Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! На даний момент існує досить велика кількість сайтів, на яких здійснюється заробіток на опитуваннях.

Що ж таке сайти опитувальники

Опитувальник – це такий сайт, на якому проводять соціологічні опитування населення, найчастіше вони платні. Такі сайти, як правило, належать якійся певній маркетинговій компанії, якій важливо знати думку свого споживача. І такі компанії готові платити гроші, щоб дізнатися саме вашу думку.

Мета цього виду діяльності – виявити певну думку людей. Даний підхід дозволяє оцінити попит споживачів, який встановився на той чи інший вид послуг і товарів. Займаються цим спеціальні агентства, які виступають в ролі посередників між найбільшими холдингами і пересічними обивателями. Проводяться подібні опитування за гроші.

Здавалося б, навіщо?

Вся справа полягає в тому, що заповнювати такі, часто, дуже об'ємні анкети безоплатно ніхто не погоджується. Адже це займає час. Що стосується платних опитувань, які, як правило, проводяться анонімно, то на них люди йдуть в рази краще.

Як же працює сайт опитувальник

Ви реєструєтеся на сайті. На деяких сайтах вам дають грошовий бонус за повне заповнення контактної інформації, так само заповнення допоможе підібрати анкету спеціально для вас.

Після реєстрації вам на пошту будуть надходити запрошення для участі у опитуваннях або ж відразу лист з опитуванням, а оскільки на великих сайтах користувачів величезна кількість, чистота заповнення анкети дає великі шанси, що для проходження платного опитування виберуть саме вас.

Після повного проходження опитування ви отримуєте винагороду. Так само бувають опитування, за які можна отримати великі гроші, але вони зустрічаються рідше.

Заробіток на опитуваннях і особливості реєстрації

Реєстрація та участь у опитуваннях – це можливість не тільки підзаробити трохи грошей, але й приємно провести час. Але якщо ви захочете заробляти на платних опитуваннях більше, то вам доведеться зареєструватися не на одному-двох сайтах, а відразу на всіх.

При реєстрації на сайтах важливо вказувати про себе достовірну інформацію, це допоможе вам при виведенні коштів.

Платні опитування примітні ще й тим, що не вимагають ніяких особливих навичок. Це досить простий спосіб заробітку в інтернеті,а заробляти на опитуваннях можна близько п'яти-десяти тисяч в місяць, що дуже непогано за таку не складну працю.

Реєстрація та участь у опитуваннях – безкоштовне, тобто Вам платити нічого не потрібно, остерігайтеся шахраїв, яких в інтернеті величезна кількість.

Де працювати? Кращі сайти опитувань - ТОП-20 сайтів

Зробивши ставку на даний метод заробітку в інтернеті, у більшості користувачів виникне абсолютно справедливе питання: «На яких майданчиках можна працювати?» Серед різноманіття порталів необхідно виділити найбільш надійні і кращі сайти опитувань.

Кожен з майданчиків має свої ключові особливості. Однак їх об'єднує одне: це відмінний аналог соціальних мереж. Проводячи час в інтернеті, ці сайти дозволяють заробляти реальні гроші.


vlasnadumka.ua - Оплата від 5 до 200 гривень за опитування.


surveyharbor.com/uk - Платні онлайн опитування за реальні гроші - Survey Harbor.


opinion.com.ua - Якщо ви хочете особисто брати участь у покращенні якості товарів і послуг завдяки статистиці. Є свій додаток.


survimo.com - Отримайте до ₴60 за відповідь. Швидка та легка оплата.


metroopinion.com - Отримайте до ₴60 за кожне опитування. Безпечна і проста оплата.


tgmpanel.com.ua - Реєструйтеся безкоштовно на TGM Panel Україна та отримуйте готівку за кожне пройдене Вами опитування.


Ipsos i-Say пропонує своїм користувачам більш високу оплату за анкети, ніж інші сайти опитувальники. Оплата здійснюється через PayPal.

i-Say веде широку діяльність і проводить більше 70000000 інтерв'ю в рік для більш ніж 5000 клієнтів у більш ніж 100 країнах світу. Ipsos була заснована в 1975 році. Це третя за величиною в світі компанія в сфері досліджень, займає значну частку на цьому ринку. Штат компанії – більше 15000 чоловік в більш ніж 80 країнах світу.


ysense.com — Особливістю цього сайту є те, що він надає безліч опитувань від декількох американських опитувальників. Кожен день тут можна пройти від 2 до 10 опитувань з вартістю від 0,6 до 6 доларів США.


Marketagent— Marketagent цілком можна вважати якісним опитувальним проектом. Доказів можна привести досить багато:

На сайті є юридична адреса сервісу, за якою можна буде подати позовну заяву про порушення прав учасників.

Також присутні договори про політику конфіденційності і так далі. Опитувальник співпрацює з компанією Marketagent.com online research GmbH – дуже великим партнером, яким цілком можна довіряти.

Опитування тривають 15-20 хвилин, не більше, принаймні, більше 30 хвилин анкетування ніколи не тривало.

Сама мінімальна ціна опитування 0,2 євро, максимальна – 2,5 євро. Мінімальна сума на виведення грошей становить два євро. Гроші виводяться на дві електронні платіжні системи PayPal або Scrill


MYIYO Зарубіжний сайт-опитувальник. Це сайт з досить нестандартною, але, тим не менш, дуже цікавою системою заробітку грошей.

Вартість одного опитування може доходити до 10 євро.

За кожен пройдене опитування Вам будуть нараховуватися бали (від 500 до 10 000).
Мінімальна сума для виводу – 20 000 балів. Опитування не часті, але добре оплачувані. Загалом, цікава іграшка, що дозволяє непогано заробити на опитуваннях.


TOLUNA.com — Бездоганне лідерство в напрямку опитувальників займає сервіс «Toluna». Цей сервіс визнаний одним з кращих в світі, як багатьма експертами, так і інтернет-користувачами.
Робота компанії відбувається більш ніж у 20 країнах світу.
Платить від 500 до 30 тисяч очок за одне опитування. Гроші можна переводити з допомогою роздрібних ваучерів або Paypal.


Більше Не рекомендуємо!!!

GlobalTestMarket.com — Є надійним сайтом, який відкритий для всіх користувачів зі всього світу.

GlobalTestMarket це опитувальник міжнародного рівня опитування прості приходять регулярно і не вимагають багато часу.

В залежності від складності оплачуваної опитування потрібно 10-15 хвилин для заповнення 1 анкети. Менш часто надсилають складні анкети, вимагають до години вашого часу і приносять вам 25$ чистого доходу.


Більше Не рекомендуємо!!!

ThePanelStation.com — опитувальник, орієнтований на маркетингові онлайн-дослідження в країнах.

У загальній складності The Panel Station функціонує в 20 країнах і на даний момент має більше 1,5 мільйонів зареєстрованих учасників.

 

Так само є додаток для Android-смартфона, що дозволяє заповнювати доступні анкети прямо з пристроїв.


Більше Не рекомендуємо!!!

Surveys.su співпрацює з відомою маркетингової платформою Синт. Цей союз є гарантією чесності та добропорядності сайту з платними опитуваннями.

Ціна одного заповненого опитування становить від 12 грн, в залежності від складності та тривалості.

Час проходження опитування від 10 до 40 хвилин. Щоб вивести зароблені кошти необхідно досягти мінімуму в 100 грн.


Більше Не рекомендуємо!!!

Онлайн-опитування — проект з проведення маркетингових і соціологічних досліджень в мережі Інтернет. Беручи участь в опитуваннях Ви будете заробляти гроші, а також дізнаватися про цікаві новинки та актуальні тенденції в розробці різних товарів і послуг.

Опитувальник будемо регулярно посилати Вам по електронній пошті запрошення з посиланнями на онлайн анкети. За кожну повністю заповнену анкету Ви будете отримувати гроші — в середньому від $0,5 до $1.5 (еквівалент у валюті).

За заповнення профільної анкети Вам, як учаснику після реєстрації нараховують 12 грн на Ваш рахунок на проекті. Її заповнення займе 3-4 хвилини.

Щоб вивести зароблені кошти необхідно досягти мінімуму в 200 грн.


Більше Не рекомендуємо!!!

ANKETKA.RU — Найбільший сайт з чисельністю понад 750 тисяч осіб, який проводить маркетингові та соціологічні дослідження на платній основі. Саме від Анкетки Вам буде приходити більше всього запрошень з різної тематики.

Середня вартість опитувань становить близько 20 грн, а час проходження всього 6-7 хвилин.

Пройшовши просту реєстрацію із зазначенням своїх персональних даних, Ви отримаєте можливість заробити гроші, висловлюючи свою думку про певний товар або бренд. Мінімальна сума, що підлягає висновку через електронні платіжні системи або поштовий переказ, становить 500 грн.


Більше Не рекомендуємо!!!

Anketolog — це один із проектів компанії «ІОМ Анкетолог», що існує з 2010 року. Проект дає своїм учасникам можливість заробляти, заповнюючи платні анкети і проходячи опитування. До травня 2016 року на сервісі зареєструвалося понад 45000 респондентів.


Більше Не рекомендуємо!!!

Експертна думка — Ще один досить вигідний сайт для заробітку на платних опитуваннях, безпосередньо висловлюючи свою точку зору про різні товари, нові послуги і багато чого іншого. 
Мінімальний виведення грошей — 200 грн. Виводити гроші можна на WebMoney, мобільний телефон. Запрошення до участі надсилаються на електронну адресу абсолютно безкоштовно.


Більше Не рекомендуємо!!!

RUBLEKLUB — Новий сайт, що дозволяє заробити на платних опитуваннях, а так само отримати знижки і купони на покупки в інтернеті.
RUBLEKLUB — є партнером таких відомих магазинів як Lamoda, Quelle, Kinderly та ін., допомагаючи тим самим учасникам і заощадити на покупках, і заробити на проходження платних опитувань. До того ж на особистий рахунок відразу після реєстрації нараховують 50 грн! Мінімальний вивід - 250 грн. Система виводу - мобільний телефон, гаманець QIWI, PayPal


 

Більше Не рекомендуємо!!!

Моя Думка — Новий, унікальний проект для всіх людей займають активну життєву позицію. Проект зібрав кращі риси найбільших світових сайтів опитувань і різних бонусних програм.

Винагорода — бонуси, які обмінюють на тисячі призів з каталогу, представленого на сайті (товари на будь-який смак і гаманець – від чохла для телефону до крутого ноутбука), купони на знижки в магазинах-партнерах сайту (до 15% від витраченої суми).
Запрошення до участі надсилають на електронну адресу абсолютно безкоштовно


Більше Не рекомендуємо!!!

Voprosnik — Опитальник платить від 5 грн за 5 хвилинні опитування до 200 грн за серйозні дослідження, часом розтягуються до декількох годин. Виведення коштів здійснюється протягом 3 днів після замовлення виплати.

Мінімальна сума виплати становить лише 50 грн! При реєстрації Вам дарують 2 грн на рахунок.


Більше Не рекомендуємо!!!

Платне опитування — Досить серйозний проект, який запустила дуже велика дослідницька компанія Global Data Serviss, що має представництва у всьому світі.

Середня ціна опитування становить 20 грн.

За реєстрацію відразу на рахунок надходить бонус, що становить 5 грн. Крім того, всім учасникам пропонується так зване щоденне опитування на 10 хвилин, за яке виплачується 10 грн. Проходити його можна кожен день, якщо відповідати критеріям участі, які задаються безпосередньо в день проведення дослідження.


Більше Не рекомендуємо!!!

E-research-global Американський опитувальник працює 1999 року. E-research-global давно завоював популярність в рунеті і високу оцінку з боку любителів заробити гроші на платних опитуваннях.

Виплати сайт здійснює на гаманець PayPal, мінімальна сума для виведення дорівнює п'ятдесяти доларів. Опитування іноді приходять за ціною в декілька доларів, тому занадто довго чекати мінімалки не доводиться. На гаманець кошти при виведенні надходять з достатньою оперативністю.


Більше Не рекомендуємо!!!

AVTOOPROS.ru —Ще один хороший проект пропонує Вашій увазі компанія OMI. Даний сервіс співпрацює з провідними компаніями автопрому, відповідно, його цільова аудиторія – автолюбителі, або ті люди, які небайдужі до автомобільної тематики і мають водійські права.
Завдяки тому, що опитувальник є спеціалізованим, опитування тут оплачуються більш істотно 200 грн за опитування.


Більше Не рекомендуємо!!!

Велике Питання.ру — Велике Питання — розпочав свою роботу в лютому 2011 року, проект платить авторам за якісні відповіді і цікаві запитання.
В опитувальнику організована так звана система мікроплатежів між користувачами, де кожен може призначити премію за кращу відповідь на питання. Виплати на WebMoney гаманець.


Більше Не рекомендуємо!!!

InternetOpros.ru — Дає можливість заробити додаткові гроші, проходячи опитування на різноманітні теми. Щоб вивести гроші потрібно накопичити мінімум 200 грн.


 Що врахувати при опитуваннях

Необхідно враховувати, що заробіток в інтернеті на опитуваннях зажадає надання обширної інформації про себе. Дати відомості необхідно до переходу до справи. Це дуже важливо! Адже компанії повинні чітко розуміти, чи підходить їм цей користувач для певного опитування.

Банальний приклад: холдингам, виробляє косметичні засоби, зазвичай цікаво думку жінок як потенційних покупців, а не чоловіків. Саме тому при реєстрації опитувальнику потрібно вказати:

 1. Регіон і місто свого проживання
 2. Вік
 3. Стать
 4. Наявність родичів і друзів, які працюють у певній сфері
 5. Наявність дітей, їх вік і стать
 6. Вид зайнятості
 7. Освіта
 8. Спеціальність

Деякі нюанси при опитуваннях

Також перед переходом до опитування буде запропоновано кілька інших питань. Всі вони, як правило, розбиті на категорії. Дуже важливо відмовитися на даному етапі від бажання схитрувати або прикрасити дійсність. Вся інформація має бути строго достовірною.

Вирішивши спробувати заробіток на опитуваннях в мережі, варто пам'ятати, що отримати мільйони тут не вийде апріорі. При цьому надходження фінансових винагород виявляться стабільними. Діяльність не займе багато часу.

При цьому отриманих коштів з лишком вистачить на те, щоб оплачувати інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги, онлайн ігри і невеликі покупки в інтернеті, навіть трохи залишиться.

Відмінно, якщо користувач відмінно володіє одним або декількома іноземними мовами. В даній ситуації можна розраховувати на співпрацю з іноземними посередниками. Вони будуть надсилати анкети іноземною мовою. Це відмінна можливість не тільки підтягти «мову», але й отримати більш гідну оплату.

Підводячи підсумки, можна подивитися на всі плюси цього заробітку, а саме:

ЗРУЧНІСТЬ: Адже ви зможете заповнювати опитування з будь-якої точки світу, де є інтернет, з комп'ютера або телефону.

ВИГІДНО: Знову ж платні опитування можуть приносити непоганий дохід.

ПРОСТО: Тому що не вимагає особливих знань і навичок.

УНІВЕРСАЛЬНО: Адже платні опитування, найчастіше підходять усім повернення і ступеню освіченості.

На жаль, заробіток на опитуваннях не може бути основним джерелом коштів, але як додатковий дохід підходить ідеально.

Зарубіжні сайти, які платять за опитування - ТОП-3 сайти

SurveyJunkie

SurveyJunkie - платформа з більш ніж 10-річним досвідом роботи в сфері платних опитувань. Згідно зі статистикою сайту, на ньому зареєстровано понад 3 млн. користувачів. Розбагатіти на платформі не вдасться, але це цілком хороша грошова надбавка за нескладні дії. Найчастіше учасники отримують запрошення взяти участь в одному опитуванні кожен день.

Мінімальна сума для виведення становить 10$.

 • Сайт: https://www.surveyjunkie.com.
 • Напрямки: опитування.
 • Резиденти яких країн допускаються: США, Канади, Австралії.
 • Скільки платить: 1-3$ за опитування.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Оцінка по TrustPilot: 4,5.

LifePoints

Станьте членом спільноти LifePoints і заробляйте висловлюючи свою думку. Це місце для тих, хто хоче бути почутим, змінювати світ на краще і заробляти додаткові гроші.

Частота пропонованих питань безпосередньо залежить від профілю користувача. Чим більше даних в ньому зазначено, тим частіше приходять запрошення. У тиждень можна пройти в середньому 6-8 опитувань.

 • Сайт: https://www.lifepointspanel.com.
 • Напрямки: опитування.
 • Резиденти яких країн допускаються: Великобританії, Австралії, Франції, Іспанії, Німеччини, Сінгапуру, Гонконгу, Фінляндії.
 • Скільки платить: опитування 50-70 балів.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Бонус: 10 LifePoints за реєстрацію.
 • Оцінка по TrustPilot: 4,5.

Toluna

Якщо ви не боїтеся впливати на світ і хочете заробляти, то Toluna — саме те, що вам потрібно. Ця спільнота об'єднує в собі 21 млн. користувачів з більш ніж 50 країн. Отримувати винагороду на платформі можна практично за будь — які дії-реєстрація, заповнення профілю, опитування, ігри, запрошення друзів.Основні ж напрямок в заробітку на платформі — платні опитування і створення контенту з оглядами товарів.

 • Сайт: https://uk.toluna.com.
 • Напрямки: опитування, тестування продуктів, відгуки.
 • Резиденти яких країн допускаються: понад 50 країн.
 • Скільки платить: 1000 балів за один огляд.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Бонус: 500 балів за реєстрацію.
 • Оцінка по TrustPilot: 3,5.

9 порад і рекомендацій, Пов'язаних з роботою на Сайтах з платними опитуваннями

 1. Реєструйтеся на всіх опитувальниках і по черзі проходите опитування, таким чином ви збільшите кількість анкет, а з ними і свій заробіток. Заведіть гаманець PayPal.
 2. Використовуйте google-Перекладач в браузері Chrome, якщо ви вільно не володієте англійською. Так ви зможете проходити англомовні опитування. За них, в середньому, платять дорожче.
 3. Уважно заповнюйте профіль і правдиво відповідайте на питання. Вся інформація в онлайн-опитуваннях перехресно перевіряється роботами. Якщо робот зафіксує нестиковку, то чекати опитувань в подальшому не має сенсу.
 4. Заповнюйте свій профіль максимально інформативно, щоб отримувати якомога більше опитувань. Якщо ви довго не відвідуєте сайт, вам буде приходити менше опитувань, тому намагайтеся частіше заходити в свій аккаунт.
 5. Регулярно перевіряйте папку Спам, так як в неї постійно потрапляють листи з підтвердженням емайла від сайтів опитувальників (додайте контакти в білий список).
 6. В кінці опитування, якщо є можливість, завжди ставте оцінку і пишіть невеликий коментар. Ваша зворотній зв'язок впливає на частоту проходження нових опитувань. Це відомий факт.
 7. Заповнюйте опитування відразу після того, як ви його отримали, т к Існує час доступності проходження опитування. Майте на увазі, що пізніше він може бути недоступний.
 8. Раз на рік оновлюйте інформацію в своєму профілі. Це також впливає на частоту запрошень.
 9. Не заводьте кілька акаунтів на одному сайті платних опитувань, інакше вас забанять. Я перевіряв, навіть через сервіси VPN іншої країни і чистими куки, опитувальник (англомовний) зміг технічно визначити при реєстрації, що я перебуваю в Україні.

Платні Опитування - Часті Питання

Чи дійсно можна заробляти гроші на опитуваннях?

Так, ви можете отримувати гроші за участь в онлайн-опитуваннях. Кращі сайти для опитувань, про які йде мова в статті, - відмінний спосіб заробити додаткові гроші у вільний час. Опитування не зроблять вас багатим, але подібні Сайти можуть швидко дати дохід, коли вам потрібні додаткові гроші. Найприємніше-те, що опитування можна проходити навіть на смартфоні з будь-якого місця і в будь-який час. Однак заробляти на життя тільки платними опитуваннями неможливо.

Скільки грошей платять за участь в онлайн-опитуваннях?

Знайти час на проходження онлайн-опитувань може кожен, але винагорода зазвичай не дуже велике - від 1 до 60 грн. Звичайно, є такі сайти, які виплачують за опитування 200 грн або навіть більше, але їх дуже мало. Багато опитувальників також роблять бонуси в кілька доларів при реєстрації.

Чому компанії платять за участь в опитуваннях?

Багато брендів і компаній з усього світу постійно шукають думки таких людей, як ви, щоб формувати продукти, які вони розробляють, і успішно їх продавати. Вони розраховують, що платні онлайн-опитування надавати їм достовірну інформацію про споживачів і про те, що необхідно споживачам.

Як я можу збільшити свій заробіток на онлайн-опитуваннях?

По-перше, переконайтеся, що ви проводите час тільки на найбільш високооплачуваних сайтах опитувань - це повинні бути надійні компанії з постійним потоком нових опитувань, хорошими виплатами і вигідними умовами виведення коштів. Потім, і це важливий момент, зосередьтеся на питаннях з високим співвідношенням виплат і необхідного для проходження опитування часу. Якщо ви проходите сотні опитувань на десятках платформ і отримуєте лише невеликі Винагороди, Ви даремно втрачаєте час. Звертайте увагу на вартість опитування і витрачений час. Чим вище вартість і менше часу необхідно на опитування, тим більше ви заробите.

Які типи платних онлайн-опитувань я можу проходити?

Існує безліч різних видів онлайн-опитувань за гроші: питання ефективності реклами, опитування впізнаваності бренду, опитування привабливості продуктів, опитування про послуги. Напевно, ви, як і будь-який користувач, не підходите для кожного опитування. При реєстрації на сайті з онлайн-опитуваннями ви заповнюєте особисту інформацію, на основі якої вам і висилаються опитування. Це означає, що ви можете отримати відмову на проходження деяких типів опитувань. Будьте готові до того, що багато опитувальників задають агресивні питання про політичні уподобання та статус доходу. Однак, якщо ви зосередитеся на варіантах сайтів онлайн-опитувань з даної статті, ви збільшите свій потенціал заробітку і дасте собі можливість трохи заробити у вільний час.

Як контролюється чесність відповідей в онлайн-опитуваннях?

Для цього існує спеціалізована програма-автоматизована система стеження за якістю відповідей респондентів. У якість відповідей включені: швидкість, логічність, правдивість відповідей і так далі. Система порівнює ваші відповіді в кожній конкретній анкеті з відповідями в ваших профільних анкетах і відповідями в ваших попередніх анкетах. Якщо програма виявляє, що ви на один і той же опитування відповідаєте по-різному, то довіра системи до вас різко падає. Відповідайте на питання максимально чесно, і ви уникнете неприємностей.

Чому мені не надсилають анкети для опитувань?

Ймовірно, вас заблокували за певні порушення (якість заповнених анкет, боти, кукіс і т.д.). Для того, щоб вас розблокували, необхідно написати в техпідтримку запит, чи поширюється на Вас блокування за будь-які дії. Якщо є-попросіть її зняти.

У яких опитувальниках можуть брати участь жителі різних країн.

Пробуйте реєструватися на вподобаних вам сайтах опитувань з високим рейтингом. Якщо вам вдається пройти реєстрацію, і у Сайту існує відповідний вам спосіб виплати винагород - значить ви можете брати участь в опитуваннях.

На яких іноземних опитувальниках можна заробити?

ySense, Swagbucks, Surveyclub, NeoBux

Який платний опитувальник найбільше платить?

Якщо ви знаєте англійську мову, беріть участь на nysense, Swagbucks, NeoBux.

Чи всі шукають кращі сайти для опитувань?

Так. У століття онлайн-заробітку всі намагаються використовувати кращі сайти для опитувань, щоб отримувати додаткові гроші в Інтернеті.

Висновок: Кращі Варіанти Платних Онлайн-Опитувань (+ відео)

Ми знаємо напевно, що багато хто шукає кращі сервіси опитувань для заробітку в Інтернеті, оскільки ми проводимо багато часу, аналізуючи пошукові запити в Google і Яндекс. Ми робимо це, щоб допомогти визначити потреби користувачів. 🙂

Це означає, що ми можемо передбачати потреби читачів нашого блогу і пропонувати їм найкращі рішення.

Ось, наприклад, найпопулярніші фрази в Google, що відносяться до «кращих сайтів платних опитувань»:

 • Які сайти для платних опитувань є кращими в 2023 році?
 • Як пройти платні опитування за гроші?
 • Кращі платні опитування онлайн.
 • Які опитування дозволяють миттєво отримувати гроші?
 • Які сайти з платними опитуваннями дійсно платять?
 • Як взяти участь в платних опитуваннях.
 • Онлайн опитування за гроші.
 • Платні опитування Україна з виведенням на карту.
 • Огляди сайтів опитувань.
 • Кращі платні опитування з миттєвою виплатою.
 • Перевірені платні опитування за гроші в Інтернеті.
 • Кращі сайти платних опитувань 2023.
 • Як пройти онлайн-опитування?
 • Платні опитування: відгуки та досвід

Щомісяця за цим запитом шукають понад 20 000 осіб. Очевидно, що незайвим буде навчитися заробляти гроші в Інтернеті, беручи участь в платних опитуваннях!

Незважаючи на те, що в Інтернеті є багато інформації про сайти з платними онлайн-опитуваннями, ми сподіваємося, ви почерпнули з цього поста нове і корисне для себе. Скористайтеся нашими порадами, які допоможуть вам бути більш ефективними при проходженні онлайн-опитувань, і ви гарантовано отримаєте хороший результат.

Наші підсумкові рекомендації:

Реєструйтеся поступово у всіх сервісах, детально заповнюючи всі дані для того, щоб з часом зрозуміти, який опитувальник буде висилати найбільшу кількість опитувань, виходячи з вашої локації, віку та інших даних. Наш досвід показав, що якщо вам необхідний хороший перевірений сервіс — вибирайте vlasnadumka або Survey Harbor. Якщо у вас є можливість проходити опитування англійською мовою-вибирайте Swagbucks.

Ми сподіваємося, що наша публікація "кращі платні опитування" була корисна для вас.

Були б раді почути вашу думку:

Що ви думаєте про послуги платних опитувань, які ми описали вище? Чи є ще якісь хороші сервіси, які ми не згадали?

У будь-якому випадку, дайте про себе знати, залишивши коментар нижче.

Читайте також - Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Сергій 28.11.2019, 21:33
Анкетка Ру непоганий сайт опитувань, проте на ньому занадто висока мінімальна сумма для виплати - 1 000 рублів, а тому чекати треба буде довго.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Анна 01.12.2019, 13:48
З власного досвіду можу сказати, що на опитуваннях багато не заробити. Анкети приходять не кожного дня, і щоб набрати мінімалку на вивід коштів, іноді потрібно не один місяць.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Василь 08.02.2020, 08:18
Все одно багато не заробиш, і з часом просто кинеш цю затію. Краще спробувати зробити свій блог на ньому набагато більше заробити можна. Але легко не буде. За те потім зрозумієте різницю. А заробіток на кліках, капчі і опитуваннях це просто дурниця. Але для новачка зійде для того щоб зрозуміти як роблять гроші в Інтернеті. За часту адміни таких сайтів по заробітку заробляють а не ви. Як би це не звучало але це гірка правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:21
Згоден, свій блог може приносити набагато більший дохід, про це я вже писав в інших статтях, але в цьому треба як мінімум почати розбиратися і вчитися. Але для багатьох навіть невеликий дохід з простих опитувань може стати якоюсь додатковою фінансовою підтримкою. У будь-якому випадку я за те, щоб знайти свою улюблену справу і перетворити її в джерело доходу, ніж все життя сидіти на нелюбимій роботі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ТАРАС 08.02.2020, 21:24
Підтримую! Заробіток на сайті можу бути більш прибутковим. Але погодьтеся що відмовлятися від халявних грошей які можна отримати за 15 хвилин проходження опитувань також небажано!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата