Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на блозі? Створення блогів

Останнє оновлення: Вівторок, 26 вересня 2017 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на блозі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У сучасному світі у повсякденній роботі з'явилися прекрасні альтернативи. Такі альтернативні заняття можуть автоматизувати процес заробітку грошей, плюс – перетворитися на ваше хобі. Уявіть собі таку приємну ситуацію – щоранку ви підходите до вашого комп'ютера, включаєте його і дивіться скільки грошей ви заробили поки спали.

Приємно, чи не так? Завдяки створенню і просуванню свого блогу це цілком можливо, але за умови його гарної відвідуваності.

Одним з найбільш успішних прикладів «блогерства» є людина на ім'я Стів Павліна. Цей американець веде свій блог, в якому пише про розвиток особистості, як продуктивніше працювати і найцікавіше – як можна заробляти на власному блозі. Блог Стіва Павліна дуже популярний в США. Приносить автору величезний дохід, що обчислюється десятками тисяч доларів в місяць.

Чи можливо самостійно створити свій блог і заробляти достатню кількість грошей для комфортного життя? Так, це реально і вже давно працює. Багато хто на своїх блогах заробляють хороші гроші. Якщо у вас є бажання створити свій блог і заробляти на ньому, але ви поки що не розібралися як це зробити, то ця стаття допоможе вам знайти відповіді на деякі питання.

Ідея створення свого блогу і при цьому можливість заробляти на ньому гроші приваблює велику кількість людей. Така ідея цілком здійсненна, але не всім це по плечу. Приблизно у 10% людей виходить заробляти на власному блозі достатню кількість грошей, інші ж залишаються розчаровані. Для заробітку на блозі вимагається не тільки розуміння як його створити (це як мінімум), але і самовіддача повинна бути найвища. Розуміння своєї тематики також грає не останню роль. До речі, наявність базового рівня знання мови HTML теж не завадить.

Для серйозного починання необхідно присутність величезного бажання. Необхідно володіти наполегливістю, терпінням і хорошою нервовою системою. Писати в блозі – невід'ємна частина його існування. Для досягнення успіху необхідно це робити щодня, якісно і цікаво. Результати прийдуть не відразу, знадобитися невизначений кількість часу – місяць, пів року чи навіть цілий рік! Який результат буде у вас і скільки часу піде на його реалізацію буде залежати тільки від вас.

Про заробіток на блозі

Заробіток на блозі зводиться, як правило, до одного – розміщення реклами в різних видах. Оплата проводиться за кожен перехід користувачів з реклами, або має фіксовану ціну за розміщення на вашому ресурсі на певний строк. Також одним із видів заробітку на блозі є розміщення посилань на сторонні ресурси.

Заробляти хороші гроші можна тільки в одному випадку – якщо ваш блог популярним і має хорошу відвідуваність. З приводу розміщення посилань – бажаючі це зробити самі знайдуть вас як тільки блог почне перетворюватися в серйозний ресурс. Також можна просувати свої продукти, тобто зайнятися інфобізнес.

Читайте -Як вести свій блог в інтернеті?

Створення блогу

Створення блогу

Перед початком створення свого блогу необхідно уважно продумати. Створити свій перший і простенький блог досить легко. Почніть з тематики свого блогу, вона обов'язково повинна бути вам цікава. Це дуже важливо, так як на нецікаві вам теми писати буде дуже непросто. Тема блогу зобов'язана зацікавлювати читачів. Не обов'язково присвячувати її найпопулярнішим темами, таким, як заробіток в інтернеті. Вибирайте ту тему, яка для вас представляє найбільший інтерес, варіантів маса: спорт, квіти, діти, автомобілі, кіно, фотографія і так далі.

Ідеально писати в блозі як фахівець в якомусь питанні. Тим самим ви збільшите кількість читачів свого блогу в найкоротші терміни. Але пам'ятайте, що при виборі дуже вузькою і специфічної тематики – отримати багато читачів буде важче. Так, і не бажано працювати з великою кількістю тем. Буде важко утримати читача, він не буде знати, чого чекати далі від вас, тим самим постійних відвідувачів буде мало.

Ви визначилися з темою і виникає питання що робити далі? Як перейти безпосередньо до фізичного створення блогу, щоб він був доступний у мережі? Є два шляхи.

Перший варіант досить складний і для недосвідчених користувачів, швидше за все, не підійде. Коротко це виглядає так:

  1. Підібрати домен для майбутнього блогу.
  2. Зареєструвати його у реєстратора доменних імен (тобто купити).
  3. Вибрати нормальний хостинг і зареєструватися на ньому.
  4. Прилинковать домен (прописати DNS сервера). Тобто повідомити вашому хостингу про реєстратора, а реєстратора про вашому хостингу.
  5. Вибрати cms (система управління сайтом) і завантажити її на хостинг попередньо завантаживши її на свій комп'ютер з інтернету у вигляді стислого архіву.
  6. Розібратися в cms що там до чого і тільки після цього можна буде почати робити перші кроки по створенню вашого «чада».

Для новачка це досить складно, сам через це пройшов. Якщо розберетеся з цими п'ятьма пунктами, то беріться писати цікаві і унікальні статті. Це я дуже компактно описав алгоритм створення блогу. Але таким чином створюються майже всі ресурси в інтернеті. Не раджу йти по такому шляху якщо ви нічого не знаєте про те, як створюються сайти. Буде розумніше використовувати другий варіант.

В інтернеті існує досить багато хороших конструкторів сайтів і майданчиків для ведення блогів, з них багато безкоштовних. Наприклад, livejournal.com – сервіс ЖЖ, безкоштовне створення блогів. Там кожен бажаючий без проблем може розмістити свій блог. Однак це в пору для школярів. Такі безкоштовні сервіси обмежать вас в плані заробітку. На вашій сторінці буде обмеження в рекламі та інших видах доходів. Безкоштовні блоги користуються у пошукачів меншою популярністю, ніж ті, які розташовані на хорошому, платному хостингу.

При створенні блогу зверніть увагу на унікальність дизайну, вибравши тему (шаблон), постарайтеся зробити її по-своєму. Також варто приділити належну увагу вибору назви (доменного імені). Саме назву, яка відображає в собі всю суть вашого блогу, несе в собі суттєву частку майбутнього успіху, тобто відвідуваності.

Після опублікування перших постів на просторах інтернету, залучення аудиторії почніть зі своїх друзів. Вони обов'язково почнуть відвідувати ваш блог, причому будуть коментувати ваші статті і залишать позитивні відгуки (якщо друзі нормальні). Ставши першими і постійними відвідувачами, ваші друзі зможуть вам направити своїх знайомих, тим самим збільшать відвідуваність. Не нехтуйте відвідуванням блогів близьких вашій по тематиці. Виявляйте при відвідуванні активність, залишаючи цікаві коментарі, і головне – не забудьте залишити посилання на свою сторінку.

Отже, щоб заробляти на блозі, вам необхідно:

  • розібратися що до чого і створити блог;
  • вжити заходів по розкрутці, на повноцінну розкрутку піде близько року;
  • регулярно розміщувати цікаві статті, писати для людей, а не для заробітку;
  • після 6 місяців і при відносно хорошій відвідуваності (від 500 в день) вжити заходів щодо монетизації.

Запорука успіху будь-якого блогу – велика відвідуваність. Цього можна досягти тільки за рахунок розміщення цікавою, унікальною і актуальної інформації. Удачі!

Читати також - Як створити свій сайт самостійно безкоштовно з повного нуля

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити