Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману для жінок і чоловіків: для мам в декреті, студентів, підлітків і школярів — ТОП-50+ вакансій

Останнє оновлення: Середа, 24 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману

Доброго часу, шановний читач ITstatti.in.ua. Всі, хто цікавиться роботою в Інтернеті, зможуть знайти вичерпну інформацію у цій статті. Обов'язково прочитайте її до кінця, якщо вам цікаво, який буває віддалена работа на дому без вложень і обману.

Тут ми розглянемо:

 • Види віддаленої роботи на сьогоднішній день - які вакансії можна знайти через Інтернет;
 • З чого почати пошук роботи в Інтернеті і де знайти її без обману і вкладень грошей на дому;
 • Як розпізнати шахраїв серед роботодавців при влаштуванні на віддалену роботу;
 • Може новачок в Інтернеті можна отримати роботу з зарплатою вище середньої по місту.

Робота в Інтернеті на дому

Робота в Інтернеті на дому — переваги + відмінності від звичайної роботи в офісі

Робочий день людини, зайнятого у сфері виробництва, відрізняється строгим графіком. Спізнюватися ні в якому разі не можна.

Можна забути про суворого начальника, підйом рано вранці, необхідність добиратися до місця роботи на громадському транспорті, якщо почати отримувати непоганий дохід з мережі Інтернет. Всесвітня павутина володіє великими можливостями, і тут кожен може знайти для себе заняття до душі.

Як часто буває: Коли ти працюєш на виробництві, то ти собі не належиш. Начальник може відправити працівника на курси підвищення кваліфікації або у відрядження.

Щорічно відзначається зростання віддалених співробітників і фрілансерів на 30%. Якщо раніше наші співвітчизники прагнули купувати комп'ютери та гаджети виключно з метою розважитися, то тепер намітилася інша тенденція.

Новачок повинен бути перший час готовий до того, що спочатку його заробітки можуть бути невеликими. Це, однак, не означає, що людина при бажанні не підніме рівень свого доходу. Якщо поставити перед собою мету, і кожен день робити щось для її досягнення, то можна в недалекому майбутньому почати отримувати бажану зарплату.

Багато залежить від самої людини і його старанності. Коли новачок тільки вливається в армію онлайн працівників, йому належить познайомитися з особливостями обраної професії. Особливу цінність тут набуває практика.

Головне – це вивчити всі нюанси професії і постійно працювати над вдосконаленням своїх умінь.

Є і такі люди, які з недовірою ставляться до того, що в Інтернеті підприємці нерідко отримують прибуток більше, ніж на виробництві. Ці громадяни впевнені, що більшість роботодавців онлайн – справжні шахраї, які не збираються нікому платити.

Буває і так, що чоловік спробував знайти собі роботу в інтернеті, а замовник виявився нечистим на руку і не заплатив йому всю суму. Тоді до нової можливості громадянин буде ставитися з побоюванням.

Між тим, онлайн-діяльність доступна для всіх, у кого є бажання спробувати свої сили в який-небудь інтернет-професії. У деяких людей є упередження, що Глобальна мережа – це сфера діяльності виключно для інженерів-програмістів або просунутих «айтішників».

Насправді, ось, що потрібно для роботи в інтернеті:

 • ноутбук, комп'ютер або нетбук з доступом в інтернет;
 • електронний гаманець платіжної системи «Perfect Money», «Skrill», «Payoneer»;
 • бажання людини працювати та заробляти.

Візьміть на замітку: Краще мати кілька електронних гаманців, зареєстрованих в різних системах: це дозволить співпрацювати з великим числом роботодавців, які проводять розрахунки за виконану роботу допомогою використання «Perfect Money», «PayPal» або інших подібних сервісів.

Робота в інтернеті: плюси (+), які перевершують мінуси (−)

Працюючи в Мережі, людина отримує можливість скористатися її основними перевагами:

 1. Немає необхідності отримувати спеціальну освіту. Будь-яка людина зможе підшукати таку вакансію в Інтернеті, для якої достатньо тих знань і навичок, що вже є у нього. За виконання посильних завдань громадянин зможе отримувати грошову винагороду;
 2. Розмір доходу нічим не обмежений. В заробітку немає верхнього ліміту: людина може заробляти стільки, скільки йому потрібно. Талановитим людям легко досягти успіху онлайн: вони швидко навчаються нового і застосовують отримані знання на практиці. Якщо є бажання, то ви можете реалізувати свої бажання і почати заробляти не менше 20 тис. грн. і вище;
 3. Можливість самостійно встановлювати для себе робочий графік. Розклад можна скласти так, як хоче сам працівник. Він може працювати всього кілька годин на день, а вихідний призначить, коли йому зручно. Гнучкий графік – важлива перевага для мам в декреті або студентів під час сесії.

Новачки зазвичай починають з кропіткої діяльності, яка не відрізняється особливою різноманітністю. Робити дешеві завдання необхідно, щоб практикуватися і з часом перейти на новий рівень заробітку. Якщо взяти відразу непосильну роботу і не впоратися з її виконанням, то аккаунт можуть просто видалити з сайту.

Виконання завдань онлайн приваблює тим, що завдання вибирають самі фрілансери. Якщо ТЗ (технічне завдання) здається складним, не слід приймати замовлення.

Роботу в мережі можна вважати ідеальною для тих, хто навчається. Вона дозволяє школяру або студенту отримувати кишенькові гроші, оплачувати мобільний зв'язок або послуги Інтернет-провайдера. Підробітком підлітки і молоді люди займаються, коли у них з'являється вільний час або на канікулах.

До джерел легкодоступного заробітку відносяться онлайн ігри, набір текстів і платні опитування. Однак на початковому етапі своєї трудової діяльності в онлайн говорити про те, щоб йти повністю з оффлайнової роботи, ще рано.

Якщо людина прагне стати інтернет-підприємцем, йому слід рухатися далі. Однак тут потрібно скласти реальний бізнес-план — зразок з розрахунками ми вже приводили в одній з наших статей. Необхідно думати про майбутні перспективи, які повинні з'явитися для реалізації задуманого.

Коли сума зароблених грошей зростає від місяця до місяця, отже, обрана стратегія працює на 100%. Вона приносить прибуток і дає фінансову незалежність. При цьому важливо, щоб час на роботу зменшувалася.

6 основних відмінностей роботи в Інтернеті від звичної офісної роботи

Далі розглянемо, чим відрізняється робота в Інтернеті (онлайн-діяльність) від звичайної (оффлайн) роботи:

 1. Фріланс або віддалена робота – це гнучкий графік. Співробітник офісу працює за заздалегідь наміченим планом. Якщо його немає на робочому місці, то цей день йому не оплачується.
 2. Ті, хто працює онлайн, можуть заробляти стільки, скільки самі захочуть. Потрібно пам'ятати, це працює тоді, коли людина вже досить освоїлася в мережі і придбала необхідний досвід, який дозволить йому рухатися далі.
 3. Для трудової діяльності в Глобальній мережі характерна висока динаміка зростання доходу.
 4. Віддалений співробітник меншою мірою залежить від начальників або замовників.
 5. Якщо працівникові на виробництві сплачують фіксований оклад за процес, то фрілансер отримує оплату виключно за результат. Тут вітаються застосування нестандартних підходів для вирішення поставлених завдань. Креативні співробітники виділяються серед інших своєю оригінальністю.
 6. У віддаленого співробітника немає географічної прив'язки до місця, а офлайновий працівник обов'язково повинен приходити кожен будній день в офіс або на підприємство.

Робота онлайн сьогодні затребувана, і вона може приносити величезний прибуток. Оцінити всі її переваги допомагає практична діяльність в Мережі.

Онлайн зайнятість підходить для відповідальних людей, яким в їх творчості потрібна свобода. Такі співробітники зможуть створити новий напрям в дизайні і змінити світ моди. Вони виконують кожне завдання з душею.

Дистанційна робота в Інтернеті і Фріланс — відмітні особливості + 5 головних плюсів

Віддалену роботу деякі люди замінюють іншим терміном — «фріланс». Насправді, в цьому є частка істини. Фріланс і віддалену роботу можна вважати аналогічними поняттями.

Слово «фрілансер» має англійське походження. На українську воно перекладається як «позаштатний співробітник». Такій людині немає необхідності приходити в офіс: він працює віддалено і сам визначає графік.

На початку шляху фрілансеру доводиться багато працювати. Необхідно знайти своїх перших клієнтів. За виконану роботу людина отримує гонорар. Процвітаючий фрілансер може відкрити свою справу і офіційно працевлаштуватися.

Що стосується віддаленої роботи, то можна провести паралель між нею і роботою в класичному розумінні з тим розходженням, що працівник не перебуває в одному місці з людиною, який його найняв. Віддалено вести справи компанії може бухгалтер. Крім того, є й інші приклади.

До віддалених працівників відносяться наступні працівники:

 • журналісти;
 • програмісти;
 • адміністратори сайтів;
 • ком'юніті-менеджери.

Якщо людина володіє вміннями, для реалізації яких не потрібно його особиста присутність на робочому місці, він може працювати онлайн. Глобальна мережа дозволяє займатися тим, що подобається, і при цьому добре заробляти.

Сьогодні затребувані різні навички і таланти. Якщо люди можуть робити щось краще за інших, вони можуть передавати свої знання через Інтернет. Мережа дозволяє навчати йоги чи малювати картини-за багато тисяч кілометрів від замовника. Якщо користувач навчився робити фокуси, то йому слід продавати майстер-класи.

Онлайн робота – це сфера діяльності не тільки для креативних людей, але і професіоналів, які мають вузьку спеціалізацію.

Статистичні дані свідчать про те, що віддалені працівники можуть заробити більше в 2 рази, ніж офісні колеги. При цьому на виконання замовлень у них йде менше часу, особливо якщо враховувати, що не доведеться добиратися до місця роботи на суспільному транспорті.

Середній заробіток фахівця, який працює онлайн, починається від 7 000 грн на місяць.

Якщо говорити про класичному варіанті віддаленої роботи, то в цьому випадку замовники з виконавцями не зустрічаються. Спілкування між ними здійснюється за допомогою використання засобів зв'язку: телефону, електронної пошти, скайпу або Інтернету.

Коли фрілансер знаходить замовників у місті, де живе, і особисто спілкується з ними, тоді робота вже не вважається вилученою. Людина вступає в контакт зі своїм клієнтом. Якщо домовиться зі своїм роботодавцем, то оплату буде отримувати готівкою.

Віддалену роботу люди виконують, незалежно від свого місцезнаходження. Людина може жити на березі моря, в мегаполісі або невеликому селі. Завдяки високошвидкісного Інтернету він легко зв'яжеться з будь-якою країною світу.

У професійного фахівця в області IT-технологій або лінгвістики може бути багато іноземних замовників. Щоб співпраця була плідною, потрібні взаєморозуміння між партнерами і хороша оплата без затримок.

До основних переваг (+) фріланса і віддаленої роботи відносяться наступні:

 1. Економія часу та коштів. Працівнику не доводиться витрачати гроші на форму, обіди та проїзд. Він економить час, оскільки може виконувати завдання, перебуваючи весь час вдома.
 2. Коли людина працює на державній службі чи виробництві, у нього тільки один роботодавець. Такий співробітник отримує фіксовану зарплату щомісяця. У працюючих в мережі кількість замовників не обмежена. Тут у них велика перевага: вони вибирають тільки адекватних бізнес-партнерів, готових щедро їм платити. Якщо навіть трапиться так, що з одним із замовників доведеться розлучитися, то це не означає звільнення. Знаючий фахівець знайде собі іншого партнера.
 3. Гнучкий робочий графік. Коли є діти, за якими потрібно доглядати або просто лінь вставати рано вранці, тоді робота на дому – це ідеальне рішення.
 4. Внутрішня свобода. Фрілансер не має безпосереднього начальника, і він не прив'язаний до певного робочого місця. Такий працівник – це вільна людина, яка може жити там, де захоче.
 5. Можливість працювати і подорожувати одночасно. Можна виїхати надовго в теплі країни і продовжувати працювати. Замовнику важливий якісний результат, а звідки надсилають готову роботу, його мало цікавить. Він ніколи не буде мати претензій до фрілансеру, якщо останній дотримується терміни.

Деякі глибоко помиляються, думаючи, що всі, хто трудиться онлайн, гроші отримують задарма. Крім плюсів це вид трудової діяльності має і ряд суттєвих мінусів (-).

У працівників, які не пройшли реєстрацію в якості індивідуальних підприємців, відсутній соціальний пакет. При відсутності ФОП або ТОВ людина позбавляється всіх тих благ, які передбачені для офіційно працевлаштованого громадянина.

Зверніть увагу! У разі хвороби своє лікування фрілансер буде повністю оплачувати сам. Відпускні йому теж ніхто не нарахує. Свій відпочинок він буде оплачувати сам.

Щоб переконатися в реальності перспектив роботи в Інтернеті, рекомендується почитати відгуки реальних людей, які працюють онлайн не перший рік. Їх можна легко відшукати на фріланс-сайтах, спеціальних форумах або блогах.

Робота в Інтернеті передбачає наявність у людини таких необхідних якостей, як дисципліна і відповідальність. Перший час своєї трудової діяльності доведеться приділяти багато часу.

Якщо працівник ледачий і необов'язковий, йому складно знайти багато постійних замовників. Скільки б людина не була готова заплатити, йому не сподобається прострочення. Якими б чудовими кваліфікаціями не обладав фахівець, це його не вибачає в разі здачі замовлення пізніше зазначеного терміну.

Інтернет дає багато шансів для реалізації творчого потенціалу тих, хто, дійсно, до цього прагне.

Важливо любити свою справу і постійно працювати над самовдосконаленням. У цьому випадку працівник отримує прибуток і задоволення від робочого процесу. Навіть талановита людина, не працює над собою, в результаті залишається не у справі. Замовники очікують отримати якісну роботу, а не просто обіцянки. Репутацію заробити складно, а зіпсувати її легко.

Де і як знайти віддалену роботу на дому

Де і як знайти віддалену роботу на дому - поради з пошуку вакансії

Якщо людина прийшла до висновку, що хоче працювати на себе, то він вибирає таку роботу онлайн, з якою реально зможе впоратися.

В Інтернеті кожен день з'являються нові оголошення. На роботу запрошують людей з гуманітарних або технічною освітою. Юристи, дизайнери, педагоги без праці знайдуть підходящу вакансію на таких онлайн ресурсах, як freelancehunt.com або Weblancer.net.

Інтернет-бізнес є новим напрямком, популярність якого постійно зростає. Світ потребує сучасних технологіях, тому саме бізнес в інтернеті вибирають багато починаючі підприємці.

Тому краще відкрити свій інтернет-магазин або юридичний портал, ніж створювати свій бізнес офлайн. Адже подібні послуги будуть користуватися великим попитом в Інтернеті.

Педагоги можуть вести заняття за допомогою Skype, а процес навчання при цьому не поступається за ефективністю традиційних занять у школі. Проходити курс дистанційно вигідно: не потрібно добиратися до навчального закладу.

Серед усіх можливостей, які можна знайти в мережі Інтернет, людині належить вибрати свою нішу. Таланти і навички можуть бути конвертовані в їх грошовий еквівалент. Будь-яка активна людина знайде застосування своїм знанням.

Наприклад, викладачі внз по Інтернету можуть консультувати студентів за екзаменаційними білетами або допомагати писати курсові та дипломні роботи.

Пошук роботи в Інтернеті не займе багато часу, якщо визначитися зі сферою майбутньої діяльності. Професією може стати хобі, яким людина захоплюється все своє свідоме життя.

Щоб приступити до пошуків вакансії, досить зареєструватися на спеціальних сайтах, призначених для фрілансерів. Ця процедура безкоштовна, за невелику оплату можна виділити свій аккаунт на сайті. Але зазначена опція не є обов'язковою.

Робота в Інтернеті без вкладень і обману на дому — ТОП-11 популярних вакансій

Ті, хто вважають для себе перспективу працювати в Інтернеті цікавою, повинні уважно ознайомитися зі списком найбільш популярних професій. Тут представлено перелік популярних онлайн вакансій, які входять в ТОП – 11.

Вакансія №1. Копірайтер — складач тексту

Потрібно розуміти різницю між простим набором тексту та написання унікальних статей. Віддалена робота «складача тексту» оплачується значно нижче, ніж праця копірайтера. Вона полягає в тому, щоб передрукувати інформацію у формат Word з різних графічних файлів. В цьому випадку нічого самому додавати до тексту не треба. Важливо зберегти його первісний вигляд.

Мета роботи копірайтера – створити унікальний текстовий контент, який буде розміщуватися на різних інтернет-ресурсах. Письменники в реальному житті не зустрічаються зі своїми роботодавцями.

Професія копірайтера підходить далеко не кожному. Людина повинна віртуозно володіти словом, бути терплячим і посидючим.

Зверніть увагу! Той, хто береться за створення мовного контенту, вміє написати докладну інструкцію, (наприклад, як відремонтувати холодильник), зробити ефективне рекламне оголошення послуг нового СПА-салону, переписати своїми словами будь-яку статтю, яку не дізнається після цього навіть сам автор.

Допоможе швидко освоїтися в копірайтингу журналістський досвід або філологічна освіта. Фахівці, які вміють продавати словом або створювати якісний контент, завжди затребувані. Хороший копірайтер щомісяця заробляє 10 000 – 20 000 грн.

Талановиті автори, які відомі в мережі Інтернет як неперевершені майстри, мають нечувані гонорари. Причому копірайтер сам призначає ціну клієнтам.

Найбільш затребуваною нішею залишаються продаючі або рекламні тексти. Вміння правильно подати товари та послуги споживачам, щоб продати, — ціла наука.

Діяльність копірайтера можна порівняти з роботою талановитого менеджера з продажу. Завдяки своїм вмінням фахівець здатний збільшити рівень продажів, власного доходу і прибутку для замовника.

Щоб представити на споживчому ринку новий товар, важливо розповісти про всі його характеристики та вигідні переваги. З таким завданням впорається тільки досвідчений копірайтер.

Копірайтинг – з чого почати? Основи копірайтингу!

Вакансія №2. Дизайнер

Працювати дизайнером в мережі престижно, проте треба бути готовим до жорсткої конкуренції. Почати свою справу з нуля в цій області – непросте завдання: потрібно багато сил і часу. На перших порах доводиться багато вчитися і працювати за копійки.

Дизайнеру обов'язково потрібно зробити портфоліо. Якщо фахівець є автором низки успішних проектів, то у нього багато шансів отримати вигідне замовлення.

У дизайні є багато напрямків, кожне з яких орієнтоване на певну групу замовників. Найпопулярнішою спеціальністю вважається веб-дизайнер. Цього професіонала замовляють створення сайтів. В його силах зробити будь-який інтернет-ресурс красивим і зручним у користуванні. Функціональний сайт повинен бути впізнаваним для клієнтів, тому дизайнер обов'язково вставляє на сторінки логотип замовника.

В одній з наших статей ми розповідали, як створити сайт самому безкоштовно — покрокова інструкція допоможе вам зробити свій інтернет-проект своїми силами з повного нуля.

Людина, що розробляє дизайн для сайту, повинен бути фахівцем в декількох областях. Оплата такого фахівця більш ніж гідна. Закінчивши проект, справжній професіонал може отримати за нього до 3 000 доларів.

Найпопулярніші напрямки в дизайні:

 • поліграфічний;
 • технічний;
 • графічний;
 • 3D;
 • розробка відеоігор;
 • флеш-графіка;
 • створення ілюстрацій.

Перед людиною, що володіє творчими здібностями, відкриваються різні варіанти для самореалізації.

Вакансія №3. Програміст

Практично всі знають, в чому полягає робота програміста. Він є розробником і творцем унікальних програм.

Для професійного фахівця у сфері IT-технологій завжди багато роботи. Хто володіє англійською, може знайти клієнтів серед зарубіжних замовників, які не скупляться на оплату успішно реалізованих проектів.

Програмістами стають не тільки люди з вищою технічною освітою, серед них чимало талановитих самоучок.

Особливою популярністю на сьогоднішній день користується напрямок – розробка додатків. Успішний програміст в цій області може легко заробити 50 000 грн. в місяць. Ця ніша на даний момент продовжує залишатися вільною.

Вакансія №4. Вчитель іноземних мов

І дорослі, і діти хочуть вчити іноземні мови. Школярам і студентам він необхідний для успішної здачі іспитів. Підприємцям знання іноземної мови потрібне для повноцінного спілкування із зарубіжними партнерами.

Висококваліфікованому вчитель іноземної мови немає необхідності брати в оренду офіс, щоб організувати заняття для груп. Він може проводити уроки через Skype. При цьому про час виходу на зв'язок можна домовитися з учнем заздалегідь. Таке навчання зручно для учнів: вони можуть переїхати в інше місто, однак їм не потрібно міняти вчителя іноземної мови, до якого вони звикли.

Головне, щоб фахівець володів відповідними знаннями і міг їх передати своїм учням, а велика відстань сьогодні перешкодою не є.

Консультація онлайн дозволяє швидко з'ясувати, як слід робити домашнє завдання з англійської мови. Репетитор завжди радий надати професійну допомогу учням.

Вакансія №5. Менеджер Інтернет-проектів

Цей фахівець створює концепцію, стратегію і структуру сайту.

Менеджер Інтернет-проекту займається розробкою технічних завдань, оптимізацією онлайн ресурсів, проведенням маркетингових досліджень, розкруткою сайтів і їх просуванням в пошукових системах.

Незважаючи на те, що таких фахівців у вузах країни не готують, цей напрямок є досить затребуваним.

Якщо бізнесмен має Інтернет-магазин, то він може платити менеджеру хорошу заробітну плату не менше 5 000 грн. в місяць.

Вакансія №6. Оператор call-центру

Спеціалістом колл-центру може працювати будь-хто, кому подобається консультувати. Завдання полягає в тому, щоб надавати людям потрібну для них інформацію. Він повинен розповісти про послуги компанії і відповісти на питання клієнтів через Інтернет.

Існують два напрями роботи:

 • обробка вхідної кореспонденції;
 • здійснення продажу та інформування замовників.

Однією з найбільш затребуваних функцій є спілкування з клієнтами за допомогою онлайн-чату. Фахівець повинен знаходитися в прямому ефірі, щоб приймати відео або аудіо-дзвінки і оперативно відповідати на текстові повідомлення.

Онлайн-чат є кращим способом, який вибирають для зв'язку з компанією потенційні клієнти: їм не доведеться довго чекати відповіді на запитання.

Щоб успішно працювати оператором колл-центру, чоловік повинен глибоко вивчити тематику тієї сфери, де він планує працювати.

Вакансія №7. Приватний консультант

Професійний фахівець може проводити консультації через Інтернет. Часто використовуються всі засоби зв'язку:

 • електронну пошту;
 • онлайн-чат;
 • скайп.

Консультанту не потрібна оренда приміщення для роботи. Графік він визначає для себе сам.

Основних вимог для роботи приватним консультантом всього два:

 1. глибокі знання;
 2. навички спілкування з людьми.

Вакансія №8. Адміністратор (модератор) сайтів і груп в соціальних мережах

Робота мережевого адміністратора сайту нагадує діяльність контент-менеджера. Вести групи в соц мережах – головне завдання онлайн спеціаліста.

Адміністратор проводить організаційну роботу. Він створює рекламні пости, завантажує на сайт тексти, проводить конкурси. Важливо дбати про те, щоб всередині групи зберігалася доброзичлива атмосфера.

Робота адміністратора сайту або групи є відповідальною: йому доводиться весь час контактувати з постійної споживчої аудиторією.

Фахівець відповідає за забезпечення належного рівня роботи того проекту, який він адмініструє. Саме він займається модерацією коментарів.

Вакансія №9. Інтернет-маркетолог

Маркетолог – це фахівець, мета якої-збільшити обсяг продажів організації.

Завдання професіонала – ретельно вивчити споживчі ринки з метою з'ясування категорій товарів, що користуються підвищеним попитом серед споживачів.

Онлайн-маркетолог знає всі ефективні інструменти інтернет-реклами. У своїй діяльності йому доводиться працювати зі специфічними показниками:

 • конверсією;
 • cpm;
 • ctr.

Для реалізації цілей інтернет-бізнесу ця професія є однією з найважливіших. На сучасному ринку багато пропозицій для споживачів. Професійний маркетолог здатний переконати цільову аудиторію в тому, що краще вибрати саме той товар, який він пропонує.

Комерційний успіх бренду багато в чому залежить від правильно побудованої маркетингової стратегії. Поле діяльності у маркетолога просто величезна: в інтернеті знаходяться мільйони потенційних клієнтів.

Бажано, щоб фахівець мав профільну освіту, добре розбирався в дизайні. Інтернет-маркетолог повинен також бути психологом і знати всі нюанси успішних продажів.

До переваг відносяться вміння обробляти статистичні дані, користуватися спеціальними програмами і розробляти рекламні кампанії з презентаціями.

Активні люди, здатні зробити справжній прорив, цінуються: до них звертаються власники відомих брендів.

Що таке інтернет-маркетинг — повний огляд для новачків

Вакансія №10. Особистий помічник підприємця

У особового онлайн-помічника підприємця багато обов'язків. Він повинен стежити за організацією поточних справ і оптимізацією свого робочого графіка керівника. Він працює з документацією через Інтернет.

Щоб претендувати на цю вакансію, чоловік повинен бути креативним і уважним.

Для цього фахівця важливі такі якості і вміння, як:

 • добре володіння комп'ютером та IT-технологіями;
 • вміння вести звітність;
 • розробка ділових планів;
 • складання ТЗ для фрілансерів;
 • гнучке мислення;
 • навики ділового спілкування.

У цій сфері можна відмінно заробляти, розмір гонорару залежить від щедрості роботодавця.

При виборі професії важливо враховувати, які особисті якості потрібні для виконання тієї чи іншої роботи. Є спеціальності, які вимагають набуття певних навичок.

Необхідно враховувати також свої реальні можливості. При бажанні можна швидко навчитися азам нової професії і почати практикуватися.

Швидке навчання НЕ гарантує заробіток в мільйон доларів завтра: це тільки перша сходинка на шляху до успіху.

Робота на дому для мам в декреті

Вакансія №11. Робота для віддаленої технічної компанії

Технологічні компанії, особливо стартапи, а також малі та середні підприємства (МСП), все частіше залучають віддалених співробітників.

Подумайте про найбільш поширені посади в офісі: торгові представники, фахівці з підбору персоналу, адміністратори з обслуговування клієнтів, бізнес аналітики і т.д. всі ці співробітники можуть працювати віддалено.

За інформацією Mercer, ми живемо в той час, коли компанії впроваджують більш зручні для роботи умови, в тому числі найм віддалених співробітників.

Чому?

Цей вид роботи приносить користь організаціям:

 • Скорочує внутрішні конфлікти між співробітниками
 • Знижує витрати
 • Дає доступ до більш широкого штату співробітників
 • Потенційно збільшує продуктивність

Найчастіше ті, хто працює з дому, більш продуктивні, ніж ті, хто працює в офісі.

Згідно зі звітом Flexjobs, два з трьох співробітників заявляють про підвищення продуктивності в разі роботи з дому.

Бути віддаленим співробітником - безумовно зручно. Ви отримуєте щотижневу оплату за свої послуги і не витрачаєте час на поїздки на роботу і назад.

Ваш дохід як віддаленого співробітника обмежений тільки Вашими знаннями і пропозицією по роботі.

Робота на дому для мам в декреті — ТОП-15 кращих ідей для жінок без капіталовкладень і обману + поради з вибору найкращого способу заробітку

Ті, хто знаходиться у декретній відпустці, можуть продовжувати працювати, якщо у них є таке бажання. Додатково заробленим грошам завжди знайдеться застосування. Наприклад, дитині завжди можна буде купити нові розвиваючі іграшки.

Робота з дому є головною перевагою для зайнятих онлайн. У цьому розділі ви дізнаєтеся про те, як почати заробляти реальні гроші в Інтернеті без внесення передоплати та обману, які види онлайн роботи для мам в декреті популярні в 2024 році, як жінці знайти в інтернеті ідеальну роботу і т. д.

Дохід можна організувати в якості підробітку або почати свій бізнес. Читаючи статтю, жінки зможуть вибрати підходящі вакансії.

Які існують види підробітку для жінок з дітьми

Коли жінка стає матір'ю, тоді у неї повністю змінюється сприйняття світу. У матусі з'являються нові звички. За час декретної відпустки можуть змінитися плани і зруйнуватися звичні шаблони. Світогляд жінки стане зовсім іншим, і якщо раніше вона нічого не знала про роботу в Інтернеті, то тепер може стати успішною бізнес-леді онлайн.

З народженням дитини в сім'ї неминуче збільшуються витрати. Тому домашня робота для матусі дає реальний шанс збільшити розмір бюджету.

Умовно всі варіанти зайнятості для жінок у декретній відпустці можна представити наступними категоріями:

 • заробіток, який пов'язаний з талантами, улюбленими заняттями або вміннями;
 • робота, де потрібні професійні навички;
 • діяльність, для ведення якої важливо створити певні умови. Сюди можна віднести наявність стаціонарного телефону або вільного приміщення.

Ідеально, коли робота жінку не відволікає її від догляду за новонародженим. Діяльність у декретній відпустці допомагає поповнити бюджет сім'ї і підтримувати свою активність: фізичну та інтелектуальну.

Коли жінка не може себе виявити ніяких видатних талантів, тоді вона має можливість в декретній відпустці вивчити нову спеціальність і розпочати працювати практично з нуля.

Виявлені здібності легко розвинути, якщо приділяти цьому час. Ставте перед собою досяжні цілі, і у вас все вийде.

Талановиті матусі відкривають у себе творчі здібності і незабаром стають дизайнерами, фотографами або дитячими письменниками.

Список популярних варіантів підробки включає в себе:

 • копірайтинг;
 • організація приватних салонів краси;
 • відкриття дитячого садка на дому;
 • робота няні;
 • адміністрування інтернет-сайтів;
 • онлайн робота в якості ілюстратора, художника;
 • дистанційне навчання будь-яких професійних знань;
 • приготування домашньої випічки з подальшою реалізацією;
 • відповіді на опитування;
 • надання приватних уроків;
 • посередництво;
 • виготовлення своїми руками різних виробів та їх продаж.

Цей перелік можна продовжувати нескінченно. Головне, щоб було бажання працювати.

Зверніть увагу! Підходящу вакансію легко знайти, не виходячи з дому. Для цього достатньо перейти на спеціалізований Інтернет-ресурс. Актуальні пропозиції є і в групах соціальних мереж.

Якщо навчитися грамотно рекламувати свої вміння або навички, то це вже 50% успіху. Про бажання заробляти розкажіть своїм знайомим і друзям, і роботодавець обов'язково знайдеться.

Коли жінка шиє одяг або виготовляє оригінальні речі, вміє вишивати або робити незвичайні прикраси, їй слід спробувати продавати свої вироби через «OLX». Завдяки цьому сервісу вона отримає непоганий прибуток. Людей приваблюють ексклюзивні речі, тому вони заплатять за них ту суму, яку ви назвете.

Хто хоче навчитися правильно пропонувати свої послуги та товари клієнтам, повинні мати уявлення про грамотному маркетингу.

Плюси (+) і недоліки (−) роботи на дому для мам в декреті

У будь-якої роботи є свої переваги і недоліки. Трудова діяльність онлайн не є винятком.

 Переваги (+) надомної роботи для мам в декреті

Серед переваг роботи на дому для мам в період декретної відпустки слід зазначити наступні:

 1. Самостійне планування робочого графіка. При необхідності завжди можна влаштувати собі вихідний. Якщо малюк капризує, то приділіть йому більше уваги, а роботу відкладіть на завтра.
 2. Відсутність начальників дозволяє виявляти ініціативу під час виконання творчих завдань. Взаємодія між замовниками і клієнтами безпосередньо – це вигідне партнерство для обох сторін. Не потрібно додатково погоджувати з босом кожен свій крок: достатньо обговорити з клієнтом те, що він хоче отримати.
 3. Немає необхідності підлаштовуватися під членів трудового колективу. Фрілансер нікого не чекає, а береться за роботу, коли йому зручно.
 4. Працюючи вдома, можна добре зекономити на проїзді і обідах.
 5. Жінці не доведеться купувати офісну форму і ділові аксесуари.
 6. З цієї роботи ніхто не зможе звільнити.

Матуся за час декретної відпустки може настільки звикнути до нового виду діяльності, що не захоче віддалену роботу міняти на офісну.

Недоліки (-) віддаленої роботи на дому для мам, які перебувають у декреті

Якщо жінка має намір заробляти в декретній відпустці, то їй слід знати про негативні моменти:

 1. Подвійне навантаження є важким випробуванням. Матусі доведеться встигати скрізь – доглядати за малюком і виконувати завдання, отримані від замовника. Якщо новонародженому постійно потрібен догляд, то для жінки така життя буде стомлюючої.
 2. Коли матусі не знайоме поняття «тайм-менеджменту», замість організованого робочого процесу її життя перетвориться в справжній хаос.
 3. Коли доводиться працювати, тоді важче контролювати свою вагу. Холодильник завжди в зоні доступу.
 4. Недосвідчений фрілансер може попастися на вудку шахраїв, яких багато в Глобальній мережі.

На останній пункт варто звернути особливу увагу!

Насправді далеко не кожен роботодавець в Інтернеті виявляється шахраєм. Більшість з них порядні люди, готові щедро заплатити за роботу, виконану якісно.

Уникнути неприємних ситуацій при пошуку роботи онлайн допоможуть наступні поради:

 1. Ніколи не погоджуйтеся вносити грошові внески. Від такої пропозиції треба відмовитись.
 2. Не передавайте невідомим людям свої конфіденційні дані, такі як номер паспорта або номер банківського рахунку.

Робота на дому для мам в декреті – огляд 16 популярних вакансій та ідей 2024 року

Далі наводиться список найбільш затребуваних вакансій для матусь, які перебувають у декреті в поточному 2024 році. Будь-який з наведених нижче ідей можна скористатися на свій розсуд.

Ідея №1. Виготовлення виробів ручної роботи та їх подальший продаж через дошки безкоштовних оголошень, магазини і т. д.

На вироби, зроблені своїми руками, завжди є стабільний попит. Якщо жінка захоплюється в'язанням, рукоділлям, виготовленням сувенірів, посуду, іграшок або прикрас, то вона може почати продавати ексклюзивні речі бажаючим. Ті, хто цінує якість і оригінальність, готові віддати за них чималі гроші.

Почати продавати не так складно, як це може здатися на перший погляд. Для початку можна попросити допомоги у своїх знайомих, які будуть рекламувати продукцію майстерною майстрині.

Візьміть на замітку! Продажі йдуть ефективно через Інтернет або сторінки в соцмережах.

Деяким вдається знайти фірму, готову допомогти з реалізацією речей, виготовлених своїми руками. З часом у вас буде достатньо грошей, щоб почати проводити рекламні кампанії.

Ідея №2. Виробництво і продаж кулінарних виробів

Якщо мама любить піч або готувати незвичайні страви, то вона може спробувати продавати смачні вироби. Випічкою або приготуванням салатів легко займатися в домашніх умовах.

Сьогодні далеко не всі люди можуть смачно готувати, а у деяких на це немає достатньо часу. Це потенційні клієнти на домашню випічку. Вони спробують свіжі булочки або торт і будуть приходити до вас знову і знову.

Якщо готувати корисні страви, що володіють прекрасним смаком, на продаж, можна швидко знайти постійних клієнтів. Вони будуть звертатися до домашнього кулінару, коли в сімейному колі захочуть відзначити яку-небудь подію.

Без оригінально прикрашеного торта не обійдеться ні вечірка з нагоди дня народження, ні весілля, ні ювілей. Банкет може принести величезну виручку.

Ідея №3. Надання професійних послуг населенню (здоров'я і краса + домоведення тощо)

Якщо жінка за освітою перукар або прекрасно робить гарний макіяж і незвичайні укладання, то вона може брати розумну плату за свої вміння. Краще починати з проведення рекламної кампанії серед свого найближчого оточення.

Робіть цікаві зачіски близьким подругам і фотографуйте їх, щоб зафіксувати результати, і надалі використовувати знімки в рекламних цілях.

Після цього потрібно поширити інформацію. Тут всі засоби хороші, використовуйте Інтернет і дайте рекламне оголошення в ЗМІ. Дієвим способом поширення інформації вважається так зване «сарафанне радіо». Коли про нову перукарі люди дізнаються від хороших знайомих, то вони теж горять бажанням змінити свій імідж.

Якщо на перших порах немає багато грошей, які можна було б витратити на рекламу, то достатньо просто оформити собі сторінку в улюбленої соцмережі. Сьогодні люди частіше заглядають в Інтернет, ніж читають газети, тому про талант потенційні клієнти дізнаються швидко.

Приклади: вдома неважко організувати салон краси або релаксації. Вдома можна стригти, робити масаж, навчати аеробіки. Деякі дівчата хочуть навчитися шити чи вишивати. Вони з радістю будуть вчитися у знаючої людини.

Допомагати іншим і брати за це певну плату слід тільки в тому випадку, якщо у жінки дійсно є схильність до вищевказаних сфер діяльності.

Ідея №4. Організація приватного дитячого садка на дому

Якщо власний дитина ще мала, і його не з ким залишити, то про оффлайновой роботі не може бути й мови. А заробляти матусі можна, доглядаючи на дому за іншими малюками, які за віком такі ж, як і власне чадо.

Для організації повноцінного дитячого саду потрібні відповідні дозволи. А ось працювати в якості надомної няні ніхто заборонити не може.

Далеко не всім батькам подобається водити свого улюбленого малюка в звичайний дитячий садок, де в групі багато дітей. Їм зручніше приводити дитину до няні на будинок, якщо вони живуть недалеко. Таку групу можуть відвідувати час від часу старші діти, коли їх батькам необхідно відлучитися.

У мегаполісах є розважальні центри, які організовують на дому. Вони виконують функції короткочасного догляду за дітьми на час відсутності батьків.

Ідея №5. Спільні покупки в мережі Інтернет з подальшою реалізацією куплених товарів

У цій сфері діяльності підприємлива жінка може проявити і розвинути свої природні комерційні таланти. Зазвичай починають з простої схеми: в інтернет-магазині зі знижкою купується партія товару, що бізнес-леді реалізує за роздрібними цінами.

Вигідне придбання партії товарів можна зробити на спеціальних маркетах онлайн. Різниця між оптовими і роздрібними цінами нерідко перевищує 100%.

До популярних категорій товарів належать взуття та одяг.

Потенційних покупців шукайте у своєму оточенні. Незабаром люди звикнуть купувати новинки в одному місці і стануть робити замовлення. При цьому вони зможуть робити у вас покупки дешевше, ніж у супермаркеті, навіть після 100% накрутки ціни.

Ідея №6. Ретуш та обробка фотографій (фотомонтаж)

Щоб ретушувати і обробляти фото, не потрібно дороге обладнання. Потрібен звичайний комп'ютер і вміння користуватися Фотошопом. Необхідно, щоб у матусі було трохи вільного часу.

Спочатку можна виконувати невеликий обсяг роботи і витрачати на ретуш та обробку не більше 1 години в день. Коли практики буде достатньо, тоді можна переходити на інший робочий графік.

Якщо є бажання, то навчитися основам роботи з Photoshop можна через 7 днів. Досить відвідувати форуми, де майстри розкривають всі секрети ремесла. Таке навчання є ефективним і безкоштовним.

Ідея №7. Адміністрування інтернет-ресурсів (сайтів, груп в соціальних мережах тощо)

Професія адміністратора або модератора сьогодні відносяться до категорії найбільш популярних і затребуваних. Його завдання здійснювати контроль за суворим дотриманням правил співтовариства. Адміністратор зобов'язаний стежити за тим, щоб інтернет-ресурс функціонував без збоїв.

Адміністратор може суміщати свою роботу з написанням новин, пов'язаних з тематикою групи. Робота дозволяє мати стабільний дохід.

Альтернативним варіантом вважається розкручування власних груп. У цьому випадку можна розміщувати у себе платну рекламу. Однак не слід думати, що даних результатів легко досягти. На це може піти не один рік: групою необхідно займатися постійно.

На розкручування інтернет-бізнесу потрібно багато часу, а оплату можна побачити не відразу. Якщо після опису можливих перешкод майбутні перспективи продовжують залучати, то можна братися за справу.

Ідея №8. Написання (набір тексту) і редагування текстів для онлайн-видань та веб-сайтів

Жінки з філологічною освітою або грамотні матусі можуть спробувати заробляти в якості рерайтерів або копірайтерів. Роботу легко знайти на біржах фріланса. Тематику для статей краще вибирати знайому для себе.

Візьміть на замітку! Тексти про догляд за малюками користуються величезною популярністю на просторах Інтернету: саме такий контент потрібно для заповнення спеціалізованих жіночих сайтів. Молодим матусям цікаво знати про нові товари для маленьких дітей: кожна з них дбає про комфорт для свого малюка. Один текст може бути проданий мінімум за 50 грн, а якщо великий обсяг, то ціна піднімається до 400 грн і вище.

Коли письменство подобається, і творчий процес створення унікальних текстів приносить задоволення, можна зайнятися професійним копірайтингом. При зайнятості близько 4 годин в день високооплачувані фахівці отримують не менше 500 доларів щомісяця.

Добре оплачується робота seo-копірайтера. Професіонал наповнює сайти унікальними текстами, в які вставлені ключові слова. Якісні матеріали дозволяють швидко просувати і розкручувати комерційні сайти.

Ідея №9. Надання освітніх та консультаційних (консалтингових) послуг

Репетиторство на дому – вигідне заняття. Щоб провести заняття або консультацію фахівця не потрібно залишати свій будинок: в призначену годину учні приходять самі. Коли заняття є нетривалими, то можна брати відразу кілька учнів.

Сьогодні і діти, і дорослі зацікавлені у вивченні іноземних мов.

Коли є педагогічні навички, та є зацікавлені у навчанні люди, то почати заробляти можна прямо сьогодні. Продавайте свої консультації і давайте уроки, отримуючи за це гроші.

Необов'язково запрошувати учнів до себе додому. Навчання може здійснюватися по скайпу, при цьому є можливість додавати в чат одночасно кілька осіб. Головне, подбати про постійному доступі до мережі Інтернет.

Ідея №10. Написання курсових та дипломних робіт

Коли у людини є відповідні знання і освіту, то він може писати реферати, дипломні проекти, курсові роботи для студентів. Це прибуткова ніша, яка гарантує високий заробіток професійним фахівцям. Тут завжди є попит і велика конкуренція.

У роботи є один істотний мінус – сезонність. Дипломні проекти або курсові роботи потрібні під час сесії.

Ідея №11. Квітникарство

Якщо любите розводити квіти, то ви можете почати вирощувати їх на продаж. Сьогодні будинки для рослин легко створити сприятливі умови. Не знадобиться купувати додатково насіння, а відсаджувати відростки можна від своїх квітів.

Такий бізнес є прибутковим. Вирощують кімнатні квіти не тільки під замовлення. Їх також дають на реалізацію.

Переконатися в тому, що заняття є прибутковим, допоможуть прості розрахунки. Невеликий відросток від популярного грошового дерева коштує 20 грн., але якщо доглядати за квіткою протягом двох років, то його вартість зросте в 20 разів. Тепер рослина куплять за 400 грн. При цьому витрати складуть всього 130 грн.: з них 100 грн. ви витратите на покупку горщика і 30 грн. на добрива.

Ідея №12. Блогінг – підходяще заняття для будь-якої мами в декреті

Вести свій блог можуть абсолютно всі, кому цікаво спілкуватися з іншими людьми. Цей інтернет-ресурс являє собою особистий сайт своєї власниці. На ньому вона розповідає про себе і своїх інтересах. Жінка може давати корисні поради або ділитися власним досвідом.

Ведення блогу – цікаве хобі, яке одночасно дає можливість заробити. Погодьтеся, що це захоплюючий процес? Власниця блогу постійно знайомиться з новими людьми і обмінюється з ними корисною інформацією.

Молодій мамі не потрібно контактувати з замовником: вона сама буде працювати над власним інтернет-ресурсом. Деякі думають, що ведення блогу припускає сидіння за комп'ютером цілодобово. Це оману, над ресурсом можна працювати лише, коли з'являється вільний час.

Тим, кому подобається ця ідея, можуть спробувати. Можливо, що до кінця декретної відпустки вдасться вийти на рівень високого доходу. Перебуваючи в декреті, підприємлива матуся освоїть нову професію. Дохід у 50 000 грн. в місяць – це реальність, однак блог повинен бути розкрученим! Для жінки - власниці такого ресурсу немає сенсу повертатися на свою колишню роботу.

Багатьох зупиняє упередження, що блогами можуть займатися тільки програмісти. Сьогодні такий інтернет-ресурс при бажанні створюють мільйони людей, не мають відповідної освіти. Декретну відпустку багато матусі проводять з максимальною користю для себе: вони домагаються значних успіхів в онлайн бізнесі.

Ідея №13. Надання медичної допомоги на дому

 Ті, хто можуть робити уколи, отримують можливість додаткового заробітку на введенні внутрішньом'язових ін'єкцій. Якщо дитині або дорослому, що живуть по сусідству призначили вітаміни, то їм легше робити уколи недалеко від будинку, ніж їхати в поліклініку.

Важливо! Внутрішньовенні ін'єкції може вводити тільки людина з медичною освітою. У цьому випадку неправильно проведена процедура представляє реальну загрозу для життя пацієнта. Одноразові шприци необхідно відразу викинути після процедури.

Ідея №14. Заробіток на заповненні анкет 

Коли дитині постійно потрібна материнська турбота, тоді важко багато часу приділяти іншим заняттям. Заробити на анкетах – це реальна можливість отримувати трохи грошей додатково.

Після проходження реєстрації на спеціальних сайтах залишається чекати, коли на вказану адресу електронної пошти стануть приходити анкети. Можна зареєструватися одночасно на кількох ресурсах. У цьому випадку анкет буде приходити більше. Після відповідей на нескладні запитання, на рахунок нараховуються гроші.

Такий заробіток зазвичай не дуже великий. Однак з іншого боку дамі не знадобиться багато часу на заповнення анкет. У цій роботі немає нічого складного.

Ідея №15. Заробіток на власних майстер-класах з рукоділля

Жінка, яка майстерно може робити ікебани або прикраси для дому, обирає, як саме буде презентувати свій майстер-клас. Це можуть бути відео або фотоуроки. У талановитої господині багатий вибір.

Наприклад: Користувачі мережі Інтернет будуть вдячні за покрокову інструкцію випічки смачного і незвичайного торта. Багатьом домогосподаркам знадобиться майстер-клас, як прикрасити свій будинок до Нового року.

Найбільш затребуваними нішами на даний момент вважаються наступні:

 • в'язання, вишивка, плетіння;
 • пошиття одягу, аксесуарів, сумок;
 • виготовлення іграшок;
 • нанесення макіяжу;
 • кулінарія;
 • корисні саморобки.

Вибирайте нішу, близьку для себе, озбройтеся камерою і приступайте до демонстрації майстер-класу.

Ідея №16. Продаж на Etsy

Продавець Etsy - одна з тих віддалених вакансій в цій статті, які найлегше реалізувати, працюючи з дому. Продажі на Etsy можуть бути дуже прибутковими, якщо ви добре розбираєтеся в тому, що робите.

На платформі є можливість заробляти як у вільний від роботи час, так і присвячувати заробітку повний робочий день.

Один з видів роботи на дому від Etsy - це продаж друкованих форм, які ви створюєте один раз, а потім на постійній основі отримуєте гроші за їх продаж. Календарі та інші друковані форми на Etsy дуже популярні і часто дуже прибуткові.

Згідно з квартальними результатами Etsy, на платформі зареєстровано більше 54 мільйонів активних користувачів. Компанія співпрацює з 2,40 мільйонами активних продавців і 44,20 мільйонами покупців.

На сервісі представлено понад 60 мільйонів продуктів. Виручка Etsy за 1 квартал 2024 року склала $197,95 млн., а процентна ставка зростання виручки — 31%.

Аудиторію на платформі Etsy складають 33% чоловіки і 67% жінки, що стосується вікових показників — 50% користувачів перебувають у віці від 18 до 34 років.

Корисні поради для молодих матусь з вибору найкращого способу заробітку

Деякі мами, коли йдуть у декретну відпустку, збираються знайти роботу онлайн і почати заробляти. Однак проходить декрет, а їх намір залишається нереалізованим. Є багато об'єктивних причин, чому таке зможе статися.

Матусям часто не вистачає часу ні на які інші заняття, окрім свого малюка. Якщо дитина неспокійний, то мама має практично весь час знаходитися поряд з ним. В цьому випадку говорити про постійній роботі не доводиться. Можлива лише підробіток, яка не забирає багато часу, правда, і грошей теж буде приносити трохи.

Якщо малюк росте спокійною, а його мама бажає відволіктися від одноманітної рутини або хоче практикувати свої професійні навички в декреті, щоб не втратити кваліфікацію, тоді потрібно подумати про вибір ніші для своєї майбутньої онлайн діяльності.

Зверніть увагу! Як би не хотілося заробити, завжди пам'ятайте про те, що не можна витрачати всі свої сили на підробіток, інакше неможливо забезпечити новонародженому повноцінний догляд.

Краще почати працювати в Інтернеті, коли дитині виповниться рік. Потреби дитини цього віку зводяться регулярного грудного годування, зміну памперсів і ласки з боку люблячої матері. Дітям постарше також потрібна батьківська увага, розвиваючі ігри та додаткове харчування.

Незважаючи на те, що варіантів для онлайн підробітку в мережі можна знайти безліч, при виборі слід враховувати деякі обмеження:

 • скрутність побутових умов;
 • необхідність постійно доглядати за маленькою дитиною;
 • відсутність режиму дня.

В даній ситуації матусі зможуть допомогти її близькі люди. Якщо чоловік і бабуся допоможуть дивитися за малюком, то жінці буде легше виділити час на те, щоб зайнятися улюбленою справою, яка принесе гроші її сім'ї.

Допомога з боку родичів дасть можливість виділити на роботу в Інтернеті приблизно 4 години. Спокійно займатися заробітчанством можна, коли дитина спить вдень.

Важливі практичні поради, які знадобляться матусям, бажаючим спробувати працювати онлайн, але не можуть визначитися з вибором ніші:

 1. Подумайте, якому заняттю ви б хотіли присвятити свій вільний час. Це може бути будь-яке хобі: плетення африканських косичок, квітникарство, пошиття дитячих суконь. Якщо виходить робити щось дуже добре, то за майстерність потрібно отримувати грошову винагороду.
 2. Знайдіть для себе помічників, готових взяти на себе частину турбот по догляду за дитиною.
 3. Необхідно чітко планувати свій час, інакше про додатковий заробіток можна забути.
 4. Коли вдається знайти вакансію з привабливими умовами співпраці, не поспішайте на неї реагувати. Потрудіться вивчити детально інформацію про потенційного роботодавця. Якщо ви збираєтеся укладати угоду з замовником, проясніть всі незрозумілі моменти у ТЗ (техзавдання) заздалегідь. Працюючи онлайн, необхідно мати чітке уявлення про свої права і обов'язки.
 5. Не можна відмовлятися від маленьких радощів, але і захоплюватися смакотою теж не рекомендується. Велика кількість ласощі призведе до зайвої ваги.
 6. Для працюючих в Інтернеті потрібно завести електронний гаманець та рахунок у банку.

І саме останнє відпочивати теж важливо. Потрібно зустрічатися з подругами, займайтеся фітнесом, йогою або плаванням, стежити за станом свого здоров'я.

Мама дитини повинна дарувати своєму чаду радість. Потрібно, щоб вона була сповнена сил і завжди була веселою. Не можна сердитися або ображатися на близьких з приводу того, що доводиться працювати. Всі життєві ситуації передбачити не можна.

Як не стати обдуреним, бажаючи отримати додатковий заробіток на дому без вложений і обману

Цю тему ми вже обговорювали раніше, однак хотілося б застерегти матусь про всілякі способи обману, з якими можна зіткнутися в мережі:

 • вакансія у сфері «мережевого маркетингу» — насправді, мова йде про фінансову піраміду. Обходьте його стороною; (Не плутайте роботу в «справжньому» мережевому маркетингу)
 • «ділові» пропозиції за операціями з вашим рахунком у банку або з вашими електронними гаманцями призведуть до того, що всі ваші заощадження безслідно зникнуть;
 • проект, який швидко приносить високий дохід. Навіть не думайте погоджуватися вкладати гроші в це сумнівне захід;
 • обробка і сортування листів на дому. За таку роботу можна оплати не чекати;
 • бізнес по вирощуванню грибів або квітів з допомогою ефективного методу гідропоніки.

Перерахувати всі способи обману, з якими можна зіткнутися в мережі неможливо. Шахраї постійно вигадують нові схеми.

Важливо! Головне – не переводити гроші на рахунок роботодавця!

7 простих правил розподілу часу для жінок, які працюють на дому

Постарайтеся правильно розподілити свій час і дотримуйтеся постійно запланованого режиму дня.

Дітям потрібно постійно приділяти увагу, незважаючи на їх вік, а крихті до трьох років постійний нагляд просто необхідний.

Матуся, яка бажає заробляти під час декрету, стикається з проблемами, які їй необхідно оперативно вирішувати. Крім роботи вона повинна мати достатньо часу, щоб доглядати за малюком і робити свої домашні справи. У цьому їй допоможе науковий підхід до планування режиму дня.

Тайм-менеджмент – ціла наука, що дозволяє грамотно організувати час.

Вступним курсом по тайм-менеджменту можуть служити 7 основних правил, які допоможуть матусям в декреті організувати свій час таким чином, щоб встигати виконувати роботу по дому і підробляти в мережі.

Правило №1. Виділяємо час для підробітку (роботи)

Визначте час, який найбільше підходить вам для роботи в Інтернеті.

Серед оптимальних варіантів виділяються наступні два: 1) коли дитина спить вдень або 2) до вас додому приходять помічники, бажаючі доглянути за улюбленою малюком.

Маленька дитина багато спить, тому у мами з'являється достатньо часу, щоб взяти і виконати роботу. При виборі другого варіанту розподілу часу необхідно, щоб помічник приходив постійно і бажано в один і той же час.

Правило №2. Обговорюємо план дій

Якщо не планувати свій день, то неможливо встигнути все, що хочеш зробити. Необхідно чітко визначити, чим ви будете займатися. Важливо, щоб трудова діяльність була організованою. Навіть хороша пам'ять може підвести у вирі нагальних повсякденних справ.

В плані повинні відображатися наступні пункти:

 1. На першому місці – всі дії по догляду за дитиною – годування, ігри, прогулянки, гігієнічні процедури, відвідування поліклініки.
 2. На другому місці – домашні справи. Сюди відносяться приготування їжі, прання, прибирання, поливання квітів і т. д. Серед домашніх справ потрібно вибрати заходи, які мама зможе зробити, коли дитина не спить.
 3. І тільки потім слід замислюватися про роботу або підробіток.

Правило №3. Визначаємо оптимальний робочий графік

Мамам, які починають працювати в інтернеті, для початку краще вибирати види діяльності з гнучким графіком.

Не варто відразу брати великі обсяги роботи. Це загрожує обернутися сильним стресом. Якщо матуся не буде встигати здати роботу вчасно, вона буде нервувати. Тому не варто набирати багато завдань.

Як тільки жінка придбає необхідні навички, вона може брати більше замовлень, краще це робити поступово.

Правило №4. Настрій на роботу

Коли підробіток припадає на певні години, то це ідеальний варіант. Як тільки підходить час, жінка вже внутрішньо налаштовується на робочий лад. Завдяки цьому діяльність бізнес-леді в інтернеті більш продуктивна і ефективна.

Творчим особистостям налаштуватися на роботу допомагають своєрідні ритуали, які вони придумали самі.

Для занурення у робочий стан жінка може випити чашку гарячого шоколаду. Напій володіє здатністю мобілізувати сили, підвищити тонус і підняти настрій. Можна придумати свій власний ритуал, за допомогою якого легко переключитися на роботу.

Правило №5. Вихід із робочого стану

Ті, хто працює на дому, повинні бути готові до різних непередбачуваних ситуацій. Так, робочий процес легко може перерватися. Мама повинна швидко вийти зі свого робочого стану та повернутися до домашніх справ. Краще заздалегідь продумати, як це зробити.

Наприклад, малюк прокинувся раніше, ніж звичайно. Необхідно придумати для нього заняття, щоб встигнути завершити роботу, зберегти і відправити на перевірку роботодавцю. Тоді виробничий процес не постраждає в будь-якому випадку.

Правило №6. Систематизація важливих робочих контактів

Контактну інформацію своїх роботодавців необхідно систематизувати. Якщо контакти зберігаються в різних місцях, то може піти багато часу на пошуки потрібного замовника.

Рекомендується на комп'ютері створити спеціальний файл для зберігання контактної інформації, зробити його копію і зберігати її в щоденнику.

Існують також спеціальні мобільні додатки, якими зручно користуватися. Гаджети дозволяють заощадити час на пошуки потрібного контакту. Це допоможе швидко зв'язатися з замовником при виникненні позаштатної ситуації.

Правило №7. Суворе дотримання режиму сну і відпочинку

Матусі в декретній відпустці потрібен повноцінний сон. Порушивши це правило, працювати жінка вже не зможе.

Якщо людина втомилася, то у нього знижується рівень уваги. Отже, робота, за яку він взявся, може бути виконана неякісно. Крім того, їй буде складно забезпечити дитині правильний догляд. Хронічний недосип призводить до виникнення небезпеки недогледіти дитини.

Слід не забувати і про одному загальному правилі: Розпочаті справи потрібно завжди доводити до кінця. В іншому випадку список залишилися «хвостів» може розростися до неймовірних масштабів.

Робота або підробіток для жінки, яка перебуває в декреті, — прекрасна можливість поправити своє фінансове становище і організувати своє життя найкращим чином. Така структура дозволить уникнути виникнення психологічних чи емоційних криз, від яких страждають багато молоді мами.

Бізнес-леді завжди активна, і їй є чим зайнятися. Вона не схильна до депресії, а щаслива жінка здатна виростити свого малюка здоровим і життєрадісним.

 Робота для студентів в Інтернеті

Робота для студентів в Інтернеті — ТОП-10 актуальних вакансій і варіантів + поради як поєднати роботу з навчанням

Для активних і креативних студентів знайти підробіток нескладно. Багато роботодавців в мережі пропонують молодим людям вакансії. Вони зацікавлені залучати в свій бізнес креативних співробітників.

Студенти гуманітарних чи технічних факультетів, котрі підробляють під час навчання у вузі, мають більше шансів знайти високооплачувану роботу, будучи дипломованими фахівцями.

У статті розглядаються різноманітні варіанти підробіток для студентів у мережі, які умовно можна розділити на прості і складні.

Робота за наймом, підробіток або свою справу - що вибрати студентові?

1) Робота для студентів

Для студентів, що навчаються заочно, робота в Інтернеті допоможе заробити кишенькові гроші. У них багато часу, і тільки сесія може вибити з колії.

Сміливо беріться за ту роботу, з якою збираєтеся пов'язати майбутню кар'єру. Першим кроком на шляху до досягнення даної мети є складання резюме. Цей документ, правильно складений, найкращим чином презентує вашу кандидатуру.

Після влаштування на роботу слід НЕ забувати про навчання. Плануйте час і записуйте в щоденник свої поточні справи.

2) Підробіток для студентів

Якщо студент навчається на денному відділенні, то він може підробляти тоді, коли у нього немає занять. Зручно працювати, якщо пари проходять вранці або ввечері, а не протягом всього дня.

Актуальними вакансіями для очников вважаються підробітку офіціантами, кур'єрами, барменами, промоутерами або вантажниками.

3) Свою справу для студентів

Якщо молода людина виділяється серед інших і має комерційну жилку, то йому потрібно сміливо проявляти ініціативу.

Заповзятливий студент може почати з перепродажу актуальних послуг або товарів, на які є підвищений попит.

На перших порах можна попрацювати в якості позаштатного агента з продажу. Для цього необхідно влаштуватися на роботу до того, хто пропонує населенню товари або послуги.

На цій посаді можна розвинути у себе комерційний талант і почати багато заробляти. Мінімальна оплата дорівнює не менше 500 доларів в місяць. Часу на роботу йде всього 3 або 4 години.

Інший спосіб відкрити свою справу можна знайти в мережі на сайті OLX. Правильна рекламна кампанія не змусить довго чекати результатів. На OLX можна заробити більше середнього рівня заробітної плати.

Робота для студентів-гуманітаріїв — 3 варіанти роботи в Інтернеті

Студенти–гуманітарії – затребувані фахівці там, де потрібно грамотно писати і чітко формулювати свої думки.

Варіант 1. Копірайтинг

Тут можна знайти нішу собі по душі. Однією з найприбутковіших є написання рекламних текстів для сайтів. Якщо молода людина стильний і розбирається в моді, то цілком можливо, його візьмуть на роботу, щоб розкручувати новий бренд.

Коли у людини немає досвіду, оплата за 1 000 знаків без пробілів складає всього 10 або 15 грн. Якщо людина вже знайомий з усіма нюансами професії копірайтера, то сума його грошового винагороди зростає до 100 або 200 грн. Досвідчений фахівець здатний заробити понад 500 грн. в день.

Кращий варіант для студентів, щоб досягти успіху в копірайтингу, потрібно шукати постійних замовників. Тоді не прийдеться кожен раз звикати до нових вимог. Ставки на роботу треба підвищувати поступово. У цьому випадку можна швидко вийти на пристойний дохід.

Варіант 2. Переклади текстів

Студент може працювати в якості перекладача за умови, що він добре володіє іноземною мовою. Замовлення для себе можна знайти на спеціалізованих сайтах.

Постійна співпраця з кількома бюро перекладів дозволить не більше шукати роботу самому. У студента-перекладача буде достатньо замовлень. По мірі зростання обсягів роботи збільшується і дохід.

Варіант 3. Підробіток в соц мережах

Товариські студенти легко заробляють на власних пабликах або спільнотах. Досить вибрати цікаву тему, запросити друзів і монетизувати співтовариство.

Відмінний дохід можна отримувати, коли число учасників буде більше 50 000 чоловік. Через популярну соціальну мережу «Інстаграм» можна зайнятися продажем інтернет-реклами.

Читайте - Робота в Інтернеті для студентів

Робота в Інтернеті для студентів-технарів — 4 кращих варіанти

Молоді люди, які здобувають вищу технічну освіту, також знайдуть для себе різні можливості для підробітку. Особливо пощастило тим, хто в майбутньому збирається працювати програмістом.

Варіант 1. Робота або підробіток на популярних біржах фріланса

Біржами фріланса називають спеціальні сервіси в Інтернеті, на яких зустрічаються замовники і виконавці. Тут завжди затребувані фахівці, які добре знають будову комп'ютера і вміють працювати з Інтернетом. Програмістам, верстальникам, або контент-менеджерам знайти роботу буде нескладно.

Ті, хто створюють професійні сайти і чудово розбираються в скриптах, можуть отримувати за свої вміння багато грошей.

Досвідчених програмістів знайти важко, тому замовники готові дати роботу підробітку студентам.

Майбутні фахівці також здатні ефективно вирішувати завдання, пов'язані з розробкою або доопрацюванням сайтів.

Варіант 2. Можливість заробити для студентів-програмістів 1С

На спеціальній біржі pro1c.org.ua завжди є багато замовлень для тих, хто розбирається в 1С. Технічні завдання пов'язані з налаштуванням або доопрацюванням системи.

На зазначеному сервісі не доведеться довго шукати підходящий замовлення, головне – мати відповідні знання.

Варіант 3. Заробіток на написанні студентських робіт, рефератів, курсових

Студенти, які відмінно розбираються у природничо-наукових дисциплінах, можуть допомогти іншим. Для цього потрібно виконувати студентські роботи з математики, хімії, фізики, географії, біології та отримувати за свою працю гарантовану оплату.

Таку підробку легко знайти на одному з цих сервісів: studenthelp.com.ua, Preply.com, vbaze.com.ua/ua.

Варіант 4. Участь у партнерських програмах

Даний вид заробітку традиційно вважається більш складним, ніж попередні. Проте потенційно він здатний принести грошей у багато разів більше, ніж вищевказані можливості.

Завдання виконавця – створення популярного сайту, розміщення на інтернет-ресурсі рекламних банерів, посилань. На рекламі легко можна заробити 1 000 доларів і більше. Про те, як заробити на партнерках без сайту ми вже писали в наших минулих випусках.

CPA партнерки: що це таке? - Читати тут.

Наприклад, ви робите сайт, присвячений кредитами. Тут розміщуємо рекламні оголошення від банків, у яких фінансисти пропонують населенню оформити кредити. Якщо відвідувач сайту зацікавиться пропозицією і подасть заявку, щоб оформити кредит, то він здійснює перехід по посиланню, а банк виплатить вам за його дія належні комісійні.

Як студенту поєднувати роботу і навчання — 4 простих ради

Багато студентів працюють під час навчання: студентам вузів нерідко доводиться отримувати платне вища освіта.

Якщо студенти виїжджають з дому в інше місто, то їм можуть додатково вимагатися засоби для життя. Батьки в цьому допомогти можуть не завжди. Однак студентам не можна забувати про те, що навчання – їх першочергове завдання. При цьому бажано зробити так, щоб робота теж не страждала. Пам'ятайте про тайм-менеджмент, який допоможе встигнути робити всі заплановані справи.

Порада 1. Виберіть відповідний робочий графік

Потрібно віддавати перевагу тим компаніям, у яких графік роботи легко поєднати з розкладом занять.

Коли сам студент не може знайти підходящу вакансію, йому потрібно звернутися за допомогою до професіоналів – рекрутинговим агентствам по підбору персоналу. Співробітники цих організацій надають послуги студентам, бажаючим знайти добре оплачуваний підробіток.

Якщо у студента після роботи немає сил на підготовку до занять, тоді не варто заганяти себе в кут. Краще спочатку довчитися, а потім почати робити кар'єру.

Порада 2. Грамотно розподіліть свій час, і ви точно все встигнете

Не витрачайте цінні години на нескінченну балаканину по телефону або перегляд по другому разу телесеріалів.

Самодисципліна для працюючого студента – це найголовніше. Тільки таким чином можна оптимізувати розпорядок свого робочого дня і перестати витрачати свій час.

Неправильно чинять ті студенти, які нічого не планують. Вони починають себе жаліти, посилаючись на проблему нестачі часу. Насправді, у сформованій ситуації винні вони самі.

Якщо набрали багато роботи, а зробити її не зможете, вам доведеться відмовлятися від частини роботи. Коли людина звикла у всьому покладатися тільки на свої сили, йому легше визначитися з обсягом роботи, яку він в змозі виконати. Беріть спочатку по одному нескладним завданням.

Подумайте про те, як зробити так, щоб встигати і вчитися, і працювати. Тоді ви зможете легко справлятися з усіма запланованими справами.

Порада 3. Правильно перерозподіляйте своє навантаження

Роботу можна виконувати по частинах з перервами. Кожні 45 хв. навчання чергуйте з 15 хв. відпочинку. А роботу розділіть на частини і робіть її протягом дня.

Якщо не відпочивати, то можна не тільки не довчитися і кинути роботу, але і захворіти. Продуманий тайм-менеджмент – це ваше все.

Порада 4. Не варто надовго відкладати важливі справи

Всі домашні роботи намагайтеся виконувати, як тільки їх отримали. Вчитися в університеті або інституті тільки заради отримання диплому – це неправильно. За великим рахунком фахівців сьогодні цінують за професійні знання, а не за корочку.

На робочому місці важливо зарекомендувати себе з позитивної сторони. Тільки в цьому випадку можна почати рухатися вгору по кар'єрних сходах.

Якщо студенту важливий практичний досвід, то він може практикуватися під час навчання. Проте слід правильно розставити пріоритети.

Щоб стати висококваліфікованим фахівцем, важливо добре вчитися. Всі отримані за роки навчання знання незабаром принесуть вам непогані дивіденди.

Робота в Інтернеті для підлітків і школярів

Робота в Інтернеті для підлітків і школярів - ТОП-10 способів заробітку + корисні поради

Якщо школяр хоче купити собі гаджет, то він може собі це дозволити, якщо заробить гроші онлайн. Йому не потрібно щось вивчати або працювати цілими днями. Все, що потрібно — це бажання і посидючість. Кожна праця має бути винагороджена. Однак при цьому слід остерігатися шахраїв.

Робота в інтернеті для підлітків-школярів — 5 основних переваг

Розглянемо позитивні моменти роботи в мережі для підлітків-школярів:

 1. Якщо школяр підліткового віку вирішив заробити, йому не потрібно вкладати гроші. Коли тінейджер вирішить поекспериментувати, його батькам не варто турбуватися. Тут немає жодних ризиків, пов'язаних з банкрутством.
 2. У підлітка немає суворого розкладу. Він не може братися за роботу, коли захоче. Його ніхто не буде підганяти. Якщо школяр вирішить, що заробленої суми грошей йому вистачить, він вправі більше не працювати.
 3. Брати завдання в роботу можна навіть без спеціальних знань.
 4. Працевлаштування підлітка здійснюється практично відразу. Щоб почати працювати в мережі, не потрібно проходити співбесіду з роботодавцем або складне тестове завдання.
 5. Гроші виводити досить легко – зароблене легко перевести на мобільний телефон або гаманець платіжної системи.

Це оплачувана робота без обману. Якщо у школяра виникло бажання отримати свої перші гроші, він може приступати до вибору способу заробітку, який йому цікавий. Головне, що кожен метод детально описаний, тому легко буде скласти собі уявлення про будь-якому з них.

Як заробити в Інтернеті підлітку-школяру віддалено за допомогою комп'ютера — 10 простих способів

Пропонуємо вам розглянути кращі способи заробітку в інтернеті без вкладень і обману для підлітків і школярів.

Спосіб №1. Заробіток на файлообмінниках

Файлообмінники являють собою сайти, які дозволяють скачувати з Інтернету потрібний контент. Вони з'явилися задовго до торрентів. Коли їх популярність впала, тоді їх творці стали вводити партнерські програми.

Проведені акції заохочують користуватись файлообмінниками. Якщо ваш файл інші користувачі мережі Інтернет завантажили 1 000 разів, то вам на рахунок надійде винагороду в розмірі 5 доларів.

Щоб отримувати гроші постійно, важливо не помилитися з визначенням цільової групи. Люди повинні бути зацікавлені у скачуванні розміщеної вами інформації.

Наочним прикладом може послужити музичний кліп, який є незабутнім і пізнаваним. Закачайте його на файлообмінник, а скиньте посилання на музичному сайті, користується великою популярністю. Чим більше ваші файли завантажують користувачі, тим вище буде заробіток.

Спосіб №2. Платні відео або фотохостинги

За принципом дії їх можна порівняти з файлообмінниками. Спочатку необхідно закачати на їх сайти фотографії або відео, а потім зайнятися поширенням посилань на них в інтернеті з метою залучити велику кількість людей.

У деяких випадках відеоролик закачувати не потрібно. Якщо, наприклад: відео знаходиться на Youtube або іншому хостингу, то достатньо скинути посилання на нього. Кожен з переглядів принесе власнику ролика грошовий бонус.

Господарі обмінників є зацікавленими особами: вони отримують вигоду завдяки демонстрації реклами, яку користувачі також повинні переглянути перед початком перегляду.

Школярі сьогодні успішно створюють свої канали на Youtube, на яких заробляють реальні гроші. Як заробити на Ютубі з нулями вже розповідали в одному з наших випусків.

Іноді якості вмісту не можна назвати високим, проте багато підлітки навіть з такими відео можуть збирати багато передплатників, а їх ролики постійно переглядаються користувачами. Партнерська програма дозволяє заробляти тим школярам, яким колись лінуватися.

Спосіб №3. Робота постером

Постером називають людину, яка за невелику грошову винагороду розміщує повідомлення, коментарі і теми в соцмережах, а також на форумах або сайтах.

Постінгом займатися легко і просто, тому й оплата за один пост невелика. Школяр без зусиль розбереться, як публікувати повідомлення. Роботу він буде виконувати за відпрацьованою схемою. Умови та вимоги необхідно узгоджувати з замовником заздалегідь.

Постинг На форумах оплачується за повідомлення в напівавтоматичному або автоматичному режимах. Підліток, щоб отримувати грошову винагороду, повинен пройти процедуру реєстрації на форумі і писати повідомлення в відповідності з правилами.

Дохід користувача збільшується, якщо участь в акції. Активним учасникам видають грошові премії. Під час проведення акцій є реальна можливість отримати винагороду, розмір якого перевищує місячний заробіток постера.

Тут слід дотримуватися обережності. У гонитві за кількістю можна знизити якість постів, а за залишення безглуздих повідомлень охочих платити немає. На форумі за подібні порушення можуть оштрафувати або заблокувати акаунт.

Спосіб №4. Продаж місць в підписі

Заведіть собі аккаунт на популярному і відвідуваному ресурсі в мережі. Якщо на ньому кількість повідомлень перевищує тисячу, то він може стати відмінним інструментом для заробітку.

Для цього потрібно розмістити певну інформацію рекламодавців у свого підпису. Це можуть бути приватні замовники. Крім того, є й інші способи зробити це. Після реєстрації на біржі Linkum всі заявки користувачів на розміщення на своїх ресурсах рекламних оголошень обробляються.

Вартість посилання визначається у відповідності з наступними параметрами: кількістю повідомлень на ресурсі, його популярністю і активністю власника.

Якщо ви довгий час не займалися сайтом і не опублікували на ньому жодного повідомлення, тоді продати посилання дорого шанси невеликі. Рекламодавцям важливо, щоб посилання постійно перебувала на увазі. А це неможливо, коли повідомлення застаріло або загубилася.

Завдяки продажу посилань підвищиться ваш ранг користувача. Інформація, выкладываемая VIP, користується більшою довірою, ніж посилання інших користувачів. Тому зацікавлені клієнти готові щедро заплатити за її розміщення.

Спосіб №5. Заробіток на відгуках

У Глобальній мережі є ресурси, які оплачують унікальні відгуки користувачів про різні предмети, компаніях, фільмах. Даний список тривати нескінченно.

Кожен написаний відгук повинен бути унікальним. Школяреві доведеться самому писати.

Якщо скопіювати готовий відгук, то оплати виконавець не побачить: замовник, приймаючи роботу, обов'язково перевіряє її на унікальність.

Після перевірки відгук розміщують на сайті. Гроші виконавцю нараховуються за кожен перегляд. Чим більше відгуків зможете написати, тим більше грошей заробите.

Спосіб №6. Заробіток на онлайн-іграх

Популярні ігри приносять дохід своїм творцям, так і простим гравцям. Заповзятливі школярі можуть заробити сотні доларів на продажу зароблених ними віртуальних цінностей. Сюди ставляться персонажі, «прокачані» облікові записи, різні предмети і зброю.

Докладно про заробіток на іграх ми вже писали в статті, де вказали які ігри з виведенням грошей без вкладень існують, описали які способи і види ігор бувають і багато іншого.

Якщо взяти в якості прикладу знаменитий онлайн-стимулятор WorldOfTanks, то на ньому акаунти можуть продаватися за ціною, починаючи від 2 000 грн. Цей вид заробітку є доступним і оптимальним для всіх, хто любить грати в комп'ютерні ігри.

Спосіб №7. Платні опитування

Великі компанії завжди прагнуть до того, щоб постійно покращувати якість продуктів або послуг. Для цього часто звертаються до сайтів-опитувачів.

Замовник готовий заплатити адміністратору майданчика за анкетування. В результаті вам на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти прийде опитування. На всі питання потрібно відповісти і відправити його назад. Винагородою буде частина прибутку, якою з вами ділиться рекламодавець.

Подібний заробіток не є постійним. Листи можуть приходити на пошту рідко.

Спосіб №8. Спонсорські сайти

Користувач отримує багато можливостей, що дозволяють заробляти легко:

 1. Серфінг – перегляд інтернет-ресурсів рекламодавців за гроші.
 2. Читання отриманої кореспонденції – перехід за посиланнями, які є в листах.
 3. Оплачувані завдання – рекламодавці платять за реєстрацію на сайті, відповіді на запитання, введення капчі.

Спосіб №9. Кранчинг/Майнінг

Хто обере цей вид заробітку, тому практично нічого не доведеться робити.

Щоб почати роботу, школяр реєструється на сайті і встановлює на свій комп'ютер програму, здатну виробляти обчислення. За це і буде нараховуватися спеціальна валюта – коін (Litecoin, Bitcoin). Цю валюту в подальшому можна обміняти на електронні гроші та перевести в готівку.

Кранчингом/Майнингом користувач може займатися тільки в тому випадку, якщо у нього потужний комп'ютер. Якщо у вас нова відеокарта і процесор, тоді жодних проблем не з'явиться.

Спосіб №10. Робота рерайтером

Рерайтинг – це переписування тексту своїми словами.

Так, учень пише на уроці виклад. Для школярів така робота вважається ідеальною. Підлітки відточують письменницькі навички, розширюють кругозір, поповнюють словниковий запас. Школярі повинні вивчити правила пунктуації.

Середня вартість за 1 000 знаків без пробілів рерайта – це 0,5 долара. В день звичайний школяр здатний заробити близько 10 доларів.

Краще починати з доброзичливих ресурсів для новачків таких, як uatxt.com або 2polyglot.com/ua.

Щоб писати статті грамотно, потрібно вивчати матеріали, пропоновані на сайтах. Навички виробляються з часом. Потрібно зробити не менше 10 робіт.

Зазвичай замовники, які платять не більше 5 грн за 1.000 знаків, пред'являють невисокі вимоги.

Чого НЕ варто робити, намагаючись заробити школярам і підліткам

Не слід намагатися намагатися заробити нечесними шляхами. Не можна вплутуватися в різного роду махінації. Фінансові піраміди – це спосіб втратити свої гроші.

Важливо! Коли незнайомий вам людина намагається запропонувати легкий заробіток, вас це повинно насторожити. Необхідно проявляти пильність. Не давайте свої контакти потенційному роботодавцеві, який вимагає від вас гроші.

Головна мета для школярів – це отримання знань. Краще вибирати роботу, яка дозволяє систематизувати або обґрунтовувати спостереження. Важливо отримувати практичний досвід.

Отримання прибутку не є пріоритетним завданням. Спочатку освойте прості методи виконання роботи. Після цього слід починати вивчати технічно більш складні прийоми.

Часті запитання (FAQ)

Онлайн робота може приносити величезний прибуток. Є люди, які сумніваються в тому, що вони можуть досягти успіху в Інтернеті, раз у них не виходить розкрутити свій офлайновий бізнес, є й інші сумніви + питання, що стосуються віддаленої роботи в мережі Інтернет.

Питання 1. Як знайти вакансії на віддалену роботу від прямих роботодавців

Щоб не зіткнутися з шахраями, краще віддати перевагу вакансіях від прямих роботодавців. Пошук краще здійснювати по компаніям або з зазначенням юридичної адреси фірми.

До альтернативних способів відноситься звернення в центр зайнятості міста, в якому ви живете.

Питання 2. Складальник кулькових ручок – це хороша підробіток на дому або обман?

Якщо подобається нескладна робота, то збірка на дому кулькових ручок здається ідеальною роботою. Нічого складного в ній немає, будь впоратися з подібним завданням.

Дізнавшись про такий вакансії, багато згодні приступити до роботи практично відразу. Мало кого насторожить той факт, що за нехитрі маніпуляції роботодавець готовий щедро платити.

На перший погляд завдання просте – з'єднувати частини виробів разом. Але тут є підступ!

Зверніть увагу! Щоб отримати роботу на будинок, необхідно зателефонувати за вказаним в оголошенні мобільному телефону. Не варто дивуватися, що дзвінок виявиться платним, і ніхто нічого не привезе. Ця поширена схема, що дозволяє забрати всі гроші з телефону наївного користувача.

Питання 3. Як знайти роботу в Інтернеті без фінансових вкладень і обману, щоб оплата праці була можлива кожен день з щоденним виведенням коштів на банківську картку?

В інтернеті можна легко відшукати роботу з оперативним виведенням коштів, але що це за вакансія? В онлайні є реальна підробіток для спеціалістів з різним рівнем професійної підготовки.

Ось приклади: Школярі або студенти часто співпрацюють з інформаційними сайтами. Тут вони виконують прості завдання і отримують мінімальну оплату. Вигідно займатися серфінгом по дорозі на навчання або коли стоїш в черзі.

Працювати з контентом можуть тільки грамотні люди, а для створення професійних сайтів необхідні знання програміста.

Що б не вмів робити користувач, він може досягти успіху в онлайн діяльності. Головне, слід розуміти, професіонали своєї справи – це високооплачувані фахівці.

Питання 4. Як влаштуватися на роботу в інтернет-магазин? Які вакансії зараз затребувані?

Інтернет – це величезна майданчик, на якій зустрічаються співробітники з роботодавцями. Продавець онлайн спілкується з клієнтами. Працівник повинен бути дуже уважним і прекрасно розбиратися в своїй області.

В інтернет-магазини постійно потрібні наступні працівники:

 • менеджери із закупівель/продажу;
 • кур'єри;
 • консультанти;
 • оператори;
 • сео-спеціалісти.(Seo — що це таке)

Вся робота здійснюється за допомогою мережі Інтернет. Дистанційні працівники отримують хорошу зарплату.

Висновок+відео

Настав час підбивати підсумки. Просто знайти підробіток в Інтернеті легко, а щоб зробити її своєю основною роботою потрібно попрацювати.

Є велика різниця між тим, щоб просто створити простий сайт для себе з використанням шаблонів, і робити інтернет-ресурси для серйозних замовників на професійному рівні.

Є спеціальні сайти, де знайдуть роботу школярі, студенти, матусі в декреті, чоловіки і жінки. Доступ в Інтернет необхідний для успішного просування бізнесу. Через Глобальну мережу вигідно пропонувати товари або послуги. Прочитавши статтю, ви зможете розпізнавати шахраїв в мережі і обходити їх стороною.

Читайте також - Стартап — що це таке: визначення та значення терміна, етапи розвитку Startup-проекту 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!

 


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Вікторія 01.12.2019, 19:46
Особисто для мене, дуже доречна стаття про заробіток в інтернеті. Адже я молода матуся в дектреті. Дуже багато нових ідей для заробітку. Сподобалося, що дуже детально описано з чого почати і як правильно на далі можливо заробити гроші. Дякую за цінні поради. Впевнена, що найблищим часом застосую їх у своему житті та на старті роботи в інтернеті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Alisa 08.12.2019, 22:16
Дуже корисна стаття для новачків, які тільки цікавляться заробітком в інтернеті. Написано просто і зрозуміло. Хоча новачком себе не вважаю - і для себе дещо цікаве почерпнула для загального розвитку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ольга кармийчук 09.12.2019, 11:36
Цікаві поради з приводу пошуку роботи. Так як, я мама в декреті, хочеться знайти для себе такий заробіток, щоб і з дитиною можна було б час проводити, і дод.дохід отримати. Обовязково спробую поради.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Володимир 19.12.2019, 17:57
Досить таки пізнавальна і важлива інформація для тих користувачів , хто не знає що можна знайти віддалену роботу на дому в просторах інтернету з щоденною оплатою, не маючи навіть початкового досвіду. Дана стаття підходить як для дорослих так і для людей молодого покоління студентів, підлітків і школярів. Найцікавіша частина на мою думку - це на рахунок роботи для школярів. Багато способів заробітку дізнався для себе особисто.

Багато підлітків-школярів хочуть вже заробляти і їм Не важливо багато чи мало. Це стаття їм тільки буде на користь.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Romanov 20.12.2019, 16:41
Багато корисної інформації :-)

Добрий день! Дана стаття залишила у мене позитивне враження. Віддалена робота на мою думку краще простої роботи, тому що вона не має певного графіка і тому я можу приступити до неї в будь-який зручний для мене час. Не треба рано вставати, йти кілометр пішки в офіс і не варто ховатися від начальника ;-)Варто просто взяти чашку кави, присісти на диван і почати заробляти свій стан! Зручність і комфортабельність і є найголовніша причина перейти зі звичайної роботи на віддалену. Завдяки цій роботі у мене з'явилася велика кількість вільного часу!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# нігина 20.12.2019, 16:52
Я на даний час новачок в цій справі. Допоможіть мені спробувати почати роботу в цій сфері. На який сайт звернутися і ким працювати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 20.12.2019, 16:55
Здрастуйте, сайти перераховані в статті. Але, як правило, новачки починають з написання текстів, виконання простих завдань. Писати тексти, можна на біржах.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Olga 21.12.2019, 17:43
Для мене робота через Інтернет — це перш за все репетиторство. Але тут без диплома не обійтися. Багато біржі репетиторів дають учнів тільки якщо пришлеш скан диплома.

Також, щоб підвищити свій рейтинг корисно мати сертифікати, типу САЕ/СРЕ/IELTS / TOEFL. Для філологів, викладачів, лінгвістів, перекладачів — саме воно. Деякі мають по 5 уроків на день, від 200 грн кожен урок. При тому, що скайп, google-talks та інші мессенджи надають практично необмежені можливості для бізнесу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Denis 30.01.2020, 19:41
Робота в Інтернеті на дому набирає популярність, а разом з нею і зростає конкуренція, тому заробляти стало трохи важче ніж раніше (моя скромна думка). Стаття для новачків без досвіду роботи, а можливий заробіток вказаний для гуру своєї справи, я розумію, що це для підігріву інтересу, але все ж))) а в цілому, стаття дуже корисна і пізнавальна, багато дрібниць і нюансів описано.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Davey_Jones 15.05.2020, 07:38
Голова аж паморочиться від такого обсягу інформації! Як на мене - був упевнений, що робота в Інтернеті це тільки мережеві компанії. Хоча давно, коли був підлітком 14-ти років пробував займатися копірайтингом на дому, але завалив проект (ні передоплати ніякої не було, ні можливості якось доопрацювати), потім реєструвався на якомусь сайті з опитуваннями, де після 10-12 пункту вискакувало вікно, що я не підходжу за умовами.

Я собі цю статтю в закладки збережу!)) Як так можна заробляти навіть на файлообмінниках?! Де справедливість?! Плакало моє дитинство без таких можливостей як зараз!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата