Вольдемар ВоронцовськийАвтор: 

Вольдемар Воронцовський

Відповідальний за розвиток журналу ІТстатті. Має діючий бізнес в IT-сфері. Спеціаліст в галузі заробітку та створенню сайтів.

Вольдемар ВоронцовськийВольдемар ВоронцовськийВольдемар Воронцовський

Як заробити на онлайн покері в Інтернеті

Останнє оновлення: Неділя, 11 лютого 2024 Автор: Вольдемар Воронцовський

Заробіток на покері в інтернеті

Добрий день, шановні читачі ITstatti.in.ua! В цій статті поговоримо про такий вид заробітку в інтернеті, як онлайн покер. Чи реально заробляти покером на життя та як це складно? Отже поїхали.

Початківці гравці часто задають питання: «чи можна заробити покером?». Оскільки покер – це гра, де постійно змінюється динаміка та тенденції, то доречно запитати: «чи можу я заробляти на покері?». Перш ніж ви зможете визначити суму грошей, яку ви зможете вигравати в покері, важливо оцінити, чи дійсно ви володієте необхідними ігровими та психологічними навичками, щоб отримувати прибуток.

Скільки часу потрібно, щоб покер став вашим заробітком?

Глобально варто говорити про терміни від декількох місяців до двох років для більшості гравців. Тим не менш, не всі гравці від природи мають здібності, щоб стабільно заробляти покером.

Фактори, які вплинуть на час, необхідний для того, щоб стати плюсовим гравцем в покер:

 • Час, проведений за покером;
 • Час, витрачений на вивчення стратегії;
 • Якість досліджуваних матеріалів зі стратегії;
 • Ваші особисті можливості швидкого навчання;
 • Ліміти на яких ви будете грати.

Протягом декількох місяців один гравець може з новачка перетворитися в середнього регуляра, тоді як інший, можливо, ніколи не зможе заробляти гроші в техаському холдемі (або в будь-якому іншому варіанті покеру). В сучасних реаліях бажання отримати заробіток за допомогою покеру зажадає серйозної самовіддачі, пристрасті і сильного бажання виграти гроші. Чи готові ви присвятити десятки або навіть сотні годин свого життя гринду за покерними столами і розбором своєї гри? Пам'ятайте, що навіть ваша посилена робота поза столів і правильна гра не може відразу принести вам позитивні результати, але на великій дистанції зіграних турнірів або роздач в кеш-грі ви завжди буде у виграші.

Необхідні вимоги, щоб швидко стати перемагаючим покерним гравцем:

 • Гра не менше 3 годин щодня;
 • Щоденне читання матеріалів зі стратегії;
 • Перегляд навчальних відеоматеріалів;
 • Участь в обговоренні стратегії з більш досвідченими гравцями;
 • Придбане програмне забезпечення для збору статистики і регулярний аналіз своєї гри.

Топ 4 покер-руму для заробітку

Кожен рум пропонує гравцям додатковий заробіток у вигляді бездепозитних бонусів, програми лояльності з вигідним поверненням коштів за активну гру (рейкбек), широким вибором фріролів та інших можливостей, через які можна легко наростити стартовий банкролл. Нижче ми розмістили свій топ ігрових кімнат, які відмінно підійдуть для більшості новачків, перший час планують грати в онлайн покер без вкладень. Ось якими пропозиціями Ви можете скористатися:

PokerStars

Сама приваблива штука, яку в даний момент може запропонувати «Зоряний» рум для заробітку – $30 бонусу при стартовому поповненні рахунку на суму від $20. З покерним рейкбеком поки тут туго, тому краще звернути увагу на регулярні фріроли:

 • CardsChat Social Media.
 • BankrollMob Freeroll.
 • PokerArt Aff Series.

888Poker

Вже котрий рік "вісімки" володіють одним з найцікавіших пропозицій для початківців гравців в покер – це бонус у вигляді $88 без будь-якого депозиту. Вважаємо, що це вже чудовий привід познайомитися з румом, якщо ви не зробили цього раніше.

PartyPoker

Сильна сторона паті - регулярні фріроли. Щотижня кімната розігрує близько $20 тисяч у своїх безкоштовних турнірах. Щоб бути в курсі розкладу і останніх новин про проведення таких івентів, потрібно бути зареєстрованим користувачем з підтвердженою електронною поштою. Як правило, організатори відправляють оповіщення та паролі на спеціальні фріроли за допомогою розсилки на e-mail.

Покердім

Гаряча пропозиція - бонус в подарунок кожному новому гравцеві (без внесення депозиту). Щоб його отримати, досить бути новим гравцем сайту і не зіграти жодної роздачі на реальні гроші. Ми вже не говоримо про місцевий рейкбек, який може досягати 30%, а то і 50%. Загалом, дерзайте!

Покер як професія

Для мільйонів людей заробіток на покері через Інтернет став реальністю і способом життя. Ця індустрія з кожним роком набирає обертів в геометричній прогресії. Стабільно успішну гру показують старожили на кшталт Віктора "Isildur1" Блума, Кріса "moorman" Мурмана, Філа "OMGClayAiken" Гальфонда а також безліч представників СНД, серед яких Тимофій "Trueteller" Кузнєцов, Роман "RomeoPro" Романовський, Артем "veaaa" Веженков, "Feruell" та інші. Раніше більшість з них були далеко небагатими людьми і піднялися практично з нуля. Ми вже не говоримо про тисячі початківців гравців, які в ході плюсової гри вирішують вибрати покер як головне джерело заробітку. В основному люди грають в онлайн покер з двох причин:

 1. Це азарт, що приносить адреналін в їхнє життя. Цей тип гравців живе надією про великі виграші.
 2. Це заробіток. Він може виступати як в якості основного, так і додаткового заробітку.

Напевно, буде як мінімум неправдою фраза про те, що всі, хто починають підкорювати вершини онлайн покеру, відносять себе (або хочуть такими бути) до другої категорії гравців. Через певний відрізок часу людина може прийти до висновку, що покер не є для нього прибутковим заняттям. Чому ж так відбувається? Причин цьому може бути досить багато: від нерозуміння тривалості ігрового періоду і до нерозуміння самої гри в Техаський Холдем. Власне, далі ми розглянемо ключові аспекти щодо того, як все-таки правильно заробити на онлайн покері в Інтернеті, щоб ви не задавалися подібного роду питаннями.

Що потрібно для заробітку?

Помилок, які роблять люди в ході ознайомлення і грою в покер на реальні гроші, може бути дуже багато. Для їх уникнення ми підкажемо, що робити потрібно, а що ні. Як заробити на покері без відчутних фінансових втрат? По-перше, перш за все, ви не повинні грати на свої останні гроші. Процес навчання картковій грі абсолютно не повинен обтяжувати звичну для вас життя. Відмінним варіантом для старту послужить безкоштовна гра без вкладень. Якщо ж ви вже пройшли цей етап, можете сміливо починати грати на гроші. Тільки не забудьте скористатися різного роду вітальними бонусами, які пропонують топові руми, припустимо, за перший депозит:

 • 888Poker: 100% до $400.
 • PartyPoker: 100% до $500.
 • PokerStars: 100% до $600.
 • PokerDom: 200% до $ 600 (!).

По-друге, постійно аналізуйте свою гру. Ми не говоримо про те, що для того, щоб постійно бути в плюсі, ви повинні багато грати і багато читати – це аксіома. Покер-гра дрібних складових. Збільшуючи на 1-3% свій виграш, в якихось стандартних ситуаціях, або зменшуючи програш на 1-3%, на дистанції ви будете мати відчутну надбавку до свого банку. Ми не згодні з деякими авторами, які рекомендують глибоко аналізувати тільки мінусові результати (гру на SB, BB, великі програші в multipot). Необхідно проводити аналіз і позитивних для себе ігор, прагнучи збільшувати виграш позитивних рук і позицій. Привчіть себе з самого початку після закінчення ігрової сесії аналізувати свою гру – це 99% запорука успіху.

По-третє, Активний заробіток на онлайн покері передбачає негативні стрики. Це, ймовірно, одна з найважчих психологічних складових гри. Гравець будь-якого рівня завжди має негативні стрики в своїй грі. Якщо гравець не готовий до негативної для себе грі, то він за деякий час (довжина негативного стрика) може дуже багато програти. Потрапляти на тільт чи ні, залежить тільки від вас. Тільт гравця-це те, що приносить максимальні доходи його суперникам. На низьких лімітах ми не зустрічали жодної людини, яка б не грав у тільті на негативному стрику. Не відкриємо для вас секрет, якщо скажемо, що виграш в покері – це мінімізація своїх програшів і максимізація програшу ваших суперників. Існує досить багато рекомендацій по боротьбі з тильтом. Ми вважаємо, що саме на низьких лімітах найбільш оптимальними стануть наступні рекомендації:

 1. Грайте на один стіл менше.
 2. Почніть грати на більш низькому ліміті.
 3. Зменшіть на 5-10% ранжир стартових рук з усіх позицій.
 4. Уникайте гри за столом з маніяком.
 5. Віддавайте перевагу тайтовим столам.
 6. Всі перераховані поради стосуються виключно тильтовій грі, але ніяк не для гри в негативному стрику.

Скільки заробляє середній покерист?

Насправді це питання, на яке неможливо відповісти. Покер не є роботою з фіксованою заробітною платою, будь професійний гравець рано чи пізно стикається з даунсвингом. Іноді покеристи можуть заробити свій річний профіт всього за день гри, а в часи даунсвинга можуть тижнями, а то й місяцями грати в нуль або навіть в мінус. Але за деякими пунктами на питання про середньому доході покеристів все ж можна відповісти. Перше, що потрібно відзначити, це те, що суми і темпи заробляння грошей будуть сильно відрізнятися в залежності від того, яку покерну дисципліну ви вибираєте: турніри або кеш-ігри.

Чи реально заробляти в кеш-грі

На відміну від турнірних гравців, кеш-гриндери заробляють в покері більш стабільно, але вони часто не зможуть досягти тих сум призових, які розігруються в великих турнірах. Кваліфікований кеш-гравець в нинішніх реаліях може розраховувати виграти 5-7 великих блайндів/100 рук на середніх лімітах онлайну.

Очевидно, що розмір столу (6-max або 9-max), ліміти, які ви граєте, будуть впливати на зароблену вами суму; проте в якості загального керівництва ви можете класифікувати вінрейти в 5 великих блайндів/100 рук як хороший результат.

Для прикладу, регуляр ліміту NL50 (0,25/0,50$), вінрейт якого становить 5бб/100 рук, заробить за 100 зіграних рук 2,50$, за 1 000 рук – 25$, а за 10 000 рук – 250$.

Хороший регуляр відіграє в день від 2 000 рук за звичайними столами і від 5 000, якщо він грає ZOOM-столи (або інші варіанти покеру). Звичайно, у гравців можуть траплятися даунсвинги і апсвинги, але на великій ігровій дистанції вінрейти неодмінно будуть збігатися з отриманим прибутком.

Як збільшити покерний заробіток?

Покер – це динамічно розвиваючася гра, і постійне вдосконалення дуже важливо для гравців усіх рівнів майстерності (як для новачків, так і для професіоналів). Дійсно, крім правильного вибору гри, вам потрібно переконатися, що ви знайомі з останніми тенденціями стратегії в світі покеру.

Наприклад, пару років тому сильний гравець міг просто робити 3-бети на префлопі з широким діапазоном і відбирав гроші у опонентів, які здавалися занадто легко. Однак, оскільки покер розвинувся, більшість гравців почали переймати цей агресивний стиль, і тепер 3-бет не є настільки потужною зброєю, якою він був раніше. Найкращі гравці тепер переставляють набагато менші префлопи. Більше того, вони зменшили розміри своїх префлоп рейзів з 3 великих блайндів до 2,5 і 2бб.

Єдиний спосіб залишатися в курсі останніх подій – ознайомитися з останніми стратегіями, дивитися навчальні відео і регулярно аналізувати свою власну гру. Крім того, наявність компетентних друзів в покерному співтоваристві може допомогти збільшити ваші шанси на успіх.

Ще одним важливим аспектом гри, якщо ви хочете заробляти покером, є ваша психологічна стійкість. Тільт може бути фатальним і перетворити виграшного гравця в того який програє просто тому, що емоції заважають йому приймати раціональні рішення. Характер ваших результатів і те, скільки ви можете виграти за покерним столом, залежить від ряду факторів. Від кількості гравців за столом до граючих лімітів і способу вашого мислення.

Заробляти гроші в онлайн-покері не так просто, як здається. Навіть найкращі гравці не виграють кожен раз, коли сідають за стіл. Вам потрібно постійно вдосконалювати свої навички, вибирати найбільш вигідні ігри і найвигідніший час. Тільки дотримуючись цих порад, ви можете подолати негативну дисперсію і отримати повноцінний покерний заробіток.

Як заробити на покері?

Отримувати профіт на картковій грі в інтернеті можна різними способами. Серед найбільш поширених:

Кеш столи

Найпопулярніший вид покеру, який краще підійде більш досвідченим гравцям, має кілька варіантів:

 • Лімітний.
 • Безлімітний.
 • Пот-ліміт.

Від інших різновидів покеру кеш столи відрізняються тим, що в них немає зростання блайндів як такого. По суті, гравець може розігрувати тільки сильні руки. Ще одна з відмінностей в тому, що виграш можна забрати в будь-який момент.

МТТ

Класика жанру, і в той же час один з найскладніших видів. Для участі в онлайн події по МТТ учаснику потрібно внести початковий внесок, який може становити всього кілька центів і доходити до декількох тисяч доларів. Після завершення реєстрації система автоматично визначає так звану зону "In The Money", а також суму виплат за кожне призове місце в турнірній таблиці. Гра одночасно ведеться відразу за декількома онлайн столами – у міру вибування покеристів їх число зменшується. Найбільші виплати починаються з фінального столу, ну а найбільший куш дістанеться переможцю. Кількість учасників кожного окремого турніру залежить від багатьох факторів: статус турніру, сума бай-іну, поле учасників тощо.

Великі івенти

Хочете знати, як ще можна заробляти на покері? Провідні руми регулярно влаштовують популярні щотижневі турніри, на яких всіх бажаючих очікують найбільші гарантії, які тільки існують в індустрії онлайн покеру. Велика частина таких івентів випадає на вихідні дні. Вибрати завжди буде з чого.

Топ 3 поради

На завершення ми за традицією приготували парочку корисних порад, які ми перевірили на особистому досвіді.

#1 - Не гнатися за відомими гравцями

Покер - змагальна гра, тому, як і в спорті, багато починаючі гравці в процесі свого зростання як профі намагаються брати приклад із зірок індустрії. Це може бути стиль життя, стратегія, манера мислення тощо (нехай навіть на підсвідомому рівні). Проблема в тому, що повторити когось дуже складно. Навіть якщо покерист вийшов на досить високий рівень, близький до ідеалу, у нього повинен сформуватися свій «стрижень» і власна манера, яка буде його відрізняти від інших. Як то кажуть "не створи собі кумира", тому краще дотримуйтеся загальних тактик, які допомагають отримати високий заробіток на онлайн покері.

#2 - Використовувати налагоджену стратегію

В Інтернеті можна знайти тонни інформації, яка допоможе вам підвищити загальний рівень гри. Це можуть бути навчальні статті, покерні води, розбір / аналіз рук від регулярів, статистика, Твіч стріми, канали на You Tube (посилання на наш канал) і т.д. вивчайте матеріали поступово і тільки на перевірених джерелах. Далі застосовуйте отримані навички на практиці, і з часом у вас виробиться певна стратегія, що дозволяє вам вигравати.

#3 - Вивчайте тенденції

Все нове - це добре забуте старе. Online poker-гра постійної адаптації та підстроювання під противника. Навіть якщо ви використовуєте налагоджену стратегію (або кілька), ніщо не гарантуватиме вам 100% перевагу над іншими вічно. Тому, щоб залишатися на крок попереду інших, ви повинні стежити і вчитися останнім тенденції картковий дисципліни. Це можуть бути різні лімпи, бетсайзинги, зміна співвідношення контбетів та інше. Чи Реально заробити на онлайн покері? Друзі, тут все залежить тільки від вас.

Часті питання

#1 - Чи потрібно завантажувати окремий клієнт для гри на умовні фішки?

Як правило, для гри в покер не на гроші навіть не потрібно завантажувати додаткового клієнта. Досить просто в звичайному клієнті переключитися між грою на гроші і грою на інтерес, після чого можна вибирати відповідний Вам стіл і сідати грати. Виняток становить лише всім відомий рум PokerStars, який створив два різних сайту: PokerStars.com, призначений для гри на реальні гроші, і PokerStars.net, призначений для гри в покер на умовні фішки. Відповідно, в даній кімнаті є і два окремих клієнта, які ніяк між собою не перетинаються.

#2 - Чи вигідно розігрувати великі банки, щоб отримати собі більше грошей?

Подібна теорія практично позбавлена сенсу, і зараз ми коротко пояснимо чому. Перш за все, максимальний розмір рейка в румах зазвичай обмежений, і він не може становити більше 3-5 доларів на середніх лімітах. Тому кімнаті часто вигідніше, щоб гравці розігрували більше невеликих банків, ніж один великий. Якщо два гравці підуть в all-in, і один з них програє весь свій стек, то на цьому гра закінчиться. Відповідно, більше з цих гравців рум не отримає ні цента. Знову ж таки, якби ці гравці і далі продовжували грати один проти одного, це було б більш вигідним для кімнати.

Коли користувачі говорять про те, що вони дуже часто бачать такі ситуації в Інтернеті, вони порівнюють гру в онлайні з живою грою. Однак слід розуміти, що в онлайні самі роздачі протікають куди швидше, і за один і той же час ви побачите куди більше стартових рук, ніж в офлайні. Тому і "дивні" роздачі будуть відбуватися теж частіше, і до цього треба бути готовим. А так такі роздачі відбуваються і на будь-яких великих турнірах, наприклад, на тій же серії WSOP.

#3 - Як зараз йде справа з «суперюзерами»?

Раніше в інтернеті можна було часто побачити статті про те, що хтось із керівництва тієї чи іншої кімнати грав проти своїх же гравців, бачачи їх карти! Чи можливо це? Свого часу особливо "обдарованих" гравців стали називати "суперкористувачами", так як для того, щоб бачити карти своїх опонентів, покер-рум повинен був надати гравцеві досить високі повноваження доступу, аж до адміністраторських. ДО РЕЧІ, скандали ці були досить давно, в 2003 році, і в них постійно фігурував один і той же рум – PartyPoker. При цьому керівництво даної кімнати принесло публічні вибачення і заявило, що грав з таким доступом тільки один їх співробітник, який працював в адмініструванні кімнати.

Сьогодні ж подібні новини - рідкість, так як кожна кімната дорожить своєю репутацією найбільше. Погодьтеся самі, який сенс того ж PokerStars вигравати з Вас додаткові 100-200 доларів (та навіть і кілька тисяч), коли їх щорічний оборот досягає 200 мільйонів доларів?! І будь-яка обґрунтована скарга від гравців здатна завдати їх репутації та їх прибутку куди більш істотної шкоди, ніж ті кілька тисяч, які вони зможуть виграти з вас.

Читайте також - Як заробити на Ютубі з нуля

Відео

Сподобався матеріал? Будь ласка, репости!


Вітаю всіх на нашому інтернет-журналі. Я - Вольдемар Воронцовський. Цей матеріал написаний і опублікований одним з наших авторів (експертом у своїй справі). За кожною статтею стоїть досвідчений співробітник нашої команди, який перевірив матеріал на помилки і актуальність. Познайомитися з нами можна в розділі - «».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram 👉 там все про крипту та інвестиції

Додати коментар


Захисний код
Оновити