Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на перегляді відео в інтернеті без вкладень з виведенням грошей – 10 популярних сайтів + 5 додаткових видів заробітку на відео

Останнє оновлення: Четвер, 04 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на перегляді відео

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! У цій статті розповімо, як заробити гроші на перегляді відео без вкладень. Ви дізнаєтеся які сайти платять гроші за перегляд відео. З'ясуємо, чи можна дивитися відео на Youtube за гроші і якщо так, то як? Скільки можна на цьому заробити? Розпишемо додаткові варіанти заробітку на відео, такі як заробіток на створенні відео на замовлення, партнерка Ютуб, розміщення відео рекламодавців на своєму сайті або в соц.мережах. Цікаво? Тоді поїхали!

Дивились сьогодні відео в інтернеті? Це не дивно – згідно з дослідженнями агентства TexTerra, 78% користувачів інтернету хоча б раз в тиждень дивляться відеоролики, а 55% переглядають їх кожен день.

Найпопулярнішим сайтом з відео є YouTube. На ньому зареєстровано більше 1 мільярда людей.

Якби Youtube був країною, то зайняв би 3-е місце за чисельністю населення після Китаю та Індії! Кожен місяць відеоролики YouTube переглядають 62 млн. унікальних користувачів.

Я сам щодня дивлюся різні відео в розважальних цілях, як і багато з вас. Але чи знаєте ви, що за перегляди відео можуть заплатити гроші? Причому для цього не потрібно докладати зусиль – просто дивіться ролики і моментально отримуєте винагороду! Хочете дізнатися, як?

У цій статті я розповім про 6 способи заробітку на відеороликах. Ви дізнаєтеся:

 • Скільки і де можна заробити, просто переглядаючи відео;
 • Про які нюанси і хитрощі слід знати новачкам, щоб швидко стартувати;
 • Як в кілька разів збільшити заробіток;
 • Які існують додаткові способи заробітку, пов'язані з відеороликами.

Терміни, які використовуються в статті:

 • Паблішер – людина, яка розміщує рекламу на своїх ресурсах;
 • Відеомейкер – той, хто вміє знімати, монтувати відео;
 • Активне вікно браузера – та вкладка, на якій ви перебуваєте зараз. Щоб вікно стало активним, треба клацнути по ньому мишкою.

Готові? Тоді починаємо!

Чому вам заплатять за перегляд відео?

Люди, які платять за перегляд відео, переслідують різні цілі. Але в основному вони хочуть підняти відео в списку видачі і зробити його популярним. Простий приклад, як кількість переглядів впливає на пошуковий запит в сервісі YouTube.

Звичайно, на це впливає і підбір ключових слів, заголовок і активність у вигляді лайків, коментарів, «репостов». Але є один секрет – протягом 24 годин після завантаження відео автор повинен дати йому «хороший старт» у вигляді переглядів, щоб YouTube підняв вище ролик в списку видачі.

А тепер про основні причини, чому люди прагнуть зробити відео популярним:

 • Банальна реклама. У відеоролику можуть прорекламувати товар, послугу, фільм, який ось-ось вийде, і інше. Причому відео може бути як повністю рекламним, так і просто містити коротку вставку на 10-15 секунд. За це, до речі, непогано платять, якщо ви набираєте багато переглядів.
 • Популярність. Багато за допомогою відео прагнуть прославитися. На тому ж Ютубі ролики набирають і по 5, і по 10 млн. переглядів. Після такого вас точно почнуть впізнавати на вулицях, а кар'єра видеомейкера піде вгору.

Якщо у людей з розкрученими каналами, тобто з великою аудиторією, вивести відео в топ не складе праці, то початківцям відеомейкерам доводиться робити все можливе, щоб їх помітили. І один з таких способів – платити іншим за перегляди відео.

 Важливо: ви могли подумати, що можна накручувати перегляди за допомогою спеціальних програм/ботів, і весь заробіток не має сенсу. Але YouTube швидко розпізнає це. При цьому акаунт нечесного користувача може бути заблокований. Допускаються тільки живі перегляди, які можна придбати у інших людей.

Зараз ми заглибимося в заробіток на переглядах і дізнаємося, що для цього потрібно.

Що робити? Чи потрібні вкладення?

Заробіток на перегляді відео є простим і не вимагає вкладень. Щоб отримувати гроші за перегляд відео потрібен постійний доступ до Інтернету та комп'ютер/ноутбук/планшет. Від вас буде потрібно лише зареєструватися на сайтах, про які я розповім нижче, вибрати завдання, переглянути відео та отримати за це гроші! Просто, чи не правда?

Способи заробітку на відеороликах

Заробіток на відео можна розділити на дві категорії:

 1. Платні перегляди і виконання різних завдань. Відмінний варіант для новачків, які тільки вчаться заробляти в інтернеті.
 2. Заробіток на рекламі. Підійде тим людям, які мають розкручені канали на YouTube, групи в соціальних мережах або сайти. Суть – розміщення рекламних відеоматеріалів на своєму ресурсі і заробіток з кожного перегляду. Даний вид підійде досвідченим людям, але не лякайтеся – у статті я все докладно поясню!

А почнемо ми з самого простого виду – платні перегляди.

Зарубіжні сайти, які платять за перегляд відео: ТОП-5🔥

Існує безліч зарубіжних платформ, які дозволяють заробляти на тому, що ми зазвичай робимо безкоштовно — перегляд відео і телешоу, коментування, серфінг сайтів. В основному, зарубіжні сайти, які платять за перегляд реклами, проходження опитувань та інші дії пропонують заробляти в доларах. На англомовних сайтах немає обману, Виконавець виконує свою роботу і за це отримує гроші. Після накопичення мінімального ліміту Ви можете витратити свої нагороди на покупки подарункових карт, або ж просто вивести готівкою.

Щоб заробляти, необхідно пройти швидку реєстрацію, де вказати свою електронну пошту і пароль. Також краще добре володіти англійською мовою, щоб розуміти, в чому суть завдання і як його виконувати. Розглянемо ті зарубіжні ресурси, на яких можна отримувати гроші за перегляд відео.

Swagbucks

Swagbucks - одна з найвідоміших майданчиків для заробітку в Інтернеті. З її допомогою ви можете заробляти, виконуючи нескладні дії, які і так постійно робите в Інтернеті. За час свого існування Swagbucks вже виплатив понад 414 тис. доларів. Щодня лунає понад 7000 подарункових карт.

Заробляти можна як на сайті, так і через Мобільний додаток. Винагороди нараховуються в SB-балах. 1$ — 1000SB.

 • Сайт: https://www.swagbucks.com.
 • Напрямки: перегляд відео, тести, покупки.
 • Резиденти яких країн допускаються: США, Великобританії, Канади, Австралії, Ірландії.
 • Способи виведення: сертифікати Amazon і Walmart, готівка в PayPal.
 • Бонус: 10$ за реєстрацію, але щоб активувати бонус, потрібно витратити 25$ на покупку.
 • Оцінка по TrustPilot: 4.5.

GrabPoints

GrabPoints - сайт для винагород, який працює з 2014 року. Платформу можна назвати відносним новачком на ринку, але незважаючи на це, вона встигла завоювати довіру більш ніж 4 млн.користувачів і виплатити понад 5 млн. доларів.

Сайт пропонує кілька способів для заробітку, але найбільш популярним є проходження опитувань. Виводити заробіток можна починаючи з 3$.

 • Сайт: https://www.grabpoints.com.
 • Напрямки: опитування, перегляд відео, підписка на пропозиції.
 • Резиденти яких країн допускаються: США і Канада.
 • Скільки платить: тести від 0,50; оплата за перегляд відео від 0.007$; підписка на пропозицію від 0,09-50$.
 • Способи виведення: Подарункові сертифікати, PayPal.
 • Оцінка по TrustPilot: 4.

InboxDollars

InboxDollars - лідер серед сайтів, які пропонують заробіток за проходження опитувань. Також тут можна дивитися відео і отримувати за це гроші, ще заохочується читання листів, ігри, покупки, роздруківка купонів.

На ринку платформа працює з 2000 року, має простий інтерфейс і мобільний додаток. Мінімальний висновок становить 30$.

 • Сайт: https://www.inboxdollars.com.
 • Напрямки: тести, аркади, перегляд відео, читання листів.
 • Резиденти яких країн допускаються: США, Великобританії.
 • Скільки платить: від 0.25$.
 • Способи виведення: PayPal або eGiftcard.
 • Оцінка по TrustPilot: 4.

Fusion Cash

Це один з "старичків" на ринку, який працює починаючи з 2005 року. Тут можна отримувати винагороду за перегляд рекламних роликів, проходження опитувань, установку мобільних додатків, ігри та багато іншого. Мінімальний баланс для переведення в готівку 25$.

 • Сайт: https://www.fusioncash.net.
 • Напрямки: опитування, перегляд відео, підписки, огляди ФК, установка додатків.
 • Резиденти яких країн допускаються: тільки США і Канада.
 • Скільки платить: опитування від 0,50$ за завдання.
 • Способи виведення: PayPal і прямі депозитні чеки.
 • Оцінка по TrustPilot: 4.

InstaGC - можна навіть резидентам з України

InstaGC дозволяє заробляти на діях, які ви і так робите в Інтернеті. Щоб отримувати очки, потрібно проходити опитування, дивитися відео, робити покупки або виконувати пошук в Інтернеті. Зароблені бали можна обміняти на подарункові карти. Всього їх пропонується понад 330 на вибір.

Платформа працює з 2011 року і за весь час встигла оплатити більш ніж 1.2 млн.подарункових карт. З недавнього часу сервіс також додав можливість виводити нагороди готівкою.

 • Сайт: http://www.instagc.com.
 • Напрямки: опитування, перегляд відео, пошук, покупки.
 • Резиденти яких країн допускаються: без обмежень.
 • Скільки платить: опитування від 2 до 105 балів за опитування; 1 бал за перегляд відео (100 балів — 1$).
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal, Bitcoin.
 • Бонус: 10 балів за реєстрацію.
 • Оцінка по TrustPilot: 3,5.

Як заробити на онлайн-кінотеатрі і перегляді фільмів?

Отримуйте гроші за перегляд Netflix (офіційно)

Чи любите ви дивитися Netflix? Ви знаєте, що за це вам можуть заплатити? Це вірно, 2024 року ви зможете заробляти гроші, просто переглядати свої улюблені шоу та фільми. Ви можете офіційно заробляти на перегляді фільмів Netflix. Ось як це працює.

Стати тегером Netflix

Netflix співпрацюватиме з кількома фірмами, що займаються маркетинговими дослідженнями. Потім ці фірми відбирають людей для участі у фокус-групах та опитування їх глядацьких звичок.

Як учаснику вам буде запропоновано відповісти на питання про те, як часто і які телепередачі ви дивитеся на Netflix. Це називається "Netflix tagger".

Існує кілька різних назв для людей, які хочуть заробити додаткові гроші, переглядаючи Netflix. Ви можете знайти їх на їхньому сайті під назвами "Netflix taggers", "creative analysts", "editorial analysts" і т.д. Найприємніше, що вам платитимуть за виконання цих завдань – це може стати для вас підробітком!

Отримуйте гроші за перегляд Netflix та збирайте винагороди

В обмін на ваш відгук ви отримаєте компенсацію у вигляді подарункових карток, готівки чи інших призів. Існує безліч вакансій тагерів Netflix, так що це відмінний підробіток, якщо у вас вже є обліковий запис Netflix. А якщо ні, то придбайте його та отримуйте гроші за перегляд Netflix!

Це робота, яку може виконати кожен, оскільки потребує мінімальних зусиль. Вам потрібно просто дивитися Netflix, рецензувати фільми та збирати гроші. Отже, якщо ви шукаєте спосіб заробити додаткові гроші в 2024 році, стежте за можливостями отримувати гроші за перегляд Netflix!

Де можна отримувати гроші за перегляд відео на YouTube

Nielsen Computer & Mobile Panel

Ця дослідницька компанія вимагає, щоб ви завантажили її програму або комп'ютерну програму перед переглядом даних в Інтернеті. Вітаю, найскладніша частина цього шляху позаду!

Тепер ви можете користуватися своїм пристроєм як завжди. Дивіться відео на YouTube та отримуйте грошову винагороду та інші заохочення.

Приєднавшись до програм винагороди Nielsen Computer & Mobile Panel, ви можете щорічно отримувати до 60 доларів США у вигляді балів, які можна обміняти за рахунок PayPal або подарункових карток.

10 сайтів, які платять за перегляд відео

Все, що від вас буде потрібно – проста реєстрація (логін, пароль, пошта) і акаунт в мережі YouTube. Як зареєструватися в Ютубі можете прочитати по ссилці.

Важливо: рекомендується реєструватися на декількох сайтах одночасно! Так у вас буде більше роботи, і, відповідно, вищий заробіток!

LikesRock

 • Оплата за перегляд: від 0,0005 євро.
 • Кількість завдань на перегляд: дуже, дуже багато! (близько 200)
 • Партнерська програма: 20%/5%/1% від поповнення балансу, 5% від заробітку (кілька рівнів)
 • Мінімальна виплата: 30 євро
 • Системи для виведення Paypal, Payeer, Advcash

Секрет: під час перегляду відео сторінка не обов'язково повинна бути активною – можна піти займатися своїми справами в Інтернеті.

Особливості:

 • Є завантажуєма програма. Встановлюєте її і можете не заходити в браузер!
 • VIP-статус (мінімальна вартість – 6 євро на 15 днів). Купуючи його, ви збільшите винагороду за виконання завдання в два рази. Але в рамках даного заробітку робити це не рекомендую, так як оплата за перегляди невисока.

Forumok

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,022.
 • Кількість завдань на перегляд: мало (до 10)
 • Партнерська програма: 30% від комісії сервісу
 • Системи для виведення: WebMoney (WMR, WMZ, WMU)

Важливо: після реєстрації необхідно прив'язати облікового запису YouTube, інакше платні завдання на перегляд відео не будуть доступні! Для цього в головному меню, ліворуч, розгортаємо вкладку «Виконавець», шукаємо внизу пункт «YouTube» – «Мої аккаунти» і натискаємо кнопку «Додати запис».

Увага: ваш обліковий запис має бути «відкритим», тобто не можна приховувати інформацію (наприклад, про підписку), інакше він не додасться на Форумок.

Особливості:

 • Висока оплата (але і мінімальна сума для виводу велика);
 • Велика кількість завдань, пов'язаних з YouTube і соц. мережами;
 • Зручна робоча панель;
 • Штрафи за невиконання завдань/в коментарях образи та інші подібні дії.

SMMOK-YT

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,00011 до 0,033
 • Кількість завдань на перегляд: мало (до 10)
 • Партнерська програма: 10% від прибутку реферала / 15% від витрачених коштів Замовника
 • Системи для виведення: WebMoney

Особливості:

 • Автоматична перевірка;
 • Завдання на лайки, підписки на канали і «репости» (вкладка «додати в плейлист»).

CashBox

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,00044
 • Кількість завдань на перегляд: дуже мало (до 5)
 • Партнерська програма: 10% від залучених виконавців, 40% залучених рекламодавців
 • Системи для виведення: WebMoney

Особливості:

 • Приємний дизайн сайту, зручний інтерфейс;
 • Високий відсоток з реферальної програми;
 • Є завдання на інші соц. мережі, довільні від користувачів, на установку додатків;
 • Немає мінімальної суми для виводу.

Qcomment

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,011.
 • Кількість завдань на перегляд: дуже мало (до 5)
 • Партнерська програма: 10% з доходу залучених виконавців, 20% з розтрат залучених замовників
 • Системи для виведення: WebMoney, Yandex

Особливості:

 • Система рангів;
 • Штрафи за видалення лайків, репостов, підписок (потрібно, щоб вони трималися мінімум 3 тижні);
 • Висока оплата, але мало завдань на перегляди.

Vzadache

 • Оплата за перегляд (usd): залежить від рейтингу
 • Кількість завдань на перегляд: дуже мало (до 5)
 • Системи для виведення: WebMoney (WMU)

Особливості:

 • Оплата всіх завдань залежить від рейтингу;
 • Два типи завдань – соціальні (Ютуб, соц. мережі) і поведінкові (користувальницькі).

Piarim

 • Оплата за перегляд: від 0,002$
 • Кількість завдань на перегляд: багато (близько 50)
 • Партнерська програма: 5%/3%/2%/1%/1%/1%/2%
 • Мінімальна виплата: 10$
 • Системи для виведення: Perfect Money, Яндекс Гроші, Payeer, WebMoney, AdvCash, банківські картки Visa, MasterCard

Особливості:

 • Є школа заробітку (серія статей про те, як залучити рефералів) і ярмарок партнерів, на якій можна придбати рефералів;
 • Багатий функціонал сайту (тобто можна не тільки заробляти, але і спілкуватися з друзями, як в соціальній мережі);
 • Оплата в доларах;
 • Система рейтингу;
 • Додатковий заробіток на соціальних мережах, платних завданнях, серфінг, криптовалюте.

SurfEarner

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,00016
 • Кількість завдань на перегляд: мало (менше 10)
 • Партнерська програма: 5-10%, 1 рівень
 • Системи для виведення: Perfect Money, Яндекс Гроші, Payeer, WebMoney, AdvCash, Qiwi, OKPay, Білайн, Мегафон, МТС, TELE2

Основний вид заробітку тут – перегляд банерної реклами за допомогою встановлення відповідного розширення. Але тут також можна заробити на платному перегляді відео.

Особливості сайту:

 • Система рейтингу, що впливає на заробіток;
 • Кілька способів заробити гроші;
 • Розіграш рейтингу (від 0.01 до 1), бонусів (від 1 до 1000);
 • Зручний і красивий особистий кабінет, в якому можна відстежувати динаміку зростання (за рейтингом і заробітку) на графіках.

VKtarget

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,00044
 • Кількість завдань на перегляд: мало (до 5)
 • Партнерська програма: 15% від прибутку реферала / 15% від витрачених коштів замовника
 • Системи для виведення: WebMoney, Qiwi, Yandex. Payeer, Steam, PayPal, Advcash, моб. телефон

Примітка: додатково можна задіяти профілі з соціальних мереж, але це вже інший вид заробітку, про який я докладно розповідаю в статті Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах? Огляд 7 кращих сайтів + поради для новачків

Секрет: можна не чекати виконання завдання, а під час перегляду натиснути на «перевірити» і отримати оплату. Або ж залишити сторінку з програванним роликом і продовжити займатися своїми справами.

Особливості:

 • Є додаток для телефонів;
 • Зручна дошка з завданнями, можна паралельно заробляти на соціальних мережах;
 • Низький поріг мінімальних виплат.

Advads

 • Оплата за перегляд: не визначено
 • Кількість завдань на перегляд: дуже мало (до 5)
 • Партнерська програма: 12% від рефералів 1 рівня, 2% від рефералів 2 рівня
 • Системи для виведення: WebMoney, Yandex, Payeer

Особливості:

Сервіси, на яких можна виконати платні завдання на перегляд відео

При описі сервісів я не раз згадував, що заробляти можна не лише на перегляді завдань, але і на підписках, лайку та інших простих діях, пов'язаних з відеороликами. І найуважніші читачі помітили, що немає сервісів, які орієнтуються виключно на заробіток на відео – як мінімум пропонується ще заробити на соціальних мережах і завданнях.

 І це круто! Адже тільки платні перегляди відео принесуть вам дуже мало. Тому рекомендується звертати увагу і на інші завдання. Нижче ми розглянемо, як заробити таким чином, а також я наведу ТОП популярних сайтів з подібними завданнями.

SeoSprint, SeoFast та інші букси

Букси – це сайти, які дають можливість заробити, в основному, чотирма способами:

 • Серфінг (перегляд) сайтів;
 • Читання листів (теж саме, що і серфінг, але потрібно прочитати текст від замовника та відповісти на питання щодо нього);
 • Тести (вивчаємо сайт рекламодавця і виконуємо тест);
 • Завдання.

Нам цікавий останній пункт. Я вас здивую – які завдання не придумають користувачі! Ось список популярних напрямків:

 • Реєстрація;
 • Кліки по рекламам;
 • Кліки на YouTube;
 • Постинг в форуми;
 • Скачування файлів;
 • Робота з капчею;
 • Робота з криптовалютой;
 • Грати в ігри і багато іншого.

Популярні букси з подібними завданнями:

 • SeoSprint;
 • SeoFast;
 • Wmmail;
 • ProfitCentr;
 • Seo-stream;
 • Webisida;
 • Fast Promotion.

Плюси заробітку:

 • Безліч завдань;
 • Елементарні дії (тільки кліки);
 • На деяких буксах є система рейтингу, що впливає на оплату;
 • Безліч систем для виведення коштів.

Мінуси:

 • Потрібно чекати, поки завдання перевірить замовник. І не факт, що він візьме з першого разу – може знадобитися доопрацювання;
 • Невисока оплата (0,01-0,02 usd максимум, зазвичай копійки).

Додаткові способи заробітку на відео

Чи Знали ви, що на відео можна заробляти, навіть не дивлячись їх, не підписуючись і не виконуючи інших подібних дій? У цьому розділі ми розглянемо наступні способи заробітку на відео:

 • створення на замовлення,
 • розкрутка на YouTube,
 • розміщення відео на власному сайті або в групі у соціальній мережі.

Принцип заробітку схожий і будується на рекламі. Але, щоб рекламодавці вам довірили свої матеріали, а, відповідно, і гроші, потрібно непогано розкрутитися.

Як заробити на розміщенні відео рекламодавців на власних ресурсах

Увага: цей спосіб підійде для тих, у кого є свій сайт або група в соціальних мережах! Якщо їх немає, чому б не створити? Так ви відкриєте для себе ще кілька видів заробітку в Інтернеті, засновані на розміщенні реклами (партнерка, реклама від користувачів).

Суть заробітку полягає в розміщенні рекламного відео на своєму ресурсі. Якщо людина подивиться його, вам нараховуються гроші. Звичайно, краще розміщувати ролики, які підходять по тематиці групи. Ось і ідея для тих, у кого ще немає свого співтовариства в соц. мережі – створіть групу, в якій будуть зібрані смішні (та інші) відеоролики.

Нижче ми розглянемо чотири сайти, які пропонують рекламні відео для розміщення.

MoeVideo

 • Оплата за перегляд (usd): 0,0016
 • Партнерська програма: –
 • Мінімальна виплата: 10$
 • Системи для виведення: WebMoney (WMR, WMZ), ePayments

На цьому сайті ви самі вибираєте, які відео розміщувати на своєму ресурсі! Ви можете завантажити будь-який ролик, отримати на нього посилання і поширювати її в соціальних мережах / на своєму сайті. Користувачі повинні подивитися рекламний ролик більше 3х секунд, після чого перегляд буде зарахований.

Наприклад, можна знайти популярне або «вірусне відео на YouTube, завантажити його і залити на MoeVideo, після чого поширити на своєму ресурсі! Ймовірність, що таке відео подивляться, висока, а значить ви отримаєте непоганий прибуток.

Середня ціна за 1000 переглядів – від 0,55 до 1,5 USD. Як пояснив мені адміністратор, все залежить від якості трафіку на майданчику (тобто чим більше людей у групі, тим вища оплата). Кращий спосіб перевірити – провести тест, розмістивши на час рекламні інструменти сайту.

Особливості:

 • У особистому кабінеті є статистика по нарахуваннях;
 • Виплати проводяться два рази на тиждень – у вівторок і п'ятницю;
 • Відео зберігається 30 днів з моменту останнього перегляду.

BeSeed

 • Оплата за перегляд (usd): до 0,0087
 • Партнерська програма: 5% від заробітку виконавця або вартості компанії рекламодавця
 • Мінімальна виплата: оплата після завершення перевірки рекламної кампанії
 • Системи для виведення: WebMoney (WMZ), Qiwi

Особливості:

 • Статистика в особистому кабінеті;
 • Є групи в Фейсбук, де можна зв'язатися з іншими виконавцями;
 • Виплати по п'ятницях.

Seedr

 • Оплата за перегляд (usd): у середньому 0,0054
 • Партнерська програма: –
 • Системи для виведення: ЮГроші, WebMoney

Особливості:

 • Виплати з 4 по 10 число кожного місяця;
 • Можна вибрати iOs-додаток в якості майданчика.

VideoSeed

 • Оплата за перегляд (usd): від 0,0011 до 0,0087 usd.
 • Партнерська програма: 5%
 • Системи для виведення: WebMoney (WMR)

 Особливості:

 • Виплати здійснюються до 10 числа місяця за попередній;
 • Гарний дизайн сайту;
 • Статистика – загальна і за рефералам.

Заробіток на створенні відео на замовлення

Розглянемо два випадки:

Перший – до вас звернувся замовник, з проханням зробити якийсь мультик. Сценарій додається, технічне завдання зрозуміле – від вас вимагається повна реалізація. Відео не прив'язана до якого-небудь бренду, не несе рекламний характер. Від вас буде потрібно уміння знімати і монтувати ролики (для цього потрібні програми для монтажу).

Такі завдання зазвичай зустрічаються на біржах фріланса, таких як:

 • freelancehunt.com;
 • freelance.ua;
 • Weblancer.net.

Оплата залежить від складності та тривалості матеріалу і зазвичай варіюється від 200-300 до 2000-3000 грн. за замовлення. Але без навичок відеомейкера в цьому випадку навряд чи вийде у вас заробити.

Другий – до вас звернувся рекламодавець з проханням рекламувати бренд в окремому відео. Тобто, манера зйомки, монтаж і все інше ви робите так, як побажаєте, але потрібно обов'язково що-небудь прорекламувати. Зазвичай такі прохання надходять до особистостей, які мають популярні каналу на YouTube (від 50000-100000 підписників). Це і є головний інструмент заробітку.

Найчастіше просять лише згадати про товар/послугу на початку ролика (тривалість від 15 секунд до декількох хвилин). Рідше замовляють окремий відео-огляд про товар, але його вартість набагато вище. Плюс ви самі визначаєте, що рекламувати, а що ні.
З приводу середніх розцінок важко що-небудь сказати, так як це повністю залежить від людини.

YouTube.com - найпопулярніший сайт для заробітку на відео

YouTube - майданчик №1 в Україні (і не тільки) за публікаціями та переглядами відео. Якщо ви хочете заробляти дійсно багато, то обов'язково використовуйте Ютуб для заробітку.

Це найефективніший спосіб заробити в мережі Інтернет. Для того, щоб заробляти потрібно:

 • зареєструватися на сайті і створити свій канал на Ютубі;
 • записати цікаве відео (можна публікувати огляди, уривки з фільмів, записувати відео з комп'ютера і т. д.);
 • опублікувати відеоролик на створеному каналі;
 • підключити монетизацію відео за допомогою Гугл Адсенсе (популярний сервіс розміщення реклами)

Заробляти на Ютуб гранично просто — за покази реклами на ваших відеороликах ви будете отримувати гроші.

Ютуб — це, мабуть, найкращий спосіб вийти на заробіток від 500 грн в день і вище. При цьому є канали і відеоблогери, які заробляють на Ютубі по 50 — 200 тис. грн на місяць.

Головне регулярно публікувати цікаві відеоролики і напрацьовувати свою базу підписників на каналі. Даний спосіб також не зажадає від вас ніяких фінансових вкладень.

Висновок + відео

У заключення хочеться сказати, що заробіток на відео – одна з найактуальніших діяльностей фрілансерів, і її популярність не буде падати. Відеохостинги кожен рік б'ють рекорди по підписникам, переглядам, що мотивує людей використовувати їх в якості рекламної площадки. А автори відеороликів будуть отримувати з цього непогані гроші.

Читайте також - Як заробити на Ютубі з нуля — поетапна інструкція + скільки заробляють ютуберы і скільки платить Ютуб за перегляди відео-блогерам

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Іра 28.11.2019, 15:41
Стаття корисна, кажу це як людина, яка зареєструвалася майже на всіх вказаних вище буксах. Залишилася і користуюся час від часу лише одним. Важливо розуміти, що заробіток на перегляді відео досить ласий шматочок для шукачів додаткового доходу, а тому завдань таких не багато. І не дивлячись на простоту завдань, мене дратували однакові відеоролики, як правило, також про заробіток в мережі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 28.11.2019, 17:55
Дякуємо, Ірино, за обширний коментар. Ви маєте рацію за монотонність даної роботи, але і складність її винокання не потребує великих знать.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Ганна 07.02.2020, 17:35
Цікава стаття, а головне дуже докладна, втім як і всі інші матеріали автора. З приводу заробітку на перегляді відеороликів, думаю ще можна рекомендувати проект Vizona, там це опція з'явилася недавно, але вже користується великою популярністю, тому що в моїй статистиці по рефералам в цьому проекті саме дохід від переглядів відеороликів приносить найбільший результат…
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Сергій 07.02.2020, 19:05
Драстуйте! Заробіток на перегляді відео, якось звучить двояко. Це оплата за перегляд мого унікального відео або оплата за те, що я дивлюся чужі відео?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 07.02.2020, 19:08
Здрастуйте, так з одного боку, можна заробляти на перегляді чужих відео (на цьому багато не заробиш), а з іншого боку можна викладати свої ролики на відеохостинги (найпопулярніший Ютуб) і отримувати за перегляди оплату. Набагато вигідніше і краще, звичайно, другий варіант! Саме його я можу порекомендувати і вам. Великих успіхів вам!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Тетяна 21.08.2022, 12:59
Хочу роботу буть яку хочу зароби гроше дуже потрібно
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата