Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити Біткоіни: ТОП-5 основних + альтернативні

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити Біткоіни

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У цій статті ми розповімо про те як і де заробити віртуальну валюту — біткоін.

Робочі способи заробітку біткоінів

Заробляти біткоіни з допомогою комп'ютера стає складніше.(Що таке Біткоін?) Всього кілька років тому, коли Bitcoin тільки починав свою «розкрутку», заробити середньостатистичну зарплату працівника офісу було можливо будь-якій людині. Зараз же, з появою великої конкуренції, доводиться придумувати нові способи реального заробітку монети.

Майнінг

Майнінг

Майнінг – це видобуток валюти за допомогою відеокарти, один з перших способів заробітку кріптовалюти.(Що таке кріптовалюта?) У нього є мінуси, хоча він вважається самим надійним і прибутковим.

Приблизно два роки тому заробляти можна було завдяки відеокарті, що не вимагало ніяких витрат. Все полягало в тому, що «шахтар» за валютою в ігровій формі будував золоті шахти, видобував золото і міняв їх на реальні гроші.

Зараз же, для того щоб заробляти, треба створити або придбати спеціальну конфігурацію комп'ютера з дорогою відеокартою. Мало того що на конфігурацію підуть величезні гроші, так ще й за електроенергію доведеться платити в два рази більше. Саме тому майнінг, як невигідний метод, кожен місяць спускається з вершини по сходинці вниз.

Плюси майнінгу на власному комп'ютері Мінуси майнінгу на власному комп'ютері
1. Є можливість продати обладнання з дисконтом в будь-який час.  1. Обладнання при такому зверненні має високий ризик поломки. До всього цього додається мала ймовірність гарантійного обслуговування.
2. Повна мінімізація спекуляцій.  2. Шум та збільшення використання електроенергії вдвічі.
3. Ви самі вибираєте, яку валюту «видобувати».  3. У власній квартирі немає можливості створювати великі ферми.
4. Автоматичний заробіток біткоінів.  4. З-за перебоїв інтернету робота переривається повністю (навіть якщо вона тривала вже кілька днів), і запускати ферму доводиться заново.

Пропозиція майнінгу серед «шахтарів» розглядається лише в тому випадку, якщо є можливість платити половину вартості електроенергії або взагалі не платити за неї.

Клауд майнінг (Хмарний майнінг)

Клауд майнінг

Суть клауд майнінгу полягає в тому, що не треба витрачатися на комп'ютер, відеокарту і так далі. Вам пропонують оренду обчислювальної потужності на віддалених серверах. Однак, клауд майнінг практично повністю «атакували» шахраї, які після отриманої плати за оренду успішно ховаються. Тому будьте з цим обережні!

Купівля потужностей відбувається у хешах. Система збільшення комп'ютерної одиниці ідентична байтам. Бажано купувати Гіга або Терахеши. Це більш надійний варіант.

 Плюси клауд майнінгу  Мінуси клауд майнінгу
 1. Прийнятні вкладення на старті.  1. Розвиток шахрайства.
 2. Пасивний дохід.  2. Безконтрольність зароблених коштів.
 3. Не потрібно купувати обладнання у особисте користування.  3. Негнучка система валюти: неможливо моментально перейти з однієї кріптовалюти на іншу.

Інвестиції

Інвестиції

Bitcoin з'явився в 2008 році і коштував він мізерно мало. У 2021 році вартість зросла в мільйон разів. Інвестиція має певний ризик. При довгостроковому інвестуванні в криптовалюту, можливий як зростання ціни, її зупинення, так і зниження. (Інвестиції в інтернеті у криптовалюту)

По закінченні декількох років багато людей шкодують, що не внесли інвестиції, наприклад, в 2013 році. Саме в кінці цього року почалося зростання ціни, яка пізніше піднялася «до небес».

Кешбек в біткоінах

Це відносно новий модний спосіб заробити біткоіни в Інтернеті. Платформи повертають частину суми від покупок у вигляді біткоіни. Для цього потрібно завантажити додаток або встановити розширення в браузері. Втім, спосіб підходить тим, хто купує товари за кордоном, в українських магазинах таких кешбеків немає.

Найвідоміші програми для кешбек - це Lolli, Pei і CoinCorner.

Lolli підтримує понад 500 брендів, включаючи Udemy, GAP, CheapOair, PureVPN і BestBuy. Щоб використовувати Lolli, потрібно завантажити розширення для браузера.

Pei працює через додаток для Android або iOS.

CoinCorner підтримує бренди Booking.com, O2, Europecar і Vodafone.

Публікації про біткоіни

Видання Сoinfunda рекомендує заробляти на платформі Steemit.com. це можна робити кількома способами:

  • писати статті про блокчейне, криптовалюта і на інші близькі теми;
  • коментувати статті інших авторів;
  • голосувати в громадах.

Ферма біткоінів

ферма

Ферма для майнінгу – ланцюг з комп'ютерів, які цілодобово, 365 днів в році, виконують обчислення. Робота ферми полягає в тому, що ви надаєте певною програмою обчислювальну потужність свого комп'ютера. Відеокарти, вбудовані в ферму, працюють на межі своїх можливостей.

Ферми займають позицію піраміди. Вигідні вони лише тим, хто почав цим займатися у часи зародження і «розкрутки» кріптовалюти. Багато людей, дізнавшись, що майнінг ферма приносить 1 000 доларів у місяць витрачають на неї цілі статки, але що відбувається потім?

Можливо, в перший місяць ферма і дасть бажані гроші. Але справа в тому, що з часом зростає запитувана програмою і серверами обчислювальна потужність. А потужність вашої ферми залишилася такою ж, як і в першому місяці. У зв'язку з цим заробіток буде знижуватися.

У кращому випадку господар такого пристрою починає намагатися щось виправити, але нічого не виходить, і тому доводиться продавати ферму.

Далі, другий підводний камінь: ваша ферма працювала на знос, наприклад, близько півроку або рік. Купили ви її за 50 000 – 70 000 тисяч грн, а через рік вартість її і-за постійної роботи буде становити близько 30 000 тисяч грн.

Але хтось же на цих фермах заробляє? Так, на обчислювальній потужності заробляють непогані гроші ті, хто скуповує ангари і повністю заповнює їх фермами. Вони вкладають кілька мільйонів, купують близько сотні тисяч відеокарт. Це приносить дохід, але новачки, які наступили на другий підводний камінь, заробляють тільки продажем цих самих майнінг ферм.

Щоб не попастися на гачок тих, хто продає ферми, запитайте себе: а чому він її продає, якщо вона приносить дохід? Справжні майнери, які знають всі тонкощі і нюанси заробітку, не наважаться на рішення щодо продажу того, що приносить дохід.

Як працює ферма, і за що ви отримуєте гроші

Bitcoin – децентралізована одиниця. У неї немає єдиного сервера або розробника, який би цим займався. Саме тому при скачуванні спеціального програмного забезпечення для майнінг ви перетворюєте свій комп'ютер частку сервера. І таких, як ви, досить багато. Якщо зібрати всі ці частинки докупи, то вийде потужний сервер.

Щоб у людей був стимул залишатися частиною сервера, система сплачує винагороду у вигляді віртуальної валюти. Тобто, майнери отримують за те, що віддають потужність свого комп'ютера системі.

Запам'ятайте, що швидко заробити біткоіни неможливо, неможливо заробити їх просто поставивши ферму на підвіконня і займаючись своїми справами. Це своєрідний бізнес, в якому потрібно чекати окупності, над ним необхідно постійно працювати, вникати в нові тонкощі і щодня стежити за курсом віртуальної валюти.

Заробіток біткоінів без вкладень

Заробити на біткоінах з нуля цілком можливо, але це забере багато часу. На даний момент існує величезна кількість серверів, які пропонують безкоштовно отримати валюту, точніше, сатоши (одна стомілліонна частина біткоіна). Від вас лише потрібно вводити капчі, переходити на сайти або дивитися відео. Загалом, повноцінна робота фрілансера.

Де заробити біткоіни

Крани

Сервера безкоштовних біткоінів називаються біткоін-крани. Розмір заробітку невисокий, але і складних завдань ви не виконуєте. Спочатку крани були створені для «розкрутки» валюти, але зараз вони є самим легким і популярним заробітком. Плюсом до цього, на всіх серверах діє реферальная програма. Залучаючи партнерів, ви отримуєте додатковий дохід.

 Плюси  Мінуси
 1. Заробіток без вкладень.  1. Займає багато часу.
 2. Велика різноманітність серверів.  2. Не підходить на роль основного доходу.
 3. Ви самі встановлюєте час для заробітку.  
 4. Дохід без будь-яких обмежень.  

 Кілька способів заробити валюту без вкладень:

  • Збір біткоінів.

Найпростіший спосіб отримання біткоінів. Зареєстрованому користувачеві пропонують ввести капчу, або переглянути рекламу, а після закінчення дії – платять від 50 до 200 сатоши.

Зазвичай, на таких кранах є таймер введення капчі або перегляду реклами. На деяких сайтах введення можна повторювати через кожні п'ять хвилин, а на інших – щогодини. Досвідчені "мисливці" пропонують заводити 10 — 20 серверів з видобутку монети, тому що з одного такого крана навіть середній заробіток отримати дуже складно.

  • Партнерські програми.

Якщо у вас є блог або добре розкручена соціальна мережа, то цей спосіб саме для вас. Можна залишати партнерські посилання на біткоін-крани там, де їх побачить певна кількість людей. Таким чином, ми знову повернулися до реферальної системи. За рефералів, тобто, партнерів, сервіс визначає вам відсоток.

Що робити з заробленими біткоінами

Якщо ви заробили свій перший біткоін, то постає питання: що взагалі з ним робити? Перш ніж почати робочу діяльність, будь-сервер, на якому ви захочете реєструватися, запропонує відкриття гаманця, з яким він співпрацює.

Це абсолютно така ж система, як, наприклад, якби ви платили дитині за навчання через партнерський банк Внз: мінімальна комісія або взагалі її відсутність, а гроші надійдуть стовідсотково. Багато біткоін-кранів виводять заробіток автоматично, якщо ви ввели номер свого гаманця.

Після того як успішно запрацювала перша криптовалюта, то її неодмінно потрібно вивести. Багато просунуті «працівники» радять не чекати подвоєння або підвищення курсу, а виводити суми відразу ж, тому що є величезний ризик «прогоріти».

Вивід біткоінів

Вивід біткоінів

Вивести біткоіни на електронний рахунок законно. На жаль, перевести цю валюту не можна, але були помічені випадки, коли нею розплачувалися в інтернет-магазинах.

Доступні наступні способи отримання кріптовалюти:

  • Вивести можна через біржі.

Біржові системи заполонили інтернет. Вони дозволяють користувачам займатися системою покупок і продажів, а також конвертацією кріптовалюти (конвертація – властивість валют обмінюватися між собою). Комісія на біржах сама мінімальна, але потрібно чекати, поки на ваш товар знайдеться покупець.

  • Обмінники.

Самий надійний і перевірений спосіб багатьма людьми. Практично моментальні виплати на бажаний вами гаманці. Але звичайно ж, обмінник вимагає плату за свої операції.

  • Форуми.

Це, мабуть, самий небезпечний спосіб обміну валюти. Будується він через форум на повній довірі незнайомих людей один до одного. І тут шанс стати учасником нечесної угоди зростає.

На спеціалізованих форумах є можливість знайти конкретну особу, з яким у вас відбудеться транзакція, але це займе деякий кількість часу. Плюси цього варіанту полягають в нульових комісіях та миттєвому обміні.

Скільки заробляють на біткоінах

Скільки заробляють на біткоінах

Чим більше людей буде майнить або реєструватися на біткоін-кранах, тим менше ви будете заробляти. Уявіть коло, який розділений на десять рівних частин. Коло – це інформація, яку вам потрібно обробити, і за це оброблене коло платять 20 біткоінів.

Таких як ви – десять чоловік, і коли ви обробите це коло, вам потрапить в гаманець одна десята всіх грошей. А тепер уявіть, що про цей круг дізнається ще тисяча чоловік, значить, тепер винагорода буде в тисячу разів менше. Також к всьому цьому емісія відобутку зменьшуеться раз на 4 роки.

Курс біткоіна нічим не забезпечений і вкрай нестабільний. Він змінюється практично щогодини. Це відбувається тому, що його падіння і підвищення залежить лише від двох факторів: покупки і продажу.

Альтернативні способи заробітку на біткоінах

Альтернативні способи заробітку на біткоінах

Люди не дуже хочуть чекати, поки розкрутиться їх клауд майнінг чи набереться певна кількість сатоши на біткоін-крані.

Трейдінг (торгівля) на біржах

Торгівля відбувається за стандартною ринковою системою: купуємо дешевше, а продаємо дорожче.

Курс валюти не залежить ні від яких впливів, окрім спросу та новин. Головне завдання трейдера – не панікувати, коли курс почне стрімко знижуватися. Просто дочекайтеся того часу, коли ціна знову підніметься і продайте. За своє терпіння ви отримаєте досить пристойні гроші.

Відео

Читайте також - Де і як купити біткоіни?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Ірина 04.12.2019, 10:40
Все викладено ясно і доступно навіть для новачків у цій темі, бо від статей у Вікіпедії про майнінг у мене голова обертом. Начитаюсь розумних слів і нарешті поясню чоловікові що таке біткоїн і чому ми ще не багаті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Денис 17.12.2019, 15:01
Інформативно і чітко про головну криптовалюту, та ще й українською! Підійде усім, хто ще не знає, що таке біткоїн і як на ньому заробляти. P.S. Сам починав з кранів у 2014 році. :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата