Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Підробіток в інтернеті на дому — 7 хороших способів для початківців

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Підробіток в інтернеті на дому

Доброго дня, шановні читачі ITstatti.in.ua! Тема нашої сьогоднішньої статті — підробіток в інтернеті на дому. Не помилюся, якщо скажу, що з кожним траплялися ситуації, коли гроші закінчувалися ще задовго до отримання нової зарплати. І доводилося позичати у друзів, знайомих.

У таких ситуаціях може допомогти підробіток в інтернеті на дому. Підробіток потрібна для студентів, жінок, які перебувають у декреті, старшокласників і домогосподаркам.

У студентів дуже часто немає грошей, що б відпочити в кафе або сходити в кіно, на дискотеку та інші дрібні витрати. А жінкам, які не працюють, додатковий заробіток буде тільки на руку.
В інтернеті крутиться багато грошей, і рік за роком їх ставатиме більше. І треба вміти їх заробляти. Досить багато людей просто не вірять, що в інтернеті можна заробити. Ипросиживают годинами за комп'ютером, граючи в онлайн-ігри або спілкуючись в соціальних мережах: Інстаграм, ТІк Ток, Фейсбук і т. п. Звичайно, таким чином заробити не вийде.

Підробіток в інтернеті на дому. Порада для новачків

Перед тим як пробувати заробляти в глобальній мережі, слід завести електронний гаманець. В інтернеті існує багато платіжних систем, які дозволяють створити електронні гаманці.

Але найбільш зручними і популярними платіжними системами є PAYEER і Perfect Money. Тому слід завести гаманці в цих системах, та не відкладати це у довгу шухляду.

Дуже важко описати в одній статті всі доступні способи заробітку в домашніх умовах. Але дати кілька порад, які дозволять зрозуміти, як знайти підробіток в інтернеті на дому можна.

У даний момент різноманітність видів інтернет-заробітку дозволяє заробити гроші як тим людям, які володіють спеціальностями програміста або дизайнера, так і тим, які нещодавно почали користуватися комп'ютером та інтернетом і тільки пізнають комп'ютерну грамоту.

Способи підробітку в інтернеті на дому

Практично кожна людина проводить багато часу в соціальних мережах. З їх допомогою можна заробити. Чому б не скористатися такою можливістю?

 1. Перший спосіб підробітку в інтернеті на дому – це заробіток в соціальних мережах.  Соціальні мережі втягнули в себе масу людей. Майже всі люди, які в тій чи іншій мірі стикаються з світом інтернету зареєстровані в якій-небудь соціальній мережі, будь то Інстаграм, Facebook, Тік Ток тощо. У укрнеті в соц. мережах мешкає близько 80% користувачів. Останнім часом, соціальні мережі стали дуже перспективними в плані заробітку грошей.Підробіток в інтернеті на дому
 2. Копірайт і рерайт – це 2-й спосіб підробітку в інтернеті на дому. Займатися копірайтом можна вдома. Статті необхідно писати на різні теми. Далі їх можна продати через інтернет, використовуючи для цього спеціальні біржі статей. Не треба боятися, тут необов'язково бути професіоналом в плані написання текстів. Пишіть у вільному стилі на теми, які вам знайомі, або в яких ви трохи знаєтеся.
  Цей вид заробітку буде простим, як на мене, для тих людей, які люблять листуватися. Оскільки ми часто пишемо повідомлення і написати невеликий текст все-таки зможемо. Глибокого таланту письменника від вас не буде потрібно.

  Головне писати унікальні тексти і без помилок. Варто зауваж, що копіювати тексти з чужих сайтів, категорично заборонено. Якщо ви це зробите, то вас швидко вирахують і можуть забанити або навіть накласти штраф. Цей вид заробітку дозволяє заробляти відмінні гроші, порівняно з іншими способами.

  Рерайт схожий на копірайт, тільки відмінність в тому, що копірайт — це стаття, написана самим автором, який використовує свої знання. А рерайт – текст написаний, з використанням інших текстів, тільки переписаний іншими словами, але із збереженням змісту.

 3. Третій спосіб – це заробіток на платних опитуваннях. Цей спосіб заробітку вважається одним з легких видів підробітку в інтернеті на дому. В інтернеті працюють спеціалізовані сайти, які за проходження опитування будуть платити гроші. При реєстрації на таких сайтах ви будете отримувати на електронну скриньку повідомлення про проходження опитування. Далі у вас попросять висловити свою думку, про різні товари або послуги. Просто вибирайте варіанти відповідей із запропонованого переліку.
 4. Наступний спосіб заробітку – це віддалена робота в інтернеті.
 5. Заробіток на файлообмінниках, черговий спосіб заробітку в інтернеті. Будь-яка людина, який бажає заробляти в мережі, але не має необхідних знань, може навчитися заробітку з використанням файлообмінників.
 6. Слід згадати, що до заробітку в інтернеті на дому можна віднести заробіток на Форексі. Слід бути гранично обережними в цій області і вивчити всі доступні матеріали.
 7. І останній спосіб, про який я хочу вам розповісти – це фінансові піраміди. Участь у фінансових пірамідах вважається самим ризикованим способом заробітку.

  Будь-яка фінансова піраміда через певний час розвалюється. І слід вивчити матеріали та відгуки про роботу фінансових пірамід і мати деякий чуття, щоб вкласти гроші в початку її роботи, коли все добре і забрати в потрібний момент свій прибуток. Якщо все вчасно зробити можна непогано заробити.

Часті питання по способам підробітку (FAQ)

Де шукати завдання і замовників?

Ось кілька корисних і популярних бірж, на яких щодня публікується сотні актуальних вакансій:

 • Free-lance.ua. На цьому сайті знайдеться робота для кожного. Категорія "проста допомога" вважається найбільш затребуваною (в ній задіяно близько 29% від загального числа всіх фрілансерів). Зустрічаються також креативні завдання, що вимагають особливої кваліфікації.
 • seosprint.net. Біржа для тих, хто активно веде свій блог і має сторінки в соціальних мережах. Суть проста - Ви отримуєте гроші за розміщення постів зі своїх акаунтів.
 • Qcomment. Є можливість заробляти на постингу та коментарях.
 • Weblancer. Найбільша біржа СНД. Для збільшення замовлень радимо заповнити портфоліо, детально розписавши свої основні навички.
 • Freelance.ua. Спочатку цей сайт функціонував виключно в рамках форуму з корисними порадами, але буквально за рік істотно розширив свої межі, перетворившись на перспективну біржу.
 • Freelancehunt.com. Відмінна біржа для копірайтерів, дизайнерів, програмістів і піарників. Замовлення надходять з усього світу, тому без роботи точно не залишитеся.
 • uatxt.com. Фріланс-біржа, призначена для тих, хто знає толк в написанні якісних текстів.
 • 2polyglot.com. Нова біржа, що виникла відносно недавно. Тут ви можете продавати готові статті.
 • Pravoved. Сервіс, призначений для юристів. Тут ви можете відповідати на питання і отримувати за це гроші.
 • Logopod. Онлайн-сервіс для дизайнерів.
 • studenthelp.com.ua. Велика біржа, що спеціалізується на виконанні рефератів, курсових і дипломних. Відмінна підробіток для студентів.

Як отримувати гроші за роботу?

Для того, щоб отримувати гроші в інтернеті, необхідно завести електронний гаманець. Різні сервіси, біржі і замовники використовують їх для переказу грошей за роботу, а з гаманця вже можна виводити на карту за допомогою обмінника BestChange. Також ви можете надати роботодавцю реквізити своєї банківської карти. На деяких біржах передбачена робота через сейф. Ви виконуєте замовлення і отримуєте оплату тільки після його перевірки.

Скільки часу повинен займати онлайн-підробіток?

Графік Ви визначаєте самостійно. Можна працювати як під час обідньої перерви, приділяючи цьому пару годин часу, так і перетворити підробіток в "заняття вихідного дня". Головне в цій справі системність. Не намагайтеся виконати всі доручення за одну ніч, тверезо оцінюйте свої можливості і стежте за тим, щоб додаткова робота не перешкоджала основний. Загального таймінгу не існує, в цьому і є своєрідна принадність фрілансу.

Останні два способи дуже ризиковані, раджу почитати статтю - Що таке фінансова піраміда?

Читати також - Робота в Інтернеті на дому без вкладень і обману для жінок і чоловіків

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити