Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

27 сайти для заробітку в інтернеті

Останнє оновлення: Понеділок, 06 березня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

сайти для заробітку в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Багатьох цікавить, як заробити в інтернеті і де взяти сайти, на яких не кинуть. Сьогодні я вирішив зробити підбірку перевірених сайтів для заробітку в інтернеті з виведенням грошей в реал.

Сервісів, що надають різну просту роботу в мережі дуже багато, але я зробив вибірку тільки з перевірених сервісів, які справно платять і добре зарекомендували себе в моїх очах. Шахрайство і невиплати дуже поширені в даній ніші, так як нажитися на недосвідчених новачках найпростіше, тому багато потрапляють на шахраїв. Пам'ятаю, в 2007 або 2008 році сам заробив на кліках свої перші 10$ в одному сервісі, та так і не зміг вивести, а часу було витрачено багато.

Інша фішка шахраїв – це просити спочатку заплатити за різні дурниці або в знак серйозності намірів, а потім злиняти з вашими пожертвами. Так що варто шукати відразу сервіси для заробітку без вкладень, все, що з вкладеннями – це лохотрон, за рідкісним винятком.

І ще один момент, на який хочеться зупинитися – є сайти, на яких можна заробляти, але не можна виводити кошти. Тобто, є якась внутрішня валюта, отримавши яку ви можете витрачати її на всякі купони, послуги сервісу або різні конкретні товари. Заробітком це назвати можна з натяжкою, так як живих грошей з них не отримати. Так що при пошуку вибирайте відразу сайти для заробітку де є виведення грошей на PAYEER, Perfect Money, Payoneer, PayPal або іншу поширену валюту і не ведіться на інше.

Хто зможе реально заробляти в Інтернеті на сайтах, про які піде мова в цій статті?

Дуже часто люди, яких не можна назвати активними користувачами всесвітньої павутини, помилково припускають, що заробляти гроші в Інтернеті може далеко не кожен. Але при цьому вони порівнюють інтернет сферу зі звичайною роботою в їхньому місті. Адже щоб зайняти ту чи іншу посаду необхідно володіти особливими навичками, мати спеціальну освіту і бажано (а іноді обов'язково) досвід роботи.

Але поспішу вас порадувати-в інтернеті з цим справи йдуть абсолютно інакше. В процесі реєстрації на перевірених сайтах для заробітку, у вас ніхто не попросить пред'явити документи про освіту, пройти спеціальні тести на знання сфери діяльності і т.д. в інтернеті немає начальства, обов'язкового графіка роботи та інших умовностей – ви самостійно можете визначати, коли, як і скільки вам працювати.

Саме тому організувати стабільний дохід в Інтернеті без сайту і початкових вкладень вийде у кожного бажаючого і зацікавленого в інтернет-заробітку людини. Це можуть бути школярі, студенти, пенсіонери, дівчата в декретній відпустці, інваліди або інші бажаючі організувати додаткове джерело заробітку.

Але перед тим як приступити до реєстраціям на кращих сайтах для реального заробітку в Інтернеті, вам обов'язково знадобиться створити персональний електронний гаманець. Він буде використовуватися вами для отримання зароблених грошей, якими в подальшому ви зможете розпорядитися за власним бажанням. Для цих цілей підходять платіжні системи WebMoney, Payeer, Ю.Мані або Qiwi.

Сайти для заробітку в соціальних мережах

Даний вид доходу заснований на купівлі рекламодавцями різних соціальних сигналів – лайки, репости, підписки, вступу в групу, перегляди відео. Якщо у вас є акаунти в ВК, ФБ, Твіттер, Інстаграмі, Youtube, Однокласниках, Google+ та ін., то можете приступати до роботи.

1. scoin.click

Комфортний для роботи сервіс. Автоматична перевірка простих завдань без необхідності здавати звіти за лайки або підписки. Крім завдань з соціальних мереж є більш складні і більш високооплачувані за різними напрямками – реєстрація на сайтах, встановлення програм і т. д.

2. Forumok.com

На сайті розміщуються завдання в декількох категоріях. Найбільше пов'язані з соціальними мережами, але є і інші. Наприклад, багато замовлень на розміщення постів на різних форумах або блогах з посиланням на потрібний сайт.

Так як завдання не завжди прості, то автоматичного приймання немає. Зате ціни за виконання вигідно відрізняються від конкурентів. Наприклад, за пару лайків на фейсбуку можна заробити кілька грн.

3. clickworker.com

Підтримує всі перераховані вище мережі. Завдання з'являються регулярно. Є можливість отримувати повідомлення про нові завдання. Реалізована автоматична перевірка виконання – не потрібно робити скріншоти і відправляти замовнику підтвердження. Один з найбільш цікавих для мене сервісів для заробітку.

4. vprka.com

Даний сервіс для заробітку відрізняється великою кількістю завдань і постійним поповненням, але є два мінуси: ціни трохи нижче, ніж у конкурентів.

5. socialtools.io

Крім стандартних лайків, підписок і репостов присутні більш складні завдання, але вони не підтримують автоматичної перевірки (доводиться робити звіт про виконану роботу), зате ціни вище середнього.

Сайти для заробітку на текстах

Потреба в текстах для сайтів постійно зростає, так як нові проекти в інтернеті з'являються щодня. Крім того, зростає конкуренція та хороші копірайтери заробляють набагато більше середньої заробітної плати по країні. У той же час, копірайтинг та рерайтинг не змушує працювати повний робочий день – є вільний час – берете замовлення, немає часу – не берете.

6. 2polyglot.com

Одна з найстаріших бірж копірайтингу з величезною аудиторією роботодавців. Завжди є замовлення різних рівнів – від простих коментарів для сайту, до повноцінних статей на десятки тисяч знаків. Присутня система рейтингу у виконавців, завдяки якій при гарній роботі середня оплата за 1000 знаків буде збільшуватися. Можна не тільки брати замовлення, але й викладати в магазин вже готові роботи. Розрахунки в системі йдуть в доларах, виплати в гривнях.

7. uatxt.com

Для заробітку на цій біржі досить пройти реєстрацію і почати подавати заявки на замовлення. Чим більший рейтинг, тим вище шанси отримати хороші дорогі завдання. Підвищити рівень кваліфікації в системі можна, виконавши тестові завдання від сервісу. Даний сайт для заробітку використовує в розрахунках гривні з виведенням грошей на карту.

8. text.lviv.ua

Мало відрізняється від попередніх сайтів. Також є можливість продавати готові статті та брати замовлення на написання текстів за завданням. Рейтинг формується на основі виконаних замовлень і якості їх виконання. Позитивні відгуки допомагають підніматися в рейтингу швидше, так що просите замовників їх залишати. Виплати здійснюються на гаманець.

Сайти для автоматичного заробітку

У цій частині наведено сайти, де більшою мірою виконуєте не ви, а ваш комп'ютер. Приблизно так: запускаєте програму, вона виконує певні дії в інтернеті, вам за це йде нарахування грошей.

9. Surfearner.com

Для заробітку до браузеру встановлюється доповнення, яке періодично показує невеликі рекламні банери. Банери не вимагають ніякої реакції (закриття, навігації, перегляду і т. д.), вони не заважають працювати в мережі (відвідувати сайти, спілкуватися в соціальних мережах тощо). Користуєтеся інтернетом як зазвичай, на банери не відволікаєтеся, але гроші за них отримуєте, нехай і невеликі.

Додатково, в режимі бета-тестування в Surfearner діє скрипт майнінгу кріптовалюти. Запускаєте в особистому кабінеті майнінг і частина потужності процесора вашого комп'ютера буде використовуватися сервісом для майнінг. Відсоток потужності виставляєте самі від 0 до 100 — експериментально визначити так, щоб не гальмували інші програми. (Що таке майнінг?)

10. Vagex.com

Це сервіс для розкрутки відеороликів на Youtube. Він накручує перегляди, лайки, передплатників. Діє в автоматичному режимі. Для заробітку необхідно встановити з особистого кабінету програму або плагін для браузера.

Після запуску програма сама буде відкривати сторінки з відео роликами і відкручувати їх на задану тривалість. Причому, при відкритті вкладки з роликом в браузері вона не стає активною і ніяк не заважає вашій звичайній роботі. Займаєтеся своїми справами, а прога у фоновому режимі заробляє невелику гріш, правда зовсім невелику.

Сервіс англомовний і платить тільки на PayPal.

Сайти для заробітку на опитуваннях

Багато людей не довіряють такому заробітку, оскільки незрозуміло, хто готовий платити за все це. Насправді, різні компанії постійно проводять маркетингові дослідження і на це виділяються бюджети. Частина цих бюджетів і йде на оплату добровольців, готових взяти участь.

11. vlasnadumka.ua

У системі з'являються найрізноманітніші завдання: виявлення сайтів, що містять порно-картинки, оцінка релевантності (відповідності) сторінки пошукового запиту – це дрібні завдання. Є й такі, де необхідно перевірити роботу інтернет-магазину (зробити замовлення і повернути товар) – за подібні завдання платять великі гроші. 

12. surveyharbor.com

Заробіток діє за стандартною схемою – реєструєтеся, заповнюєте свої анкетні дані, відповідаєте на питання з завдань. Кількість доступних опитувань залежить від особистого профілю. Замовники вказують категорію людей, чия думка їм цікаво, тому теми про автомобілі будуть частіше приходити чоловікам, а про виховання дітей жінкам.

За початкові дані про себе сервіс нараховує гроші – сумарно 30 грн ви отримаєте, просто вказавши своє сімейне становище, наявність шкідливих звичок, освіта і т. д.

13. opinion.com.ua

Сервіс аналогічний попередньому, але є фінансові нюанси. За заповнення анкети вийде заробити тільки 10 грн, зате вивід доступний з меншою суми – всього 300 грн, які перераховуються на вебмані.

14. survimo.com

Мінімальне виведення грошей на цьому сайті від 200 грн, переводять на рахунок мобільного телефону. Завдання з'являються не дуже часто, можна розраховувати на кілька анкет протягом місяця.

15. metroopinion.co

Спочатку сервіс був зарубіжний, про що говорить кострубатий місцями переклад, але опитування з'являються регулярно. Виведення зароблених грошей можливий як вигляді різних бонусів, так і на PayPal (звідти вже на свою карту можна вивести).

Сайти для заробітку на вводі капчі

Більшість сервісів, програм та ігри захищаються від ботів з допомогою капчі (картинки із зображенням різних символів). Роботи такі зображення поки розгадувати не вміють, відповідно, на ринку є чимала потреба в розпізнаванні капч людиною – низькокваліфікована праця, але затребувана.

16. 2captcha.com

Перед початком роботи в 2captcha.com йде навчальний курс, де вас навчать розпізнавати всі можливі варіанти картинок. Оплата за розпізнавання капчі не дуже висока, але робота є завжди в будь-який час дня і ночі. Секрет підвищення заробітку – робота в нічні години, коли активність виконавців мінімальна – у цей період середня ціна одного введення в 3 рази вище.

До речі, даний вид заробітку є відмінним інструментом для тренування сліпого друку. Пара годин роботи і ви будете знати клавіатуру комп'ютера як свої 5 пальців, та ще й грошей заробите.

Виведення зароблених грошей можливий Webmoney, Яндекс, Qiwi, Bitcoin і ін.

17. kolotibablo.com

Англомовний сервіс для введення капчі. Реєстрація можлива лише за пригласительному коду, ось він — DEQ1. На мій погляд, сервіс суттєво програє 2captcha, часто немає завдань, так що наводжу лише в якості альтернативного варіанту.

Вивести гроші можна тільки на гаманець.

Сайти для заробітку на кліках і інших дрібницях

Дану категорію ресурсів можна віднести до бірж фріланса, але я розділю їх, так як прийнято вважати фріланс чимось більш серйозним і потребують спеціальних знань/навичок.

18. Profittask.com

Сервіс з великою кількістю самих різних завдань, починаючи від простих (типу підписка на соціальний аккаунт) і закінчуючи складними многоходовими (зразок — відкрити пошук, ввести фразу, знайти сайт, перейти на нього). За складні завдання платять більше. Завдань завжди багато — це плюс.

19. ProfitCentr.com

Даний сервіс надає доступ до завдання декількох типів – читання листів, серфінг по сайтах, довільні завдання, тести та соціальні мережі. Листи – це своєрідні рекламні оголошення, в яких є посилання на сайт. Серфінг – це безпосередньо перехід на веб сайт перегляд певний час. У довільних завданнях може зустрічатися все що завгодно – лайки, реєстрації в сервісах і т. д. У розділі соціальних мереж чекають підписки, репости і лайки. Уважно вивчіть правила сервісу.

Сайти для заробітку на відгуках

В даній категорії наведено сервіси, які платять за публікацію цікавих і корисних відгуків про що небудь. Це можуть бути самі різні тексти, починаючи з вашого досвіду використання праски і закінчуючи враженнями про пішій прогулянці на вершину гори.

20. Otzovik.com

Принцип роботи описано вище. Ніякої заздалегідь обумовленої теми вам не нав'язується – всі ви обираєте самостійно. Повна свобода фантазії, творчості. Просто пишете текст, публікуєте його на сайті. Оплата за відгук буде залежати від того, наскільки він буде цікавий (кількість переглядів) і корисний (рейтинг). Причому, нарахування йде постійно по мірі перегляду ваших публікацій. При високій активності можна створити джерело пасивного доходу.

21. Vseotzyvy.ru

Повністю аналогічний сервісу Otzovik сайт. Пишіть відгуки, отримуйте за це бонуси. Бонуси можна обміняти на призи, або вивести через Webmoney або на рахунок мобільного.

Сайти для заробітку на коментарях

Написання коментарів замовляють з різними цілями – десь треба розбавити SEO текст статті, десь додати об'єм, але найчастіше коментування купують для того, щоб створити видимість більш високої активності. Нерідко подібні завдання можна зустріти на текстових біржах та на інших описаних у цій статті сервісах, але існують і вузькоспеціалізовані сайти спрямовані тільки на такий вид доходу.

22.  seosprint.net

Сама назва seosprint.net показує, що за допомогою даного ресурсу можна заробляти гроші в інтернеті, виконуючи коментування по завданнях рекламодавців. Сайт спеціалізується на коментуванні, але в недавньому часі в ньому з'явилися й інші напрямки, зокрема робота з соціальними сигналами і серфінг.

Виводити оплату можна через карту.

Сайти фріланс послуг

У цій категорії наведені сайти з завданнями для фахівців у певній галузі – веб дизайнерів, програмістів, копірайтерів, SMM і SEO оптимізаторів, маркетологів і ін.

23. freelance.ua

На початку роботи цього проекту він був орієнтований на текстові замовлення і більше скидався на одну з бірж копірайтингу, але з часом виріс на повноцінний сервіс, де частка текстових замовлень становить лише невеликий відсоток. Тут є робота і тим, хто вміє малювати банери і тим, хто робить відеоролики і багато кому ще. Правда, для участі в якості виконавця необхідний заставний внесок (щоб позбавити систему від низькокваліфікованих кадрів, бажаючих спробувати).

24. freelancehunt.com

На цій біржі можна купити або продати будь-яку послугу. Правда, сервіс за своє посередництво бере з виконавця %, що в підсумку залишає вам решта. 

При написанні статті у мене не було мети розповісти про всі проекти для заробітку, існуючих в мережі, хотілося дати читачам тільки ті сайти, які заслуговують довіри і актуальні на сьогоднішній день. Сподіваюся, тепер ви знаєте все, що потрібно для створення доходу в інтернеті без сайту і початкових вкладень.

Англомовні фріланс сайти

25. www.fiverr.com

Fiverr - біржа фрілансу з фіксованою оплатою за нескладні завдання. Тут замовники можуть опублікувати недорогі та легкі замовлення.

26. www.upwork.com

Upwork.com - одна з топових бірж фрілансу для роботи із зарубіжними клієнтами.

27. www.ysense.com

ySense - один із популярних англійських майданчиків із заробітку в інтернеті.

Відео

Читайте також - Як заробити гроші — ТОП-200 способів

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити