Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Vktarget — спосіб заробітку в соціальних мережах для всіх

Останнє оновлення: Понеділок, 29 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

SMM-маркетинг – це відносно нова, але вже зарекомендувала себе ніша. Заробіток в соціальних мережах зараз неймовірно величезний, заробити можна різними шляхами і різні суми.

Але що робити новачкові, профану, у якого є всього-то пара (або навіть одна) сторінок в соціальних мережах? Вихід в такій ситуації є, і ім'я йому – Vktarget.

Спосіб заробітку в соцмережах

Почнемо по порядку. Для початку слід зрозуміти, скільки можна заробляти Вконтакте новачкові, і кому це вигідно?

Який принцип заробітку в соціальних мережах?

Ще тисячі років тому існували різні торгівельні двори і майданчики, де продавалися різні речі: хутро, прикраси, золото, інструменти. Деколи у продавця траплялися проблеми, коли товар не продавався зовсім або продавався в малій кількості. Що має робити продавець? Він повинен рекламувати свій товар, а для цього він дає гроші звичайним людям, а ті радять друзям купити щось в його крамниці.

Ваша сторінка в ВК – це ви самі, на цю сторінку ви ставите різні думки, цікаві статті, відео і т. д. Але ніхто ж вам не забороняє рекламувати щось, просто давати поради друзям.

Заробіток Вконтакте, так і в інших соціальних мережах, полягає в тому, що ви просто щось радите друзям, роблячи репост з певної групи. Втім, полігон для заробітку досить великий, бо рекламодавці платять за:

 1. Лайкі до фотографій і записів
 2. Додавання в друзі
 3. Репости записів
 4. Вхід до груп
 5. Публікації постів
 6. Додавання відео

Заробити, звичайно, можна й іншими методами. Як варіант – це створення і просування власної групи або навіть інтернет-магазину, але тільки от бюджет не дозволить цього зробити новачкові. А ось заробити непогані гроші цілком можливо, але давайте розберемося, як саме.

Що таке Vktarget?

Vktarget.ru – це біржа просуванні в соціальних мережах, в якій зустрічаються два типи людей: рекламодавці і власники майданчиків (звичайні користувачі в соціальних мережах). Рекламодавець розміщує оголошення на біржі, а власник майданчика, тобто сторінки у Вконтакте, виконує цю роботу.

Найчастіше, самий популярний вид заробітку в ВкТаргет – це вступ в різні групи.

Примітка: якщо ви не хочете жертвувати своєю сторінкою, можете створити фейковую і звідти вже починати працювати. Не отписывайтесь від груп після вступу та отримання оплати, оскільки вас можуть заблокувати за порушення правил.

За вступу в групу зазвичай платять від 0,3 до 0,5 рублів. Так, спочатку може здатися, що це дуже мало, але подумайте: всього три кліка, і ви вже отримали гроші. До того ж гроші виводяться і заробляються дуже швидко.

заробіток в ВКтаргент

Гроші виводяться по досягненню 25 рублів на балансі. Отримати їх можна на мобільний, гаманці, типу Webmoney або Яндекс Гроші, а також на систему Qiwi.

Як пройти реєстрацію на вктаргет за два кроки?

Тепер перейдемо до головного: до реєстрації на біржі і до заробітку на ній. Клікнувши на ссилку Vktarget, ми потрапляємо на головну сторінку сайту. Перед нами замаячить кнопка з написом: «реєстрація», натискаємо на неї і заповнюємо 3 простих поля:

 1. E-mail
 2. Пароль
 3. Підтвердження пароля

І приймаємо умови угоди.

Після заповнення даних ви отримаєте листа на свою електронну скриньку. У ньому будуть міститися відомості про вас, тому збережіть де-небудь цей лист.

Вхід в ВКтаргет

Як почати заробляти на сайті vktarget.ru?

Всі. Всю цю просту технічну частину ми пропрацювали, тепер прочитаємо поживний і корисний гайд про те, як правильно заробляти гроші на цій біржі. Отже, нам потрібно увійти на Vktarget.ru. Тепер ви в своєму акаунті і у вас є додані майданчики з різних соціальних мережах: Вконтакте до YouTube.

Після того, як ви вступили в групу/поставили лайк/підписалися, натискайте на кнопку: «Перевірити» (кнопка стає зеленою) і все – кошти надійдуть на ваш рахунок. Ось, власне, і вся суть роботи. Але не все так просто, нам потрібно заробити більше грошей, тому дивимося, як це зробити.

1 – обов'язково включіть повідомлення (див. скрін). Справа в тому, що завдання часом надходять дуже рідко, бо не завжди знаходяться замовники. Щоб оптимізувати свою роботу, увімкніть повідомлення про надходження нових замовлень. Так, займаючись чимось в інтернеті, ви будете отримувати повідомлення про нові замовлення.

2 – створюйте кілька акаунтів. Так, створення мультиаккаунта взагалі-то заборонено, але все-таки цілком можливо (перевірено). Щоб збільшити заробіток у Вконтакте, зробіть кілька різних сторінок.

На жіночу і чоловічу сторінку надходять різні тематичні замовлення, тому, володіючи двома сторінками, ви можете збільшити свій прибуток.

Також важливий на Vktarget і геотаргетинг, деколи замовлення надходять для Пітера, часом для Москви – створіть сторінку з різними містами, це підвищить прибуток.

3 – як вже було сказано, збільшуйте якість сторінки. Замовники дуже часто виставляють певні параметри: від 100 друзів, від 20 фотографій, від 100 постів і т. д. Якщо хочете отримати більше замовлень, покращуйте свою майданчик. До речі, це корисно для всіх способів заробітку на соціальних мережах.

4 – користуйтеся партнерською програмою. Це вже з розряду пасивного доходу. На біржі Vktarget непогані умови для залучення рефералів (див. скрін).

 Як ми бачимо, 15% за людину – пропонує нам ця система. Цілком непогано. Що потрібно від вас?

 1. переходимо в розділ: «Партнерська програма» (він розташований внизу сайту).
 2. вибираємо «Банери для виконавців».

Можете копіювати хоч сам банер (якщо є, куди його встановити), хоч посилання для розміщення де завгодно (її ви знайдете в своєму профілі, клікнувши по своєму емайлу в правому верхньому куті). Набрати рефералів не так складно, пройдіться по вашим друзям в соціальних мережах і запропонуйте їм цю біржу, киньте реферальне посилання і все – можете отримати пасивних дохід.

Примітка: ситуація така, що «Контакт» не приймає ці ссилки, позначає їх спамом, а сторінку заморожує. Що робити в такій ситуації? 1 – використовувати транзитивність, тобто вказувати ссилки на іншому ресурсі (прокладці), а в ВК давати ссилку на цей ресурс, 2 – це використовувати «скорочувачі» ссики».

Як вивести гроші з Vktarget?

За допомогою вищезазначених методів на Вктаргете можна дуже швидко заробити «мінімалку». Як тільки на балансі висвітиться: «25 рублів», то можна сміливо виводити гроші на гаманець.

Далі користувачеві подається інформація про виведення. Заповнюємо номер гаманця, вказуємо суму і створюємо заявку.

Зазвичай гроші надходять через кілька годин, але бувають і затримки, коли доводиться чекати по 2-і доби. Якщо виникли затримки з виплатою або з'явилися інші питання, то можете писати та їх публічну техпідтримку, але спочатку вивчіть правила біржі, щоб не отримати блокування аккаунта замість виплати або відповіді на виниклу проблему.

Кращі аналоги

Незважаючи на величезну популярність VkTarget, у нього є гідні конкуренти. Я рекомендую звернути увагу на наступні сервіси.

 • Taskpay
 • QComment - це один з найстаріших сервісів для заробітку на соцмережах. Завдань тут багато і вартість починається від 1 грн.
 • CashBox - є завдання для різних соцмереж
 • SocialTools - це набір сервісів для роботи в соціальних мережах. Для роботи буде потрібно прокачаний профіль. Вартість завдань починається від 1 до 10 грн.
 • ФорумОк - для роботи на ньому так само потрібно прокачена особиста сторінка, у якій повинно бути більше 40 грн.
 • Vkserfing
 • Vkstorm

Підсумок

Сайт Vktarget.ru – це відмінна майданчик для заробітку в соц мережах, для новачка вона просто ідеальна: непогані ціни, прості завдання, зручна і прибуткова реферальная система. Звичайно, біржа не позбавлена недоліків: деколи злучають перевантаження, не завжди є замовлення, але тим не менш заробити на ній можна.

Пройдіть просту реєстрацію, і ви зрозумієте, що можна заробляти ще десь, крім горезвісних букс і серфінг сайтів. Удачі!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити