Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях: ТОП-28 НЕ російських сайтів

Останнє оновлення: Неділя, 07 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на опитуваннях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! На даний момент існує досить велика кількість сайтів, на яких здійснюється заробіток на опитуваннях.

Що ж таке сайти опитувальники

Опитувальник – це такий сайт, на якому проводять соціологічні опитування населення, найчастіше вони платні. Такі сайти, як правило, належать якійся певній маркетинговій компанії, якій важливо знати думку свого споживача. І такі компанії готові платити гроші, щоб дізнатися саме вашу думку.

Мета цього виду діяльності – виявити певну думку людей. Даний підхід дозволяє оцінити попит споживачів, який встановився на той чи інший вид послуг і товарів. Займаються цим спеціальні агентства, які виступають в ролі посередників між найбільшими холдингами і пересічними обивателями. Проводяться подібні опитування за гроші.

Здавалося б, навіщо?

Вся справа полягає в тому, що заповнювати такі, часто, дуже об'ємні анкети безоплатно ніхто не погоджується. Адже це займає час. Що стосується платних опитувань, які, як правило, проводяться анонімно, то на них люди йдуть в рази краще.

Як же працює сайт опитувальник

Ви реєструєтеся на сайті. На деяких сайтах вам дають грошовий бонус за повне заповнення контактної інформації, так само заповнення допоможе підібрати анкету спеціально для вас.

Після реєстрації вам на пошту будуть надходити запрошення для участі у опитуваннях або ж відразу лист з опитуванням, а оскільки на великих сайтах користувачів величезна кількість, чистота заповнення анкети дає великі шанси, що для проходження платного опитування виберуть саме вас.

Після повного проходження опитування ви отримуєте винагороду. Так само бувають опитування, за які можна отримати великі гроші, але вони зустрічаються рідше.

Заробіток на опитуваннях і особливості реєстрації

Реєстрація та участь у опитуваннях – це можливість не тільки підзаробити трохи грошей, але й приємно провести час. Але якщо ви захочете заробляти на платних опитуваннях більше, то вам доведеться зареєструватися не на одному-двох сайтах, а відразу на всіх.

При реєстрації на сайтах важливо вказувати про себе достовірну інформацію, це допоможе вам при виведенні коштів.

Платні опитування примітні ще й тим, що не вимагають ніяких особливих навичок. Це досить простий спосіб заробітку в інтернеті,а заробляти на опитуваннях можна близько п'яти-десяти тисяч в місяць, що дуже непогано за таку не складну працю.

Реєстрація та участь у опитуваннях – безкоштовне, тобто Вам платити нічого не потрібно, остерігайтеся шахраїв, яких в інтернеті величезна кількість.

Де працювати? Кращі сайти опитувань - ТОП-11 сайтів

Зробивши ставку на даний метод заробітку в інтернеті, у більшості користувачів виникне абсолютно справедливе питання: «На яких майданчиках можна працювати?» Серед різноманіття порталів необхідно виділити найбільш надійні і кращі сайти опитувань.

Кожен з майданчиків має свої ключові особливості. Однак їх об'єднує одне: це відмінний аналог соціальних мереж. Проводячи час в інтернеті, ці сайти дозволяють заробляти реальні гроші.


vlasnadumka.ua - Оплата від 5 до 200 гривень за опитування.


surveyharbor.com/uk - Платні онлайн опитування за реальні гроші - Survey Harbor.


opinion.com.ua - Якщо ви хочете особисто брати участь у покращенні якості товарів і послуг завдяки статистиці. Є свій додаток.


survimo.com - Отримайте до ₴60 за відповідь. Швидка та легка оплата.


metroopinion.com - Отримайте до ₴60 за кожне опитування. Безпечна і проста оплата.


tgmpanel.com.ua - Реєструйтеся безкоштовно на TGM Panel Україна та отримуйте готівку за кожне пройдене Вами опитування.


Ipsos i-Say пропонує своїм користувачам більш високу оплату за анкети, ніж інші сайти опитувальники. Оплата здійснюється через PayPal.

i-Say веде широку діяльність і проводить більше 70000000 інтерв'ю в рік для більш ніж 5000 клієнтів у більш ніж 100 країнах світу. Ipsos була заснована в 1975 році. Це третя за величиною в світі компанія в сфері досліджень, займає значну частку на цьому ринку. Штат компанії – більше 15000 чоловік в більш ніж 80 країнах світу.


ysense.com — Особливістю цього сайту є те, що він надає безліч опитувань від декількох американських опитувальників. Кожен день тут можна пройти від 2 до 10 опитувань з вартістю від 0,6 до 6 доларів США.


Marketagent— Marketagent цілком можна вважати якісним опитувальним проектом. Доказів можна привести досить багато:

На сайті є юридична адреса сервісу, за якою можна буде подати позовну заяву про порушення прав учасників.

Також присутні договори про політику конфіденційності і так далі. Опитувальник співпрацює з компанією Marketagent.com online research GmbH – дуже великим партнером, яким цілком можна довіряти.

Опитування тривають 15-20 хвилин, не більше, принаймні, більше 30 хвилин анкетування ніколи не тривало.

Сама мінімальна ціна опитування 0,2 євро, максимальна – 2,5 євро. Мінімальна сума на виведення грошей становить два євро. Гроші виводяться на дві електронні платіжні системи PayPal або Scrill


MYIYO Зарубіжний сайт-опитувальник. Це сайт з досить нестандартною, але, тим не менш, дуже цікавою системою заробітку грошей.

Вартість одного опитування може доходити до 10 євро.

За кожен пройдене опитування Вам будуть нараховуватися бали (від 500 до 10 000).
Мінімальна сума для виводу – 20 000 балів. Опитування не часті, але добре оплачувані. Загалом, цікава іграшка, що дозволяє непогано заробити на опитуваннях.


TOLUNA.com — Бездоганне лідерство в напрямку опитувальників займає сервіс «Toluna». Цей сервіс визнаний одним з кращих в світі, як багатьма експертами, так і інтернет-користувачами.
Робота компанії відбувається більш ніж у 20 країнах світу.
Платить від 500 до 30 тисяч очок за одне опитування. Гроші можна переводити з допомогою роздрібних ваучерів або Paypal.


 Що врахувати при опитуваннях

Необхідно враховувати, що заробіток в інтернеті на опитуваннях зажадає надання обширної інформації про себе. Дати відомості необхідно до переходу до справи. Це дуже важливо! Адже компанії повинні чітко розуміти, чи підходить їм цей користувач для певного опитування.

Банальний приклад: холдингам, виробляє косметичні засоби, зазвичай цікаво думку жінок як потенційних покупців, а не чоловіків. Саме тому при реєстрації опитувальнику потрібно вказати:

 1. Регіон і місто свого проживання
 2. Вік
 3. Стать
 4. Наявність родичів і друзів, які працюють у певній сфері
 5. Наявність дітей, їх вік і стать
 6. Вид зайнятості
 7. Освіта
 8. Спеціальність

Деякі нюанси при опитуваннях

Також перед переходом до опитування буде запропоновано кілька інших питань. Всі вони, як правило, розбиті на категорії. Дуже важливо відмовитися на даному етапі від бажання схитрувати або прикрасити дійсність. Вся інформація має бути строго достовірною.

Вирішивши спробувати заробіток на опитуваннях в мережі, варто пам'ятати, що отримати мільйони тут не вийде апріорі. При цьому надходження фінансових винагород виявляться стабільними. Діяльність не займе багато часу.

При цьому отриманих коштів з лишком вистачить на те, щоб оплачувати інтернет, мобільний зв'язок, комунальні послуги, онлайн ігри і невеликі покупки в інтернеті, навіть трохи залишиться.

Відмінно, якщо користувач відмінно володіє одним або декількома іноземними мовами. В даній ситуації можна розраховувати на співпрацю з іноземними посередниками. Вони будуть надсилати анкети іноземною мовою. Це відмінна можливість не тільки підтягти «мову», але й отримати більш гідну оплату.

Підводячи підсумки, можна подивитися на всі плюси цього заробітку, а саме:

ЗРУЧНІСТЬ: Адже ви зможете заповнювати опитування з будь-якої точки світу, де є інтернет, з комп'ютера або телефону.

ВИГІДНО: Знову ж платні опитування можуть приносити непоганий дохід.

ПРОСТО: Тому що не вимагає особливих знань і навичок.

УНІВЕРСАЛЬНО: Адже платні опитування, найчастіше підходять усім повернення і ступеню освіченості.

На жаль, заробіток на опитуваннях не може бути основним джерелом коштів, але як додатковий дохід підходить ідеально.

Зарубіжні сайти, які платять за опитування - ТОП-17 сайтів

SurveyJunkie

SurveyJunkie - платформа з більш ніж 10-річним досвідом роботи в сфері платних опитувань. Згідно зі статистикою сайту, на ньому зареєстровано понад 3 млн. користувачів. Розбагатіти на платформі не вдасться, але це цілком хороша грошова надбавка за нескладні дії. Найчастіше учасники отримують запрошення взяти участь в одному опитуванні кожен день.

Мінімальна сума для виведення становить 10$.

 • Сайт: https://www.surveyjunkie.com.
 • Напрямки: опитування.
 • Резиденти яких країн допускаються: США, Канади, Австралії.
 • Скільки платить: 1-3$ за опитування.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Оцінка по TrustPilot: 4,5.

LifePoints

Станьте членом спільноти LifePoints і заробляйте висловлюючи свою думку. Це місце для тих, хто хоче бути почутим, змінювати світ на краще і заробляти додаткові гроші.

Частота пропонованих питань безпосередньо залежить від профілю користувача. Чим більше даних в ньому зазначено, тим частіше приходять запрошення. У тиждень можна пройти в середньому 6-8 опитувань.

 • Сайт: https://www.lifepointspanel.com.
 • Напрямки: опитування.
 • Резиденти яких країн допускаються: Великобританії, Австралії, Франції, Іспанії, Німеччини, Сінгапуру, Гонконгу, Фінляндії.
 • Скільки платить: опитування 50-70 балів.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Бонус: 10 LifePoints за реєстрацію.
 • Оцінка по TrustPilot: 4,5.

Toluna

Якщо ви не боїтеся впливати на світ і хочете заробляти, то Toluna — саме те, що вам потрібно. Ця спільнота об'єднує в собі 21 млн. користувачів з більш ніж 50 країн. Отримувати винагороду на платформі можна практично за будь — які дії-реєстрація, заповнення профілю, опитування, ігри, запрошення друзів.Основні ж напрямок в заробітку на платформі — платні опитування і створення контенту з оглядами товарів.

 • Сайт: https://uk.toluna.com.
 • Напрямки: опитування, тестування продуктів, відгуки.
 • Резиденти яких країн допускаються: понад 50 країн.
 • Скільки платить: 1000 балів за один огляд.
 • Способи виведення: подарункові карти, PayPal.
 • Бонус: 500 балів за реєстрацію.
 • Оцінка по TrustPilot: 3,5.

Swagbucks

 • Сайт: https://www.swagbucks.com/g/paid-surveys.

Swagbucks платить своїм 15 мільйонам користувачів за участь у різних онлайн-активностях, включаючи проходження опитувань, ігри, пошук в Інтернеті та перегляд контенту. Виконання цих дій дозволяє користувачам накопичувати бали, які вони можуть обміняти на подарункові картки від провідних продавців або готівку. Проходження опитувань зазвичай займає від 10 до 20 хвилин. Користувачі зазвичай отримують бали за реєстрацію, а існуючі учасники також заробляють бонусні бали. Варто зазначити, що учасники можуть заробляти бали лише один раз на день за певні опитування. Мінімальний вік для цих позицій - 13 років.

Opinion Outpost

 • Сайт: https://www.opinionoutpost.co.uk.

Приватні особи можуть заробляти гроші, заповнюючи опитування для Opinion Outpost. Ця компанія виплачує користувачам винагороду за допомогою електронних переказів, подарункових карток або чеків. Вони також проводять щомісячні розіграші призів для своїх членів, які передбачають грошові призи. Користувачі Opinion Outpost надають клієнтам відгуки про нові продукти, телевізійну рекламу, трейлери фільмів та інші теми. Ці опитування зазвичай займають 15 хвилин. Мінімальний вік для роботи в Opinion Outpost - 16 років.

Pinecone Research

 • Сайт: https://members.pineconeresearch.com.

Pinecone Research винагороджує своїх користувачів за виконання певних дій, включаючи тестування продуктів, проходження онлайн-опитувань та участь у фокус-групах. Ці користувачі отримують оплату за допомогою електронних переказів, чеків та передплачених карток. Проходження опитувань на Pinecone зазвичай займає від 15 до 20 хвилин. На відміну від інших сайтів для проведення опитувань, запрошення стати учасником є обов'язковою вимогою, але цей сайт, як правило, платить за свої опитування більше, ніж інші. Pinecone Research вимагає, щоб його учасники були не молодше 18 років.

Ipsos iSay

 • Сайт: https://www.ipsosisay.com.

Ipsos iSay платить своїм учасникам за проходження опитувань про популярні бренди та компанії. Вони надають користувачам безліч можливостей для опитувань, і багато учасників проводять по чотири опитування щомісяця. Опитування зазвичай займають 15 хвилин. Ці користувачі заробляють гроші, набираючи бали, які вони можуть обміняти на призи, подарункові картки або готівку. Зазвичай учасники отримують свої викуплені ваучери через пару тижнів. Мінімальний вік для цієї посади - 18 років.

PaidViewpoint

 • Сайт: https://paidviewpoint.com.

Користувачі PaidViewpoint проходять короткі опитування, щоб заробити гроші. Платіжна система компанії передбачає присвоєння користувачам балів, які визначаються кількістю пройдених ними опитувань. На відміну від багатьох інших сайтів для проведення опитувань, вони платять своїм користувачам виключно готівкою за допомогою онлайн-платежів. Мінімальний вік для цієї роботи - 13 років.

LifePoints

 • Сайт: https://www.lifepointspanel.com.

Учасники LifePoints отримують винагороду за участь в опитуваннях про побутові бренди та нові технології. Користувачі отримують виплати, накопичуючи бали за проходження окремих опитувань. Ці бали вони обмінюють на електронні подарункові сертифікати або готівку. Мінімальний вік для цієї роботи - 16 років.

YouGov

 • Сайт: https://yougov.co.uk.

YouGov платить людям за проходження опитувань, в яких запитує їхню думку про загальні теми та конкретні соціальні проблеми. За проходження опитувань користувачі отримують бали, які згодом можуть обміняти на призи та гроші. Ці опитування коротші, ніж на багатьох інших сайтах, і тривають від п'яти до 10 хвилин. Користувачі можуть брати участь в опитуваннях на YouGov, якщо їм виповнилося 16 років.

SurveySavvy

 • Сайт: https://surveysavvy.com.

SurveySavvy винагороджує своїх учасників за проходження опитувань, що стосуються думок споживачів. Вони надсилають запрошення на опитування кожному користувачеві на основі його біографії та поглядів, яких він дотримується. SurveySavvy платить своїм користувачам чеком. Мінімальний вік для цієї роботи - 13 років.

PrizeRebel

 • Сайт: https://www.prizerebel.com.

Учасники PrizeRebel заробляють гроші, проходячи опитування маркетингових досліджень. Ці користувачі отримують бали за проходження опитувань в обмін на винагороди та готівку. Вони розподіляють платежі через банківські подарункові картки, банківські перекази та системи онлайн-платежів. Учасники також можуть отримувати подарункові картки від продавців в якості компенсації. PrizeRebel приймає користувачів, які досягли 18 років.

iPoll

 • Сайт: https://www.ipoll.com.

iPoll платить своїм користувачам за їхню думку про товари чи послуги, які вони обрали. Користувачі отримують опитування на основі своїх інтересів і отримують бонус за реєстрацію. Інші опитування iPoll охоплюють різні теми, включаючи дозвілля та купівельні звички. У них також є додаток для смартфонів, що дозволяє учасникам більш гнучко планувати час проходження опитувань. iPoll надсилає грошові виплати через системи онлайн-платежів, а також розповсюджує подарункові картки та ваучери в якості компенсації. Мінімальний вік для цієї посади - 13 років.

GfK MediaView

 • Сайт: https://www.gfkmediaview.com.

GfK MediaView платить користувачам за те, що вони діляться своїми думками про те, що вони чують по радіо і дивляться по телебаченню. Опитування доступні щодня, і користувачі отримують можливість брати участь у розіграшах призів, де вони можуть виграти гроші та інші винагороди. Вони також заробляють бали, які можуть обміняти на готівку, яку GfK виводить через платіжні системи після того, як користувач перевищить мінімальний баланс для зняття коштів.

Panelbase

 • Сайт: https://www.panelbase.net.

Ця компанія, що займається онлайн дослідженнями ринку, працює з провідними медіа та роздрібними брендами. Panelbase часто запрошує своїх членів до участі в опитуваннях. В обмін на думку користувачів вони отримують винагороду, роздаючи чеки, ваучери або здійснюючи банківські перекази. Користувачі Panelbase отримують кредит за реєстрацію. Опитування зазвичай тривають від двох до 15 хвилин. Учасники Panelbase також отримують можливість брати участь у розіграшах призів за проходження опитувань, де вони потенційно можуть виграти грошові або інші винагороди. Іноді учасники можуть брати участь у тестуванні продуктів та фокус-групах. Також є можливість працювати над іншими проектами з дослідження ринку, наприклад, над створенням щоденників витрат.

New Vista Live

 • Сайт: https://www.newvistalive.com.

Ця онлайн-спільнота дозволяє користувачам заробляти гроші, проходячи опитування. За проходження опитувань користувачі отримують бали, а також бонус у вигляді балів за реєстрацію. Заробивши достатню кількість балів, учасники можуть обміняти їх на готівку, яку New Vista Live видає чеком. Опитування зазвичай займає 15 хвилин, а мінімальний вік користувачів - 16 років.

American Consumer Opinion

 • Сайт: https://www.acop.com.

American Consumer Opinion - це дослідницька онлайн-спільнота, яка платить своїм користувачам за проходження опитувань про компанії та бренди або участь у фокус-групах. Опитування відкриті для споживачів з усього світу. Реєстрація - це швидкий процес, що вимагає від нових користувачів відповісти на прості запитання, надати контактну інформацію та окреслити свої інтереси. Учасники отримують бали за проходження опитувань і можуть обміняти їх на готівку, яку компанія розповсюджує через платіжні системи та чеки. Опитування зазвичай тривають 10 хвилин, але доступні й довші опитування, за які користувачі отримують додаткові бали. Мінімальний вік для цієї посади - 14 років.

9 порад і рекомендацій, Пов'язаних з роботою на Сайтах з платними опитуваннями

 1. Реєструйтеся на всіх опитувальниках і по черзі проходите опитування, таким чином ви збільшите кількість анкет, а з ними і свій заробіток. Заведіть гаманець PayPal.
 2. Використовуйте google-Перекладач в браузері Chrome, якщо ви вільно не володієте англійською. Так ви зможете проходити англомовні опитування. За них, в середньому, платять дорожче.
 3. Уважно заповнюйте профіль і правдиво відповідайте на питання. Вся інформація в онлайн-опитуваннях перехресно перевіряється роботами. Якщо робот зафіксує нестиковку, то чекати опитувань в подальшому не має сенсу.
 4. Заповнюйте свій профіль максимально інформативно, щоб отримувати якомога більше опитувань. Якщо ви довго не відвідуєте сайт, вам буде приходити менше опитувань, тому намагайтеся частіше заходити в свій аккаунт.
 5. Регулярно перевіряйте папку Спам, так як в неї постійно потрапляють листи з підтвердженням емайла від сайтів опитувальників (додайте контакти в білий список).
 6. В кінці опитування, якщо є можливість, завжди ставте оцінку і пишіть невеликий коментар. Ваша зворотній зв'язок впливає на частоту проходження нових опитувань. Це відомий факт.
 7. Заповнюйте опитування відразу після того, як ви його отримали, т к Існує час доступності проходження опитування. Майте на увазі, що пізніше він може бути недоступний.
 8. Раз на рік оновлюйте інформацію в своєму профілі. Це також впливає на частоту запрошень.
 9. Не заводьте кілька акаунтів на одному сайті платних опитувань, інакше вас забанять. Я перевіряв, навіть через сервіси VPN іншої країни і чистими куки, опитувальник (англомовний) зміг технічно визначити при реєстрації, що я перебуваю в Україні.

Платні Опитування - Часті Питання

Чи дійсно можна заробляти гроші на опитуваннях?

Так, ви можете отримувати гроші за участь в онлайн-опитуваннях. Кращі сайти для опитувань, про які йде мова в статті, - відмінний спосіб заробити додаткові гроші у вільний час. Опитування не зроблять вас багатим, але подібні Сайти можуть швидко дати дохід, коли вам потрібні додаткові гроші. Найприємніше-те, що опитування можна проходити навіть на смартфоні з будь-якого місця і в будь-який час. Однак заробляти на життя тільки платними опитуваннями неможливо.

Скільки грошей платять за участь в онлайн-опитуваннях?

Знайти час на проходження онлайн-опитувань може кожен, але винагорода зазвичай не дуже велике - від 1 до 60 грн. Звичайно, є такі сайти, які виплачують за опитування 200 грн або навіть більше, але їх дуже мало. Багато опитувальників також роблять бонуси в кілька доларів при реєстрації.

Чому компанії платять за участь в опитуваннях?

Багато брендів і компаній з усього світу постійно шукають думки таких людей, як ви, щоб формувати продукти, які вони розробляють, і успішно їх продавати. Вони розраховують, що платні онлайн-опитування надавати їм достовірну інформацію про споживачів і про те, що необхідно споживачам.

Як я можу збільшити свій заробіток на онлайн-опитуваннях?

По-перше, переконайтеся, що ви проводите час тільки на найбільш високооплачуваних сайтах опитувань - це повинні бути надійні компанії з постійним потоком нових опитувань, хорошими виплатами і вигідними умовами виведення коштів. Потім, і це важливий момент, зосередьтеся на питаннях з високим співвідношенням виплат і необхідного для проходження опитування часу. Якщо ви проходите сотні опитувань на десятках платформ і отримуєте лише невеликі Винагороди, Ви даремно втрачаєте час. Звертайте увагу на вартість опитування і витрачений час. Чим вище вартість і менше часу необхідно на опитування, тим більше ви заробите.

Які типи платних онлайн-опитувань я можу проходити?

Існує безліч різних видів онлайн-опитувань за гроші: питання ефективності реклами, опитування впізнаваності бренду, опитування привабливості продуктів, опитування про послуги. Напевно, ви, як і будь-який користувач, не підходите для кожного опитування. При реєстрації на сайті з онлайн-опитуваннями ви заповнюєте особисту інформацію, на основі якої вам і висилаються опитування. Це означає, що ви можете отримати відмову на проходження деяких типів опитувань. Будьте готові до того, що багато опитувальників задають агресивні питання про політичні уподобання та статус доходу. Однак, якщо ви зосередитеся на варіантах сайтів онлайн-опитувань з даної статті, ви збільшите свій потенціал заробітку і дасте собі можливість трохи заробити у вільний час.

Як контролюється чесність відповідей в онлайн-опитуваннях?

Для цього існує спеціалізована програма-автоматизована система стеження за якістю відповідей респондентів. У якість відповідей включені: швидкість, логічність, правдивість відповідей і так далі. Система порівнює ваші відповіді в кожній конкретній анкеті з відповідями в ваших профільних анкетах і відповідями в ваших попередніх анкетах. Якщо програма виявляє, що ви на один і той же опитування відповідаєте по-різному, то довіра системи до вас різко падає. Відповідайте на питання максимально чесно, і ви уникнете неприємностей.

Чому мені не надсилають анкети для опитувань?

Ймовірно, вас заблокували за певні порушення (якість заповнених анкет, боти, кукіс і т.д.). Для того, щоб вас розблокували, необхідно написати в техпідтримку запит, чи поширюється на Вас блокування за будь-які дії. Якщо є-попросіть її зняти.

У яких опитувальниках можуть брати участь жителі різних країн.

Пробуйте реєструватися на вподобаних вам сайтах опитувань з високим рейтингом. Якщо вам вдається пройти реєстрацію, і у Сайту існує відповідний вам спосіб виплати винагород - значить ви можете брати участь в опитуваннях.

На яких іноземних опитувальниках можна заробити?

ySense, Swagbucks, Surveyclub, NeoBux

Який платний опитувальник найбільше платить?

Якщо ви знаєте англійську мову, беріть участь на nysense, Swagbucks, NeoBux.

Чи всі шукають кращі сайти для опитувань?

Так. У століття онлайн-заробітку всі намагаються використовувати кращі сайти для опитувань, щоб отримувати додаткові гроші в Інтернеті.

Висновок: Кращі Варіанти Платних Онлайн-Опитувань (+ відео)

Ми знаємо напевно, що багато хто шукає кращі сервіси опитувань для заробітку в Інтернеті, оскільки ми проводимо багато часу, аналізуючи пошукові запити в Google і Яндекс. Ми робимо це, щоб допомогти визначити потреби користувачів. 🙂

Це означає, що ми можемо передбачати потреби читачів нашого блогу і пропонувати їм найкращі рішення.

Ось, наприклад, найпопулярніші фрази в Google, що відносяться до «кращих сайтів платних опитувань»:

 • Які сайти для платних опитувань є кращими в 2024 році?
 • Як пройти платні опитування за гроші?
 • Кращі платні опитування онлайн.
 • Які опитування дозволяють миттєво отримувати гроші?
 • Які сайти з платними опитуваннями дійсно платять?
 • Як взяти участь в платних опитуваннях.
 • Онлайн опитування за гроші.
 • Платні опитування Україна з виведенням на карту.
 • Огляди сайтів опитувань.
 • Кращі платні опитування з миттєвою виплатою.
 • Перевірені платні опитування за гроші в Інтернеті.
 • Кращі сайти платних опитувань 2024.
 • Як пройти онлайн-опитування?
 • Платні опитування: відгуки та досвід

Щомісяця за цим запитом шукають понад 20 000 осіб. Очевидно, що незайвим буде навчитися заробляти гроші в Інтернеті, беручи участь в платних опитуваннях!

Незважаючи на те, що в Інтернеті є багато інформації про сайти з платними онлайн-опитуваннями, ми сподіваємося, ви почерпнули з цього поста нове і корисне для себе. Скористайтеся нашими порадами, які допоможуть вам бути більш ефективними при проходженні онлайн-опитувань, і ви гарантовано отримаєте хороший результат.

Наші підсумкові рекомендації:

Реєструйтеся поступово у всіх сервісах, детально заповнюючи всі дані для того, щоб з часом зрозуміти, який опитувальник буде висилати найбільшу кількість опитувань, виходячи з вашої локації, віку та інших даних. Наш досвід показав, що якщо вам необхідний хороший перевірений сервіс — вибирайте vlasnadumka або Survey Harbor. Якщо у вас є можливість проходити опитування англійською мовою-вибирайте Swagbucks.

Ми сподіваємося, що наша публікація "кращі платні опитування" була корисна для вас.

Були б раді почути вашу думку:

Що ви думаєте про послуги платних опитувань, які ми описали вище? Чи є ще якісь хороші сервіси, які ми не згадали?

У будь-якому випадку, дайте про себе знати, залишивши коментар нижче.

Читайте також - Заробіток в інтернеті на кліках - чи є сенс?

 

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Сергій 28.11.2019, 21:33
Анкетка Ру непоганий сайт опитувань, проте на ньому занадто висока мінімальна сумма для виплати - 1 000 рублів, а тому чекати треба буде довго.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Анна 01.12.2019, 13:48
З власного досвіду можу сказати, що на опитуваннях багато не заробити. Анкети приходять не кожного дня, і щоб набрати мінімалку на вивід коштів, іноді потрібно не один місяць.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Василь 08.02.2020, 08:18
Все одно багато не заробиш, і з часом просто кинеш цю затію. Краще спробувати зробити свій блог на ньому набагато більше заробити можна. Але легко не буде. За те потім зрозумієте різницю. А заробіток на кліках, капчі і опитуваннях це просто дурниця. Але для новачка зійде для того щоб зрозуміти як роблять гроші в Інтернеті. За часту адміни таких сайтів по заробітку заробляють а не ви. Як би це не звучало але це гірка правда.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:21
Згоден, свій блог може приносити набагато більший дохід, про це я вже писав в інших статтях, але в цьому треба як мінімум почати розбиратися і вчитися. Але для багатьох навіть невеликий дохід з простих опитувань може стати якоюсь додатковою фінансовою підтримкою. У будь-якому випадку я за те, щоб знайти свою улюблену справу і перетворити її в джерело доходу, ніж все життя сидіти на нелюбимій роботі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ТАРАС 08.02.2020, 21:24
Підтримую! Заробіток на сайті можу бути більш прибутковим. Але погодьтеся що відмовлятися від халявних грошей які можна отримати за 15 хвилин проходження опитувань також небажано!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата