Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Ексмо (Exmo) біржа криптовалют: відгуки і огляд. Як торгувати і виводити гроші

Останнє оновлення: Середа, 21 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Ексмо (Exmo) біржа криптовалют

Криптовалютна біржа EXMO - одна з найулюбленіших торгівельних майданчиків серед криптотрейдерів і інвесторів СНД. Це міжнародна, багатофункціональна платформа в якій швидко та легко можна провести з популярними криптовалютами та фіатними активами (звичайними грошми) любі операції.

На цій біржі можна працювати з різними фіатними парами, а саме: гривні, доллари та євро.

Хорошою альтернативою або доповненням до вже «обжитих» ресурсів для торгівлі Bitcoin і іншими криптовалютами стане Exmo – відгуки та особливості роботи з якою ви як раз і дізнаєтеся з цієї статті. Отже, якщо вам цікаво, як торгувати на Exmo.me (офіційний сайт) і що вона може запропонувати трейдеру, то читайте далі.

 

Біржа криптовалют Exmo – відгуки

Біржа Exmo.me заслужила в мережі репутацію торгової площадки, перевіреною часом. Вона стабільно працює з 2013 року і до наших днів зуміла не втратити своєї репутації, більше того, навіть не заплямувала її. І хоч у загальних масштабах це досить невеликий майданчик, що має добові обороти в районі 150$ млн., тим не менш в СНД країнах вона має особливу популярність.

Пояснюється це тим, що біржа одна з небагатьох пропонує користувачам зручний український інтерфейс і можливість заводити не тільки криптовалюту, а ще долари та іншу фіатну валюту – зокрема, гривні.

Свою роботу Ексмо починала як звичайний обмінник, але правильна політика розвитку дозволила йому швидко трансформуватися в повноцінну біржу. Про надійність майданчики говорить той факт, що багато клієнтів Exmo використовували і сьогодні використовують її просто як місце для зберігання своїх коштів. Такий підхід, звичайно ж, не вірний — вашим грошам буде значно безпечніше у вашому гаманці, ніж на будь-якій біржі, нехай навіть вона має бездоганну репутацію.

Серед усіх діючих криптовалютних бірж, з добовим оборотом Ексмо займає 26 місце у рейтингу. І потрібно сказати, що майданчик динамічно розвивається і дуже скоро може зайняти почесні позиції – принаймні можливості для трейдерів помітно розширюються. Якщо раніше Ексмо працювала тільки з декількома найбільш затребуваними криптовалютами, то сьогодні можна спостерігати суттєве збільшення цього списку.

Переваги Ексмо

Перша перевага, яку відзначають усі відгуки по біржі Exmo, в тому, що вона надзвичайно проста у використанні і точно підійде для новачків. І справа тут не тільки в українськомовному інтерфейсі, але і в самій простоті навігації та функцій. Плюс, відсутня велика кількість "рідкісних" монет, які б відволікали трейдера від процесу отримання профіту.

Друга перевага — на відміну від більшості інших бірж, які працюють тільки з криптовалютою, тут доступні фіатні кошти! Причому не тільки долар, але і гривні й інші національні валюти.

Крім цього, біржа може похвалитися і іншими сильними сторонами:

 • Велика кількість способів поповнення. Платформа готова приймати платежі з електронних платіжних систем Advcash, Perfect Money, Payeer, OKpay, Payza, які так звичні учасникам інвестиційних проектів. А також поповнення приймаються з карт Visa/MasterCard, криптовалютних гаманців і навіть з банківських переказів.
 • Виводити можна на перераховані вище системи, а також на Яндекс Гроші і Qiwi.
 • Представлені тільки популярні монети, які мають найбільшу ринкову капіталізацію. Список доступних пар постійно оновлюється і на даний момент становить 44 напрямки обміну.
 • Є розділ новин, в якому повідомляють про всі нововведення та зміни на платформі.
 • Сайт переведений на 11 мов.
 • Є партнерська програма — якщо ви залучаєте нових клієнтів за своїм реферальним посиланням, ви отримуєте за це 25% від комісії, яку платформа стягує з операцій реферала.
 • Особлива увага приділяється безпеці — є можливість підключення двофакторної аутентифікації.
 • Швидкий вивід коштів (далі в статті я детально розповім, як вивести гроші з Exmo).
 • Відносно низька комісія, всього 0.2% за операцію. При поповненні з фіатних платіжок комісія близько 3%.
 • Чуйна служба технічної підтримки.
 • Є чат (окремий для кожної мови), де можна поспілкуватися з іншими трейдерами. Ви зможете в ньому спілкуватися відразу після поповнення балансу.
 • Наявність кешбека – вам повертають частину сплаченої комісії при обороті від 10 BTC в місяць.

Недоліки

Відгуки по біржі Exmo переважно позитивні, хоча деякі користувачі відзначають, що їм бракує торгових пар. Можливо, це думка і не позбавлене підстав, але як по мені, то така політика адміністрації спрямована на створення безпечного середовища для трейдингу (наскільки це можливо з криптовалютами).

Це відмінне місце для старту новачків, які не розбираються в монетах і бояться купити який-небудь скам-коін. А для того щоб торгувати токенами після старту, є інші майданчики, наприклад Binance або Bittrex.

Як торгувати на біржі Exmo? Як поповнити гаманець?

Перш ніж розповісти, як торгувати на Exmo, хотів би трохи згадати про особливості інтерфейсу, функції та розділах, які нам представлені. Як я вже зазначив, майданчик дуже зручний і зовні привабливий вигляд. На головній маємо всі посилання на найбільш популярні розділи, по центру сторінки – коротка форма реєстрації. Нижче по сторінці користувач може знайти всю необхідну інформацію про платформу і актуальні курси криптовалют, а в футері – посилання на інформаційні матеріали.

Реєстрація

Традиційно починаємо роботу з процесу реєстрації. Якщо ви перейшли на головну і інтерфейс англомовний, то слід спершу змінити мову на українську, у вкладці в правій частині сторінки (як це показано на скріні). Після цього по центру сторінки вкажіть свій діючий email і натисніть кнопку «Реєстрація».

На сторінці реєстрації вже буде прописана ваша пошта, залишається вказати логін, пароль, прийняти умови угоди і підтвердити, що ви не робот. В завершенні цього, кнопка «Реєстрація» стане активною, її і потрібно натиснути, підтверджуючи бажання завести персональний аккаунт.

Вам на пошту прийде лист з посиланням для активації емейлу. Просто кликніть по цьому посиланню, після чого вам відкриється сторінка для авторізації.

Поповнення балансу

Всі операції по введенню і виведенню на Ексмо виконуються в розділі «Гаманець». Зареєструвавшись на сайті, для того щоб почати роботу, потрібно зайти в цей гаманець і поповнити рахунок будь-яким зручним вам способом.

Наприклад, якщо ви хочете завести на біржу долари, то навпроти обраної валюти натисніть «Поповнити».

Далі потрібно вибрати платіжну систему, якою ви хочете скористатися, вказати суму і натиснути кнопку «Поповнити баланс».

Зверніть увагу, що для різних платіжок діють різні ліміти на максимальну і мінімальну суму поповнення та різні відсотки комісійних зборів. При цьому для деяких способів поповнення потрібна верифікація.

Як торгувати на біржі Exmo.me

Біржа Ексмо має два режими торгівлі – «Торги» і «Обмін». Як позначають самі організатори торгівельної площадки, відмінності в них полягають у поданому функціоналі. Обмін варто обрати тим, хто є недосвідченим трейдером, набуває монети на долгосрок або просто бажає виконати вигідний обмін криптовалют.

Режим торгівлі – це вищий пілотаж для тих, хто націлений безпосередньо на трейдинг та буде використовувати всі необхідні для ефективної торгівлі інструменти.

Якщо ви вже займалися трейдингом на інших біржах, питань, як торгувати на Exmo, у вас просто не виникне. Інтерфейс і функції гранично зрозумілі, потрібно лише вибрати напрямок торгівлі, вказати стандартні данні в ордері і виконати покупку або продаж. Тут же на сторінці торгів ви зможете переглянути графік, історію і склянку торгівлі, що дасть уявлення про поточну ринкову ситуацію.

Якщо ж ви новачок, давайте розберемо і цей момент.

В першу чергу нагорі сторінки вибираємо торгову пару, наприклад BTC/USD.

Далі прокручуємо сторінку вниз і бачимо 2 функції: купити і продати. У них вписуємо кількість монет і ціну, за якою хотіли б купити/продати.

Актуальну вартість монет можна знайти в списку ордерів нижче. Якщо ви хочете швидко придбати або продати криптовалюту, тоді не варто сильно відхилятися від верхніх цін.

Як виводити гроші з Exmo

В розділі «Гаманець», через який відбувалося поповнення рахунку, ви можете здійснити вивід заробленого прибутку з Ексмо. Для цього необхідно навпаки наявної у вас валюти натиснути кнопку «Вивести».

Як виводити гроші з Exmo? Нічого складного в створенні заявки немає. Вкажіть суму та адресу гаманця (якщо виводите фіат, то номер гаманця в платіжній системі) і натисніть кнопку «Вивести». Не забувайте враховувати комісію, яку бере біржа за переказ. Далі підтвердіть вивід (на пошту прийде лист).

Хочу звернути вашу увагу на деякі важливі моменти:

 • Для кожної валюти у системи є свої ліміти на вивід. Мінімально на свій криптогаманець ви можете надіслати BTC-0.01, DASH-0.1, ETH-0.1, DOGE-300, LTC-0.5.
 • Вивід неможливий, якщо: у вас не було ні однієї торгової угоди, протягом трьох попередніх днів ви змінювали інформацію у своєму акаунті або після переведення з Qiwi або Яндекс гаманців не минуло трьох днів.

Верифікація

Верифікація акаунтів користувачів Exmo добровільна. Проводиться вона в чотири етапи. Спрямована вона на те, щоб перевірити вашу особистість, вашу адресу і достовірність наданих документів.

Якщо ви не бажаєте надавати керівництву інформацію про себе, то можете не проходити верифікацію – торгувати і виводити кошти без неї вам не заборонять. Але після аутентифікації особистості вам відкриються додаткові можливості – наприклад, вивід у валюті на карту, банківські перекази і розширення лімітів.

Якщо ви все-таки вважаєте, що верифікація вам потрібна, то перейдіть в розділ «Верифікація аккаунта» у своєму кабінеті. Всі поля відкрившоїся форми необхідно заповнити достовірними паспортними даними, а також завантажити кольоровий скан документа. Вимог до документів і заповнюємої інформації багато, тут же на сторінці верифікації ви можете з ними детально ознайомитися. Додатково нюанси проходження верифікації можна дізнатися в ExmoWiki.

Точно так вам треба вказати дані для верифікації адреси та надати документ, що підтверджує їх. Наостанок потрібно ознайомитися з офертою, її роздрукувати і підписати на кожній сторінці. Ці сторінки потрібно відсканувати і завантажити на перевірку. Вся процедура перевірки документів займе до 24 годин.

Додатково вас можуть попросити зробити селфі з документом на тлі відкритої сторінки аккаунта Ексмо на вашому ПК. Таке фото має бути високої якості і на ньому повинні бути видні всі дані паспорта, ваше обличчя і дані облікового запису.

EX Code

Це внутрішня валюта Ексмо. EX Code дозволяє купувати і продавати валюту біржі поза її простору. Наприклад, ви хочете виводити кошти на карту, але верифікацію проходити бажання немає. Тоді ви з будь-якого свого балансу переводите гроші на баланс EX Code і отримуєте спеціальний код. Потім йдете в обмінники електронних валют, відправляєте цей код їм, а вони вам переводять гроші на карту.

Exmo me чи Exmo com?

Якщо ви не бажаєте попастися на вудку шахраїв і не реєструєтесь на сайті Ексмо тільки тому, що не знаєте який домен реальний, то поспішаю вас заспокоїти – реєструватися можна на будь-якому з цих двох.

Exmo.com – основний домен майданчика, який діє з 2013 року. Спеціально для того, щоб бути доступною для користувачів з будь-яких країн, платформа відкрила домен-дзеркало Exmo.me, яке є таким же офіційним сайтом.

На цьому озор торгівельної площадки Exmo завершуємо, наостанок хочу відзначити одне, що Exmo – це не біржа першого ешелону, їй далеко до китів ринку і за оборотами, і по популярності. Але це майданчик, що дійсно розвивається і дуже лояльно відноситься до своїх користувачів. Тому не буде дивним, якщо через якийсь час ми почуємо про Ексмо, як про одного з найбільш перспективних і великих майданчиків для криптовалютного трейдингу.

Відео

Читайте також - Binance (Бінанс) біржа криптовалют №1

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити