Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити 100 доларів в день: 8 варіантів

Останнє оновлення: Четвер, 18 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Як заробити 100 доларів в день

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Як заробити 100 доларів в день: 5 варіантів навичок, що принесуть прибуток + 8 видів зайнятості для заробітку + списки сервісів, де можна заробити + 8 бірж, на яких може отримувати гроші кожен.

Користувачі, які не бояться експериментувати, давно переконалися в тому, що інтернет – не просто сфера для дозвілля та джерело інформації, але і робоча середа, здатна значно збільшити ваш заробіток.

Для тисяч людей інтернет став справжньою золотою жилою, допомагає заробити чималі гроші. Але при цьому багато хто як і раніше не вірять, що в мережі можна знайти масу варіантів, як заробити 100 доларів в день.

У цій статті ми розглянемо варіанти реального заробітку, які в стислі терміни без фінансових вкладень допоможуть вам заробити 100 доларів і навіть більше.

Будемо чесними: такий показник прибутковості доступний професіоналам або власникам особливих навичок. Новачкам заробити таку суму за 1 день практично немає шансів.

5 необхідних навичок, як заробити 100 доларів в день без вкладень

Щодня в інтернеті з'являються все нові способи, що дозволяють заробити онлайн. Деякі з них складні, інші – прості, треті – шахрайство і викачка грошей. Не всі пропоновані варіанти, як заробити 100 доларів в день, ефективні.

Щоб їх відсіяти, випробувати найбільш успішні і визначитися з одним з них, потрібно тривалий час, зусилля, терпіння. Як вже згадувалося, заробити 100 доларів в день – завдання непросте. До її здійснення готові, мабуть, тільки фрілансери зі стажем, які вже мають досвід роботи «офлайн».

Забудьте про букси, введення капчі і подібні заробітки. За найпростішу роботу, опанувати яку може кожен другий, ніхто не буде платити 100 доларів в день.

Заробити суму, наближену до 100 доларів, ви можете за день, якщо:

 1. Працювали на посаді PR-спеціаліста або маркетолога, маєте навички у вигадуванні слоганів і розробці логотипів. Знайдуться з десяток фірм міжнародного рівня, які дають можливість заробити на рівні 100 доларів на день, якщо ви креативна та творча особа.
 2. Добре знаєте одину/декілька іноземних мов. Особливо цінуються фрілансери, які якісно переводять текстові матеріали технічної, юридичної, медичної тематики.

  А якщо ще ви можете робити переклад з рідкісної мови (китайського, наприклад), заробити 100 доларів за робочий день цілком можливо.

 3. Позиціонуєте себе як художник або дизайнер, розробник 3-D моделей. Ви можете заробити на продажу фотографій і картинок, які активно купують компанії затребувані у графічному оформленні (журнали, рекламні агентства та інші).

  Також на цьому навику можна добре заробити через біржі фріланса (робіть ставку на зарубіжні).

 4. Маєте свій сайт або блог з непоганою відвідуваністю (яка підтримується протягом тривалого періоду). Маючи такий ресурс, ви можете за день заробити не тільки до 100 доларів, але і більше, бути справжнім інтернет-бізнесменом, що працюючим на себе.
 5. Не обділені глибокими знаннями в якійсь сфері і здібностями до навчання інших. Сьогодні багато заробляють в ролі інтернет-педагогів, тренерів та кураторів, знімаючи відео-уроки і заробляючи на цьому пристойні гроші.

  Такий бізнес може перейти в офлайн (від приватних уроків до проведення тренінгів). У будь-якому випадку, справа прибуткова.

Також заробити 100 доларів за робочий день можливо, якщо ви займаєтеся різнобічним фрілансом не перший день, готові заробляти на декількох високооплачуваних проектах відразу, витрачаючи на їх реалізацію весь вільний час.

Однак мудрість свідчить, що краще шукати можливість отримувати більше за робочу годину, ніж збільшувати робочий день до максимуму, поки робота не заповнить все ваше життя.

Пропонуємо перейти до детального розгляду 5 реальних варіантів, як заробити 100 доларів в день. До кожного ми докладемо списки ресурсів, на яких ви відразу зможете застосувати поради на практиці.

8 реальних варіантів, щоб заробити 100 доларів в інтернеті

Як правило, новачки не мають стартового капіталу, тому будемо оперувати способами, як заробити 100 доларів в день без вкладень.

№1. Заробіток на неймінгу: 2 сервіси + інструкція

Неймінг – це творчий вид заробітку, що полягає у вигадуванні слоганів рекламного характеру, назв магазинів, торгових марок, доменних імен сайтів.

Такий заробіток здається простим, але приносить гроші лише творчим людям, у кого добре розвинена фантазія, інтуїція, логічне мислення. Однак варто розуміти, що шкіл неймінгу поки не зустрічалося, ніде подібного виду заробітку не навчають.

Зазвичай, фрілансери, які заробляють на неймінгу та маркеториці, набувають знання на особистому досвіді. Правила та хитрості для заробітку на неймінгу засвоюють з відповідної літератури, що знаходиться в загальному доступі в інтернеті.

Воліють заробляти в даній сфері (неймінгерам) доводиться стикатися з різними фірмами і конторами, які будуть відрізнятися напрямками діяльності, специфікою.

Ті, хто придумують яскраві, привабливі слогани, для компаній, що розвиваються – на вагу золота. У середньому, заробити можна 50-250 доларів за всього лише одну ідею!

Тут заробіток нараховується не за кількість символів (як в копірайтингу), а за креативність і якість назви (як їх визначати – це вже інше питання).

Щоб заробити 100 доларів і вище подібним чином, ви дійсно повинні відрізнятися яскравою уявою і багатим словниковим запасом. Більше заробити виходить, коли працівник здійснює англомовні проекти.

Також важливо, щоб назва або слоган не просто були креативними, а також відповідали фірмі, були запам'ятовуючимися і відповідали іншим подібним вимогам.

В інтернеті є ряд сервісів, які дають можливість заробити на вигадуванні слоганів і назв. Початківцям неймінгерам рекомендують заробляти на таких:

 1. Votimenno.ru
 2. Textdreamer.ru

Ресурси надають можливість заробітку на вигадуванні слоганів, доменних імен, назв компаній і товарів для СНД і західного ринку.

Щоб заробляти на одному з сервісів, потрібно мати гаманець Яндекс.Гроші або WebMoney, а також пройти реєстрацію.

Розглянемо процес на прикладі сайту Votimenno.ru:

 1. Тиснете на напис в лівій частині головної сторінки:
 2. Далі заповнюєте відкриту анкету:
 3. Автоматизировавшись на сайті, переходите до перегляду доступних замовлень:

Заробіток на Votimenno.ru залежить від показника успішності виконання завдання (рангу). Якщо ви будете брати більше замовлень, результати яких задовольнять замовників, ранг підвищиться (як і сума, яку ви зможете заробити).

№2. Заробіток на перекладі статей: 6 сервісів

Вважається одним з найбільш вигідних видів фріланса, що доступні без попередніх вкладень. Заробити на одному стандартному переведенні до 1 000 знаків можна від 3-х доларів.

Але якщо мова йде про вузькоспеціалізованих текстах, та ще й на рідкісних мовах, заробіток зростає до 10 і більше доларів за 1000 знаків. Крім того, це хороша можливість вдосконалення своїх знань.

Володіючий норвезькою, корейською, датською, шведською мовами або гінді, цілком зможе заробити 100 доларів на перекладі 4-5 текстів в день.

Перекладом заробляють на біржах:

 1. 2polyglot.com

  Бюро, що спеціалізується на технічних перекладах статей медичної тематики, книг, інструкцій, звітів, договорів, сертифікованої документації з японської, турецької, англійської, німецької, китайської та інших 30 іноземних мов.

  Для допуску до заробітку потрібно успішне проходження тесту.

 2. Trworkshop.net

  Ще один ресурс, на якому пропонується заробити непогані суми на перекладах. Розмір заробітку пропорційний обсягом навичок, знань, ступеня завантаженості. Робота на Trworkshop.net також вимагає відмінного володіння рідною мовою.

 3. proz.com

  Онлайн-служба з наданням лінгвістичних послуг. Щоб почати заробляти на ньому, надайте адміністрації сервісу копію диплома про закінчення ін'язу і рекомендації. В плані розміру заробітку, proz.com – найкраща інтернет-майданчик на думку фрілансерів.

  + ще кілька аналогічних ресурсів:

 4. TranslatorsCafe.com
 5. Langmates.com
 6. Weblancer.net

№3. Заробіток на продажі зображень і фотографій

Кваліфіковані фотографи заробляють в реальному житті великі гонорари, інтернет – не виняток. Заробити дозволяють фотостоки або фотобанки.

Заробіток на фотографіях має свої нюанси:

 1. Вам потрібно володіти професійним обладнанням. Покупці стали більш вимогливими, заробити можна тільки на якісних фото.
 2. Високий рівень майстерності та наявність портфоліо – обов'язково.

Успішні фотографи на продажу картинок можуть заробити у вдалий день і більше 100 доларів, а в місяць прибуток становить від 1 000 доларів. На західних сайтах на одному зображенні ви вже зможете заробити до 10 доларів!

Портфоліо має містити, як мінімум, 100 композицій. Сюжет або утримання фотографії – один з визначальних факторів, що породжують попит.

Добре заробити можна на затребуваних сюжетах:

 • люди в русі,
 • подорожі,
 • тварини,
 • професії,
 • почуття і емоції,
 • діти,
 • весілля,
 • природа,
 • продукти харчування,
 • абстрактні зображення.

7 сервісів, де можна заробити на фотографіях

Глобальним ринком для заробітку художникам служить Shutterstock.com. Це закордонний фотобанк, що виступає посередником між авторами фото і потенційними покупцями.

Покрокова інструкція для тих, хто хоче спробувати заробити тут за день 100 доларів:

 1. Для початку роботи, в першу чергу, потрібно заповнити реєстраційну форму
 2. Потім за правилами сервісу слід здати вступний іспит на унікальність і дотримання певних вимог. Для цього у вас повинні бути мінімум 10 власних фотографій, які завантажуються на сайт. Якщо адміністрацію Shutterstock задовольнить якість хоча б 7 знімків, вони будуть використані для заробітку. Якщо результати іспиту погані, до наступної перескладанню користувач допускається через місяць.
 3. Після успішного проходження іспиту слід останній крок – підтвердження особи. Для цього просять скан документа міжнародного зразка (як правило, закордонні паспорти).

Середні розцінки на скачування однієї ілюстрації – 25 центів. Якщо ви зробите дійсно якісне і велике портфоліо, заробити тут сотні доларів буде цілком реально.

Одержувати дохід на фотографіях і картинках можна також на аналогічних фотобанках:

 1. Thinkstockphotos.com
 2. Gettyimages.com
 3. Istockphoto.com
 4. Fotolia.com
 5. Depositphotos.com
 6. Dreamstime.com

Бувалі фахівці рекомендують зареєструватися і заробляти на декількох фотостоках.

Основний формат фотографій на будь-якому з фотобанків – JPG. Додаючи свій шедевр, ви будете зобов'язані заповнити поля з назвою знімка, коротким описом до нього, ключовими словами (підбирайте їх з розумом – це дозволить підняти продажі).

№4. Заробіток на своєму сайті

Хороший заробіток також може принести свій ресурс, якщо на ньому опубліковано чимало унікальних статей і є висока відвідуваність.

З сайту заробити можливо різними шляхами:

 1. Розміщення посилань (лінків)

  В даному випадку ви заробляєте 10-20$ за одну посилання. А якщо у вас їх буде кілька? Щоб заробити на посиланнях, потрібно звертатися в спеціальні біржі, такі як collaborator.pro, Gogetlinks.net.

 2. Контекстна реклама

  Заробити можна на оплаті за кліки по оголошенню і покази реклами на вашому сайті.

  Існують наступні формати рекламних блоків, що дозволяють заробити: графічні, текстові, відео, анімаційні. Цей варіант більш популярний, ніж перший, тому розглянемо інструкцію, як почати заробляти.

Де можна заробити на контекстній рекламі?

Кращою мережею, що надає можливість реального заробітку на контекстній рекламі, визнана GoogleAdSense.

 1. Щоб приступити до заробітку на GoogleAdSense, пройдіть традиційну реєстрацію. Вказуйте дійсні дані, оскільки заробіток буде приходити на цю адресу поштовим переказом або у вигляді чека.
 2. На другому етапі опишіть свій контент, вкажіть веб-сайт, на якому будуть відображатися оголошення.
 3. Після цього залишається подати заявку на участь в програмі.
 4. Потім ви очікуєте схвалення модераторів. Коли приходить код, його потрібно розмістити на сайті і оголошення почнуть показуватися.

Клікабельність в залежності від комерційної спрямованості, тематики сайту і релевантності рекламних блоків може варіюватися в діапазоні 1-60%.

Скільки вийде заробити з одного кліка залежить від:

 • регіону,
 • специфіки контенту,
 • бюджету рекламодавця.

У конкурентних нішах (маркетинг, фінанси) можна заробити більше. Мінімальний заробіток з одного кліка становить 2-10 центів.

Для щоденного заробітку в розмірі 100 доларів за мінімальної клікабельності (1%) потрібно:

 • 400 кліків за середньою ціною 25 центів,
 • 500 унікальних текстів, що приносять по 80-100 переглядів і більше.

У особистому кабінеті відображається рівень заробітку. Єдиний недолік GoogleAdSense полягає в тому, що прибуток можна виводити з рахунку тільки раз в місяць за умови накопичення 100 доларів.

№5. Заробіток на навчанні

Навчання в інтернеті являє собою величезний сектор для заробітку. Як показує практика, відео-уроки є найбільш популярною формою педагогічного процесу в глобальному просторі.

На даний момент в інтернеті заробляють на уроках гри на музичних інструментах, живопису, заняттях іноземними мовами. Також вчать навичкам роботи в поширених програмах, таких як Photoshop, 1С Бухгалтерія і т. п. Популяризується заробіток на індивідуальних заняттях по скайпу.

Багато воліють заробляти на навчанні через веб-камеру. Live-режим подобається і навчаючим. Живий вид спілкування стає найбільш ефективним для учня і прибутковим для педагога.

Якщо вибрати затребуваний сегмент, а рід занять зробити унікальним, діяльність буде поширюватися і на країни СНД. Заробити 100 доларів і більше можна, маючи хорошу рекламу і репутацію відмінного викладача.

Учнів можна шукати на дошках оголошень або ж через створення свого блогу. Якщо ви робите свою роботу добре, сарафанне радіо приверне вам достатньо багато клієнтів. Вдосконалюйте свій рівень, разом з ним буде рости і прибуток.

№6. TaskRabbit

З TaskRabbit ви можете швидко заробити 100 доларів, виконуючи кілька простих завдань для людей у вашому районі.Виконання доручень, прибирання, доставка, зміна роботи та аналогічні завдання завжди доступні у Вашому регіоні. Виконуючи цю роботу, ви можете швидко заробити гроші.

Завантажте додаток TaskRabbit і завершіть реєстрацію. TaskRabbit - один з найшвидших способів заробити гроші в будь-якій точці Америки.

№7. Мікропрацівники

Microworkers.com - це краудсорсинговий сайт, на якому ви можете виконувати різні невеликі завдання онлайн і швидко заробити 100 доларів.

Немає дефіциту невеликих завдань, які ви можете виконати через Microtasker.com. А оплата залежить від ваших навичок і виконаних вами мікропозик.

Майже кожен реєструється в MicroWorkers і швидко заробляє 100 доларів. Зареєструйтеся онлайн і вкажіть точні дані.

Ви будете отримувати повідомлення про мікрозадачі по електронній пошті. Або ви можете шукати завдання на їхньому сайті. Ви отримуєте більше грошей за виконання мікрозавдань під час спеціальних кампаній.

Ви коли-небудь замислювалися, як швидко заробити додаткові гроші? Тоді цей сайт може бути відповіддю.

№8. Продавайте речі ручної роботи

Ви чули про цей сайт Etsy.com? Це найкращий веб-сайт для продажу ваших предметів ручної роботи, таких як картини, тканини, вироби, прикраси ручної роботи і майже все в Інтернеті.

Ви можете відкрити свій власний ринок на Etsy.com і почати продавати ці речі ручної роботи і ремісництва. Або ж ви можете продати ці речі як тимчасовий захід, щоб швидко заробити гроші.

Оживіть свої творчі навички і швидко заробити 100 доларів, продаючи ці речі на Etsy.com.

Ви можете швидко заробити гроші онлайн через цей сайт. Ви будете здивовані кількістю покупців.

8 сервісів фріланса, де можна заробити 100 доларів в день

Досвідчені фрілансери в день можуть заробляти від 10 до 100 доларів. Щоб мати хороший заробіток, необхідно освоїти одну з популярних в інтернеті професій. Непоганий заробіток приносять дизайн, просування сайтів, SMM, програмування.

Можна заробляти сайтобудуванням. Розбираючись в наборі скриптів для управління вмістом сайту, установці «движка» на хостинг, налаштування модулів, протягом доби ви зможете створювати прості блоги, лендінги (одностраничники).

Створення баз даних і програм – заробіток куди більш прибутковий. Якщо ви володієте багажем знань в даній сфері, для такого заробітку відвідайте біржі фрілансу. На них розглядаються і інші високооплачувані напрямки віддаленого заробітку.

Комбінувати кілька варіантів заробітку фрілансер може на таких біржах:

 1. Freelancehunt.com

  Біржа включає практично всі категорії спеціальностей, якими можна заробити дистанційно. Це ТОП біржа в Україні.

  Пропозиції заробітку виставляються замовниками та виконавцями. Як тільки замовник віддає перевагу вашому оголошенню, можна приступати до роботи.

 2. Freelance.ua

  Один з найстаріших сервісів з великою кількістю пропозицій. Особлива «фішка» — проведення різних конкурсів. Не соромтеся брати участь у них – ви в будь-якому разі зможете щось заробити (або досвід, або грошовий приз).

 3. Fiverr.com

  Ще один ресурс з фіксованою вартістю послуги. Тут можна заробити з одного завдання конкретно 5 доларів, оскільки ціна на будь-яку послугу саме така. Звідси і назва ресурсу.

  Зверніть увагу: ресурс англійською мовою, проте заробити на ньому можна, використовуючи онлайн-перекладач (якщо мова не йде про складних технічних темах).

  Зі знанням англійської мови також можна заробити на таких біржах фріланса:

 4. Mturk.com
 5. Elance.com
 6. Upwork.com
 7. Guru.com
 8. Peopleperhour.com

Висновок + відео

Заробіток в інтернеті – відмінна альтернатива офіційній роботі, яка деколи приносить доходи в рази більше. У статті викладені далеко не всі способи, як заробити 100 доларів в день без вкладень. Проте вони найбільш поширені і доступні кожному (при належному старанні).

Читайте також - Як заробити гроші

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Денис Глушаков 28.11.2019, 20:14
Спасибо огромное автору этой статьи, очень хорошие идеи, сервисы. Заработал на них более 300 долларов, деньги вывел без проблем и задержек.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 21:40
Дякуємо вам за відгук. Бажає успіхів у справах!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 28.11.2019, 21:43
Стаття вкотре підтверджує істину - щоб заробити реальні гроші потрібно прикласти відповідні зусилля, знання та досвід, а безкоштовний сир буває лише у мишоловці.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата