Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Віддалена (дистанційна) робота в інтернеті: ТОП 11 вакансій (2024)

Останнє оновлення: Четвер, 25 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Віддалена робота в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У століття інтернету з'явилася прекрасна можливість, з допомогою якої вже заробляють мільйони людей — це віддалена робота на дому з щоденною оплатою. Ця стаття була спеціально написана для вас, щоб допомогти вам знайти віддалену роботу в інтернеті. Практично всі розглянуті варіанти роботи дозволять вам щодня виводити зароблені гроші.

Крім популярних сайтів, на яких можна пристойно заробляти в інтернеті без вкладень, ми також приділимо увагу затребуваним вакансій в інтернеті та способами їх пошуку.

У доповненні до перерахованого ви дізнаєтеся, які гроші можна заробляти віддалено в інтернеті і як не потрапити на шахраїв.

Читайте також статтю на нашому сайті -ТОП-45 способів швидкого заробітку грошей без вкладень

Який дохід може приносити віддалена робота в інтернеті?

Інтернет сьогодні – це простір, який пропонує багато і, зокрема, віддалену роботу. При цьому не можна розраховувати, що за допомогою Мережі вийде зробити по-швидкому неабияку кількість грошей, які забезпечать вам безтурботне існування.

Ні, в інтернеті гроші є, але вони вимагають певного підходу, тобто якихось знань, умінь, а в деяких випадках простого розуміння суті справи.

У Мережі часто зустрічаються пропозиції з приводу того, що практично будь-хто здатний забезпечити собі значний дохід, заробляючи в інтернеті. Такого роду «заманухи» мають на меті залучити користувачів не для забезпечення їх заробітком, а для відбирання грошових коштів у наївних користувачів.

Тому не варто вестися на обіцянки легко і швидко заробити. У той же час нерозумно відмовлятися від заробітку в інтернеті, так як він реальний, але за великим рахунком, мало чим відрізняється від того, як ми «робимо гроші» в режимі офлайн.

Дистанційна робота має багато спільного із звичайними трудовими буднями основної маси громадян. По-перше, ви повинні приділяти щодня не менше 4-5 годин в день роботи в Мережі. По-друге, вам необхідно придбати відповідні навички та вміння.

По-третє, заробляти в інтернеті можна і з нуля як у фінансовому плані, так і з точки зору комп'ютерної грамотності, але треба враховувати той факт, що в даному випадку на початковому етапі витрати часу будуть суттєвими.

Що стосується винесеного в заголовок питання, то тут не все так однозначно.

В залежності від виду заробітку і того, скільки часу ви готові витрачати щодня на віддалену роботу, буде складатися інтернет-дохід, який може скласти суму від 200 до 2 000 грн. в день з щоденною оплатою.

Головне, мати бажання заробляти в інтернеті, а розуміння суті справи і необхідні навички з'являться згодом.

У чому переваги віддаленої роботи?

переваги віддаленої роботи

Щоб розуміти, навіщо варто займатися віддаленою роботою вдома, необхідно з'ясувати плюси такого виду діяльності, які можуть бути наступними:

 1. Вільний графік. Одноосібне планування своєї трудової діяльності, коли можливі так звані прогули і короткі дні, так як ви вільні розпоряджатися собою, якщо рівень доходу для вас не є обов'язковою величиною.
 2. Відсутність робочого місця з прив'язкою до якого-небудь приміщення. Необхідно лише мати комп'ютер та підключення до Мережі для віддаленої роботи незалежно від того, де фізично ви знаходитеся в даний момент. Так багато користувачі працюють і заробляють на дому.
 3. Вибір тільки цікавої роботи. Ви можете брати в роботу тільки цікаві замовлення.
 4. Відсутність обов'язковості звітувати перед ким-небудь. Виконуючи замовлення, ви повинні дотримуватися заявлені вимоги з боку замовника, що є єдиною умовою віддаленої роботи. Всі інші претензії, зазвичай пред'являються начальниками в офлайн, практично не існують в процесі інтернет-заробітку.
 5. Високий дохід. Перебуваючи в провінційному містечку, проблематично розраховувати на високий рівень доходу, що визначається специфікою місця проживання. У той же час віддалена робота дозволяє вам співпрацювати з замовниками з Києва та інших великих міст.
 6. Щоденна оплата. Будь-яке виконання замовлення закінчується тим, що вам перераховують плату, тому отримувати гроші можна практично щодня.

Робота в інтернеті не приносить відразу істотний дохід, але суму 4-7 тис. грн. цілком можна заробити вже в перший місяць своєї онлайн-діяльності. Дотримуйтесь правило постійного розвитку, вбираючи нові знання, і ваш дохід, безсумнівно, зросте.

Віддалена робота на дому з щоденною оплатою – ТОП вакансій

ТОП вакансій

Пошук вакансій в інтернеті зазвичай не викликає труднощів, так як в Мережі існує велика кількість майданчиків, які розміщують у себе оголошення з приводу віддаленої роботи.

У тому випадку, якщо з якихось причин не вдасться знайти потрібну вакансію, то завжди залишається доступною самостійна подача оголошення про пошук роботи.

При цьому необхідно розуміти, що в інтернеті існує своя спеціалізація, тому бажано орієнтуватися в інтернет-професіях. У зв'язку з цим розглянемо деякі з них.

Вакансія №1: Оператор колл-центру на дому

В обов'язки оператора колл-центру входить консультування клієнтів компанії з пропонованих продуктів і послуг, що передбачає здійснення дзвінків клієнтам і заповнення анкет.

Такого роду робота підійде тим, хто відрізняється високим рівнем товариськості. Переважно компаній, що надають роботу операторів колл-центру, забезпечують своїх працівників спеціальними текстовими шаблонами, на підставі яких і будуються розмови з клієнтами.

Якщо ви не маєте відповідного досвіду, то вам все пояснять і покажуть, а запропоновані текстові заготовки максимально спростять ваше входження в роботу оператора колл-центру.

Вакансія №2: Копірайтер (рерайтер)

Інформаційні сайти та інші ресурси Мережі потребують унікального контенту, тобто текстового матеріалу, який створюється з допомогою копірайтерів. В їх завдання входить написання тексту на задану тему.

Копірайтинг – з чого почати?

Середня вартість послуг такого виду складає 20-30 грн. за 1 тис. символів без пробілів. У деяких випадках вартість замовленого тексту може доходити до 60 грн. за 1 тис. символів. Наведені цифри дають можливість підрахувати, що за статтю в 10 тис. символів замовник в середньому платить 200 грн.

Багато це чи мало сказати важко. Все залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку прийнятний рівень доходу таким способом можна собі забезпечити.

Що стосується рерайта, то під ним слід розуміти переписування тексту зразок того, як це робиться в школі, коли задається переказ. В даному випадку виконавець отримує текстовий матеріал, який переробляться таким чином, щоб забезпечити заявлену в замовленні унікальність.

Вартість праці рерайтера декілька нижче в порівнянні з копірайтером – від 10 до 20 грн. за 1 тис. символів.

Незалежно від того, що ви виберете в плані інтернет-професії (копірайтер або рерайтер) необхідно враховувати, що ви повинні хотіти писати і вміти писати, тобто володіти словом на прийнятному рівні. Тільки тоді можна сподіватися на щоденний заробіток від 500 грн. в день.

Вакансія №3: Адміністратор сайту

По своїй суті адміністратор сайту, що в тій же мірі відноситься і до груп «Тік Ток», є контент-менеджером, який займається тим, що:

 • публікує статті;
 • розміщує рекламні матеріали;
 • займається модерацією ресурсів;
 • оновлює сайт і т. д.

Працюючи адміністратором, можна забезпечити собі середній щоденний дохід 300-1000 грн., що має залежність від серйозності і масштабності проекту.

Вакансія №4: Наборщик текста

Мережа рясніє оголошеннями з приводу віддаленої роботи наборщиков текстів, яка передбачає передрук різних текстових матеріалів у вигляді відсканованих сторінок, статей, книг та ін.

Вакансії, пов'язані з складачами текстів, не передбачають яких-небудь особливих вимог. Роботодавця влаштовують люди будь-якої кваліфікації, які мають відповідні навички і не мають їх.

Те ж саме відноситься до віку віддалених працівників і рівня їх освіти. Єдиним обов'язковою умовою для цієї роботи є наявність комп'ютера і виходу в Мережу.

Працювати складачами текстів можуть всі без винятку, наприклад, школярі, студенти, підлітки і пенсіонери, тобто люди, що бажають підробити.

Зазвичай такого роду приносить заробіток від 200 до 400 грн. в день, що є хорошою підмогою для перелічених вище категорій громадян у плані поповнення їх бюджету.

Позитивною якістю даного виду заробітку є те, що ваша трудова зайнятість в Мережі може будуватися на основі вільного графіка.

Оплата за виконану роботу перераховується на банківську картку або онлайн-гаманців. Для новачків це відмінний варіант роботи.

Вакансія №5: Розробник сайтів

Володіння навіть мінімальними знаннями в розробці сайтів (які, до речі, неважко зробити максимальними за рахунок наполегливого поглинання відповідних знань) може забезпечити вас постійним доходом.

У Мережі багато замовлень, пов'язаних з веб-розробкою, що дає можливість сподіватися на постійну роботу в цій сфері. Якщо ж виникнуть проблеми з пошуком роботодавців не тему розробки сайтів, то можна дати оголошення, наприклад, на «OLX» і забезпечити себе замовленнями.

В середньому вартість сайту в плані його розробки становить 3000-10 000 грн. Звідси випливає, що виконання одного замовлення в тиждень гарантує щомісячний дохід мінімум в 12 000 грн.

Вакансія №6: Дизайнер

Професія дизайнера відрізняється затребуваністю в інтернеті, тому наявність відповідних навичок і досвіду обов'язково призведе до того, що ви без особливих зусиль забезпечите себе роботою.

Звичайно, відразу навряд чи вийде заробляти багато, але з плином часу, коли ваше портфоліо наповниться прикладами робіт (відмінних за якістю виконання), можна буде розраховувати на серйозні гроші.

Спроба вивести середню цифру оплати послуг дизайнера є не зовсім правомірною, так як розбіг вартості замовлень занадто широкий.

Ви можете заробити на невеликому проекті, наприклад, 2 тис. грн., а більш масштабна робота здатна принести 20 тис. грн. і набагато більше.

Найбільшою популярністю користується веб-дизайн, пов'язаний з розробкою сайтів та сервісів. В той же час не слід уникати так званих малих форм дизайну у вигляді створення логотипів і флаєрів, оформлення буклетів і т. д.

Вакансія №7: Маркетолог

Хороший маркетолог повинен мислити непересічно і в його діяльності бажано наявність певної творчості. Ви можете спробувати себе в цій професії, яка включає в себе наступні вимоги:

 • розробка маркетингового бюджету;
 • застосування інструментів просування;
 • аналіз ринку;
 • стимулювання продажів і т. д.

Якщо ви знайомі з такими сервісами, як «Яндекс.Директ» і Google AdWords, то можете спробувати себе в налаштуванні реклами, що може приносити до 3000 грн. за 2-3 дні при умові, що ви працюєте не більше 5 годин в день.

Вакансія №8: Спеціаліст SEO

Людина, яка є професіоналом в області SEO, ніколи не залишиться без заробітку, так як просування сайтів в пошукових системах, а саме це ховається за згаданою абревіатурою, є найбільш затребуваною послугою в інтернеті.

У Мережі багато оголошень з пропозиціями створити і просунути сайт в пошуку, тобто в даному випадку видно, що розробка веб-ресурсів найтіснішим чином пов'язана з їх просуванням.

Зазвичай вартість одного проекту коливається в діапазоні від 2 до 20 тис. грн., що дозволяє заробляти щодня до 1000 грн.

Вакансія №9: Консультант

У Мережі поширені різного роду консультації, які передбачають спілкування з клієнтами, прийом дзвінків, обробку замовлень і ін. Стандартні вимоги для консультанта ґрунтуються на базових знаннях комп'ютера і розуміння того, як користуватися інтернетом.

Така робота здатна приносити від 350 до 600 грн. щодня.

При цьому на онлайн-ринку присутні вакансії з більш високою оплатою праці консультанта.

Вакансія №10: Особистий помічник

Робота в інтернеті передбачає виконання великого обсягу робіт, що в деяких випадках змушує шукати особистого помічника для розвантаження від рутинних справ, які доручаються такій особі:

 • створення акаунтів в соцмережах у відповідності з заданими параметрами;
 • спілкування з клієнтами по заздалегідь підготовленому шаблоном;
 • ведення звітності і т. д.

Оплата праці особового помічника може проводитися щодня, що і відбувається в більшості випадків. Дана робота відрізняється гнучким графіком та можливістю безкоштовного навчання необхідним навичкам.

Хороший старт для новачків, які шукають віддалену роботу, яка може приносити до 300-500 грн. щоденного доходу.

Вакансія №11: Менеджер по роботі з клієнтами

Робота онлайн-консультанта багато в чому схожа з тим, що робить менеджер по роботі з клієнтами, але з деякими відмінностями.

Зокрема, даний фахівець займається пошуками замовників; здійснює так звані холодні дзвінки, що є частиною роботи по залученню клієнтів; проводить заходи по утриманню клієнтів і веде звітність.

Середній заробіток менеджера коливається від 7 до 10 тис. грн.

При цьому існує різного виду доплати у вигляді бонусів або відсотків від продажів, що істотно збільшує прибутковість цієї професії. Якщо ваші комунікаційні здібності на висоті, то ця робота явно для вас.

Дистанційна робота в інтернеті: як знайти?

Дистанційна роота

Для пошуку віддаленої роботи слід скористатися, звичайно, інтернетом, так як кілька нерозумно виглядає бажання працевлаштуватися в Мережі через офлайн. Ми розглянемо три варіанти такого пошуку.

Спосіб 1: Соціальні мережі

У соціальних мережах присутні різні люди, в тому числі і роботодавці, тому нерозумно не звернутися до них в цілях пошуку роботи в Мережі. Візьмемо для прикладу соцмережу «Інстаграм», де можна за допомогою пошукового рядка вбити фразу типу «віддалена робота» і ознайомитися з пропозиціями віддаленого працевлаштування.

В результаті користувач отримує дієвий спосіб пошуку роботи в інтернеті. Також розширення пошуку в рамках тієї або іншої соціальної мережі доступно за рахунок спеціалізованих груп чи спільнот.

Спосіб 2: «OLX»

Популярність «OLX» у всіх сферах життя не викликає сумнівів і віддалена робота в даному разі не є винятком.

На практиці всі реалізується просто:

 • подаєте оголошення (безкоштовно);
 • чекаєте відгуків;
 • отримуєте роботу.

Роботодавців на «OLX» досить багато, тому також можна спробувати розмістити на даному сервісі платні оголошення, які дають більший ефект. Хоча в результаті кількість замовників може виявитися настільки велика, що вам доведеться відмовлятися від роботи над частиною проектів.

Спосіб 3: Сайти компаній

Часто на сайтах різних компаній є розділ «Вакансії», посилання на який можна знайти в нижній частині веб-сторінки.

При цьому компанії шукають не тільки фахівців, але і людей без кваліфікації, здатних виконувати віддалену роботу. Якщо потрібно співбесіду, то воно може бути проведено віддалено, наприклад, з використанням Skype. Це дозволяє шукати роботу в будь-якому місті, а не тільки за місцем проживання.

Позитивним моментом цього способу пошуку вакансій є те, що можна вибирати роботу за принципом «подобається чи не подобається», тобто присутня свобода прийняття рішень.

Як уникнути обману в інтернеті?

Як уникнути обману в інтернеті?

Обман в інтернеті – це поширена реальність наших днів, тому варто адекватно сприймати будь-яку інформацію в Мережі. Дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій, щоб уникнути шахрайських схем в інтернеті.

 1. Не звертайте уваги на пропозиції швидкого заробітку в інтернеті за короткий термін. Ви швидше втратите гроші, ніж заробите, так як ніхто і ніколи не буде ділитися перевіреними способами отримання надприбутку.
 2. Залишайте без уваги пропозиції з приводу вигідних вакансій, що супроводжуються необхідністю внесення якихось грошей, що практично в 100% випадків є обманом.
 3. Робота з замовниками безпосередньо повинна співвідноситися з особистою безпекою в плані фінансів – намагайтеся брати передоплату, наприклад, 30% від вартості робіт.
 4. Ігноруйте пропозиції заробітку в інтернеті, коли вам рекомендують перевести n-суму на будь-який гаманець з обіцянкою, що ви отримаєте назад в два, а то і в три рази більше.
 5. Використовуйте тільки ті способи заробляння грошей в інтернеті, в яких ви впевнені, що може бути підкріплено інформацією, викладеною в прочитаному вище матеріалі.

З чого почати пошук віддаленої роботи на дому?

 1. Подивіться список затребуваних професій на віддаленій роботі. Якщо Вашої професії немає в списку, спробуйте знайти роботу, яка не вимагає спеціальної підготовки, або освоїти нову професію.
 2. Підготуйте гарне резюме, яке сподобається роботодавцю.
 3. Знайдіть вакансії віддаленої роботи, які вам підходять. Вище в статті я дав посилання на корисні сайти.
 4. Рекомендую вибирати для працевлаштування великі компанії з хорошою репутацією.
 5. Подайте резюме в організації які зацікавили Вас, і чекайте відповіді HR-фахівця.
 6. Проявляйте пильність при пошуку роботодавця. Обов'язково перевіряйте фірму, яка пропонує вам роботу. Не сплачуйте страхові внески або будь-які інші внески, які запросить роботодавець.
 7. Подивіться стандартні схеми обману в Інтернеті, щоб знизити свої ризики при виборі робочого місця.
 8. Не надсилайте свої документи підозрілим компаніям, які можуть використовувати їх для різних шахрайських дій.

Чим віддалена робота відрізняється від фрілансу?

  Дистанційна робота Фріланс
Статус фахівця Штатний працівник, який має право працювати віддалено (з дому). Приватнопрактикуючий фахівець, в штат не оформляється.
Наявність трудового договору При офіційному пристрої - є договір про дистанційну роботу. Немає трудового договору.
Характер роботи Робота на одну компанію, роботодавця. Можливі підробітки за згодою роботодавця. Виконання проектів різних клієнтів. Постійний пошук нових замовлень.

Висновок + відео

Як ви самі могли переконатися, віддалена робота на дому з щоденною оплатою має ряд переваг перед стандартною роботою.

Вам потрібен лише інтернет і комп'ютер для того, щоб почати заробляти на дому з нуля. При цьому ваш дохід від роботи в інтернеті може бути значно вище порівняно зі звичайною роботою.

Є й інші можливості заробітку в інтернеті, про яких можете дізнатися зі статті - Робота в Інтернеті на дому.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити