Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

Останнє оновлення: Неділя, 19 лютого 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті на кліках

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! З кожним днем зростає кількість людей, які шукають додатковий заробіток в інтернеті. Мотивація у кожного своя. Когось не влаштовує розмір пенсії, іншим зарплати на основному місці роботи не вистачає для вирішення всіх поточних проблем, студентам і школярам просто хочеться мати незалежне джерело доходу, щоб не звітувати перед батьками за кожну витрачену гривню.

Але при всій різноманітності мотивів, в їх основі лежить одна і та ж проблем – брак грошей. І перед усіма, хто намагається вирішити цю проблему, встає одне і те ж питання – з чого почати? В даному випадку можливі варіанти, і один з них ми сьогодні розглянемо. Мова піде про заробіток на кліках, з якого починали десятки тисяч користувачів.

Відразу хочеться попередити, що цей спосіб заробітку ніяк не можна віднести до дуже прибуткових. Він підійде тим людям, у яких багато вільного часу і мало досвіду у віртуальному бізнесі. Це свого роду "підготовчі курси" для охочих перетворити інтернет на джерело серйозного доходу.

Перші кроки: інструкція для початківців

Можливо, когось збентежили слова про низьку прибутковість даного виду діяльності. Але оцініть реально свої можливості і здібності. Одна справа, якщо ви є справжнім профі в тій чи іншій області і зовсім інша, коли вам нічого запропонувати роботодавцю, крім бажання працювати.

На ринку інтернет праці, як і в будь-якій іншій справі, краще починати з малого, поступово удосконалюючись і осягаючи тонкощі процесу. З часом, коли ви освоїтеся і піднаберетеся досвіду, вам будуть доступні більш складні і прибуткові види заробітку. А поки скористайтеся нашими порадами і починайте покращувати своє фінансове становище одразу після прочитання статті, так як заробіток на кліках не зажадає від вас ніяких спеціальних знань та навичок:

 1. Готуємо гаманець. Ясна річ, що не треба бігти на ринок або в магазин і купувати шкіряне портмоне. Мова йде про одну з електронних фінансових систем, в якій вам необхідно зареєструватися. Більшість користувачів інтернету воліють систему WebMoney (Вебмані), хоча можливі й інші варіанти.
  До реєстрації електронного гаманця необхідно поставитися з усією серйозністю, як, власне, і до всіх питань, що стосуються фінансів. Хоча нічого складного в цьому процесі немає, просто потрібно бути уважним.

  На сайті системи вам запропонують заповнити анкету. Вказуйте свої справжні дані і суворо дотримуйтесь інструкції, тоді у вас ніколи не виникне жодних проблем в цьому відношенні, тим більше, що будь-яка транзакція не обходиться без додаткових перевірок і підтверджень.

 2. Пошук роботодавця. У мережі досить сервісів, які спеціалізуються на наданні завдань для заробітку на кліках (їх називають ще буксами або САР-системи активної реклами). Знайти їх списки з короткими характеристиками не складе праці. Є сайти, які платять в українській валюті, є доларові. Виберіть кілька ресурсів на свій смак і зареєструйтеся на них.
  Процедура реєстрації, найчастіше, стандартна, її легко пройти. Єдина порада – дані, вказані при реєстрації, повинні бути реальними, так як це важливо при вирішенні спірних питань по оплаті (а такі ситуації час від часу трапляються).
 3. Працюємо в поті чола. Про піт і чоло ми сказали, що називається, для красного слівця, але до роботи потрібно ставитися серйозно. Навіть якщо це зовсім прості завдання, є певні критерії, яких ви повинні дотримуватися при їх виконанні. Зазвичай всі вимоги викладені в умовах замовлення, і від точного слідування їм буде залежати оплата вашої праці, а також ставлення до вас замовників та адміністрації сайту.
  До речі, на деяких ресурсах якісне виконання замовлення заохочується пропозицією більш щедро оплачуваної роботи. Є навіть можливість перейти до виконання індивідуальних завдань (з відповідною оплатою), якщо ви добре себе зарекомендуєте. Так що ваша кар'єра залежить виключно від вашої старанності і відповідальності.

  Але важливо не тільки якість, але і кількість. У тому сенсі, що багаторазові виконання одних і тих же дій доводять їх до автоматизму, що спрощує і прискорює процес, а, значить, і дозволяє досягти більш високого рівня заробітку.

 4. Заробили – отримаєте (або як вивести гроші). Якщо ви будете співпрацювати з надійними перевіреними буксами, то ніякі проблеми з виплатами вам не загрожують.
  Досить замовити виплату на сервісі, щоб через якийсь час сума надійшла на ваш електронний гаманець. Ви можете використовувати ці кошти для оплати товарів і послуг за допомогою електронних платежів або перевести їх у готівку і також розпоряджатися на свій розсуд.

  На багатьох подібних сайтах існує мінімальна сума до виводу, тобто, поки ви не наберете достатньо грошей, не зможете зняти їх з рахунку. Але не переживайте, як правило, необхідні суми накопичуються в лічені дні, а то й години.

Розмір заробітку на кліках

Розмір заробітку на кліках

Звичайно ж, усіх, хто збирається шукати джерела додаткових фінансів, цікавить, в першу чергу, скільки можна заробити тим чи іншим способом.

Що стосується доходів від заробітку на кліках, то вони можуть бути і зовсім незначними, і досить серйозними. Все залежить від того, скільки годин в день ви готові присвячувати роботі, наскільки ефективні ресурси для цього виберете і, звичайно ж, від вашого ставлення до виконання завдань.

Якщо ж брати середні показники, то на більшості майданчиків можна поповнити свій гаманець сумою від 20 до 100 грн в день. Можливі і більш грошові варіанти, коли за той же період сума винагороди становить 300 грн, і навіть більше, а це вже понад 500 гривень, але таких ресурсів не так багато, як хотілося б.

Втім, на всіх або майже на всіх буксах існують партнерські програми, які можуть стати для будь-якого охочого додатковим джерелом прибутку. Суть полягає в запрошенні користувачів на сервіс по спеціальному посиланню, яку ви отримаєте, як учасник партнерки. Кожен залучений людина (ваш реферал) автоматично стане приносити вам прибуток у вигляді певного відсотка від свого заробітку. Причому він може навіть не здогадуватися про це, так як платити буде не він, а система.

Цей спосіб дуже ефективний, правда, тільки в тому випадку, якщо кількість рефералів не обмежиться парою чоловік, а буде обчислюватися десятками, а ще краще сотнями.

Суть заробітку на кліках

Якщо коротко, то все, що потрібно робити виконавцю – заходити на зазначені ресурси і переглядати різну рекламну інформацію. За кожен такий епізод сервіс виплачує деяку суму, як правило, дуже маленьку, від кількох копійок до кількох десятків копійок.

Деякі завдання вимагають не просто заходити на сайти, але і залишатися там якийсь час. Тільки в такому випадку ваше дія буде сплачено. Утім, кожен замовлення супроводжується докладною інструкцією по виконанню, так що будете розбиратися по ходу роботи. Завдання, що відрізняються більшою складністю, і оплачуються вище.

Різновидів оплачуваних дій багато. Це і платне тестування, і робота в соціальних мережах, і кліки по рекламі, і робота з листами, та інші завдання. Всі вони відрізняються простотою у виконанні і доступні навіть самим непродвинутою користувачам. Нижче ми докладно розглянемо кожен з типів замовлень, а зараз наведемо простий приклад.

Варіант завдання: на вашу електронну пошту приходить лист рекламного змісту. Ви повинні прочитати і, щоб підтвердити вчинення необхідного дії, відповісти на запитання в кінці листа (не читати не вийде, так як відповідь на запитання міститься в тексті).

Після відповіді на ваш рахунок надходить оплата. Часу на все про все потрібно 10-20 секунд.

Кілька кращих сервісів для заробітку на кліках

Кілька кращих сервісів для заробітку на кліках

Як ми вже відзначали, буксів в мережі можна знайти дуже багато, але не всі вони однаково ефективні і зручні для роботи. Тому ми представимо вам дійсно надійні і перевірені ресурси. Їх небагато, але для початку цілком достатньо.

А з часом, коли станете розширювати свій «бізнес», підберете собі ще кілька варіантів. Єдина порада – перш ніж зареєструватися на ресурсі, зберіть про нього якомога більше інформації. Особливо корисні в цьому сенсі відгуки користувачів (тільки не замовні, а справжні). З них ви довідаєтеся, як кажуть, всю таємницю – чи багато на букс роботи, немає затримок з виплатами і т. д.

Перелік кращих ресурсів:

 

1. Seosprint – (seosprint.net) старий, добрий, надійний букс. Даний ресурс лідирує за популярністю серед користувачів СНД інтернету. Доказом може слугувати хоча б те, що кількість його учасників щодня збільшується в середньому на 7 тисяч. Сайт не новий, вже переступив десятирічний рубіж, відрізняється стабільністю і надійністю.

На Seosprint можна зустріти різноманітні завдання, виконання яких не принесе великих грошей (від 5 копійок до гривні), але і не відніме багато часу (від 5 до 15 секунд). Якщо зустрічаються варіанти замовлень з більш високою оплатою, 10-20 грн, то вони складніше для виконання і більш затратні за часом.

А зараз трохи докладніше про всі варіанти заробітку на даному майданчику:

 • Серфінг. Вибираєте замовлення, клікаєте по ньому і автоматично переміщується на ресурс рекламодавця, де проводите обумовлену в умовах час (від кількох секунд до хвилини). Щоб система зрозуміла, що ви не робот, відповідаєте на просте питання і залишаєте сайт. А на ваш баланс надходять чесно зароблені кошти;
 • Читання кореспонденції. Вам приходять рекламні листи, ви їх читаєте і відповідаєте на питання в кінці послання (пропонується кілька варіантів відповіді). Потім переглядаєте якийсь час сайт, відкрився в новій вкладці, вирішуєте нескладну задачку і отримуєте оплату;
 • Тести. Як і при проходженні будь-яких інших тестів, просто правильно відповідаєте на питання (відповідь вибираєте з декількох варіантів);
 • Інші завдання. Може бути все, що завгодно. Оплата більш висока, ніж в попередніх розділах, стартує від гривні і вище. Достатньо просто уважно поставитися до інструкції по виконанню, і ви без труда впораєтеся з запропонованою роботою.

Чому ми виділили цей, начебто нічим не примітний, проект? В основному з-за його надійності і можливості моментального виведення коштів.

2. Socialtools (socialtools.io) – зручний сервіс для роботи в соцмережах. Більше 6 тисяч користувачів щодня поповнюють армію людей, які заробляють завдяки цьому ресурсу. Тут замовлення, в основному, стосуються накрутки лайків і передплатників у соцмережах. Цей вид діяльності в останні роки набирає обертів і дозволяє учасникам соціальних мереж перетворювати свої акаунти в стабільні джерела прибутку.

Чим більше профілів ви підключите до даного сервісу, тим більшим буде ваш дохід (букс приймає, практично, всі соцмережі). Підключитися дуже просто, для цього потрібно буквально 2 кліка – спочатку на іконку вашої соціальної мережі, потім по кнопці «Дозволити». Завдання виконуються в лічені секунди, так що можна виконати їх у великій кількості за нетривалий час. Якщо брати середній показник, то одне завдання коштує 40 копійок.

Щодня виконавцям доступні майже півмільйона завдань, найпоширеніші з яких лайки, підписки на групи (спільноти), оцінка «подобається», вступ до групи і т. д. Винагороду надходить на рахунок моментально, так як перевірка правильності виконання автоматизована. Мінімалка до виводу становить лише 10 грн.

3. Clickworker  (clickworker.com) – ще один популярний і надійний сервіс. Clickworker існує вже 10 років, за які виплатив виконавцям 40 мільйонів, що свідчить про його популярність серед користувачів. Заробіток не вимагає вкладень. І взагалі, все дуже просто, зареєструвався і працюй.

По набору завдань Clickworker дуже схожий на сервіс СеоСпрінт, про який ми говорили вище, але він англомовний. Оплата завдань, в основному, не перевищує 1 грн, хоча бувають і більш дорогі варіанти (20-25 грн).

Замовлення простіше зажадають від 10 секунд до хвилини часу на перегляд сайту (листи) і введення капчі для підтвердження. Оплачуються вони моментально. Якщо ж завдання більш складне, то потрібно точно дотримуватися інструкції, яка додається, та їх виконання не викличе ніяких труднощів. Платять за них побільше, але тільки після того, як правильність виконання буде перевірена.

За численними відгуками можна зробити висновок, що на ресурсі ніколи не буває проблем з виплатами, гроші можна виводити на будь-який гаманець, а в разі виникнення якихось проблем чи питань вам допоможе чуйна і оперативна техпідтримка.

4. Vprka (vprka.com) – найстаріший, але не здає позицій. Цей ресурс існує з 2004 року і весь цей час не здає позицій, утримуючи місце в трійці кращих в СНД сегменті інтернету. Даний букс – поштовик, тобто доступні завдання будуть приходити на вашу електронну пошту, ви без зусиль зможете з ними ознайомитися і приступити до виконання. Добір цільових дій оригінальністю не відрізняється, це все ті ж кліки, серфінг, листи і т. п. Трошки різноманітніше і грошовитіше замовлення в розділі «Завдання». Тут можна зустріти і статті, і голосування, і завантаження файлів і багато чого іншого.

Хотілося б окремо зупинитися на статтях. Цей варіант може стати джерелом непоганого прибутку, якщо ви схильні до написання текстів на різні теми. На сайті є Магазин статей», куди ви можете помістити свій матеріал, і не виключено, що незабаром на нього знайдеться покупець. Виплати можливі від 10 центів, відбуваються миттєво і автоматично, але поки тільки на Вебмані.

Ми навели кілька прикладів майданчиків, на яких ви успішно можете почати свою трудову діяльність в мережі. Щоб прибуток не був занадто низьким, необхідно реєструватися відразу на декількох з них. Поєднувати заробіток на них цілком реально.

Чим хороший заробіток на кліках і в чому його недоліки

Як і у будь-якої іншої роботи, у заробітку на кліках є свої переваги і недоліки. Почнемо з хорошого:

 1. Робота проста і доступна будь-якому бажаючому, не вимагає попереднього навчання, яких-небудь спеціальних навичок і бази знань.
 2. Заробляти можна відразу після реєстрації. Матеріальні вкладення не потрібні.
 3. Мінімум для виводу, як правило, не високий, його можна швидко заробити. Гроші виводяться миттєво на найбільш популярні електронні гаманці. Платежі своєчасні та стабільні.
 4. Присутня можливість організувати собі пасивний дохід за рахунок партнерських програм.

Тепер про недоліки:

 1. Найбільш істотний полягає в низькій вартості замовлень і як наслідок – досить невисокому заробіток (хоча є і виключення).
 2. Завдань не так багато, як хотілося б, можливі простої в роботі (ще один привід співпрацювати відразу з декількома буксами).
 3. При всій простоті роботи, для більш менш нормального заробітку необхідно витрачати на неї по кілька годин на день. Робота монотонна, одноманітна, тому може швидко втомити. Щоб уникнути цього, бажано робити перерви на якийсь інший вид діяльності (краще всього рухливий).

Підведемо підсумки + відео

Не станемо стверджувати, що заробіток на кліках – це ідеальний варіант для всіх без винятку. Комусь він підійде і сподобається, хтось, спробувавши, відмовиться від такої підробки. Але в цьому і полягає головна перевага даного виду діяльності – спробувати може кожен. Спробувати і вирішити для себе, чи це він шукав.

У будь-якому випадку, це буде корисний досвід. Ми бажаємо вам подолати цю першу сходинку в своїй інтернет-кар'єрі і піднятися, у підсумку, на саму вершину драбини.

Читайте також - Як заробити гроші — ТОП-45 способів швидкого заробітку грошей без вкладень 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити