Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Криптовалюта NEM (Нем, XEM): курс, перспективи і надії

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Криптовалюта NEM

NEM є блоковим ланцюгом Smart Asset. Це більше, ніж криптовалюта, це платформа для управління даними. Це самий простий і економічний спосіб принести технології blockchain у ваш бізнес.

Ринок кріптовалюти тріщить по швах кожен день. Напевно, тільки ледачий не знає слово криптовалюта, токен, але коли стикається з реальністю, розуміє, що він погано розбирається в цій темі, яка може в один момент стати багатим і щасливим.

Криптовалюта NEM в 2018 — це вдалий старт для вигідного вкладення, у якого буквально декілька місяців тому не було жодних перспектив на впевнене зростання.

Маркер криптоактива — XEM.

Поява в 2015 році криптофонда XEM не давало ніяких передумов для впевненого росту. У той час лідерами сегмента криптовалют були японці, а інші учасники тільки придивлялися до ринку. У Сингапурі 6 відчайдушних розробників вирішили зробити ва-банк, який виправдав себе через деякий час.

Курс NEM на сьогоді

На данний момент курс XEM к доллару становить:

Алгоритми для NEM - перевірений спосіб надійності

Кожна валюта має своє унікальне значення і не менш цікаву історію.

Інтерпретацію NEM можна дослівно перекласти як Новий Економічний Рух.

Сама система роботи валюти адаптована на платформі Mosaics.

Розроблені алгоритми функціонування криптоактива прив'язані до систем – POI і, додатково — Eigentrast++, які практично ніде не використовуються (нагадаємо, пріоритетний напрямок криптовалют працює в більшій частині за алгоритмами POS і POW).

Якщо ви розумієте суть POS і POW, то – POI і Eigentrast++, будуть для вас дивиною.

Нижче розберемося, у чому суть всіх чотирьох алгоритмів.

  1. POS— дослівний переклад цієї технології «доказ частки», від похідного значення Proof-of-Stake. Тобто, повна операційна безпека криптовалютного рахунку буде залежати від кількісного показника на крипторахунках користувачів.
  2. POW— похідне Proof-of-work, українськомовний переклад «доказ роботи». Тут умови безпеки використання безпосередньо залежать від роботи обчислювальних машин.
  3. POI - первинне похідне значення Proof-of-Importance, переклад – «доказ важливості», тут перевага віддається тим, хто здійснює реальні вливання в економіку, але при цьому враховується загальна активність.
  4. Eigentrast++, критерій репутації вузлів. В даному алгоритмі враховується пряма пропорційність бази даних для успішних транзакцій.

Криптовалюта NEM

Враховуючи те, що користувач NEM використовує для роботи тільки два останніх алгоритму, він автоматично ставиться вузлом або нодом.

В чому полягає робота нода, це постійний режим перевірки всіх транзакцій і повноцінний захист усіх дій в мережі.

Роль алгоритму – POI розподіл активних нагород між усіма нодами за параметрами активності, при цьому враховуються обчислювальні потужності, а також загальна кількість коштів на гаманцях.

Для Eigentrast++ передбачена процедура роботи тільки в тому випадку, коли вузли працюють з підтвердженою репутацією.

Банки довіряють XEM як нікому іншому

До переважним факторів кріптовалюти NEM в 2018 слід віднести вимоги видобутку монет в меншому розмірі в майбутньому — не більше 9 млн.

Відповідно до плюсів можна віднести меншу ресурсомісткість для майнінг.

Команда розробників вважає, що перспективи є, і, причому непогані.

Ведуться переговори з фінансовим сектором економіки різних країн, де підключені провідні світові банки, які готові працювати безпосередньо з криптоактивами NEM.

Дуже скоро банківський сектор стане драйвером для XEM.

Платформа є унікальним майданчиком для ICO, де активно запускаються «кольорові» монети, а також здійснюється непоганий збір для розвитку токенів.

Криптовалюта NEM

Що чекає NEM в 2018 році?

Прогнози експертів дуже сильно різняться щодо зростання NEM в 2018 році.

Найоптимістичніший прогноз, це $20, але більшість схильні вважати, що реальні показники будуть в межах $5-10. Загальна сумарна капіталізація змінюється практично щодня.

Для прикладу візьмемо свіжі дані за березень 2018 року - ціна за 1 XEM=$0,34

Фаткори зростання очевидні

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що криптовалюта NEM буде однією з найбільш перспективних за двома основними параметрами:

  • Унікальні алгоритми, які мало де використовуються у середовищі криптовалютних активів.
  • Підключення банківського сектора до популяризації NEM.

Останній акцент залишається в найбільш важкому становищі, так як крипторегулювання йде зі скрипом у всіх країнах світу.

Китай і США не збираються в даний момент здійснювати будь-які регулювання в даному напрямку.

Досі багато країн не знають, до якої категорії віднести криптофонди.

У Південній Кореї прийняли криптовалюту, але регулювання стало жорстким.

Незважаючи на це корейці активно беруть участь у системі, навіть згодні на те, щоб пройти верифікацію та ідентифікацію особистості, а мобільні додатки криптообмінників перевищили попит популярності в десятки разів порівняно з минулим роком, де NEM займає гідне місце по популярності і попиту.

Але криптовалюта прийшла, щоб змінити світ, тому навряд чи є щось таке, що може цьому перешкодити.

Відео

Читайте також - Криптовалюта IOTA (ЙОТА, MIOTA)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити