Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на своєму сайті?

Останнє оновлення: Середа, 23 травня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Як заробити на своєму сайті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Давайте сьогодні поговоримо про те, як заробляти на сайті. Я підготував 11 способів заробітку на сайті та, сподіваюся, у коментарях ми зможемо доповнити цей список. Але спочатку потрібно розібратися, які бувають сайти, так як не всі способи заробітку можна застосувати на одному і тому ж сайті.

Заробіток на сайті залежить від його тематики і категорії. Так, сайти медичної тематики, але в різних категоріях – інтернет-магазин, інформаційний сайт, блог спеціаліста, будуть монетизуватися відмінними один від одного способами. Інтернет-магазин займається прямими продажами. Інформаційний сайт можна монетизувати контекстною, тизерною рекламою та іншими способами. А фахівець може заробляти на консультаціях та продажу послуг. Кожен заробляє на сайті, способи і зусилля різні.

Пасивні способи заробітку на сайті

Іноді їх ще називають «Ледачими». Я б так не сказав, так як для того щоб почати заробляти з допомогою цих способів, над сайтом потрібно багато працювати.

Ці способи підходять для інформаційних сайтів, блогів, форумів і інших некомерційних сайтів. На комерційних сайтах їх теж можна застосовувати, але вони малоефективні.

Поширені способи пасивного заробітку на сайті:

 1. Контекстна реклама (AdSense, Ядекс Директ) – підходить для більшості сайтів, але не всі сайти підходять під вимоги цих рекламних мереж.
 2. Тізерна реклама (Gnezdo, MarketGid та інші) – часто використовується на інформаційних і розважальних сайтах. Раніше було багато неякісної реклами, сьогодні ситуація змінилася, і реклама приносить гарний прибуток.
 3. Партнерські програми і CPA мережі – можна розмістити банер на товар або послугу партнера і заробляти комісійні.
 4. Продаж банерів, посилань і рекламних статей – можна налаштувати продажу через сервіси або приймати і виконувати замовлення в ручному режимі на вашому сайті.

Важливо розуміти, що не всі способи будуть однаково добре працювати на різних сайтах. І вимоги до сайту у різних рекламних мереж теж різні. Так, якщо Google AdSense дозволяє розміщувати рекламні блоки на сайтах з відвідуваність від 10 чоловік на добу, за умови, що сайт зроблений для людей, то тизерні мережі приймають сайти з відвідуваністю від 500 чоловік в добу. 

Продажем банерів і посилань (Що таке гіперпосилання?) ви можете зайнятися відразу, але я не рекомендую цього робити на новому сайті. Розвивайте сайт, нехай він завоює авторитет в очах пошуковиків, продажем банерів ви завжди встигнете зайнятися.

Просування сайту в пошукових системах: самостійно і безкоштовно

Головне правило заробітку за допомогою цих способів – трафік = дохід. Чим більше відвідувачів на вашому сайті, тим більше приносять дохід пасивні способи.

Просунуті способи заробітку на сайтах

Ці способи працюють як на інформаційних сайтах та блогах, так і на комерційних сайту.

 1. Електронна комерція – прикріплення до партнерського сайту інтернет-магазину. Партнер продає, ви отримуєте відсоток з продажів.
 2. Написання рекламних статей – за замовленням ви пишите рекламні статті з неочевидною рекламою. В рамках теми вашого сайту, але про послугу, сервіс або товар замовника.
 3. Реклама від прямих рекламодавців – розміщення прайса, банера або розділу під джерело прямого рекламодавця.
 4. Консультація експерта – можна запросити експерта, який буде платно консультувати відвідувачів, а ви отримувати відсоток.
 5. Продаж заявок – багато комерційні підприємств готові платити хороші гроші за потенційного клієнта (ліда). Це можуть бути заявки на ремонт техніки, продаж автомобіля, квартири і так далі. Як ви розумієте, підходить цей інструмент тільки під певні ніші.
 6. Створення сайтів на замовлення – розробка для замовника.
 7. Продаж сайтів – можна створювати сайти для продажу на біржі, а можна купувати, допрацьовувати і перепродувати.

Ці способи пред'являють певні вимоги і до сайтів, і до ваших знань в цій області. Найчастіше вони застосовуються на великих інформаційних сайтах та веб-сайтах комерційного спрямування.

Як бачите, способів заробити на сайтах і з їх допомогою досить багато. Я навіть знаю людей, які здають сайти в оренду. Так, нестандартний підхід, але він теж працює.

Головне завдання залучити відвідувачів на сайт, а вже коли піде трафік, способи його монетизувати ви знайдете.

Читайте також - Як створити сайт: 4 етапи

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити