Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах? Огляд 9 кращих сайтів + поради для новачків

Останнє оновлення: Вівторок, 16 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на лайках

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У статті піде мова про те, як можна отримати гроші, виконуючи прості дії в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся про те як заробити на лайках, репостах, підписках, що для цього потрібно мати, які хитрощі полегшать процес заробітку і чому він є актуальним і простим.

За даними дослідницьких агентств We Are Social і Hootsuite кількість користувачів соціальних мереж в серпні 2017 року перевищила 3 млрд, що становить майже 40% від загального населення планети (7,524 млрд людей). Одні використовують їх для спілкування, інші – для розваг, а треті знайшли, як за допомогою цього заробити.

Що потрібно для роботи?

Все, що потрібно – це доступ до інтернету та жива, розкручена сторінка в соціальних мережах. Живий акаунт повинен відповідати наступним вимогам:

 • Розміщено як мінімум одна фотографія, на якій зображені ви;
 • Вказана інформація про себе (дата народження, місто, хобі), бажано заповнити профіль по максимуму;
 • Є друзі (чим більше, тим краще).

Розкручений профіль – той, у якого багато друзів, фоловерів, лайків і так далі. Тобто, він в якійсь мірі популярний.

Далеко не всі мають такі акаунти. Хтось просто соромиться публікувати свої фото, інші не хочуть додавати знайомих, обмежуючись одним десятком близьких друзів. Але якщо ви зібралися заробляти на лайках – доведеться довести профіль до «досконалості».

Нижче я розповім, як зробити це швидко і наведу приклад.

Що таке лайк, репост, підписки?

Перш ніж приступити до роботи, пропоную ознайомитися з парочкою термінів, впевнений, ви їх чудово знаєте:

 1. Лайк (від англійського «Like» — подобається) – поширена функція в мережах, призначена для вираження схвалення фотографії або іншого матеріалу користувача.

  Це просто кнопка. Якщо вам сподобалося відео або фото знайомого, і ви прагнете висловити схвалення, достатньо просто натиснути на неї. Лайки присутні в Facebook, Youtube, Вконтакте, Twitter, Instagram і в багатьох блогах. Відображаються у вигляді серця або кулак з великим пальцем вгору.

  В однокласниках лайк це «клас».

 2. Репост (від англ. слова «re» — «повторити», post – «повідомляти») – повторна публікація якого-небудь матеріалу. Зазвичай роблять репости на свою сторінку, щоб друзі побачили щось цікаве. У межах роботи зазвичай просять репостнуть рекламний запис.

  У twitter'і репост це «ретвіт».

 3. Підписки. Тут як з журналами – підписуємося і періодично отримуємо новий матеріал. Однак підписуються в основному на людей і групи (їх ще називають пабліками («public» — група)). І після цього на новосній стрічці публікуються нові записи від них.

Чому за це платять?

Соц. мережі мають величезне охоплення аудиторії. А там, де є люди, буде і реклама. Рекламодавці діляться на 2 категорії:

 1. Ті, хто рекламує свої послуги через популярні, давно існуючі групи, наприклад, MDK, Кіноманія, Корпорація Зла, Наука і Техніка і т. д.
 2. Ті, хто створює спеціальні групи під свої бізнеси, а потім розкручує їх, щоб охопити якомога більше потенційних клієнтів.

Але в цій сфері існує велика конкуренція. Наведу простий приклад. Вводимо в пошук у «Вконтакте» запит «Продаж квітів Київ».

Вище всього група, у якої більше фоловерів. Тут як з пошуком у гуглі – будь-яка людина перейде спочатку по першій ссилці. Найшвидший спосіб підняти популярність групи – купити відвідування, підписки, лайки, репости, коментарі.

Також люди купують підписників на свої особисті сторінки, щоб збільшити їхню популярність в рекламних цілях або просто так.

Не всі переслідують мету продати щось. За допомогою соц. мереж нерідко проводяться голосування, на які також накручуються голоси. Інші люди заводять фанатські співтовариства (фільми, ігри, книги) і, розкрутивши їх починають продавати рекламу. Тобто, паблік, має 100 000 фоловерів, може за гроші репостнуть запис з групи, охоплення якої всього 1 тис. осіб, тим самим підвищивши її відвідуваність та популярність.

Таким чином, в основі розкрутки будь-якого пабліка або популярної особистості лежить чисельність групи або кількість друзів, кількість лайків та коментарів. І за все це власники пабліків готові платити реальні гроші.

Читайте також - Як заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

Суть заробітку

Суть заробітку зводиться до простих дій – лайкам, репостам, підпискам, коментарям. Здійснюються вони з особистої сторінки. Не потрібно мати освіту, спеціальні навички. У всіх рівні шанси заробити.

Що потрібно зробити:

 • Зареєструватися на одному з сайтів для заробітку (приклади будуть нижче);
 • Підключити маючі облікові записи соціальних мереж;
 • Виконувати завдання (зазвичай один-два кліка, займають близько 10 секунд).

Заробіток здебільшого автоматизований, тому перевірка відбувається моментально. Детальніше про реєстрацію в соц. мережі та на сайтах ви дізнаєтеся нижче.

Готуємося до роботи

Якщо ви раніше не працювали в інтернеті, і не знаєте, як це зробити – слідуйте моїй невеликій інструкції, і вже через годину ви зможете без проблем заробляти на лайках, репостах, підписках.

Про електронні гаманці

Обов'язково потрібно мати електронний гаманець. Вивчивши сайти з заробітком на соц. мережах, я дізнався, що найпопулярнішою системою для виведення є Perfect Money. Тому рекомендую завести цей гаманець, щоб у вас не виникло проблем.

Створюємо сторінку в соціальній мережі

Для початку потрібно визначитися, де реєструватися. Соціальних мереж безліч, але для роботи нам знадобляться наступні:

 • ТІк Ток (tiktok.com);
 • Facebook (facebook.com);
 • Twitter (twitter.com);
 • Instagram (instagram.com);

В ідеалі потрібно мати профілі у всіх цих мережах, адже завдання бувають різноманітні. А чим більше ви можете їх виконати, тим, відповідно, більше заробіток. Тим не менш, ви можете почати з якоїсь однією соц.мережі, наприклад Інстаграм, а потім поступово підключати акаунти інших соціалок.

Розкрутка

Перш ніж розкручувати акаунт за допомогою спеціальних сервісів, зробіть це самостійно. Додайте ваші фотографії, знайдіть друзів, вступите в групи за інтересами, додайте музику, поділіться смішними картинками.

А тепер детальніше про вищезазначених сервісах. На них можна накрутити лайки, друзів, репости двома способами:

 1. Взаємодопомога (ви лайкаете – вам лайкають);
 2. За гроші

Приклади сервісів по накрутці, засновані на взаємодопомозі:

 • Likest;
 • Olike;
 • Biglike;
 • TakeFriend

ВАЖЛИВО: якщо ви перестараєтеся з накруткою, вашу сторінку можуть заблокувати. Щоб цього не сталося, не проявляйте максимальну (тобто підозрілу) активність (наприклад, додавати 100 друзів відразу). Додавайте по 10-20 друзів щодня.

О фейках

Не виключений варіант створення фейку («fake» – підробка), тобто несправжнього аккаунта. У вас може бути своя особиста, «чиста» сторінка без рекламних постів. А може бути друга, «запасна», створена для заробітку або інших цілей. Для цього знадобиться завести ще одну електронну пошту і мати другу сім карту. Але пам'ятайте, що потрібно зробити фейк живим, для цього використовуйте рекомендації по розкручуванню аккаунта вище.

Рекомендуємо вам дати новому обліковому запису «відстоятися». Тобто, не потрібно відразу після створення облікового запису направляти його в роботу, ваш аккаунт можуть швидко заблокувати. Бажано після реєстрації протягом 1-4 тижнів просто періодично додавати туди свої нові фото, періодично лайкати фотки своїх друзів, коментувати. Аккаунт повинен заробити собі репутацію в очах адміністрації. Він повинен пожити реальним, живим життям.

Додамо, що на деяких сервісах по заробітку в інтернет мережах у завданнях зустрічаються умови до аккаунту, серед яких може бути вік. Наприклад, завдання можуть бути допущені акаунти, що існують не менше 6 – 12 місяців. Якщо ви маєте намір працювати в цій ниші серйозно, то можна робити заготовки акаунтів запас, але цим краще займатися після того, як ви спробуєте роботу в соц.мережах хоча б на одному акаунті протягом 1-2 місяців. Якщо вам це сподобається, то має сенс вкладати в нові акаунти.

UPD: Нажаль українських сервісів-буксів не має. А ці рекомендувати більше не можемо. Але можете переглянути декілька класних методів заробітку на відео

Чотири кращих сайтів для заробітку на лайках, репостах та підписках

Нижче ви дізнаєтеся про 4-и сайти, на яких можна отримати гроші за лайки, репости та інші подібні дії. Я намагався відібрати тільки ті ресурси, які саме на цьому спеціалізуються.

Щоб виділити їх особливості, я вирішив ввести декілька критеріїв оцінювання:

 • Зручність (дизайн, вимоги до аккаунту, автоматизація перевірки, інтерфейс);
 • Кількість завдань (враховуються тільки завдання на соц. мережі);
 • Розмір винагороди;
 • Виведення грошей (кількість систем, швидкість, відсотки, мінімальна сума);
 • Партнерська програма (кількість рекламних матеріалів, відсотки прибутку);
 • Техпідтримка (доступність, чуйність, ввічливість).

 VKtarget

Зручність: пробувши кілька секунд на головній сторінці сервісу VKtarget, ви зрозумієте всі переваги і недоліки сайту. А все завдяки кільком блокам, які описують роботу, оплату та інше. Перейти на сайт >>

Після реєстрації вас чекає покрокове навчання.

Вимоги до акаунтів стандартні (тобто, акаунт повинен бути живим). Наприклад, для підключення Instagram потрібно мати не менш 5 фотографій.

У підсумку ми потрапляємо в просту по структурі робочу область.

Перевірка автоматизована – виконали завдання, натиснули на «перевірити» і через пару секунд оплата надійде на рахунок. 

Кількість завдань: а ось тут не все так гладко. Завдань мало. На старті я виконав 3 завдання, і через деякий час з'явилося кілька нових. Можна включити оповіщення про нові завдання. Роботи не так багато, як хотілося б, але якщо оновлювати сайт хоча б раз у годину, можна виконати 5-10 оплачуваних дій.

Розмір винагороди:  В основному платять від 30 до 50 копійок за вступ до групи (сама "дорога" дія).

Виведення коштів: мінімальна сума – 25 рублів. Вивід здійснюється на багато електронних гаманці (Вебмані, Яндекс.Гроші, рахунок мобільного телефону, Qiwi, Paypal і навіть на Steam), термін – до двох робочих днів. 

Партнерська програма: 15% від заробітку виконавців, 15% від внесків рекламодавців (залучених вами). Непогано, якщо ви залучите рекламодавця, який вкладає по 1000 рублів в тиждень.

Техпідтримка: Я відправив стандартне питання, і мені відповіли вже через 7 хвилин.

 Особливості:

 • Є додаток на Android;
 • Якщо у вас є декілька облікових записів на VKtarget, то не можна до всіх прив'язати наявні сторінки соц. мереж. Наприклад, до одного профілю ви підключили «Вконтакте», до іншої цього зробити не вийде;
 • Рекомендується поставити в акаунтах місто "Москва", так завдань буде більше.

>> РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ <<

Forumok

Зручність: на головній сторінці ви побачите невелику статистику, короткий опис сайту, можливості рекламодавців і виконавців, відгуки. І все це виконано в приємних тонах з карикатурами. Перейти на сайт >>

Все розташовано «по поличках». В панелі керування в блоках знаходиться тільки потрібна інформація для виконавця. Ліворуч можна помітити меню завдань, де все знаходиться в строгому порядку.

Заробіток, на жаль, не автоматизований. Завдання дають рекламодавці безпосередньо, вказуючи умови і оплату. За фактом виконання вони перевіряють його і можуть не прийняти, якщо щось зроблено не так.

З цього випливає ще один недолік – жорсткі вимоги (таргетинг). Можна налаштувати доступність завдання за статтю, віком, кількістю друзів, країні.

Кількість завдань: тут я був приємно здивований. Незважаючи на те, що вся робота розбита на категорії, в них ви побачите безліч роботи.

Розмір винагороди: тут і завдання різноманітніше, і оплата набагато вище. Крім дій в один клік популярні коментарі на стіни. В середньому 3-4 рубля за замовлення.

Виведення засобів: зняття коштів з рахунку відбувається протягом 2-5 робочих днів, бувають затримки. Можна виводити тільки на Webmoney, мінімалка 200 рублів. Так, вона висока, але багато завдань, тому все у ваших руках.

Партнерська програма: є готові банери і посилання. Користувачі отримують партнерську винагороду в 30% від суми комісії сервісу з кожного завдання (при цьому 18% отримує партнер рекламодавця і 12% партнер виконавця).

Техпідтримка: Відповідають протягом дня, але мені відповіли вже через 12 хвилин.

Особливості:

 • Ваш аккаунт заблокують назавжди якщо порушете правила;
 • Є детальна інструкція для виконавців по швидкому старту;
 • Статистика по партнерці.

>> РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ <<

Smmok

Зручність: на стартовому екрані вказані ціни для замовників, коротка інформація по сайту. Є відео огляд біржі (це великий плюс). Увійти можна, авторизувавшись через соц. мережe (в два кліка). Перейти на сайт >>

Прошу звернути увагу на ліву панель закладок. Це перемикання між соціальними мережами, за допомогою яких ви хочете заробляти. Я виберу «Вконтакте».

Вся інформація в одному вікні. Новини, завдання, баланс. До того ж, вся робота автоматизована.

Кількість завдань: досить багато. Три типи: лайки, підписки у групи і на людей. Під час мого відвідування було 8 замовлень на «мені подобається», на 86 підписки на паблики, 5 на додавання в друзі. Оновлення відбуваються раз в 10 хвилин.

Розмір винагороди: фіксована ціна за типами. За лайк – 5 коп., підписку – 22 коп., додати в друзі – від 16 до 22 коп.

Вивід: На жаль, тільки Webmoney. Мінімалка – 50 руб. З такими розцінками її набрати важко. Вивід здійснюється протягом 7-ми робочих днів. Але плюсом є автоматичний конвертер валют (рублі – долари, рублі – гривні).

Партнерська програма: є готові банери. Ви отримаєте 10% від прибутку виконавців, 10% від витраченого бюджету замовника. Відсоток невисокий.

Техпідтримка: відповіли протягом дня, з проблемою розібратися допомогли.

Особливості:

 • Рівень якості (місцева рейтингова система). Якщо ви чесний виконавець, то показник буде 100%. Чим більше порушення, тим менше цей рівень;
 • Кількість завдань залежить від друзів на акаунті;
 • Система не реагує, якщо група закрита, сторінка видалена і так далі. Тобто нерідко зустрічаються неактуальні замовлення.

>> РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ <<

Vkserfing

Зручність: на головній сторінці описані всі переваги сайту для виконавців і рекламодавців. Вже з перших секунд, ви зробите для себе висновок: чи варто витрачати час на проект чи ні. Перейти на сайт >>

Реєстрація здійснюється за допомогою авторизації через «Вконтакте». Як ви зрозуміли з назви сайту, вся робота базується на «VK».

Перевірка здійснюється автоматично. Дизайн приємний, не напружує.

Кількість завдань: мало. При першому відвідуванні я побачив 10 завдань. Через кілька днів зайшов ще раз, тепер замовлень 9. Їх можна виконати за пару хвилин – а далі що робити? Хоча якщо вірити інформації з FAQ, щодня публікується близько 300 завдань, просто їх «швидко розбирають».

Виведення коштів: мінімальна сума становить 50 рублів. Тобто, ми повинні для цього виконати 250 завдань, чого сайт нам не може запропонувати. Кошти сплачуються на рахунок мобільного телефону або WebMoney.

Регламент виплат – по суботах. Тобто ви оформляєте заявку в робочі дні, і по суботах одержуєте виплату.

Партнерська програма: з промоматеріалів – тільки реферальне посилання. 10% із заробітку користувачів, 8% з витраченого бюджету замовника.

Техпідтримка: Відповіли через день.

Особливості:

 • Є вікові обмеження. Тобто, якщо посилання веде на групу, що містить матеріали 18+
 • Акції. Правда, вони проводяться рідко. Остання була перед Новим Роком, і дозволяла отримати додатковий відсоток при поповненні рахунку рекламодавця.
 • Відсутній «межа» між замовником і виконавцем. Всі дії здійснюються в одній області, без будь-яких переходів.

>> РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ <<

Список сайтів, на яких можна заробити на лайках, репостах, підписках:

+ 5 додаткових сайтів для заробітку на лайках

CommentHero

Сайт commenthero.pro.

Сервіс виконаний у вигляді чат-бота. Принцип роботи простий:

 1. Вибираєте завдання в чат-боті;
 2. Залишаєте лайк і коментар під постом;
 3. За кожне завдання система автоматично нараховує Вам бали;

Зароблені таким чином бали можна поміняти на лайки і коментарі або вивести на карту (1 бал = 1 рубль).

Кількість завдань не обмежена-поки є завдання, можете їх виконувати.

UNU

Сайт unu.im.

Відносно молодий проект. Оплата тут вище, ніж на багатьох аналогічних майданчиках: від 1 до 50 рублів (20 грн) за дію (як запевняють розробники). В реальності, звичайно, це 3-7 рублів (1-2 грн).

На даний момент завдань на лайки я там не знайшов, в основному там підписка на різні канали і паблік. Але стрічка замовлень оновлюється щодня, так що потрібно стежити і відстежувати. Тут є завдання для Instagram, Тік Ток, телеграм і навіть Яндекс.Дзен.

Мінімальна сума виведення - 20 грн. Дуже висока комісія (9%), є можливість отримати гроші в місцевій криптовалюта і витрачати її в Інтернеті (мобільний зв'язок, Яндекс їжа і т.п.).

TaskPay

Сайт taskpay.ru.

Біржа онлайн-заробітку. Тут можна заробити на прочитанні статей, написання рецензій до відеороликів, тестуванні додатків, оцінці постів і підписки на канали.

Мінімальна сума виведення - всього 20 грн.

Cashbox

Сайт cashbox.ru.

Сервіс з хорошою репутацією. Крім лайків в ВК і Фейсбуці тут можна проходити платні опитування і реєструватися на сайтах за гроші. З мінусів: виведення коштів доступний тільки на Webmoney, не всім це зручно.

Ad-social

Сайт ad-social.org.

У цього сервісу є додаток для Android, так що для роботи не обов'язково мати комп'ютер. З соціальних мереж: ВКонтакті, Instagram, Твіттер.

За завдання тут дають не рублі, а бали. В середньому від 1 бала за одну дію. При цьому 1 000 балів рівно 50 рублям (20 грн). Тобто за лайк можна отримати всього пару копійок, але зате тут багато завдань.

Скільки можна заробити?

Робота проста, виконується в пару кліків, тому не варто очікувати великого заробітку. У день вдасться заробити від 50-100 рублів (20-40 грн), якщо вам будуть траплятися завдання з хорошою оплатою. При цьому ви витратите всього 2-3 години.

Як збільшити дохід?

Поради по збільшенню доходу:

 1. Заведіть акаунти у всіх соціальних мережах, з якими працює сайт. Зробити це неважко – реєстрація хвилинна, а на розкрутку знадобиться менше години.
 2. Реєструйтеся одночасно на декількох сервісах. Таким чином роботи буде багато, і ви не будете сидіти без справи.
 3. Користуйтеся можливостями партнерської програми. Залучайте людей, пропонуючи їм трохи заробити за допомогою кліків. Знайдіть однодумців на форумах і дізнайтеся у них, як залучити активних рефералів. Створіть YouTube-канал, знімайте ролики про цих сайтах і пропонуйте глядачам зареєструватися по вашому посиланню. Способів привернути рефералів безліч – головне мати бажання.

Читайте також - Як заробити на Ютубі

Переваги і недоліки заробітку на лайках, підписках, репостах

Переваги:

 • Легкий заробіток (не потрібні спеціальні навички та освіту);
 • Завдання виконуються за пару секунд;
 • Вільний графік;
 • Заробіток без вкладень.

Недоліки:

 • Низька оплата;
 • Монотонна робота;
 • Ваша сторінка в соц. мережах перетвориться в рекламне полотно, що явно не сподобається ні вам, ні вашим друзям.

Нюанси і поради

І ще пару нюансів про заробіток на лайках:

⚡ Робота не вимагає вкладень.

Реєстрація на сервісах для заробітку абсолютно безкоштовна. Щоб почати отримувати гроші за дії, не потрібно платити за підписку або поповнювати рахунок на сайті. Якщо бачите подібні умови-швидше за все ви натрапили на шахраїв.

⚡ В соціальних мережах є ліміти.

Як ми вже з'ясували, один лайк в середньому коштує 1-2 рубля. Отже, щоб заробити 100 руб. (40 грн), потрібно залишити 50-100 лайків. А якщо ви хочете заробити 200-300-500 руб. (80-120-200 грн), потрібно буде зробити ще більше дій. Якщо залишати по 500-1000 лайків кожен день система просто Вас заблокує з позначкою "за підозрілу активність".

В Instagram можна залишати 30-60 лайків на годину, і бажано не більше 500 відгуків на добу. У ВК ліміт дорівнює 500 лайкам на добу

Щоб не викликати підозру і не відлітати в бан, можна:

 1. Зареєструватися в сервісі відразу через кілька профілів в соц.мережа. Деякі майданчики дозволяють ставити лайки з різних профілів. В крайньому випадку, ви завжди можете завести два аккаунта на майданчику по заробітку і працювати з кожного з них по черзі. Або можете один день працювати з одного профілю, а в інший день вже з іншого. Так акаунти будуть "відпочивати" від лайків, і шанс бути заблокованим за активність знизиться в кілька разів.
 2. Працювати в хаотичному режимі. Для соціальних мереж ваші лайки повинні виглядати максимально природними і живими. Якщо кожен день з 9 ранку і до 18 вечора сидіти і ставити лайки з однаковими проміжками, це буде дуже підозріло. Намагайтеся робити це в різний час, в одну годину ставте умовно 40 лайків, в іншій – 34, в третій – 50. Чим менше систематичності, тим краще.

💭 Ще я б не рекомендував працювати зі своєї особистої сторінки. Якщо ви дійсно їй дорожите, краще створіть фейковий профіль. Але він повинен бути максимально живим і заповненим. Інакше деякі сервіси просто не приймуть їх, адже замовники платять за активність з "живих" сторінок.

Заробіток на лайках: схеми обману

У заробітку на лайках є і зворотна сторона медалі. У цій сфері легко зіткнутися з обманом, втратити час і гроші. Ті сервіси, про які я сьогодні розповіла, дійсно перевірені і працюють. Але коли-небудь вони можуть закритися, і тоді ви почнете шукати нові сайти для заробітку. Не всі вони будуть працювати на чесній основі.

😦 Класична схема обману: людина створює сайт, на якому пропонує одним заробити, а іншим купити лайки від живих користувачів за привабливою ціною. Замовники оплачують лайки, виконавці починають роботу. На перших порах нічого не викликає підозр. Лайки крутяться, виконавці додають свої електронні гаманці і чекають виплати. Однак ніяких грошей так і не приходить. А незабаром сайт і зовсім перестає працювати.

У чому ж суть "обману"? Розберемося по порядку.

 • Здавалося б, якщо людина хоче обдурити замовника, то він може просто пообіцяти йому накрутити лайки і прірву відразу ж після отримання оплати. Але при такому розкладі ніхто не заплатить відразу велику суму. Боячись обману, людина може ризикнути заплатити наперед 50-100 грн., не більше. А ось якщо показати йому реально існуючий сайт і дати лайки від живих виконавців, його пильність зійде нанівець і, заспокоївшись, він оформить підписку, наприклад, на 500-1000 грн. тобто такий формат більш вигідний шахраєві.
 • При такій схемі купа виконавців протягом одного-двох тижнів працює на сервісі як безкоштовна "рабсила", це теж вигідно шахраєві.
 • Оплата майже на всіх сервісах проводиться на електронний гаманець. Відстежити його власника практично неможливо. Тобто шахрай працює, не залишаючи слідів.

Підсумок: шахрай з грошима, замовники з лайками (а іноді тільки з невеликою частиною оплачених ними лайків), виконавці ні з чим.

👉 Щоб не влипнути в таку схему:

 • Не працюйте там, де виплати здійснюються рідше ніж раз на тиждень. Добре якщо виплати відбуваються кожен день, але особисто я не зустрічала такого ні на одному сервісі. Зазвичай виведення коштів доводиться чекати 5 днів (робочих). Якщо бачите умови в дусі "виплати раз на місяць", в 85% випадків це шахраї.
 • Шукайте відгуки. Рядовий шахрай не зможе видалити негативні відгуки з отзовіков і груп в соціальних мережах. Якщо хтось вже "обпікся" про конкретний ресурс, він напевно напише про це в Інтернеті. Не полінуйтеся витратити пару хвилин на перевірку сайту.

Я стикався ще з однією шахрайською схемою. Після реєстрації на сервісі по заробітку на лайках і коментарях у мене запросили дані банківської карти, не тільки номер, але також ім'я власника і секретний код безпеки. За легендою така прив'язка карти допомогла б мені виводити зароблені гроші без комісії. Зрозуміло, це здалося мені підозрілим, і я не став прив'язувати карту і працювати на цьому сайті. А через час в чатах фрілансу натрапив на скарги на цей сервіс. Коротко кажучи, сайт отримав дані карт наївних юзерів, а після зловмисники зняли з них гроші. Зараз цей сервіс вже видалений, але схема може повторитися на будь-якому іншому сайті.

Висновок + відео

Заробіток на лайках, репостах, підписках простий і не вимагає вкладень. Якщо у вас немає досвіду заробітку в Інтернеті, або ви часто проводите час в соціальних мережах – рекомендується спробувати. Ви отримаєте безцінний досвід і заробите гроші, перебуваючи вдома. Але не варто затримуватися на цьому – пізнавайте інші способи заробітку в Інтернеті і розвивайтеся.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити