Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Криптопія (Cryptopia) біржа криптовалют: відгуки. СКАМ

Останнє оновлення: Четвер, 29 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Криптопія

Новозеландська біржа Cryptopia заснована в 2014 році і спочатку була пулом для майнінг. З часом на криптопії з'явилася повноцінна біржа криптовалют, діюча на рівні з майнінгом, а нещодавно вкладка MineShaft, що відповідає за майнінг криптовалют, взагалі зникла з сайту.

UPD. 14 cічня 2019 року, на Cryptopia сталася помилка безпеки, яка призвела до значних збитків. Після виявлення уразливості співробітниками, біржа була закрита.

Веб-сайт біржі, а також сторінка технічної підтримки і її блог недоступні в даний час.

Сучасний криптотрейдер має великий вибір торгових майданчиків, на яких він може здійснювати торгівлю. Регулярно виникають нові біржі, а малопомітні майданчики вибиваються в ТОП і голосно заявляють про себе.

Саме про таку маленьку біржу Cryptopia (офіційний сайт), яка незважаючи на величезну конкуренцію зуміла звернути на себе увагу, і піде мова в цій статті. Пропоную детальніше розглянути, чим же вона особлива і як користуватися Cryptopia.

Біржу в основному використовують для торгівлі маловідомими форками. На даний момент на біржі можна відкрити гаманець і торгувати 493 різними криптовалютами. А це вражає. У народі Криптопію називають біржею щиткоінів. Розглянемо детальніше всі аспекти роботи з цим проектом.

 

Біржа криптовалют Cryptopia — відгуки (Криптопія)

Біржа Криптопія є невеликим торговим майданчиком з добовими оборотами в розмірі 14$ млн. Це зовсім не надпопулярна біржа, але вона має багато переваг, які роблять її особливою. Історія новозеландської криптобіржи починається в 2014 році, правда, спочатку це був не майданчик для торгів, а майнінг пул.

З часом сервіс додав можливість торгівлі, а ще пізніше зв'язок з майнінгом був загублений і Криптопія повністю перетворилася на біржу для ведення торгівлі криптовалютою.

Сьогодні багато трейдерів реєструють акаунти на біржі Cryptopia хоча б тому, що такого обсягу монет не може запропонувати жодний інший майданчик. Часом тут навіть зустрічаються дуже рідкісні цифрові монети, яких просто не знайти на інших криптомайданчиках.

Переваги

 1. Велике число криптовалютных пар, в даний час їх кількість досягає 500. Користувачі можуть як вивести гроші з Криптопії в різних криптовалютах, так і поповнити свій рахунок різними способами.
 2. Дає можливість торгувати рідкісними монетами.
 3. Адміністрація ретельно стежить за станом різних криптовалют і прибирає з торгів ті, які виявляються скамами або мають які-небудь проблеми.
 4. Необов'язково проходити верифікацію, вона потрібна лише для розширення лімітів. Якщо ж наявні ліміти вас влаштовують, то ви можете безперешкодно вести торгівлю, не надаючи своїх документів.
 5. Високий рівень безпеки, двофакторна аутентифікація.
 6. Функціонал має маркетплейс, за допомогою якого користувачі можуть між собою обмінювати товари на криптовалюту.
 7. У різних розділах міститься багато інформації. Наприклад, якщо вам необхідно дізнатися відомості про монети, то ви можете зробити це у відповідному розділі.
 8. Біржа Cryptopia має внутрішній чат і форум, де користувачі можуть спілкуватися між собою, ділитися досвідом.
 9. Є реферальная програма.

Недоліки Криптопії

 1. Торгує тільки криптовалютами і зовсім не працює з фіатом, але це не є значущим недоліком Cryptopia. Відгуки по майданчику, яких загалом не так вже й багато, свідчать про те, що відсутність фіата не сильно бентежить користувачів.
 2. Невеликий обсяг торгів. Не багато трейдерів вибирають біржу Cryptopia як основний майданчик, так як сильно розгулятися на ній не вийде.
 3. Біржа Криптопія не так давно звинувачувалася в блокуванні рахунків своїх користувачів, що кинуло тінь на її репутацію.
 4. Майданчик доступний лише англійською мовою. Якщо знання англійської змушують бажати кращого, то ви не відразу зрозумієте, як користуватися Cryptopia.

Як користуватися Cryptopia? Як поповнити баланс?

Реєстрація

Біржа Криптопія розташовується за цією адресою, саме на нього необхідно перейти для того, щоб завести свій аккаунт. Перш ніж розібратися, як користуватися Cryptopia, поговоримо про те, які ж особливості має процедура реєстрації та поповнення рахунку. Отже, після відвідування офіційного сайту виберіть на головній «Register».

Після цього заповнюємо форму реєстрації, в якій вказуємо логін, пошту, пароль (він повинен містити не менше 8 символів, в тому числі літери, цифри та спеціальні символи) і пінкод з 4-8 цифр. Залишається прийняти правила використання сервісу, пройти антибот перевірку і натиснути кнопку «Register».

Після успішного завершення реєстрації вам потрібно буде зайти в пошту та підтвердити свою електронну адресу, а потім ввести і пінкод, який ви вказували при реєстрації.

Як поповнити баланс

Перед тим, як користуватися Cryptopia в торгових цілях, потрібно здійснити поповнення свого балансу. Для цього в особистому кабінеті зайдіть в розділ «Wallets», який позначається зображенням біткоіна біля іконки користувача. У випавшій вкладці виберіть розділ «Deposit».

Нічим поповнити баланс? Потрібну криптовалюту завжди можна придбати в обмінниках електронних валют.

У формі, що з'явилася, виберіть криптовалюту і натисніть кнопку «Next». Система згенерує вам адресу гаманця, на який необхідно перевести кошти – вам достатньо скопіювати або скористатися QR-кодом.

Як користуватися Cryptopia

Для здійснення угод, після поповнення рахунку, перейдіть в розділ «Exchange». Тут вам відкриються котирування курсів різних криптовалют, які торгуються на біржі Cryptopia, ви зможете переглянути які пари представлені на п'яти ринках (BTC, USDT, DOGE, LTC, NZDT), тут же можна дізнатися інформацію по кожній конкретній криптовалюті.

Для здійснення угоди виберіть ринок, наприклад, ВТС. Далі вкажіть, яка вас цікавить криптовалюта.

Після цього заповнюємо потрібний ордер – «Buy» для купівлі та «Sell» для продажу. У ордері потрібно лише прописати кількість монет і ціну, а потім натиснути відповідну кнопку підтвердження угоди.

В цілому ж, якщо ви раніше вели торгівлю на будь-якій з бірж, то особливих труднощів не виникне і з Cryptopia. Відгуки по біржі свідчать, що розібратися з нею не так вже складно, навіть незважаючи на мовний бар'єр.

Cryptopia — як вивести гроші з Криптопії

У кожного зареєстрованого користувача, який веде тут торгівлю, виникає логічне запитання — як вивести гроші з Криптопії? Відразу ж скажу, що торгівельній площадці варто віддати належне і виведення коштів з неї здійснюється досить швидко, якщо вірити відгукам по біржі Cryptopia, то на це йде близько 10 хвилин.

Щоб здійснити переказ коштів, авторизуйтеся на сайті і вже в своєму особистому кабінеті виберіть вкладку «Balances». Виберіть криптовалюту, яку збираєтеся вивести і натисніть на значок із зображенням червоної стрілочки навпроти неї. Якщо потрібну крипту важко знайти в списку, то скористайтеся фільтром і сховайте нульові баланси.

Вам відкриється форма заявки на вивід, в якому потрібно вказати кількість монет, адреса гаманця і ввести пінкод. Після цього натисніть кнопку «Next». Комісія на виведення становить 0.001 BTC.

Верифікація

Всі зареєстровані учасники з перевіреною поштою можуть вивести не більше, ніж суму еквівалентну 5000 новозеландських доларів. Як виводити гроші з Криптопії в більшому обсязі? Для підвищення лімітів, як і на інших торгівельних майданчиках, на Cryptopia потрібно проходити верифікацію особистості.

Щоб підвищити суму виведення до 50000 NZD, необхідно пройти другий рівень верифікації, який передбачає заповнення анкети, надання сканів паспорта і селфі з цим документом в руках.
В розділі «Verification» вкажіть своє ім'я, прізвище, дату народження, стать, країну, місто, поштовий індекс і адресу.

Нижче ви можете побачити приклад того, як повинні виглядати відсканована сторінка паспорта і ваше селфі з розворотом паспорта в руці. Фото і скан завантажуємо через відповідні кнопки на перевірку. В кінці ставимо прапорець, приймаючи угоду і тиснемо кнопку «Submit».

Якщо і виведення в 50000 новозеландських доларів в день вам недостатньо, то існує і третій рівень верифікації, для проходження якого необхідно звернутися в службу технічної підтримки.

На цьому огляд біржі Криптопія завершуємо. Думаю, він допоможе вам зорієнтуватися з вибором торгової площадки і дозволить розширити свої можливості у здійсненні трейдингу. 

Відео

Читайте також - Ексмо (Exmo) біржа криптовалют

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити