Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Де і як купити біткоіни?

Останнє оновлення: Четвер, 26 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Де і як купити біткоіни?

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! З кожним роком значення криптовалют, в тому числі і біткоіна, зростає шаленими темпами. Якщо 10 років тому, ніхто навіть не уявляв, що таке криптовалюта, то зараз про це вже говорять і обговорюють на рівні глав Центральних Банків і найсильніших економістів планети. Купити біткоін і заробити на цьому хочуть зараз багато. Це і підтверджується зараз зростанням курсу всіх найбільших криптовалют.

У цій статті ми розглянемо кілька важливих питань, що стосуються покупки найголовнішої криптовалюти на поточний момент – біткоіна. (Що таке Біткоін і як заробити на Bitcoin?)

Прочитавши статтю Ви дізнаєтеся:

  • Як і де купити біткоін і заробити на цьому?
  • Які є вигідні та прості способи покупки?
  • Як купити звичайній людині біткоін за гривні, долари, ківі або вебмані?

Що потрібно зробити перед покупкою

Перед покупкою кріптовалюти потрібно створити гаманець, де вона буде зберігатися. Для цього можна завести аккаунт через офіційний клієнт, але для його повноцінної роботи потрібна постійна синхронізацію з серверами, а також необхідність зберігати у себе на диску багатогігабайтних зростаючих блокчейн блоків з усіма операціями в системі.

Простіше скористатися інтернет-сервісами, вони позбавлені цього недоліку. Також можна спробувати клієнт Electrum — це той же офіційний клієнт біткоіна, тільки для його роботи не потрібно синхронізація з блокчейном.

Платформ для зберігання цифрової валюти досить багато, але недосвідченим користувачам краще завести гаманець на Blockchain.info. Реєстрація нічим не відрізняється від стандартної: потрібно вказати електронну пошту і придумати пароль. Після цього в профілі автоматично з'являться гаманець для цифрової валюти.

3 способи купити біткоін у 2022 році

А тепер розглянемо найбільш вигідні і прості способи, де можна купити біткоіни в 2022 році.

Купівля біткоіна через обмінники

Купити біткоіни можна через спеціалізовані обмінні пункти в мережі інтернет. Вони дозволяють конвертувати реальні гроші на віртуальні або навпаки, а також обміняти, наприклад, ківі чи вебмані на біткоіни.

За це обмінні сервіси стягують певну комісію, яка може досягати 5-10 відсотків.

Основний недолік такого способу зараз – мало надійних обмінників. Можна з легкістю нарватися на шахраїв. Тому, якщо Ви все-таки вирішили купити біткоіни таким способом, то рекомендуємо ретельно вибирати сервіси по обміну. Найкращий сервіс обмінників з найкращим курсом це - Bestchange.ru

обмінники

Купівля-продаж через спеціалізовану біржу

Угоди купівлі-продажу обговорюваної валюти можна проводити на спеціалізованій біржі, де укладаються угоди з біткоіном. Найбільш популярними є BTC, EXMO, yobit.

Як купити цим способом? Для цього знадобиться зареєструватися на біржі, верифікувати свою особистість, поповнити рахунок готівкою з картки VISA або MasterCard, або ж електронними грошима і зробити необхідну операцію.

До речі, на таких біржах курси трохи більш вигідні, ніж в обмінниках.

біржи

Придбання біткоіна в іншої людини

Купити bitcoin можна також безпосередньо у іншої фізичної особи. Для цього, необхідно самостійно домовитися про угоду і провести розрахунки. При даному способі покупець спочатку передає гроші, а після цього продавець переводить біткоіни. Така послідовність пов'язана з тим, що скасувати транзакцію перекладу біткоіна неможливо, якщо з якихось причин покупець відмовиться.

Такий спосіб зараз практично не використовується на увазі його небезпечності. Дуже великий ризик бути обдуреним. Використовуйте такий спосіб, якщо Ви на 100% впевнені у своєму партнері по угоді.

Поради з безпеки

Криптовалютная індустрія приваблює велику кількість зловмисників, які прагнуть вкрасти чужі заробітки. Раз на півроку варто змінювати пароль аккаунта в сервісі, на якому зберігається валюта. Сам профіль краще прив'язати до номера телефону або встановити двоетапну аутентифікацію через Google (якщо не принципова деанонімізація). Також слід придумати запитання і зберігати відповідь на нього в безпечному місці.

Краще зберігати криптовалюту на платформах начебто Blockchain.info, а не на біржах. Якщо користувач не планує активно брати участь у торгах, а хоче притримати валюту на майбутнє, надійніше буде вивести її з біржі і перевести на запасний гаманець , тоді ймовірність втратити гроші мінімальна.

Не варто зайвий раз обговорювати криптовалютні заробітки або афішувати свою зацікавленість в соціальних мережах. Першими цілями хакерів стають ті, хто якось пов'язаний з цифровою валютою. Слід пам'ятати, що якщо зловмисники отримають доступ до облікового запису користувача та виведуть гроші з гаманця, повернути їх майже нереально.

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити