Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Інвестиції в інтернеті у криптовалюту

Останнє оновлення: Вівторок, 28 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Інвестиції в інтернеті у криптовалюту

Криптовалюта — найбільш вигідний об'єкт для вкладення грошей за підсумками 2020 р. В той же час ризики, пов'язані зі стрибками котирувань «інтернет-золота», незрівнянно більші, ніж у відношенні, наприклад, дорогоцінних металів, ресурсів або нерухомості. Варто продовжувати (або починати) інвестиції в криптовалюту 2021 р., і як вибрати з безлічі видів найбільш перспективні?

Перспективи інвестування

Курс біткоінів і багатьох інших видів криптовалюти (що таке криптовалюта?) показує стабільне зростання. Ціна BTC піднялася за поточний рік в 10 разів: на данний час курс близько $50 000.

Зміцніла і репутація «цифрового золота»:

  • про це говорять масштабність його використання, застосування технологій в економічній діяльності, в тому числі на державному рівні, спроби створити національні монети;
  • Bitcoin стали приймати до оплати в ряді великих інтернет-магазинів. Технології для роботи з криптовалютой безперервно розвиваються, з'являються новітні фінансові інструменти для зберігання коштів, майнінгу, навіть вуличні автомати для проведення платіжних операцій;
  • багато експертів вважають, що позиції інтернет-грошей будуть рости з-за того, що на ринок криптовалют прийшли китайські та індійські споживачі та інвестори, і що держави, компанії і приватні особи стануть шукати фінанси, не прив'язані до політичної ситуації в світі і до долара.

Збільшення вартості Bitcoin прогнозують в 250 %, в доларовому вираженні — до 125 тис. $. При цьому не виключено, що періодично позиції будуть падати або «заморожувати». Проте експерти впевнені, що цифрові валюти ще не вичерпали свій потенціал.

При купівлі криптовалюти потрібно пам'ятати, що довгострокові інвестори (з плечем хоча б на рік) за весь час існування «інтернет-золота» жодного разу не втрачали розміщений капітал. А от короткострокові іноді розчаровувалися після різкого зниження котирувань.

Підводні камені

Вибираючи, яку криптовалюту купити серед молодих, які піднялися за останні місяці альткойнів, слід пам'ятати, що їх курс в чималому ступені сприяв спекуляцією, рекламою і хайпи. Передбачити його більш складно, ніж позиції «старичків», таких як Bitcoin і «Эфиріум». Він може як зростати далі, так і несподівано впасти.

Щодо біткоінів викликає побоювання низка технічних складностей. З розширенням згенерованої грошової маси збільшується завантаженість мережі (що призводить у тому числі до того, що транзакції відбуваються повільніше), дрібні операції стають невигідними через великий комісії. Це здатне привести до послаблення статусу BTC як платіжного інструмента, а отже, вплинути якщо не на ціні, то на темпах зміни котирувань.

Багато користувачів до цих пір бачать в інвестиціях в криптовалюту фінансову піраміду, а її зростання сприймають як «кульку». Спрогнозувати зміну курсу інтернет-грошей можливо з більшою ймовірністю тільки на тривалу перспективу.

Топ-5 можливостей для вкладення коштів

Інвестиції в інтернеті у криптовалюту

На що звертати увагу при виборі варіанту інвестицій:

  • на поточну капіталізацію (кількість інтернет-грошей у перекладі на реальні, тобто сума інвестицій, вже зроблених);
  • на темпи росту;
  • на значення валюти, зокрема, пов'язану з нею інноваційну технологічну розробку.

Біткоін — традиційний варіант для вкладення. Вигідними, на думку аналітиків, будуть всі способи інвестування: просто придбання та зберігання з наступною продажем, хмарний майнінг і будівництво ферм.

Эфіріум — криптовалюта платформи, заснована на технології розумних контрактів. Викликає інтерес багатьох гравців фінансового ринку, в тому числі Сбербанку Росії.

Ripple - це монети загальнодоступній біржі з можливістю безкоштовних транзакцій.

Monero — по-справжньому анонімна інтернет-валюта. Від інших її відрізняє низький рівень волатильності, але стабільне збільшення.

LiteCoin — популярна монета, у величезних кількостях торгована на біржах.

Відео

Також читайте - Де і як купити біткоіни?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити