Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гривні в Інтернеті: 100 грн на день без вкладень

Останнє оновлення: Понеділок, 23 січня 2023 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті в гривнях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Розглянемо заробіток в інтернеті для жителів України в гривнях.

Сьогодні ми з вами обговоримо дуже цікаву тему, а саме «як заробляти в інтернеті 100 грн на день, без вкладень?». Середній заробіток українців становить близько 6 тисяч гривень, а це не дуже то й багато, враховуючи, наскільки піднялися ціни на продукти харчування, одяг, а також зросла оплата за комунальними платежами.

Вас не влаштовує сума щомісяця заробітної плати? Тоді ви без проблем можете знайти підробіток в інтернеті. До речі, остання з часом може перетворитися на ваш основний заробіток.

Тепер давайте трохи докладніше поговоримо стосовно нашої теми даної публікації.

Чи можливо заробити гривні в Інтернеті без обману?

Без обману в мережі зможе отримувати гривні хто завгодно, навіть школяр, аби був час на роботу.

Забудьте про всі ті лохотрони, в яких обіцяють заробити 50 000 гривень онлайн натискаючи на кнопку «Бабло». Як і в реальному житті, тут потрібно крутитися і працювати, з неба гроші не падають.

Починати без вкладень цілком реально, є маса способів, які не вимагають стартового капіталу. Більш того, ніякі знання не потрібні. Якщо ви вмієте дивитися рекламу, знаходити сайти в пошукових системах, проходити реєстрацію, цього вже достатньо.

Єдине, що може знадобитися – це електронний гаманець. Кращі створити його відразу в одній з цих компаній:

 • PayPal;
 • Skrill;
 • Payoneer;
 • Perfect Money;
 • Payeer.

Перевірені і надійні платіжні системи. Врахуйте, не скрізь доступний баланс в гривнях, на ваші гаманці можуть приходити долари, євро. Потім ви їх легко переведете на карту ПриватБанку (інші карти) або отримаєте через системи грошових переказів.

Реальний заробіток в інтернеті 100 грн на день, без вкладень

Оскільки у всесвітній павутині існує дуже маленька кількість сайтів, які надають можливість здійснювати заробіток в гривнях, то вам доведеться навчитися користуватися електронними гаманцями. Не переживайте, це не так складно, як може здатися на перший погляд. В кінці статті я вам розповім, як вивести гроші з електронних гаманців на карту Приват Банку.

Раз вже безпосередньо гривні не вийде заробляти, то тоді доведеться розглядати проекти, які за роботу виплачують наприклад долари. 

Відповідно, щоб заробити в інтернеті 100 грн за день вам потрібно буде отримати на електронний гаманець 3 долари (цифра також була піддана округленню).

Тепер, коли ми розібралися з сумами, які необхідно щодня отримувати, можна перейти і розгляду способів заробітку, які дозволять здійснити задумане.

Способи заробити в інтернеті 50 – 100 грн на день, без вкладень

Якщо говорити начистоту, то таких способів не так вже й багато, особливо тих, які не вимагають стартових вкладень. Це на перший погляд може здатися, що 100 гривень – сущі копійки. Але насправді, щоб їх «добути» вам все-таки доведеться попрацювати і витратити достатню кількість вільного часу.

Заробіток на кліках

Даний спосіб є одним з не багатьох, де вам не доведеться підключати будь-які знання або уміння. Для того щоб отримувати гроші за кліки необхідно спочатку пройти реєстрацію на спеціальних сайтах, основною працюю на яких є «виконання завдань».

Заробіток в інтернеті на кліках читайте по ссилці.

Особисто я працюю тільки з двома проектами – це clickworker.com і seosprint.net. Це два найпопулярніших сайту, яким довіряють мільйони користувачів і які реально виплачують зароблені гроші.

Сlickworker та Сеоспринт сплачує за виконані завдання в доларах. Відповідно, якщо ви бажаєте заробляти по 100 грн в день, то, як ми визначили вище,  вам потрібно накопичити 3 долари.

Вивід зароблених коштів з Сlickworker здійснює на електронну платіжну систему Payoneer, мінімальна сума для замовлення виведення становить 1 долар. 

А ось з сайту Seosprint зароблені кошти можна перевести на VISA & MasterCard, Payeer, Perfect Money і т. д. Кращим варіантом є MasterCard. 

Заробіток на статтях

Це вже більш складний варіант для заробітку, але в теж час більш прибутковий. Я вже неодноразово описував переваги даного способу і повідомляв, що він може приносити від 200 грн на день, а то і більше.

Отже, виходячи з назви, ви вже здогадалися, що якщо ви зупините свій вибір на даному способі, то ваше завдання буде полягати в написанні статей. Знайти подібну роботу можна:

 • На біржах статей (uatxt.com, text.lviv.ua, 2polyglot.com/ua);
 • На форумах;
 • На біржах фріланса (freelancehunt.com, weblancer, freelance.ua, Kabanchik.ua);
 • Зв'язавшись безпосередньо з власниками сайтів.

Читайте - Робота копірайтером на дому

Тексти для сайтів діляться на два типи: копірайт і рерайт. Копірайт – це тексти, які написані «з голови», тобто професіонала в тій чи іншій сфері, які при виконанні роботи використовували свої знання (можливо частково звертаючись до інформаційних джерел, не більш 10% у тексті і той повинен бути перероблений і написаний «своїми словами»), досвід, спостереження. Рерайт – перероблення вихідного тексту і доведення отриманого результату до стовідсоткової унікальності.

На біржах статей ви можете вибрати один з двох способів для заробітку:

 • Створювати контент за тематичним завданням замовника;
 • Продавати вже написані статті.

Найчастіше вебмастери схиляються до першого, то виставляють ТЗ і вибирають з авторів, які погодилися виконати завдання. Але також є значна частка людей, що потребують контенті в терміновому порядку, а тому переходять до магазину статей, які присутні на всіх вищеописаних сайтах.

Скільки піде часу на написання такого тексту? В середньому, на написання статті розміром до 5000 символів витрачається близько 2 годин, це при умові, що ви розбираєтеся в тематиці тексту, який створюєте. У новачків же (які розбираються в темі, але ніколи не мали досвіду написання статей) на створення аналогічної статті піде близько 6-8 годин.

Відповідно, враховуючи вищесказане можна провести легкий математичний розрахунок, який нам дозволяє вирахувати, що стаття, написана на 5 тисяч символів і продана за ціною 80 грн за 1000 знаків принесе вам дохід у 400 грн.

Тобто наш денний план виконаний в 1,5 раз.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що статті дозволяють здійснити заробіток в інтернеті 100 грн на день і навіть більше, без вкладень. Так, вкладення, звичайно ж, будуть ваші знання і ваш час. Але з цим ви зіштовхнетеся на будь-якій роботі.

Заробіток в соціальних мережах

Цей спосіб заробітку буде хорошим доповненням до вищеописаних кліків. Далеко не кожен проект дозволяє заробити навіть 10 грн в день, але я хочу з вами поділитися одним дуже вигідним і схожим на Сеоспрінт.
Називається він «». Після реєстрації в даному сервісі ви маєте можливість прив'язати наявні у вас акаунти в соціальних мережах, таких як Фейсбук, Твіттер, Ютуб і т. д. Чим більше сторінок ви прив'яжіть, тим більше розділів із завданнями вам буде доступно.

Читайте - Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах?

Як ви вже могли зрозуміти, на сайті advego.com можна отримати гроші за виконання простих дій, окрім цього це також біржа копірайтингу. Погодьтеся, нічого складного в цьому немає.

Враховуючи, що мінімальна оплата за виконане завдання на даному проекті становить 2 грн, то щоб заробити 100 грн в день вам потрібно виконати 50 завдань. Але це за умови, що ви будете брати тільки ті завдання, які оплачуються за мінімум.

З особистого досвіду можу сказати, що букси і подібні сайти можуть щодня приносити від 50 до 200 грн в день. Для цього потрібно не лінуватися, а трохи напружитися і попрацювати. Пам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Заробіток на перепродажі

В Україні є сайти які носять назву «Пром.юа» і «Бігл» (раніше відомий, як «Аукро») та ОЛХ відповідно. Інтернет-аукціон «Аукро» вже припинив своє існування, але я його все одно навів як приклад, оскільки він дуже багатьом був відомий.

Так от, запропонований мною спосіб заробітку полягає в перепродажах. Тобто вам не потрібно купувати фізичний товар – вам потрібно буде виставити лише лоти на продаж і спілкуватися з потенційними покупцями. Іншу роботу за вас зробить «постачальник».

Принцип роботи з останніми називається «партнерські програми».(Що це таке?) Тобто існує інтернет магазин, який має в наявності склад з товаром, але у нього виникають труднощі з продажами в Мережі. Незалежно від складнощів вони не втрачають надії розпродати свій товар, а тому шукають «торгових агентів», готових поширити їх продукцію. В якості винагороди останні отримувати 10-25% від суми угоди.

Аналогічні партнерські програми є і у великих інтернет-магазинів. Отже, це дійсно вигідний спосіб заробітку в інтернеті, який є актуальний зараз і буде продовжувати ще дуже і дуже довго.

Що вам необхідно робити? По-перше, знайти інтернет-магазин, який має вигідну партнерську програму. По-друге, викласти на товари prom.ua і OLX.ua, красиво оформивши картку товару. По-третє, оформлювати угоди та отримувати грошову винагороду.

Припустимо, ви плануєте продавати товари, ціна яких знаходиться в межах 200 гривень. То щоб вам заробляти в інтернеті за 100 грн в день необхідно зробити 3 угоди (з доходом від суми продажів на 20%). Це цілком реально і абсолютно безкоштовно.

Додатково ви також можете створити безкоштовний інтернет-магазин на основі групи в соціальній мережі Інстаграм. Тим самим ви збільшите кількість продажів товару.

Різні види фрілансу

Тисячі українців заробляють через біржі фрілансу. На таких сайтах додаються реальні вакансії і окремі проекти виключно для віддаленого виконання.

Абсолютно будь-які навички знадобляться для роботи консультантом, модератором, адміністратором, менеджером, оператором і так далі.

Шукати стабільну роботу в інтернеті або братися за окремі замовлення вирішуйте самі. Як мінімум, ви відкриєте непоганий підробіток. Найвигідніші пропозиції для фахівців, тому шукайте варіанти для застосування своїх проф.навичок.

Робота з обмінниками і виведення грошей на картку українського банку

Вивести гроші з Payoneer або Perfect Money на карту Приват Банку – це дуже проста операція, з якою зможе справитися кожен. Вивід наявних грошей з електронних гаманців на банківську карту ви можете здійснити за допомогою внутрішнього функціоналу безпосередньо самих платіжних систем. АЛЕ, при цьому ви зіткнетеся з проблемою великий комісії за здійснений переказ.

Я вам пропоную альтернативний варіант, яким користуються десятки тисяч людей щодня.

Сайт bestchange являє собою каталог працюючих сайтів-обмінників, які допомагають здійснити операції переказу електронних грошей.

Як заробити від 100 до 20 000 гривень онлайн?

Поширена модель бізнесу з перепродажами застосовується скрізь. Перекупи знаходять вигідні пропозиції на авторинку, точно також перепродається нерухомість.

Знайти гроші на настільки дороге майно не всім вдається, тому можна почати з малого, як мінімум зайнятися скуповуванням і продажем який-небудь дрібної електроніки. В Інтернеті маса пропозицій, на один і той же товар цінники можуть сильно відрізнятися.

Цим вже користуються багато людей, забираючи з угод свою частку. Більш того, деяким вдається просто взяти участь в угоді між покупцями і продавцями, не вкладаючи власних грошей.

Це можна порівняти з повноцінним бізнесом, головне вибрати товар, в якому ти добре розбираєшся.

До того ж у багатьох магазинів є партнерська програма, вони готові ділитися прибутком, якщо хтось приваблює до них клієнтів. Яскравий приклад - інтернет-магазин TopShop, де продаються всякі товари з телемагазину.

З однієї угоди заробити 20 000 гривень занадто складно (якщо не вкладаються величезні гроші). Але за місяць підняти цю суму цілком реально.

У перспективі, ви навіть зможете запустити власний інтернет магазин, не купуючи і не складуючи товари, а просто домовившись з постачальниками. Будете приймати замовлення, залишати частину грошей собі і оформляти доставку до клієнта відразу від виробника (з іншого магазину).

Як заробити мільйон гривень?

До таких серйозних цілей потрібно підходити з розумом. Заробляти гривні в Інтернеті реально, але щоб вийти на високу планку, доведеться багато працювати. Я вибрав свій шлях - це створення блогу і робота з партнерськими програмами.

Починав з нуля, публікував цікаві статті, залучав цільову аудиторію, заробляв на рефералах і рекламі. Варіант непоганий, заробив більше мільйона гривень (загалом), але крім цього методу, є інші варіанти:

 • заробіток в Телеграм на своєму каналі;
 • заробіток на рекламі без свого сайту;
 • заробіток на аудіокнигах;
 • заробіток на ютубі;
 • вкласти гроші в біткоін.

Великі гроші вимагають серйозного підходу і певних знань. Потрібно вибрати одну з прибуткових Ніш, почати розвиватися і застосовувати навички на практиці. Навіть новачкові під силу зробити перший крок до мільйона гривень, але спочатку варто спробувати більш прості варіанти.

Висновок + відео

Розглянуті вище способи були неодноразово перевірені мною і моїми товаришами. Тому я з упевненістю можу повідомити, що кожен з них може приносити вам хороший заробіток в інтернеті без вкладень і не важливо, чи живете ви в Україні чи ще десь.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Денис 17.12.2019, 15:12
Починав заробляти в мережі саме на Seosprint. Там, так би мовити, вперше відчув смак фрілансерських грошей, тому рекомендую всім починати з цього прекрасного сервісу, а далі можна й за статті сідати на eTXT.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Віктор Єршов 08.02.2020, 08:39
На Qcomment можна стабільно і непогано заробляти кожен день, і причому даний ресурс може взагалі стати для вас основним місцем роботи. Ну і заробити 100 гривень там можна буквально за пів години або годину, якщо нормально розвинути свій аккаунт і навички коментування, написання відгуків. Сам працюю там вже кілька років
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:42
Згодні з вами, ми робили огляд на цей сервіс в статті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/329-zarobitok-na-komentaryakh-ta-vidgukakh.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата