Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Криптовалюта OmiseGO (ОмісГоу, OMG): технологія і перспективи

Останнє оновлення: Середа, 27 березня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Криптовалюта OmiseGO

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! OmiseGO (OMG) – криптовалюта, а точніше токен нового покоління, з базою Ethereum.

ОмісГоу увібрала в себе кращі якості криптовалют і доповнилася новими можливостями.

По суті це не просто валюта, а ціла децентралізована система розрахунків та обміну. Проект запущений в другій половині 2017 року після реалізації однойменного ICO , вдалося зібрати понад $20 млн за token OMG.

Історія

Компанія Omise, створена в 2013 році, займається наданням фінансових послуг в країнах Азії: Японія, Сінгапур, Індонезія і Таїланд і встигла заслужити бездоганну репутацію і активно співпрацює з малим і середнім бізнесом.

У 2016 р. реалізована кампанія по венчурному фінансуванню, яка дала можливість зібрати за токени $25 млн.

На початку 2017 року було оголошено створення нового проекту – OmiseGO і розпочата робота по створенню блокчейна і запуск проекту.

Сама крипта з'явилася 6.07.2017 р. Спочатку OmiseGO працював на платформі Ethereum, але в кінці 2017 р. криптовалюта перейшла на власний блокчейн, що є позитивним аспектом для проекту.

Особливості OmiseGO (ОмісГоу)

Головна місія проекту ОмісГоу і його команди – «Звільнення від тиранії банків».

Сенс ідеї OmiseGO такий — об'єднання в одному місці операції за платежами, валютний обмін від приватних, так і від юридичних осіб та організаційних сховищ.

Така реалізація дозволяє користувачам зручно і швидко обмінювати звичайні фіатні гроші на різні криптовалюти.

Цей Blockchain OmiseGo має легкий доступ, широкомасштабність також надає гарантовану безпеку при здійсненні фінансових операцій.

Щоб отримати можливість обмінювати гроші необов'язковим має бути банківський рахунок, т. к. система вже має резерв коштів у національній валюті.

Завдяки масштабованості користувачі можуть проводити розрахунки через кілька хвилин, а витрати будуть набагато нижче, ніж у конкурентних аналогів. Такий підхід дає більшу привабливість для рядового користувача, тому що використовується децентрализованість. З особливостей можна відзначити спрощену процедуру обміну. Справа в тому, що інші криптомонети використовують криптобіржі для обміну, що сповільнює процес, а OmiseGO пов'язує гаманці своїм центральним ланцюжком, по якій користувачі можуть швидко і легко обмінюватися криптовалютами.

Криптовалюта OmiseGO

Безпека

OmiseGO використовує метод захисту Proof-of-Stake (PoS) — «підтвердження частки».

Принцип його роботи такий, що використовуючи цей метод, алгоритм, формуючий блок, не залежить від потужності ВП (обчислювального пристрою), але блок буде сформований з великою ймовірністю тим обліковим записом, у якого на балансі більше коштів.

В усіх процесів є механізм ліквідності.

Повідомлення передаються через мережу Clearinghouse.

Капіталізація криптомонети і тренд

На поточний момент ринкова капіталізація OmiseGO становить понад $1,1 млрд.

Менш, ніж за рік (а точніше за пару місяців) крипта зросла з 0.35$ до 15$ тобто майже в 43 рази.

Таке зростання забезпечене проведеним ICO, також випуском «Білої книги», авторами якої є Джозеф Пун (творець OMG) і Віталій Бутерин (засновник Ethereum), в якій розповідається про проект «Plasma» і його перспективи.

У тей час в Omise заявили про те, що будуть будувати свій новий продукт саме на Plasma.

Завдяки цьому інвестори на поточному етапі могли отримати або вже отримали прибуток в сорок разів вище початкового вкладення. Якщо подивитися в історію, то такого зростання не показує навіть першопроходець – Bitcoin. За прогнозами аналітиків криптовалюта OMG буде рости, хоча зараз всі основні аналогічні активи падають в ціні. Це локальні падіння, т. к. спекулятивний ринок. Та ж ситуація і з OmiseGO.

Курс OmiseGO

Курс OMG к долару сьогодні:

Швидкість і вартість транзакцій

Мережа реалізована таким чином, що кожен учасник бере безпосередньо вплив на зберігання, обмін токенів.

Маючи взаємопов'язану блокчейн-конструкцію, свій blockchain і електронний гаманець — транзакції проходять швидко і ефективно.

На blockchain OmiseGO відбуваються розрахунки та кліринг, в теж час витрати на захист переносяться на інші ланцюги (блоки), які прямо просувають вартість даних ланцюгів.

Перевірити транзакцію OmiseGO можна через Етерскан за посиланням — https://etherscan.io/token/OmiseGo.

Про Майнінг OMG

Компанія не оголошувала про випуск монет для видобутку майнерами.

Монети були емітовані один раз, і були розподілені після первинної пропозиції:

  • 65,1% продали інвесторам у ході ICO;
  • 9,9% знаходяться у програмістів і власників і співзасновників компанії;
  • 5% пішло на Airdrop;
  • 20% перебувають в запасі — 5% звідси були витрачені на рекламу, яка була проведена у вересні 2017 р.

Також цю систему називати криптовалютой в повному сенсі цього слова, як bitcoin, ethereum і т. д. буде неправильно.

Більш точне слово, що описує даний продукт це криптоакції.

Компанія розподіляє прибуток серед власників токенів.

Крім отримання відсотка від суми на гаманці, власники «монет» зможуть заробляти, коли будуть дорожчати токени, або спекулюючи на біржах.

Простіше кажучи, на заміну майнінгу в OMG застосовується інший принцип «виробництва» нових монет – це нарахування активним користувачам відсотка від їх суми на гаманці, стимулюючи користувачів тримати монети на балансі і примножувати їх кількість за рахунок нарахованих відсотків.

Криптовалюта OmiseGO

Створення гаманця і зберігання

З гаманцем цікава ситуація. Власний гаманець компанія ще не створила, але є інші криптобумажники, до яких можна додати цю крипту. Наприклад, Exodus.

Щоб створити гаманець OMG потрібно зайти в Wallet потім Add More і вибрати OmiseGO.

Також токенами можна керувати за допомогою MyEtherWallet.

Купівля, де і як: лістинг на біржах і наявність в обмінниках

На даних криптобіржах можна купити тільки за іншу криптовалюту.

Якщо виводити за фіатні гроші, то для таких цілей підходить біржа EXMO, але теж як посередник, тому що пари з OMG на ній поки немає.

Думка експертів по ОмісГоу

Якщо подивитися на думку експертів, то вони розходяться. В токени інвестують корпоративні інвестори як GGV (Golden Gate Ventures), SMDV, SBI Investment, AscendCapital, 500 startups і також Last Ventures.

Завдяки такій підтримці ОмісГоу впевнено зростає. Експерти впевнені щодо позитивної динаміки розвитку OMG.

Але з іншого боку проект ще досить молодий і просто не стикався з великими труднощами і проблемами, з якими стикався той же bitcoin або ethereum.

Висновок + відео

Проект OmiseGo – молодий та амбітний. Загальна доступність майданчика і децентралізований принцип роботи забезпечують максимальну зручність.

В плані інвестицій та заробітку тут варто відзначити те, що за ОмісГоу стоять досить серйозні авторитети, і найближчим часом, якщо інвестувати, можна отримати солідний прибуток як на довгострок так і на середніх дистанціях.

Нехай на цей момент і немає офіційного гаманця, засмучуватися не варто, адже розвиток проекту триває.

Читайте також - Криптовалюта LISK (Ліск, LSK)

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити