Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті в гривнях: 100 грн на день без вкладень

Останнє оновлення: Понеділок, 28 грудня 2020 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті в гривнях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Заробіток в інтернеті для жителів України нічим не відрізняється від жителів РФ, Білорусі та інших країн. Єдине, що вам буде потрібно – це знати російську мову, а з усім іншим можна розібратися на інтуїтивному рівні.

Сьогодні ми з вами обговоримо дуже цікаву тему, а саме «як заробляти в інтернеті 100 грн на день, без вкладень?». Середній заробіток українців становить близько 3 тисяч гривень, а це не дуже то й багато, враховуючи, наскільки піднялися ціни на продукти харчування, одяг, а також зросла оплата за комунальними платежами.

Вас не влаштовує сума щомісяця заробітної плати? Тоді ви без проблем можете знайти підробіток в інтернеті. До речі, остання з часом може перетворитися на ваш основний заробіток.

Тепер давайте трохи докладніше поговоримо стосовно нашої теми даної публікації.

Реальний заробіток в інтернеті 100 грн на день, без вкладень

Оскільки у всесвітній павутині існує дуже маленька кількість сайтів, які надають можливість здійснювати заробіток в гривнях, то вам доведеться навчитися користуватися електронними гаманцями. Не переживайте, це не так складно, як може здатися на перший погляд. В кінці статті я вам розповім, як вивести гроші з електронних гаманців на карту Приват Банку.

Раз вже безпосередньо гривні не вийде заробляти, то тоді доведеться розглядати проекти, які за роботу виплачують рублі або долари. На момент написання даної статті 1 рубль був еквівалентний 0,40 копійок, а 1 долар = 27 гривням.

Відповідно, щоб заробити в інтернеті 100 грн за день вам потрібно буде отримати на електронний гаманець 250 рублів (узагальнив за вирахуванням комісії за виведення коштів на картку) або 4 доларів (цифра також була піддана округленню).

Тепер, коли ми розібралися з сумами, які необхідно щодня отримувати, можна перейти і розгляду способів заробітку, які дозволять здійснити задумане.

Способи заробити в інтернеті 50 – 100 грн на день, без вкладень

Якщо говорити начистоту, то таких способів не так вже й багато, особливо тих, які не вимагають стартових вкладень. Це на перший погляд може здатися, що 100 гривень – сущі копійки. Але насправді, щоб їх «добути» вам все-таки доведеться попрацювати і витратити достатню кількість вільного часу.

Заробіток на кліках

Даний спосіб є одним з не багатьох, де вам не доведеться підключати будь-які знання або уміння. Для того щоб отримувати гроші за кліки необхідно спочатку пройти реєстрацію на спеціальних сайтах, основною працюю на яких є «виконання завдань».

Заробіток в інтернеті на кліках читайте по ссилці.

Особисто я працюю тільки з двома проектами – це WMmail і Seosprint. Це два найпопулярніших сайту, яким довіряють мільйони користувачів і які реально виплачують зароблені гроші.

ВМмаіл сплачує за виконані завдання в доларах, а Сеоспринт в рублях. Відповідно, якщо ви бажаєте заробляти по 100 грн в день, то, як ми визначили вище, на першому проекті вам потрібно накопичити 4 долари, а на другому – 250 рублів.

Вивід зароблених коштів з WMmail здійснює на електронну платіжну систему WebMoney, мінімальна сума для замовлення виведення становить 10 центів. Досить виконати одне завдання і у вас вже буде на рахунку 0,1 долар.

А ось з сайту Seosprint зароблені кошти можна перевести на Яндекс.Гаманець, Вебмані, Payza і т. д. Оскільки платіжна система від пошукової системи Яндекс не дозволяє прив'язувати паспортні дані українців до акаунту, то і вивести звідти гроші на карту Приват Банку у вас не вийде. Значить, кращим варіантом є WebMoney. До речі, мінімальна сума для виводу на Вебмані становить 2 рубля.

Ще я хотів би вам порадити один з проектів, який дуже схожий на вищеперелічені букси. Називається від Яндекс.Толока. Відмінність даного сервісу від інших полягає в тому, що він надає можливість заробляти гроші, виконуючи завдання, які пов'язані з роботою однойменної пошукової системи.

Якщо сказати простими словами, то працюючи з Яндекс.Толокою ви не просто заробляєте, але і допомагаєте розробника навчити машинний інтелект. Відповідно поєднується і приємне і корисне.

Одним з прикладів завдань на даному проекті є «Оцінити релевантність документа», тобто вам необхідно зрозуміти, знаходиться на даній веб-сторінці відповідь на певний запит.

Заробіток на статтях

Це вже більш складний варіант для заробітку, але в теж час більш прибутковий. Я вже неодноразово описував переваги даного способу і повідомляв, що він може приносити від 500 руб на день, а то і більше.

Отже, виходячи з назви, ви вже здогадалися, що якщо ви зупините свій вибір на даному способі, то ваше завдання буде полягати в написанні статей. Знайти подібну роботу можна:

  • На біржах статей (TextSale, eTXT, Advego, Turbotext);
  • На форумах;
  • На біржах фріланса (fl, weblancer, freelance.ru, kwork);
  • Зв'язавшись безпосередньо з власниками сайтів.

Читайте -Робота копірайтером на дому

Тексти для сайтів діляться на два типи: копірайт і рерайт. Копірайт – це тексти, які написані «з голови», тобто професіонала в тій чи іншій сфері, які при виконанні роботи використовували свої знання (можливо частково звертаючись до інформаційних джерел, не більш 10% у тексті і той повинен бути перероблений і написаний «своїми словами»), досвід, спостереження. Рерайт – перероблення вихідного тексту і доведення отриманого результату до стовідсоткової унікальності.

На біржах статей ви можете вибрати один з двох способів для заробітку:

  • Створювати контент за тематичним завданням замовника;
  • Продавати вже написані статті.

Найчастіше вебмастери схиляються до першого, то виставляють ТЗ і вибирають з авторів, які погодилися виконати завдання. Але також є значна частка людей, що потребують контенті в терміновому порядку, а тому переходять до магазину статей, які присутні на всіх вищеописаних сайтах.

Скільки піде часу на написання такого тексту? В середньому, на написання статті розміром до 5000 символів витрачається близько 2 годин, це при умові, що ви розбираєтеся в тематиці тексту, який створюєте. У новачків же (які розбираються в темі, але ніколи не мали досвіду написання статей) на створення аналогічної статті піде близько 6-8 годин.

Відповідно, враховуючи вищесказане можна провести легкий математичний розрахунок, який нам дозволяє вирахувати, що стаття, написана на 5 тисяч символів і продана за ціною 80 рублів за 1000 знаків принесе вам дохід у 400 рублів.

Тепер конвертуємо це в національну валюту України і отримуємо 160 гривень. Тобто наш денний план виконаний в 1,5 раз.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що статті дозволяють здійснити заробіток в інтернеті 100 грн на день, без вкладень. Так, вкладення, звичайно ж, будуть ваші знання і ваш час. Але з цим ви зіштовхнетеся на будь-якій роботі.

Заробіток в соціальних мережах

Цей спосіб заробітку буде хорошим доповненням до вищеописаних кліків. Далеко не кожен проект дозволяє заробити навіть 10 рублів в день, але я хочу з вами поділитися одним дуже вигідним і схожим на Сеоспринт і ВМмаіл.
Називається він «Форумок». Після реєстрації в даному сервісі ви маєте можливість прив'язати наявні у вас акаунти в соціальних мережах, таких як Вконтакті, Однокласники, Фейсбук, Твіттер, Мій світ, Ютуб і т. д. Чим більше сторінок ви прив'яжіть, тим більше розділів із завданнями вам буде доступно.

Читайте - Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах?

Як ви вже могли зрозуміти, на сайті Forumok можна отримати гроші за виконання простих дій: за лайки, репости, перегляди відео, ретвитты і т. д. Погодьтеся, нічого складного в цьому немає.

Враховуючи, що мінімальна оплата за виконане завдання на даному проекті становить 2,25 рублів, то щоб заробити 100 грн в день вам потрібно виконати 112 завдань. Але це за умови, що ви будете брати тільки ті завдання, які оплачуються за мінімум.

З особистого досвіду можу сказати, що букси і сайт Форумок можуть щодня приносити від 200 до 500 рублів в день. Для цього потрібно не лінуватися, а трохи напружитися і попрацювати. Пам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Заробіток на перепродажі

Якщо в Росії такі чудові сайти, як «Авіто» і «Молоток.ру», то в Україні їх аналоги носять назву «Пром.юа» і «Бігл» (раніше відомий, як «Аукро») відповідно. Інтернет-аукціон «Молоток» вже припинив своє існування, але я його все одно навів як приклад, оскільки він дуже багатьом був відомий.

Так от, запропонований мною спосіб заробітку полягає в перепродажах. Тобто вам не потрібно купувати фізичний товар – вам потрібно буде виставити лише лоти на продаж і спілкуватися з потенційними покупцями. Іншу роботу за вас зробить «постачальник».

Принцип роботи з останніми називається «партнерські програми».(Що це таке?) Тобто існує інтернет магазин, який має в наявності склад з товаром, але у нього виникають труднощі з продажами в Мережі. Незалежно від складнощів вони не втрачають надії розпродати свій товар, а тому шукають «торгових агентів», готових поширити їх продукцію. В якості винагороди останні отримувати 10-25% від суми угоди.

Аналогічні партнерські програми є і у великих інтернет-магазинів. Отже, це дійсно вигідний спосіб заробітку в інтернеті, який є актуальний зараз і буде продовжувати ще дуже і дуже довго.

Що вам необхідно робити? По-перше, знайти інтернет-магазин, який має вигідну партнерську програму. По-друге, викласти на товари prom.ua і bigl.ua, красиво оформивши картку товару. По-третє, оформлювати угоди та отримувати грошову винагороду.

Припустимо, ви плануєте продавати товари, ціна яких знаходиться в межах 200 гривень. То щоб вам заробляти в інтернеті за 100 грн в день необхідно зробити 3 угоди (з доходом від суми продажів на 20%). Це цілком реально і абсолютно безкоштовно.

Додатково ви також можете створити безкоштовний інтернет-магазин на основі групи в соціальній мережі Вконтакте. Тим самим ви збільшите кількість продажів товару.

Робота з обмінниками і виведення грошей на картку українського банку

Вивести гроші з Вебмані або Ківі на карту Приват Банку – це дуже проста операція, з якою зможе справитися кожен. Вивід наявних грошей з електронних гаманців на банківську карту ви можете здійснити за допомогою внутрішнього функціоналу безпосередньо самих платіжних систем. АЛЕ, при цьому ви зіткнетеся з проблемою великий комісії за здійснений переказ, які передбачені як в QIWI, так і в Webmoney.

Я вам пропоную альтернативний варіант, яким користуються десятки тисяч людей щодня.

Сайт bestchange.ru являє собою каталог працюючих сайтів-обмінників, які допомагають здійснити операції переказу електронних грошей.

Висновок

Розглянуті вище способи були неодноразово перевірені мною і моїми товаришами. Тому я з упевненістю можу повідомити, що кожен з них може приносити вам хороший заробіток в інтернеті без вкладень і не важливо, чи живете ви в Україні, Росії чи Білорусі.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

0 # Денис 17.12.2019, 15:12
Починав заробляти в мережі саме на Seosprint. Там, так би мовити, вперше відчув смак фрілансерських грошей, тому рекомендую всім починати з цього прекрасного сервісу, а далі можна й за статті сідати на eTXT.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віктор Єршов 08.02.2020, 08:39
На Qcomment можна стабільно і непогано заробляти кожен день, і причому даний ресурс може взагалі стати для вас основним місцем роботи. Ну і заробити 100 гривень там можна буквально за пів години або годину, якщо нормально розвинути свій аккаунт і навички коментування, написання відгуків. Сам працюю там вже кілька років
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:42
Згодні з вами, ми робили огляд на цей сервіс в статті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/329-zarobitok-na-komentaryakh-ta-vidgukakh.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата