Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Криптовалюта Tron (Трон, TRX): курс, особливості та перспективи

Останнє оновлення: Вівторок, 27 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Криптовалюта Tron

Проект TRON (Трон, TRX) – децентралізований протокол на базі блокчейн, розроблений для створення глобальної розважальної мережі з вільним контентом.

Простою мовою, TRON – це сервіс, схожий на всім відомі соціальні мережі та майданчики, де у користувачів є можливість публікувати, переглядати і використовувати будь-який доступний контент для розваг, наприклад, онлайн-ігри.

Невідомим розробникам платформа дає можливість швидко просувати свої додатки.

У цьому випадку, TRON нагадує AppStore та Google Play. Але це не все.

Курс монети TRX

Курс на сьогодні: 0.14$.

Історія створення TRON

Життя TRON почалося з серпня 2017 року, коли було запущено ICO, а вже у вересні токен почав торгуватися на криптобіржах.

Примітно, що за все своє коротке існування, монета встигла опинитися в 20-ці лідерів за ринковою капіталізацією ($2,5 мільярда за станом на 12 березня 2018).

В команду творців увійшли британець Тім Бернерс-Лі, Джастін Сун, також брала участь група інвесторів з Азії.

Вони відкрили в Сінгапурі некомерційну організацію, TRON Foundation, завдання якої – управління мережею з дотриманням принципів відкритості, справедливості та прозорості.

Компанія була заснована з схвалення Регулятора Сінгапуру і діє відповідно до Закону про корпорації.

Вихідний код опублікований на GitHub і постійно оновлюється.

Криптовалюта Tron

Консенсус TRON був заснований на трьох основних рівнях:

Етап 1. Прийняття технології на основі програмного забезпечення Apache Kafka для створення консенсусного алгоритму з єдиним центром. Даний крок повинен був забезпечити налагоджений алгоритм функціонування системи.

Етап 2. З використанням алгоритму для вирішення завдань консенсусу в мережі ненадійних обчислень, Raft, реалізувати централізований розподілений прорив. Даний етап був покликаний удосконалити функціонал мережі і закласти фундамент для масового впровадження технології без необхідності використання центральної ланки.

Етап 3. Реалізація принципу PoS для генерації TRONIX.

На даний момент розробляється друга фаза алгоритму.

Токени на платформі ТРОН

 • TRONIX (TRX) – офіційна монета в блокчейні TRON, проте є і інші.
 • TRON Power – заблокований TRON, монета, яка дає право взяти участь у розвитку системи шляхом голосування. Придбати токени можна після блокування своїх монет TRONIX.
 • TRON20Token дає можливість випускати власні монети для ігрових пропозицій, використовуючи блокчейн платформи. Інші користувачі мережі при купівлі монет можуть користуватися усіма перевагами і сервісами.

Кількість монет TRX обмежена – 100 мільярдів.

На момент написання в обігу знаходиться близько 65% монет.

Особливості криптовалюти ТРОН

Розробники дотримувалися деяких цінностей: користувачі (творці контенту) на платформі ТРОН можуть мати можливість володіння інформацією, а мережа буде повністю децентралізованої.

Ґрунтуючись на цих принципах вони і створили свою платформу.

Ті, хто інвестує в криптовалюту ТРОН будуть отримувати свою частину прибутку відповідно до правил.

Основною метою проекту стало створення безкоштовної розважальної блокчейн-мережі.

Цікаво, що розробники спочатку створювали компанію як некомерційний проект, завданням було надавати різні розважальні сервіси для інтернет-спільноти, а не отримувати прибуток.

Криптовалюта Tron

Представники ТРОН стверджують, що всі користувачі, які допомагають у розвитку проекту, однозначно будуть винагороджені.

Отже, з характерних особливостей можна виділити наступні:

 1. Абсолютна свобода: можна створювати, зберігати і поширювати будь-які дані, будь то текстові файли, зображення, музика або відео, без якого-небудь контролю.
 2. За надання і поширення контенту можна отримувати винагороду у вигляді цифрових токенів.
 3. Приватне ICO: кожен користувач може створити свій ICO для випуску персональних монет, в той час як всі інші можуть купити їх і користуватися доступним функціоналом.
 4. Крім токенів в системі присутній корисний набір децентралізованих сервісів: розподілений обмін, автономні ігри, прогноз і ігрова система.

Де придбати криптовалюту ТРОН

Придбати монети за фіат неможливо, бажаючі отримати ТРОН будуть змушені мати в запасі деяку кількість біткоінів або ефіріума.

Такий механізм купівлі, практично, у всіх дрібних криптовалют.

Не всі біржі працюють з торговими парами TRX/BTC і TRX/ETH. Повний список:

Перспективи

Інтернет-розваги зараз на піку популярності.

Приблизна оцінка індустрії шокує – 1 трильйон доларів.

Токен ТРОН набирає обертів.

Швидше за все, цей рік стане для неї проривним, деякі фахівці впевнені, TRON – перспективна інвестиція і до неї варто придивитися.

Переваги та недоліки TRON (TRX)

Навколо TRON розгорталося багато скандалів і пліток, про які ми розповімо нижче, проте потрібно визнати, що цей проект має кілька вагомих переваг:

 • Розвиток ринку розважального контенту, який має дуже великі перспективи в майбутньому. Криптовалюта TRON відразу охоплює кілька напрямків і являє собою одночасно відеохостинг, соціальну мережу, платформу для стрімів, ігровий портал, онлайн-казино, платіжну платформу і онлайн-видання;
 • Наявність хорошої ідеї створення децентралізованої розважальної платформи, на якій користувачі змогли б створювати і монетизувати контент без залучення посередників;
 • Наявність в команді сильних розробників. Деякі розробники мають досвід роботи у великих відомих компаніях, в тому числі, пов'язаних з криптовалюта. Розробкою TRON займаються в тому числі фахівці Ripple Labs.

Однак проект також не позбавлений недоліків:

 • Технічна недосконалість. TRON звинувачували в плагіаті коли. Так, дослідницька фірма Digital Asset Research (DAR), вивчивши код проекту, прийшла до висновку, що розробники TRON просто скопіювали код інших кріптопроектов. Це говорить про те, що керівництво не приділяє належної уваги технічній частині проекту, при цьому великі суми "вливаються" в рекламу і маркетинг;
 • Творці можуть маніпулювати курсом криптовалюта. У резервному фонді знаходиться 36% всіх монет, при цьому вони не є замороженими. Тому творці теоретично можуть використовувати резерв для маніпуляції курсом TRX Coin;
 • Негативний фон навколо проекту. TRON з самого початку був скандальним проектом, чому переважно сприяв творець-Джастін Сан. Оголошення про фейкові співпраці, заяви про те, що TRON «вб'є ефір» та інші провокації негативно налаштували проти монети безліч інвесторів, які спочатку повірили в перспективність і велике майбутнє монети.

Відео

Читайте також - Криптовалюта NEM (Нем, XEM)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити