Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Криптовалюта NEO (Нео, NEO): обзор, курс, історія та перспективи

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Криптовалюта NEO

Криптовалюта NEO взяла старт точно такий же стрімкий, як і перший криптоактив планети.

Досить згадати про ребрендінг, який дозволив вартості збільшитися валюті буквально за 2 місяці майже в 50 разів, але пройде ще пару місяців і вартість впаде рівно наполовину. В принципі тут нічого незвичайного немає, така тенденція спостерігається у всіх криптофондів.

Ребрендінг: від AntShares до NEO

Довгий час AntShares вважався китайським аналогом популярного криптоактива ефіріума з-за схожого майданчика і платформи.

Головним недоліком китайської валюти була обмеженість, тобто, закритість і одноосібна територіальна приналежність не давали руху (криптовалюта котирувалася тільки на азіатських ринках).

Ребрендінг змусив вийти криптоактиву на глобальний ринок і зайняти своє почесне місце в лідируючому списку криптофондів.

Досить тривалий час криптовалюта NEO знаходиться на 7, почесному місці, серед ТОП-10 криптомонет.

Ребрендінг валюти стався у себе на батьківщині, в Китаї.

Компанія Microsoft стала офіційним майданчиком (в офісі компанії в Пекіні), де СЕО-директора старої платформи AntShares оголосили про переведення криптоактива на нову, і з цього моменту отримує своє нове ім'я NEO.

Прес-конференція була вражаючою і багатообіцяючою, в принципі, все, що було сказано її творцями, вдалося дуже швидко реалізувати в найближчі місяці.

Хто стояв біля істоків кріптовалюти NEO

Спочатку була прийнята єдина концепція розвитку криптоплощадки.

Відразу ж було визначено, що штаб-квартира знаходитиметься в Китаї, і ніхто, крім китайських фахівців не буде залучений в проект.

В принципі так і сталося. Компанія врахувала гіркий досвід своїх колег з OmiseGO і не стала запрошувати до роботи міжнародних експертів.

Першою скрипкою, він же співвласник попереднього проекту AntShares став пан Да Хонгвей, який не забув запросити у співзасновники свого компаньйона Еріка Жанга.

Команда розробників виглядає так:

 • Тни Тао — провідний директор компанії;
 • Джонсон Тао – економічний СЕО-директор проекту;
 • Кріс Чен — СЕО-директор групи;
 • Фред Хуанг — менеджер з міжнародних зв'язків.

Як будувалася політика компанії Нео?

Криптовалюта NEO

Засновник NEO погодився з думкою, що майбутня система блокчейн буде повністю оцифрована у майбутньому, причому через розумні технології — смарт-контракти.

В даній ситуації було прийнято рішення будувати всю роботу фірми виходячи з цих критеріїв.

На прес-конференції в столиці КНР — Пекіні, було твердо відстояна позиція, що майбутнє всього людства лежить через «смарт-економіку», тому необхідно цей принцип реалізувати в NEO.

Відкритість бази даних і явна прозорість повинні бути в пріоритеті у криптоактива НЕО.

Другий засновник компанії, пан Чжан висловив думку, що NEO має кращі позиції, ніж перший «пробний шар» смарт-контрактів — ефіріум.

Деякі моменти технічної досконалості Smart-контактів вдалося реалізувати розробникам, і в якості приклада можна навести програми, які використовують китайська криптовалюта НЕО — Java, Python, Go, Kotlin і Microsoft.net.

На противагу «номеру два» криптовалютного ринку Ефіріум зазначимо, що платформа працює тільки з однією програмою — Solidity.

Партнери NEO

Старі партнери AntShares залишилися в колишньому складі в новому проекті китайської кріптовалюти НЕО.

Це всім відомі сервіси Алібаба, а також Microsoft і служба WINGS.

Після запуску нового проекту у програму увійшли такі відомі бренди як Bancor, Binance, Agrello.

Через пару місяців після ребрендінгу приєдналися CoinDash, Nest Fund. Навіть сьогодні є оновлювані офіційні повідомлення криптоплощадки про підключення нових брендів до криптоактиву.

Як росте курс NEO

Динаміка зростання сьогоднішнього курсу для кріптовалюти NEO знала як злети, так і падіння.

Скажімо так, що 2017 рік був періодом різкого зростання курсу. Починаючи з 1 січня 2017 року і до початку червня NEO курсував в межах $1.

Надалі відбувся різкий зсув вперед. З червня по 14 серпня вартість кріптовалюти зросла в 50 разів, максимальна грань курсу NEO в цей період досягав позначки $50.

Після цього періоду почався різкий відкат валюти у зворотний бік. До середини листопада валюта тримала планку приблизно до $27, потім знову сталося різке зростання до $185 в середині січня 2018 року. На момент написання статті, курс знову дав відкат назад, але експерти вважають це тимчасове явище, і криптоактив повинен знову подолати свою психологічну позначку в $185.

Курс НЕО на данний момент

NEO к доллару:

Особливості роботи NEO

Творці платформи, коли оголошували ребрендінг, заявили, що остаточний термін становлення NEO настане у 2017 році.

Це сталося 22 червня, як і обіцяли творці платформи.

По своїй суті НЕО стала першим блокчейн-майданчиком загального доступу.

Був впроваджений покращений код для всіх платформ смарт-контрактів, які прив'язані до цифрових підтверджуючим посвідченням.

Доопрацьована децентралізація загального порядку веління принципу торгівлі, а також були визначені принципи оцифрування всіх активів.

Відгуки про блокчейн НЕО суперечливі, але більшість з них позитивні. На криптобіржах маркер кріптовалюти аналогічний своїй назві — NEO.

З іншого боку, монета відрізняється від своїх побратимів по деяких параметрах. Так, якщо ефіріум живить свою систему, то НЕО – грає роль фінансового мосту до старої економічної моделі світу.

Купити NEO рівнозначно що купити акції, і недарма творці криптоактива використовують замість слова криптовалюта NEO – «акції».

У період першого ICO було продано частину акцій для вільного продажу, частина монет залишилася в активі компанії. За приблизними підрахунками, у засновників компанії на руках знаходиться близько 50% всіх акцій.

Розумні технології NEO на практиці

Головне завдання творців NEO це вийти на передові лідери «китайських розумних технологій».

В якості прикладу і факту повноцінної роботи платформи, використовуються звичайні нам фіатні гроші.

Але для того щоб на практиці реалізувати успішний старт розумним технологій, робляться наступні зусилля:

 • Всі активи переводяться в токени;
 • Створюються нові платформи для майбутніх проектів смарт-контрактів;
 • Використовуються ідентифікаційні сертифікати;
 • Верифікація особистості проводиться методом оцифровки бази даних;
 • Всі дії всередині мережі збігаються з законами КНР (Китай).

На платформі NEO використовується великий спектр мов програмування, що робить цю валюту цікавою для програмістів перед ефіріумом, де реалізовано тільки одну мову програмування — Solidity. Це істотний плюс для платформи, де немає потреби програмістам проходити перенавчання, якщо вони знають інші мови програмування.

Як придбати, зберігати або обмінювати NEO

Криптоактиви NEO можна без проблем обміняти, купити, продати на 20 криптоплощадках, причому в цьому списку є найбільші компанії, такі як Bittrex, Bitfinex і Binance.

Точно також можна і зберігати валюту в цих криптоцентрах, але при цьому не буде нараховано Gas – криптомонета для відправки токенів, яка в даному випадку нараховується інвесторам як дивіденди.

Самі творці пропонують використовувати офіційні гаманці, які надані на сайті neo.org

Тепер ми перейдемо до докладного опису сервісів і майданчиків по використанню криптогаманців:

 1. NEO APP— цей софт розроблений спеціально для мобільних пристроїв на платформі Android. Рекомендується застосовувати для робочих версій ОС не нижче 4.0.3.
 2. GUI – сервісний клієнтський софт для гаджетів Windows не нижче 7-ї версії. Локалізація тільки англійська або адаптована під китайську платформу.
 3. CLI — призначений для звичайних ПК, але з англійсько-китайською схематичною локалізацією. Дуже простий і доступний функціонал, підходить для ОС як Windows, так і Linux.
 4. NEON – інсталяція для популярних операційних систем Windows, OSX і Linux. Дуже простий і доступний формат гаманця. Розробка софта англійською мовою.

Рекомендується використовувати програми для валюти, які розміщені на офіційному сайті NEO.

Самим практичним і багатообіцяючим проектом є гаманець NEON, який можна використовувати для ПК і мобільний пристроїв одночасно, але деякі ключові відомості гаманця розміщені на сторонніх веб-ресурсах, наприклад, відомості про угоди з криптоактивам, поточний баланс і т. д.

Увага! У свій верифікаційний гаманець ви можете увійти з стороннього ПК, необхідно врахувати, що при цьому сервіс запитає у вас особистий цифровий код, який ми вам виданий при інсталяції на основному блоці криптохранилища.

Основна особливість власних гаманців НЕО, це відсутність комісії за перерахування своїх власних токенів на інші гаманці в мережі.

Є один невеликий плюс таких гаманців. Ви можете отримати дивіденди в якості пасивного доходу, які становлять до 9%, на існуючу суму криптоактивів. Але монети нараховуються у вигляді токенів мають маркер NeoGas.

Чи майнять NEO?

Якщо ви хочете майнити NEO, то поспішаємо вас розчарувати.

Як відомо, творці проекту заявили, що вони будуть дотримуватися законів КНР, а, як відомо влади країни наклали заборону на майнінг NEO і, отже, її творці не будуть переступати закони країни, яка дала життя криптовалюті.

Єдиний спосіб купити валюту – це криптовалютні біржі, інших способів не існує, наприклад, на деяких біржах доведеться використовувати фіатні гроші а на інших альткоіни для покупки NEO на інших майданчиках криптоіндустрії.

Прогнози на перспективу + відео

Багато хто сходиться в думці, що вартість кріптовалюти НЕО в 2018 році може подолати рубіж в $300-400.

А до 2020 року є висока ймовірність того, що 1NEO буде коштувати не менше $2000.

Початок 2018 року показав, що зростання неминуче, але і падіння будуть, так як зараз позиції всіх криптовалют світу нестабільні через появу чуток про прийдешнє світовому крипторегулюванні. У всякому разі, ця хвиля спаде, і NEO знову полине вгору, так як у «китайського ефіріума» є великі перспективи.

Читайте також - Криптовалюта Cardano (Кардано, ADA)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити