Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Біржі криптовалют. Топ бірж для заробітку

Останнє оновлення: Четвер, 25 лютого 2021 Автор: Вольдемар Воронцовський

Біржі криптовалют

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! При обміні фіатних грошей на криптовалюту обмінники беруть за свої послуги 5-10% комісії. А ось біржі криптовалют в 2021 році беруть за переклади всього лише 1-5%. Але варто відзначити, що далеко не всі біржі працюю з фіатними грошовими коштами.

Тому якщо ви майнер або інвестор, то найкращий спосіб обміняти криптовалюту без втрати зайвих коштів.

Якщо ви добуваєте цифрові монети в 2021 році, з допомогою клауд майнінгу або на власному обладнанні, вам не уникнути використання бірж криптовалют для конвертації кріптовалюти в фіат (традиційний гроші) або ж диверсифікації вкладень, змінюючи одну криптовалюту на іншу.

Критерії вибору надійної біржі

Для того, що ви виявити кращу біржу криптовалют слід виходити з ряду критеріїв:

 • які валюти ви майните;
 • які вам валюти потрібні для покупки;
 • виводяться гроші в рублі або гривні;
 • чи є приховані платежі;
 • як часто біржа криптовалют затягує проведення операцій.

Сьогодні ми розглянемо ТОП бірж криптовалют, відомих на сьогоднішній день. Вони засновані в різних країнах, але надають доступ до системи для жителів усього світу. В тому числі і України.

Вибір біржі криптовалют: на що звертати увагу?

В мережі працює досить велика кількість майданчиків з обміну криптовалюти, з-за чого у новачка можуть виникнути серйозні проблеми з вибором майданчика. Є кілька простих рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати сервіс та почати заробляти на криптографічній валюті.

Для успішної торгівлі, введення і виведення коштів слід звертати увагу на такі фактори:

Добовий обсяг торгівлі

Одним з найважливіших показників будь-якої біржі криптовалют є добовий обсяг торгівлі. За цим показником можна також оцінювати ажіотаж навколо конкретної пари і прогнозувати подальший рух курсу.

Введення і виведення коштів

Перед реєстрацією та поповненням коштів, уважно читайте умови введення і виведення, а також звертайте увагу на платіжні системи, які підтримує біржа криптовалют. Гра на біржових курсах може виявитися менш вигідною, з-за високої комісії за зняття коштів.

Це ж стосується і майнерів. Заробіток з майнінгу теж виявиться менш істотним, тому міняти криптовалюту в долари краще всього на майданчиках без комісії або з мінімальним рівнем.

Криптовалютні пари

Деякі топові біржі спеціалізуються тільки на популярних і відомих криптовалютах. У 2021 досі працюють майданчики, на яких можна поміняти тільки BTC на USD, що є великим мінусом.

Моніторинг курсів

Досвідчені трейдери і майнери відкривають акаунти відразу на декількох біржах криптовалют. Це дає можливість знаходити не тільки кращі пропозиції на ринку для обміну, але і заробляти за рахунок арбітражу. Слідкуйте за графіком курсів на біржах і шукайте сигнали для закриття позицій відразу на декількох майданчиках. Прибуток від таких операцій виявляється не найбільша, але якщо робити все правильно, можна гарантовано виходити в плюс. В мережі є досить велика кількість стратегій гри на біржі. Вони допоможуть заробляти на арбітражних ставках.

Не потрібно завантажувати додаткове ПО

Відсутність скриптів (спеціалізованих програм) теж можна розцінювати як перевагу. Не завантажуйте програми з маловідомих бірж.

В якості альтернативного способу для обміну валюти на криптовалюту, можна використовувати термінали. Єдиний недолік полягає в тому, що багато з них підтримуються тільки Bitcoin, причому курс конвертації може виявитися не самим вигідним.

Топ бірж криптовалют за обсягом торгів. Рейтинг 2021 року

Найбільш надійні біржі з великим обігом коштів. Наш рейтинг включає в себе різні майданчики: російські, українські, китайські, японські, корейські і так далі. Топові біржі криптовалют відрізняються не тільки широким асортиментом пар, але і високим ступенем надійності і кращими котируваннями.

На даний момент на багатьох біржах закрита реєстрація для нових користувачів, найбільш адекватні біржі доступні зараз для реєстрації HitBTC і Binance.

Біржа Binance

Криптовалютная біржа Binance це відносно нова біржа, яка розпочала роботу в 2017 році, і за цей час вона отримала популярності серед користувачів. Зараз біржа Binance входить в ТОП-5 бірж з добового обсягу торгів. Штаб квартира біржі Binance знаходиться в Гонконгу, що дає більшу надійність ніж юрисдикції інших бірж.

Binance вигідно виділяється на тлі конкурентів низькими зборами за торгівлю на платформі (0,1%) і швидкою обробкою транзакцій. Технологія Binance дозволяє біржі обробляти до 1,4 млн ордерів в секунду.

Сайт криптобиржі Binance має російськомовну версію інтерфейсу. Також користувачам доступні версії англійською, китайською, японською, корейською, іспанською та французькою мовами. Інтерфейс досить зручний і багатофункціональний.

В рамках ICO до фінансування проекту долучилося також кілька великих інвесторів з Китаю та інших країн. Гендиректор компанії заявив про намір суворо відповідати вимогам законодавчого регулювання.

Переваги та плюси біржі Binance:

 • Binance займає 1 місце за обсягом торгів серед всіх крипто бірж;
 • Щоденний обсяг торгів перевищує 2 мільярди доларів;
 • Засновник біржі Changpeng Zhao, раніше активно працював на OKCoin, Блокчейн.інфо, Bloomberg;
 • Комісія за операцію всього 0,1%;
 • Верифікація не обов'язкова;
 • Наявність програми для торгівлі на мобільному пристрої;

Біржа HitBTC

HitBTC працює з 2013 року і являє собою торгову платформу з красивим дизайном, швидким движком, мультивалютною підтримкою і з можливістю торгівлі як різними криптовалютами, так і токенами.

Перед початком торгів на біржі HitBTC кожен користувач повинен зареєструватися. Щоб відкрити аккаунт, достатньо вказати наступні дані:

 • електронну пошту;
 • пароль (мінімум 6 символів, включаючи 1 цифру і заголовну літеру).

Після цього на вказаний e-mail прийде лист з проханням верифікувати адресу.

Щоб поповнювати і виводити кошти у валюті, користувачеві потрібно пройти верифікацію. Але й без цієї процедури можна користуватися сервісом HitBTC. Правда тоді для вводу і виводу будуть доступні тільки кріптовалюти.

Біржа EXMO

EXMO — біржа криптовалют працює з 2013 року, де можна вводити і виводити долари, гривні і євро. Тобто можна перевести гроші з Ощадбанку на біржу і дешево купити будь-яку криптовалюту!

Найбільш ходові пари вважаються BTC/USD, BTC/RUB, ETH/USD і DASH/RUB. Перекази всередині мережі здійснюються за кілька секунд, а виведення коштів йде від 5 до 30 хвилин.

Біржа Yobit

Біржа Yobit.net — це онлайн-майданчик для здійснення спекулятивних операцій з криптовалютою. Головна особливість цієї торгової площадки полягає у величезному різноманітті монет: від найвідоміших до лише недавно з'явившихся. Крім торгівлі криптовалютою біржа може служити гаманцем. Крім цього, є можливість заробити на біржі криптовалют Yobit: інвестувати грошові кошти та отримувати певний дохід щодня (мова йде про інвестиційну програму ІнвестБокс).

Біржа Poloniex

Poloniex (Полонікс) — одна з найбільших і найвідоміша біржа криптовалют в світі. На ній можна купити або продати всі популярні пари. Вона почала працювати у 2014 році. Досвідчені трейдери часто називають цей майданчик «Поло». Біржею користується понад 45 тисяч користувачів.

Однак є незначні недоліки. По-перше, ця біржа криптовалют підтримує лише англійську мову. Незважаючи на це, за рахунок інтуїтивно зрозуміло інтерфейсу вбудованого перекладача в браузері, навіть новачки можуть швидко освоїтися на майданчику Poloniex і користуватися всіма її можливостями. По-друге, з-за високої популярності на цьому майданчику є хакери, які використовують фішинг, щоб вкрасти дані гаманця. Будьте пильні, особливо при читанні листів на пошті, не варто кликати на сумнівні посилання. По-третє, важко пройти верифікацію.

Біржа Kraken

Kraken (Кракен) — заслугованно потрапляє в самі найбільші біржі криптовалют. Це досить популярна онлайн платформа, яка має безліч позитивних відгуків від трейдерів з різних країн. Незважаючи на те, що домен зареєстрований в 2000 році, компанія почала діяльність 28 липня 2011 року. Платформа заснована організацією з Сан-Франциско. Ознайомитися з докладною історією розвитку можна на офіційному сайті.

Біржа Bitfinex

Bitfinex — зарубіжна біржа криптовалют. На російську мову переведені всі основні розділи сайту. Спочатку ця площадка позиціонувала себе як біржа Bitcoin, однак на ній почали швидко з'являтися і інші кріптовалюти.

Біржа Bittrex

Це також дуже популярна біржа, але реєстрація для нових користувачів вже припинена з минулого року. 

Біржа BTC-e (провела ребрендінг і тепер називається Wex)

BTC-e — популярна біржа криптовалют серед російськомовних користувачів. Вона заслужено знаходиться серед кращих майданчиків, оскільки пропонує популярні напрямки для обміну валют і вважається дуже надійною. Вся інформація на сайті надається російською. Крім того, на офіційному сайті BTC-e є новини. Цей розділ дозволити стежити за найважливішими подіями у сфері криптовалют.

Біржа CEX

Компанія CEX.IO, зареєстрована в 2013 році в Лондоні, до 2015 надавала послуги хмарного майнінгу, а до 2016 року володіла одним з найбільших пулів майнінгу биткоинов «GHash.IO». В даний час CEX.IO функціонує як онлайн-сервіс обміну криптовалют.

Пройшовши реєстрацію, клієнт може торгувати криптовалютою в лімітах, встановлених на біржі. Для отримання доступу до поповнення і виводу фіатних (легітимна валюта: долар, євро і так далі) грошей можна через процедуру верифікації.

Сама біржа працює під наглядом британських властей і тому намагається забезпечувати високий рівень надійності. На даний момент біржа не стикалася з великими інцидентами безпеки.

Біржа Bitstamp

У 2011 році Bitstamp заснували брати Кодрич і Дамьян Мерлак зі Словенії. Юридична адреса зареєстрований в Люксембурзі, але на даний момент Bitstamp діє в правовому полі Великобританії.

Щоб отримати доступ до торгів, потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації. Для створення нового облікового запису потрібно прийняти угоду користувача і вказати повне ім'я, адресу скриньки електронної пошти та країну проживання.

На вказану адресу буде відправлено лист з ідентифікатором та паролем для нового облікового запису. Система буде вимагати від клієнта поміняти пароль, автоматично згенерований при першому вході в аккаунт, з обов'язковим використанням символів нижнього і верхнього регістру.

Потім для авторизації потрібно ввести ідентифікатор, присвоєний системою, і новий пароль. Створити власний логін не можна, тому слід записати і надійно зберегти ідентифікатор, щоб не втратити доступ до біржі.

Після реєстрації потрібно в обов'язковому порядку пройти процедуру верифікації. Для цього необхідно написати своє повне ім'я, адресу, поштовий індекс, місто і країну проживання, національність і дату народження.

Крім того, потрібно фото посвідчення особи, а також виписка з банку або платіжна квитанція (терміном не більше трьох місяців) для підтвердження того, що ви є громадянином країни, зазначеної в анкеті.

Ми прерахували Вам дюжину різних криптобірж, а якою користуватися - вибір залишатиметься за вами!

Читайте також - Як заробити Біткоіни (Bitcoin, BTC, Біток)?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити