Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота в Інтернеті для студентів

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота в Інтернеті для студентів

Добрий день, шановні читачі, ITstatti.in.ua! В Інтернеті безліч варіантів роботи для студентів, особливо тих, що навчаються на гуманітарних і технічних факультетах. Ви навіть можете знайти підробіток з майбутньої спеціальності, що дозволить після закінчення Вузу знайти хорошу роботу.

У статті ми розглянемо варіанти роботи для студентів в Інтернеті: від найпростіших до складних, але і дуже грошових способів. Для зручності ми розділимо статтю на дві частини – для студентів гуманітарних напрямів і технічних.

Який заробіток грошей підходить для студентів?

В першу чергу необхідно визначитися з критеріями. Наприклад, заробіток студенту очнику дається з великими труднощами, тому що занадто мало часу на роботу. Є й інші бар'єри, про які необхідно пам'ятати:

  • навчання забирає більшу частину часу, на роботу вдається виділити по 2-3 години в день;
  • студентам просто лінь займатися складною роботою, тому що вони ще й вчаться;
  • потрібен заробіток грошей для студентів без досвіду і освіти;
  • страхи зробити перший крок також є популярним бар'єром;
  • оточення буде постійно збивати з пантелику.

Побудувати повноцінний бізнес або почати успішну кар'єру в студентські роки реально важко. Багато спокус, доводиться вчитися і працювати, та ще й друзі постійно кудись кличуть. Але якщо ви твердо вирішили заробляти гроші, обов'язково знайдете підходящий варіант.

Додатковий заробіток студентам - основні труднощі

Зрозуміло, що в будь-якому випадку буде складно, поєднувати навчання і роботу. Але це є головною причиною вибору інтернет заробітку. Тут немає якихось вимог до працівників, графік вільний і напрямків багато, навіть без досвіду реально щось підібрати.

Що говорити, навіть школярам вдається отримувати гроші. Тільки не думайте, що витрачаючи по парі годин, ви станете мільйонером. Хоча і таке можливо, якщо ваша мета буде не гроші, а перспективи. У студентські роки багато відкривали свій бізнес, сайти, канали на Ютубі, групи ВК і потім домагалися успіху.

Чому прямо зараз потрібно почати заробіток для студентів на дому?

Підробіток буде приносити гроші, вони і є основною метою студентів. Однак, заробіток в інтернеті допоможе розвиватися, набиратися досвіду, поліпшити фінансову грамотність, а також відкриє нові зв'язки.

Напевно ви вступите в різні спільноти, почнете спілкуватися з однодумцями, переймати їх досвід або навіть знайдете компаньйонів, з якими в майбутньому запустіть що-небудь серйозне. Робота в мережі - це модно і актуально, а за оцінками експертів в найближчому майбутньому велика частина «офісного планктону» перейде на удаленку.

Заробіток для студентів гуманітарних напрямів

Копірайтинг

Ваше завдання – писати новини, статті або рекламні тексти для сайтів. Платять за таку роботу від 10-50 до 250-300 грн за 1000 знаків. Досвідчені копірайтери, працюючи не цілий день, можуть отримати близько 500 грн за день.

Копірайтинг – з чого почати? Основи копірайтингу!

Початківці копірайтери продають тексти на біржах для копірайтерів, одні з найпопулярніших - uatxt.com, 2polyglot.com, advego.com. На них відносно просто почати заробляти, але дохід буде невеликим.

Наша порада: починаючи працювати на біржах, шукайте постійних клієнтів, з якими ви будете щільно працювати. Поступово підвищуйте ставки для постійних замовників і таким чином ви зможете вийти на пристойний для студента дохід.

Переклади текстів

Якщо ви непогано знаєте іноземну мову – спробуйте себе в ролі перекладача. Знайти замовлення на переклади можна на сайтах бірж для фрілансерів або звернувшись в бюро перекладів.

Якщо ви зможете зацікавити 2-3 бюро перекладів у співпраці, то забезпечите собі непоганий потік замовлень і відповідно доходи. Однак далеко не всі бюро працюють зі студентами, особливо не мовних факультетів. На біржах знайти роботу на переклад нескладних текстів буде простіше.

Підробіток для студентів в соціальних мережах

Ви можете створити популярний паблік або спільноту і заробити на продажі реклами в ньому. Добре монетизуються співтовариства з числом учасників від 30000 – 50000 чоловік. Створити таку спільноту можна, знайшовши цікаву тему і запросивши в групу друзів, попросивши їх запрошувати своїх друзів і т. д. Наприклад, ви можете створити спільноту для студентів вашого Вузу, публікувати там цікаві теми і таким чином швидко набрати багато учасників.

Продавати рекламу можна або через біржу або через спеціальні сервіси, наприклад, Sociate

Як заробляти на рекламі в Інстаграмі (Instagram): реальні способи

Робота в Інтернеті для студентів-технарів

Для майбутніх фахівців у технічних сферах Інтернет дає велику різноманітність варіантів постійної роботи або підробітку. Якщо ваша майбутня спеціальність якось пов'язана з комп'ютерами – вважайте, що вам крупно повезло!

Робота на біржах фріланса

Біржі фріланса – це спеціальні сервіси, які зводять клієнтів і виконавців. На біржах затребувані фахівці великого числа професій, пов'язаних з комп'ютерами та Інтернетом, особливо – програмісти, верстальники, контент-менеджери.

Якщо ви можете зробити сайт, розібратися в скриптах – спробуйте заробити на біржах. Програмістів нині складно знайти і клієнти готові наймати студентів, здатних вирішувати завдання по розробці та доопрацюванні сайтів.

Заробіток на студентських роботах, курсових і рефератах

Якщо ви добре розумієтеся на математиці, фізиці та інших предметах – спробуйте допомогти таким же студентам на біржах студентських робіт. Ваше завдання буде – робити курсові, контрольні, реферати та отримувати за це оплату.

Підробіток на партнерських програмах

Цей вид заробітку складніше, ніж попередні, але потенційно більш грошовита. Ваше завдання – створити популярний сайт і розмістити на ньому рекламні банери, посилання, та заробляти на цьому. Наприклад, ви можете зробити сайт про те, як правильно брати кредити, розраховувати їх суму і т. д. і розмістити на сайті рекламу банків з пропозицією оформити кредит на різні потрібні. Якщо відвідувач подасть заявку на оформлення кредиту – ви отримаєте комісійні від банку.

Партнерських програм безліч. Є партнерські програми онлайн-ігор, інтернет-сервісів і т. д.

CPA партнерки: що це таке?

Відео: Робота на дому - ТОП-3 вакансії

Читайте також - Як заробити гроші — ТОП-45 способів

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити