Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити гривні в Інтернеті: 100 грн - 1000 грн на день без вкладень

Останнє оновлення: П'ятниця, 05 січня 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток в інтернеті в гривнях

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! Розглянемо заробіток в інтернеті для жителів України в гривнях.

Сьогодні ми з вами обговоримо дуже цікаву тему, а саме «як заробляти в інтернеті 100 грн на день, без вкладень?». Середній заробіток українців становить близько 6 тисяч гривень, а це не дуже то й багато, враховуючи, наскільки піднялися ціни на продукти харчування, одяг, а також зросла оплата за комунальними платежами.

Вас не влаштовує сума щомісяця заробітної плати? Тоді ви без проблем можете знайти підробіток в інтернеті. До речі, остання з часом може перетворитися на ваш основний заробіток.

Тепер давайте трохи докладніше поговоримо стосовно нашої теми даної публікації.

Чи можливо заробити гривні в Інтернеті без обману?

Без обману в мережі зможе отримувати гривні хто завгодно, навіть школяр, аби був час на роботу.

Забудьте про всі ті лохотрони, в яких обіцяють заробити 50 000 гривень онлайн натискаючи на кнопку «Бабло». Як і в реальному житті, тут потрібно крутитися і працювати, з неба гроші не падають.

Починати без вкладень цілком реально, є маса способів, які не вимагають стартового капіталу. Більш того, ніякі знання не потрібні. Якщо ви вмієте дивитися рекламу, знаходити сайти в пошукових системах, проходити реєстрацію, цього вже достатньо.

Єдине, що може знадобитися – це електронний гаманець. Кращі створити його відразу в одній з цих компаній:

 • PayPal;
 • Skrill;
 • Payoneer;
 • Perfect Money;
 • Payeer.

Перевірені і надійні платіжні системи. Врахуйте, не скрізь доступний баланс в гривнях, на ваші гаманці можуть приходити долари, євро. Потім ви їх легко переведете на карту ПриватБанку (інші карти) або отримаєте через системи грошових переказів.

Реальний заробіток в інтернеті 1000 грн на день, без вкладень: ТОП-8 способів

Оскільки у всесвітній павутині існує дуже маленька кількість сайтів, які надають можливість здійснювати заробіток в гривнях, то вам доведеться навчитися користуватися електронними гаманцями. Не переживайте, це не так складно, як може здатися на перший погляд. В кінці статті я вам розповім, як вивести гроші з електронних гаманців на карту Приват Банку.

Раз вже безпосередньо гривні не вийде заробляти, то тоді доведеться розглядати проекти, які за роботу виплачують наприклад долари. 

Відповідно, щоб заробити в інтернеті 1000 грн за день вам потрібно буде отримати на електронний гаманець 25 доларів (цифра також була піддана округленню).

Тепер, коли ми розібралися з сумами, які необхідно щодня отримувати, можна перейти і розгляду способів заробітку, які дозволять здійснити задумане.

Робота над власним сайтом

Насправді знайти хорошу роботу в інтернеті без обману не так вже й складно, особливо якщо ваша мета - стати найманим фахівцем. Але такий варіант влаштовує далеко не всіх, адже потрібно підлаштовуватися під графік замовника, є обмеження за рівнем заробітку. Тому деякі з охочих заробити в інтернеті замислюються про можливість створення власного сайту для отримання прибутку. Особистий ресурс із хорошою відвідуваністю відкриває для цього безліч перспектив:

 • контекстна, банерна та інші типи реклами;
 • партнерські/реферальні програми;
 • продаж посилань, статей, постів, розміщених на сторінці;
 • створення інфопродуктів, реалізація власних товарів і послуг;
 • продаж готових сайтів із напрацьованою аудиторією;
 • безліч інших варіантів.

Робота з власним сайтом виглядає простою тільки на перший погляд. Щоб почати заробляти хоча б на середньому рівні, проєкт потрібно розвивати, а для цього необхідні значні фінансові та часові вкладення. Важливим є підбір оптимальної ніші, технічні тонкощі розробки сайту, наповнення актуальним і оригінальним контентом.

Робота над своїм каналом

Якщо вам подобається знімати цікаві або пізнавальні відео, ви вмієте монтувати, то створення власного відеоблогу - чудова ідея. При серйозному підході це захоплення може стати джерелом високого доходу. Щоб почати заробляти на відео, потрібно розвивати свій канал або акаунт у соціальних мережах, набираючи якомога більше переглядів і підписників.

Обов'язкова наявність якісного обладнання - світла, камери, мікрофона, софту для монтажу. Минули ті часи, коли достатньо було камери і штатива, конкуренція в цій сфері зараз вкрай висока.

Заробляти онлайн на Ютуб-каналі можна за допомогою залучених рекламодавців, на продажу товарів і послуг та з використанням партнерської програми. Аналогічними способами можна отримувати дохід і з особистого блогу.

Існують й інші сервіси, що дають змогу монетизувати власні відео. На них блогер отримує дохід не з реклами, а з платного контенту. Тобто користувачі вносять гроші за підписку на певного автора, вона може бути оформлена на різні терміни або на певну кількість роликів. Це чудова можливість не залежати від рекламодавців у створенні авторського контенту.

Але якщо ви вирішили заробляти в такий спосіб гривні, то потрібно робити наголос на створенні якісного та унікального контенту, адже мало кому захочеться платити гроші за посередні відео.

Дизайнер

Дизайнери для пошуку заробітку в інтернеті можуть скористатися спеціалізованими сайтами або біржами для фрілансерів, або для дизайнерів інтер'єрів.

Дизайнера одягу також можуть розраховувати на заробіток в інтернеті, на сайтах, що займаються продажем майок і футболок завжди можна знайти замовлення. Суть у тому, що дизайнер розробляє макет принта, розміщує його в інтернет-магазині й отримує відсоток із продажу кожного виробу. Крім того, деякі сайти дають можливість створити власний майданчик і продавати на ньому футболки з власним дизайном.

Онлайн-стиліст

Якщо ви володар відмінного почуття стилю, ви можете бути корисним іншим людям і отримувати за це фінансову винагороду. Для пошуку роботи найкраще підходять соціальні мережі та біржі фрілансу. Заробіток полягає в складанні образів для конкретної людини. Середній заробіток стиліста в онлайн близько 15 тисяч грн щомісяця. Якщо є можливість, то можна розглянути і варіант офлайн-шопінгу з клієнтом.

Ілюстратор

Ілюстратори-початківці можуть зайнятися підготовкою малюнків для книжок і статей, розробляти растрові та векторні картинки і створювати власні шрифти. Більш просунутий рівень у цій професії включає розробку логотипів, створення ігрових персонажів і навіть відмальовування фрагментів для анімації. Для роботи потрібні такі програми, як Adobe Illustrator, CorelDraw, Photoshop. Заробити в цій сфері можна 20-30 тисяч гривень на місяць і більше, все залежить від рівня професіоналізму.

Редактор

Якщо самостійне написання текстів вам не підходить, але ви володієте хорошим рівнем грамотності та знанням рідної мови, то можна спробувати себе в редакторській справі. Робота полягає в перевірці текстів, виправленні орфографічних, стилістичних і пунктуаційних помилок. За необхідності текст підганяється під вимоги замовника.

Редактор може знайти роботу як на біржах для копірайтерів, так і в онлайн-журналістиці.

Сценарист

Така діяльність сподобається власникам багатої уяви, які фонтанують творчими ідеями. Якщо це про вас, то можна спробувати стати онлайн-сценаристом. Завдання цього професіонала - створювати сценарії для рекламних роликів, блогів, серіалів, фільмів та ігор.

Рівень заробітної плати в цій галузі стартує з 10-20 тисяч гривень і може досягати понад 70 тисяч грн. Завдання з написання сценаріїв зустрічаються на біржах для фрілансерів, також там можна знайти замовлення на есе, вірші та вітальні тексти.

Неймінг

Ще один вид онлайн-діяльності для тих, хто не обділений фантазією. Неймінг - це процес розробки унікальної назви для чого завгодно. Це може бути бренд, назва магазину чи салону, слоган для сайту компанії чи певного товару. Досвідчений фахівець із неймінгу бере за одну назву від 500 до 1000 грн, а за місяць можна отримати близько 20 тисяч гривень.

Є сайти, що спеціалізуються на неймінгу, там можна знайти і завдання на фріланс.

Digital-маркетолог

Такий фахівець займається тим самим, чим і звичайний маркетолог, але сфера діяльності - інтернет. Ця спеціальність включає такі розділи, як інструменти дослідження ринку, запуск рекламних кампаній та аналіз їхньої ефективності. Практичні заняття присвячені веб-аналітиці, побудові карти клієнтського шляху, проведенню UX-досліджень і презентації результатів.

Digital-маркетолог за своєю суттю є основним посередником між бізнесом і клієнтом. Він займається просуванням будь-яких продуктів, брендів, компаній в інтернет-просторі за допомогою сучасних цифрових технологій. У роботі він користується такими інструментами, як SEO-просування, контекстна реклама, Email-маркетинг, SMM і багатьма іншими. Цей професіонал залучає аудиторію з онлайн-простору.

Способи заробити в інтернеті 100-500 грн на день, без вкладень: ТОП-7 сопособів

Якщо говорити начистоту, то таких способів не так вже й багато, особливо тих, які не вимагають стартових вкладень. Це на перший погляд може здатися, що 100 гривень – сущі копійки. Але насправді, щоб їх «добути» вам все-таки доведеться попрацювати і витратити достатню кількість вільного часу.

Заробіток на кліках

Даний спосіб є одним з не багатьох, де вам не доведеться підключати будь-які знання або уміння. Для того щоб отримувати гроші за кліки необхідно спочатку пройти реєстрацію на спеціальних сайтах, основною працюю на яких є «виконання завдань».

Заробіток в інтернеті на кліках читайте по ссилці.

Особисто я працюю тільки з двома проектами – це clickworker.com і seosprint.net. Це два найпопулярніших сайту, яким довіряють мільйони користувачів і які реально виплачують зароблені гроші.

Сlickworker та Сеоспринт сплачує за виконані завдання в доларах. Відповідно, якщо ви бажаєте заробляти по 100 грн в день, то, як ми визначили вище,  вам потрібно накопичити 3 долари.

Вивід зароблених коштів з Сlickworker здійснює на електронну платіжну систему Payoneer, мінімальна сума для замовлення виведення становить 1 долар. 

А ось з сайту Seosprint зароблені кошти можна перевести на VISA & MasterCard, Payeer, Perfect Money і т. д. Кращим варіантом є MasterCard. 

Заробіток на статтях

Це вже більш складний варіант для заробітку, але в теж час більш прибутковий. Я вже неодноразово описував переваги даного способу і повідомляв, що він може приносити від 200 грн на день, а то і більше.

Отже, виходячи з назви, ви вже здогадалися, що якщо ви зупините свій вибір на даному способі, то ваше завдання буде полягати в написанні статей. Знайти подібну роботу можна:

 • На біржах статей (uatxt.com, text.lviv.ua, 2polyglot.com/ua);
 • На форумах;
 • На біржах фріланса (freelancehunt.com, weblancer, freelance.ua, Kabanchik.ua);
 • Зв'язавшись безпосередньо з власниками сайтів.

Читайте - Робота копірайтером на дому

Тексти для сайтів діляться на два типи: копірайт і рерайт. Копірайт – це тексти, які написані «з голови», тобто професіонала в тій чи іншій сфері, які при виконанні роботи використовували свої знання (можливо частково звертаючись до інформаційних джерел, не більш 10% у тексті і той повинен бути перероблений і написаний «своїми словами»), досвід, спостереження. Рерайт – перероблення вихідного тексту і доведення отриманого результату до стовідсоткової унікальності.

На біржах статей ви можете вибрати один з двох способів для заробітку:

 • Створювати контент за тематичним завданням замовника;
 • Продавати вже написані статті.

Найчастіше вебмастери схиляються до першого, то виставляють ТЗ і вибирають з авторів, які погодилися виконати завдання. Але також є значна частка людей, що потребують контенті в терміновому порядку, а тому переходять до магазину статей, які присутні на всіх вищеописаних сайтах.

Скільки піде часу на написання такого тексту? В середньому, на написання статті розміром до 5000 символів витрачається близько 2 годин, це при умові, що ви розбираєтеся в тематиці тексту, який створюєте. У новачків же (які розбираються в темі, але ніколи не мали досвіду написання статей) на створення аналогічної статті піде близько 6-8 годин.

Відповідно, враховуючи вищесказане можна провести легкий математичний розрахунок, який нам дозволяє вирахувати, що стаття, написана на 5 тисяч символів і продана за ціною 80 грн за 1000 знаків принесе вам дохід у 400 грн.

Тобто наш денний план виконаний в 1,5 раз.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що статті дозволяють здійснити заробіток в інтернеті 100 грн на день і навіть більше, без вкладень. Так, вкладення, звичайно ж, будуть ваші знання і ваш час. Але з цим ви зіштовхнетеся на будь-якій роботі.

Заробіток в соціальних мережах

Цей спосіб заробітку буде хорошим доповненням до вищеописаних кліків. Далеко не кожен проект дозволяє заробити навіть 10 грн в день, але я хочу з вами поділитися одним дуже вигідним і схожим на Сеоспрінт.
Називається він «». Після реєстрації в даному сервісі ви маєте можливість прив'язати наявні у вас акаунти в соціальних мережах, таких як Фейсбук, Твіттер, Ютуб і т. д. Чим більше сторінок ви прив'яжіть, тим більше розділів із завданнями вам буде доступно.

Читайте - Як заробити на лайках, репостах, підписках в соціальних мережах?

Як ви вже могли зрозуміти, на сайті advego.com можна отримати гроші за виконання простих дій, окрім цього це також біржа копірайтингу. Погодьтеся, нічого складного в цьому немає.

Враховуючи, що мінімальна оплата за виконане завдання на даному проекті становить 2 грн, то щоб заробити 100 грн в день вам потрібно виконати 50 завдань. Але це за умови, що ви будете брати тільки ті завдання, які оплачуються за мінімум.

З особистого досвіду можу сказати, що букси і подібні сайти можуть щодня приносити від 50 до 200 грн в день. Для цього потрібно не лінуватися, а трохи напружитися і попрацювати. Пам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Заробіток на перепродажі

В Україні є сайти які носять назву «Пром.юа» і «Бігл» (раніше відомий, як «Аукро») та ОЛХ відповідно. Інтернет-аукціон «Аукро» вже припинив своє існування, але я його все одно навів як приклад, оскільки він дуже багатьом був відомий.

Так от, запропонований мною спосіб заробітку полягає в перепродажах. Тобто вам не потрібно купувати фізичний товар – вам потрібно буде виставити лише лоти на продаж і спілкуватися з потенційними покупцями. Іншу роботу за вас зробить «постачальник».

Принцип роботи з останніми називається «партнерські програми».(Що це таке?) Тобто існує інтернет магазин, який має в наявності склад з товаром, але у нього виникають труднощі з продажами в Мережі. Незалежно від складнощів вони не втрачають надії розпродати свій товар, а тому шукають «торгових агентів», готових поширити їх продукцію. В якості винагороди останні отримувати 10-25% від суми угоди.

Аналогічні партнерські програми є і у великих інтернет-магазинів. Отже, це дійсно вигідний спосіб заробітку в інтернеті, який є актуальний зараз і буде продовжувати ще дуже і дуже довго.

Що вам необхідно робити? По-перше, знайти інтернет-магазин, який має вигідну партнерську програму. По-друге, викласти на товари prom.ua і OLX.ua, красиво оформивши картку товару. По-третє, оформлювати угоди та отримувати грошову винагороду.

Припустимо, ви плануєте продавати товари, ціна яких знаходиться в межах 200 гривень. То щоб вам заробляти в інтернеті за 100 грн в день необхідно зробити 3 угоди (з доходом від суми продажів на 20%). Це цілком реально і абсолютно безкоштовно.

Додатково ви також можете створити безкоштовний інтернет-магазин на основі групи в соціальній мережі Інстаграм. Тим самим ви збільшите кількість продажів товару.

Різні види фрілансу

Тисячі українців заробляють через біржі фрілансу. На таких сайтах додаються реальні вакансії і окремі проекти виключно для віддаленого виконання.

Абсолютно будь-які навички знадобляться для роботи консультантом, модератором, адміністратором, менеджером, оператором і так далі.

Шукати стабільну роботу в інтернеті або братися за окремі замовлення вирішуйте самі. Як мінімум, ви відкриєте непоганий підробіток. Найвигідніші пропозиції для фахівців, тому шукайте варіанти для застосування своїх проф.навичок.

Тестувальник мобільних додатків

На ринок регулярно виводиться велика кількість нових ігор і додатків. Зрозуміло, розробникам необхідний хтось, хто тестуватиме їхні продукти, шукатиме різні помилки і недоробки. Як правило, компанії розміщують разове завдання з тест-драйву нового застосунку. Подібні пропозиції з'являються майже щодня, тому спеціальність тестувальника дуже затребувана і може приносити непоганий дохід.

Фахівців з якості для тестування шукають за допомогою різних бірж і майданчиків з вакансіями, на кшталт Work.ua або rabota.ua. Ви можете підібрати роботу, виходячи зі своїх особистих можливостей і досвіду подібної діяльності. Вибір компанії, зі свого боку, залежить від кваліфікації претендента в конкретній галузі ігрових або інформаційних додатків, вміння орієнтуватися в програмному коді та володіння спеціалізованим софтом для опису проблем.

Після того, як заявку прийняв замовник, він надсилає докладне ТЗ, в якому прописані всі вимоги до виконавця, терміни і формат звітності. Після закінчення роботи тестувальник отримує обумовлену винагороду, а замовник - інформацію, необхідну для подальшого розвитку і поліпшення своїх продуктів.

Спеціаліст технічної підтримки та оператор колл-центру

Якщо ви вже втомилися від пошуків віддаленого заробітку гривень в інтернеті без обману і готові погодитися на будь-яку пропозицію, то можна спробувати влаштуватися оператором колл-центру. В обов'язки таких співробітників входить здійснення холодних дзвінків за базами, консультування телефоном, відповідь на вхідні дзвінки. Якихось особливих вимог роботодавець зазвичай не висуває, важлива лише впевнена грамотна мова і чітке дотримання розмовних скриптів.

Придумувати в розмові щось нове не потрібно, є певні інструкції та вимога чітко їх дотримуватися. У них зазвичай прописані розмовні шаблони, зокрема відповіді на всі можливі запитання. У деяких випадках спілкування з клієнтами відбувається в текстовому форматі в спеціальному чаті. Сьогодні навичкою швидкого друку володіє практично кожен, тому труднощів у процесі роботи виникнути не повинно.

Іноді фрілансери, які працюють з дому, встигають виконувати завдання для кількох замовників одночасно. Рівень їхнього доходу, відповідно, теж зростає в кілька разів. Ще однією перевагою роботи оператором є те, що можна вільно обирати графік, можна дзвонити вранці, ввечері після основної роботи і навіть у нічний час, за умови, що це допустимо в рамках специфіки компанії.

Робота з обмінниками і виведення грошей на картку українського банку

Вивести гроші з Payoneer або Perfect Money на карту Приват Банку – це дуже проста операція, з якою зможе справитися кожен. Вивід наявних грошей з електронних гаманців на банківську карту ви можете здійснити за допомогою внутрішнього функціоналу безпосередньо самих платіжних систем. АЛЕ, при цьому ви зіткнетеся з проблемою великий комісії за здійснений переказ.

Я вам пропоную альтернативний варіант, яким користуються десятки тисяч людей щодня.

Сайт scanbit.com.ua являє собою каталог працюючих сайтів-обмінників, які допомагають здійснити операції переказу електронних грошей.

Як заробити від 100 до 20 000 гривень онлайн?

Поширена модель бізнесу з перепродажами застосовується скрізь. Перекупи знаходять вигідні пропозиції на авторинку, точно також перепродається нерухомість.

Знайти гроші на настільки дороге майно не всім вдається, тому можна почати з малого, як мінімум зайнятися скуповуванням і продажем який-небудь дрібної електроніки. В Інтернеті маса пропозицій, на один і той же товар цінники можуть сильно відрізнятися.

Цим вже користуються багато людей, забираючи з угод свою частку. Більш того, деяким вдається просто взяти участь в угоді між покупцями і продавцями, не вкладаючи власних грошей.

Це можна порівняти з повноцінним бізнесом, головне вибрати товар, в якому ти добре розбираєшся.

До того ж у багатьох магазинів є партнерська програма, вони готові ділитися прибутком, якщо хтось приваблює до них клієнтів. Яскравий приклад - інтернет-магазин TopShop, де продаються всякі товари з телемагазину.

З однієї угоди заробити 20 000 гривень занадто складно (якщо не вкладаються величезні гроші). Але за місяць підняти цю суму цілком реально.

У перспективі, ви навіть зможете запустити власний інтернет магазин, не купуючи і не складуючи товари, а просто домовившись з постачальниками. Будете приймати замовлення, залишати частину грошей собі і оформляти доставку до клієнта відразу від виробника (з іншого магазину).

Як заробити мільйон гривень?

До таких серйозних цілей потрібно підходити з розумом. Заробляти гривні в Інтернеті реально, але щоб вийти на високу планку, доведеться багато працювати. Я вибрав свій шлях - це створення блогу і робота з партнерськими програмами.

Починав з нуля, публікував цікаві статті, залучав цільову аудиторію, заробляв на рефералах і рекламі. Варіант непоганий, заробив більше мільйона гривень (загалом), але крім цього методу, є інші варіанти:

 • заробіток в Телеграм на своєму каналі;
 • заробіток на рекламі без свого сайту;
 • заробіток на аудіокнигах;
 • заробіток на ютубі;
 • вкласти гроші в біткоін.

Великі гроші вимагають серйозного підходу і певних знань. Потрібно вибрати одну з прибуткових Ніш, почати розвиватися і застосовувати навички на практиці. Навіть новачкові під силу зробити перший крок до мільйона гривень, але спочатку варто спробувати більш прості варіанти.

Висновок + відео

Розглянуті вище способи були неодноразово перевірені мною і моїми товаришами. Тому я з упевненістю можу повідомити, що кожен з них може приносити вам хороший заробіток в інтернеті без вкладень і не важливо, чи живете ви в Україні чи ще десь.


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі  

# Денис 17.12.2019, 15:12
Починав заробляти в мережі саме на Seosprint. Там, так би мовити, вперше відчув смак фрілансерських грошей, тому рекомендую всім починати з цього прекрасного сервісу, а далі можна й за статті сідати на eTXT.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# Віктор Єршов 08.02.2020, 08:39
На Qcomment можна стабільно і непогано заробляти кожен день, і причому даний ресурс може взагалі стати для вас основним місцем роботи. Ну і заробити 100 гривень там можна буквально за пів години або годину, якщо нормально розвинути свій аккаунт і навички коментування, написання відгуків. Сам працюю там вже кілька років
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# ITstatti.in.ua 08.02.2020, 08:42
Згодні з вами, ми робили огляд на цей сервіс в статті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/329-zarobitok-na-komentaryakh-ta-vidgukakh.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата