Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гроші на квартиру?

Останнє оновлення: П'ятниця, 01 грудня 2017 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити гроші на квартиру

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Мати власне житло, нехай навіть дуже скромне, але своє, мрія мільйонів жителів невеликих містечок і величезних мегаполісів. Так вже вийшло, що звичайна людська потреба в нормальних умов для життя перетворилася в недоступну розкіш. Хоча, є деякі поради, які, якщо не вирішать проблему, то вже точно наблизять вас до реалізації заповітної мети.

Як заробити грошей на покупку квартири

Приймаючи рішення заробити на квартиру, потрібно бути готовим викладатися повністю на одній або навіть двох роботах. Можливо, доведеться пройти курси підвищення кваліфікації, або навіть отримати освіту з іншої спеціальності. Оптимальним варіантом буде підвищення на вашій роботі, яке дозволить заробляти достатньо грошей для відкладання деякої частини в скарбничку, і позбавить вас від необхідності працювати на декількох роботах 24/7.

Як заробити грошей на покупку квартири

Спосіб заробітку на квартиру №1

При наявності у вас будь-яких знань або досвіду в якій-небудь сфері не обов'язково переїжджати на північ, так як в 21 столітті існує велика кількість способів заробітку в мережі Інтернету, при цьому не потрібно навіть виходити з дому. Для цього потрібно зареєструвати на сайтах фріланса (FL.ru, freelance.ru і т. д.), знайти високооплачувані завдання від замовників і ви побачите, що оплата за вашу роботу в інтернеті не зрівняється з вашої минулого зарплатою. Звичайно, для того щоб бути успішним у сфері фріланса знадобиться певний час на накопичення знань та досвіду.

10 НАЙБІЛЬШ ПЕРЕВІРЕНИХ СПОСОБІВ ЯК ЗАРОБИТИ В ІНТЕРНЕТІ

ГОТОВИЙ ДО ФРІЛАНСУ? 5 РЕЧЕЙ З ЯКИМИ ТИ СТИКАЄШСЯ В РОБОТІ НА ДОМУ

Спосіб заробітку на квартиру №2

Також заробити грошей на квартиру можливо на валютному і фондовому ринку, враховуючи те, що ви зможете по -, як і раніше, не виходячи з дому отримувати свої зароблені гроші. Для того, щоб спробувати і почати грати на фондовому ринку або на ринку Forex не потрібно вищої освіти або певних знань, достатньо для цього бажання заробляти. Маючи початковий капітал, можна вкласти свої гроші в акції великих державних компанії або акції з великою часткою держави. Також існує багато інших фінансових інструментів, які вам можуть запропонувати брокерські компанії. 

Робота в Інтернеті на дому без вкладень

Спосіб заробити на квартиру №3 — інвестування

Інвестиції в інтернеті надають сьогодні шанс отримувати пасивний дохід з одного або декількох джерел. Саме словосполучення «пасивний дохід» передбачає постійне поповнення вашого гаманця навіть у той час, коли ви не працюєте. Інвестиції в інтернеті допоможуть вийти на новий рівень заробітку всім, хто грамотно підійде до вибору інвестиційного проекту і внесе потрібну суму для його розвитку.

Бувають щасливчики і стратеги, які свідомо інвестують в хайпи на короткий термін і встигають при цьому отримати ще якусь прибуток. Але, як показує практика, в більшості випадків клієнти таких проектів навіть не встигають вивести свої кошти.

Насправді сьогодні багато проектів, куди можна вкласти гроші в інтернеті без особливого ризику. Великі відсотки часто є ознаками шахрайства. Щоб не потрапити на гачок, слід дотримуватися деякі правила інвестування:

  • заробіток в інтернеті з вкладенням завжди вимагає моніторингу інвестиційного ринку;
  • краще вкладати гроші в довгострокові проекти;
  • слід перевірити компанію перед здійсненням внеску;
  • не можна кидати свій внесок напризволяще, потрібно постійно стежити за компанією і її розвитком;
  • здійснювати внески потрібно декількома частинами в різні проекти під різні відсотки.

Дотримуючись ці прості правила інвестування, ваш заробіток в інтернеті з вкладенням буде приносити прибуток.

Найбільш стабільним вважається інвестування в інтернет-проекти, пов'язані з торгівлею на міжнародному валютному ринку. Спочатку ваш внесок ділиться між декількома трейдерами, що зменшує ризик втрати інвестиції. Або ж ви самі можете вибрати трейдера на свій страх і ризик, довіривши йому свій внесок. Прибуток ділиться в кінцевому підсумку між вами і трейдерами на обумовлених умовах.

У середньому такі інвестиційні проекти в інтернеті приносять 10% прибутку в місяць, 5 з яких залишається вам. В цілому ж виходить 60% річного прибутку від інвестиції. Це куди більше, ніж пропонують комерційні банки.

Якщо порівняти з комерційним банком, який пропонує відкрити депозит під 11% річних, то картина виходить зовсім не райдужна. Рівень інфляції на сьогоднішній день становить 10% на рік. Виходить, що при інвестуванні в комерційний банк Вам залишається всього 1% чистого прибутку. При цьому навіть ПАММ-рахунки зможуть приносити до 60% річних за умови співпраці з трейдером 50 на 50. А інтернет-інвестування в себе як трейдера принесе в рази більший прибуток.

Інвестиції в інтернеті у криптовалюту

Як заощадити гроші на купівлі квартири

Як заощадити гроші на купівлі квартири

Грамотна економія і розумний підхід до купівлі квартири допоможуть швидше зібрати необхідну суму і, в кінцевому підсумку, придбати омріяні квадратні метри.

Основні моменти при купівлі квартири:

  • покупка квартири в новобудовах, завжди дешевше, ніж придбання вторинного житла. Причому, на ранній стадії будівництва вартість вашої квартири може бути істотно нижче, ніж на завершальному етапі. Однак, враховуючи кількість несумлінних компаній забудовників, така покупка може стати досить ризикованим заходом, яке, правда, при хорошому розкладі, допоможе заощадити вам близько 30-40% від вартості;
  • приміське житло або у віддалених районах міста дешевше, ніж в місті і його центрі. Звичайно, такі галузі не мають розвиненої інфраструктури, і виникають проблеми з транспортом і тимчасовими витратами, але враховуючи сучасні темпи будівництва і зростання міст, незабаром все може змінитися. Тоді вартість вашої квартири значно підросте;
  • ремонт-це ще одна стаття, на якій можна заощадити. Якщо робити його з нуля і самостійно, то вийде досить кругленька сума. Тому, варто розглянути варіант придбання квартири з чорновою обробкою;
  • можна купувати квартиру, що називається, поступово. Для початку придбати кімнату, потім малосімейку або студію, щоб накопичивши побільше грошей, продати колишнє житло і переїхати в більш комфортні умови.

Висновок

Одним словом, головним секретом, як заробити на квартиру, є нескінченна праця, саморозвиток і постійний рух. Не варто чекати, що гроші або готове житло з'являться самі собою, що, до речі, теж не виключено.

Підходити до даної проблеми потрібно комплексно і розумно, і тоді ця складна задача виявиться цілком посильною. Після переїзду у власну квартиру, можете почати збирати на другу. Тепер, коли складний шлях вами вже пройдено і до заповітної мети протоптана перевірена доріжка, процес піде швидше і легше. Другу нерухомість можна здавати в оренду, перепродати або залишити своїм нащадкам. У будь-якому випадку, така інвестиція завжди виявляється вигідною.

Читати також - Як заробити мільйон

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити