Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Робота копірайтером на дому

Останнє оновлення: Понеділок, 04 червня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський

Робота копірайтером на дому

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Хто з нас не мріє заробляти пристойні гроші не виходячи з дому? Вам не складе особливої праці це зробити, якщо у вашому користуванні є персональний комп'ютер та доступ до мережі інтернет.

На сьогоднішній день існує багато різних сервісів, що надають користувачам інтернету можливість заробити, не виходячи з дому. Для багатьох одним з визначальних факторів при пошуку роботи є відсутність необхідного досвіду і страх того, що у вас не вийде заробити. І все ж, якщо у вас є бажання і час для додаткового заробітку, то робота копірайтером на дому буде відмінним варіантом для заробітку грошей в мережі.

Що необхідно для початку кар'єри копірайтера?

Якщо ви вирішили побудувати свою кар'єру в інтернеті в якості копірайтера, то першим ділом вам потрібно набити руку в написанні текстів і отримати певний досвід, виконуючи замовлення самого різного характеру. Наступним етапом буде наповнення власного портфоліо зразками вже виконаних робіт. Повірте моєму досвіду, портфоліо вам дуже стане в нагоді при пошуку замовників, так як більшість з них цікавиться наявністю досвіду з тієї чи іншої тематики. А особисте портфоліо буде прямим доказом того, що ви вже мали досвід написання по даній темі і цілком впораєтеся з поставленими завданнями.

Наступна порада – краще всього зареєструйтесь відразу на декількох біржах копірайтерів. Це вам потрібно зробити для того, щоб розширити свої можливості при пошуку замовлень.

Після того, як ви почнете заробляти свої перші гроші, ваші акаунти на біржах почнуть набирати популярність і обростати позитивними відгуками, можна буде поступово збільшувати вартість на свої роботи. Крім цього, актуально буде взаємодія з замовниками безпосередньо, а для цього вам потрібно буде, наприклад, створити свій сайт і обзавестися групами в соціальних мережах, на яких ви зможете рекламувати свої послуги та шукати нових клієнтів. Якщо ви все будете робити правильно і сумлінно, то робота копірайтера цілком здатна стати не лише додатковим джерелом доходу, але і цілком здатна замінити основну роботу, так як заробітки у цій професії досить пристойні.

Людей, які займаються написанням статей можна розділити на кілька категорій:

  1. Рерайтери – люди, які займаються переписуванням матеріалів з ісходників. Тут немає нічого складного, вихідні матеріали найчастіше надаються замовниками, ну а якщо таких немає, то можна спокійно знайти інформацію через інтернет. Зрозуміло, що рерайтінг вважається найпростішим способом написання статей і оплата тут буде приблизно від 0,5 до 2$ за тисячу символів. Дам невелику пораду для тих, кому цікавий такий варіант написання. Для рерайта краще всього брати за основу кілька вихідних матеріалів, працюючи таким чином, буде дуже складно зрозуміти, що ви саме переробляли якийсь матеріал, а не написали свій.
  2. Копірайтери – люди, які пишуть статті, грунтуючись на своїх знаннях і особистому досвіді. Такі тексти найбільш затребувані і оплата за них буде набагато вище, ніж за простий рерайт. Середня ціна коливається від 2 до 5$ за тисячу символів.
  3. SEO-копірайтери – найбільш затребувана категорія копірайтерів. Тут перед вами буде поставлена завдання написати цікавий текст не тільки відвідувачам сайту, але і для правильної індексації пошуковими системами. В якості прикладу такого тексту можете звернути увагу на цю статтю. Вона написана мною під певний пошуковий запит – робота копірайтером на дому. Для чого це зроблено? Все це робиться в першу чергу для того, щоб люди заходили на сайти через пошукові системи. Якщо я буду займатися цим сайтом далі і не зупинюся на його розвитку, то цілком можливо, що через кілька місяців, якщо ви наберете в Яндексі або Гуглі запит, то побачите мій сайт на першій або другій сторінці пошуку. Сподіваюся, що стаття виходить цікавою, так як я в першу чергу пишу її для користувачів, а не для пошукових систем)))
  4. Перекладачі – люди, які займаються перекладом статей з інших мов. Тут, звичайно, необхідно прекрасне знання одного або декількох іноземних мов. До речі, для рерайтерів це теж непоганий варіант, так як можна брати вихідні матеріали іноземною мовою, перекладати і продавати. Такий матеріал, швидше всього буде вже вважатися копірайтом.

Який би спосіб написання статей ви не вибрали, ця сфера діяльності вимагає постійних тренувань і навчання. Далі пропоную перейти до висвітлення ще одного важливого питання в даній темі.

Де шукати роботу копірайтеру?

Це питання напрошується само по собі, адже написані матеріали вам треба буде десь продавати. Я вже писав вище, що найкраще реєструватися на кількох біржах копірайтерів, але жодного прикладу таких бірж я не надав, тому зараз спробую виправити цей невеликий пробіл, давши вам для початку кілька перевірених мною бірж, де ви зможете спокійно продавати свої тексти.

  • Etxt – досить цікава біржа. До речі, саме з неї я сам починав свій шлях по заробітку в інтернеті, тому і поставив її на перше місце. Я не буду вдаватися в цій статті в докладний опис всіх плюсів і мінусів кожної біржі, оскільки для кожної з них планую написати по окремій статті, тому просто перелічу перевірені особисто мною.
  • Advego – ця біржа вважається однією з найкращих на просторах інтернету. Правда, особисто мені не подобається інтерфейс, хоча звикнути можна.
  • ContentMonster - одна с найпрофесіональніших бірж.
  • Textsale – досить зручна у використанні біржа з гарним інтерфейсом.
  • Wmmail – це поштовий спонсор, але на ньому працює і біржа статей. Рекомендую вам періодично заходити в розділ «альтанка» для пошуку замовників. Я сам брав там кілька разів замовлення з досить пристойними цінами.

Думаю, що для початку роботи копірайтером на дому вам буде достатньо цих п'яти бірж. Не забувайте, про наповнення свого портфоліо, про який згадувалося на початку статті. Це вам дуже стане в нагоді при подальшій роботі. Так що, вибирайте підходящу для себе тематику і пробуйте себе в ролі копірайтера.

Виходячи з особистого досвіду знаю, що написання текстів буде трохи втомлювати з незвички, тому в якості додаткового підробітку розгляньте для себе й інші способи заробітку, представлені на нашому сайті. Наприклад, заробіток на лайках, можете ознайомиися по ссилці.

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити