Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях

Останнє оновлення: Понеділок, 28 грудня 2020 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! На даний момент існує досить велика кількість сайтів, на яких здійснюється заробіток на опитуваннях.

Що ж таке сайти опитувальники

Опитувальник – це такий сайт, на якому проводять соціологічні опитування населення, найчастіше вони платні. Такі сайти, як правило, належать якійся певній маркетинговій компанії, якій важливо знати думку свого споживача. І такі компанії готові платити гроші, щоб дізнатися саме вашу думку.

Мета цього виду діяльності – виявити певну думку людей. Даний підхід дозволяє оцінити попит споживачів, який встановився на той чи інший вид послуг і товарів. Займаються цим спеціальні агентства, які виступають в ролі посередників між найбільшими холдингами і пересічними обивателями. Проводяться подібні опитування за гроші.

Здавалося б, навіщо?

Вся справа полягає в тому, що заповнювати такі, часто, дуже об'ємні анкети безоплатно ніхто не погоджується. Адже це займає час. Що стосується платних опитувань, які, як правило, проводяться анонімно, то на них люди йдуть в рази краще.

Як же працює сайт опитувальник

Ви реєструєтеся на сайті. На деяких сайтах вам дають грошовий бонус за повне заповнення контактної інформації, так само заповнення допоможе підібрати анкету спеціально для вас.

Після реєстрації вам на пошту будуть надходити запрошення для участі у опитуваннях або ж відразу лист з опитуванням, а оскільки на великих сайтах користувачів величезна кількість, чистота заповнення анкети дає великі шанси, що для проходження платного опитування виберуть саме вас.

Після повного проходження опитування ви отримуєте винагороду (від тридцяти до ста рублів). Так само бувають опитування, за які можна отримати великі гроші (до тисячі рублів), але вони зустрічаються рідше.

Заробіток на опитуваннях і особливості реєстрації

Реєстрація та участь у опитуваннях – це можливість не тільки підзаробити трохи грошей, але й приємно провести час. Але якщо ви захочете заробляти на платних опитуваннях більше, то вам доведеться зареєструватися не на одному-двох сайтах, а відразу на всіх.

При реєстрації на сайтах важливо вказувати про себе достовірну інформацію, це допоможе вам при виведенні коштів.

Платні опитування примітні ще й тим, що не вимагають ніяких особливих навичок. Це досить простий спосіб заробітку в інтернеті,а заробляти на опитуваннях можна близько п'яти-десяти тисяч в місяць, що дуже непогано за таку не складну працю.

Реєстрація та участь у опитуваннях – безкоштовне, тобто Вам платити нічого не потрібно, остерігайтеся шахраїв, яких в інтернеті величезна кількість.

Де працювати? Кращі сайти опитувань

Зробивши ставку на даний метод заробітку в інтернеті, у більшості користувачів виникне абсолютно справедливе питання: «На яких майданчиках можна працювати?» Серед різноманіття порталів необхідно виділити найбільш надійні і кращі сайти опитувань.

Кожен з майданчиків має свої ключові особливості. Однак їх об'єднує одне: це відмінний аналог соціальних мереж. Проводячи час в інтернеті, ці сайти дозволяють заробляти реальні гроші.


Ipsos i-Say пропонує своїм користувачам більш високу оплату за анкети, ніж інші сайти опитувальники. Оплата здійснюється через PayPal.

i-Say веде широку діяльність і проводить більше 70000000 інтерв'ю в рік для більш ніж 5000 клієнтів у більш ніж 100 країнах світу. Ipsos була заснована в 1975 році. Це третя за величиною в світі компанія в сфері досліджень, займає значну частку на цьому ринку. Штат компанії – більше 15000 чоловік в більш ніж 80 країнах світу.


GlobalTestMarket.com — Є надійним сайтом, який відкритий для всіх користувачів зі всього світу.

GlobalTestMarket це опитувальник міжнародного рівня опитування прості приходять регулярно і не вимагають багато часу.

В залежності від складності оплачуваної опитування потрібно 10-15 хвилин для заповнення 1 анкети. Менш часто надсилають складні анкети, вимагають до години вашого часу і приносять вам 25$ чистого доходу.


ThePanelStation.com— опитувальник, орієнтований на маркетингові онлайн-дослідження в країнах, в тому числі і в Росії.

У загальній складності The Panel Station функціонує в 20 країнах і на даний момент має більше 1,5 мільйонів зареєстрованих учасників.

Система винагород у проекті бальна — 10 балів дорівнює 1 рублю. Мінімальна кількість балів, доступне для виведення дорівнює 3000 тобто 300 руб.

В середньому за 5-10 хвилинний онлайн-опитування вам будуть нараховувати 500-1500 балів і більше, тобто 50-150 рублів за одне опитування.

Так само є додаток для Android-смартфона російською мовою, що дозволяє заповнювати доступні анкети прямо з пристроїв.


Surveys.su співпрацює з відомою маркетингової платформою Синт. Цей союз є гарантією чесності та добропорядності сайту з платними опитуваннями.

Ціна одного заповненого опитування становить від 30 до 120 рублів, в залежності від складності та тривалості.

Час проходження опитування від 10 до 40 хвилин. Щоб вивести зароблені кошти необхідно досягти мінімуму в 300 рублів.


Онлайн-опитування — проект з проведення маркетингових і соціологічних досліджень в мережі Інтернет. Беручи участь в опитуваннях Ви будете заробляти гроші, а також дізнаватися про цікаві новинки та актуальні тенденції в розробці різних товарів і послуг.

Опитувальник будемо регулярно посилати Вам по електронній пошті запрошення з посиланнями на онлайн анкети. За кожну повністю заповнену анкету Ви будете отримувати гроші — в середньому від $0,5 до $1.5 (еквівалент у валюті).

За заповнення профільної анкети Вам, як учаснику після реєстрації нараховують 30 рублів на Ваш рахунок на проекті. Її заповнення займе 3-4 хвилини.

Щоб вивести зароблені кошти необхідно досягти мінімуму в 600 рублів.


ANKETKA.RU — Найбільший сайт з чисельністю понад 750 тисяч осіб, який проводить маркетингові та соціологічні дослідження на платній основі. Саме від Анкетки Вам буде приходити більше всього запрошень з різної тематики.

Середня вартість опитувань становить близько 50 рублів, а час проходження всього 6-7 хвилин.

Пройшовши просту реєстрацію із зазначенням своїх персональних даних, Ви отримаєте можливість заробити гроші, висловлюючи свою думку про певний товар або бренд. Мінімальна сума, що підлягає висновку через електронні платіжні системи або поштовий переказ, становить 1000 рублів.


Clixsense — Особливістю цього сайту є те, що він надає безліч опитувань від декількох американських опитувальників. Кожен день тут можна пройти від 2 до 10 опитувань з вартістю від 0,6 до 6 доларів США.


Anketolog— це один із проектів компанії «ІОМ Анкетолог», що існує з 2010 року. Проект дає своїм учасникам можливість заробляти, заповнюючи платні анкети і проходячи опитування. До травня 2016 року на сервісі зареєструвалося понад 45000 респондентів.

Заробити можна приблизно від 20 до 100 рублів при витраті всього 15-20 хвилин в день, що дуже непогано. Анкети цікаві.


Експертна думка — Ще один досить вигідний сайт для заробітку на платних опитуваннях, безпосередньо висловлюючи свою точку зору про різні товари, нові послуги і багато чого іншого. Сайт призначений для громадян Росії.
Мінімальний виведення грошей — 500 рублів. Виводити гроші можна на WebMoney, мобільний телефон. Запрошення до участі надсилаються на електронну адресу абсолютно безкоштовно.


RUBLEKLUB— Новий сайт, що дозволяє заробити на платних опитуваннях, а так само отримати знижки і купони на покупки в інтернеті.
RUBLEKLUB — є партнером таких відомих магазинів як Lamoda, Quelle, Kinderly та ін., допомагаючи тим самим учасникам і заощадити на покупках, і заробити на проходження платних опитувань. До того ж на особистий рахунок відразу після реєстрації нараховують 150 рублів! Мінімальний вивід - 750 рублів. Система виводу - мобільний телефон, гаманець QIWI, PayPal


Моя Думка — Новий, унікальний проект для всіх людей займають активну життєву позицію. Проект зібрав кращі риси найбільших світових сайтів опитувань і різних бонусних програм.

Винагорода — бонуси, які обмінюють на тисячі призів з каталогу, представленого на сайті (товари на будь-який смак і гаманець – від чохла для телефону до крутого ноутбука), купони на знижки в магазинах-партнерах сайту (до 15% від витраченої суми).
Запрошення до участі надсилають на електронну адресу абсолютно безкоштовно


Voprosnik— Опитальник платить від 15 рублів за 5 хвилинні опитування до 500 рублів за серйозні дослідження, часом розтягуються до декількох годин. Виведення коштів здійснюється протягом 3 днів після замовлення виплати.

Мінімальна сума виплати становить лише 100 рублів! При реєстрації Вам дарують 5 рублів на рахунок.


Платне опитування — Досить серйозний проект, який запустила дуже велика дослідницька компанія в Росії Global Data Serviss, що має представництва у всьому світі.

Середня ціна опитування становить 50-70 руб.

За реєстрацію відразу на рахунок надходить бонус, що становить 10 рублів. Крім того, всім учасникам пропонується так зване щоденне опитування на 10 хвилин, за яке виплачується 30 рублів. Проходити його можна кожен день, якщо відповідати критеріям участі, які задаються безпосередньо в день проведення дослідження.


Marketagent— Marketagent цілком можна вважати якісним опитувальним проектом. Доказів можна привести досить багато:

На сайті є юридична адреса сервісу, за якою можна буде подати позовну заяву про порушення прав учасників.

Також присутні договори про політику конфіденційності і так далі. Опитувальник співпрацює з компанією Marketagent.com online research GmbH – дуже великим партнером, яким цілком можна довіряти.

Опитування тривають 15-20 хвилин, не більше, принаймні, більше 30 хвилин анкетування ніколи не тривало.

Сама мінімальна ціна опитування 0,2 євро, максимальна – 2,5 євро. Мінімальна сума на виведення грошей становить два євро. Гроші виводяться на дві електронні платіжні системи PayPal або Scrill


MYIYO Зарубіжний сайт-опитувальник з підтримкою російської мови. Це сайт з досить нестандартною, але, тим не менш, дуже цікавою системою заробітку грошей.

Вартість одного опитування може доходити до 10 євро.

За кожен пройдене опитування Вам будуть нараховуватися бали (від 500 до 10 000).
Мінімальна сума для виводу – 20 000 балів. Опитування не часті, але добре оплачувані. Загалом, цікава іграшка, що дозволяє непогано заробити на опитуваннях.


E-research-global Американський опитувальник працює 1999 року. E-research-global давно завоював популярність в рунеті і високу оцінку з боку любителів заробити гроші на платних опитуваннях.

Виплати сайт здійснює на гаманець PayPal, мінімальна сума для виведення дорівнює п'ятдесяти доларів. Опитування іноді приходять за ціною в декілька доларів, тому занадто довго чекати мінімалки не доводиться. На гаманець кошти при виведенні надходять з достатньою оперативністю.


TOLUNA.com — Бездоганне лідерство в російськомовному напрямку опитувальників займає сервіс «Toluna». Цей сервіс визнаний одним з кращих в світі, як багатьма експертами, так і інтернет-користувачами.
Робота компанії відбувається більш ніж у 20 країнах світу.
Платить від 500 до 30 тисяч очок за одне опитування. Гроші можна переводити з допомогою роздрібних ваучерів або Paypal.


AVTOOPROS.ru —Ще один хороший проект пропонує Вашій увазі компанія OMI. Даний сервіс співпрацює з провідними компаніями автопрому, відповідно, його цільова аудиторія – автолюбителі, або ті люди, які небайдужі до автомобільної тематики і мають водійські права.
Завдяки тому, що опитувальник є спеціалізованим, опитування тут оплачуються більш істотно 100 — 500 рублів за опитування.


Велике Питання.ру — Велике Питання — розпочав свою роботу в лютому 2011 року, проект платить авторам за якісні відповіді і цікаві запитання.
В опитувальнику організована так звана система мікроплатежів між користувачами, де кожен може призначити премію за кращу відповідь на питання. Виплати в рублях на WebMoney гаманець.


InternetOpros.ru — Дає можливість заробити додаткові гроші, проходячи опитування на різноманітні теми. Щоб вивести гроші потрібно накопичити мінімум 500 руб.


 Що врахувати при опитуваннях

Необхідно враховувати, що заробіток в інтернеті на опитуваннях зажадає надання обширної інформації про себе. Дати відомості необхідно до переходу до справи. Це дуже важливо! Адже компанії повинні чітко розуміти, чи підходить їм цей користувач для певного опитування.

Банальний приклад: холдингам, виробляє косметичні засоби, зазвичай цікаво думку жінок як потенційних покупців, а не чоловіків. Саме тому при реєстрації опитувальнику потрібно вказати:

  1. Регіон і місто свого проживання
  2. Вік
  3. Стать
  4. Наявність родичів і друзів, які працюють у певній сфері
  5. Наявність дітей, їх вік і стать
  6. Вид зайнятості
  7. Освіта
  8. Спеціальність

Деякі нюанси при опитуваннях

Також перед переходом до опитування буде запропоновано кілька інших питань. Всі вони, як правило, розбиті на категорії. Дуже важливо відмовитися на даному етапі від бажання схитрувати або прикрасити дійсність. Вся інформація має бути строго достовірною.

Вирішивши спробувати заробіток на опитуваннях в мережі, варто пам'ятати, що отримати мільйони тут не вийде апріорі. При цьому надходження фінансових винагород виявляться стабільними. Діяльність не займе багато часу.

При цьому отриманих коштів з лишком вистачить на те, щоб оплачувати інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги, онлайн ігри і невеликі покупки в інтернеті, навіть трохи залишиться.

Відмінно, якщо користувач відмінно володіє одним або декількома іноземними мовами. В даній ситуації можна розраховувати на співпрацю з іноземними посередниками. Вони будуть надсилати анкети іноземною мовою. Це відмінна можливість не тільки підтягти «мову», але й отримати більш гідну оплату.

Підводячи підсумки, можна подивитися на всі плюси цього заробітку, а саме:

ЗРУЧНІСТЬ: Адже ви зможете заповнювати опитування з будь-якої точки світу, де є інтернет, з комп'ютера або телефону.

ВИГІДНО: Знову ж платні опитування можуть приносити непоганий дохід.

ПРОСТО: Тому що не вимагає особливих знань і навичок.

УНІВЕРСАЛЬНО: Адже платні опитування, найчастіше підходять усім повернення і ступеню освіченості.

На жаль, заробіток на опитуваннях не може бути основним джерелом коштів, але як додатковий дохід підходить ідеально.

Читайте також - Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

0 # Сергій 28.11.2019, 21:33
Анкетка Ру непоганий сайт опитувань, проте на ньому занадто висока мінімальна сумма для виплати - 1 000 рублів, а тому чекати треба буде довго.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Анна 01.12.2019, 13:48
З власного досвіду можу сказати, що на опитуваннях багато не заробити. Анкети приходять не кожного дня, і щоб набрати мінімалку на вивід коштів, іноді потрібно не один місяць.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Василь 08.02.2020, 08:18
Все одно багато не заробиш, і з часом просто кинеш цю затію. Краще спробувати зробити свій блог на ньому набагато більше заробити можна. Але легко не буде. За те потім зрозумієте різницю. А заробіток на кліках, капчі і опитуваннях це просто дурниця. Але для новачка зійде для того щоб зрозуміти як роблять гроші в Інтернеті. За часту адміни таких сайтів по заробітку заробляють а не ви. Як би це не звучало але це гірка правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:21
Згоден, свій блог може приносити набагато більший дохід, про це я вже писав в інших статтях, але в цьому треба як мінімум почати розбиратися і вчитися. Але для багатьох навіть невеликий дохід з простих опитувань може стати якоюсь додатковою фінансовою підтримкою. У будь-якому випадку я за те, щоб знайти свою улюблену справу і перетворити її в джерело доходу, ніж все життя сидіти на нелюбимій роботі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # ТАРАС 08.02.2020, 21:24
Підтримую! Заробіток на сайті можу бути більш прибутковим. Але погодьтеся що відмовлятися від халявних грошей які можна отримати за 15 хвилин проходження опитувань також небажано!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата