Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Віддалена (дистанційна) робота в інтернеті. ТОП 11 вакансій

Останнє оновлення: Четвер, 14 листопада 2019 Автор: Вольдемар Воронцовський

Віддалена робота в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У століття інтернету з'явилася прекрасна можливість, з допомогою якої вже заробляють мільйони людей — це віддалена робота на дому з щоденною оплатою. Ця стаття була спеціально написана для вас, щоб допомогти вам знайти віддалену роботу в інтернеті. Практично всі розглянуті варіанти роботи дозволять вам щодня виводити зароблені гроші.

Крім популярних сайтів, на яких можна пристойно заробляти в інтернеті без вкладень, ми також приділимо увагу затребуваним вакансій в інтернеті та способами їх пошуку.

У доповненні до перерахованого ви дізнаєтеся, які гроші можна заробляти віддалено в інтернеті і як не потрапити на шахраїв.

Читайте також статтю на нашому сайті -ТОП-45 способів швидкого заробітку грошей без вкладень

Який дохід може приносити віддалена робота в інтернеті?

Інтернет сьогодні – це простір, який пропонує багато і, зокрема, віддалену роботу. При цьому не можна розраховувати, що за допомогою Мережі вийде зробити по-швидкому неабияку кількість грошей, які забезпечать вам безтурботне існування.

Ні, в інтернеті гроші є, але вони вимагають певного підходу, тобто якихось знань, умінь, а в деяких випадках простого розуміння суті справи.

У Мережі часто зустрічаються пропозиції з приводу того, що практично будь-хто здатний забезпечити собі значний дохід, заробляючи в інтернеті. Такого роду «заманухи» мають на меті залучити користувачів не для забезпечення їх заробітком, а для відбирання грошових коштів у наївних користувачів.

Тому не варто вестися на обіцянки легко і швидко заробити. У той же час нерозумно відмовлятися від заробітку в інтернеті, так як він реальний, але за великим рахунком, мало чим відрізняється від того, як ми «робимо гроші» в режимі офлайн.

Дистанційна робота має багато спільного із звичайними трудовими буднями основної маси громадян. По-перше, ви повинні приділяти щодня не менше 4-5 годин в день роботи в Мережі. По-друге, вам необхідно придбати відповідні навички та вміння.

По-третє, заробляти в інтернеті можна і з нуля як у фінансовому плані, так і з точки зору комп'ютерної грамотності, але треба враховувати той факт, що в даному випадку на початковому етапі витрати часу будуть суттєвими.

Що стосується винесеного в заголовок питання, то тут не все так однозначно.

В залежності від виду заробітку і того, скільки часу ви готові витрачати щодня на віддалену роботу, буде складатися інтернет-дохід, який може скласти суму від 200 до 2 000 грн. в день з щоденною оплатою.

Головне, мати бажання заробляти в інтернеті, а розуміння суті справи і необхідні навички з'являться згодом.

У чому переваги віддаленої роботи?

переваги віддаленої роботи

Щоб розуміти, навіщо варто займатися віддаленою роботою вдома, необхідно з'ясувати плюси такого виду діяльності, які можуть бути наступними:

 1. Вільний графік. Одноосібне планування своєї трудової діяльності, коли можливі так звані прогули і короткі дні, так як ви вільні розпоряджатися собою, якщо рівень доходу для вас не є обов'язковою величиною.
 2. Відсутність робочого місця з прив'язкою до якого-небудь приміщення. Необхідно лише мати комп'ютер та підключення до Мережі для віддаленої роботи незалежно від того, де фізично ви знаходитеся в даний момент. Так багато користувачі працюють і заробляють на дому.
 3. Вибір тільки цікавої роботи. Ви можете брати в роботу тільки цікаві замовлення.
 4. Відсутність обов'язковості звітувати перед ким-небудь. Виконуючи замовлення, ви повинні дотримуватися заявлені вимоги з боку замовника, що є єдиною умовою віддаленої роботи. Всі інші претензії, зазвичай пред'являються начальниками в офлайн, практично не існують в процесі інтернет-заробітку.
 5. Високий дохід. Перебуваючи в провінційному містечку, проблематично розраховувати на високий рівень доходу, що визначається специфікою місця проживання. У той же час віддалена робота дозволяє вам співпрацювати з замовниками з Москви, Києва та інших великих міст.
 6. Щоденна оплата. Будь-яке виконання замовлення закінчується тим, що вам перераховують плату, тому отримувати гроші можна практично щодня.

Робота в інтернеті не приносить відразу істотний дохід, але суму 4-7 тис. грн. цілком можна заробити вже в перший місяць своєї онлайн-діяльності. Дотримуйтесь правило постійного розвитку, вбираючи нові знання, і ваш дохід, безсумнівно, зросте.

Віддалена робота на дому з щоденною оплатою – ТОП вакансій

ТОП вакансій

Пошук вакансій в інтернеті зазвичай не викликає труднощів, так як в Мережі існує велика кількість майданчиків, які розміщують у себе оголошення з приводу віддаленої роботи.

У тому випадку, якщо з якихось причин не вдасться знайти потрібну вакансію, то завжди залишається доступною самостійна подача оголошення про пошук роботи.

При цьому необхідно розуміти, що в інтернеті існує своя спеціалізація, тому бажано орієнтуватися в інтернет-професіях. У зв'язку з цим розглянемо деякі з них.

Вакансія №1: Оператор колл-центру на дому

В обов'язки оператора колл-центру входить консультування клієнтів компанії з пропонованих продуктів і послуг, що передбачає здійснення дзвінків клієнтам і заповнення анкет.

Такого роду робота підійде тим, хто відрізняється високим рівнем товариськості. Переважно компаній, що надають роботу операторів колл-центру, забезпечують своїх працівників спеціальними текстовими шаблонами, на підставі яких і будуються розмови з клієнтами.

Якщо ви не маєте відповідного досвіду, то вам все пояснять і покажуть, а запропоновані текстові заготовки максимально спростять ваше входження в роботу оператора колл-центру.

Вакансія №2: Копірайтер (рерайтер)

Інформаційні сайти та інші ресурси Мережі потребують унікального контенту, тобто текстового матеріалу, який створюється з допомогою копірайтерів. В їх завдання входить написання тексту на задану тему.

Копірайтинг – з чого почати?

Середня вартість послуг такого виду складає 20-30 грн. за 1 тис. символів без пробілів. У деяких випадках вартість замовленого тексту може доходити до 60 грн. за 1 тис. символів. Наведені цифри дають можливість підрахувати, що за статтю в 10 тис. символів замовник в середньому платить 200 грн.

Багато це чи мало сказати важко. Все залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку прийнятний рівень доходу таким способом можна собі забезпечити.

Що стосується рерайта, то під ним слід розуміти переписування тексту зразок того, як це робиться в школі, коли задається переказ. В даному випадку виконавець отримує текстовий матеріал, який переробляться таким чином, щоб забезпечити заявлену в замовленні унікальність.

Вартість праці рерайтера декілька нижче в порівнянні з копірайтером – від 10 до 20 грн. за 1 тис. символів.

Незалежно від того, що ви виберете в плані інтернет-професії (копірайтер або рерайтер) необхідно враховувати, що ви повинні хотіти писати і вміти писати, тобто володіти словом на прийнятному рівні. Тільки тоді можна сподіватися на щоденний заробіток від 500 грн. в день.

Вакансія №3: Адміністратор сайту

По своїй суті адміністратор сайту, що в тій же мірі відноситься і до груп «ВКонтакте», є контент-менеджером, який займається тим, що:

 • публікує статті;
 • розміщує рекламні матеріали;
 • займається модерацією ресурсів;
 • оновлює сайт і т. д.

Працюючи адміністратором, можна забезпечити собі середній щоденний дохід 300-1000 грн., що має залежність від серйозності і масштабності проекту.

Вакансія №4: Наборщик текста

Мережа рясніє оголошеннями з приводу віддаленої роботи наборщиков текстів, яка передбачає передрук різних текстових матеріалів у вигляді відсканованих сторінок, статей, книг та ін.

Вакансії, пов'язані з складачами текстів, не передбачають яких-небудь особливих вимог. Роботодавця влаштовують люди будь-якої кваліфікації, які мають відповідні навички і не мають їх.

Те ж саме відноситься до віку віддалених працівників і рівня їх освіти. Єдиним обов'язковою умовою для цієї роботи є наявність комп'ютера і виходу в Мережу.

Працювати складачами текстів можуть всі без винятку, наприклад, школярі, студенти, підлітки і пенсіонери, тобто люди, що бажають підробити.

Зазвичай такого роду приносить заробіток від 200 до 400 грн. в день, що є хорошою підмогою для перелічених вище категорій громадян у плані поповнення їх бюджету.

Позитивною якістю даного виду заробітку є те, що ваша трудова зайнятість в Мережі може будуватися на основі вільного графіка.

Оплата за виконану роботу перераховується на банківську картку або онлайн-гаманців. Для новачків це відмінний варіант роботи.

Вакансія №5: Розробник сайтів

Володіння навіть мінімальними знаннями в розробці сайтів (які, до речі, неважко зробити максимальними за рахунок наполегливого поглинання відповідних знань) може забезпечити вас постійним доходом.

У Мережі багато замовлень, пов'язаних з веб-розробкою, що дає можливість сподіватися на постійну роботу в цій сфері. Якщо ж виникнуть проблеми з пошуком роботодавців не тему розробки сайтів, то можна дати оголошення, наприклад, на «OLX» і забезпечити себе замовленнями.

В середньому вартість сайту в плані його розробки становить 3000-10 000 грн. Звідси випливає, що виконання одного замовлення в тиждень гарантує щомісячний дохід мінімум в 12 000 грн.

Вакансія №6: Дизайнер

Професія дизайнера відрізняється затребуваністю в інтернеті, тому наявність відповідних навичок і досвіду обов'язково призведе до того, що ви без особливих зусиль забезпечите себе роботою.

Звичайно, відразу навряд чи вийде заробляти багато, але з плином часу, коли ваше портфоліо наповниться прикладами робіт (відмінних за якістю виконання), можна буде розраховувати на серйозні гроші.

Спроба вивести середню цифру оплати послуг дизайнера є не зовсім правомірною, так як розбіг вартості замовлень занадто широкий.

Ви можете заробити на невеликому проекті, наприклад, 2 тис. грн., а більш масштабна робота здатна принести 20 тис. грн. і набагато більше.

Найбільшою популярністю користується веб-дизайн, пов'язаний з розробкою сайтів та сервісів. В той же час не слід уникати так званих малих форм дизайну у вигляді створення логотипів і флаєрів, оформлення буклетів і т. д.

Вакансія №7: Маркетолог

Хороший маркетолог повинен мислити непересічно і в його діяльності бажано наявність певної творчості. Ви можете спробувати себе в цій професії, яка включає в себе наступні вимоги:

 • розробка маркетингового бюджету;
 • застосування інструментів просування;
 • аналіз ринку;
 • стимулювання продажів і т. д.

Якщо ви знайомі з такими сервісами, як «Яндекс.Директ» і Google AdWords, то можете спробувати себе в налаштуванні реклами, що може приносити до 3000 грн. за 2-3 дні при умові, що ви працюєте не більше 5 годин в день.

Вакансія №8: Спеціаліст SEO

Людина, яка є професіоналом в області SEO, ніколи не залишиться без заробітку, так як просування сайтів в пошукових системах, а саме це ховається за згаданою абревіатурою, є найбільш затребуваною послугою в інтернеті.

У Мережі багато оголошень з пропозиціями створити і просунути сайт в пошуку, тобто в даному випадку видно, що розробка веб-ресурсів найтіснішим чином пов'язана з їх просуванням.

Зазвичай вартість одного проекту коливається в діапазоні від 2 до 20 тис. грн., що дозволяє заробляти щодня до 1000 грн.

Вакансія №9: Консультант

У Мережі поширені різного роду консультації, які передбачають спілкування з клієнтами, прийом дзвінків, обробку замовлень і ін. Стандартні вимоги для консультанта ґрунтуються на базових знаннях комп'ютера і розуміння того, як користуватися інтернетом.

Така робота здатна приносити від 350 до 600 грн. щодня.

При цьому на онлайн-ринку присутні вакансії з більш високою оплатою праці консультанта.

Вакансія №10: Особистий помічник

Робота в інтернеті передбачає виконання великого обсягу робіт, що в деяких випадках змушує шукати особистого помічника для розвантаження від рутинних справ, які доручаються такій особі:

 • створення акаунтів в соцмережах у відповідності з заданими параметрами;
 • спілкування з клієнтами по заздалегідь підготовленому шаблоном;
 • ведення звітності і т. д.

Оплата праці особового помічника може проводитися щодня, що і відбувається в більшості випадків. Дана робота відрізняється гнучким графіком та можливістю безкоштовного навчання необхідним навичкам.

Хороший старт для новачків, які шукають віддалену роботу, яка може приносити до 300-500 грн. щоденного доходу.

Вакансія №11: Менеджер по роботі з клієнтами

Робота онлайн-консультанта багато в чому схожа з тим, що робить менеджер по роботі з клієнтами, але з деякими відмінностями.

Зокрема, даний фахівець займається пошуками замовників; здійснює так звані холодні дзвінки, що є частиною роботи по залученню клієнтів; проводить заходи по утриманню клієнтів і веде звітність.

Середній заробіток менеджера коливається від 7 до 10 тис. грн.

При цьому існує різного виду доплати у вигляді бонусів або відсотків від продажів, що істотно збільшує прибутковість цієї професії. Якщо ваші комунікаційні здібності на висоті, то ця робота явно для вас.

Дистанційна робота в інтернеті: як знайти?

Дистанційна роота

Для пошуку віддаленої роботи слід скористатися, звичайно, інтернетом, так як кілька нерозумно виглядає бажання працевлаштуватися в Мережі через офлайн. Ми розглянемо три варіанти такого пошуку.

Спосіб 1: Соціальні мережі

У соціальних мережах присутні різні люди, в тому числі і роботодавці, тому нерозумно не звернутися до них в цілях пошуку роботи в Мережі. Візьмемо для прикладу соцмережу «ВКонтакте», де можна за допомогою пошукового рядка вбити фразу типу «віддалена робота» і ознайомитися з пропозиціями віддаленого працевлаштування.

В результаті користувач отримує дієвий спосіб пошуку роботи в інтернеті. Також розширення пошуку в рамках тієї або іншої соціальної мережі доступно за рахунок спеціалізованих груп чи спільнот.

Спосіб 2: «OLX»

Популярність «OLX» у всіх сферах життя не викликає сумнівів і віддалена робота в даному разі не є винятком.

На практиці всі реалізується просто:

 • подаєте оголошення (безкоштовно);
 • чекаєте відгуків;
 • отримуєте роботу.

Роботодавців на «OLX» досить багато, тому також можна спробувати розмістити на даному сервісі платні оголошення, які дають більший ефект. Хоча в результаті кількість замовників може виявитися настільки велика, що вам доведеться відмовлятися від роботи над частиною проектів.

Спосіб 3: Сайти компаній

Часто на сайтах різних компаній є розділ «Вакансії», посилання на який можна знайти в нижній частині веб-сторінки.

При цьому компанії шукають не тільки фахівців, але і людей без кваліфікації, здатних виконувати віддалену роботу. Якщо потрібно співбесіду, то воно може бути проведено віддалено, наприклад, з використанням Skype. Це дозволяє шукати роботу в будь-якому місті, а не тільки за місцем проживання.

Позитивним моментом цього способу пошуку вакансій є те, що можна вибирати роботу за принципом «подобається чи не подобається», тобто присутня свобода прийняття рішень.

Як уникнути обману в інтернеті?

Як уникнути обману в інтернеті?

Обман в інтернеті – це поширена реальність наших днів, тому варто адекватно сприймати будь-яку інформацію в Мережі. Дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій, щоб уникнути шахрайських схем в інтернеті.

 1. Не звертайте уваги на пропозиції швидкого заробітку в інтернеті за короткий термін. Ви швидше втратите гроші, ніж заробите, так як ніхто і ніколи не буде ділитися перевіреними способами отримання надприбутку.
 2. Залишайте без уваги пропозиції з приводу вигідних вакансій, що супроводжуються необхідністю внесення якихось грошей, що практично в 100% випадків є обманом.
 3. Робота з замовниками безпосередньо повинна співвідноситися з особистою безпекою в плані фінансів – намагайтеся брати передоплату, наприклад, 30% від вартості робіт.
 4. Ігноруйте пропозиції заробітку в інтернеті, коли вам рекомендують перевести n-суму на будь-який гаманець з обіцянкою, що ви отримаєте назад в два, а то і в три рази більше.
 5. Використовуйте тільки ті способи заробляння грошей в інтернеті, в яких ви впевнені, що може бути підкріплено інформацією, викладеною в прочитаному вище матеріалі.

Висновок

Як ви самі могли переконатися, віддалена робота на дому з щоденною оплатою має ряд переваг перед стандартною роботою.

Вам потрібен лише інтернет і комп'ютер для того, щоб почати заробляти на дому з нуля. При цьому ваш дохід від роботи в інтернеті може бути значно вище порівняно зі звичайною роботою.

Є й інші можливості заробітку в інтернеті, про яких можете дізнатися зі статті - Робота в Інтернеті на дому.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити