Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Binance (Бінанс) біржа криптовалют: відгуки і огляд. Реєстрація, як торгувати і вивести гроші

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Binance

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Binance - найпопулярніша і найзатребувана криптоввалютна біржа світу №1. По таким важливим параметрам як кількість зареєстрованних користувачів, обьєму торгів, кількості зареєстрованних за певний проміжок часу, на сьогоднішній день не має їй рівних.

Майданчик належить Шанхайській компанії, але зареєстрованій в Швейцарії, і скоріш за все на довгі роки залишиться лідером ринку.

Криптовалютная біржа Binance (офіційний сайт - довічна знижка 20% НА КОМІСІЇ) виникла зовсім нещодавно, але за короткий проміжок часу встигла не тільки заявити про себе, але і увірватися в топ лідируючих майданчиків за добовим оборотом. Чому Бінанс так популярна і що вона може запропонувати криптотрейдеру – відповіді на ці та інші питання ви знайдете в статті.

Біржа Binance — відгуки (Бінанс)

Біржа Бінанс була запущена в роботу на початку 2017 року, а до цього старту передувало ICO. Шляхом проведення краудфандінгу майданчик зібрав необхідну суму для свого розвитку (близько $15 млн), а інвестори отримали внутрішні токени системи під назвою Binance Coin (BNB). Незважаючи на відносно недавній запуск, і сама біржа, і її монета отримали велику популярність. Зокрема, Бінанс зайняла почесне перше місце з добовим оборотом, а токен розташувався на 25-му місці в рейтингу криптовалют — його курс вже перевищує $8.

Binance

 

Як же вдалося молодій і амбітній біржі Binance com досягти таких успіхів за короткий час? В першу чергу, головна причина уваги до Бінанс в тому, що вона пропонує більш вигідні та комфортні умови для трейдингу, ніж цілий ряд майданчиків, які зайняли ТОП. По-друге, ця азіатська біржа має сильну команду розробників з гучними в блокчейн-індустрії іменами. Так, керує проектом Чанпен Чжао, який у минулому мав відношення до Blockchain info.

Також до проекту приєдналася Йі Хе — засновниця OkCoin, що відразу ж привело токен Бінанс до подорожчання на 40%. Зіграло на руку молодому проекту і те, що ще в ході ICO на біржу звернули увагу великі інвестори, такі як Роджер Вер і Морган Стенлі. Багато хто з цих прихильників Бінанс підтримують ресурс і сьогодні.

Не варто заперечувати і того, що організатори провели повномасштабну рекламну компанію, яка дала свої плоди у вигляді активної уваги трейдерів. Сьогодні біржа Бінанс – це майданчик для торгівлі перший за величиною з добовими оборотами коштів більше, ніж $1.5 млрд. Вона якісно відрізняється від багатьох бірж, з якими ми мали справу раніше і дуже лояльні до своїх користувачів, а крім того, має великий список інших переваг.

Переваги Binance

 • Низькі комісії за операції, які на порядок нижче, ніж у конкурентів і складають 0.1% (0.05% для тих, хто здійснює операцію з Binance Coin).
 • Представлено понад 230 торгових пар, дуже часто на біржі Бінанс стартують токени після ICO. Багато трейдерів цінують майданчик саме за можливість торгувати молодими монетами, які коштують дешево і мають великі перспективи зростання.
 • Висока швидкість транзакцій (перевищує 1.5 млн. операцій у секунду).
 • З платформою зручно працювати, так як вона має українськомовний переклад, простий дизайн і зрозумілий інтерфейс.
 • На Бінанс немає обов'язкової верифікації. Без надання документів користувач може виводити до 2 ВТС на добу, що більше ніж достатньо для більшості користувачів.
 • Є належний рівень безпеки — для операцій необхідно підключення двофакторної аутентифікації, яка захистить ваш аккаунт від несанкціонованого доступу.
 • Плюсом можна відзначити наявність реферальної програми – додатковий заробіток без вкладень ще нікому не завадив. За умовами партнерки, платформа буде платити вам 20% від своєї комісії.

Недоліки Бінанс

Майданчик має відмінну репутацію в мережі — відгуки про біржу Binance com виключно позитивні. Можливо, вона справді така гарна, а може, просто ще не встигла накосячіти, адже працює відносно недавно. Але недоліки у Бінанс все ж є, хоч і не глобальні.

В першу чергу, не всім трейдерам по душі, що майданчик не працює з фіатом. Погодьтеся, не завжди зручно постійно міняти кошти в біткоіни або іншу криптовалюту і втрачати на комісії. Але з іншого боку, при додаванні фіата платформа не була б такою лояльною і мала б більш жорсткі умови верифікації, щоб запобігти відмивання грошей.

Біржа криптовалют, що працює з фіатом (USD, EUR, Гривні):Exmo (Ексмо)

Ще один недолік полягає в тому, що виведення грошей з Binance має деяку особливість — можна виводити тільки цілі значення. Ви не можете замовити на вивід дробові частки якої-небудь з монет (крім біткоіна) і вони будуть просто неоперабельно висіти у вас на гаманці.

Як торгувати на біржі Binance com | Як поповнити баланс

Після прочитання огляду багатьом користувачам, напевно, стало цікаво дізнатися: як торгувати на Binance? Без перебільшення, Бінанс це одна з найбільш зручних торгівельних майданчиків, так як вона радує не тільки технічними можливостями, але і інструментами для аналізу. Принципових відмінностей від конкурентів біржа Binance не має, тому якщо ви не новачок, то ніяких труднощів виникнути не повинно.

Ну а якщо ви тільки починаєте працювати з біржами, то для вас є суттєва перевага – інтерфейс Бінанс має переклад на українську мову і, хоч переклад цей досить своєрідний, працювати з майданчиком набагато простіше, ніж з повністю англомовними ресурсами. Далі я більш детально все розповім, але перед цим дізнаємося, як проходить реєстрація в Binance.

Реєстрація в Binance

Біржі Бінанс дуже лояльна до своїх користувачів, а тому в процесі реєстрації від вас буде потрібно мінімум інформації.

 1. Перейдіть на офіційний сайт Binance -20% КОМІСІЇ для створення персонального акаунту.
  Якщо ви побачили повідомлення, що реєстрації закриті, спробуйте повторити спробу пізніше.
 2. В шапці сайту виберіть «Register».
 3. У формі, що з'явилася вказуємо адресу пошти (дійсну, його необхідно буде підтверджувати) і пароль. Наостанок залишається прийняти правила угоди і натиснути кнопку «Register».
  У платформи незвичайна капча — потрібно потягнути за повзунок до місця вставки пазла (тягнути потрібно не сам пазл, а саме повзунок).

Перед тим, як торгувати на Binance, вам буде запропоновано включити двофакторну аутентифікацію. Включити цю захист потрібно не тільки для безпеки аккаунта — без двухфакторки ви не зможете виконати жодної операції. Є два варіанти перевірки – смскою і через Google Authenticator.

Перший варіант допустимо тільки для жителів материкової частини Китаю, нам же залишається аутентифікація через додаток. Просто скачайте його на свій смартфон, відсканувавши QR-код, введіть секретний код доступу до аккаунту у відповідне поле.

Як поповнити баланс на біржі Бінанс

Якщо реєстрація в Binance com завершена, а ви готові до торгівлі, то потрібно поповнити рахунок. Зробити це можна практично з будь якою криптовалютою, так як Бінанс підтримує велику кількість монет. Ознайомитися з доступними до поповнення криптовалютами ви можете у розділі «Funds», вибравши «Deposits & Withdrawals».

Чим поповнити баланс? Будь-які кріптовалюти завжди можна купити в обмінниках електронних валют.

Для поповнення виберіть криптовалюту, яку збираєтеся завести і натисніть навпроти неї «Deposit». Вам буде представлений адресу, на який і потрібно перевести монети.

Важливо! Переводити на вказану адресу можна тільки обрану криптовалюту. Якщо ви відправите біткоіни на адресу ефіру, то втратите свої гроші.

Як торгувати на біржі Binance

Відгуки по біржі Binance в один голос говорять, що працювати з майданчиком комфортно і новачкам, і трейдерам з досвідом. Не буду стверджувати, що це найбільш зручна платформа з усіх існуючих, так як для кожного користувача все індивідуально, але для успішного трейдингу на Бінанс є все необхідне.

Як торгувати на Binance? В цілому все також, як і на інших біржах. Є два режими торгівлі – базовий (Basic) і з розширеними можливостями (Advanced). За замовчуванням стоїть базовий режим — якщо вам потрібен розширений режим, його можна включити зліва вгорі.

Для здійснення операції виберіть напрямок, вказавши назву потрібної вам кріптовалюти у спеціальному полі, як показано на скріні:

Є три типи ордерів: «Limit», «Market», «Stop Limit». З їх допомогою ви можете створити відкладену заявку на покупку, купити/продати монети за ринковою вартістю або обмежити втрати при здійсненні операції, встановивши ліміти.

Зверніть увагу, що здійснюючи операції за внутрішній токен платформи BNB, ви платите комісію за операцію на 50% менше, ніж при купівлі монет за іншу криптовалюту.

Як вивести гроші з Binance com

Зароблений профіт або куплені на довгострок монети ви можете вивести через розділ «Funds» — «Deposits & Withdrawals». Далі виберіть монету, які хочете відправити на гаманець і натисніть навпроти неї «Withdrawal».

У формі, що з'явилася вкажіть адресу гаманця, на який плануєте виведення грошей з Binance, а нижче – суму (обов'язково враховуйте комісію). На завершення натисніть кнопку «Submit». Далі підтвердіть виплату кодом з Google Authenticator. Виведення коштів з Binance не займе багато часу.

Верифікація

Верифікувати на Binance зовсім не обов'язково, в цьому немає прямої необхідності для більшості користувачів. Підтвердження пошти є першим етапом верифікації, і вже з цього моменту ви можете виводити до 2 ВТС на добу. Для підвищення лімітів до 100 ВТС в день потрібно надати особисту інформацію і скани документів.

Якщо ж і цієї суми вам здасться мало, то можна пройти і третій етап верифікації, який полягає в співбесіді зі службою підтримки.

Бінанс блискавично зайняла лідируючу позицію серед кращих торгових майданчиків, а численні відгуки по біржі Binance говорять про те, що популярність ця зовсім не випадкова. Сервіс дійсно пропонує вигідні умови для торгівлі, тому кожному трейдеру варто розглянути перспективний майданчик в якості місця своєї роботи. Навіть якщо ви вже знайшли основне місце для торгівлі, то Бінанс може стати додатковим варіантом для диверсифікації ваших коштів.

Сподіваюся, мій огляд дозволив вам докладно дізнатися особливості біржі, яку специфіку має поповнення і виведення з Binance, а також у чому переваги використання цього молодого майданчика для трейдингу.

Перейти на біржу https://www.binance.com/uk-UA/

Відео

Читайте також - Трейдінг криптовалюти. Основи торгівлі на біржі криптовалют

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити