як вітер створює додатковий шум, і глядачам складно зрозуміти те, про що йдеться.

І, по-третє, потрібно визначитися з місцем зйомки. Ідеальним варіантом буде місце, де можна записати відео на мальовничому тлі. Для цього необхідно постаратися знайти гарне місце, подалі від міського шуму і людей. Перехожі можуть відволікати блогера-початківця, бентежити і відео вийде не таким щирим, як планувалося.

Особливо важливо, щоб при зйомці найперших відео для свого каналу нічого не відволікало від цього захоплюючого, але важкого процесу.

4. Звук відео

Крім того, не слід упускати з виду таку важливу складову зйомок, як звук, з яким ведеться запис відео. Безумовно, для новачка у сфері видеоблоггинга, підійде і телефон, з якісним записом звуку.

Після того як на каналі набереться сотня або кілька сотень підписників, можна розглянути варіант покупки недорогої петлички, закрепляющейся на одязі. Вона багаторазово покращує звук, тому глядачам буде приємніше дивитися випуск відео і більше людей почне підписуватись на канал, а, отже, кількість переглядів зросте.

Вартість вищеописаних петличок мікрофонів на сьогоднішній день встановилася на рівні 100-150 грн. Петлички за такими цінами по кишені кожному, тому для новачків YouTube вони прекрасно підійдуть.

Розкрутка свого каналу на YouTube

3. Розкрутка свого каналу на YouTube — 4 простих способа

 Абсолютно природно, що кожна людина, початківець користувач інтернету, який хоче заробляти на YouTube, бажає як можна швидше домогтися популярності і залучити велику кількість глядачів на свій канал.

Чим більше підписників на каналі, тим більше ймовірність, що відео блогера будуть регулярно переглядатися. Від кількості переглядів безпосередньо залежить заробіток.

Для того щоб в короткі терміни обзавестися великою аудиторією, потрібно знати, які є безкоштовні способи розкрутки свого каналу.

Щоб допомогти починаючому блогеру, варто навести ці способи:

 1. використовувати анотації;
 2. просити підписатися на канал;
 3. рекламування через інші канали;
 4. коментування відео відомих блогерів.

Інформація про всіх цих пунктах дуже важлива для того, хто планує дійсно серйозно і усвідомлено приступити до заповнення каналу контентом. Адже, чим більшими способами буде володіти блогер, тим вищим буде його заробіток і тим численніше «армія» шанувальників (підписників).

Тепер, щоб роз'яснити, як діє той чи інший спосіб у співтоваристві YouTube, потрібно пояснити трохи детальніше про кожному пункті.

Спосіб розкрутки №1 – використовувати анотації

До кожного відео додається анотація. Вона знаходиться під самим роликом. Тут можна вказати короткий опис відео, залишити заклик підписатися на канал, а також тут корисно залишати посилання на попередні ролики.

Є ймовірність, що після перегляду одного відео, глядач захоче подивитися минулі, а як відомо, чим більше переглядів на каналі, тим більше можна заробити. Так що цим пунктом краще не нехтувати.

Спосіб розкрутки №2 – прохання підписатися на канал

Другий пункт на шляху до залучення нових глядачів на канал – в самому відеоролику попросити їх на нього підписатися. Це можна сказати і просто прямим текстом, а можна і незвично.

Якщо проявити креатив і уяву, то можна зробити це цікаво, що ще більше збільшить шанси на підписку.

Спосіб розкрутки №3 – реклама через канали інших блогерів

Третя порада, яку дають досвідчені блогери з великою аудиторією, це співпрацювати з іншими діячами YouTube. Перед тим як зняти своє відео, можна запросити на канал цікавих блогерів.

Спільна зйомка відео з більш популярними блогерами, допоможе звернути їх увагу глядачів і на ваш канал.

Спосіб розкрутки №4 – коментування відео відомих блогерів

Четвертий спосіб не такий дієвий, як попередні три, але тим не менш, новачкам, бажаючим безкоштовно розкрутити свій канал, знати про нього теж необхідно. Він полягає в тому, щоб коментувати відео популярних блогерів.

Часто цікаві коментарі, привертають увагу інших користувачів YouTube, збирають багато лайків і піднімаються в ТОП. Вони можуть потрапити на канал людини, який залишив коментар, клацнувши на його нік.

У разі якщо контент каналу сподобається користувачам, то в подальшому вони зможуть підписатися на нього і дивитися нові ролики. Необхідно пам'ятати, що у сфері відеоблоггінга важливий кожен перегляд і кожен глядач.

7 способів залучити підписників і заробляти на Ютубі

4. 7 способів залучити підписників і заробляти на Ютубі більше

Безумовно, кожен власник власного каналу, охочий добитися його процвітання, шукає різні способи, як цього досягти швидше. Існують платні і безоплатні способи.

Новачкам у сфері відеоблоггінга, можна порадити вибирати безкоштовні способи, так як вони не вимагають витрат.

Для зручності зацікавившихся заробітком на Ютубі, нижче будуть докладно описані кілька основних способів. Саме вони допоможуть у досить короткі терміни залучити аудиторію і почати заробляти на YouTube, не виходячи з дому.

Отже, ось ці 7 ідей, які дозволять більше заробляти:

 1. враховувати інтереси глядачів;
 2. «краще менше, але краще»;
 3. відповідність назви змісту ролика;
 4. регулярність виходу роликів;
 5. відповідальний підхід до відеоблоггінгу;
 6. монетизація каналу;
 7. партнерства та отримання грошей з реклами.

Спосіб №1 — Враховувати інтереси глядачів

Перш ніж визначатися з темою випускаючих відеороликів, потрібно врахувати основні віяння на майданчику YouTube (тренди). Після цього необхідно вибрати найбільш прибутковий напрямок відеоблоггінга.

На замітку видеомейкерам: на сьогоднішній день такими напрямками вважаються бізнес, медицина, будівництво і заробіток. Велику популярність мають особисті Влоги блогерів.

Ці теми є прибутковими з двох причин.

Перша: небагато людей заповнюють свої канали роликами подібного змісту.

Друга: найдорожча реклама, це реклама якраз медичних препаратів, сайтів, де можна заробити, і так далі.

Так, ціла компанія може замовити рекламу їх послуг у блогера, який запрацює на цьому пристойні гроші. Ось чому саме на ці теми слід звернути увагу людині, який бажає заробляти чималі гроші на відеохостингу.

Спосіб №2 – «Краще менше, але краще»

Починаючому відеоблоггеру в першу чергу необхідно зрозуміти, що у користувачів YouTube є величезний вибір каналів різної тематики, і вони не зупинять свою увагу на тому, де записані відео наспіх.

Варто зробити вибір на користь якості відеороликів, а не їх кількості. Глядачі завжди віддадуть перевагу цікавому відео, в якому була вкладена душа, а не, які були зняті «на швидку руку». Не потрібно лінуватися додавати різні ефекти, відповідну музику, підписи, а також правильно прописувати сценарій. Благо, у блогерів зараз є велика кількість програм для редагування і монтажу роликів.

У кожного відеомейкера, який поважає своїх підписників і потенційних глядачів, заздалегідь підготовлений структурований сценарій зі вступом, основною частиною та з кінцівкою.

До речі, в кінці відео можна оригінально нагадати глядачам, підписатися на канал, щоб стежити за подальшими роликами.

Спосіб №3 — Відповідність назви змісту ролика

Якщо подивитися на ролики відомих діячів YouTube, то можна побачити, що заголовок відео точно відповідає його змісту. Щоб знайти відео з певним змістом, користувачі вводять ключові слова у пошуковий рядок Ютуба.

Серед запропонованих відео, вони вибирають найбільш цікаві і переглядають його. Однак, якщо назва відео буде відрізнятися від того, що демонструється в ролику, то глядач навряд чи залишиться задоволеним, поставить дизлайк і, можливо, нехороший коментар.

Репутація каналу дуже важлива, тому потрібно придумувати назву відео виходячи з того, про що воно. Таким чином, зацікавлені змістом люди не будуть розчаровані його змістом, поставлять лайки і можливо підпишуться на канал.

Спосіб №4 — Регулярність виходу роликів

Так, викладати відео «через не хочу» — не варіант, тому що глядач все побачить і відчує. Багато блогери грішать тим, що на якийсь час «закидають» свою справу, не викладають ролики тижнями або навіть місяцями. Тільки не варто потім дивуватися великій кількості відписаних глядачів і маленькій кількісті переглядів.

Ролики на каналі повинні випускатися регулярно. Однак потрібно дотримуватися золотої середини і не прагнути «залити» в мережу як можна більше роликів, адже як було сказано раніше, краще віддати перевагу якості відео, а не їх кількості.

Глядачі з більшою ймовірністю підпишуться на канал людини, який завжди дотримується плану випуску відео, повідомляє про вихід наступного, ніж на той, де ролики випускаються з різною періодичністю.

Спосіб №5 — Відповідальний підхід до відеоблоггінгу

Отже, як стало зрозуміло з усього вищесказаного, регулярно випускаючи якісні відео, можна за досить короткий час здобути велику кількість підписників. Але найголовніше те, що відео буде набирати все більше і більше переглядів.

Як відомо, прибуток блогера залежить саме від кількості переглядів роликів за певний термін. Цю цифру можна побачити під відео. Також від того, скільки людина заходить на канал, і переглядають ролики, залежить і дохід з реклами.

Багато хто чув, що на YouTube є таке явище, як «вірусне відео». Такі відео завдяки своїй неординарності або креативності, за найкоротші терміни набирають мільйони переглядів, природно, приносячи заробіток каналу, на якому були опубліковані.

З цього випливає, що серйозна робота над роликами і цікавий зміст, принесуть свої плоди у вигляді переглядів і заробітку.

Спосіб №6 — Монетизація каналу

Коли у блогера збереться кілька сотень підписників і зйомка відео перетворилася в даний надихаюче хобі, можна подумати про отримання заробітку з каналу.

Навіть якщо канал має кілька роликів з пристойною кількістю переглядів, то не можна забувати про його своєчасної монетизації. Адже відео людини, що бажає заробити, повинні приносити йому прибуток.

Від чого ж новачок у сфері відеоблоггінга може заробити свої перші гроші?

По-перше, сам YouTube пропонує рекламу, яка буде йти перед початком роликів і приносити «копієчку». Вона не така дорога, але в якості приємного бонусу можна погодитися на неї.

По-друге, в самих відео можна згадувати про свої послуги чи товари. Є ймовірність, що людям стане це цікаво і таким чином можна залучити клієнтів або покупців.

Спосіб №7 — Партнерства і отримання грошей з реклами

У цьому пункті йтиметься виключно про фінансову сторону видеоблоггинга. У відеохостингу YouTube існує безліч можливостей для заробітку грошей крім прибутку з переглядів. Нарешті, потрібно володіти знаннями щодо різних механізмів монетизації каналу.

Наприклад, в заробітку допоможуть:

 1. пряма реклама в роликах;
 2. реклама від YouTube;
 3. партнерські програми;
 4. рекламування своїх товарів або послуг;
 5. наповнення каналу чужими відео;
 6. інтеграція з іншими соціальними мережами.

Трохи докладніше про кожний механізм монетизації.

1. Пряма реклама в роликах

При перегляді відео на YouTube, можна помітити саме цей механізм монетизації. Він полягає в тому, що в самому ролику блогер представляє різні сайти, товари або послуги і, як правило, залишає на них є посилання в описі.

Від рекламування брендів або компаній з допомогою прямої реклами, відеоблогер може непогано заробляти. Причому чим більш популярний блогер, тим більше йому платять за рекламу.

2. Реклама від YouTube

На рекламу від самого відеохостингу Ютуба (Google Adsense), можна погодитися, вказавши це в спеціальному меню. Такий спосіб заробітку невеликий, але для початківця блогера, не варто нехтувати будь-якою законною можливістю заробити, адже ця одна з основних цілей створення свого власного каналу.

Зазвичай, ця реклама з'являється перед роликом ютубера. Але в редагуванні відео можна розмістити рекламу в середині, в кінці або будь-якому іншому місці на вибір блогера.

3. Партнерські програми

Саме за допомогою партнерських програм можна офіційно стати партнером YouTube співтовариства. Не варто упускати можливість заробити і ставши партнером різних компаній, яким можна довіряти.

Вигідні партнерські відносини, наприклад, з приватними програмами, безпосередньо впливають на кількість зароблених грошей з кожного відео. Будь ютубер може вибрати пряме партнерство, або партнерство через медіа-посередників (VSP Group та ін)

4. Рекламування своїх товарів або послуг

Пункт заробітку, яким можуть скористатися відеомейкери, має свій фірмовий магазин або ті, хто займається яким-небудь видом діяльності і хоче прорекламувати свої послуги.

По суті, це дуже зручно і вигідно, так як блогер може заробити на перегляді відео і одночасно залучити клієнтів або покупців, причому абсолютно безкоштовно.

5. Наповнення каналу чужими відео 

Напевно всі стикалися з каналами з «перезаливами». Якщо ні, то ось невеликий опис того, як люди можуть заробити, не випускаючи власних відео.

Створюється канал, робиться оформлення, а потім заповнюється, як правило, розважальним контентом різних передач або відео інших людей. Однак такий спосіб заробітку може легко бути поставлений під питання адміністрацією Ютуб співтовариства за недотримання авторських прав з подальшим видаленням всього каналу.

6. Інтеграція з іншими соціальними мережами

В Контакті, на Facebook та інших соціальних мережах можна рекламувати не тільки свій канал на YouTube. Крім цього, можна мотивувати людей підписатися на різні спільноти, канали, шоу. Саме за розміщення такої реклами будуть платити гроші. 

Таким чином, знаючи основні грошові напрямки, регулярно випускаючи якісні відеоролики і використовуючи різні способи монетизації свого каналу на YouTube можна почати заробляти, не виходячи з дому.

Скільки можна заробити на YouTube?

5. Скільки можна заробити на YouTube?

Сьогодні тема заробітку «не виходячи з дому» і, зокрема, такого популярного майданчику, як YouTube, є досить обговорюваною. Люди, які мають свій канал на Ютубі з великою кількістю підписників, здається, не в чому собі не відмовляють.

Скільки заробляють на Ютубі?

Тому всіх без винятку новачків в видеоблоггинге і просто відвідувачів відеохостингу цікавить: «Скільки заробляють на Ютубі?». На це питання не так просто відповісти, так як на кількість зароблених грошей впливає безліч факторів. Якраз про це і про те, скільки ж можна заробити на YouTube і піде мова нижче.

З чого складається сумарний заробіток блогера зі своїх відео? Як відомо, відеомейкери часто рекламують різні товари та послуги і за це вони отримують певні відсоток. Кожен з нас бачив контекстну рекламу.

Іноді перед тим як подивитися відео на YouTube, включається реклама від самого сайту і ролик не почнеться, поки реклама не закінчиться. Ця реклама називається контекстною і за неї власник каналу отримує прибуток, у залежності від того, скільки переглядів набирає його відео.

Однак, контекстна реклама – це лише малий відсоток від усіх можливих зароблених грошей на YouTube.

Отже, скільки ж можуть отримувати блогери зі своїх відео?

Діячі YouTube відкривають завісу таємниці і діляться зі своїми глядачами так цікавить їх інформацією. Звичайно, всі цифри відносні, так як точний дохід за місяць не можуть передбачити навіть самі блогери.

У середньому, зі своїх роликів на місяць у популярних українських блогерів виходить 20-50 тис.грн доходу. Ця цифра дійсно мотивує новачків розвивати свій канал і наповнювати його цікавим контентом.

Що впливає на заробіток?

Як говорилося раніше, навіть регулярно випускаючи відео, набирають велику кількість переглядів, не можна точно спрогнозувати свій дохід за певний відрізок часу. Справа в тому, що на дохід ютубера впливають деякі фактори, про яких мова піде нижче.

Для початку варто ознайомитися з усім списком даних факторів:

 1. зміст ролика;
 2. число роликів на каналі;
 3. вміле впровадження реклами;
 4. спільна робота з іншими блогерами;
 5. якою мовою знімаються відео;
 6. партнерські програми.

Тепер можна перейти до більш докладного опису кожного фактора, що впливає на прибуток як новачка в сфері відеоблоггінга, так і популярних блогерів.

1. Зміст роликів

Щоб відео набирало як можна більше переглядів, відео повинні бути цікавими і актуальними для певної аудиторії, на яку розрахована створення каналу.

Також якщо у роликах присутна комерційна реклама у будь-якому вигляді, то вона сплачується у великих розмірах і приносить блогеру більшу кількість грошей.

2. Число роликів на каналі

Основний заробіток відеоблогера складається з кількості переглядів його відео за певний часовий проміжок. З цього випливає, що чим більше відео на каналі у блогера, тим більша кількість переглядів у сукупності він може зібрати за цей час.

Однак не варто гнатися за кількістю роликів. Якщо необхідно викласти ролик, то краще трохи попрацювати над ним, а вже потім «заливати» в мережу.

3. Вміле впровадження реклами

Крім тієї реклами, яку пропонує YouTube, можна користуватися і іншими механізмами монетизації.

До них відноситься, наприклад, реклама інших каналів або пропозицію своїх товарів і послуг. Якщо потрібно підписатися на рекламу від Ютуба, можна вказати свою згоду на це в спеціальному меню. Безумовно, такий спосіб заробітку на рекламі від Ютуб невеликий, але для початківця блогера, не варто закривати очі на будь-яку можливістю заробити гроші.

Адже ця одна з основних цілей створення свого власного каналу. Зазвичай, реклама або з'являється перед роликом ютубера, або подається в самому відео з посиланням на рекламовану річ в описі.

4. Спільна робота з іншими блогерами

Не потрібно нехтувати можливістю співпрацювати з іншими діячами YouTube. Зйомка відео з іншими блогерами може допомогти залучити їх глядачів на ваш канал і, як наслідок, збільшить кількість переглядів і зароблених грошей. Плюс, кооперація з іншими людьми у відео викликає більший інтерес.

5. Якою мовою знімаються відео

Багато хто знає, що в англомовному сегменті YouTube знаходиться більша кількість потенційних глядачів і будь-яка реклама там оплачується дорожче. Тому, знімаючи відео на міжнародному, англійською мовою, збільшується загальний наплив підписників і розвиток каналу в цілому прискорюється.

6. Партнерські програми

Не варто зупиняти свою увагу тільки на партнерських програмах від YouTube. Адже вигідні партнерства, наприклад, з приватними програмами, безпосередньо впливають на кількість зароблених грошей з кожного відео.

Саме з цієї причини потрібно не упускати можливість заробити, ставши партнером різних компаній, яким можна довіряти. Будь ютубер може вибрати пряме партнерство партнерство через медіа-посередників, але про те, що це таке, мова піде трохи пізніше.

6. 5 найкращих ідей: як заробляти гроші на Ютубі

Справа в тому, що будь-яка людина, що має свій канал на YouTube, має можливість монетизувати свої відеоролики, іншими словами, отримувати гроші від сайту за перегляди.

Існує кілька ідей для успішного розвитку власного каналу на YouTube. Справа в тому, що від тематичного змісту відеороликів залежить дуже багато чого: від кількості глядачів до вартості реклами на каналі.

Тому досвідчені вфдеомейкери радять прислухатися до основних тенденцій сьогоднішнього Ютуба. Це дозволить отримувати якомога більше визнання шанувальників, переглядів і, як наслідок, грошей.

Отже, які відео можна знімати для ютуба, в яких напрямках варто рухатися починаючому блогеру?

Список ідеї для відео на Ютуб:

Ідея 1. Контент про подорожі

Мабуть, самі цікаві і прибуткові ролики опиняються про подорожі. Всім цікаво спостерігати за подорожами: будь це телевізійна передача, або канал відомого блогера.

До речі, відеоблоггери, наповнюють свій канал контентом про подорожі, заробляють досить пристойні суми.

Чому ж ці відео високооплачувані? Секрет успіху відео подорожей полягає в тому, що блогери-мандрівники можуть непогано заробляти з реклами квитків на літаки або на поїзди тих компаній, які пропонують згадати про їхні послуги в відео.

Плюс, не всі люди мають можливість подорожувати у різні куточки планети і доторкнутися до культури інших країн. Зате спостерігати за життям блогера, можуть усі без винятку і з великим інтересом.

Ідея 2. Unboxing + огляд техніки

Дійсно дуже прибуткова ідея, яка стала особливо популярна останнім часом. Сьогодні випускається величезна кількість технологічних новинок. Знову ж таки, на таких роликах можна непогано заробити.

Все тому, що багато компаній готові заплатити чималі гроші за позитивну оцінку і рекламу будь-якого товару їхнього бренду. До того ж, аудиторія каналу, на якому здійснюється розпакування і детальний огляд всіх переваг і недоліків техніки, мабуть, завжди буде збільшуватися.

Це легко пояснити, адже кожна людина перед вчиненням дорогої покупки бажає напевно впевнитися в правильності вибору. На відео дуже докладно можна побачити своїми очима варто купувати техніку чи ні, не витрачаючи при цьому ні копійки і не виходячи з дому.

Unboxing та огляди техніки, схоже, завжди будуть популярні і затребувані.

Ідея 3. Б'юті-блоги

Beauty blog (з англійської – блог про красу) це ще одна прибуткова ніша для відеоблоггінга. У переважній більшості випадків, їх ведуть дівчата і жінки. Однак за рідкісним винятком можна знайти і чоловічі блоги подібного типу.

Для того щоб вести свій б'юті-блог потрібно володіти невеликим арсеналом косметичних засобів, вміти правильно і головне красиво робити make-up, а також ділитися зі своєю аудиторією невеликими секретами та хитрощами ідеального макіяжу.

Не варто забувати і про те, що дівчатам б'юті-блогерів часто непогано платять косметичні компанії за рекламу їх коштів. Тому ця ніша відеоблоггінга так популярна на сьогоднішній день.

Ідея 4. Відеоблог майбутньої і молодої мами

Назва цілком розкриває зміст таких відео. У таких відео майбутні мами розповідають про те, як повинна протікати вагітність, як потрібно правильно харчуватися і доглядати за собою. А вже після пологів молоді мами-блогери діляться своїми корисними порадами по вигодовуванню і турботі про малюка.

У міру того, як росте і розвивається малюк, з'являються все нові і нові теми для обговорення і запису відео.

Тому можна сказати, що ідеї для роликів завжди знайдуться. Такий блог дуже корисний для жінок, які готуються стати матір'ю і психологічно теж дуже їм допомагає. А для блогера – це ще одна можливість заробити, рекламуючи засоби гігієни та продукти харчування для малюків.

Ідея 5. Ролики-огляди програм

Чому б не записувати відео, де розповідатиметься про те, як правильно встановлювати різні програми на комп'ютер? Тим більше що канал з такими роликами напевно знайде більшу аудиторію і буде дуже популярний серед глядачів.

Плюс, на Ютубі не так багато справжніх професіоналів у цій сфері, а значить, ця ніша відносно вільна.

Все що потрібно — це трохи часу, хороший мікрофон і, безсумнівно, вміння дохідливо пояснювати новачкам і наочно розбирати навіть найскладніші речі.

Ось такі можна виділити основні ідеї для успішного просування свого каналу і заробітку на ньому.

Новачки в середовищі відеоблоггінга можуть їх уважно вивчити і, можливо, знайти собі високооплачувану ідею для відео, у відповідності зі своїми захопленнями. Залишається додати тільки те, що з допомогою натхнення та кропіткої роботи можна домогтися воістину вражаючих результатів.

Читайте також про - Швидкий заробіток в інтернеті

 7. Скільки платить YouTube за перегляди відеороликів?

В наш час інформаційних технологій багато люди знаходять різні способи для заробітку, в тому числі і, не виходячи з дому. На самому популярному відеохостингу YouTube, можна знайти нескінченну кількість відео з будь-якого запиту різних жанрів і категорій.

Ютуб постійно поповнюється новими відео, особливо активно останнім часом. Щодня реєструється приблизно 1 мільйон відеороликів. Створюючи свій канал і завантажуючи на нього власні відео, майже кожен користувач бажає прославитися і трохи заробити.

У зв'язку з цим, у новачків у сфері відеоблоггінга виникає цікаве питання: скільки ж платить YouTube за перегляди?

Безумовно, заробіток на Ютубі залежить від багатьох факторів. З основних можна виділити: зміст ролика і кількість переглядів під цим відеороликом. Втім, якщо говорити про так звані «вірусні відео», то вміст у них, як правило, буде неважливо.

Відеохостинг YouTube ідеально підходить як для реалізації свого творчого потенціалу, так і для непоганого заробітку і просування реклами.

8. Скільки платять за 1000 переглядів на YouTube?

За тисячу переглядів блогер в середньому може заробити від 3 до 10$ (англомовна аудиторія). Якщо ролик орієнтований на українськомовну аудиторію, то за 1000 переглядів Ютуб в середньому платить 0,5 $-1,5$

Однак, в даному випадку, багато що залежить від змісту, мови ролика, охоплення аудиторії і т. д.

Як правило, на розважальному контенті можна заробити не дуже багато. Зате, наприклад, на каналі, який висвітлює тему бізнесу, медицини чи фінансів, можна отримувати чималі гроші.

Але якщо на канал відеоблогера підписано кілька тисяч чоловік і вони регулярно переглядають нові відео, то, якщо порахувати, місяць блогер може виручити непогану суму.

Виходить, що за мільйон переглядів відео можна заробити мінімум 1500-2000 $?

Виявляється, це не зовсім так.

Справа в тому, що неможливо точно підрахувати суму передбачуваного заробітку, так як за одне і те ж кількість переглядів у різні місяці можна отримати різну прибуток.

9. Партнерська програма YouTube

Для того щоб заробляти гроші на цьому популярному відеохостингу, потрібно дотримати деякі правила.

По-перше, бути зареєстрованим користувачем на YouTube, по-друге, мати свій канал з відеороликами і найголовніше – мати можливість монетизувати свої відео. Як раз для монетизації роликів потрібно вступити в партнерську програму хостингу.

Необхідно розуміти, що укладення партнерства з Ютуб приносить не тільки приємні бонуси у вигляді регулярного заробітку, але також накладає певну відповідальність на творця каналу.

Нижче можна дізнатися всі подробиці, що стосуються партнерства з YouTube.

Правила YouTube

Для будь-якого відеомейкера, має свій канал, що випускає відео і набрав партнерство Ютуб, існують деякі правила, виконувати які просто необхідно. Всі ці правила спільноти безпосередньо пов'язані з контентом, тобто змістом випускаючих роликів.

Так, відеоблогер не повинен свої відео наповнювати відвертим сексуальним змістом, не виробляти матеріал, здатний розпалити міжнаціональну ворожнечу, демонструвати сцени насильства і що ще гірше закликати до їх повторення, також не дозволяється висловлювати образи на адресу людей, з метою мотивування до розправи, відео не повинно порушувати авторські права і містити погрози.

За недотримання цих правил відеоблогер несе відповідальність.

У разі порушення правил

Яку відповідальність може нести людина, намагається обійти ці прості правила однакові для всього співтовариства Ютуб?

У разі порушення правил, YouTube має право і навіть повинен припинити співпрацювати з даними блогером, видалити його канал або просто обмежити в правах.

Кращим рішенням для відеомейкера, підписаним партнерську угоду з YouTube, буде бездоганне виконання всіх вимог, щоб уникнути неприємних ситуацій. Репутація ютубера – це, фактично, його обличчя каналу. Саме тому кожна людина в співтоваристві відеохостингу ретельно підбирає прийнятний контент для своїх роликів.

10. Як стати партнером YouTube?

Тепер, коли основні обов'язкові правила Ютуба озвучені, можна перейти безпосередньо до початку партнерства з YouTube. Як це зробити? Потрібно зовсім небагато часу.

Для початку необхідно зайти в свій аккаунт, в меню вибрати пункт «налаштування», а потім «монетизація». Після цього потрібно буде подати заявку на розгляд.

Є невелика хитрість, якою діляться відеоблоггери: якщо заздалегідь у налаштуваннях вказати інші країни, наприклад, США, то необхідність в подачі заявки відпаде. Заробіток буде приходити такий же, як якщо вказати Україна і ніхто не буде перевіряти достовірність цієї інформації.

Плюси від співпраці

Крім основної переваги – можливості заробляти гроші з партнерської програми, є ще один вагомий плюс. Справа в тому, що сама спільнота YouTube згодом буде пропонувати контент свого офіційного партнера-блогера його глядачам, причому абсолютно безкоштовно.

Що таке пряме партнерство?

Тепер варто торкнутися питання вибору партнерства. Існує два методи укладення партнерської угоди з YouTube.

Перший – пряме партнерство, другий – через медіа-посередників. Для початку варто розібратися, що являє собою пряме партнерство і в чому його основні принципи. Такий метод співпраці не залежить від сторонніх агентств і компаній.

Незаперечна перевага – отримання всієї суми прибутку, не віддаючи відсотки медіамережі. Відповідно, укладаючи договір через посередників, доведеться віддавати їм частину свого прибутку від переглядів відеороликів.

Варто працювати через медіа-посередників?

У деяких випадках є сенс все-таки оформити партнерські відносини з YouTube через посередників. Як говорилося раніше, медіасетям потрібно буде віддавати якийсь відсоток свого заробітку, але іноді це не суттєво.

Перевагу партнерству через посередників варто віддати тим блогерам, які наповнюють канал не своїми відео. Такий канал створюється, його красиво оформляють, а потім заповнюють, як правило, розважальним контентом різних передач або відео інших людей.

Проте варто бути обережніше, адже можна потрапити за не дотримання авторських прав, а це одне з основних правил YouTube спільноти, як говорилося раніше. До тих пір можна працювати через посередників і монетизувати кожне своє відео.

 11. ТОП 10 найпопулярніших українських відеоканалів в YouTube

У більшості випадків, кумирами і прикладами для наслідування служать канали блогерів, які входять в ТОП 10 перших популярних відеоканалів. Вони збирають величезну аудиторію підписників і глядачів, а їх творці – отримують великий прибуток від переглядів.

Чому ж саме «зачепила» десятка перших блогерів свою цільову аудиторію? Наведемо нижче статистику ютуб каналів, де буде дано опис кожного каналу і наведено приблизні цифри їх доходу.

А поки що підпишіться на нас в Ютубі - @it_statti

1 місце - Антон Птушкін

Екс-ведучий тревел-шоу "Орел і Решка" Антон Птушкін вирішив створити свій власний проект про подорожі та неймовірно досяг успіху в цій справі. Зараз Птушкін є найпопулярнішим тревел-блогером України та радує шанувальників найцікавішими відео з різних куточків світу. Цікаво, що Антон все робить сам: починаючи від планування поїздок і закінчуючи монтажем відео.

2 місце - Маша Себова

Ще один тревел-блогер, який найчастіше подорожує поодинці і ділиться захоплюючими відео про різні країни, міста та локації — Маша Себова. Дівчина також дає корисні поради про те, як вибрати хороший готель, де смачно поїсти та підказує, як самостійно скласти план поїздки.

 3 місце - Олексій Дурнєв

Свій YouTube-блог Олексій Дурнєв створив у 2017 році і з того часу його канал не втратив своєї популярності. Дурнєв знімає розважальні ролики та веде гумористичні рубрики. Найбільше шанувальники блогера люблять - "Дурнєв дивиться сторіс" та "Їжа Дурньова".

4 місце - Діана Суворова

Найпопулярнішим beauty-блогером на теренах українського YouTube є Діана Суворова. Дівчина знімає відеоуроки, де показує різні ідеї макіяжу, а також створює захоплюючі огляди, де ділиться своєю експертною думкою про косметичні продукти.

5 місце - Тетяна Федорищева

Тетяна Федорищева — відомий український тренер, блогер та творець популярного YouTube-каналу про спорт, харчування та схуднення TGYM. У своєму блогу дівчина ділиться ефективними тренуваннями на всі частини тіла. Наприклад, розповідає, як накачати ідеальний прес чи зробити стрункі ноги.

6 місце - Маша Тимошенко

Ще один популярний YouTube-блогер Маша Тимошенко. Дівчина ділиться зі своїми передплатниками секретами краси, показує стильні образи та робить огляди покупок, знімає життєві відео про сім'ю та стосунки, а також часто порушує важливі теми, відповідаючи на запитання фанатів.

7 місце - Саша Шапік

Саша Шапік став одним із перших українських блогерів, якому вдалося досягти небувалої популярності на YouTube. 35-річна зірка Мережі щиро ділиться про все, що відбувається в його житті, чим підкуповує аудиторію. Звичайно, не обходиться без скандалів і сварок у відносинах, які блогер не соромлячись виставляє на публіку.

8 місце - Ліза Глінська

Смачними рецептами страв, які завжди виходять, ділиться food-блогер Ліза Глінська. До речі, окрім блогу на YouTube, Глинська ще й працює як ведуча на ТБ, є засновником та викладачем кондитерської школи "GL", а також пише книги про кулінарії.

9 місце - Аліна Литвинова

Аліна Литвинова, більш відома під псевдонімом Afinka, підкорила глядачів своєю простотою та позитивом. Дівчина відкрито розповідає подробиці життя та знімає lifestyle-відео.

10 місце - ITstatti

Дізнавайся все про заробіток грошей та криптовалюту

12. Які плюси і мінуси роботи на YouTube?

Взагалі, роботу на YouTube складно назвати такою. Справа в тому, що всі блогери, викладаю відео, роблять це добровільно і для свого задоволення. Наявності можна побачити всі плюси дистанційного заробітку, яким і користуються відеоблоггери.

Переваги (+)

Розглянемо позитивні сторони співробітництва та роботи з хостингом YouTube.

1. Незалежність

У блогерів немає певних термінів, суворих обмежень щодо готового контенту. Звичайно, є основні правила товариства, які кожен зобов'язаний виконувати.

У разі порушення правил, YouTube має право і навіть повинен припинити співпрацювати з даними блогером, видалити його канал або просто обмежити в правах. Але всі ці правила справедливі і їх не важко дотримуватися.

2. Задоволення від «роботи»

Також блогерам не потрібно їхати в якесь місце на роботу і рано на неї вставати. Саме від відеоблогера залежить його заробіток, репутація і кількість підписників на його каналі.

Можна сказати, що те, чим займається блогер, це захоплююче хобі, що дозволяє удосконалювати свої навички і до того ж заробляти гроші.

Весь відео-контент, який вони випускають, знімається з бажанням, блоги з щирістю, а шоу з непідробним ентузіазмом.

3. Віддані фанати

Варто також відзначити і те, що часто, блогери, які стали популярними, мають незліченною армією шанувальників. Це завжди приємно, так як видно, що все те, що ти робиш, подобається іншим людям.

Багато підписників, подивившись на приклад більш популярних блогерів, надихаються їх прикладом, про що вони постійно пишуть у соціальних мережах. Також приємно, що шанувальники впізнають блогера прямо на вулицях в будь-якому місці, просять влаштувати так звані «сходки» у своєму місті, обдаровують подарунками, просять сфотографуватися.

4. Корисні знайомства

Крім того, зірки YouTube часто знайомі один з одним, діляться цінним досвідом щодо тонкощів зйомок, записують спільні ролики і просто весело проводять час.

Іноді здається, що всі блогери – це одна велика група друзів, тому, що у відео одного відеомейкера можна побачити інших. Тісна співпраця, але в той же час конкуренція, допомагає ставити нові цілі і досягати їх.

5. Можливість проявити себе

Буває, що у людини є якісь здібності і задатки від природи, які з легкістю можна реалізувати, ставши блогером.

Бути блогером – це творча дорога, яка допомагає режисерам, візажистам, дизайнерам і мультиплікаторам і багатьом іншим людям проявити себе і заявити про себе на весь світ.

6. Самовдосконалення

Знімаючи свої відеоролики і викладаючи їх на відеохостингу YouTube, можна і навіть потрібно читати коментарі під відео від інших блогерів або просто зареєстрованих користувачів. Буває, що в коментарях можна зустріти конструктивну критику. Не треба ображатися на неї.

Якщо людина має більший досвід у відеоблоггінге, варто прислухатися. Це допоможе кожен раз знімати більш якісні відеоролики, а також з'явиться можливість самовдосконалюватися, що дуже важливо для розвитку особистості.

7. Заробіток

Багато блогери зізнаються, що не мають роботи, так як з появою заробітку на Ютубі, потреба в ній просто відпала. Як відомо, прибуток блогера залежить від кількості переглядів роликів за певний термін.

Якщо блогер відповідально підходить до випуску кожного ролика, якісно знімає відео, регулярно наповнює цими роликами свій канал, то популярність серед вдячних глядачів, не змусить себе довго чекати.

8. Додатковий заробіток

Також заробляти на Ютубі можна і за допомогою свого авторитету. Різні компанії, магазини, агентства, інші менш популярні блогери самі будуть зв'язуватися, і просити прорекламувати їх послуги за гроші.

Плюс, можна отримати трохи грошей з реклами від самого Ютуба. Такий спосіб заробітку невеликий, але блогеру-новачкові не варто нехтувати можливістю додаткового заробітку, адже отримання доходу від свого каналу - це одна з основних цілей його створення.

9. Висловлювання своєї точки зору

Висловлювати свою думку можна, якщо відео контент не суперечить одному з основних правил YouTube.

Варто нагадати, що блогер не повинен свої відео наповнювати відвертим сексуальним змістом, не виробляти матеріал, здатний розпалити міжнаціональну ворожнечу, демонструвати сцени насильства чи навіть закликати до їх повторення, також не дозволяється висловлювати образи на адресу людей, з метою мотивування до розправи, відео не повинно порушувати авторські права і містити погрози.

Недоліки (−)

Однак у відеоблоггінга є і оборотна сторона. Нижче будуть перераховані основні недоліки роботи в цій області.

1. Часові витрати

Набираючи свою аудиторію і стаючи популярним, потрібно не забувати про те, що свій канал на YouTube постійно потрібно наповнювати цікавим контентом.

Природно, для цього потрібно продумати і написати сценарій, вибрати гарне місце для зйомок, записати відеоролик, змонтувати його, додати ефекти, написати опис і тільки після цього завантажити його на свій канал.

Якщо регулярно не завантажувати відео, то аудиторія поступово буде відписуватися, а перегляди падати.

2. Хейтери

Звичайно, в будь-якій роботі можна зустріти тих, хто буде безпідставно критикувати інших. Але на просторах Ютуба це особливо помітно, так як будь-який авторизований користувач може залишити негативний коментар анонімно, не боячись осуду.

 Деякі технічні питання

13. Деякі технічні питання

Перед самим заробітком на Ютубі необхідно володіти деякими основними навичками, наприклад, як завантажити відео з хостингу, як створити канал і т. д.

Питання 1. Як скачувати відео з Youtube (швидко і безкоштовно)

Існує кілька способів завантажити відео з Ютуб. Але ми розглянемо найпростіший і швидкий.

Щоб швидко завантажити відео з Ютуба, необхідно відкрити відеоролик, який Вас зацікавив і в адресному рядку, до youtube додати латинські букви «ss» і натиснути «Enter».

Питання 2. Як створити канал на youtube?

Створити свій канал дуже просто, потрібно зареєструвати на хостингу, завести пошту Гугла і красиво оформити канал. Для цього завантажуєте необхідних розмірів «Шапку» канал, пишіть опис каналу і завантажуєте цікавий контент на свій канал. Більш докладно про те, як створити канал ми писали вище.

Питання 3. Чи можна використовувати в роликах на ютубі аудіо/відео інших блогерів (ютуберов)?

Використовувати в своїх відеороликах аудіо - і видеоэлементы захищені авторськими правами можна в тому випадку, якщо у вас є права на комерційне використання. Це стосується як ваших оригінальних матеріалів, так і матеріалів всіх інших правовласників. Як правило, це значки і логотипи, фонова музика (завершальна, вступна і т. д.), інтерфейси програм, ігор і т. д.

Щоб додати у свій відеоконтент матеріали іншого блогера (ютубера), необхідно отримати від них дозвіл на використання і монетизацію в YouTube. Щоб в подальшому не виникало проблем краще отримати письмовий дозвіл від всіх правовласників, чиї матеріали Ви використовуєте у своїх відеороликах.

Питання 4. Як накрутити підписників в ютубі?

Існує безліч сервісів накруток переглядів і підписників в youtube. Всі ці сервіси, як правило, мають накрутку і в інших соцмережах. Наприклад через них можна накручувати «лайки», підписників в групу і т. д. До таких можна віднести qcomment, юзератор і т. д.

Вкрай не рекомендується накручувати підписників в Ютубі, а також перегляди відеороликів. Аналітика Гугла — Google Analytics має всі можливості і параметри визначення накруток. Сюди можна віднести — «перегляду» в хвилинах, «Утримання аудиторії» і т. д.

За цими характеристиками відразу видно, що здійснюється накрутка. Тобто якщо йде накрутка переглядів, то по параметру «Час перегляду» — видно, що користувач зайшов на ролик, переглянув кілька секунд і пішов.

Рекомендуємо записувати цікавий, унікальний відеоконтент для великої аудиторії. Тільки так Ви можете залучити підписників на свій канал, збільшити перегляди відео, тим самим збільшувати свій заробіток на Ютубі.

Питання 5. Скільки коштує купити рекламу у Ютуберов? Як прорекламувати свій канал (відео)?

У багатьох популярних відеоблоггерів можна замовити рекламу на свій канал Ютуб, сайт, групи і т. д. Кожен популярний канал встановлює свої розцінки на рекламу.

Реклама в Ютубі ділиться на кілька типів:

 • Окреме відео про канал, спільноту, сайт тощо;
 • Посилання в описі відеоролика в новому відео блогера;
 • Спонсор випуску (Звичайна і стандартна реклама);
 • Спонсор випуску в ексклюзивному відео (конкурси, челленджи і т. д., які оплачує рекламодавець);
 • Додавання каналу в «цікаві канали» (саббокс);
 • Додавання плейлиста рекламодавця на головну сторінку блогера;
 • Лайк на відео (іноді «лайк» + коментар блогера);
 • Реклама в групі (співтоваристві) самого каналу;
 • Відео з виготовлення (опису) Вашого товару, продукту (послуги) в домашніх умовах;

Кожен власник каналу проставляє свої ціни на певний тип реклами і вирішує яким чином монетизувати свої відеоролики.

Для того, щоб дізнатися скільки коштує купити рекламу у Ютуберов (яка ціна на той чи інший тип реклами), потрібно зайти на сам канал, де ви хочете розмістити свою рекламу і знайти контакти власника або каналу YouTube. Подібну інформацію можна знайти в розділі «Про канал», так і в шапці каналу, там де посилання

Питання 6. Скільки YouTube платить за перегляди?

Винагорода на YouTube залежить від того, з яких країн дивляться ваші відео. За американський і Європейський трафік, як правило, винагорода становить 2-4 долари за 1000 переглядів.

За трафік з України і країн СНД YouTube поки платить менше — 0,9 центів за 1000 переглядів. Це пов'язано з тим, що в українському YouTube поки не так багато рекламодавців.

Це приблизні цифри, вони залежать, наприклад, від того, скільки людей перейшло по рекламі, а скільки натиснуло кнопку «Пропустити». Також на дохід впливають інші фактори: якість реклами, ключові слова і теми відео, тривалість відео і навіть "блокувальники" реклами, які використовує аудиторія. Тому не можна дати однозначну відповідь на питання «скільки заробляють ютубери за 1 перегляд».

Питання 7. Як заробити на медіамережах?

Медіамережі схожі на партнерські програми. Відмінність у тому, що під час роботи з YouTube вам доведеться підключатися до сторонніх рекламних мереж. Вони відстоюватимуть інтереси каналу і слугуватимуть ланкою між вами та AdSense.

Щоб заробляти через розміщення реклами в медіамережах, необхідно зареєструватися в партнерській програмі YouTube. Після цього вам стане доступно більше інструментів для монетизації відеоконтенту.

Щоб залучати користувачів і заробляти, потрібно створювати унікальний і цікавий контент. Також важливо сфокусуватися на просуванні каналу і збільшенні переглядів. Крім цього, щоб заробити на YouTube, необхідно підключитися до медіамереж. Після цього ви зможете заробляти на розміщенні рекламних оголошень. YouTube нараховуватиме дохід залежно від кількості переглядів і кліків за оголошенням.

YouTube виплачує близько 50% від свого доходу від рекламодавців. Медіамережі платять своїм підписникам 90% від цих сум. Завдяки цьому ви будете заробляти більше.

Питання 8. Як заробити на донатах?

Донати - це добровільні виплати, які людина робить, щоб підтримати проєкт, людину або просто контент в інтернеті. Щоб заробити на цьому способі, створіть додаткові відео, які будуть доступні тільки передплатникам, які оплатили пожертвування. Ви також можете створити акаунт на Patreon. Цей сервіс дасть змогу заробити на регулярних донатах.

Важливо пам'ятати, що заробіток на донатах залежить від кількості активних глядачів і ваших відносин з аудиторією. Створюйте якісний контент і підтримуйте довірчі відносини з користувачами.

14. Шість факторів, що впливають на дохід на YouTube

Що допомагає топовим ютуберам заробляти багато грошей? Ось фактори, які впливають на дохід від YouTube:

 1. Контент каналу. Ваші відео повинні бути унікальними, якісними і дійсно цінними для вашої аудиторії. Якщо ваша мета-високий дохід з платформи, то єдиний шлях-стати номером один у своїй ніші.
 2. Кількість відео на каналі. Чим більше відео - тим краще. Однак це не означає, що ви повинні знімати і викладати відео щодня. Якщо ви встановите для себе занадто щільний графік, то це призведе до емоційного вигорання і низької якості відео. Але велика кількість відео під різні цільові запити-один з ключових факторів збільшення доходу від каналу.
 3. Монетизація, підібрана з розумом. Об'єднання 2-3 видів монетизації на вашому каналі може мати величезний вплив на збільшення доходу на YouTube. Це може бути як продакт-плейсмент, так і партнерські посилання в описі до відео. І це крім вбудованої монетизації каналу від YouTube.
 4. Співпраця з іншими ютуберами. Важливо встановлювати хороші відносини з вашими колегами. Зйомка спільних відео допоможе збільшити трафік на канал, кількість переглядів відео і, відповідно, ваш дохід. Такі відео позитивно впливають на популяризацію вашого імені/бренду в обраній ніші.
 5. Відсутність мовного бар'єру у відео. Чим більше людей дивляться ваші відео, тим краще. Крім того, плата за клік вище на англомовному YouTube. По можливості робіть субтитри до кожного відео англійською або іншою мовою.
 6. Партнерські програми. Не варто концентруватися тільки на партнерській програмі YouTube. Вивчіть інші партнерські програми, які можна використовувати для збільшення доходу на YouTube.

15. Висновок + відео

Відеоблоггінг – це справжнє покликання, це щире бажання ділитися з усім світом своїми переживаннями, думками і творчістю. Тим більше вони будуть винагороджені матеріальним добробутом.

Тому, якщо завантаженість і негативні коментарі заздрісників не змушують звернути з вірного шляху, значить, це цікаве хобі з часом може перерости у щось більше — у справу всього життя.

Сподіваємося ми змогли відповісти на всі питання щодо відеохостингу YouTube, а саме, як заробити на Ютубі з нуля, що для цього потрібно, скільки платить ютуб за перегляди відео, скільки платять за 1000 переглядів Youtube роликів і т. д. Але сама цікава відповідь у нас вийшла на питання — «Скільки заробляють ютуберы?».

Прочитавши цю частину статті ви розумієте, що вже багато почали намагатися заробляти гроші саме таким способом. Тому рекомендуємо створювати оригінальний і унікальний відеоконтент, який буде саме Вашим і відразу впізнається.

Читайте також - Як заробити гроші – реальні приклади з особистого досвіду + сайти для отримання прибутку онлайн

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Яна 30.11.2019, 19:27
Дуже цвкаво все пояснили. Спробую також зробити собі ютуб з нуля,як тут написано. Дякую!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Наталия Зорук 01.12.2019, 12:49
Досить цікава та корисна інформація, хто бажає заробляти на власному ютуб каналі))) думаю варто спробувати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Lilian 03.12.2019, 20:27
Завжди мріяла про свій канал. Дякую за розгорнуту статтю для створення успішного каналу. Сподіваюся, що все вийде. Давно шукала на просторах інтернету більш детальну інформацію, завдячуючи вам я її знайшла.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 05.12.2019, 08:33
Будь ласка :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сашко 04.12.2019, 12:27
Для хороших заробітків потрібен унікальний контент, якщо він буде, то рано чи пізно вас помітять і піде монета.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Юра 04.12.2019, 13:12
За допомогою цієї статті мені стало легше зрозуміти, як займатися відеоблогінгом  ,отже будем заробляти))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 05.12.2019, 08:32
Бажаємо успіхів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Олена 04.12.2019, 18:30
Нічого собі в місяць публікується близько мільярду відеороликів :eek:Це треба дуже постаратися, щоб досягти на Ютубі успіхів, якщо починаєш тільки зараз.
Я створила музичний канал близько 2 тижнів тому. До партнерки ще далеко :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 05.12.2019, 08:31
Успіхів Вам Олена у ваших починаннях!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Дарья 10.12.2019, 17:14
Є досить цікаві способи і я впевнена що вони працюють, так як сама починаю вливатися в ютуб діяльність!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Санько 19.12.2019, 18:17
Завжди ставився скептично до заробітку в інтернеті, але натрапив на статейку — як заробити на Ютубі з нуля, якщо чесно прочитавши всю інформацію, яку дає автор,сам задумався над створенням свого Ютуб каналу,так як багато плюсів такої роботи,спробую по поєднувати з основною моєю работенкой. Окремо хочу сказати,що автор красень, так як доніс до мас,тобто нас,інформацію просто і доступно навіть для чайників!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Катерина 20.12.2019, 16:48
Той час, що я витратила на прочитання статті варто було того. Дізналася відповіді на безліч питань, що цікавлять мене. Особливо про партнерську програму.

Правда, я трохи в шоці від того, скільки заробляють ютюбери, думала, менше. У будь-якому випадку, спасибі за статтю, вона мені дуже допомогла.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Мішаня 30.01.2020, 19:50
Зараз конкуренція скажена, боюся уявити який прибуток у ютуберів на даний момент, канали з 100 тис. підписчиків, заробляють від 30 тис.в міс. — приблизно. Залежить від тематики, я пробивав тему і знаю від свого друга, який почав вести свій канал. Справа стоїть - теж планую, але не знаю якої теми знімати відео.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Андрій 07.02.2020, 20:33
Свого часу я теж зайнявся питанням - "Скільки заробляють ютубери, як заробити і так далі", погуглити в «хмарі» купу сайтів про розкрутку та інші нюанси я вирішив теж почати кар'єру на каналі, але тут то і «спіткнувся» на безліч підводних каменів.

По-перше автор правильно все описав, немає цікавого відео - немає і переглядів (я пам'ятаю залив на канал чужі відео і все чекав "ну коли ж у мене почне цокати лічильник", по - друге, за каналом потрібно стежити - недарма багато відео блогерів так пильно дивляться за каналом ( додають якісний контент, відповідають на питання і тд) і постійно просять лайкнути або підписатися на канал.

Я як то не замислювався над цим - думав ну є перегляди і ось я зараз рекламу заллю і почну гроші лопатою гребти, виявляється в гугл адсенс теж не дурні сидять і дивляться на поведінковий фактор. Загалом заробляти на Ютубі не так просто - але реально, автор молодець, на сайті розписано все по поличках, і якщо новачок вирішить зайнятися просуванням каналу або заробити на рекламі від гугла то даний сайт йому дуже допоможе в цьому.

Повторюся ще раз, розкрутити канал щоб він приносив дохід дуже складно - тут як на просуванні свого сайту, якщо не стежиш і не працюєш над сайтом то і пошукові системи тебе ніколи не побачать, а значить що твій сайт так і залишиться на "задвірках Інтернету" не кажучи вже про заробіток
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Катя 10.05.2020, 10:28
У даній статті детально представлена інструкція по створенню власного каналу в Ютубі, а також його розкрутки для отримання прибутку і деякі хитрощі для збільшення доходів (наприклад, використання реклами інших сайтів і товарів в своїх роликах). За допомогою цієї інструкції можна оцінити трудовитрати по створенню каналу, в результаті чого вирішити, чи є ви такою креативною людиною, яка зможе підтримувати свій канал на рівні, збільшувати аудиторію-підписників і заробляти на Ютубі. Головне-вибрати цікаву тему для відео, і можна починати творити!

При створенні цікавого каналу з регулярними виходами відео можна непогано підробляти. Так, наприклад, мій знайомий професійний ютубер заробляє 20-30 тисяч грн на місяць. Відео раз на 3 дні. Своєю схемою не ділиться ))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата