Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Великий список інтернет-бізнес-ідей, щоб почати роботу

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

ТОП 50 бізнес ідей

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті зібрані всі можливі на поточний момент ідеї інтернет-бізнесу. Ладно, майже всі. Читайте, вибирайте, робіть.

Інтернет продовжує залишатися зростаючим ринком для тих, хто хоче почати онлайн-бізнес.

Той факт, що це інвестиції з низьким рівнем ризику і що вам не доведеться витрачати гроші на магазин цегляної кладки або офіс, спрощує онлайн-бізнес.

Якщо ви один з тих людей, які завжди хотіли почати онлайн-бізнес, але не знали, з чого почати, то вам пощастило. У нас є бізнес-ідеї 50, щоб ви могли почати!

50 кращі ідеї для початку онлайн бізнесу

Ведення блогу

Ви, напевно, чули історії успіху; блоги продаються за десятки тисяч доларів, або батьки заробляють достатньо грошей, щоб залишатися вдома зі своєю сім'єю. Для тих, хто вміє писати, робота блогера - це абсолютно життєздатна можливість для бізнесу. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати нішевий ринок, який вам підходить, і ви будете заробляти гроші на рекламі, інформаційних продуктах, партнерських посиланнях або будь-яким іншим способом.

Заробляти гроші за допомогою блогів - це мрія багатьох з нас, але я не сумніваюся, що Ви вже чули про невдачі: можливо, ви чули про Myspace, або у деяких з ваших друзів є блог, який нікуди не дінеться, і не змінюється, а просто сидить-мертвим вантажем в Інтернеті. Як уникнути пастки безнадійного блогу? Як підняти ентузіазм, коли ваша енергія починає вичерпуватися? З чого, чорт візьми, почати?

Ну, ви знаходитесь у правильному місці, щоб почати. ITstatti.in.ua опублікував деякі з найшвидших, простих для розуміння і, перш за все, ефективних рішень ваших проблем з веденням блогу, взятих з власного досвіду команди ITstatti.in.ua і з розумів інших прихильників блогерів, яким подобається те, що вони роблять.

Читайте також: Як заробити на блозі? Створення блогів.

Бути онлайн / віртуальним помічником

Часто, великі компанії і професіонали завжди потребують хорошого помічника для управління такими завданнями, як електронна пошта і соціальні платформи. Запропонуйте свої послуги в якості віртуального помічника, щоб випускати з уваги і управляти завданнями для клієнтів в Інтернеті.

Навіть якщо у вас мало досвіду, вам не потрібно багато часу, щоб стати онлайн / віртуальним помічником. Стаття Ешлі Андерсон робить відмінну роботу, щоб дати короткий виклад того, що потрібно, щоб стати віртуальним помічником, навіть якщо у вас немає ніякого досвіду!

Будьте менеджером із соціальних медіа

Соціальні медіа-важливий інструмент для будь-якого бізнесу. Якщо ви фахівець із соціальних мереж, пропонуйте свої послуги брендам або підприємствам, яким потрібна щоденна допомога в управлінні своїми обліковими записами в соціальних мережах.

Ставки для позаштатних маркетологів / менеджерів, як правило, відповідають вартості створення веб-сайту і в залежності від того, наскільки великий або маленький сайт, сума, яку ви заробите, може варіюватися.

На основі наших досліджень з таких сайтів, як Upwork, середня ставка для позаштатного менеджера / маркетолога соціальних мереж становить близько $25.25 на годину, причому найбільша сума становить $150 на годину, а найнижча - $4 на місяць. Чим краще ви знаходитесь, тим вище ваш збір може бути на цих Фріланс-платформах.

Будьте консультантом з соціальних медіа

І навпаки, ви також можете виступати в якості консультанта і пропонувати свої ноу-хау в соціальних мережах для клієнтів в Інтернеті замість того, щоб заходити і управляти обліковими записами для них.

Бути натхненником соціальних мереж

Сьогодні на ринку соціальних медіа зростає вплив. Становлення впливовим фактором означає збільшення власного облікового запису в соціальних мережах і використання її для роботи з брендами для просування своїх продуктів і послуг.

Якщо ви хочете стати впливовою особою Instagram, консультант з цифрового маркетингу Шейн Баркер написав чудову статтю про те, як стати одним і як заробити на ньому гроші.

Самостійно видати книгу

Сара Купер залишила свою денну роботу в 2014 і отримав три книжкові пропозиції 9 місяців по тому, Ви можете подумати, що публікація книги - це надто важка мета. Але це не так. Публікація книги через традиційне видавництво або саме видання дуже здійсненна і вигідна.

Книги - прекрасний маркетинговий інструмент. Їх можна використовувати для перетворення читачів в передплатників Електронної Пошти. Або їх можна використовувати як ще одне джерело доходу для онлайн-бізнесу. 

Запропонувати Онлайн-курси

Ті, хто володіє знаннями в спеціалізованих областях або темах, Ви можете створювати і продавати свої курси онлайн через ваш власний веб-сайт або шляхом створення списку адрес електронної пошти.

Коучинг

Якщо ви є власником бізнесу з достатньою кількістю досвіду, ви можете пропонувати консультаційні або коучингові послуги онлайн і спілкуватися через Skype або по електронній пошті.

Забезпечити SEO послуги / інструменти

SEO індустрія величезна, як величезні мільярди доларів, грунтуючись на дослідженнях Глена Аллсоппа, SEO-агентства заробляють десятки тисяч доларів щомісяця. Так ти хороший SEO? Можливо, прийшов час створити власне агентство і надавати послуги з пошукової оптимізації. Ви розробник? Можливо, ви можете розробити інструмент SEO для конкретної групи користувачів?

Будьте партнером по маркетингу

Партнерський маркетинг є розвиненою галуззю і став ключовим джерелом доходу в Інтернеті для багатьох підприємців та окремих блогерів.

Коротше кажучи, партнерський бізнес - це те, де ви, партнер по маркетингу, просуваєте продукт або послугу, яку можна відстежувати за допомогою посилань, кодів, номерів тощо, Які є унікальними для вас. Потім ви отримуєте частину доходу, коли продаж відбувається за вашим унікальним посиланням.

Як правило, партнерська мережа часто використовується торговцями для управління своєю партнерською програмою, а також виступає в якості бази даних для своїх продуктів. Видавці можуть потім вибрати продукт, який вони хочуть просувати, залежно від їх ринку. Commission Junction і поділитися продаж є двома з найпопулярніших партнерських мереж.

Є нескінченна кількість способів вести партнерський бізнес. Але в цілому ми думаємо, що є лише чотири партнерські бізнес-моделі, які працюють добре: впливова, орієнтована на нішу, орієнтована на місце розташування і модель "мегамолла". Я докладно розповів про різні бізнес-моделі партнерського маркетингу і як почати афілійований маркетинг тут, я б порадив вам подивитися, якщо ви зацікавлені.

YouTuber / онлайн-особистість

Якщо вам комфортно перебувати перед камерою, ви можете спробувати свої сили в YouTuber або онлайн-особистість. Все, що у вас є, - це запустити свій власний канал YouTube і заробляти гроші через рекламні акції.

Зі зміною споживання контенту все більше і більше людей стікаються на такі сайти, як YouTube, для щоденного перегляду відео. Це стало набагато більш ефективним засобом залучення передплатників у порівнянні зі старими ЗМІ, такими як телебачення або радіо.

І запуск каналу YouTube може бути з низьким рівнем ризику і низькою вартістю. Все, що вам потрібно, це хороша камера, і ви можете почати робити вміст. Отримавши достатню кількість підписників, ви можете монетизувати свої відео, активувавши Google Adsense, який розміщує рекламу на ваших відео.

Ряд YouTubers показали, що цим можна заробляти. Такі особистості, як PewDiePie, щорічно отримують дохід у розмірі понад 12 мільйонів доларів за свої відео, а також за рахунок угод і спонсорства.

Звичайно, покладатися виключно на YouTube як на платформу для заробляння грошей нелегко, тому більшість YouTubers використовують її як платформу для просування інших способів отримання доходу. Спонсоровані відеоролики або вбудована реклама-це деякі з способів, якими YouTubers використовують, щоб робити гроші зі свого контенту. Деякі можуть навіть просувати свою сторінку Kickstarter або Patreon своїм шанувальникам, щоб оплачувати їх контент.

Звичайно, знайти успіх на YouTube нелегко, тому багато персонажів використовували його як крок у більші набіги. Комедіант Бо Бехрам використовував YouTube як платформу, щоб продемонструвати свої таланти, що в кінцевому підсумку призвело до його підписання з Comedy Central Records.

Подкастинг / Podcaster

Подкастинг-ще один великий шлях для підприємців. Ви можете почати свій власний подкаст і продавати рекламні ролики або включати спонсорів навколо вашого контенту.

Продаж на eBay

Отримав відмінний продукт для продажу? Налаштуйте інтернет-магазин на таких платформах, як eBay, щоб продати всі ваші продукти.

Продаж виробів ручної роботи на Etsy

Для тих, хто хоче продавати вироби ручної роботи/ручної роботи, ви можете відкрити інтернет-магазин на Etsy, сайт електронної комерції, націлений на предмети ручної роботи і товари для рукоділля. Ці предмети підпадають під широкий спектр категорій, включаючи сумки, одяг, картини, скульптуру, предмети інтер'єру та меблі, іграшки та інструменти ручної роботи.

Бути веб-дизайнером

Згідно з дослідженням WaveApp на зарплати веб-дизайнера - веб-дизайнери-фрілансери заробляють від 30 до 80 доларів на годину. Ставки нижчі, ніж у старших веб-дизайнерів, які працюють повний робочий день (які в середньому заробляють від 60,000 90,000 до XNUMX XNUMX доларів США, залежно від регіону та нішевого досвіду) у Сполучених Штатах, але це все ще може бути прибутковою областю для роботи.

Хоча це правда, що багато людей використовують шаблони в даний час, є ще багато людей, які потребують Налаштування, навіть в тих шаблонах, які вони вибрали. Налаштування не обмежується лише веб-шаблонами, але ви також можете застосувати свої навички в інших областях, таких як Інформаційний бюлетень. Якщо у вас є додатковий час, ви також можете створити свої власні шаблони для продажу або навіть застосувати свої навички в інших графічних областях, таких як створення логотипів за допомогою таких інструментів, як Logaster.

Бути розробником веб-сайту

Бути розробником веб-сайту відмінно підходить для тих, хто має технічні знання та / або вміє кодувати. Ви можете допомогти підприємствам, створюючи і підтримуючи бекенд сайту.

Як і у випадку з менеджерами соціальних мереж, ставка для позаштатного розробника веб-сайту може варіюватися в залежності від вартості самого веб-сайту. Як правило, чим більше сайт, тим вище може бути ваша плата. Виходячи з зібраних даних, ми очікуємо, що незалежний розробник веб-сайту зароблятиме в середньому близько $31.64 на годину, при цьому найвищий з них - $160 на годину, а найнижчий - $5 на місяць.

Читайте також: Створення інтернет магазину на CMS Joomla.

Будьте графічним дизайнером

Якщо ви не настільки ТЕХНІЧНІ, але можете запропонувати дизайнерські послуги, багато компаній потребують графічних дизайнерів для створення зображень та графіки.

Такі сайти, як Twine, пропонують платформа для дизайнерів-фрілансерів щоб заробляти гроші, пов'язуючи їх з компаніями або брендами, яким потрібна допомога у створенні дизайну. Оскільки все здійснюється онлайн через їх веб-сайт, Ви можете працювати віддалено з будь-якої точки світу.

Будьте розробником додатків

Mobile - Це великий ринок, і якщо ви знаєте, як створювати мобільні додатки, ви можете бути розробником додатків. Ви можете пропонувати свої послуги клієнтам, яким потрібен мобільний додаток, або самостійно створювати їх для продажу.

Бути доменщиком

Найчастіше підприємствам необхідно купувати домен преміум-класу, який відповідає їх бренду і краще впізнавати клієнтів. Ви можете заробляти гроші, купуючи преміальні домени та перепродуючи їх іншим людям.

Онлайн / позаштатний письменник

Для письменників, які хочуть почати свій бізнес, але не хочуть створювати блог або сайт, Ви можете запропонувати свої письмові послуги іншим сайтам в якості фрілансера.

Найцікавіше, що він є автором онлайн / фрілансером, це багато компаній / компаній, які потребують допомоги у написанні.

Дизайн (і продаж) футболки онлайн

Червоний міхур і CafePress це платформи, які ви можете використовувати для продажу своїх футболок та інших подібних продуктів онлайн для клієнтів. Якщо у вас є власний магазин, ви можете легко розпочати онлайн-футболку використовуючи платформи електронної комерції, такі як Shopify.

Інтернет / Дистанційне навчання

Найцікавіше в Інтернеті - це те, що ви можете зв'язатися де завгодно з ким завгодно у світі. Бути онлайн-репетитором і організовувати заняття онлайн з клієнтами по всьому світу.

Відкрити інтернет-магазин

Деякі з перерахованих нами ідей можуть бути реалізовані негайно, не вимагаючи нічого, крім адреси електронної пошти. Інтернет-магазин, навпаки, складніше і потрібно кілька речей.

А саме, вам знадобиться веб-сайт, домен і хороший хостинг-провайдер. Деякі платформи, такі як Shopify or Weebly, запропонують всі послуги як частину пакета, хоча ви обмежені тим, що вони можуть запропонувати.

В якості альтернативи ви можете отримати їх окремо від спеціалізованих веб-сайтів, таких як Hostinger в розмістити файли вашого сайту, WordPress для створення веб-сайту і покупки доменних імен з NameCheap.

Проблема з обома параметрами полягає в тому, що вам все одно потрібно створювати веб-сайт електронної комерції з нуля. Ось чому третій варіант-це те, що ми рекомендуємо, якщо ви серйозно ставитеся до початку онлайн-запуску, і це повинно використовувати платформи електронної комерції, такі як 3D кошик, Easystoreі Shopify, ці платформи пропонують все необхідне для того що б почати продавати свої власні продукти і бренд - від створення веб-сайтів з використанням їх вбудованих тем до вибору власного доменного імені.

Це корисно: Як купити хороший сайт.

Будьте консультантом з подорожей

Люди люблять подорожувати і часто шукають туристичних агентів для кращих пропозицій. В даний час ви можете бути консультантом з онлайн-подорожей, щоб допомогти клієнтам знайти пропозиції щодо вибору подорожей або рекомендувати кращі туристичні пакети.

Бути коректором

Якщо у вас є гострий погляд на коректуру, багато фірм, авторів та інших клієнтів потребують коректури / редактора. Ви можете працювати повністю в Інтернеті, відправивши вам документи по електронній пошті.

Фото зі стоку - будь фотограф

Зйомка фотографій-відмінний спосіб заробити гроші онлайн для фотографів. Такі місця, як Shutterstock або 123RF - це чудові платформи для продажу фотографій.

Копірайтер для веб-сайтів

Ще один великий шлях для письменників, особливо копірайтерів, - допомогти створити копію для підприємств та їх веб-сайтів.

Онлайн / Віртуальна Технічна підтримка

Технічні люди або ті, хто володіє достатніми знаннями в області технологій, можуть пропонувати віддалену технічну підтримку для клієнтів і бізнесу в Інтернеті.

Контрактне обслуговування клієнтів

Деякі компанії часто здійснюють аутсорсинг своїх комунікацій з клієнтами. Ви можете пропонувати свої послуги для обслуговування клієнтів за контрактом і працювати віддалено в Інтернеті.

Бути розробником програмного забезпечення

Створення програмного забезпечення може бути вигідним онлайн-бізнесом, особливо якщо ви в цьому розбираєтеся. Ви можете або працювати як позаштатний, або поетапний проект, або створювати свої власні програмні продукти і продавати їх.

Будьте консультантом з маркетингу

Маркетологи мають велику перевагу в онлайн-світі. Якщо ви досвідчений маркетолог, пропонуйте свої послуги тим компаніям, які потребують допомоги у створенні та здійсненні своїх маркетингових планів в Інтернеті.

Розробка WordPress Теми

Багато людей використовують WordPress для створення блогів та веб-сайтів. Розробка та продаж тем WordPress, які були попередньо підготовлені та прості у використанні, - Це чудовий спосіб розпочати онлайн-бізнес.

Інтернет-дослідник

Якщо ви вмієте досліджувати, ви можете пропонувати свої послуги для підприємств, письменників та інших осіб, які потребують людей для вивчення спеціалізованих тем.

Бути учасником сайту

Є ідея для нішевого сайту? Зробіть сайт і запропонуйте оплачене членство для тих, хто хоче приєднатися, щоб отримувати ексклюзивні пільги, пропоновані на вашому сайті.

Створення рекламної мережі

Ви також можете налаштувати мережу, яка призначена для онлайн-бізнесу, власників веб-сайтів і блогерів, які шукають рекламодавців або спонсорів і навпаки.

Послуги зв'язку з громадськістю

Почніть онлайн-агентство зі зв'язків з громадськістю та працюйте з підприємствами, яким потрібна допомога в спілкуванні з клієнтами та клієнтами в Інтернеті.

Обслуговування / управління сайтами

Деяким підприємствам, які вже мають веб-сайти, може знадобитися допомога в їх обслуговуванні або управлінні ними. Ви можете виступати в якості менеджера веб-сайту або пропонувати свої послуги в якості постачальника обслуговування.

Рецензент веб-сайту / Послуги критики

Якщо у вас є гострий погляд на хороший дизайн веб-сайту, ви можете бути рецензентом або спеціалізуватися на критичному веб-сайті для підприємств, яким можуть знадобитися деякі зміни, щоб поліпшити їх користувальницький інтерфейс.

Інтернет-рекрутер

Для компаній або компаній, які потребують людей, ви можете пропонувати свої послуги як рекрутера для пошуку та контакту з кандидатами в Інтернеті та їх підключення.

Написання резюме

Інший спосіб, яким ви можете використовувати свої навички написання, - це працювати з людьми, яким потрібна допомога в складанні резюме та супровідних листів. Ви можете зробити це віддалено і зв'язатися по електронній пошті або через Skype.

Бути тренером життя

Життєвий тренер-чудова бізнес-ідея для бізнесу, яку Ви можете робити віддалено і допомагати клієнтам справлятися з проблемами, з якими вони стикаються.

Консультант з харчування

Для тих, хто добре знає про харчування та дієту, ви можете запропонувати свої послуги клієнтам, які потребують допомоги, плануючи свої страви та отримуючи достатньо їжі. Ви можете проводити консультації онлайн і відправляти їм плани харчування по електронній пошті на основі вашої консультації.

Користувальницькі послуги ілюстрації

Якщо ви є фахівцем у галузі мистецтва, створіть веб-сайт, щоб продемонструвати свій портфель. Потім ви можете пропонувати замовні послуги ілюстрації клієнтам, які звертаються до вас.

Створення відеореклами

Відео оголошення YouTube-це платформа, яку бренди та компанії часто використовують для просування своїх продуктів та послуг. Створення відеороликів, орієнтованих на ці платформи, може бути прибутковою справою.

Будьте прямим продавцем

Ті, хто вміє робити продажі, ви можете пропонувати свої послуги клієнтам і компаніям для продажу своїх продуктів клієнтам онлайн, звертаючись до них безпосередньо.

Бути фінансовим консультантом

Багатьом технопренерам часто не вистачає здатності справлятися з фінансовим аспектом бізнесу. Якщо ви добре розбираєтеся у фінансах, ви можете пропонувати свої послуги їм як консультанту, так і на основі проекту.

Послуги з ведення бухгалтерського обліку

Якщо ви добре розбираєтеся в бухгалтерському обліку, ви також можете пропонувати Бухгалтерські послуги різним підприємствам. Ви можете створити веб-сайт або навіть просто просувати свої послуги в соціальних мережах.

Створення онлайн-бюлетенів

Створіть онлайн-бюлетень і створіть з ним значну мережу. Потім ви можете використовувати список для продажу своїх продуктів і послуг або навіть отримувати дохід, працюючи з іншими брендами або підприємствами.

Пропонувати послуги з виробництва свинцю

Компанії та бізнес завжди шукають потенційних клієнтів. Якщо ви добре розбираєтеся в цьому, ви можете заробляти гроші, пропонуючи свої послуги їм.

Dropshipping

Не хочете займатися логістикою запуску інтернет-магазину? Dropshipping дозволяє продавати товари клієнтам через ваш веб-сайт, але виробник буде обробляти запаси і доставку.

Враховуючи низький бар'єр входу, дропшиппінг став популярною бізнес-моделлю серед підприємців, які хочуть почати онлайн-бізнес без великих витрат. Звичайно, це також означає, що в галузі багато конкуренції.

Якщо ви хочете досягти успіху при запуску служби дропшиппінгу, наступні кроки повинні охоплювати всі основи, які вам потрібні для початку роботи:

  1. Виберіть вигідну нішу, яка буде прибутковою
  2. Пошук Dropshipping постачальників, які є надійними
  3. Отримати ідентифікатор податку з продажів
  4. Виберіть торговельну платформу, яка підходить для вашого бізнесу
  5. Запустіть свій магазин і почніть продавати

Звичайно, є багато деталей, і якщо ви серйозно ставитеся до цього, Buildthis.io пропонує вичерпний посібник (натисніть тут) про те, як розпочати бізнес в Інтернеті, використовуючи Shopify, одну з найбільших онлайн-додатків для електронної комерції.

У посібнику детально описано, що вам потрібно для створення успішного магазину Dropship, такого як налаштування платіжних шлюзів та наявність служби підтримки / підтримки клієнтів.

Часті питання про онлайн-бізнес (FAQ)

Які найбільш прибутковий онлайн-бізнес?

Є багато ніш, які можуть бути прибутковими в Інтернеті, і деякі з найпопулярніших включають здоров'я і багатство.

Що я можу продати онлайн?

Все, що можна продати онлайн, від послуг до фізичних і цифрових товарів. Просто виберіть платформу для продажу та продажу свого продукту.

Яку справу я можу запустити з дому?

У сучасну цифрову епоху багато видів бізнесу можна вести з дому. Деякі приклади цього включають консультаційні послуги, позаштатний лист, аффилированного маркетингу, огляд продукту і навіть деякі консультаційні послуги.

Який бізнес хороший для початківців?

За своєю природою підприємництво вимагає, щоб люди володіли кількома навичками або вивчали їх. Це включає в себе управління бізнесом, маркетинг і навіть певний рівень логістики. Завжди добре вибрати бізнес, яким ви захоплені і добре обізнані.

Як мені знайти ідеї для стартапу?

Ось! Крім жартів, ITstatti.in.ua - це сайт, де ви можете отримати багато корисних навичок і бізнес-ідей. Все, що вам потрібно зробити, це шукати їх у нашому розділі блогу. Наш контент створюється досвідченими авторами, які часто мають безпосереднє знання галузей і тем, які вони охоплюють.

Який найпростіший спосіб почати онлайн бізнес?

  1. Знайдіть необхідність
  2. Зробіть відео або напишіть копію, яка продає
  3. Створіть простий сайт з цим відео / копією

Відео

Почати онлайн-бізнес легко, але зростання і звернення до потрібної аудиторії - це складне завдання.

Читайте також - Як заробити гроші — ТОП-200 способів

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити