Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Заробіток на покері в інтернеті: чи реально заробляти покером?

Останнє оновлення: Понеділок, 27 серпня 2018 Автор: Вольдемар Воронцовський
Зміст[Сховати]

Заробіток на покері в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті поговоримо про такий вид заробітку в інтернеті, як онлайн покер. Чи реально заробляти покером на життя та як це складно? Отже поїхали.

Початківці гравці часто задають питання: «чи можна заробити покером?». Оскільки покер – це гра, де постійно змінюється динаміка та тенденції, то доречно запитати: «чи можу я заробляти на покері?». Перш ніж ви зможете визначити суму грошей, яку ви зможете вигравати в покері, важливо оцінити, чи дійсно ви володієте необхідними ігровими та психологічними навичками, щоб отримувати прибуток.

Скільки часу потрібно, щоб покер став вашим заробітком?

Глобально варто говорити про терміни від декількох місяців до двох років для більшості гравців. Тим не менш, не всі гравці від природи мають здібності, щоб стабільно заробляти покером.

Фактори, які вплинуть на час, необхідний для того, щоб стати плюсовим гравцем в покер:

  • Час, проведений за покером;
  • Час, витрачений на вивчення стратегії;
  • Якість досліджуваних матеріалів зі стратегії;
  • Ваші особисті можливості швидкого навчання;
  • Ліміти на яких ви будете грати.

Протягом декількох місяців один гравець може з новачка перетворитися в середнього регуляра, тоді як інший, можливо, ніколи не зможе заробляти гроші в техаському холдемі (або в будь-якому іншому варіанті покеру). В сучасних реаліях бажання отримати заробіток за допомогою покеру зажадає серйозної самовіддачі, пристрасті і сильного бажання виграти гроші. Чи готові ви присвятити десятки або навіть сотні годин свого життя гринду за покерними столами і розбором своєї гри? Пам'ятайте, що навіть ваша посилена робота поза столів і правильна гра не може відразу принести вам позитивні результати, але на великій дистанції зіграних турнірів або роздач в кеш-грі ви завжди буде у виграші.

Необхідні вимоги, щоб швидко стати перемагаючим покерним гравцем:

  • Гра не менше 3 годин щодня;
  • Щоденне читання матеріалів зі стратегії;
  • Перегляд навчальних відеоматеріалів;
  • Участь в обговоренні стратегії з більш досвідченими гравцями;
  • Придбане програмне забезпечення для збору статистики і регулярний аналіз своєї гри.

Скільки заробляє середній покерист?

Насправді це питання, на яке неможливо відповісти. Покер не є роботою з фіксованою заробітною платою, будь професійний гравець рано чи пізно стикається з даунсвингом. Іноді покеристи можуть заробити свій річний профіт всього за день гри, а в часи даунсвинга можуть тижнями, а то й місяцями грати в нуль або навіть в мінус. Але за деякими пунктами на питання про середньому доході покеристів все ж можна відповісти. Перше, що потрібно відзначити, це те, що суми і темпи заробляння грошей будуть сильно відрізнятися в залежності від того, яку покерну дисципліну ви вибираєте: турніри або кеш-ігри.

Чи реально заробляти в кеш-грі

На відміну від турнірних гравців, кеш-гриндери заробляють в покері більш стабільно, але вони часто не зможуть досягти тих сум призових, які розігруються в великих турнірах. Кваліфікований кеш-гравець в нинішніх реаліях може розраховувати виграти 5-7 великих блайндів/100 рук на середніх лімітах онлайну.

Очевидно, що розмір столу (6-max або 9-max), ліміти, які ви граєте, будуть впливати на зароблену вами суму; проте в якості загального керівництва ви можете класифікувати вінрейти в 5 великих блайндів/100 рук як хороший результат.

Для прикладу, регуляр ліміту NL50 (0,25/0,50$), вінрейт якого становить 5бб/100 рук, заробить за 100 зіграних рук 2,50$, за 1 000 рук – 25$, а за 10 000 рук – 250$.

Хороший регуляр відіграє в день від 2 000 рук за звичайними столами і від 5 000, якщо він грає ZOOM-столи (або інші варіанти покеру). Звичайно, у гравців можуть траплятися даунсвинги і апсвинги, але на великій ігровій дистанції вінрейти неодмінно будуть збігатися з отриманим прибутком.

Як збільшити покерний заробіток?

Покер – це динамічно розвиваючася гра, і постійне вдосконалення дуже важливо для гравців усіх рівнів майстерності (як для новачків, так і для професіоналів). Дійсно, крім правильного вибору гри, вам потрібно переконатися, що ви знайомі з останніми тенденціями стратегії в світі покеру.

Наприклад, пару років тому сильний гравець міг просто робити 3-бети на префлопі з широким діапазоном і відбирав гроші у опонентів, які здавалися занадто легко. Однак, оскільки покер розвинувся, більшість гравців почали переймати цей агресивний стиль, і тепер 3-бет не є настільки потужною зброєю, якою він був раніше. Найкращі гравці тепер переставляють набагато менші префлопи. Більше того, вони зменшили розміри своїх префлоп рейзів з 3 великих блайндів до 2,5 і 2бб.

Єдиний спосіб залишатися в курсі останніх подій – ознайомитися з останніми стратегіями, дивитися навчальні відео і регулярно аналізувати свою власну гру. Крім того, наявність компетентних друзів в покерному співтоваристві може допомогти збільшити ваші шанси на успіх.

Ще одним важливим аспектом гри, якщо ви хочете заробляти покером, є ваша психологічна стійкість. Тільт може бути фатальним і перетворити виграшного гравця в того який програє просто тому, що емоції заважають йому приймати раціональні рішення. Характер ваших результатів і те, скільки ви можете виграти за покерним столом, залежить від ряду факторів. Від кількості гравців за столом до граючих лімітів і способу вашого мислення.

Заробляти гроші в онлайн-покері не так просто, як здається. Навіть найкращі гравці не виграють кожен раз, коли сідають за стіл. Вам потрібно постійно вдосконалювати свої навички, вибирати найбільш вигідні ігри і найвигідніший час. Тільки дотримуючись цих порад, ви можете подолати негативну дисперсію і отримати повноцінний покерний заробіток.

Читайте також - Як заробити на Ютубі з нуля

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте в курсі всіх подій

Додати коментар


Захисний код
Оновити