Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Скільки можна заробити на блозі 2024 [16 способів]

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити на блозі

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У сучасному світі у повсякденній роботі з'явилися прекрасні альтернативи. Такі альтернативні заняття можуть автоматизувати процес заробітку грошей, плюс – перетворитися на ваше хобі. Уявіть собі таку приємну ситуацію – щоранку ви підходите до вашого комп'ютера, включаєте його і дивіться скільки грошей ви заробили поки спали.

Приємно, чи не так? Завдяки створенню і просуванню свого блогу це цілком можливо, але за умови його гарної відвідуваності.

Одним з найбільш успішних прикладів «блогерства» є людина на ім'я Стів Павліна. Цей американець веде свій блог, в якому пише про розвиток особистості, як продуктивніше працювати і найцікавіше – як можна заробляти на власному блозі. Блог Стіва Павліна дуже популярний в США. Приносить автору величезний дохід, що обчислюється десятками тисяч доларів в місяць.

Чи можливо самостійно створити свій блог і заробляти достатню кількість грошей для комфортного життя? Так, це реально і вже давно працює. Багато хто на своїх блогах заробляють хороші гроші. Якщо у вас є бажання створити свій блог і заробляти на ньому, але ви поки що не розібралися як це зробити, то ця стаття допоможе вам знайти відповіді на деякі питання.

Ідея створення свого блогу і при цьому можливість заробляти на ньому гроші приваблює велику кількість людей. Така ідея цілком здійсненна, але не всім це по плечу. Приблизно у 10% людей виходить заробляти на власному блозі достатню кількість грошей, інші ж залишаються розчаровані. Для заробітку на блозі вимагається не тільки розуміння як його створити (це як мінімум), але і самовіддача повинна бути найвища. Розуміння своєї тематики також грає не останню роль. До речі, наявність базового рівня знання мови HTML теж не завадить.

Для серйозного починання необхідно присутність величезного бажання. Необхідно володіти наполегливістю, терпінням і хорошою нервовою системою. Писати в блозі – невід'ємна частина його існування. Для досягнення успіху необхідно це робити щодня, якісно і цікаво. Результати прийдуть не відразу, знадобитися невизначений кількість часу – місяць, пів року чи навіть цілий рік! Який результат буде у вас і скільки часу піде на його реалізацію буде залежати тільки від вас.

Про заробіток на блозі

Заробіток на блозі зводиться, як правило, до одного – розміщення реклами в різних видах. Оплата проводиться за кожен перехід користувачів з реклами, або має фіксовану ціну за розміщення на вашому ресурсі на певний строк. Також одним із видів заробітку на блозі є розміщення посилань на сторонні ресурси.

Заробляти хороші гроші можна тільки в одному випадку – якщо ваш блог популярним і має хорошу відвідуваність. З приводу розміщення посилань – бажаючі це зробити самі знайдуть вас як тільки блог почне перетворюватися в серйозний ресурс. Також можна просувати свої продукти, тобто зайнятися інфобізнес.

Читайте -Як вести свій блог в інтернеті?

Створення блогу

Створення блогу

Перед початком створення свого блогу необхідно уважно продумати. Створити свій перший і простенький блог досить легко. Почніть з тематики свого блогу, вона обов'язково повинна бути вам цікава. Це дуже важливо, так як на нецікаві вам теми писати буде дуже непросто. Тема блогу зобов'язана зацікавлювати читачів. Не обов'язково присвячувати її найпопулярнішим темами, таким, як заробіток в інтернеті. Вибирайте ту тему, яка для вас представляє найбільший інтерес, варіантів маса: спорт, квіти, діти, автомобілі, кіно, фотографія і так далі.

Ідеально писати в блозі як фахівець в якомусь питанні. Тим самим ви збільшите кількість читачів свого блогу в найкоротші терміни. Але пам'ятайте, що при виборі дуже вузькою і специфічної тематики – отримати багато читачів буде важче. Так, і не бажано працювати з великою кількістю тем. Буде важко утримати читача, він не буде знати, чого чекати далі від вас, тим самим постійних відвідувачів буде мало.

Ви визначилися з темою і виникає питання що робити далі? Як перейти безпосередньо до фізичного створення блогу, щоб він був доступний у мережі? Є два шляхи.

Перший варіант досить складний і для недосвідчених користувачів, швидше за все, не підійде. Коротко це виглядає так:

 1. Підібрати домен для майбутнього блогу.
 2. Зареєструвати його у реєстратора доменних імен (тобто купити).
 3. Вибрати нормальний хостинг і зареєструватися на ньому.
 4. Прилинковать домен (прописати DNS сервера). Тобто повідомити вашому хостингу про реєстратора, а реєстратора про вашому хостингу.
 5. Вибрати cms (система управління сайтом) і завантажити її на хостинг попередньо завантаживши її на свій комп'ютер з інтернету у вигляді стислого архіву.
 6. Розібратися в cms що там до чого і тільки після цього можна буде почати робити перші кроки по створенню вашого «чада».

Для новачка це досить складно, сам через це пройшов. Якщо розберетеся з цими п'ятьма пунктами, то беріться писати цікаві і унікальні статті. Це я дуже компактно описав алгоритм створення блогу. Але таким чином створюються майже всі ресурси в інтернеті. Не раджу йти по такому шляху якщо ви нічого не знаєте про те, як створюються сайти. Буде розумніше використовувати другий варіант.

В інтернеті існує досить багато хороших конструкторів сайтів і майданчиків для ведення блогів, з них багато безкоштовних. Наприклад, livejournal.com – сервіс ЖЖ, безкоштовне створення блогів. Там кожен бажаючий без проблем може розмістити свій блог. Однак це в пору для школярів. Такі безкоштовні сервіси обмежать вас в плані заробітку. На вашій сторінці буде обмеження в рекламі та інших видах доходів. Безкоштовні блоги користуються у пошукачів меншою популярністю, ніж ті, які розташовані на хорошому, платному хостингу.

При створенні блогу зверніть увагу на унікальність дизайну, вибравши тему (шаблон), постарайтеся зробити її по-своєму. Також варто приділити належну увагу вибору назви (доменного імені). Саме назву, яка відображає в собі всю суть вашого блогу, несе в собі суттєву частку майбутнього успіху, тобто відвідуваності.

Після опублікування перших постів на просторах інтернету, залучення аудиторії почніть зі своїх друзів. Вони обов'язково почнуть відвідувати ваш блог, причому будуть коментувати ваші статті і залишать позитивні відгуки (якщо друзі нормальні). Ставши першими і постійними відвідувачами, ваші друзі зможуть вам направити своїх знайомих, тим самим збільшать відвідуваність. Не нехтуйте відвідуванням блогів близьких вашій по тематиці. Виявляйте при відвідуванні активність, залишаючи цікаві коментарі, і головне – не забудьте залишити посилання на свою сторінку.

Отже, щоб заробляти на блозі, вам необхідно:

 • розібратися що до чого і створити блог;
 • вжити заходів по розкрутці, на повноцінну розкрутку піде близько року;
 • регулярно розміщувати цікаві статті, писати для людей, а не для заробітку;
 • після 6 місяців і при відносно хорошій відвідуваності (від 500 в день) вжити заходів щодо монетизації.

Скільки грошей заробляють в Інтернеті на блозі в 2024?

Те, скільки грошей ви можете заробити, залежить в основному від наступного:

 • Скільки трафіку у вашого блогу
 • Наскільки великий у вас список адрес електронної пошти читачів

Скільки можна заробити на блозі в 2024 році? За перший рік ваш дохід від ведення блогу цілком реально може становити близько $1 000 на місяць.

Для досягнення мети вам необхідно створювати корисний контент і просувати його, щоб отримати більше трафіку і передплатників. Саме ці два фактори дадуть вам можливість заробляти гроші.

Незважаючи на те, що ведення блогу вимагає часу, з іншого боку це абсолютна свобода.

Трохи нижче я розповім про 16 способів заробітку на блозі в Інтернеті, але перш ніж ми перейдемо до цього, давайте визначимося з тим, як правильно вимірювати дохід, який Ви отримуєте з блогу.

Для того, щоб розуміти розмір вашого заробітку з блогу, слід виміряти 2 параметри:

 • Дохід на перегляд сторінки Користувачем
 • Дохід на одного підписника Електронної Пошти

Який дохід можна отримати від ведення блогу?

Чим Більше Трафік Блогу, Тим Більше Доходи.

У багатьох тематичних нішах блогів в Медійній і афілейт рекламі цілком реально заробляти від $0,01 до $0,1 за перегляд сторінки.

Тому, якщо ви наприклад отримуєте 1000 переглядів сторінки в місяць (що зробити зовсім неважко), на ній ви можете заробляти $10 в місяць, що покриє витрати на ведення блогу. Запит про те, скільки заробляють блогери за 1000 переглядів є одним з найпопулярніших, це говорить про те, що досягти цієї цифри цілком легко.

Якщо ж ви можете отримати 10 000 переглядів сторінок на місяць, у вас буде можливість заробляти $100 і т.д. У рідкісних випадках, за перегляд сторінки можна отримувати і більший дохід, наприклад, в ніші страхування. Головним висновком з перерахованого вище є те, що чим більше людей потрапляє на ваш блог, тим більше грошей ви можете заробити на веденні блогу.

Чим більше часу ви витрачаєте на ведення блогу і створення корисного контенту, тим швидше буде рости ваш трафік і список розсилки. У той же час, чим вже тематика вашого блогу і численніше аудиторія, тим більше грошей ви зможете заробити на блозі.

Хоча заробляти багато грошей на блозі, безумовно, непросто.

Ось чому так важливо розуміти SEO (пошукову оптимізацію). Це не завжди простий процес розвитку блогу, який вимагає знань і навичок. SEO-це те, що принесе вам гроші від ведення блогу в довгостроковій перспективі. Органічний трафік Google - це найстійкіша стратегія розвитку для блогу.

 16 способів заробити гроші за допомогою блогу

* Відразу скажу, я не описую способи монетизації, які можуть нашкодити вашому блогу, наприклад продаж посилань, розміщення тизерів і т. д.

1. Контекстна реклама (CPC Ads)

Потенційний дохід блогу: $0,01 - $0,1 за перегляд сторінки

Рекламна Google Adsense дозволяє показувати оголошення з контекстно-медійної мережі своїх систем на вашому веб-сайті / блозі. Розміщення реклами Google Adsense і РСЯ-найпростіші способи отримання заробітку для блогерів-новачків, проте заробити на цьому багато грошей неможливо. Скільки можна заробити на блозі новачкові в цьому випадку? Наприклад, якщо у вас 1 000 відвідувачів на місяць — ви можете заробити на більшості оголошень Google до $10. Що, в принципі, теж непогано для початку!

Англомовний блог

Потенційний дохід блогу: $0,1 - $0,3 за перегляд сторінки

В англомовному сегменті гідних конкурентів у Google AdSense немає.

2. Рекламні / Видавничі Мережі

Потенційний щомісячний дохід блогу: $100 +

Робота з тематичним рекламодавцем / мережею буде виразно вигідніше, ніж реклама в Google. Зазвичай існують рекламні мережі, які спеціалізуються на вашій тематичній ніші, тому просто пошукайте в пошуковій системі "[ваша тема] рекламна мережа", і ви, ймовірно, знайдете кілька варіантів, з якими можна обговорити співпрацю. У багатьох рекламодавців є високі вимоги по відвідуваності блогу, це нормально.

Дохід з блогу в цьому випадку, в середньому, буде в 1,5 і більше рази вище в порівнянні з контекстною рекламою.

Англомовний блог

Потенційний щомісячний дохід блогу: $ 500 +

Коли ви досягнете 25 000 - 30 000 переглядів сторінок на місяць, вам варто відмовитися від реклами Google Adsense і почати працювати безпосередньо з рекламними мережами (publisher networks). В цьому випадку, саме рекламні мережі будуть керувати показом реклами на вашому блозі.

3. Афілейт (Партнерська) реклама (CPA Ads)

Потенційний дохід блогу: $ 5-300 за клік

Партнерський маркетинг є законним способом заробити багато грошей на блозі, розмістивши партнерську рекламу на своєму сайті. Практично в будь-якій тематичній ніші ви можете заробляти гроші, рекомендуючи товари або послуги і отримуючи відсоток кожен раз, коли хтось робить дію-реєструється або купує (найчастіше оплачує послугу або товар), перейшовши за вашим посиланням.

Це вигідна співпраця між блогером і рекламодавцем, оскільки рекламодавець отримує підтверджену реєстрацію (CPA), а вам заплатять більше грошей за підтверджену реєстрацію, ніж просто за перехід. Залежно від рекламованого вами продукту, ви можете заробити на веденні блогу від $1 до $200 (або більше!), коли хтось вчинив дію за вашим посиланням.

Мій максимальний заробіток за дію становив 125$.

4. Рекламна публікація

Потенційний дохід блогу: $ 50-300 за пост

Чим популярніший ваш блог, тим більше людей буде звертатися з пропозицією заплатити за розміщення рекламної публікації у вашому блозі. Скільки можна заробити на сайті на розміщенні контенту? Зазвичай пропонують від $50 до $100 за публікацію. Мій блог поки не дуже популярний, проте, кілька людей на місяць звертається до мене з подібною пропозицією. Це особливо стосується англомовної версії блогу.

Ви можете подумати, що це непогані гроші за публікацію поста, написаного кимось іншим. Однак Google погано ставиться до того, щоб масово розміщувати на веб сайті / блоги нетематичні статті, і якщо відсоток таких статей буде великий, є ризик потрапити під санкції і втратити частину трафіку. Також звертайте увагу на те, куди ведуть зовнішні посилання з рекомендованої статті. Якщо це "погана реклама", наприклад на "як схуднути за 15 днів" і т.п., пошукові системи помітять це по поведінковим факторам, більш того, ваша аудиторія також буде негативно ставитися до таких публікацій.

Саме тому я не рекомендую розміщувати подібні рекламні статті, особливо в перший рік ведення блогу. І в майбутньому будьте дуже уважні при прийомі постів з рекламним контентом. За 5 років я не розмістив жодного спонсорованого поста. Думайте про читачів і репутації свого сайту в Google — це понад усе.

Не поспішайте з розміщенням рекламного контенту!

5. Пряма реклама товару

Потенційний щомісячний дохід блогу: від $100

Якщо у вас популярний веб сайт або блог, деякі компанії можуть звернутися до вас, щоб розмістити рекламний банер на вашому сайті для просування свого продукту. Ви самі також можете звернутися до компаній, які відповідають вашої цільової аудиторії і ніші блогу. Медійна реклама буде з'являтися на кожній сторінці вашого блогу, що призведе до максимальної видимості.

Скільки можна заробити на блозі в Інтернеті в цьому випадку? Як правило, ви можете отримувати від $100 до $1000 на місяць за показ реклами, в залежності від ніші, в якій ви ведете блог, і рівня відвідуваності вашого блогу. Банерну рекламу розміром 728х900 можна продати найбільш вигідно, так як вона найбільш помітна, коли ви ставите її над заголовком у своєму блозі.

У мене був проект в освітній сфері з відвідуваністю більше 100,000 відвідувачів / добу, і пропозиції про пряму рекламу надходили щотижня.

Ще одна порада. Навіть якщо вас повністю влаштовує пропозиція рекламодавців — завжди торгуйтеся, не втрачайте гроші на рівному місці. Так ви зможете заробити на блозі набагато більше.

6. Просування в соціальних мережах

Потенційний дохід: від $100

Мене дуже порадувало, коли бренд вперше заплатив мені $100 за розміщення товару в Instagram акаунті мого кота (на той момент було трохи більше 70,000 підписників). Серйозно, я здивувався, коли мені заплатили за розміщення колажу в акаунті мого КОТА.

Це було дивно.

Пізніше я навіть уклав договір з виробником корму - ЛІДІНГ ТОВ, І ми співпрацювали кілька місяців. Я не можу повідомити точні цифри договору, але вони близькі до озвученої вище цифри. Якщо ви є впливовою особою або експертом у своїй ніші, ви, швидше за все, зможете заробляти гроші на рекламі продуктів або послуг в соціальних мережах. Чим більше ви взаємодієте з аудиторією та брендами, тим більше грошей ви можете отримати.

Скільки заробляють Тревел блогери? Деякі Тревел-блогери, з великою кількістю передплатників в Instagram, отримують тисячі доларів на місяць, просуваючи товари в своїй ніші (подорожі). Звичайно, у них є блог, але вони заробляють більше грошей у соціальних мережах, розвиваючи свій блог.

7. Платне просування в соціальних мережах

Потенційний дохід блогу: $1000 +

Саме цим способом заробляють багато з найбільших і прибуткових як наших, так і зарубіжних блогерів.

Платне просування в соціальних мережах працює так: ви купуєте трафік в Facebook, Google на свій блог, зазвичай, від 2 центів до 0,5 доларів за клік, далі якийсь відсоток цього трафіку реєструється (купує) щось по одній з ваших партнерських посилань. Це може бути як ваш товар (послуга), так і Партнерський.

Потім ви визначаєте, скільки ви витрачаєте на кліки по оголошеннях, щоб визначити дохід від партнерської програми.

Звичайно, це вимагає тестування реклами на кожному з майданчиків. З часом, коли ви знайдете виграшну комбінацію налаштування реклами (наприклад, за кожен $ 1, витрачений на рекламу, Ви отримуєте $1,5 в якості доходу партнера), ви зможете швидко її масштабувати.

Таким чином працює вся індустрія розважальних і мобільних додатків.

Я спробував подібне розміщення свого продукту-путівника по Філіппінам. Реклама при першій же налаштуванні спрацювала в невеликий плюс. Маючи свій продукт, цим точно потрібно користуватися.

8. Курси

Потенційний дохід: від $20

Курс зазвичай створюють і запускають через кілька років ведення блогу. Створення курсу-відмінний спосіб заробити на своєму блозі. Ніколи не було простіше продати свій досвід і заробити гроші, навчаючи інших того, що Ви знаєте. Ви можете розмістити свій курс на сторонньому веб-сервісі, наприклад на Teachable.

У 2018 році я зробив пробний курс з просування в Instagram на англомовний ринок.

Якщо ви плануєте розробити курс, який хтось вже пропонує, подумайте про те, чим ваш курс буде відрізнятися і чому хтось купить саме ваш курс, а не чийсь інший.

Подумайте, чи буде аудиторія вашого блогу купувати те, що ви пропонуєте?

Щоб створювати курс, варто мати великий список email-підписників і аудиторію на блозі, які читають ваші матеріали. Якщо у вас все це є - Створіть свій курс!

9. Консалтинг з компаніями

Потенційний дохід: від $100 за консультацію

У мене був досвід консультації з компанією, яка випускала аксесуари для тварин, на предмет того, як краще просувати товари в Інтернеті. Якщо ви станете експертом у своїй ніші і будете володіти цінними знаннями, компанії захочуть співпрацювати з вами і будуть готові платити вам за ваш досвід.

Якщо ви хочете отримати Консалтингові пропозиції, то найкращий спосіб зробити це - через LinkedIn, це та соціальна платформа, в якій я рекомендую, в першу чергу, публікувати анонси своїх статей в 2024. Однак замовлення з'являться тільки в тому випадку, якщо ви будете експертом, і у вас буде популярний блог. Простий спосіб знайти співпрацю в сфері консалтингу-це зв'язатися на LinkedIn з іншими блогерами, які працюють з компаніями у вашій ніші.

Якщо вам є що запропонувати — зв'яжіться з впливовими блогерами для уточнення контактів з представниками бренду.

10. Партнерство з Брендами

Потенційний щомісячний дохід: від $200

Як тільки ви станете помітним у своїй ніші, бренди почнуть звертатися до вас, щоб обговорити способи співпраці. Будьте готові до того моменту, коли це станеться, підготуйте ідеї та пропозиції щодо того, як ви можете допомогти брендам охопити вашу аудиторію. Якщо ви станете партнером брендів, це принесе вам користь, так як вони будуть ділитися вашим контентом, і про вас дізнається нова аудиторія, а відповідно у вас з'явиться ще одне джерело заробітку з блогу.

Порада: більшість брендів захочуть співпрацювати, пропонуючи невеликі суми, але вам не варто недооцінювати себе. Якщо бренд звертається до вас, вони мають намір працювати з вами, тому будьте готові вести переговори.

 Прагніть до створення довгострокових партнерських відносин з брендами, які будуть взаємовигідні і стануть постійним способом доходу для вас.

11. Консультація 1 на 1

Потенційний дохід: від $200

Колись давно я проводив майстер-класи з просування сайтів в Інтернеті для маркетологів великих компаній. Також мав досвід консультування компаній з просування їх продуктів.

Одна з проблем заробітку в цьому випадку полягає в тому, що до кожної консультації потрібно дуже добре підготуватися, це займає багато часу. Ось чому я рекомендую працювати максимум з декількома клієнтами одночасно. Незалежно від того, наскільки популярний мій блог, я завжди буду співпрацювати лише з малою кількістю клієнтів, оскільки для мене це найефективніший спосіб допомогти людям розвивати свій онлайн-бізнес.

12. Книга

Потенційний дохід блогу: від 50$

Якщо ви експерт у своїй ніші, має якісний контент і широку аудиторію, то ви можете створити свою книгу. Незважаючи на те, що думати про написання книги на стадії створення блогу може здатися передчасним, це стане реальністю в міру розвитку вашого блогу.

13. Копірайтинг

Потенційний дохід: $100 за пост

І останнє, але не менш важливе, блог-це створення контенту, тому чим більше ви пишете в блозі, тим досконалішим письменником ви стаєте, і тим більша ймовірність того, що Ви зможете продавати цей навик, використовуючи можливості Написання контенту на замовлення. Дуже багато компаній і видань знаходяться в пошуку ніші експертів для отримання якісного та актуального контенту + ці компанії готові платити за хороший контент.

Англомовний ринок:

Потенційний дохід: від $100 до $500 за пост

Наприклад, Елна Каїн продає свої послуги позаштатного автора і пише для великих видань.

Якщо ви письменник, дизайнер, фотограф, мандрівник, програміст або інший фахівець, де ваші навички можуть бути корисні і продані, все що вам дійсно потрібно, щоб почати-це розміщення контактної форми для клієнтів і звичайно ж крутий блог.

14. Виступи на конференції

Потенційний дохід: $100 - $1000 за виступ

Виступ на конференціях важкі і часто вимагає багато переїздів. Також ви повинні володіти ораторськими здібностями і швидко орієнтуватися у всіх областях своєї роботи. Я знаю деяких американських блогерів, які заробляють $ 100 000 на рік, просто виступаючи на конференціях, ділячись з аудиторією своїми знаннями.

Англомовний ринок

Потенційний дохід: $ 500 - $10000 за виступ

15. Членство в закритій групі

Потенційний дохід: від $ 20 за Користувача

Ще один варіант заробити гроші в Інтернеті - продаж доступу до ексклюзивної інформації на веб сайті або до Fb або іншій групі, де ви даєте консультацію для невеликої групи користувачів. Скільки заробляють початківці блогери? Ви можете стягувати з користувачів групи від $20 на місяць за доступ до персональних порад про ведення бізнесу.

Ключовим моментом тут є те, що членство у вашій групі має бути більш цінним, ніж те, що відвідувачі можуть знайти безкоштовно десь ще, тому переконайтеся, що ви розробляєте унікальний контент, гідний оплати.

Англомовний ринок

Потенційний дохід: від $ 50 за Користувача

16. Пожертвування

Потенційний дохід: від $1 з Користувача

І останнє, але не менш важливе, один із способів заробити гроші на своєму блозі — просто попросити про це.

Ви можете почати приймати пожертвування кількома способами: додати кнопку пожертвування Paypal або Patreon на свій веб-сайт. Ці види заробітку краще працюють для відеоконтенту або для графічного контенту. Ви можете не писати відкрито про це на блозі, а вставляти заклик до пожертвування в кінці кожного листа розсилки. Пожертвування є останніми в списку через їх низьку ефективність, так як в цьому випадку ви покладаєтеся виключно на щедрість ваших читачів.

Порада: Запропонуйте вашим читачам щось корисне натомість.

Існують і інші способи додаткового заробітку на блозі, такі як продаж продуктів, монетизація Вашого YouTube відео в блозі, реклама в подкастах та інші. Пам'ятайте, що ваш блог-це платформа, на якій потрібно тестувати різні способи монетизації.

Чим креативніше і корисніше для ваших читачів ви будете, тим вище буде ваш дохід від Блогу, а відповідно ви заробите більше.

Найприбутковіші теми для заробітку блогу

Скільки грошей ви можете заробити на блозі, багато в чому залежить від того, про що ви пишете. Наприклад, якщо ви ведете блог про використані Дитячі коляски, Ви можете заробляти, продаючи коляски безпосередньо через свій блог. Однак в цьому випадку ви навряд чи заробите багато грошей. Якщо ви пишете наприклад про бізнес, вам буде легше заробляти гроші, тому що у вас є можливість отримувати великі партнерські комісійні від продуктів, які вирішують певні завдання в бізнесі (ваша ціна за 1000 показів реклами буде значно вище).

Тому Виберіть тему, про що ви дійсно хочете писати, і переконайтеся, що ви в принципі зможете отримувати прибуток (якщо ви хочете заробляти на блозі).

Не всі блогери хочуть витрачати свій час тільки для заробітку грошей.

Деякі блогери можуть успішно комбінувати кілька ніш, наприклад, "вести блог про заробіток, подорожувати і робити огляди продуктів", щоб збільшити монетизацію блогу.

 1. Інвестування, кредити, Фінанси
 2. Страхування
 3. Подорожі, туризм
 4. Відгуки на товари
 5. Схуднення / Добавки
 6. Мода

Найменш вигідні теми для блогу

 1. Музика
 2. Новини / Політика
 3. Кулінарія
 4. Сад
 5. Ігри
 6. Релігія

Як заробити гроші на Блозі

Ви повинні думати про свій блог як про платформу, за допомогою якої Ви можете заробити. Використовуйте блог для перевірки своїх ідей (а потім їх масштабування), що приносять дохід, і зв'язку з вашими читачами.

Чим більше ви спробуєте способів заробити на своєму блозі, тим більше у вас шансів досягти успіху. Проявіть творчий підхід. Подивіться, як монетизують трафік блогери-лідери у вашій темі (не тільки українськомовні, а й зарубіжні) і черпайте ідеї у них. З часом ви перетворите свій блог на прибутковий бізнес, який допоможе вам створити ідеальний спосіб життя.

Всі перераховані вище способи заробітку грошей на блозі можна використовувати практично для будь-якої тематичної ніші.

Корисна порада: якщо бренд звертається до вас з пропозицією розмістити на вашому сайті рекламу або спонсорський пост, Запропонуйте пакетне співробітництво, що включає кілька пунктів.

FAQ Часті питання про заробіток грошей на Блозі

Який з перевірених способів заробітку на блозі підходить мені?

Відповідь залежить від того, чим ви захоплені і який спосіб монетизації найкраще підійде для вашого блогу. Наприклад, якщо ви ведете блог про фотографії, то Партнерський маркетинг, онлайн-курс, реклама і платне членство будуть добре працювати для монетизації вашого блогу. Зосередьтеся на написанні корисного, якісного контенту, який користувачі вважатимуть цінним і зможуть застосувати отримані знання на практиці. Тільки після цього варто монетизувати блог.

Скільки грошей я можу заробити на веденні блогу?

Це залежить від того, скільки зусиль ви готові вкласти і скільки часу витратити. Більшість початківців блогерів втрачають інтерес і швидко здаються. Як я писав вище, блогери заробляють гроші пропорційно тому, скільки трафіку отримують, які методи монетизації використовують, наскільки великий їх список розсилки і старанність, яку вони вкладають в роботу. Багато успішних блогерів заробляють мільйони на рік.

Запорука успіху будь-якого блогу – велика відвідуваність. Цього можна досягти тільки за рахунок розміщення цікавою, унікальною і актуальної інформації. Удачі!

Відео

Читати також - Як створити свій сайт самостійно безкоштовно з повного нуля

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити